jacek.sygula impeachment dla Lecha Kaczyńskiego poproszę 28.09.06, 12:15 jaki brat taki bliźniak Odpowiedz Link Zgłoś
alkud *** Ostateczna kompromitacja PiSizmu... *** 28.09.06, 12:15 rozwiązać Sejm :) --- religiapokoju.blox.pl/2006/09/Islam-na-swiecie-krotki-przeglad-wiadomosci.html Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac pal 28.09.06, 12:23 Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac palaca a Palac paca! Zaczadzeni lewicowa ideologia tchorzostwa i zaprzanstwa media nie beda pouczaly nas, ludzi prawicy, o tym co to jest przyzwoitosc bo to po prostu nawet nie jest smieszne. Kosmopolityczna miedzynarodowka bezczelnych medialnych manipulatorow. Odpowiedz Link Zgłoś
maciek9989 Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:28 junkier napisał: > Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac palaca a Palac paca! Zaczadzeni > lewicowa ideologia tchorzostwa i zaprzanstwa media nie beda pouczaly nas, ludzi > > prawicy, o tym co to jest przyzwoitosc bo to po prostu nawet nie jest smieszne. > > > Kosmopolityczna miedzynarodowka bezczelnych medialnych manipulatorow. Puknij się łeb człowieku. Cały świat się z nas śmieje, a ty odpowiadasz takie dyrdymały. Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:39 To takie polskie... kto nie jest taki sam jak ja, a już zwłaszcza gdy nie ssie z równym zapałem PiSiora, to gej, Żyd, mason lub agent. Drogą eliminacji doszedłem do wniosku, że wczoraj pod Sejmem "Spieprzaj dziadu" wrzeszczałem jako Żyd - żadna loża ani agencja propozycji dotychczas mi nie przedstawiła, a mimo najnowszych trendów zdecydowanie preferuję panie. Za to mam rudą brodę i prawie-że pejsy. Jeszcze tylko obrzezać się trzeba. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:51 No to zwyczajny, ideologiczny lewak jestes i tyle, skoro tak juz masz klopoty z tozsamoscia. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:49 Caly swiat sie smieje? Odkad to lewackie, masonskie gazetki robia za "caly swiat"? I jesli juz, to nie smieja sie, ale obawiaja ze lewacka, kosmopolityczna robota eurodoktrynacji i terroru politycznej poprawnosci akurat w Polsce wziela w leb bo do glosu doszly sily konserwatywnej prawicy ktore z tych chorych zasad nic sobie nie robia. A lewicowymi gazetkami zwyczajnie pogardzaja. Odpowiedz Link Zgłoś
ritterausleidenschaft oj tak, tak jak pagardzili taz (tageszeitung) 28.09.06, 17:05 i nie bylo w tej sprawie zadnej "aferki kartoflanej" - nieeee, a gdzie tam. zignorowali oczywiscie kompletnie tego szwabskiego lewackiego szmatlawca i nie wszczeto zadnego postepowania i nie nazwano go "stürmer'em" i oczywiscie nic nie stanelo na przeszkodzie, aby odbylo sie wazne (dla polski) spotkanie na szczycie polska-niemcy-francja ... hehehe junkier napisał: >[..] A lewicowymi gazetkami zwyczajnie pogardzaja. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Junkier kocham twoje posty!!!! To rok 1968 albo 19 28.09.06, 12:50 76 w wydaniu postbolszewickich redaktorów na dobrze płatnej nowej posadce!! Odkurzamy i jest, jak znalazł!!!! Bien!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac pal 28.09.06, 12:55 Nie odkrecaj kota ogonem. Le Soir to gazeta masonska i tyle, pisal o tym "Najwyzszy Czas" w rubryce "Obserwatorium Masonerii". I tyle w tym temacie. Co do Wybiorczej - jak nie nazwac jej gazetka lewacka skoro wczoraj na II stronie zrobila darmowa reklame, po raz kolejny zreszta, roznym lewackim organizacyjkom zielonych, homosiow, lesb, lewakow, anarchistow i kogo tam jeszcze! Malo tego, byli oburzeni ze najwieksza polska partia opozycyjna PO nie slucha ich podszeptow zeby te smiszne organizacyjki do walki z prawowitym polskim rzadem wlaczyc. Moze znasz jakies inne definicje lewactwa, dla mnie ta jest wystarczajaca. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok ja pisze o twoich tekstach, a ten tego ponownie 28.09.06, 13:13 jest przykładem. Jestes napuszony, jak wielki balon z napisem "Aby pis zył dostatniej, a cała reszta to bla bla bla" Balon peknie. Najpierw pis-ujesz, nie tylko Ty, o wehrmachcie, folksdojczu, a teraz nagle atestujesz rozwage polityczną..... Chopie!!! Pomiarkuj sie. Zmien styl i przestan pisac, jak politruk. A pis jest tak samo partią lewacką, tyle ze z ryngrafem! Już sld była mniej lewackie!!! Wasze wzory to musolini, peron -, no i salazar oraz franco - jak UB- Giertych, był łaskaw rzec w Parlamencie Europejskm. A to, żadne dobre wzory. Wszyscy panowie skonczyli na smietniku historii!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
snakesss Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 13:13 "pisal o tym "Najwyzszy Czas" w rubryce "Obserwatorium Masonerii". " Facet, tak się popłakałem że nie mogłem w klawisze wycelować. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 13:15 "Najwyzszy Czas" jest jedyna gazeta w Polsce ktora sledzi dzialalnosc masonow skrzetnie skrywana przez media establishmentu. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_srul Co cie tak rozbawilo? :) 28.09.06, 13:22 Nic nei przebije tekstu z pierwszej strony GW: "Jerozolima Nasza!!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
maciek9989 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:25 Według PISuarów te komentarze to najpewniej spisek postkomuny, liberałów i Europy Zachodniej. Po prostu UKŁAD!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jagatee "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:29 Jak slysze ze belgijska gazeta kogos obsmarowuje to chce mi sie smiac. Nikt w Europie nie szanuje Belgow. We Francji i w Holandii kursuje o nich duzo kawalow. Np: Co napisane jest na dnie belgijskiego basenu ? Odp: Zakaz palenia. Albo Gdzie jest najwiekszy stragan z frytkami na swiecie ? Odp: Na franacusko-holenderskiej granicy. Niektore kawaly nie dzialaja tak dobrze po polsku, no ale wiadomo w jak glebokim powazaniu ma Belgie Europa. Odpowiedz Link Zgłoś
123zly Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:34 jagatee napisał: > Jak slysze ze belgijska gazeta kogos obsmarowuje to chce mi sie smiac. Nikt w > Europie nie szanuje Belgow. We Francji i w Holandii kursuje o nich duzo kawalow ale o Polakach jest więcej kawałów i to bardziej niepochlebnych Odpowiedz Link Zgłoś
voodeen Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:34 albo: co robi Belg jak chce się pokochać od tyłu? Chwyta dziewczę za tornister. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Śmiechu warta gazetka "Le Soir" 28.09.06, 14:09 A kto to czyta co Le Soir wypoci na temat spraw Polski. Chyba tylko dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy sami to wysmarowali i wysłali do brukowej Le Soir. Sprawdzają, czy belgijski Naczelny za dużo ich bredni nie skreślił. Odpowiedz Link Zgłoś
ella115 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:37 Sami sobie na to zasluzyli, zostali zniszczeni wlasna bronia. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie... to jest koniec PISu. Odpowiedz Link Zgłoś
a856085 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:49 wszystko jest lepsze - nawet gowno z rynsztoka - niz czerwone lajno !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Czerwone łajno 28.09.06, 12:56 Jeśli masz na myśli PiSocjalizm, to zgadzam się całkowicie --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Czerwone łajno staje się bezczelne. 28.09.06, 14:18 Co za tupet u towarzyszy. Wołam o przyspieszone wybory. Trzeba to łajno usunąć z Sejmu. Teraz widać, kto przeszkadza Polsce. Skreślimy, wytniemy bezlitośnie PO z SLD, PSL z Lepperami. Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:58 jakoś dziwnie się zgadzam z prasą zagraniczną....a nie z prezydentem Kaczyńskim i jego bratem bliźniakiem...ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 13:02 Jak widac Zachod ocenia obecna sytuacje w Polsce tak samo jak my sami. Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 13:09 Boście Żydy, masony, pederasty, liberały, zdrajce i agenty. Pod sejmem w pewnym momencie pojawiła się jakaś mini-kontr-demostracja z okrzykami "Tak się broni WSI". Wprawili mnie w podziw - okazałem się tak głęboko zakamuflowanym agentem, że sam o swoim bondostwie nie wiem. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 13:27 uriel.blog.pl napisał: > Boście Żydy, masony, pederasty, liberały, zdrajce i agenty. No jasne! > Pod sejmem w pewnym momencie pojawiła się jakaś mini-kontr-demostracja z > okrzykami "Tak się broni WSI". Wprawili mnie w podziw - okazałem się tak > głęboko zakamuflowanym agentem, że sam o swoim bondostwie nie wiem. Co mnie dziwi, to fakt, ze WSI jest przeciez Macierewicza? Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Ja: Nazwa "PO" jest od dawna śmiechu warta ! 28.09.06, 14:03 Ta śmieszna partia powinna nazywać się PA - Platforma Agenturalna. Przewodzi jej śmieszny prezydent z Gdańska, premieruje równie śmieszny premier z Krakowa, a popiera ją najśmieszniejszy krasnal Bolek. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce A co tam robi Antek, skoro WIeS nadal trzyma sie d 28.09.06, 14:26 zielnie? ANTONI MACIEREWICZ PRZEKABACONY!!!! On - krynica i zrodlo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Nazwa "PIS" stała się Posmiewiskiem i Satyra 28.09.06, 13:21 Budowa moralnej IV Rzeczypospolitej staje sie surrealistycznym przedsiewieciem. Karmmy kaczki ..... ha,ha,ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś
thorgallpl Niemcy: ciekawe, jak tam bylo z kanclerzem 28.09.06, 13:21 i rurociagiem. teraz ma intratna posade w spolce :)))). Szkoda, ze nie nagrali rozmow putin-schroeder. Lipinski to by byl pikus :D Francuzi to samo, oraz cala reszta. Polityka to samo bagno, chyba nikt sie nie spodziewal, ze PIS stworzy wiekszosc kuszac poslow atrakcyjnym programem i racja stanu... Odpowiedz Link Zgłoś
snajpe_ru Re: Niemcy: ciekawe, jak tam bylo z kanclerzem 28.09.06, 13:25 thorgallpl napisał: > i rurociagiem. teraz ma intratna posade w spolce :)))). Szkoda, ze nie nagrali > rozmow putin-schroeder. Lipinski to by byl pikus :D > Francuzi to samo, oraz cala reszta. > Polityka to samo bagno, chyba nikt sie nie spodziewal, ze PIS stworzy wiekszosc > > kuszac poslow atrakcyjnym programem i racja stanu... No widzisz , a tu bufetowa beger zrobila wszystkich w trabe! Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Opinie "Le Soir" na podstawie donosów z Polski ! 28.09.06, 13:59 Wybitnie silnie rozbudowana V kolumna wrogów Polski w naszej ojczyżnie daje znać o sobie między innymi przez opinie w Le Soir. Banda internacjonałów wychowana przez żydokomunę, nie zna pojęcia interesu narodowego. Szeregi sługusów Moskwy, które przetwały w SS, czyli służbach specjalnych i SLD+PO, nadal przynoszą Polsce szkody. Szkalują polski rząd i usiłują go obalić. Odpowiedz Link Zgłoś
anbowi "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 13:24 Beger Matą Hari PiS. Jaka partia, taka Mata Hari. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Opinie "Le Soir" są zawsze śmiechu warte ! 28.09.06, 13:52 A ktoby traktował poważnie opinie gazety-szmaty. Odpowiedz Link Zgłoś
aferal.z.so "Le Soir" jedzie na donosach z GW-na 28.09.06, 14:15 vitabravo napisał: > A ktoby traktował poważnie opinie gazety-szmaty. Odpowiedz Link Zgłoś
topewnieja Re: Opinie "Le Soir" są zawsze śmiechu warte ! 28.09.06, 14:28 no...przecież ty, jak widać po postach :) ...tłuku Odpowiedz Link Zgłoś
at_work Wszystko to tylko "kaczka dziennikarska" 28.09.06, 14:19 oraz hipokryzja i chęć powrotu do starych układów, do czgo nie dopuścimy, bo przecież teraz mamy nowe układy, czyli "Teraz my" Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec64 Re: Wszystko to tylko "kaczka dziennikarska" 28.09.06, 14:30 wiadomosci.onet.pl/1410025,12,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
rafikman Za tym wszystkim stoi układ 28.09.06, 14:47 Francja, Belgia, Niemcy - oni wszyscy należą do układu wrogich sił antypisowskich. Swoją drogą patrząc wczoraj jak maciupki przemawiał do narodu(hehe...wicie...rozumicie...) to mine miał taką jakby mu nawalał jego układ trawienny lub moczowy. Odpowiedz Link Zgłoś
zdr1 Re: Za tym wszystkim stoi układ 28.09.06, 15:32 rafikman napisał: > Francja, Belgia, Niemcy - oni wszyscy należą do układu wrogich sił antypisowski > ch. Eurozydokomuna i europederasci pienia sie ze zlosci na rzad PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyk_pis "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:10 Szkoda, że wyborcza nie podaje że to lewicowy szmatławie, który już bodajże enty atakuje PiS. Dlatego nie wzruszają mnie jakieś wypociny w szmatławcu. _______________________________________________________________________________ NIE PYTAJ CO POLSKA ZROBIŁA DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA POLSKI???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
totus.tytus "Le PiSoir" czyli Le PiSuar 28.09.06, 15:14 PiSuar z oderwanym kawałkiem Leppera :) Le Soir to oczywiście także łże-media, prawda, panie prezesie? Odpowiedz Link Zgłoś
zdr1 Re: "Le PiSoir" czyli Le PiSuar 28.09.06, 15:34 totus.tytus napisał: > Le Soir to oczywiście także łże-media, prawda, panie prezesie? Zapytaj raczej ile tam pederastow i innych mniejszosci. Odpowiedz Link Zgłoś
petrel "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:14 Teraz wiem, dlaczego postacie na plakatach PiS odwróciły twarze od ludzi - wstydzą się z semantycznych powodów. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 16:08 "Le Soir" ??? - O to taka GW, tyle, ze belgijska. Ta sama diecezja, tylko inna parafia. Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:21 Gnauck jest specem "od Polski", "zna" i lubi Polske. Kiedys z nim rozmawialem. Fajny Gosc. Odpowiedz Link Zgłoś
kazioks "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:34 Od samego poczatku chłpoaki się poniżają...tylko dlaczego kręgi katolickie pozwalają sobie na porównywanie się do takiej partii jaką jest PIS która jest nią tylko w nazwie? Odpowiedz Link Zgłoś
colon69 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:37 Zastanawiam się, jak ślepym (żeby nie powiedzieć "głupim") trzeba być, żeby wobec wydarzeń tego tygodnia próbować jeszcze bronić polityków rządzącej koalicji. A oni zamiast przyznać się do błędu albo przynajmniej się zamknąć, mają czelność jeszcze grozić sankcjami za "prowokację". "Prawo i Sprawiedliwość" powinno zmienić nazwę na "Bezprawie i Groteska". Jesteśmy pośmiewiskiem całego świata. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Ubekistan kontratakuje 28.09.06, 16:07 colon69 napisał: > Zastanawiam się, jak ślepym (żeby nie powiedzieć "głupim") trzeba być, żeby > wobec wydarzeń tego tygodnia próbować jeszcze bronić polityków rządzącej > koalicji. A oni zamiast przyznać się do błędu albo przynajmniej się zamknąć, > mają czelność jeszcze grozić sankcjami za "prowokację". "Prawo i > Sprawiedliwość" powinno zmienić nazwę na "Bezprawie i Groteska". Jesteśmy > pośmiewiskiem całego świata. bronić polityków rządzącej koalicji nie ma powodu choć Ubecja i żydoUbecja szczeka i robi tyle smrodu Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Ubekistan kontratakuje 28.09.06, 16:19 Włos na głowie się jeży dopiero, gdy człowiek pomyśli, że PO mogła dojść do władzy. Platforma wspólnym wysiłkiem z SLD pogrążyłaby Polskę. Podwójna klęska wyborcza podstępnych gości z PO to nie przypadek. Naród tak widzi PO i tak wycenił. Niestety za wysoko. Przynajmniej dwukrotnie za dużo posłów PO+SLD zasiada w Sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 16:09 Odezwał się "superuropejczyk". Czy nie rozumiesz że odnoszenie się do opinii Zachodu stało się śmieszne? Przecież przeciętny Polak ma sto razy więcej danych aby ocenić sytuację,niż zagraniczny dziennikarz który pisze to co mu podyktuje znajomy Polak (w 90% poplecznik PO i SLD). Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo I tak wytniemy PO, SLD i Leppera na dokładkę ! 28.09.06, 16:09 Poprzemy PIS, damy mu sejmową większość, jeśli będą wcześniejsze wybory. Ławy posłów PO + SLD i Lepperowców zostaną mocno przerzedzone. Odpowiedz Link Zgłoś
chumazik "Le Soir": niech lepiej wróci do swej tradycyjnej 28.09.06, 16:08 tematyki i drukuje żale ulicznych dziwek, które klient wziął bez gumki i ekstra nie zapłacił. Ocenianie sytuacji w obcych krajach za dobrze im nie wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo W Le Srua, ostatnie podrygi agentury postkom. 28.09.06, 16:14 Parszywa gazeta, jak i towarzystwo, które się na nią powołuje. Sami piszą paszkwile na Polskę, a póżniej ci sami używają tych paszkwili jako argumentów. Po prostu komusza międzynarodówka. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: W Le Srua, ostatnie podrygi agentury postkom. 28.09.06, 16:26 vitabravo napisał: > Parszywa gazeta, jak i towarzystwo, które się na nią powołuje. > Sami piszą paszkwile na Polskę, a póżniej ci sami używają tych paszkwili > jako argumentów. Po prostu komusza międzynarodówka. żydokomusza bo Hitler, Lenin, Trocki, Szechter, Stolzman, Berman, Morel to zydzi Odpowiedz Link Zgłoś
verushka1 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 16:10 jak ironia losu zaraz po węgrzech - w trojce jacys analitycy zgodnie ustalili że manipulacja i klamstwo to nieodłaczne elementy polityki. a mi i tak sie wydaje że jesli PiS doprowadzi do delegalizacji weksli np wykorzystując jakichs cwaniackich prawników albo będzie wyrzucać po 500 tys z budżetu państwowego a nie z jakiejś np fundacji - to jedyne rzeczy które moga go skompromitować jak podkupią lepperowi paru posłow to nic sie nie stanie Odpowiedz Link Zgłoś