Dodaj do ulubionych

"Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta

    • jacek.sygula impeachment dla Lecha Kaczyńskiego poproszę 28.09.06, 12:15
      jaki brat taki bliźniak
    • alkud *** Ostateczna kompromitacja PiSizmu... *** 28.09.06, 12:15
      rozwiązać Sejm :)

      ---
      religiapokoju.blox.pl/2006/09/Islam-na-swiecie-krotki-przeglad-wiadomosci.html
    • junkier Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac pal 28.09.06, 12:23
      Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac palaca a Palac paca! Zaczadzeni
      lewicowa ideologia tchorzostwa i zaprzanstwa media nie beda pouczaly nas, ludzi
      prawicy, o tym co to jest przyzwoitosc bo to po prostu nawet nie jest smieszne.

      Kosmopolityczna miedzynarodowka bezczelnych medialnych manipulatorow.
      • maciek9989 Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:28
        junkier napisał:

        > Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac palaca a Palac paca! Zaczadzeni
        > lewicowa ideologia tchorzostwa i zaprzanstwa media nie beda pouczaly nas, ludzi
        >
        > prawicy, o tym co to jest przyzwoitosc bo to po prostu nawet nie jest smieszne.
        >
        >
        > Kosmopolityczna miedzynarodowka bezczelnych medialnych manipulatorow.
        Puknij się łeb człowieku. Cały świat się z nas śmieje, a ty odpowiadasz takie
        dyrdymały.
        • uriel.blog.pl Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:39
          To takie polskie... kto nie jest taki sam jak ja, a już zwłaszcza gdy nie ssie z
          równym zapałem PiSiora, to gej, Żyd, mason lub agent.

          Drogą eliminacji doszedłem do wniosku, że wczoraj pod Sejmem "Spieprzaj dziadu"
          wrzeszczałem jako Żyd - żadna loża ani agencja propozycji dotychczas mi nie
          przedstawiła, a mimo najnowszych trendów zdecydowanie preferuję panie.
          Za to mam rudą brodę i prawie-że pejsy.
          Jeszcze tylko obrzezać się trzeba.

          ---
          milion idiotów nie może się mylić
          • junkier Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:51
            No to zwyczajny, ideologiczny lewak jestes i tyle, skoro tak juz masz klopoty z
            tozsamoscia.
            • lks17 Junkier - ty masz klopoty 28.09.06, 17:07
              sam z soba. Ciezki przypadek!!
        • junkier Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 12:49
          Caly swiat sie smieje? Odkad to lewackie, masonskie gazetki robia za "caly
          swiat"?

          I jesli juz, to nie smieja sie, ale obawiaja ze lewacka, kosmopolityczna robota
          eurodoktrynacji i terroru politycznej poprawnosci akurat w Polsce wziela w leb
          bo do glosu doszly sily konserwatywnej prawicy ktore z tych chorych zasad nic
          sobie nie robia. A lewicowymi gazetkami zwyczajnie pogardzaja.
          • ritterausleidenschaft oj tak, tak jak pagardzili taz (tageszeitung) 28.09.06, 17:05
            i nie bylo w tej sprawie zadnej "aferki kartoflanej" - nieeee, a gdzie tam.
            zignorowali oczywiscie kompletnie tego szwabskiego lewackiego szmatlawca
            i nie wszczeto zadnego postepowania i nie nazwano go "stürmer'em" i oczywiscie
            nic nie stanelo na przeszkodzie, aby odbylo sie wazne (dla polski) spotkanie
            na szczycie polska-niemcy-francja ... hehehe

            junkier napisał:
            >[..] A lewicowymi gazetkami zwyczajnie pogardzaja.
      • 1410_tenrok Junkier kocham twoje posty!!!! To rok 1968 albo 19 28.09.06, 12:50
        76 w wydaniu postbolszewickich redaktorów na dobrze płatnej nowej posadce!!
        Odkurzamy i jest, jak znalazł!!!! Bien!!!!
        • junkier Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pac pal 28.09.06, 12:55
          Nie odkrecaj kota ogonem. Le Soir to gazeta masonska i tyle, pisal o
          tym "Najwyzszy Czas" w rubryce "Obserwatorium Masonerii". I tyle w tym temacie.

          Co do Wybiorczej - jak nie nazwac jej gazetka lewacka skoro wczoraj na II
          stronie zrobila darmowa reklame, po raz kolejny zreszta, roznym lewackim
          organizacyjkom zielonych, homosiow, lesb, lewakow, anarchistow i kogo tam
          jeszcze! Malo tego, byli oburzeni ze najwieksza polska partia opozycyjna PO nie
          slucha ich podszeptow zeby te smiszne organizacyjki do walki z prawowitym
          polskim rzadem wlaczyc.

          Moze znasz jakies inne definicje lewactwa, dla mnie ta jest wystarczajaca.
          • 1410_tenrok ja pisze o twoich tekstach, a ten tego ponownie 28.09.06, 13:13
            jest przykładem. Jestes napuszony, jak wielki balon z napisem "Aby pis zył
            dostatniej, a cała reszta to bla bla bla"
            Balon peknie.
            Najpierw pis-ujesz, nie tylko Ty, o wehrmachcie, folksdojczu, a teraz nagle
            atestujesz rozwage polityczną..... Chopie!!! Pomiarkuj sie. Zmien styl i
            przestan pisac, jak politruk.
            A pis jest tak samo partią lewacką, tyle ze z ryngrafem! Już sld była mniej
            lewackie!!! Wasze wzory to musolini, peron -, no i salazar oraz franco - jak UB-
            Giertych, był łaskaw rzec w Parlamencie Europejskm. A to, żadne dobre wzory.
            Wszyscy panowie skonczyli na smietniku historii!!!!
          • snakesss Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 13:13
            "pisal o tym "Najwyzszy Czas" w rubryce "Obserwatorium Masonerii". " Facet, tak
            się popłakałem że nie mogłem w klawisze wycelować.
            • junkier Re: Lewacka GW cytuje masonski "Le Soir", wart pa 28.09.06, 13:15
              "Najwyzszy Czas" jest jedyna gazeta w Polsce ktora sledzi dzialalnosc masonow
              skrzetnie skrywana przez media establishmentu.
            • wielki_srul Co cie tak rozbawilo? :) 28.09.06, 13:22
              Nic nei przebije tekstu z pierwszej strony GW: "Jerozolima Nasza!!!!"
      • nurnii jesteś członkiem prawicy z naciskiem na "członek" 28.09.06, 13:39
        .
    • maciek9989 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:25
      Według PISuarów te komentarze to najpewniej spisek postkomuny, liberałów i
      Europy Zachodniej. Po prostu UKŁAD!!!
    • jagatee "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:29
      Jak slysze ze belgijska gazeta kogos obsmarowuje to chce mi sie smiac. Nikt w
      Europie nie szanuje Belgow. We Francji i w Holandii kursuje o nich duzo kawalow.
      Np: Co napisane jest na dnie belgijskiego basenu ? Odp: Zakaz palenia. Albo
      Gdzie jest najwiekszy stragan z frytkami na swiecie ? Odp: Na
      franacusko-holenderskiej granicy. Niektore kawaly nie dzialaja tak dobrze po
      polsku, no ale wiadomo w jak glebokim powazaniu ma Belgie Europa.
      • 123zly Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:34
        jagatee napisał:

        > Jak slysze ze belgijska gazeta kogos obsmarowuje to chce mi sie smiac. Nikt w
        > Europie nie szanuje Belgow. We Francji i w Holandii kursuje o nich duzo kawalow


        ale o Polakach jest więcej kawałów i to bardziej niepochlebnych
      • voodeen Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:34
        albo: co robi Belg jak chce się pokochać od tyłu? Chwyta dziewczę za tornister.
        • vitabravo Re: Śmiechu warta gazetka "Le Soir" 28.09.06, 14:09
          A kto to czyta co Le Soir wypoci na temat spraw Polski.
          Chyba tylko dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy sami to wysmarowali
          i wysłali do brukowej Le Soir. Sprawdzają, czy belgijski Naczelny
          za dużo ich bredni nie skreślił.
    • ella115 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:37
      Sami sobie na to zasluzyli, zostali zniszczeni wlasna bronia. Kto mieczem
      wojuje ten od miecza ginie... to jest koniec PISu.
    • a856085 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 12:49
      wszystko jest lepsze - nawet gowno z rynsztoka - niz czerwone lajno !!!!!!!!!!!!!
      • uriel.blog.pl Czerwone łajno 28.09.06, 12:56
        Jeśli masz na myśli PiSocjalizm, to zgadzam się całkowicie

        ---
        milion idiotów nie może się mylić
        • vitabravo Re: Czerwone łajno staje się bezczelne. 28.09.06, 14:18
          Co za tupet u towarzyszy. Wołam o przyspieszone wybory. Trzeba to łajno
          usunąć z Sejmu. Teraz widać, kto przeszkadza Polsce. Skreślimy, wytniemy
          bezlitośnie PO z SLD, PSL z Lepperami.
    • doral2 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:58
      jakoś dziwnie się zgadzam z prasą zagraniczną....a nie z prezydentem Kaczyńskim
      i jego bratem bliźniakiem...ciekawe...
    • majster_g Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 13:02
      Jak widac Zachod ocenia obecna sytuacje w Polsce tak samo jak my sami.
      • uriel.blog.pl Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 13:09
        Boście Żydy, masony, pederasty, liberały, zdrajce i agenty.
        Pod sejmem w pewnym momencie pojawiła się jakaś mini-kontr-demostracja z
        okrzykami "Tak się broni WSI". Wprawili mnie w podziw - okazałem się tak głęboko
        zakamuflowanym agentem, że sam o swoim bondostwie nie wiem.

        ---
        milion idiotów nie może się mylić
        • snajpe_ru Pomyje i Syf!!!!!!!!!! 28.09.06, 13:21
          !!!!!!!!!!!!
        • majster_g Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 13:27
          uriel.blog.pl napisał:

          > Boście Żydy, masony, pederasty, liberały, zdrajce i agenty.

          No jasne!

          > Pod sejmem w pewnym momencie pojawiła się jakaś mini-kontr-demostracja z
          > okrzykami "Tak się broni WSI". Wprawili mnie w podziw - okazałem się tak
          > głęboko zakamuflowanym agentem, że sam o swoim bondostwie nie wiem.

          Co mnie dziwi, to fakt, ze WSI jest przeciez Macierewicza?
          • vitabravo Re: Ja: Nazwa "PO" jest od dawna śmiechu warta ! 28.09.06, 14:03
            Ta śmieszna partia powinna nazywać się PA - Platforma Agenturalna.
            Przewodzi jej śmieszny prezydent z Gdańska, premieruje równie śmieszny
            premier z Krakowa, a popiera ją najśmieszniejszy krasnal Bolek.
          • gdzies_czyli_wewpolsce A co tam robi Antek, skoro WIeS nadal trzyma sie d 28.09.06, 14:26
            zielnie? ANTONI MACIEREWICZ PRZEKABACONY!!!! On - krynica i zrodlo!!!
    • adam.2x Nazwa "PIS" stała się Posmiewiskiem i Satyra 28.09.06, 13:21
      Budowa moralnej IV Rzeczypospolitej staje sie surrealistycznym przedsiewieciem.

      Karmmy kaczki ..... ha,ha,ha,ha
    • thorgallpl Niemcy: ciekawe, jak tam bylo z kanclerzem 28.09.06, 13:21
      i rurociagiem. teraz ma intratna posade w spolce :)))). Szkoda, ze nie nagrali
      rozmow putin-schroeder. Lipinski to by byl pikus :D
      Francuzi to samo, oraz cala reszta.
      Polityka to samo bagno, chyba nikt sie nie spodziewal, ze PIS stworzy wiekszosc
      kuszac poslow atrakcyjnym programem i racja stanu...
      • snajpe_ru Re: Niemcy: ciekawe, jak tam bylo z kanclerzem 28.09.06, 13:25
        thorgallpl napisał:

        > i rurociagiem. teraz ma intratna posade w spolce :)))). Szkoda, ze nie
        nagrali
        > rozmow putin-schroeder. Lipinski to by byl pikus :D
        > Francuzi to samo, oraz cala reszta.
        > Polityka to samo bagno, chyba nikt sie nie spodziewal, ze PIS stworzy
        wiekszosc
        >
        > kuszac poslow atrakcyjnym programem i racja stanu...


        No widzisz , a tu bufetowa beger zrobila wszystkich w trabe!
    • icc217 ... i nie tylko belgijska (prasa). Wstyd dla kraju 28.09.06, 13:23
      • vitabravo Opinie "Le Soir" na podstawie donosów z Polski ! 28.09.06, 13:59
        Wybitnie silnie rozbudowana V kolumna wrogów Polski w naszej ojczyżnie
        daje znać o sobie między innymi przez opinie w Le Soir.
        Banda internacjonałów wychowana przez żydokomunę, nie zna pojęcia
        interesu narodowego. Szeregi sługusów Moskwy, które przetwały w SS, czyli
        służbach specjalnych i SLD+PO, nadal przynoszą Polsce szkody.
        Szkalują polski rząd i usiłują go obalić.
        • nurnii poskarż mamusi gnojku... 28.09.06, 14:15
          .
    • anbowi "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 13:24
      Beger Matą Hari PiS. Jaka partia, taka Mata Hari.
      • vitabravo Re: Opinie "Le Soir" są zawsze śmiechu warte ! 28.09.06, 13:52
        A ktoby traktował poważnie opinie gazety-szmaty.
        • aferal.z.so "Le Soir" jedzie na donosach z GW-na 28.09.06, 14:15
          vitabravo napisał:

          > A ktoby traktował poważnie opinie gazety-szmaty.
        • topewnieja Re: Opinie "Le Soir" są zawsze śmiechu warte ! 28.09.06, 14:28
          no...przecież ty, jak widać po postach :) ...tłuku
    • at_work Wszystko to tylko "kaczka dziennikarska" 28.09.06, 14:19
      oraz hipokryzja i chęć powrotu do starych układów,
      do czgo nie dopuścimy, bo przecież teraz mamy nowe układy,
      czyli "Teraz my"
      • strzelec64 Re: Wszystko to tylko "kaczka dziennikarska" 28.09.06, 14:30
        wiadomosci.onet.pl/1410025,12,item.html
    • aferal.z.so Nazwa "GW-no" stała się śmiechu warta 28.09.06, 14:45
      już dawno.
    • rafikman Za tym wszystkim stoi układ 28.09.06, 14:47
      Francja, Belgia, Niemcy - oni wszyscy należą do układu wrogich sił antypisowskich. Swoją drogą patrząc wczoraj jak maciupki przemawiał do narodu(hehe...wicie...rozumicie...) to mine miał taką jakby mu nawalał jego układ trawienny lub moczowy.
      • zdr1 Re: Za tym wszystkim stoi układ 28.09.06, 15:32
        rafikman napisał:

        > Francja, Belgia, Niemcy - oni wszyscy należą do układu wrogich sił
        antypisowski
        > ch.

        Eurozydokomuna i europederasci pienia sie ze zlosci na rzad PiS.
    • sympatyk_pis "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:10

      Szkoda, że wyborcza nie podaje że to lewicowy szmatławie, który już bodajże
      enty atakuje PiS. Dlatego nie wzruszają mnie jakieś wypociny w szmatławcu.
      _______________________________________________________________________________

      NIE PYTAJ CO POLSKA ZROBIŁA DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA POLSKI???!!!
    • totus.tytus "Le PiSoir" czyli Le PiSuar 28.09.06, 15:14
      PiSuar z oderwanym kawałkiem Leppera :)

      Le Soir to oczywiście także łże-media, prawda, panie prezesie?
      • zdr1 Re: "Le PiSoir" czyli Le PiSuar 28.09.06, 15:34
        totus.tytus napisał:

        > Le Soir to oczywiście także łże-media, prawda, panie prezesie?

        Zapytaj raczej ile tam pederastow i innych mniejszosci.
    • petrel "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:14
      Teraz wiem, dlaczego postacie na plakatach PiS odwróciły twarze od ludzi -
      wstydzą się z semantycznych powodów.
      • wet3 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 16:08
        "Le Soir" ??? - O to taka GW, tyle, ze belgijska. Ta sama diecezja, tylko inna
        parafia.
    • amoremio "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:21
      Gnauck jest specem "od Polski",
      "zna" i lubi Polske.
      Kiedys z nim rozmawialem.
      Fajny Gosc.
    • kazioks "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:34
      Od samego poczatku chłpoaki się poniżają...tylko dlaczego kręgi katolickie
      pozwalają sobie na porównywanie się do takiej partii jaką jest PIS która jest
      nią tylko w nazwie?
    • colon69 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 15:37
      Zastanawiam się, jak ślepym (żeby nie powiedzieć "głupim") trzeba być, żeby
      wobec wydarzeń tego tygodnia próbować jeszcze bronić polityków rządzącej
      koalicji. A oni zamiast przyznać się do błędu albo przynajmniej się zamknąć,
      mają czelność jeszcze grozić sankcjami za "prowokację". "Prawo i
      Sprawiedliwość" powinno zmienić nazwę na "Bezprawie i Groteska". Jesteśmy
      pośmiewiskiem całego świata.
      • abba15 Ubekistan kontratakuje 28.09.06, 16:07
        colon69 napisał:
        > Zastanawiam się, jak ślepym (żeby nie powiedzieć "głupim") trzeba być, żeby
        > wobec wydarzeń tego tygodnia próbować jeszcze bronić polityków rządzącej
        > koalicji. A oni zamiast przyznać się do błędu albo przynajmniej się zamknąć,
        > mają czelność jeszcze grozić sankcjami za "prowokację". "Prawo i
        > Sprawiedliwość" powinno zmienić nazwę na "Bezprawie i Groteska". Jesteśmy
        > pośmiewiskiem całego świata.

        bronić polityków rządzącej koalicji nie ma powodu
        choć Ubecja i żydoUbecja szczeka i robi tyle smrodu
        • vitabravo Re: Ubekistan kontratakuje 28.09.06, 16:19
          Włos na głowie się jeży dopiero, gdy człowiek pomyśli, że PO mogła dojść
          do władzy. Platforma wspólnym wysiłkiem z SLD pogrążyłaby Polskę.
          Podwójna klęska wyborcza podstępnych gości z PO to nie przypadek.
          Naród tak widzi PO i tak wycenił. Niestety za wysoko. Przynajmniej
          dwukrotnie za dużo posłów PO+SLD zasiada w Sejmie.
      • eon3 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 16:09
        Odezwał się "superuropejczyk".
        Czy nie rozumiesz że odnoszenie się do opinii Zachodu stało się śmieszne?
        Przecież przeciętny Polak ma sto razy więcej danych aby ocenić sytuację,niż
        zagraniczny dziennikarz który pisze to co mu podyktuje znajomy Polak (w 90%
        poplecznik PO i SLD).
      • vitabravo I tak wytniemy PO, SLD i Leppera na dokładkę ! 28.09.06, 16:09
        Poprzemy PIS, damy mu sejmową większość, jeśli będą wcześniejsze wybory.
        Ławy posłów PO + SLD i Lepperowców zostaną mocno przerzedzone.
    • halfliner Z jakim przystajesz....święta racja, bo został 28.09.06, 16:07
      pozdr
      • halfliner jeszcze jeden koalicjant i pisuar może zostać 28.09.06, 16:08
        pozdr
        • halfliner zglanowany przez łysych z faszystowskim 28.09.06, 16:09
          pozdr
          • halfliner pozdrowieniem. 28.09.06, 16:10
            poz
    • chumazik "Le Soir": niech lepiej wróci do swej tradycyjnej 28.09.06, 16:08
      tematyki i drukuje żale ulicznych dziwek, które klient wziął bez gumki i ekstra
      nie zapłacił. Ocenianie sytuacji w obcych krajach za dobrze im nie wychodzi.
      • halfliner Nie, opisze wkrótce jak łysi kolejnego 28.09.06, 16:12
        pozdr
        • halfliner koalicjanta zglanują PiS z faszystowskim pozdr. 28.09.06, 16:13
          po
      • vitabravo W Le Srua, ostatnie podrygi agentury postkom. 28.09.06, 16:14
        Parszywa gazeta, jak i towarzystwo, które się na nią powołuje.
        Sami piszą paszkwile na Polskę, a póżniej ci sami używają tych paszkwili
        jako argumentów. Po prostu komusza międzynarodówka.
        • abba15 Re: W Le Srua, ostatnie podrygi agentury postkom. 28.09.06, 16:26
          vitabravo napisał:
          > Parszywa gazeta, jak i towarzystwo, które się na nią powołuje.
          > Sami piszą paszkwile na Polskę, a póżniej ci sami używają tych paszkwili
          > jako argumentów. Po prostu komusza międzynarodówka.


          żydokomusza bo Hitler, Lenin, Trocki, Szechter, Stolzman, Berman, Morel to zydzi
    • verushka1 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 16:10
      jak ironia losu

      zaraz po węgrzech - w trojce jacys analitycy zgodnie ustalili że manipulacja i
      klamstwo to nieodłaczne elementy polityki.

      a mi i tak sie wydaje że jesli PiS doprowadzi do delegalizacji weksli np
      wykorzystując jakichs cwaniackich prawników albo będzie wyrzucać po 500 tys z
      budżetu państwowego a nie z jakiejś np fundacji - to jedyne rzeczy które moga
      go skompromitować

      jak podkupią lepperowi paru posłow to nic sie nie stanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka