Dodaj do ulubionych

Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony

06.10.06, 14:20
"...LPR i Samoobrony, trwający nieprzerwanie od grudnia"

Wyjątkowo trudna kwestia jak dla Tuska, ma ktoś nagranie?
Obserwuj wątek
    • bezcenzury1 Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:26
      Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! Hania to dramat!
      • empirio Kończcie, wstydu oszczędźcie 06.10.06, 14:27
        Im szybciej, tym lepiej.

        -
        NIEOBOJĘTNI - blogi wolnych ludzi
        • fraglesi67 Czyżbym był prorokiem?? 06.10.06, 14:35
          Pora na czołgi:
          fraglesi.wordpress.com/2006/07/12/obywatelki-i-obywatele-iv-rzeczpospolitej/
          • eugenia_palej Od proroctw to ja tu jestem, wróżka 06.10.06, 15:25
            z przedwojennym stażem. Niestety, ciemno widzę waszą przyszłość, lewacy.
            • chirlider Re: Od proroctw to ja tu jestem, wróżka 06.10.06, 15:26
              gienia, zrywka na emeryture bo ci sie już pod deklem ćmi

              eugenia_palej napisała:

              > z przedwojennym stażem. Niestety, ciemno widzę waszą przyszłość, lewacy.
              • antykomuch2 Ta mowa Tuska to czysty schetynizm. 06.10.06, 15:29
                A Marianna Rokita tańczy w tle na rurze....
                • almagus I litania rydzoszamanów pod pałacem im.Stalina 06.10.06, 16:01
                  Jakoś w Stoczni Gdańskiej nie dopuszczono w TeWał Trwam do głosu stoczniowców,
                  co chcieli zapytać Rydzola złodziej wiecznie dziewica o składki!

                  Litania na rydzomoheroinie za TVPiSiOR.

                  My PiSiORki jak Bóg, partia nam pomoże,
                  to nasikamy naszym kaczorom morze!
                  G_O_T - M_I_T - U_N_S!

                  db.tlen.pl/temat.php?id_p=21512&id_f=31
                  Platfusika „trafił szlag”,
                  daj mu Panie tysiąc plag.
                  A platfusów trafił szlag,
                  łodiridi, kwak, kwak, kwak!

                  Oby został glebowzięty,
                  oby został on pocięty,
                  oby go bolała głowa,
                  oby biła go teściowa!

                  Platfusika trafił szlag,
                  daj mu Panie tysiąc plag.
                  A platfusów trafił szlag,
                  łodiridi, kwak, kwak, kwak!

                  Niech nie dadzą mu komunii,
                  niech go nawet nie chcą w Unii.
                  Niech ma rentę z Białorusi,
                  niechaj w szambie się udusi.

                  Platfusika trafił szlag,
                  daj mu Panie tysiąc plag.
                  A platfusów trafił szlag,
                  łodiridi, kwak, kwak, kwak!

                  Oby mu opadły spodnie,
                  oby było jemu głodnie.
                  Oby wpadł nam do skarbonki,
                  to wybijem jemu mżonki.


                  A platfusik kaczkę dusi,
                  ani chce do Białorusi!

                  "I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają,
                  że białe jest białe, a czarne jest czarne."

                  • fritz.fritz Masz racje, szlag trafia polakofoba herr Tusk i 06.10.06, 16:12
                    jego slepo Proniemiecka Organizacje PO.
                    Sporo wskazuje na to, ze PiS dostanie co najmniej rok na wprowadzenie w zycie
                    istniejacych dotychczas reform. Cala prowokacja z Lepperam zdala sie na nic.

                    Po wprowadzeniu reform w zycie nie bedzie juz czego "odkrecac" nawet gdyby PO
                    wygralo nastepne wybory. Ten chlew i gnojowka spowodowana zawlaszczeniem Polski
                    przez postkomune, a wiec SLD + KL-D, partie aferalna, premier Bielecki ( KL-D
                    dzisiaj to jest wlasnie PO, szefem KL-D byl Tusk), zostanie juz usunieta.

                    I jak dobrze pojdzie, to na wieki wiekow amen.

                    Dlatego biedacy sa nerwowi. Rowniez Niemcy widza, ze o to ich idealny
                    namiestnik na Polske, herr Tusk, naprawde moze zniknac ze sceny politycznej.
                    • dyzurny.psychiatra wracaj na oddzial fryz! 06.10.06, 16:24
                      • aplus Tusk: no i co beda nowe wybory ale co potem ? 06.10.06, 16:29
                        Zastanowiles sie ?
                        Przeciez ty tez nie masz pojecia o rzadzeniu.
                        • witek.domalewski [...] 06.10.06, 16:57
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • cyberdemokracja Tusk najbliższy Cyberdemokracji 06.10.06, 18:17
                            choć głównie dlatego - że w odróżnieniu od pozostałych aktorów sceny
                            politycznej opowiada się za przejrzystością i nie mówi językiem psującym
                            demokrację - językiem fałszu i pomówień...
                            • jerzy-tuwolkiewicz [...] 06.10.06, 20:27
                              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                              • pantanal Dobrze kretynie, ze podales nazwisko 06.10.06, 20:32
                                przynajmniej widomo, z kogo sie smiac
                                • zomowa a to jakie śmieszne :))) 06.10.06, 20:47
                                  pantanal napisał:

                                  > przynajmniej widomo, z kogo sie smiac

                                  tu widzimypana Wałesę


                                  video.google.com/videoplay?docid=216725698588181980

                                  a pana Tuska w akcji

                                  video.google.com/videoplay?docid=2185058413755445485
                                • witek.domalewski [...] 06.10.06, 20:49
                                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • cyberdemokracja Małych Adolfów z IV Rzeszy wolisz, psujących 06.10.06, 18:19
                            demokrację, propagujących jednomyślonść i wypowiadających wojnę wszystkim
                            myślącym inaczej niż oni (TOTALITARYZM tuż, tuż)
                          • replique Re: Nieudacznik Her Tuske znowu wyru...ny :))))) 06.10.06, 18:22
                            witek.domalewski napisał:

                            > "Dla jednych jest to strach przed wynikami wyborów,
                            > dla drugich jest to strach przed surową oceną roku
                            > ich rządów.... - powiedział Tuske
                            >
                            >
                            > Tusk jest pierwszy tam gdzie
                            > trzeba burzyć, jątrzyć, destabilizować !
                            > do tego nadaje się doskonale !
                            >
                            > Ma jadowity język, jest
                            > podstępny i złośliwy
                            >
                            > Natomiast jest beztalenciem
                            > gdy chodzi o budowanie, współpracę
                            > i poświęcenia dla dobra Kraju
                            >

                            Napisałeś wspaniale o Kaczorach... i tylko przez pomyłkę wstawiłeś nazwisko
                            Tusk.
                            Teraz napisz coś o Tusku (i tylko nie wstawiaj przez pomyłkę nazwiska Kaczorów)
                          • chudymisio Re: Nieudacznik Her Tuske znowu wyru...ny :))))) 06.10.06, 18:45
                            Zastanów się lepiej nad tym co piszesz.

                            burzyć...jątrzyć...destabilizować...jadowity język????!
                            beztalencie, gdy chodzi o współpracę???

                            O kim Ty to mówisz? Czy to Tusk 10 razy dziennie tworzy nową koalicję, by ją
                            nazajutrz zerwać. Przecież to nie Tusk brata się z ludźmi z wyrokami. Obecny
                            rząd mając potrzebną większość nawet nie wprowadza ustaw...niezależnie czy miały
                            by być dobre, czy złe. Oni poprostu nie mają zdolności koalicyjnej.

                            Pamiętasz w ogóle jak wyglądały kampanie wyborcze? PO głosiło swoje liberalne
                            hasła, nie nawiązując do pomysłów innych partii. Za to PiS, Samoobrona, LPR
                            krytykowały liberalny program PO namiętnie. Dzisiejsza koalicja i dzisiejsze
                            problemy powstały jeszcze przed wyborami. Tylko je szef PiSu pudrował.

                            Zresztą oni w ogóle pudrują rzeczywistość. Dla ludzi mają tylko hasła. A ludzie
                            nie śledzą serwisów, w których są znaczące informacje. Czy sam zastanawiałeś się
                            kiedyś nad tym jak wskaźniki ekonomiczni są powiązane z naszymi przyszłymi
                            zarobkami.

                            Jeśli tak, to wyglądało to pewnie w ten sposób: "trzeba dać więcej ludziom, żeby
                            mogli więcej kupować i nakręcać w ten sposób rozwój"...

                            Ludzie dajcie sobie spokój z tym prześcigiwaniem się kto burzy, kto jątrzy i kto
                            jest złośliwy, a zacznijcie myśleć co się kryje pod lakonicznymi hasłami.

                            Ja wiem, że to się wydaje takim dobrym sposobem, by pozamykać przestępców,
                            oczyścić i by ludzie uczciwi przejęli władzę. Efekt jest jednak taki, że
                            przestępcy się pochowali, przesadnie drobiazgowe kontrole paraliżują pracę wielu
                            firm, a politycy którzy mieli być uczciwi (innych swoich zalet nie prezentowali)
                            okazują się działać nielepiej i niemoralniej od innych.
                          • maciej.n.nowak Re: Nieudacznik Her Tuske znowu wyru...ny :))))) 06.10.06, 19:14
                            Natomiast jest beztalenciem
                            > gdy chodzi o budowanie, współpracę
                            > i poświęcenia dla dobra Kraju


                            To zupełnie inaczej niz panowie kaczyńscy no nie:):):):):)
                          • dyzurny.psychiatra oj bo cofniemy przepustke! 06.10.06, 19:17
                            obiecywales, ze wierszyki beda z rymami
                            • my.uczennice.vii.liceum Tusk, oszalaly chamie! 06.10.06, 19:36

                              • my.uczennice.vii.liceum Badz laskaw respektowac wole wyborcow 06.10.06, 19:38
                                Jeszcze nie dotarlo, ze to nie ty zostales wybrany?
                                Tusk! Przepros i spie..j!
                                • helmut.berlin uczennice chyba z podstawowki? 06.10.06, 20:00
                                  a potem najwyzej zawodowka?
                                  • jerzy-tuwolkiewicz [...] 06.10.06, 20:39
                                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                    • dyzurny.psychiatra a ciebie "ze wzgledow bezpieczenstwa" 06.10.06, 21:18
                                      w kaftan zapakujemy!
                          • pantanal Mówisz zapewne o Jarku Kaczynskim? 06.10.06, 20:34
                            witek.domalewski napisał:

                            >jest pierwszy tam gdzie
                            > trzeba burzyć, jątrzyć, destabilizować !
                            > do tego nadaje się doskonale !
                            >
                            > Ma jadowity język, jest
                            > podstępny i złośliwy
                            >
                            > Natomiast jest beztalenciem
                            > gdy chodzi o budowanie, współpracę
                            > i poświęcenia dla dobra Kraju
                            >
                    • kerry1 Re: Masz racje, szlag trafia polakofoba herr Tusk 06.10.06, 17:04
                      FRyc, mozesz soe produkoweac w rodzimym szwabskim narzeczu. I tak cie nikt nie
                      rozumie. Glupi, glupszy, moher, wsza/wesz/ polska. Tak sie stopniuje kretynizm
                      pisiaczkow. Bye. W biurach podrozy sa jeszcze tanie bilety na Kube i do Korei
                      Polnocnej.Tam za wami tesknia, pisowskie szumowiny.
                    • lot93 Re: Masz racje, szlag trafia polakofoba herr Tusk 06.10.06, 17:37
                      fritz.fritz napisał:

                      > jego slepo Proniemiecka Organizacje PO.
                      > Sporo wskazuje na to, ze PiS dostanie co najmniej rok na wprowadzenie w zycie
                      > istniejacych dotychczas reform.

                      Możesz powiedzieć jak "wprowadzać w życie istniejące reformy"?
                      Popoełniłeś Waćpan bląd logiczny!
                      Cós mi się widzi, że matmy na maturze nie zdawałeś. :)


                      >
                      > I jak dobrze pojdzie, to na wieki wiekow amen.

                      Niekoniecznie, już w przyszłym roku relacja PKB do długu publicznego może przekroczyć 50% a w
                      2008 - 60%. Konstytucję czytał? To niech zacznie!!!
                • prawie_jak_sprawiedliwosc Re: Ta mowa Tuska to czysty schetynizm. 06.10.06, 17:13
                  ...razem z ministrem Dornem..
                • kasia20055 Re: Ta mowa Tuska to czysty ... tynizm. 06.10.06, 17:33
                  >> Czas kończyć spektakl

                  Tusk powinien ustąpić. Nic mądrego nie umie powiedzieć.
                • replique Re: Ta mowa Tuska to czysty schetynizm. 06.10.06, 18:18
                  antykomuch2 napisał:

                  > A Marianna Rokita tańczy w tle na rurze....

                  a Kurskiemu cieknie ślina z kącików ust... .a Zawisza robi pod siebie... a
                  Kaczory rozpoczęły walkę na dzioby... a Gosiewski już się przebrał w
                  spódniczkę...
              • poszeklu Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 15:30
                Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac
                mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu.
                Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod
                z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory
                goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej
                postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i
                Rozowych. Czy to nie powod do wypicia?
                • fritz.fritz Dlaczego piszesz Herr a nie herr? Czyzby bylby to 06.10.06, 16:13
                  wyraz szacunku z twojej strony dla herr Tusk?
                  • zzamiedzy Re: Dlaczego piszesz Herr a nie herr? Czyzby byl 06.10.06, 16:24
                    fritz.fritz napisał:

                    > wyraz szacunku z twojej strony dla herr Tusk?

                    Fastrygowany szkublu: mozna jeszcze napisac "her tusk". Tez przesadzasz z
                    grzecznoscia. Dla zlamania poprawnosci politycznej warto nawet zlamac zasady
                    ortografii.
                  • dyzurny.psychiatra przepraszamy wszystkich za fritza 06.10.06, 16:27
                    ale lekcji niemieckiego nei mamy w klinice
                • zzamiedzy Re: Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 16:22
                  poszeklu napisał:

                  > Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac
                  > mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu.
                  > Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod
                  > z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory
                  > goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej
                  > postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i

                  A kogo beda popierac faszysci z elpeeru i pieniacze z pisuaru? Planktonu, ktory
                  zapowiedzial swoje demonstracje tez bym nie lekcewazyl. Moga sie zjednoczyc.
                  > Rozowych. Czy to nie powod do wypicia?
                • lot93 Re: Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 17:42
                  poszeklu napisał:

                  > Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac
                  > mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu.
                  > Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod
                  > z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory
                  > goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej
                  > postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i
                  > Rozowych. Czy to nie powod do wypicia?

                  A Ty zapomniał, że jutro też jest wiec poparcia dla partii-wielce-etycznej-i-sprawiedliwej? Hę?
                  Czyż to też nie jest powód do wypicia?
                  Manipulant informacyjny "za szekla" się znalazł... :))
          • poszeklu Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 15:27
            Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac
            mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu.
            Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod
            z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory
            goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej
            postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i
            Rozowych. Czy to nie powod do wypicia?
            • bozenna13 Re: Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 15:38
              jesteś dupkiem .
              • poszeklu Re: Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 18:08
                bozenna13 napisała:

                > jesteś dupkiem .

                A to, quo modo?

                • dyzurny.psychiatra pielegniarka ci wytlumaczy 06.10.06, 19:18
                  > A to, quo modo?
            • american.dream tak jak Polak powinien 06.10.06, 16:03
              a ty jestes tuman!
              • zzamiedzy Re: tak jak Polak powinien 06.10.06, 16:26
                american.dream napisał:

                > a ty jestes tuman!

                amerykanin: Pozostan przy marzeniach. W Polsce juz jest weekend a ty jeszcze
                jutro musisz szyngle walic. Co mozna widziec z perspektywy "sapa i kanapa"?
        • mooomin chyba własnie na to czekałem 06.10.06, 14:37
          Nie na wybory. Na to czym mówił lech Wałęsa. Kaczyńskim trzeba pozwolić rządzić
          żeby się dokładnie skompromitowali. Za rok już nie będziemy pamiętać o naszych
          braciach
          • dziennikustaw Czas skonczyc z Tuskiem. 06.10.06, 15:10
            • chirlider rozwiń temat 06.10.06, 15:13
              chciałeś coś napisać ale sie przestraszyłeś??

              pisowskie ścierwo :>
              • remeq Mały zwiastun histerii biednych pisiaków 06.10.06, 15:29
                Jak będą spadać coraz niżej, zobaczysz co tu się będzie działo. Niewykluczone
                masowe samobójstwa albo faktycznie jakieś zamachy biednych frustratów z nożem.
                • tales1 nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 15:42
                  Gdyby niektórzy z was mieli krztynę honoru, już dawno popełniliby ... sepuku!
                  • k_r Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 15:44
                    cześć synku
                    a ty znowu gadasz od rzeczy...??
                    • tales1 Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 16:03
                      Jak to, ja przecież tylko naśladuję Donalda?
                    • fritz.fritz Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 16:16
                      k_r napisał:

                      > cześć synku
                      > a ty znowu gadasz od rzeczy...??


                      Masz racje, honor i POLewica... to jest calkowicie od rzeczy.
                  • remeq Nie łudzę się, tylko śmieję, kochanku piskomuchów 06.10.06, 15:48
                    O honorze pogadaj z Lipińskim i Mojzesowiczem
                    • tales1 O żesz, ty ... zalotniku komunistyczny! 06.10.06, 16:01
                      To nie śmiech, smyku, tylko niekontrolowane nerwowe paroksyzmy, jak u
                      Morozowskiego, he, he!
                  • lot93 Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 17:54
                    tales1 napisał:

                    > Gdyby niektórzy z was mieli krztynę honoru, już dawno popełniliby ... sepuku!

                    A Ty - harakiri!
          • lot93 Re: chyba własnie na to czekałem 06.10.06, 17:53
            mooomin napisał:

            > Nie na wybory. Na to czym mówił lech Wałęsa. Kaczyńskim trzeba pozwolić rządzić
            > żeby się dokładnie skompromitowali. Za rok już nie będziemy pamiętać o naszych
            > braciach

            Nie będziemy pamiętać? A podniesiona akcyza na benzynę? A brak "uproszczenia" ustaw podatkowych?
            A brak reformy finansów publicznych (czytaj: chore i bardziej chore "wydatki sztywne")? A zabagniona
            polityka zagraniczna? A podzielone społeczeństwo? To tylko przykłady i będziemy je pamiętać jeszcze
            długo bo będą się za nami wlokły, jak wszy za wojskiem. :(
            • konread Re: chyba własnie na to czekałem 06.10.06, 19:43
              Niestety takie eksperymanty na żywym organiźmie państwa są istotnnie
              niebezpieczne, a Kartofle właśnie za czasów Wałęsy dały się poznać jako
              awanturnicy którzy przegrali z Wachowskim o jego względy. Akle jak widać po
              wynikach wyborów jednak naród ma krótką pamięć, i jak to dosadnie nazwał
              Bulterier "ciemny lud wszystko kupi":(
      • chirlider Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:27
        nie ośmieszaj sie;)
        • bezcenzury1 Donald "Bestia" Z Zasadami! "Lazem!" 06.10.06, 14:29
          Donald "Bestia" Z Zsasadami! "Lazem!!!" Ale to Nasz Marsz i Nasze Zabawki -
          idzie do innej piaskownicy!
          • el_p Re: Donald "Bestia" Z Zasadami! "Lazem!" 06.10.06, 14:52
            Puezydent z Gdańska mówi "uazem":
            img508.imageshack.us/img508/2136/uazemwl2.jpg
            • bezcenzury1 Re: Donald "Bestia" Z Zasadami! "Uazem!" 06.10.06, 14:56
              UAZ - to świetne Gaziki sowietów z Uralu.
      • chirlider Jarosław ma kłopoty 06.10.06, 14:30
        Jarosław ma kłopoty z osobowością a Kazimierz to jego marionetka.
        to jest dla ciebie alternatywa?;)
      • etylkapl Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:33
        Tusk ma tylko pomysł jak nie splamić się pracą, trudno w tym wieku szukać
        pierwszej pracy, więc pływa w tym sejmie nieudacznik jeden
        • bezcenzury1 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:36
          Albo dosadniej: Cienias!
        • garym Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:45
          Nie zebym bronil darmozjadow z sejmu, ale akurat Tusk w latach 80 pracowal
          fizycznie "na kominach". Zreszta nie on jeden z opozycji ktorych wladza ludowa
          pozbawila wyuczonego zawodu.
          • bezcenzury1 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:47
            Myślisz, że może wrócić do swego oryginalnego zawodu?
          • dor3 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:31
            Za dużo telewizji kolega ogląda i myli reklamy polityczne z faktami.
        • dor3 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:29
          etylkapl napisała:

          > Tusk ma tylko pomysł jak nie splamić się pracą, trudno w tym wieku szukać
          > pierwszej pracy, więc pływa w tym sejmie nieudacznik jeden
          Może OHP na początek i tylko w środy nie , nie ,wcale nie 8 godzin , może ze
          trzy???
      • ted-47 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:05
        A skąd ma go wziąść. Prezydent z Gdańska, premier z Krakowa nie wyszło. Hania
        nadaje się tylko do kółka różańcowego. Innych brak, albo nie kumaci?
        • bezcenzury1 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:08
          Hania ma zaletę (i fach w ręku)- liczy sprawnie VAT.
          • k_r Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:47
            tak tak .. posłowie z pisu tez mają godne zajecie .. wspierać innych posłów
            funduszami sejmowymi .. godne to oj godne :)
        • lot93 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 18:05
          ted-47 napisał:

          > A skąd ma go wziąść. Prezydent z Gdańska, premier z Krakowa nie wyszło. Hania
          > nadaje się tylko do kółka różańcowego. Innych brak, albo nie kumaci?

          To może Marcinkiewicz powróci do nauczania fizyki? Nauczycieli brak... Medialne zdolności Komisarza
          mogłyby pomóc w dydaktyce nauczania tego niezbyt popularnego przedmiotu...
          Może Dorn powinien wrócić do pisania dziecięcych wierszyków? Niezłe były.
          Panowie K. do wykładów na uczelniach, ino nie wiem, czy temat "Marksizm a kodeks pracy" byłby
          chwytliwy dla studentów...
          Ziobro jest podobno idolem panien, bez względu na orientację polityczną. Może powinien rozpocząć
          karierę medialną, np. w "Idolu", jest jeszcze "Amerykański kawaler" (ale póki co, bez polskiej licencji)...
      • bozenna13 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:36
        chcesz tkwić w tym bagnie. pomysl chociaż raz. ty jestes dramatem . Hanie
        uznała światowa finansjera, a kto ciebie uznaje ??????????................
        i długo nic.
      • american.dream Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 16:04
        naucz sie pisac po polsku dzieciaku
      • armagon Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 17:36
        A kto ma Twoim zdaniem? LPR? PIS? A moze Samoobrona, rezerwy zamienimy na pieniadze i bedzie fajnie? Nie badz taki zalosny, przeciez dobrze widac od roku, kto nie ma najmniejszego pomyslu na przyszlosc.
      • replique Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 18:16
        bezcenzury1 napisała:

        > Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! Hania to dramat!

        Jeżeli Tusk nie ma pomysłu na przyszłość, to Kaczory nie maja pomysłu
        jakiegokolwiek...
        Trudno bowiem, zwracanie się ku przeszłości, nazywać pomyslem - pomysł na
        przeszłość - coś takiego nie istnieje...
        Również powielanie PRLu, dla niepoznaki okraszane znakiem krzyża, nie mieści
        się w sferze pomysłów... powielanie - to mówi samo za siebie!
        A Tusk - stwierdzenie, że on nie pomysłu na przyszłość, wynika zaledwie z
        domniemania. Trzebaby mu pozwolić porządzić, żeby się przekonać czy coś miał,
        czy nie...
      • mustang2006 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 20:49
        bezcenzury1 napisała:

        > Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! Hania to dramat!

        Dramat to komedia na wiejskiej w rolach głównych PiS i koalicjanci! Tylko PO
        może wprowadzić nową jakość do naszej polityki.
    • qawsedrftg znalazłem na forum: propozycja na manifestację :) 06.10.06, 14:27
      kaczory oba po wyroku
      nie doczekają się kolędy
      ucięte łebki ze łzą w oku
      zwiędną jak kwiaty które zwiędły...

      dziś jeszcze oba kwaczą dumnie
      w ostatnim sennym kontredansie
      jak tłuste księżne, które dumnie
      witały przewrót, kiedy stał się...
    • wisnia kończ tusk wstydu oszczędz 06.10.06, 14:30
      jw
      • 666kgb ale quwa co ma kończyc?? 06.10.06, 15:26
        powiedz !
    • gazeta-koszerna Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:30
      Panie Tusk,
      prosze obejrzec film "Przed i po" o Panskich wypowiedziach przedwyborczych i
      odwracaniu kota ogonem po wyborach:
      www.pis.org.pl/multimedia.php?play=61#wideoframe
      Panskie sztuczki polityczne moga sie Panu wydawac smieszne, ale dla oszukanych
      przez Pana wyborców sa one gleboko zalosne.
      Niech Pan nie przychodzi jutro na wiec, bo moze Pan z niego wrocic z garniturem
      pobrudzonym jajami.
      • jkwt Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:34
        Oby nikt nie zmontował filmu przed i po z politykami PiSu.
        Proszę mi wytłumaczyć gdzie są podatki 18 i 28%, 3 mln mieszkań, tanie państwo,
        oddajnienie akt inwigilacji prawicy no i przede wszystkim ODNOWA MORALNA.
        • bezcenzury1 Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:35
          Program PiSu był tak Dobry, że nawet Platforma go chce realizować odrzucając
          swój wspaniały podatek Liniowy!
          • jkwt Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:41
            Nie wiem czy ludzie, którzy nie wiedzą co to są procenty zrozumieją tak
            abstrakcyjne pojęcia jak podatek liniowy albo skala podatkowa.
            www.youtube.com/watch?v=WS3mez0NQYE
            • bezcenzury1 Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:48
              Większość się zna na innych procentach...
              • jkwt Niestety od tych procentów mózg się lasuje 06.10.06, 15:16
                Potem widzimy pomylone flagi, pomylone słowa hymnu, sraczkę po artykule w
                niemieckiej gazecie i śledztwo prokuratury w tej sprawie. No i ci wszechobecni
                agenci i połowa społeczeństwa należąca do ZOMO są chyba skutkiem delirium.
              • totalizator Tusk - ale Ci tutaj dokopali. Dokopiemy Ci wiecej 06.10.06, 15:57
                Tusk - ale Ci tutaj dokopali. Dokopiemy Ci wiecej w przyszlych wyborach.
              • lot93 Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 18:13
                bezcenzury1 napisała:

                > Większość się zna na innych procentach...

                To spostrzeżenie z własnego doświadczenia? Hmmm...
          • lot93 Re: Bezcenzury1 06.10.06, 18:12
            bezcenzury1 napisała:

            > Program PiSu był tak Dobry, że nawet Platforma go chce realizować odrzucając
            > swój wspaniały podatek Liniowy!

            Nie kochaneczko! PO próbuje wprowadzić tylko to, co obiecali Twoi idole. To obniżenie podatków
            musiałoby zweryfikować komunistyczne rozdawnictwo Twoich guru!
            Ciemność pomroczna Cię ogarnęła? Nie pamiętasz już, co obiecywali bracia K.?
      • lucynkababa Re: Tusk, odejdz z Rokita i...Platforma odżyje! 06.10.06, 14:35
        Tusk zliluj sie facet, wez tego Rokite, Komorowskiego, Schetyne, walc i załóż
        nową platformę bo przez was ta Platforma Obywatelska umiera , kona, tonie,
        cierpi i ginie mając wieleu fajnych ludzi poza wami.
      • pio41 Przeproscie i spie..jcie! (=PIS) 06.10.06, 14:39
        Widzialem ten zalosny film, poziomem przypomina prymitywne montaze na VHSie.
        Zreszta tworzac go brudasy z pisu sami sie osmieszaja - np. pokazujac Rokite
        mowiacego z szacunskiem o Kaczynskim (jako wybitnym czlowieku). Tym samym mozna
        kaczory przyznaja sie do tego, ze to one odpowiadaja za brak koalicji popis,
        poniewaz odtracily reke PO.
        Innymi slowy, ja osobiscie nie powolywalbym sie na tego rodzaju grafomanie
        reklamowa, to bardzo kiepsko swiadczy o tym, ktory przywoluje ja jako przyklad.
        Ale co zrobic - elektorad brudasow z PIS, to przeciez nie sa intelektualne orly.
      • chirlider wsłuchajcie sie dobrze;) 06.10.06, 14:48
        Przemawia premier Jarosław Kaczyński: " ....na tą pozycję ktora się Polaką
        należy..."

        oczywiscie !!! marsz marsz dombroski !!!z ziemi włoski do wolski !!!!
      • jan_kapusta Podobno organizację jutrzejszej manifetacji PO 06.10.06, 15:35
        powierzyła agencji reklamowej, bo sami tego nie umieją robić....
      • 666kgb lepszy tusk w garści niż kaczka na stole 06.10.06, 15:43
        w postaci pieczeni.
    • zyks Mozna namawiać złodziei, żeby dobrowolnie łup odd 06.10.06, 14:35
      ali, ale czy to poskutkuje, jeśli nie ma kija ?
      • antykomuch2 Namawia ten, co to pierwszy milion ukradł.... 06.10.06, 15:32
        zgodnie z receptą liberałów KL-D, z początku lat 90.
        • lot93 Re: Namawia ten, co to pierwszy milion ukradł.... 06.10.06, 18:18
          antykomuch2 napisał:

          > zgodnie z receptą liberałów KL-D, z początku lat 90.

          Powiedział ten, co teraz chętnie by partycypował w tym milionie. Też bez wkładu pracy własnej. A co!
    • bezcenzury1 Donek wie, że to Bój Jego Ostatni! 06.10.06, 14:38
      Donek wie, że to Bój Jego Ostatni!
    • chirlider Ale sie Pisiakowe warchoły rzuciły na Tuska ;) 06.10.06, 14:39
      Ale sie Pisiakowe warchoły rzuciły na Tuska ;)
      widać że sie boją, inaczej by gościa po prostu olali;)

      śmiejcie sie ze swoich jednojajowych idoli.
      albo nie.
      nie można kpić z chorych ludzi
    • eugen10 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 14:41
      Panie Tusk. Jestem Kaszubą i wstydzę sie za Pana. Jest Pan njwiększym
      destruktorem w polskiej polityce. Odejdż Pan w zapomnienie.
      Twoja mowa jest jak brzęczenie much...
      • broonek Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 14:59
        Ale pewnie jestes dumny z Jarka cynika i obludnika? Destruktorami to sa ci co
        rzadza a wlasciwie to dziela stolki - PiS + LPR + SO.
      • lot93 Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 18:20
        eugen10 napisał:

        > Panie Tusk. Jestem Kaszubą i wstydzę sie za Pana. Jest Pan njwiększym
        > destruktorem w polskiej polityce. Odejdż Pan w zapomnienie.
        > Twoja mowa jest jak brzęczenie much...

        To Pan robiłeś za Kaszubę na wiecu PIS w Gdańsku??
    • scolopetarius Kto mu pisze mowy? Schetyna czy wsiołki 06.10.06, 14:41
      Gada jakby się szaleju napił.
    • wojtek2784 Tusk: Czas kończyć , teraz my z Rokitą ? 06.10.06, 14:44
      Panowie , którzy przegrywają w wyborach powinni zejść na drugi plan ,
      Platforma powinna wystawić nowych ludzi którzy się lepiej kojarzą.
      Odgrywanie się po porażce jest najgorszą formą rewanżu politycznego.
      • pantanal Wiesz, co piszesz? 06.10.06, 20:44
        bo ja bardzo w to wątpię
    • eugen10 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 14:45
      Panie Tusk. Jestem Kaszubą i wstydzę sie za Pana. Jest Pan njwiększym
      destruktorem w polskiej polityce. Odejdż Pan w zapomnienie.
      Twoja mowa jest jak brzęczenie much... To co Pan robisz to jest załosne.
    • pw2221 dzień dobry ! jestem prezydentem z Gdańska 06.10.06, 14:48
      ha, ha, i mam kolegę premiera z Krakowa
    • bezcenzury1 Wałęsa Poprowadzi Długi Marsz Błękitnej Rewolucji? 06.10.06, 14:51
      Wałęsa Poprowadzi Długi Marsz Błękitnej Rewolucji? Czy nie pozwolili Mu?
      • dyzurny.psychiatra gdzie ty sie polskiego uczyles? 06.10.06, 16:37
    • leszek993 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 14:53
      A co ty herr Tusk zrobiłeś przez ten rok dla Polski razem ze swoją
      menażerią?????Bo ja widzę że przez ten rok byliscie zajęci vetowaniem wszystkich
      dobrych ustaw oraz niekończącym się pluciem na wszystko co związane z PIS-em.I
      to jest twój dorobek.0=0 I ty pajacu chcesz rządzić
      Polską???????????????????????
      • pio41 Dobrych ustaw????? 06.10.06, 14:55
        A byly takie? Wymien misu, choc jedna, bo mnie sie widzi, ze gadasz, a nie wiesz
      • jkwt Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 14:58
        Jako opozycja zrobili parę dobrych rzeczy. Na przykład zaskarżyli ustawę o
        KRRiTV oraz uchwałę o powołaniu komisji bankowej do TK, a inne wybitne dzieła
        legislacyjne czekają w kolejce. I jest duża szansa, że podzielą ten sam los.
      • broonek Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 15:03
        Nie osmieszaj sie. vetowanie?? dobre ustawy?? pisowcu idz do szkoly po rozum!
        Przez ostatni rok pis mialo wiekszosc w sejmie a PO jest w opozycji. No wymien
        kilka tych "dobrych ustaw" zwlaszcza tych obiecywanych, ktore uchwalili.
      • lot93 Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 18:24
        leszek993 napisał:

        > Bo ja widzę że przez ten rok byliscie zajęci vetowaniem wszystkich dobrych ustaw oraz
        > niekończącym się pluciem na wszystko co związane z PIS-em.

        Proponuję wizytę u okulisty i laryngologa. Jeśli to nie pomoże, zawsze zostaje psychiatra (bez
        skierowania od rodzinnego). :))
    • bezcenzury1 Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:55
      Piotr Pacewicz GW: "Platforma robi pod siebie"?
      "Niestety, Platforma Obywatelska - główna siła opozycyjna - robi demonstrację
      pod siebie, nie przekraczając barier partyjnego myślenia."
      • chirlider Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:58
        o tym że jednojajowi robią pod siebie już wiemy ;)
        Narodowa składka na pieluchomajtki dla Braci ;)
        • bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:59
          Jasne, kiedy Donald mówi NIE to trzęsie się ziemia!
          • chirlider Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 15:02
            moher upaprany gownem - cały Pis i jednojajowe szkodniki ;)
            • bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 15:04
              Myślisz, że Platformersi używają takich pampersów?
              • chirlider czego sie boi prezydent????? 06.10.06, 15:06
                myśle że nie - są zdrowi
                a kaczyński odmówił badań lekarskich przed wyborami prezydenckimi. czego sie
                bał????
                • bezcenzury1 Re: czego sie boi prezydent z Zasadami? 06.10.06, 15:10
                  Nie wierzę, że zdrowi, bo się wiercą - Religa może pomóc.
          • remeq Kaczor idzie śladem Lesia Millera. Na śmietnik. 06.10.06, 15:16
            Im dłużej będzie się trzymał stołka, tym niżej spadnie. Już zaczął się kabaret,
            a będzie jeszcze głupiej i śmieszniej. Kaczor będzie się miotał i odgryzał jak
            nadepnięty szczur. Odejdą normalni wyborcy, zostanie z milion - dwa moherków,
            świrów i fanatyków (w tym duża część po Romusiu i Mulacie) - i o to chodzi.
      • bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:58
        To chyba z lęku?
        • bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 15:01
          Ja jednak w tym wypadku wierzę Pacewiczowi - dziennikarze są najlepiej
          poinformowani.
          • chirlider odpowiadasz sobie na posty?;) 06.10.06, 15:05
            bezcenzury1 - taki sam paranoik jak jego idole;) sam sobie na posty odpowiada;)
            • bezcenzury1 Re:Dobrze z inteligentem czasem "popościć" 06.10.06, 15:06
              Re:Dobrze z inteligentem czasem "popościć"
              • pantanal Inteligent nie musi być inteligentny 06.10.06, 20:48
      • vitkabravo bezcenzury1.. pod siebie, robi główny PISokomuny!! 06.10.06, 14:59
        mocher ci sie zapalił?
        • bezcenzury1 Re: bezcenzury1.. pod siebie Do Johnego Bravo 06.10.06, 15:03
          Wracaj na lekcję i zapytaj Pani jek się pisze "moher" OK?
    • tales1 Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze nie? 06.10.06, 15:19
      Ja stawiam, że tak! A, i białe myszki też pewnie widzi!
      • chirlider Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:25
        lepsze białe myszki niż
        jechanie na psychotropach jak jednojajowi bracia ;)
        • tales1 Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:31
          Kaczyńscy na psychotropach? Synku, przyjrzyj się dobrze twarzy wodza PO na
          zdjęciu, to ci szczena opadnie!
          • chirlider Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:41
            no i co że ma kaca?;)

            a o te psychotropy i braciszków zapytaj Poliszynela;) Prawde ci powie.
            • tales1 Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:45
              chirlider napisał:

              > no i co że ma kaca?;)
              >
              > a o te psychotropy i braciszków zapytaj Poliszynela;) Prawde ci powie.

              Ma kaca? Kochany, kaca to on ma nieustannego od wyborów AD 2005! I nie może za
              cholerę z niego wyjść! Słaby człowiek, a chciał być prezydentem, he, he! Nie
              wiem czy on nie ma czegoś na pleckach wszytego?
              • rejtann Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" na które liczy 06.10.06, 15:59
                Pan Tusk słyszy już "głosy" na które liczy, ale morale jest podłe...
          • lot93 Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 18:29
            tales1 napisał:

            > Kaczyńscy na psychotropach? Synku, przyjrzyj się dobrze twarzy wodza PO na
            > zdjęciu, to ci szczena opadnie!

            Opadła Ci? Znaczy się za dużo halucynogenów...
      • dyzurny.psychiatra a my wiemy, ze ty slyszysz "glosy" 06.10.06, 16:23
        • tales1 MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu jeden 06.10.06, 16:34
          zdemaskowałem cię! Nawet pseudonim do ciebie pasuje!
          • dyzurny.psychiatra Re: MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu j 06.10.06, 16:39
            > zdemaskowałem cię! Nawet pseudonim do ciebie pasuje!

            Nie mowil ci pielegniarz? Mama przyjezdza w odwiedziny, nowe zabawki przywiezie.
            • tales1 Re: MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu j 06.10.06, 16:43
              Za bardzo wczułeś się w rolę, dyżurny! Wirtualny świat cię otumanił, chciałbyś
              go rączkami odpędzić, a tu...nici, bo rączki tkwią w "bezpiecznym" kaftaniku,
              he,he,he!
              • helmut.berlin Re: MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu j 06.10.06, 16:45
                > Za bardzo wczułeś się w rolę, dyżurny! Wirtualny świat cię otumanił, chciałbyś
                > go rączkami odpędzić, a tu...nici, bo rączki tkwią w "bezpiecznym" kaftaniku,
                > he,he,he!

                a ja widze, ze ty znasz dobrze ten temat
                • tales1 Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, podłoga 06.10.06, 16:53
                  wyszorowana? Bo jak Herr Ober wróci, to po papie strzaska!
                  Ale na poważnie: co tam słychać wśród świeżo naturalizowanych Niemców? Jaka
                  atmosfera? U nas dokonano odkrycia w Gdańsku! Poczytaj sobie, Helmut:
                  fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/w-gdansku-produkowano-mydlo-z-tluszczu-ludzkiego,798900,2943
                  • helmut.berlin Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 17:12
                    > wyszorowana? Bo jak Herr Ober wróci, to po papie strzaska!

                    Jesli chodzi o Niemcow to musze powiedziec, ze gospodarka bardzo dobrze sie
                    rozwija, tak wiec masz znowu szanse. Jak nastepnym razem zglosisz sie o prace u
                    nas to nie zapomnij napisac o tym doswiadczeniu z oberem w zyciorysie.
                    • tales1 Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 17:20
                      Gospodarka ma sie dobrze? Przecież macie niższy wzrost niż my! Promujesz nową
                      ojczyznę i tyle! I nie wiem czy robisz to za frico, czy za ojro!
                      • helmut.berlin Przecież macie niższy wzrost ... 06.10.06, 19:12
                        Niemieckie 1.5% to zawsze kilkanascie razy wiecej od polskich 5%, a w
                        nieskonczonosc tez nie mozna rosnac. Niemniej cieszy mnie ten polski wzrost, z
                        tego innego "wzrostu" to raczej mozna sie usmiac. Niemiecka pani kanclerzowa ma
                        wiecej "wzrostu".
                  • lot93 Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 18:35
                    tales1 napisał:

                    > wyszorowana? Bo jak Herr Ober wróci, to po papie strzaska!
                    > Ale na poważnie: co tam słychać wśród świeżo naturalizowanych Niemców? Jaka
                    > atmosfera? U nas dokonano odkrycia w Gdańsku! Poczytaj sobie, Helmut:
                    > fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/w-gdansku-produkowano-mydlo-z-tluszczu-ludzkiego,798900,2943

                    A to ci rewelacja! A lektur obowiązkowych w szkole nie czytał? A trzeba było. Zofia Nałkowska w
                    "Medalionach" kilkadziesiąt lat temu o tym pisała.
                    Talesie z Klozetu, Twe uniesienia są nieco spóźnione....
                    • helmut.berlin Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 19:13
                      > A to ci rewelacja! A lektur obowiązkowych w szkole nie czytał?

                      a jak mogl czytac w Rosji?
                      • lot93 Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 19:24
                        helmut.berlin napisał:

                        > > A to ci rewelacja! A lektur obowiązkowych w szkole nie czytał?
                        >
                        > a jak mogl czytac w Rosji?

                        :)
                        Pozdrowienia "Helmut".
    • differ1 Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 15:20
      Ten show trwa juz za dlugo. Jestesmy tym zmeczeni. Trzeba zorganizowac nowe
      wybory i PIS musi to zrozumiec. Czy tego chca, czy nie!!
    • tales1 Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odchodzą! 06.10.06, 15:29
      On nawet nie potrafi ich już zliczyć, gdyby nie Schetyna z kalkulatorkiem za
      plecami!
      • zyzionow Re: Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odch 06.10.06, 15:43
        Jasne, bo PSL to partia przyszlosci.....
        I czy koniunkturalista czy ideowiec w Pawlaka swiecie wierzy
        Ludzie, zacznijcie trochu myslec, a nie tylko odtwarzac!!!!
        • tales1 Re: Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odch 06.10.06, 15:47
          zyzionow napisała:

          > Jasne, bo PSL to partia przyszlosci.....
          > I czy koniunkturalista czy ideowiec w Pawlaka swiecie wierzy
          > Ludzie, zacznijcie trochu myslec, a nie tylko odtwarzac!!!!


          a PO to partia przyszłośći? Nie żartuj, frustraci u władzy? Tragedia!
          a kto wierzy dziś w Tuska? Pewnie tylko Schetyna, a i za to nie dałbym ręki
          sobie uciąć, ha, ha!
      • remeq Taaa, znowu te "proroctwa" biednych pisiorków 06.10.06, 15:43
        Już od wyborów co jakiś czas "platforma się rozpada". Po nieudanych rozmowach o
        rządzie z PiSem, potem po zawiązaniu koalicji Kaczora z Koniem i Mulatem, po
        wyrzuceniu Piskorskiego, po ponownym wyborze Tuska. Ta sama smętna śpiewka i
        nadzieje pisowskich "proroków". I co? I to co zwykle - czyli wielkie nico.
        Czemu mieliby odchodzić do politycznego trupa PSL? Platforma idzie w górę w
        sondażach, Ty sobie możesz w to nie wierzyć, ale Twój guru Kaczor jak
        najbardziej wierzy "łżesondażom" i już wali w gacie ze strachu przed wyborami,
        bo wie co go czeka.
        • tales1 Re: Taaa, znowu te "proroctwa" biednych pisiorków 06.10.06, 15:49
          Kaczyńscy to te sondaże wciągnęli nosem i ... wygrali, a stadko baranów, które
          w nie uwierzyło dalej pozostaje stadkiem baranów!
          • remeq To już przeszłość, drugi raz się ten numer nie uda 06.10.06, 16:04
            Kaczor odstrasza tylko normalnych ludzi tym żałosnym skrzeczeniem o "szarych
            sieciach" i ZOMO, co najwyżej wyssie tylko trochę fanatyków Romkowi i Mulatowi.
            A ze strachu przed sondażami - które, jak naiwnie myślisz "wciąga nosem" - znów
            kuma się z "przestępcami" i "ludźmi niegodnymi".
            • tales1 Re: To już przeszłość, drugi raz się ten numer ni 06.10.06, 16:07
              Trzeba było oglądać na Onecie klip PiSu o Tusku i jego towarzyszach! Paść ze
              śmiechu mozna było, gdy sie POwców oglądało! Pacany, prawdziwe POcany!
              • remeq Więc masz trochę radości w tych smutnych czasach. 06.10.06, 16:13
                Ale to kwestia indywidualnego poczucia humoru, ja np. ja wolę oglądać reality
                show z dwoma małymi Kaczkami w roli głównej "Z politycznego śmietnika na
                szczyty władzy i z powrotem"
                • tales1 Smutne czasy?Chyba dla ciebie?Pesymista- frustrat? 06.10.06, 16:26
                  Wcale ci sie nie dziwię!
          • lot93 Re: Taaa, znowu te "proroctwa" biednych pisiorków 06.10.06, 18:40
            tales1 napisał:

            > Kaczyńscy to te sondaże wciągnęli nosem i ... wygrali, a stadko baranów, które
            > w nie uwierzyło dalej pozostaje stadkiem baranów!

            I to pewnie dlatego (wciągając kolejne sondaże nosem) przyjmą każdą szumowinę, żeby tylko
            przyspieszonych wyborów nie było... Ciekawa logika...
      • lot93 Re: Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odch 06.10.06, 18:37
        tales1 napisał:

        > On nawet nie potrafi ich już zliczyć, gdyby nie Schetyna z kalkulatorkiem za
        > plecami!

        Czy Ty naprawdę w każdy kretynizm jesteś w stanie uwierzyć?
    • t-1984 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 15:36
      Najwyższy czas przepędzić TUSKA,który nic niema do zaproponowania poza
      bredniami.Byłem przekonany że już sie wyleczył z wiary w sondaże ale on cierpi
      biedak.Nauczył się 16 zdań na pamięć i je w kolo powtarza.Może coś nowego Panie
      TUSK.Zastanawiam sie dlaczego Pan odwoluje sie do narodu a nastepnie twierdzi ze
      czuje oddech milionow rodakow.Mam pytanie o jakim narodzie pan myśli i czyj
      oddech Pan czuje.Mam watpliwości czy wogole Pan ma jeszcze czucie.Stworzył pan
      gabinet cieni nie wiedząc po co.Niedoszły premier z Krakowa obraził górnikow
      wyzywając ich od pijaków i choloty.Czekam az obaj sie pobijecie co niewatpliwie
      nastąpi niebawem.
    • zygfryd.okrutny donald wermacht 06.10.06, 15:39
      cos marocze pod nosem, jego lysy juz dostal w jastrzebiu, od gornikow, kazali mu nakolacje zjesc jego 1000$ kapelusz,a sam wermacht paktowal z tym lumpem z samoobrony. PO pdo wermachtem nigdy nie dojdzie do wladzy, donal jest bezebny, blady, znerwicowany-to facio bez najmniejszych jaj. PO ratujcie sie ludzie przechodzcie do rzadu, tam was potrzebuja, 20 lat rzadow Kaczynskiego jak w banku, nie marnujcie tej szansy.
      • chirlider Re: donald wermacht 06.10.06, 15:41
        kpi czy o droge pyta?
        • zyzionow :-)jestem optymistka 06.10.06, 15:45
          uznajmy to za niegrozny trollizm
          • zygfryd.okrutny PO jest bardziej znienawidzona jak SLD 06.10.06, 16:20
            te bolszewickie wycieruchy, sa jacy sa, po prostu malwersnaci, ale ze PO paktuje z samoobrona i inna bolszewia, sa jeszcze bardziej znienawidzeni. Jetescie przegrani wszedzie Wybrzeze i Slask, jak ma odwage tuske, czy rakieta, niech sie tam pojawi na jakims wiecu, a dostanie jajami w leb jak w sosnowcu. Zobacycie jaka bedzie kompromitacja w sobote, waszych neoliberalnych idoli waltzow, wermachtow, partii pustych lodowek.
            • dyzurny.psychiatra a ty nie dostaniesz przepustki na sobote 06.10.06, 16:21
              • zygfryd.okrutny [...] 06.10.06, 16:26
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • dyzurny.psychiatra a mowilem uspokoj sie zygi 06.10.06, 17:16
                  bo pan moderator cie wytnie
            • lot93 Re: PO jest bardziej znienawidzona jak SLD 06.10.06, 18:54
              zygfryd.okrutny napisał:

              > te bolszewickie wycieruchy, sa jacy sa, po prostu malwersnaci, ale ze PO paktuje z samoobrona i inna
              > bolszewia, sa jeszcze bardziej znienawidzeni.

              Nie dość, że głupi to jeszcze ślepy. To PO było w koalicji z Samobroną? To teraz PO zastanawia się nad
              koalicją bis, żeby tyłki na stołkach utrzymac?
      • dyzurny.psychiatra witamy u nas zygfrydzie 06.10.06, 16:21
    • cdplus Niestety Donald stracha to masz ty, 06.10.06, 15:41
      że im się uda, niestety kiedy mogliście wykorzystać Leppera i skorzystać z
      konstruktywnego wotum nieufności to was nie było, teraz Andrew skorzysta z
      kontruktywnego przywiązania do władzy. To już drugi twój błąd polityczny
      Donaldzie, czy nie czas oddać władzy w PO mądrzejszm?
    • abba15 Tusku już był w ogródku, już wital się z gąską 06.10.06, 15:43
      Tusku już był w ogródku
      i już witał się z gąską
      a tu znów przypływ smutku
      sączy się strugą niewąską
    • amanasunta53 ,Odpowiedzialna opozycja'' smiechu warte. 06.10.06, 15:43
      Samorozwiązanie Sejmu gdy dzięki swoim działaniom, np.podwyzka
      becikowego,blokowanie ustaw niepasujących beneficjentom III RP,zmiany w ustawie
      o słuzbach wypaczajace ich sens i pustosłowie + manipulacje za pomocą,,wiernych
      mediów'',doprowadzili do paralizu.Apele do PiS,,poddajcie się i słuzcie nam na
      łapkach''.
      Gdy dostają propozycje ,,konstruktywnego wotum nieufnosci ''to....dupa w troki.
      I dalej beeeee, PiS zły a my dobrzy,beeeeee.
      PO czeka na poparcie 50% wyborców.Ale...sie nie doczeka bo jak jej rośnie to i
      SLD też.A tam więksi cwaniacy od liderów PO,o lata świetlne.
      I znowu bedzie beeee ,ale się do emeryturki przewiozą Tusk z Rokitą .I o to
      chodzi.A emeryturka godna po ok.10 000 zł .Jest o co powalczyć.
      • uriel.blog.pl Re: ,Odpowiedzialna opozycja'' smiechu warte. 06.10.06, 16:55
        Samorozwiązanie sejmu dzięki całkowitej kompromitacji wszystkich haseł, z
        którymi na ryju pchał się do władzy aktualny rozdający.

        A o jeszcze wyższe becikowe to głównie Koniu kwiczał, że sobie pozwolę przypomnieć.

        I wreszcie JMR zdobył u mnie jakieś uznanie - ktoś wreszcie powiedział bandytom
        ze Śląska kilka słów prawdy.

        ---
        milion idiotów nie może się mylić
    • 666kgb pisiory i inne oszołomy to gniazdo szerszeni 06.10.06, 15:48
      trzeba zadymić i do wora, a wór do jeziora...
      :)
      • amanasunta53 Re: pisiory i inne oszołomy to gniazdo szerszeni 06.10.06, 15:50
        666kgb napisała:

        > trzeba zadymić i do wora, a wór do jeziora...

        > :)
        (PO)wce idą do ognia i beczą beeeeee.
        • uriel.blog.pl BZZZ 06.10.06, 15:59
          Oj, czyżby?
          Więcej syfów z PiSiornej 'kuchni politycznej' i konkurencja powinna wypchnąć
          chamów z nienależnego miejsca nawet faktycznie bez programu.
          BTW to pieprzenie o braku pomysłu to już się nawet znudzić zdążyło, przez jakiś
          czas taki argument w paszczach najbardziej bezprogramowej partii na polskiej
          scenie politycznej był zabawny, teraz jest już nijaki.

          ---
          milion idiotów nie może się mylić
        • 666kgb [...] 06.10.06, 16:04
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • tales1 [...] 06.10.06, 15:52
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • dyzurny.psychiatra widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 16:34
          musimy wzmocnic terapie
          • tales1 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 16:48
            Chcesz mi w jej ramach wtłoczyc do głowy wszystkie dzieła Lenina? O nie ,
            prosze! Tylko nie to! Bo stane się wtedy podobny do ciebie, a tego nikt
            normalny nie zniesie!
            • dyzurny.psychiatra Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 17:15
              > Chcesz mi w jej ramach wtłoczyc do głowy wszystkie dzieła Lenina? O nie ,
              > prosze

              To zachowuj sie grzecznie, bo pielegniarze juz sie ciesza i odkurzaja Lenina. Po
              dwoch tomach bedziesz taki potulny jak po miesiacu zyprexy.
              • tales1 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 17:28
                Kochany dyżurny, kiepski z ciebie psychiatra, bo powinieneś wiedzieć, że od
                lipca dostawy Zyprexy zostały zawieszone na polski rynek! Także, nic z tego,
                felczerze!
                • lot93 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 19:00
                  tales1 napisał:

                  > Kochany dyżurny, kiepski z ciebie psychiatra, bo powinieneś wiedzieć, że od
                  > lipca dostawy Zyprexy zostały zawieszone na polski rynek! Także, nic z tego,
                  > felczerze!

                  Jaki zorientowany! Od dawna Ci to przepisywano?
                  • tales1 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 19:30
                    Dla chcącego nic trudnego, tylko umiejętność korzystania z Internetu potrzebna!:
                    www.dia.com.pl/Plik.php?id=396
                • dyzurny.psychiatra Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 19:15
                  > Kochany dyżurny, kiepski z ciebie psychiatra, bo powinieneś wiedzieć, że od
                  > lipca dostawy Zyprexy zostały zawieszone na polski rynek! Także, nic z tego,
                  > felczerze!

                  wiem, ze sie cieszysz, bo polskie podroby sa 100% refundowane

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka