el_p 06.10.06, 14:20 "...LPR i Samoobrony, trwający nieprzerwanie od grudnia" Wyjątkowo trudna kwestia jak dla Tuska, ma ktoś nagranie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bezcenzury1 Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:26 Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! Hania to dramat! Odpowiedz Link Zgłoś
empirio Kończcie, wstydu oszczędźcie 06.10.06, 14:27 Im szybciej, tym lepiej. - NIEOBOJĘTNI - blogi wolnych ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 Czyżbym był prorokiem?? 06.10.06, 14:35 Pora na czołgi: fraglesi.wordpress.com/2006/07/12/obywatelki-i-obywatele-iv-rzeczpospolitej/ Odpowiedz Link Zgłoś
eugenia_palej Od proroctw to ja tu jestem, wróżka 06.10.06, 15:25 z przedwojennym stażem. Niestety, ciemno widzę waszą przyszłość, lewacy. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Od proroctw to ja tu jestem, wróżka 06.10.06, 15:26 gienia, zrywka na emeryture bo ci sie już pod deklem ćmi eugenia_palej napisała: > z przedwojennym stażem. Niestety, ciemno widzę waszą przyszłość, lewacy. Odpowiedz Link Zgłoś
antykomuch2 Ta mowa Tuska to czysty schetynizm. 06.10.06, 15:29 A Marianna Rokita tańczy w tle na rurze.... Odpowiedz Link Zgłoś
almagus I litania rydzoszamanów pod pałacem im.Stalina 06.10.06, 16:01 Jakoś w Stoczni Gdańskiej nie dopuszczono w TeWał Trwam do głosu stoczniowców, co chcieli zapytać Rydzola złodziej wiecznie dziewica o składki! Litania na rydzomoheroinie za TVPiSiOR. My PiSiORki jak Bóg, partia nam pomoże, to nasikamy naszym kaczorom morze! G_O_T - M_I_T - U_N_S! db.tlen.pl/temat.php?id_p=21512&id_f=31 Platfusika „trafił szlag”, daj mu Panie tysiąc plag. A platfusów trafił szlag, łodiridi, kwak, kwak, kwak! Oby został glebowzięty, oby został on pocięty, oby go bolała głowa, oby biła go teściowa! Platfusika trafił szlag, daj mu Panie tysiąc plag. A platfusów trafił szlag, łodiridi, kwak, kwak, kwak! Niech nie dadzą mu komunii, niech go nawet nie chcą w Unii. Niech ma rentę z Białorusi, niechaj w szambie się udusi. Platfusika trafił szlag, daj mu Panie tysiąc plag. A platfusów trafił szlag, łodiridi, kwak, kwak, kwak! Oby mu opadły spodnie, oby było jemu głodnie. Oby wpadł nam do skarbonki, to wybijem jemu mżonki. A platfusik kaczkę dusi, ani chce do Białorusi! "I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne." Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Masz racje, szlag trafia polakofoba herr Tusk i 06.10.06, 16:12 jego slepo Proniemiecka Organizacje PO. Sporo wskazuje na to, ze PiS dostanie co najmniej rok na wprowadzenie w zycie istniejacych dotychczas reform. Cala prowokacja z Lepperam zdala sie na nic. Po wprowadzeniu reform w zycie nie bedzie juz czego "odkrecac" nawet gdyby PO wygralo nastepne wybory. Ten chlew i gnojowka spowodowana zawlaszczeniem Polski przez postkomune, a wiec SLD + KL-D, partie aferalna, premier Bielecki ( KL-D dzisiaj to jest wlasnie PO, szefem KL-D byl Tusk), zostanie juz usunieta. I jak dobrze pojdzie, to na wieki wiekow amen. Dlatego biedacy sa nerwowi. Rowniez Niemcy widza, ze o to ich idealny namiestnik na Polske, herr Tusk, naprawde moze zniknac ze sceny politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Tusk: no i co beda nowe wybory ale co potem ? 06.10.06, 16:29 Zastanowiles sie ? Przeciez ty tez nie masz pojecia o rzadzeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
witek.domalewski [...] 06.10.06, 16:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Tusk najbliższy Cyberdemokracji 06.10.06, 18:17 choć głównie dlatego - że w odróżnieniu od pozostałych aktorów sceny politycznej opowiada się za przejrzystością i nie mówi językiem psującym demokrację - językiem fałszu i pomówień... Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy-tuwolkiewicz [...] 06.10.06, 20:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Dobrze kretynie, ze podales nazwisko 06.10.06, 20:32 przynajmniej widomo, z kogo sie smiac Odpowiedz Link Zgłoś
zomowa a to jakie śmieszne :))) 06.10.06, 20:47 pantanal napisał: > przynajmniej widomo, z kogo sie smiac tu widzimypana Wałesę video.google.com/videoplay?docid=216725698588181980 a pana Tuska w akcji video.google.com/videoplay?docid=2185058413755445485 Odpowiedz Link Zgłoś
witek.domalewski [...] 06.10.06, 20:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Małych Adolfów z IV Rzeszy wolisz, psujących 06.10.06, 18:19 demokrację, propagujących jednomyślonść i wypowiadających wojnę wszystkim myślącym inaczej niż oni (TOTALITARYZM tuż, tuż) Odpowiedz Link Zgłoś
replique Re: Nieudacznik Her Tuske znowu wyru...ny :))))) 06.10.06, 18:22 witek.domalewski napisał: > "Dla jednych jest to strach przed wynikami wyborów, > dla drugich jest to strach przed surową oceną roku > ich rządów.... - powiedział Tuske > > > Tusk jest pierwszy tam gdzie > trzeba burzyć, jątrzyć, destabilizować ! > do tego nadaje się doskonale ! > > Ma jadowity język, jest > podstępny i złośliwy > > Natomiast jest beztalenciem > gdy chodzi o budowanie, współpracę > i poświęcenia dla dobra Kraju > Napisałeś wspaniale o Kaczorach... i tylko przez pomyłkę wstawiłeś nazwisko Tusk. Teraz napisz coś o Tusku (i tylko nie wstawiaj przez pomyłkę nazwiska Kaczorów) Odpowiedz Link Zgłoś
chudymisio Re: Nieudacznik Her Tuske znowu wyru...ny :))))) 06.10.06, 18:45 Zastanów się lepiej nad tym co piszesz. burzyć...jątrzyć...destabilizować...jadowity język????! beztalencie, gdy chodzi o współpracę??? O kim Ty to mówisz? Czy to Tusk 10 razy dziennie tworzy nową koalicję, by ją nazajutrz zerwać. Przecież to nie Tusk brata się z ludźmi z wyrokami. Obecny rząd mając potrzebną większość nawet nie wprowadza ustaw...niezależnie czy miały by być dobre, czy złe. Oni poprostu nie mają zdolności koalicyjnej. Pamiętasz w ogóle jak wyglądały kampanie wyborcze? PO głosiło swoje liberalne hasła, nie nawiązując do pomysłów innych partii. Za to PiS, Samoobrona, LPR krytykowały liberalny program PO namiętnie. Dzisiejsza koalicja i dzisiejsze problemy powstały jeszcze przed wyborami. Tylko je szef PiSu pudrował. Zresztą oni w ogóle pudrują rzeczywistość. Dla ludzi mają tylko hasła. A ludzie nie śledzą serwisów, w których są znaczące informacje. Czy sam zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak wskaźniki ekonomiczni są powiązane z naszymi przyszłymi zarobkami. Jeśli tak, to wyglądało to pewnie w ten sposób: "trzeba dać więcej ludziom, żeby mogli więcej kupować i nakręcać w ten sposób rozwój"... Ludzie dajcie sobie spokój z tym prześcigiwaniem się kto burzy, kto jątrzy i kto jest złośliwy, a zacznijcie myśleć co się kryje pod lakonicznymi hasłami. Ja wiem, że to się wydaje takim dobrym sposobem, by pozamykać przestępców, oczyścić i by ludzie uczciwi przejęli władzę. Efekt jest jednak taki, że przestępcy się pochowali, przesadnie drobiazgowe kontrole paraliżują pracę wielu firm, a politycy którzy mieli być uczciwi (innych swoich zalet nie prezentowali) okazują się działać nielepiej i niemoralniej od innych. Odpowiedz Link Zgłoś
maciej.n.nowak Re: Nieudacznik Her Tuske znowu wyru...ny :))))) 06.10.06, 19:14 Natomiast jest beztalenciem > gdy chodzi o budowanie, współpracę > i poświęcenia dla dobra Kraju To zupełnie inaczej niz panowie kaczyńscy no nie:):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra oj bo cofniemy przepustke! 06.10.06, 19:17 obiecywales, ze wierszyki beda z rymami Odpowiedz Link Zgłoś
my.uczennice.vii.liceum Badz laskaw respektowac wole wyborcow 06.10.06, 19:38 Jeszcze nie dotarlo, ze to nie ty zostales wybrany? Tusk! Przepros i spie..j! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin uczennice chyba z podstawowki? 06.10.06, 20:00 a potem najwyzej zawodowka? Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy-tuwolkiewicz [...] 06.10.06, 20:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra a ciebie "ze wzgledow bezpieczenstwa" 06.10.06, 21:18 w kaftan zapakujemy! Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Mówisz zapewne o Jarku Kaczynskim? 06.10.06, 20:34 witek.domalewski napisał: >jest pierwszy tam gdzie > trzeba burzyć, jątrzyć, destabilizować ! > do tego nadaje się doskonale ! > > Ma jadowity język, jest > podstępny i złośliwy > > Natomiast jest beztalenciem > gdy chodzi o budowanie, współpracę > i poświęcenia dla dobra Kraju > Odpowiedz Link Zgłoś
kerry1 Re: Masz racje, szlag trafia polakofoba herr Tusk 06.10.06, 17:04 FRyc, mozesz soe produkoweac w rodzimym szwabskim narzeczu. I tak cie nikt nie rozumie. Glupi, glupszy, moher, wsza/wesz/ polska. Tak sie stopniuje kretynizm pisiaczkow. Bye. W biurach podrozy sa jeszcze tanie bilety na Kube i do Korei Polnocnej.Tam za wami tesknia, pisowskie szumowiny. Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Masz racje, szlag trafia polakofoba herr Tusk 06.10.06, 17:37 fritz.fritz napisał: > jego slepo Proniemiecka Organizacje PO. > Sporo wskazuje na to, ze PiS dostanie co najmniej rok na wprowadzenie w zycie > istniejacych dotychczas reform. Możesz powiedzieć jak "wprowadzać w życie istniejące reformy"? Popoełniłeś Waćpan bląd logiczny! Cós mi się widzi, że matmy na maturze nie zdawałeś. :) > > I jak dobrze pojdzie, to na wieki wiekow amen. Niekoniecznie, już w przyszłym roku relacja PKB do długu publicznego może przekroczyć 50% a w 2008 - 60%. Konstytucję czytał? To niech zacznie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
prawie_jak_sprawiedliwosc Re: Ta mowa Tuska to czysty schetynizm. 06.10.06, 17:13 ...razem z ministrem Dornem.. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia20055 Re: Ta mowa Tuska to czysty ... tynizm. 06.10.06, 17:33 >> Czas kończyć spektakl Tusk powinien ustąpić. Nic mądrego nie umie powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
replique Re: Ta mowa Tuska to czysty schetynizm. 06.10.06, 18:18 antykomuch2 napisał: > A Marianna Rokita tańczy w tle na rurze.... a Kurskiemu cieknie ślina z kącików ust... .a Zawisza robi pod siebie... a Kaczory rozpoczęły walkę na dzioby... a Gosiewski już się przebrał w spódniczkę... Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 15:30 Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu. Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i Rozowych. Czy to nie powod do wypicia? Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Dlaczego piszesz Herr a nie herr? Czyzby bylby to 06.10.06, 16:13 wyraz szacunku z twojej strony dla herr Tusk? Odpowiedz Link Zgłoś
zzamiedzy Re: Dlaczego piszesz Herr a nie herr? Czyzby byl 06.10.06, 16:24 fritz.fritz napisał: > wyraz szacunku z twojej strony dla herr Tusk? Fastrygowany szkublu: mozna jeszcze napisac "her tusk". Tez przesadzasz z grzecznoscia. Dla zlamania poprawnosci politycznej warto nawet zlamac zasady ortografii. Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra przepraszamy wszystkich za fritza 06.10.06, 16:27 ale lekcji niemieckiego nei mamy w klinice Odpowiedz Link Zgłoś
zzamiedzy Re: Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 16:22 poszeklu napisał: > Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac > mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu. > Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod > z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory > goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej > postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i A kogo beda popierac faszysci z elpeeru i pieniacze z pisuaru? Planktonu, ktory zapowiedzial swoje demonstracje tez bym nie lekcewazyl. Moga sie zjednoczyc. > Rozowych. Czy to nie powod do wypicia? Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 17:42 poszeklu napisał: > Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac > mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu. > Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod > z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory > goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej > postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i > Rozowych. Czy to nie powod do wypicia? A Ty zapomniał, że jutro też jest wiec poparcia dla partii-wielce-etycznej-i-sprawiedliwej? Hę? Czyż to też nie jest powód do wypicia? Manipulant informacyjny "za szekla" się znalazł... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 15:27 Lider proniemieckiej partii w Polsce pozwolil sobie walnac mowke. Tak dla wlasnej satysfakcji, jak zwykle po wypiciu. Przypomnial, ze 7mego, to jest jutro, w sobote bedzie pochod z okazji dnia SWIETA SB/UB i MILICJI OBYWATELSKIEJ na ktory goraco namawiaja Rokita i Borowski ze skoligaconej Czerwonej postkomunistycznej SDPL. Jest szansa na koalicje Czerwonych i Rozowych. Czy to nie powod do wypicia? Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Herr Tuske znow sobie podpil 06.10.06, 18:08 bozenna13 napisała: > jesteś dupkiem . A to, quo modo? Odpowiedz Link Zgłoś
zzamiedzy Re: tak jak Polak powinien 06.10.06, 16:26 american.dream napisał: > a ty jestes tuman! amerykanin: Pozostan przy marzeniach. W Polsce juz jest weekend a ty jeszcze jutro musisz szyngle walic. Co mozna widziec z perspektywy "sapa i kanapa"? Odpowiedz Link Zgłoś
mooomin chyba własnie na to czekałem 06.10.06, 14:37 Nie na wybory. Na to czym mówił lech Wałęsa. Kaczyńskim trzeba pozwolić rządzić żeby się dokładnie skompromitowali. Za rok już nie będziemy pamiętać o naszych braciach Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider rozwiń temat 06.10.06, 15:13 chciałeś coś napisać ale sie przestraszyłeś?? pisowskie ścierwo :> Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Mały zwiastun histerii biednych pisiaków 06.10.06, 15:29 Jak będą spadać coraz niżej, zobaczysz co tu się będzie działo. Niewykluczone masowe samobójstwa albo faktycznie jakieś zamachy biednych frustratów z nożem. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 15:42 Gdyby niektórzy z was mieli krztynę honoru, już dawno popełniliby ... sepuku! Odpowiedz Link Zgłoś
k_r Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 15:44 cześć synku a ty znowu gadasz od rzeczy...?? Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 16:03 Jak to, ja przecież tylko naśladuję Donalda? Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 16:16 k_r napisał: > cześć synku > a ty znowu gadasz od rzeczy...?? Masz racje, honor i POLewica... to jest calkowicie od rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Nie łudzę się, tylko śmieję, kochanku piskomuchów 06.10.06, 15:48 O honorze pogadaj z Lipińskim i Mojzesowiczem Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 O żesz, ty ... zalotniku komunistyczny! 06.10.06, 16:01 To nie śmiech, smyku, tylko niekontrolowane nerwowe paroksyzmy, jak u Morozowskiego, he, he! Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: nie łudź się pieszczochu socjalistów! 06.10.06, 17:54 tales1 napisał: > Gdyby niektórzy z was mieli krztynę honoru, już dawno popełniliby ... sepuku! A Ty - harakiri! Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: chyba własnie na to czekałem 06.10.06, 17:53 mooomin napisał: > Nie na wybory. Na to czym mówił lech Wałęsa. Kaczyńskim trzeba pozwolić rządzić > żeby się dokładnie skompromitowali. Za rok już nie będziemy pamiętać o naszych > braciach Nie będziemy pamiętać? A podniesiona akcyza na benzynę? A brak "uproszczenia" ustaw podatkowych? A brak reformy finansów publicznych (czytaj: chore i bardziej chore "wydatki sztywne")? A zabagniona polityka zagraniczna? A podzielone społeczeństwo? To tylko przykłady i będziemy je pamiętać jeszcze długo bo będą się za nami wlokły, jak wszy za wojskiem. :( Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: chyba własnie na to czekałem 06.10.06, 19:43 Niestety takie eksperymanty na żywym organiźmie państwa są istotnnie niebezpieczne, a Kartofle właśnie za czasów Wałęsy dały się poznać jako awanturnicy którzy przegrali z Wachowskim o jego względy. Akle jak widać po wynikach wyborów jednak naród ma krótką pamięć, i jak to dosadnie nazwał Bulterier "ciemny lud wszystko kupi":( Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:27 nie ośmieszaj sie;) Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Donald "Bestia" Z Zasadami! "Lazem!" 06.10.06, 14:29 Donald "Bestia" Z Zsasadami! "Lazem!!!" Ale to Nasz Marsz i Nasze Zabawki - idzie do innej piaskownicy! Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Donald "Bestia" Z Zasadami! "Lazem!" 06.10.06, 14:52 Puezydent z Gdańska mówi "uazem": img508.imageshack.us/img508/2136/uazemwl2.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Donald "Bestia" Z Zasadami! "Uazem!" 06.10.06, 14:56 UAZ - to świetne Gaziki sowietów z Uralu. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Jarosław ma kłopoty 06.10.06, 14:30 Jarosław ma kłopoty z osobowością a Kazimierz to jego marionetka. to jest dla ciebie alternatywa?;) Odpowiedz Link Zgłoś
etylkapl Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:33 Tusk ma tylko pomysł jak nie splamić się pracą, trudno w tym wieku szukać pierwszej pracy, więc pływa w tym sejmie nieudacznik jeden Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:36 Albo dosadniej: Cienias! Odpowiedz Link Zgłoś
garym Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:45 Nie zebym bronil darmozjadow z sejmu, ale akurat Tusk w latach 80 pracowal fizycznie "na kominach". Zreszta nie on jeden z opozycji ktorych wladza ludowa pozbawila wyuczonego zawodu. Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 14:47 Myślisz, że może wrócić do swego oryginalnego zawodu? Odpowiedz Link Zgłoś
dor3 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:31 Za dużo telewizji kolega ogląda i myli reklamy polityczne z faktami. Odpowiedz Link Zgłoś
dor3 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:29 etylkapl napisała: > Tusk ma tylko pomysł jak nie splamić się pracą, trudno w tym wieku szukać > pierwszej pracy, więc pływa w tym sejmie nieudacznik jeden Może OHP na początek i tylko w środy nie , nie ,wcale nie 8 godzin , może ze trzy??? Odpowiedz Link Zgłoś
ted-47 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:05 A skąd ma go wziąść. Prezydent z Gdańska, premier z Krakowa nie wyszło. Hania nadaje się tylko do kółka różańcowego. Innych brak, albo nie kumaci? Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:08 Hania ma zaletę (i fach w ręku)- liczy sprawnie VAT. Odpowiedz Link Zgłoś
k_r Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:47 tak tak .. posłowie z pisu tez mają godne zajecie .. wspierać innych posłów funduszami sejmowymi .. godne to oj godne :) Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 18:05 ted-47 napisał: > A skąd ma go wziąść. Prezydent z Gdańska, premier z Krakowa nie wyszło. Hania > nadaje się tylko do kółka różańcowego. Innych brak, albo nie kumaci? To może Marcinkiewicz powróci do nauczania fizyki? Nauczycieli brak... Medialne zdolności Komisarza mogłyby pomóc w dydaktyce nauczania tego niezbyt popularnego przedmiotu... Może Dorn powinien wrócić do pisania dziecięcych wierszyków? Niezłe były. Panowie K. do wykładów na uczelniach, ino nie wiem, czy temat "Marksizm a kodeks pracy" byłby chwytliwy dla studentów... Ziobro jest podobno idolem panien, bez względu na orientację polityczną. Może powinien rozpocząć karierę medialną, np. w "Idolu", jest jeszcze "Amerykański kawaler" (ale póki co, bez polskiej licencji)... Odpowiedz Link Zgłoś
bozenna13 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 15:36 chcesz tkwić w tym bagnie. pomysl chociaż raz. ty jestes dramatem . Hanie uznała światowa finansjera, a kto ciebie uznaje ??????????................ i długo nic. Odpowiedz Link Zgłoś
american.dream Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 16:04 naucz sie pisac po polsku dzieciaku Odpowiedz Link Zgłoś
armagon Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 17:36 A kto ma Twoim zdaniem? LPR? PIS? A moze Samoobrona, rezerwy zamienimy na pieniadze i bedzie fajnie? Nie badz taki zalosny, przeciez dobrze widac od roku, kto nie ma najmniejszego pomyslu na przyszlosc. Odpowiedz Link Zgłoś
replique Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 18:16 bezcenzury1 napisała: > Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! Hania to dramat! Jeżeli Tusk nie ma pomysłu na przyszłość, to Kaczory nie maja pomysłu jakiegokolwiek... Trudno bowiem, zwracanie się ku przeszłości, nazywać pomyslem - pomysł na przeszłość - coś takiego nie istnieje... Również powielanie PRLu, dla niepoznaki okraszane znakiem krzyża, nie mieści się w sferze pomysłów... powielanie - to mówi samo za siebie! A Tusk - stwierdzenie, że on nie pomysłu na przyszłość, wynika zaledwie z domniemania. Trzebaby mu pozwolić porządzić, żeby się przekonać czy coś miał, czy nie... Odpowiedz Link Zgłoś
mustang2006 Re: Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! 06.10.06, 20:49 bezcenzury1 napisała: > Tusk Nie Ma pomysłu Na przyszłość! Hania to dramat! Dramat to komedia na wiejskiej w rolach głównych PiS i koalicjanci! Tylko PO może wprowadzić nową jakość do naszej polityki. Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg znalazłem na forum: propozycja na manifestację :) 06.10.06, 14:27 kaczory oba po wyroku nie doczekają się kolędy ucięte łebki ze łzą w oku zwiędną jak kwiaty które zwiędły... dziś jeszcze oba kwaczą dumnie w ostatnim sennym kontredansie jak tłuste księżne, które dumnie witały przewrót, kiedy stał się... Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta-koszerna Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:30 Panie Tusk, prosze obejrzec film "Przed i po" o Panskich wypowiedziach przedwyborczych i odwracaniu kota ogonem po wyborach: www.pis.org.pl/multimedia.php?play=61#wideoframe Panskie sztuczki polityczne moga sie Panu wydawac smieszne, ale dla oszukanych przez Pana wyborców sa one gleboko zalosne. Niech Pan nie przychodzi jutro na wiec, bo moze Pan z niego wrocic z garniturem pobrudzonym jajami. Odpowiedz Link Zgłoś
jkwt Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:34 Oby nikt nie zmontował filmu przed i po z politykami PiSu. Proszę mi wytłumaczyć gdzie są podatki 18 i 28%, 3 mln mieszkań, tanie państwo, oddajnienie akt inwigilacji prawicy no i przede wszystkim ODNOWA MORALNA. Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:35 Program PiSu był tak Dobry, że nawet Platforma go chce realizować odrzucając swój wspaniały podatek Liniowy! Odpowiedz Link Zgłoś
jkwt Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:41 Nie wiem czy ludzie, którzy nie wiedzą co to są procenty zrozumieją tak abstrakcyjne pojęcia jak podatek liniowy albo skala podatkowa. www.youtube.com/watch?v=WS3mez0NQYE Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 14:48 Większość się zna na innych procentach... Odpowiedz Link Zgłoś
jkwt Niestety od tych procentów mózg się lasuje 06.10.06, 15:16 Potem widzimy pomylone flagi, pomylone słowa hymnu, sraczkę po artykule w niemieckiej gazecie i śledztwo prokuratury w tej sprawie. No i ci wszechobecni agenci i połowa społeczeństwa należąca do ZOMO są chyba skutkiem delirium. Odpowiedz Link Zgłoś
totalizator Tusk - ale Ci tutaj dokopali. Dokopiemy Ci wiecej 06.10.06, 15:57 Tusk - ale Ci tutaj dokopali. Dokopiemy Ci wiecej w przyszlych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Tusk, czas kończyć Panski spektakl i odejsc ! 06.10.06, 18:13 bezcenzury1 napisała: > Większość się zna na innych procentach... To spostrzeżenie z własnego doświadczenia? Hmmm... Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Bezcenzury1 06.10.06, 18:12 bezcenzury1 napisała: > Program PiSu był tak Dobry, że nawet Platforma go chce realizować odrzucając > swój wspaniały podatek Liniowy! Nie kochaneczko! PO próbuje wprowadzić tylko to, co obiecali Twoi idole. To obniżenie podatków musiałoby zweryfikować komunistyczne rozdawnictwo Twoich guru! Ciemność pomroczna Cię ogarnęła? Nie pamiętasz już, co obiecywali bracia K.? Odpowiedz Link Zgłoś
lucynkababa Re: Tusk, odejdz z Rokita i...Platforma odżyje! 06.10.06, 14:35 Tusk zliluj sie facet, wez tego Rokite, Komorowskiego, Schetyne, walc i załóż nową platformę bo przez was ta Platforma Obywatelska umiera , kona, tonie, cierpi i ginie mając wieleu fajnych ludzi poza wami. Odpowiedz Link Zgłoś
pio41 Przeproscie i spie..jcie! (=PIS) 06.10.06, 14:39 Widzialem ten zalosny film, poziomem przypomina prymitywne montaze na VHSie. Zreszta tworzac go brudasy z pisu sami sie osmieszaja - np. pokazujac Rokite mowiacego z szacunskiem o Kaczynskim (jako wybitnym czlowieku). Tym samym mozna kaczory przyznaja sie do tego, ze to one odpowiadaja za brak koalicji popis, poniewaz odtracily reke PO. Innymi slowy, ja osobiscie nie powolywalbym sie na tego rodzaju grafomanie reklamowa, to bardzo kiepsko swiadczy o tym, ktory przywoluje ja jako przyklad. Ale co zrobic - elektorad brudasow z PIS, to przeciez nie sa intelektualne orly. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider wsłuchajcie sie dobrze;) 06.10.06, 14:48 Przemawia premier Jarosław Kaczyński: " ....na tą pozycję ktora się Polaką należy..." oczywiscie !!! marsz marsz dombroski !!!z ziemi włoski do wolski !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jan_kapusta Podobno organizację jutrzejszej manifetacji PO 06.10.06, 15:35 powierzyła agencji reklamowej, bo sami tego nie umieją robić.... Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb lepszy tusk w garści niż kaczka na stole 06.10.06, 15:43 w postaci pieczeni. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Mozna namawiać złodziei, żeby dobrowolnie łup odd 06.10.06, 14:35 ali, ale czy to poskutkuje, jeśli nie ma kija ? Odpowiedz Link Zgłoś
antykomuch2 Namawia ten, co to pierwszy milion ukradł.... 06.10.06, 15:32 zgodnie z receptą liberałów KL-D, z początku lat 90. Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Namawia ten, co to pierwszy milion ukradł.... 06.10.06, 18:18 antykomuch2 napisał: > zgodnie z receptą liberałów KL-D, z początku lat 90. Powiedział ten, co teraz chętnie by partycypował w tym milionie. Też bez wkładu pracy własnej. A co! Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Donek wie, że to Bój Jego Ostatni! 06.10.06, 14:38 Donek wie, że to Bój Jego Ostatni! Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Ale sie Pisiakowe warchoły rzuciły na Tuska ;) 06.10.06, 14:39 Ale sie Pisiakowe warchoły rzuciły na Tuska ;) widać że sie boją, inaczej by gościa po prostu olali;) śmiejcie sie ze swoich jednojajowych idoli. albo nie. nie można kpić z chorych ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
eugen10 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 14:41 Panie Tusk. Jestem Kaszubą i wstydzę sie za Pana. Jest Pan njwiększym destruktorem w polskiej polityce. Odejdż Pan w zapomnienie. Twoja mowa jest jak brzęczenie much... Odpowiedz Link Zgłoś
broonek Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 14:59 Ale pewnie jestes dumny z Jarka cynika i obludnika? Destruktorami to sa ci co rzadza a wlasciwie to dziela stolki - PiS + LPR + SO. Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 18:20 eugen10 napisał: > Panie Tusk. Jestem Kaszubą i wstydzę sie za Pana. Jest Pan njwiększym > destruktorem w polskiej polityce. Odejdż Pan w zapomnienie. > Twoja mowa jest jak brzęczenie much... To Pan robiłeś za Kaszubę na wiecu PIS w Gdańsku?? Odpowiedz Link Zgłoś
scolopetarius Kto mu pisze mowy? Schetyna czy wsiołki 06.10.06, 14:41 Gada jakby się szaleju napił. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Tusk: Czas kończyć , teraz my z Rokitą ? 06.10.06, 14:44 Panowie , którzy przegrywają w wyborach powinni zejść na drugi plan , Platforma powinna wystawić nowych ludzi którzy się lepiej kojarzą. Odgrywanie się po porażce jest najgorszą formą rewanżu politycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
eugen10 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 14:45 Panie Tusk. Jestem Kaszubą i wstydzę sie za Pana. Jest Pan njwiększym destruktorem w polskiej polityce. Odejdż Pan w zapomnienie. Twoja mowa jest jak brzęczenie much... To co Pan robisz to jest załosne. Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 dzień dobry ! jestem prezydentem z Gdańska 06.10.06, 14:48 ha, ha, i mam kolegę premiera z Krakowa Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Wałęsa Poprowadzi Długi Marsz Błękitnej Rewolucji? 06.10.06, 14:51 Wałęsa Poprowadzi Długi Marsz Błękitnej Rewolucji? Czy nie pozwolili Mu? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 14:53 A co ty herr Tusk zrobiłeś przez ten rok dla Polski razem ze swoją menażerią?????Bo ja widzę że przez ten rok byliscie zajęci vetowaniem wszystkich dobrych ustaw oraz niekończącym się pluciem na wszystko co związane z PIS-em.I to jest twój dorobek.0=0 I ty pajacu chcesz rządzić Polską??????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
pio41 Dobrych ustaw????? 06.10.06, 14:55 A byly takie? Wymien misu, choc jedna, bo mnie sie widzi, ze gadasz, a nie wiesz Odpowiedz Link Zgłoś
jkwt Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 14:58 Jako opozycja zrobili parę dobrych rzeczy. Na przykład zaskarżyli ustawę o KRRiTV oraz uchwałę o powołaniu komisji bankowej do TK, a inne wybitne dzieła legislacyjne czekają w kolejce. I jest duża szansa, że podzielą ten sam los. Odpowiedz Link Zgłoś
broonek Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 15:03 Nie osmieszaj sie. vetowanie?? dobre ustawy?? pisowcu idz do szkoly po rozum! Przez ostatni rok pis mialo wiekszosc w sejmie a PO jest w opozycji. No wymien kilka tych "dobrych ustaw" zwlaszcza tych obiecywanych, ktore uchwalili. Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 18:24 leszek993 napisał: > Bo ja widzę że przez ten rok byliscie zajęci vetowaniem wszystkich dobrych ustaw oraz > niekończącym się pluciem na wszystko co związane z PIS-em. Proponuję wizytę u okulisty i laryngologa. Jeśli to nie pomoże, zawsze zostaje psychiatra (bez skierowania od rodzinnego). :)) Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:55 Piotr Pacewicz GW: "Platforma robi pod siebie"? "Niestety, Platforma Obywatelska - główna siła opozycyjna - robi demonstrację pod siebie, nie przekraczając barier partyjnego myślenia." Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:58 o tym że jednojajowi robią pod siebie już wiemy ;) Narodowa składka na pieluchomajtki dla Braci ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:59 Jasne, kiedy Donald mówi NIE to trzęsie się ziemia! Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 15:02 moher upaprany gownem - cały Pis i jednojajowe szkodniki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 15:04 Myślisz, że Platformersi używają takich pampersów? Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider czego sie boi prezydent????? 06.10.06, 15:06 myśle że nie - są zdrowi a kaczyński odmówił badań lekarskich przed wyborami prezydenckimi. czego sie bał???? Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: czego sie boi prezydent z Zasadami? 06.10.06, 15:10 Nie wierzę, że zdrowi, bo się wiercą - Religa może pomóc. Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Kaczor idzie śladem Lesia Millera. Na śmietnik. 06.10.06, 15:16 Im dłużej będzie się trzymał stołka, tym niżej spadnie. Już zaczął się kabaret, a będzie jeszcze głupiej i śmieszniej. Kaczor będzie się miotał i odgryzał jak nadepnięty szczur. Odejdą normalni wyborcy, zostanie z milion - dwa moherków, świrów i fanatyków (w tym duża część po Romusiu i Mulacie) - i o to chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 14:58 To chyba z lęku? Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: Piotr Pacewicz: "Platforma robi pod siebie"? 06.10.06, 15:01 Ja jednak w tym wypadku wierzę Pacewiczowi - dziennikarze są najlepiej poinformowani. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider odpowiadasz sobie na posty?;) 06.10.06, 15:05 bezcenzury1 - taki sam paranoik jak jego idole;) sam sobie na posty odpowiada;) Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re:Dobrze z inteligentem czasem "popościć" 06.10.06, 15:06 Re:Dobrze z inteligentem czasem "popościć" Odpowiedz Link Zgłoś
vitkabravo bezcenzury1.. pod siebie, robi główny PISokomuny!! 06.10.06, 14:59 mocher ci sie zapalił? Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Re: bezcenzury1.. pod siebie Do Johnego Bravo 06.10.06, 15:03 Wracaj na lekcję i zapytaj Pani jek się pisze "moher" OK? Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze nie? 06.10.06, 15:19 Ja stawiam, że tak! A, i białe myszki też pewnie widzi! Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:25 lepsze białe myszki niż jechanie na psychotropach jak jednojajowi bracia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:31 Kaczyńscy na psychotropach? Synku, przyjrzyj się dobrze twarzy wodza PO na zdjęciu, to ci szczena opadnie! Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:41 no i co że ma kaca?;) a o te psychotropy i braciszków zapytaj Poliszynela;) Prawde ci powie. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 15:45 chirlider napisał: > no i co że ma kaca?;) > > a o te psychotropy i braciszków zapytaj Poliszynela;) Prawde ci powie. Ma kaca? Kochany, kaca to on ma nieustannego od wyborów AD 2005! I nie może za cholerę z niego wyjść! Słaby człowiek, a chciał być prezydentem, he, he! Nie wiem czy on nie ma czegoś na pleckach wszytego? Odpowiedz Link Zgłoś
rejtann Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" na które liczy 06.10.06, 15:59 Pan Tusk słyszy już "głosy" na które liczy, ale morale jest podłe... Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Pan Tusk słyszy już "głosy" czy też jeszcze n 06.10.06, 18:29 tales1 napisał: > Kaczyńscy na psychotropach? Synku, przyjrzyj się dobrze twarzy wodza PO na > zdjęciu, to ci szczena opadnie! Opadła Ci? Znaczy się za dużo halucynogenów... Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu jeden 06.10.06, 16:34 zdemaskowałem cię! Nawet pseudonim do ciebie pasuje! Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra Re: MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu j 06.10.06, 16:39 > zdemaskowałem cię! Nawet pseudonim do ciebie pasuje! Nie mowil ci pielegniarz? Mama przyjezdza w odwiedziny, nowe zabawki przywiezie. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu j 06.10.06, 16:43 Za bardzo wczułeś się w rolę, dyżurny! Wirtualny świat cię otumanił, chciałbyś go rączkami odpędzić, a tu...nici, bo rączki tkwią w "bezpiecznym" kaftaniku, he,he,he! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: MY? Czyli kto? WSI czy "Teraz ..."! Szpiegu j 06.10.06, 16:45 > Za bardzo wczułeś się w rolę, dyżurny! Wirtualny świat cię otumanił, chciałbyś > go rączkami odpędzić, a tu...nici, bo rączki tkwią w "bezpiecznym" kaftaniku, > he,he,he! a ja widze, ze ty znasz dobrze ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, podłoga 06.10.06, 16:53 wyszorowana? Bo jak Herr Ober wróci, to po papie strzaska! Ale na poważnie: co tam słychać wśród świeżo naturalizowanych Niemców? Jaka atmosfera? U nas dokonano odkrycia w Gdańsku! Poczytaj sobie, Helmut: fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/w-gdansku-produkowano-mydlo-z-tluszczu-ludzkiego,798900,2943 Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 17:12 > wyszorowana? Bo jak Herr Ober wróci, to po papie strzaska! Jesli chodzi o Niemcow to musze powiedziec, ze gospodarka bardzo dobrze sie rozwija, tak wiec masz znowu szanse. Jak nastepnym razem zglosisz sie o prace u nas to nie zapomnij napisac o tym doswiadczeniu z oberem w zyciorysie. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 17:20 Gospodarka ma sie dobrze? Przecież macie niższy wzrost niż my! Promujesz nową ojczyznę i tyle! I nie wiem czy robisz to za frico, czy za ojro! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Przecież macie niższy wzrost ... 06.10.06, 19:12 Niemieckie 1.5% to zawsze kilkanascie razy wiecej od polskich 5%, a w nieskonczonosc tez nie mozna rosnac. Niemniej cieszy mnie ten polski wzrost, z tego innego "wzrostu" to raczej mozna sie usmiac. Niemiecka pani kanclerzowa ma wiecej "wzrostu". Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 18:35 tales1 napisał: > wyszorowana? Bo jak Herr Ober wróci, to po papie strzaska! > Ale na poważnie: co tam słychać wśród świeżo naturalizowanych Niemców? Jaka > atmosfera? U nas dokonano odkrycia w Gdańsku! Poczytaj sobie, Helmut: > fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/w-gdansku-produkowano-mydlo-z-tluszczu-ludzkiego,798900,2943 A to ci rewelacja! A lektur obowiązkowych w szkole nie czytał? A trzeba było. Zofia Nałkowska w "Medalionach" kilkadziesiąt lat temu o tym pisała. Talesie z Klozetu, Twe uniesienia są nieco spóźnione.... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 19:13 > A to ci rewelacja! A lektur obowiązkowych w szkole nie czytał? a jak mogl czytac w Rosji? Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Guten Tag, Helmut! Wie geht's? Gary umyte, po 06.10.06, 19:24 helmut.berlin napisał: > > A to ci rewelacja! A lektur obowiązkowych w szkole nie czytał? > > a jak mogl czytac w Rosji? :) Pozdrowienia "Helmut". Odpowiedz Link Zgłoś
differ1 Re: Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoob 06.10.06, 15:20 Ten show trwa juz za dlugo. Jestesmy tym zmeczeni. Trzeba zorganizowac nowe wybory i PIS musi to zrozumiec. Czy tego chca, czy nie!! Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odchodzą! 06.10.06, 15:29 On nawet nie potrafi ich już zliczyć, gdyby nie Schetyna z kalkulatorkiem za plecami! Odpowiedz Link Zgłoś
zyzionow Re: Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odch 06.10.06, 15:43 Jasne, bo PSL to partia przyszlosci..... I czy koniunkturalista czy ideowiec w Pawlaka swiecie wierzy Ludzie, zacznijcie trochu myslec, a nie tylko odtwarzac!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odch 06.10.06, 15:47 zyzionow napisała: > Jasne, bo PSL to partia przyszlosci..... > I czy koniunkturalista czy ideowiec w Pawlaka swiecie wierzy > Ludzie, zacznijcie trochu myslec, a nie tylko odtwarzac!!!! a PO to partia przyszłośći? Nie żartuj, frustraci u władzy? Tragedia! a kto wierzy dziś w Tuska? Pewnie tylko Schetyna, a i za to nie dałbym ręki sobie uciąć, ha, ha! Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Taaa, znowu te "proroctwa" biednych pisiorków 06.10.06, 15:43 Już od wyborów co jakiś czas "platforma się rozpada". Po nieudanych rozmowach o rządzie z PiSem, potem po zawiązaniu koalicji Kaczora z Koniem i Mulatem, po wyrzuceniu Piskorskiego, po ponownym wyborze Tuska. Ta sama smętna śpiewka i nadzieje pisowskich "proroków". I co? I to co zwykle - czyli wielkie nico. Czemu mieliby odchodzić do politycznego trupa PSL? Platforma idzie w górę w sondażach, Ty sobie możesz w to nie wierzyć, ale Twój guru Kaczor jak najbardziej wierzy "łżesondażom" i już wali w gacie ze strachu przed wyborami, bo wie co go czeka. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Taaa, znowu te "proroctwa" biednych pisiorków 06.10.06, 15:49 Kaczyńscy to te sondaże wciągnęli nosem i ... wygrali, a stadko baranów, które w nie uwierzyło dalej pozostaje stadkiem baranów! Odpowiedz Link Zgłoś
remeq To już przeszłość, drugi raz się ten numer nie uda 06.10.06, 16:04 Kaczor odstrasza tylko normalnych ludzi tym żałosnym skrzeczeniem o "szarych sieciach" i ZOMO, co najwyżej wyssie tylko trochę fanatyków Romkowi i Mulatowi. A ze strachu przed sondażami - które, jak naiwnie myślisz "wciąga nosem" - znów kuma się z "przestępcami" i "ludźmi niegodnymi". Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: To już przeszłość, drugi raz się ten numer ni 06.10.06, 16:07 Trzeba było oglądać na Onecie klip PiSu o Tusku i jego towarzyszach! Paść ze śmiechu mozna było, gdy sie POwców oglądało! Pacany, prawdziwe POcany! Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Więc masz trochę radości w tych smutnych czasach. 06.10.06, 16:13 Ale to kwestia indywidualnego poczucia humoru, ja np. ja wolę oglądać reality show z dwoma małymi Kaczkami w roli głównej "Z politycznego śmietnika na szczyty władzy i z powrotem" Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Smutne czasy?Chyba dla ciebie?Pesymista- frustrat? 06.10.06, 16:26 Wcale ci sie nie dziwię! Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Taaa, znowu te "proroctwa" biednych pisiorków 06.10.06, 18:40 tales1 napisał: > Kaczyńscy to te sondaże wciągnęli nosem i ... wygrali, a stadko baranów, które > w nie uwierzyło dalej pozostaje stadkiem baranów! I to pewnie dlatego (wciągając kolejne sondaże nosem) przyjmą każdą szumowinę, żeby tylko przyspieszonych wyborów nie było... Ciekawa logika... Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: Tusk chce kończyć, bo mu posłowie do PSL odch 06.10.06, 18:37 tales1 napisał: > On nawet nie potrafi ich już zliczyć, gdyby nie Schetyna z kalkulatorkiem za > plecami! Czy Ty naprawdę w każdy kretynizm jesteś w stanie uwierzyć? Odpowiedz Link Zgłoś
t-1984 Tusk: Czas kończyć spektakl PiS, LPR i Samoobrony 06.10.06, 15:36 Najwyższy czas przepędzić TUSKA,który nic niema do zaproponowania poza bredniami.Byłem przekonany że już sie wyleczył z wiary w sondaże ale on cierpi biedak.Nauczył się 16 zdań na pamięć i je w kolo powtarza.Może coś nowego Panie TUSK.Zastanawiam sie dlaczego Pan odwoluje sie do narodu a nastepnie twierdzi ze czuje oddech milionow rodakow.Mam pytanie o jakim narodzie pan myśli i czyj oddech Pan czuje.Mam watpliwości czy wogole Pan ma jeszcze czucie.Stworzył pan gabinet cieni nie wiedząc po co.Niedoszły premier z Krakowa obraził górnikow wyzywając ich od pijaków i choloty.Czekam az obaj sie pobijecie co niewatpliwie nastąpi niebawem. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny donald wermacht 06.10.06, 15:39 cos marocze pod nosem, jego lysy juz dostal w jastrzebiu, od gornikow, kazali mu nakolacje zjesc jego 1000$ kapelusz,a sam wermacht paktowal z tym lumpem z samoobrony. PO pdo wermachtem nigdy nie dojdzie do wladzy, donal jest bezebny, blady, znerwicowany-to facio bez najmniejszych jaj. PO ratujcie sie ludzie przechodzcie do rzadu, tam was potrzebuja, 20 lat rzadow Kaczynskiego jak w banku, nie marnujcie tej szansy. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny PO jest bardziej znienawidzona jak SLD 06.10.06, 16:20 te bolszewickie wycieruchy, sa jacy sa, po prostu malwersnaci, ale ze PO paktuje z samoobrona i inna bolszewia, sa jeszcze bardziej znienawidzeni. Jetescie przegrani wszedzie Wybrzeze i Slask, jak ma odwage tuske, czy rakieta, niech sie tam pojawi na jakims wiecu, a dostanie jajami w leb jak w sosnowcu. Zobacycie jaka bedzie kompromitacja w sobote, waszych neoliberalnych idoli waltzow, wermachtow, partii pustych lodowek. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny [...] 06.10.06, 16:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra a mowilem uspokoj sie zygi 06.10.06, 17:16 bo pan moderator cie wytnie Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: PO jest bardziej znienawidzona jak SLD 06.10.06, 18:54 zygfryd.okrutny napisał: > te bolszewickie wycieruchy, sa jacy sa, po prostu malwersnaci, ale ze PO paktuje z samoobrona i inna > bolszewia, sa jeszcze bardziej znienawidzeni. Nie dość, że głupi to jeszcze ślepy. To PO było w koalicji z Samobroną? To teraz PO zastanawia się nad koalicją bis, żeby tyłki na stołkach utrzymac? Odpowiedz Link Zgłoś
cdplus Niestety Donald stracha to masz ty, 06.10.06, 15:41 że im się uda, niestety kiedy mogliście wykorzystać Leppera i skorzystać z konstruktywnego wotum nieufności to was nie było, teraz Andrew skorzysta z kontruktywnego przywiązania do władzy. To już drugi twój błąd polityczny Donaldzie, czy nie czas oddać władzy w PO mądrzejszm? Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Tusku już był w ogródku, już wital się z gąską 06.10.06, 15:43 Tusku już był w ogródku i już witał się z gąską a tu znów przypływ smutku sączy się strugą niewąską Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 ,Odpowiedzialna opozycja'' smiechu warte. 06.10.06, 15:43 Samorozwiązanie Sejmu gdy dzięki swoim działaniom, np.podwyzka becikowego,blokowanie ustaw niepasujących beneficjentom III RP,zmiany w ustawie o słuzbach wypaczajace ich sens i pustosłowie + manipulacje za pomocą,,wiernych mediów'',doprowadzili do paralizu.Apele do PiS,,poddajcie się i słuzcie nam na łapkach''. Gdy dostają propozycje ,,konstruktywnego wotum nieufnosci ''to....dupa w troki. I dalej beeeee, PiS zły a my dobrzy,beeeeee. PO czeka na poparcie 50% wyborców.Ale...sie nie doczeka bo jak jej rośnie to i SLD też.A tam więksi cwaniacy od liderów PO,o lata świetlne. I znowu bedzie beeee ,ale się do emeryturki przewiozą Tusk z Rokitą .I o to chodzi.A emeryturka godna po ok.10 000 zł .Jest o co powalczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Re: ,Odpowiedzialna opozycja'' smiechu warte. 06.10.06, 16:55 Samorozwiązanie sejmu dzięki całkowitej kompromitacji wszystkich haseł, z którymi na ryju pchał się do władzy aktualny rozdający. A o jeszcze wyższe becikowe to głównie Koniu kwiczał, że sobie pozwolę przypomnieć. I wreszcie JMR zdobył u mnie jakieś uznanie - ktoś wreszcie powiedział bandytom ze Śląska kilka słów prawdy. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb pisiory i inne oszołomy to gniazdo szerszeni 06.10.06, 15:48 trzeba zadymić i do wora, a wór do jeziora... :) Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Re: pisiory i inne oszołomy to gniazdo szerszeni 06.10.06, 15:50 666kgb napisała: > trzeba zadymić i do wora, a wór do jeziora... > :) (PO)wce idą do ognia i beczą beeeeee. Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl BZZZ 06.10.06, 15:59 Oj, czyżby? Więcej syfów z PiSiornej 'kuchni politycznej' i konkurencja powinna wypchnąć chamów z nienależnego miejsca nawet faktycznie bez programu. BTW to pieprzenie o braku pomysłu to już się nawet znudzić zdążyło, przez jakiś czas taki argument w paszczach najbardziej bezprogramowej partii na polskiej scenie politycznej był zabawny, teraz jest już nijaki. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb [...] 06.10.06, 16:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 [...] 06.10.06, 15:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 16:34 musimy wzmocnic terapie Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 16:48 Chcesz mi w jej ramach wtłoczyc do głowy wszystkie dzieła Lenina? O nie , prosze! Tylko nie to! Bo stane się wtedy podobny do ciebie, a tego nikt normalny nie zniesie! Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 17:15 > Chcesz mi w jej ramach wtłoczyc do głowy wszystkie dzieła Lenina? O nie , > prosze To zachowuj sie grzecznie, bo pielegniarze juz sie ciesza i odkurzaja Lenina. Po dwoch tomach bedziesz taki potulny jak po miesiacu zyprexy. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 17:28 Kochany dyżurny, kiepski z ciebie psychiatra, bo powinieneś wiedzieć, że od lipca dostawy Zyprexy zostały zawieszone na polski rynek! Także, nic z tego, felczerze! Odpowiedz Link Zgłoś
lot93 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 19:00 tales1 napisał: > Kochany dyżurny, kiepski z ciebie psychiatra, bo powinieneś wiedzieć, że od > lipca dostawy Zyprexy zostały zawieszone na polski rynek! Także, nic z tego, > felczerze! Jaki zorientowany! Od dawna Ci to przepisywano? Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 19:30 Dla chcącego nic trudnego, tylko umiejętność korzystania z Internetu potrzebna!: www.dia.com.pl/Plik.php?id=396 Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny.psychiatra Re: widze, ze anowu odezwal sie nasz "poeta" 06.10.06, 19:15 > Kochany dyżurny, kiepski z ciebie psychiatra, bo powinieneś wiedzieć, że od > lipca dostawy Zyprexy zostały zawieszone na polski rynek! Także, nic z tego, > felczerze! wiem, ze sie cieszysz, bo polskie podroby sa 100% refundowane Odpowiedz Link Zgłoś