Dodaj do ulubionych

Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem

    • zigzaur Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 14:38
      ale nie mam nic przeciwko temu, że Lepper nazwał mnie chamem.

      Kaczyński
      • chirlider aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg upada 20.10.06, 14:42
        aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg wchodzi Warchołowi tam gdzie Warchoł go
        ma ;)

        Czyżby Warchoł coś wiedział?
        • x_bart aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg upada 20.10.06, 14:46
          banda głupków i oszołomów. kojarzy mi sie "Folwark zwierzęcy"
          • chirlider Warchoł coś wie 20.10.06, 14:50
            Warchoł coś wie, dlatego ten mały, śmieszny człowiek mu tak w ***** włazi.

            Aż sie boję napisać...;)
            • piss_on_pis Re: Warchoł coś wie 20.10.06, 14:54
              ale napisałeś..... :-))
              • chirlider Re: Warchoł coś wie 20.10.06, 14:58
                akurat o kobiecie która jest czyjąś matką nie napisałem;)
                • piss_on_pis Re: Warchoł coś wie 20.10.06, 15:01
                  ale napisałeś o tym że ktoś kogoś gdzieś ma...... a to jest nad wyraz
                  jednoznaczne......
        • ready4freddy Re: aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg upada 20.10.06, 16:28
          rzeczywiscie, coraz trudniej sie polapac, czy to glup rznie, czy rzna glupa :)
    • pestycyd Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 14:41
      Kaczor nie rob z nas idiotow jakim jestes ty!
    • x_bart Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 14:42
      zakłamany oszust. szkoda gadać.
    • juicio Kaczyński - nie dość że cham, to jeszcze kłamca. 20.10.06, 14:53
      No niestety... znowu byli tacy, którzy nagrali i pokażą teraz:

      www.youtube.com/watch?v=KJjoZ6M9_jk
    • sclavus I teraz wszystko jasne jest!! 20.10.06, 14:57
      Bo nikt nam nie wmówi, że białe jest białe.....
      Tylko błocko, z gównem przemieszane, zostało... i Kaczory dalej taplać się wnim
      będą - bo uwielbiają... :(
      • sothis666 Re: I teraz wszystko jasne jest!! 20.10.06, 15:00

        pełna zgoda:)
        jeszcze nigdy RP nie miała tak nieestetycznego rządu... :)
    • kornett Nie żyję z kotem w związku! - to też jest prawda i 20.10.06, 15:00
      kłamstwo w tym samym czasie.
      Z kotem zyje? Żyje! Jesli premier ma kota (a ma!) to żyje z nim w związku. No
      bo żyje! A że nie jest to (hm, a kto to wie?) związek o naturze wynaturzonej,
      to w sumie premier i kłamie i mówi prawdę w tym samym czasie.
      • sankiulot Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 20.10.06, 15:19
        spoko, rzecznik praw dziecka rzeczony zwiazek zarejestruje
        (www.gazetawyborcza.pl/1,75478,3687641.html)i bedzie po patologii.
        pozostanie tylko czekac na pociechy
        • kacz_moralny no jak piszesz patalogia... 20.10.06, 23:22
          no jak piszesz patalogia,lumpeninteligencie jeden, no jak...

          Aaa... moze i dobrze...
      • aleksandra991 Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 20.10.06, 15:34
        Odczep się od kota, już nie raz mówiłam, ze jedynie niewinne jest to biedne
        zwierzę!
        • uriel.blog.pl ręcę precz od Alika 20.10.06, 15:53
          Nic nie rozumiesz. Posiadam porażającą wiedzę na temat mrocznej przeszłości
          Alika, której ze względu na dobro państwa nie wolno mi jeszcze ujawnić.

          ---
          milion idiotów nie może się mylić
        • ready4freddy Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 20.10.06, 16:32
          tow. Edgar uwazal inaczej, otwierajac lze-kotu okno...
        • swillo Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 04.03.07, 07:45
          A ja mam dwa koty. Czasami spojrzą na telewizor w czasie nadawania wiadomości i
          mruczą pod nosem: "To on nadal mieszka z tym facetem? Ale wstyd....."
    • brokowisko Kaczyński: Teraz TASMY o PiSie ! Przyzekam ! 20.10.06, 15:05
      Ale po wyborach a pozniej ukrecimy leb ! Propaganda PiS !
    • d_ost jaja sobie robi 20.10.06, 15:06
      Jeśli tego co robił lepper nie da się nazwać inaczej jak warcholstwo, to jest
      on warchołem. Jak ktoś uprawia kolarstwo, jest kolarzem, malarstwo, malarzem.
      Warcholstwo - warchołem. Ale może to nadużycie semantyczne w moim wykonaniu.
      • uriel.blog.pl warchoł 20.10.06, 15:10
        To duży błąd w rozumowaniu.
        Typowe skrzywienie wykształciuchów, którzy ignorują niewygodne fakty.
        Owszem, w języku polskim człowiek wykazujący się warcholstwem to warchoł.
        Polak mówiący po polsku, zarzucając komuś warcholstwo, przynajmniej w danej
        sytuacji kwalifikuje tego kogoś jako warchoła.

        Ale jakim prawem odnosicie te zasady do Wolaka mówiącego po wolsku?!!!!!

        ---
        milion idiotów nie może się mylić
    • japj a czarne nie jest czarne 20.10.06, 15:14
      białe nie jest białe
      • chirlider czarne jest szare 20.10.06, 15:17
        a białe różowe.

        Kot ma Jarka
        a świstak kseruje teczki.
      • aparatczyk69 Re: a czarne nie jest czarne 21.10.06, 00:26
        Czyli mogę teraz być białą czarnoskórą gwiazdą hiphopu?

        Kaczki do kaczogrodu :D
    • chirlider Twin Brothers Flying Circus !!!! 20.10.06, 15:14
      Niezła z nich grupa satyryczna , tylko dlaczego przez jakiś złośliwe i
      ironiczne koleje losu zabrali się za tak poważną sprawę jak rządzenie 38
      milionowym krajem.

      to ich przerasta.
    • burek_polny Napluja w twarz, powie ze deszcz pada... 20.10.06, 15:17
      Zenada.
    • askergoth Przygotowuję... 20.10.06, 15:17
      ...próbną prezentację maturalną na temat "Na podstwei wybranych przykłądów,
      wyjaśnij jak język moze być językiem manipulacji". Widzę, że materiałów nie
      muszę szukać daleko.
      • habitus Re: Przygotowuję... 20.10.06, 15:35
        Możesz nie zdać matury. Chyba, że wcześniej będą wybory i PiS przegra.

        Nauczyciele zaprą się nawet ewolucjonizmu byle nie zrobić przykrości
        Giertychowi. Tacy taktowni.
        A ty tak Pana Premiera chcesz dotknąć, od manipulatorów językowych, nadużywców
        semantycznych i skrótomyślących...
        ;)
        • askergoth Re: Przygotowuję... 20.10.06, 15:39
          No tak, jeszcze jakiś zwolennik PiSu będzie w komisji i mnie do sądu podaddzą, o
          pomówienie. Potem zapewne okaże się, że będąc urodzonym w 1989 roku byłem OZI,
          bądź TW i donosiłem na kolegów z piaskownicy, że źle wypowiadają się o
          kolegach/koleżankach...
          Ehhh... Może jednak temat zmienię.
          • aparatczyk69 Re: Przygotowuję... 21.10.06, 00:34
            A jeśli nie byłeś TW to Ci powiedzą, ze miałeś dziadka w SS i babcie w PZPR,
            zresztą i tak masz przechlapane bo przecież jesteś masońskim
            homoseksualistą-cyklistą i do tego czynną lesbijką-warcholką ;-)

            Aha, tak przy okajzji, jeśli Wierzejski jest "bullterierem" panów K. to czy oni
            mają na niego jakieś zezwolenie? Czy może ich ten przepis nie dotyczy?

            I jak wyglądają, za przeproszeniem, stosunki bullteriera z kotem premiera?


    • pilsko1 Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:20
      Bo warcholstwa oczywiście nie uprawia warchoł. O tym wie nawet profesor
      uniwersytecki.
    • douglasmclloyd Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:20
      Co za Warchol :)
      • sankiulot Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:22
        no jak to, Andy Warhol
        • askergoth Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:29
          sankiulot napisała:

          > no jak to, Andy Warhol

          Czyżby Lepper, był twórcą pop-artu?
    • lindaedlund Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:28
      (...)Pan Andrzej Lepper z tej szansy nie skorzystał. Po krótkim czasie powrócił
      do swoich praktyk. Powrócił do czegoś, co trzeba określić jednym słowem -
      warcholstwo. My warcholstwa w żadnym razie nie możemy tolerować.

      kto może uprawiać warcholstwo, jeżeli nie WARCHOŁ ?
      to tak jak zapytać kto uptawia kłamstwa, jeżeli nie KŁAMCA ?
      kto uprawia złodziejstwo jeżeli nie ZŁODZIEJ ?

      no, chyba że Miłościwie nam "Orędzący" Wielki Semantyk IV PRL
      wprowadza "nowomowę"

    • mal1950 Kaczyński: Lepper sam się nazwał warchołem, ha, ha 20.10.06, 15:29
      Kaczyński: Lepper sam się nazwał warchołem, ha, ha.
      Krótka, wybiórcza pamięć, cel: utrzymać się za wszelką cenę u WADZY !!!
    • aleksandra991 Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:30
      Zapomniał...Tak, jak i weksli PC...To się nazywa albo skleroza, albo
      Alzheimer... I jak z taką chorobą rządzić???
    • lze_elita.74 Kiedy K...aczorowi napluc w oczy, to powie, ze 20.10.06, 15:33
      deszcz pada.:) To chyba tak leci w tym starym polskim przyslowiu?
    • kwiecien45 he he he he Dobre "To nie on to Leon" 20.10.06, 15:33
      Miałem przed laty kumpla, który chodził ze strasznie brzydką dziewczyną.
      Irytowało to nas, bo bylismy bezczelnymi gó..arzami.
      Zapytałem kolegę czemu spotyka się z takim strasznym kaszalotem.
      Odparł, że nie traktuje tej dziewczyny serio i rzuci ją jak tylko znajdzie
      jakąś ładniejszą.
      Po kilku latach spotkałem go na ulicy z trójką dzieci i żoną.
      Była to ta sama brzydka dziewczyna, tylko jeszcze brzydsza i grubsza.
    • tysonik ŻENADA!!! 20.10.06, 15:34
      To już nie jest nawet polityczny bełkot. To jest żenująca wypowiedź człowieka bez twarzy, który zrobi
      wszystko żeby spełnić swoje polityczne plany. Nawet to żeby nazwać kogoś warchołem, potem zrobić z
      niego po kryjomu wicepremiera, a potem wyprzeć się własnych słów. Ale to niestety również świadczy jaki
      szacunek ma nasz premier do nas wszystkich. Ktoś wcześniej w komentarzach napisał że premier rżnie
      głupa. Tak, i to niejednego. 38 mln głupów. Z obawą myślę co będzie dalej.
      • aleksandra991 Re: ŻENADA!!! 20.10.06, 15:38
        Masz rację! Ani raz nie zjawił się punktualnie o podanej godzinie. A to, co
        bełkocze - przebija wszystkie dotychczasowe najgłupsze "elity". Nawet Millera,
        o co trudno. Szacunek do narodu to pojęcie obce i prezydentowi i premierowi.
        Celowo używam małej czcionki, żeby było wiadomo, o kogo chodzi.
        • uriel.blog.pl Re: ŻENADA!!! 20.10.06, 16:28
          Osobiście wolę mówić o dwułbym premiezydencie, na wypadek, gdyby jakiś człowiek
          pełniący rolę głowy zupełnie innego niż Kaczystan państwa był wraz z premierem
          równie nikczemnego wzrostu.

          ---
          milion idiotów nie może się mylić
      • sclavus Re: ŻENADA!!! 20.10.06, 16:41
        tysonik napisał:

        > To już nie jest nawet polityczny bełkot. To jest żenująca wypowiedź człowieka
        b
        > ez twarzy, który zrobi
        > wszystko żeby spełnić swoje polityczne plany.

        A czy ty kiedykolwiek widziałeś, na billboardzie "czwartej", człowieka z
        twarzą???
        Oni maja same doopy - do dawania, gdzie i komu popadnie, żeby je stołków,
        następnie, kleić.... :)
        pzdrx
    • petrucchio Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 15:34
      Innymi słowy, jeśli powiem coś o tym, że nie można dłużej tolerować notorycznego
      matolstwa Jarosława Kaczyńskiego, to nie urażę go, bo nie wyraziłem się wprost:
      "Jarosław Kaczyński to matoł".
      • habitus Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 15:38
        :)
        Co wolno wojewodzie, to nie tobie Petrucchio...
        • aleksandra991 Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 15:40
          jaki on tam wojewoda? Może woziwoda, bo leje wodę, aż przykro słuchać!
        • sclavus Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 16:44
          habitus napisał:

          > :)
          > Co wolno wojewodzie, to nie tobie Petrucchio...

          w "czwartej", jak w "pierwszej": szlachcic na zagrodzie, równy.... jest !!!
          :)
      • sclavus Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 16:49
        petrucchio napisał:

        > Innymi słowy, jeśli powiem coś o tym, że nie można dłużej tolerować
        notoryczneg
        > o
        > matolstwa Jarosława Kaczyńskiego, to nie urażę go, bo nie wyraziłem się
        wprost:
        > "Jarosław Kaczyński to matoł".

        ... użyłeś swego rodzaju skrótu myślowego.... co jest w modzie i poważaniu, w
        tej niedobudowanej "czwartej" lub, jak wolisz w "czwartej w budowie"
        PeeS - miałem takiego flasha: powinny wykwitnąć, gdzie tylko się da,
        następujące tablice ostrzegawcze: "Uwaga !!! "Czwarta w budowie" - grozi
        zawaleniem"
        :))
    • marcjank Ten pan z nas, Polaków, robi idiotów... 20.10.06, 15:39
    • el_dvpa OK, to jeśli... 20.10.06, 15:40
      powiem że Kowalski kradł, to nie nazwę go złodziejem? Zdumiewająca logika
      • 23k Re: OK, to jeśli... 20.10.06, 16:24
        NAJPIERW MUSISZ JESZCZE MIEĆ NA TO DOWODY KOCHANECZKU
        • uriel.blog.pl Re: OK, to jeśli... 20.10.06, 17:17
          A po grzyba?
          Pan premiezydent i jego akolici dowodów nie potrzebują na nic a i tak każdego
          oskarżają o wszystko.

          ---
          milion idiotów nie może się mylić
        • aparatczyk69 Re: OK, to jeśli... 21.10.06, 00:40
          Nie musi mieć dowodów, zeby powiedzieć.

          Musiałby mieć dowody, żeby go skazać, a przecież nie skazał go tylko, hehe,
          określił ;-)
    • 666kgb Napluć kaczcze na dziub,a ona że deszcz pada !!! 20.10.06, 15:53
      żenada i dziecinada, tylko tyle.
    • koniecdemokracji Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 16:00
      Jak się nazywa kogoś kto co innego myśli co innego mówi a jeszcze co innego
      robi ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka