zigzaur Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 14:38 ale nie mam nic przeciwko temu, że Lepper nazwał mnie chamem. Kaczyński Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg upada 20.10.06, 14:42 aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg wchodzi Warchołowi tam gdzie Warchoł go ma ;) Czyżby Warchoł coś wiedział? Odpowiedz Link Zgłoś
x_bart aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg upada 20.10.06, 14:46 banda głupków i oszołomów. kojarzy mi sie "Folwark zwierzęcy" Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Warchoł coś wie 20.10.06, 14:50 Warchoł coś wie, dlatego ten mały, śmieszny człowiek mu tak w ***** włazi. Aż sie boję napisać...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Warchoł coś wie 20.10.06, 14:58 akurat o kobiecie która jest czyjąś matką nie napisałem;) Odpowiedz Link Zgłoś
piss_on_pis Re: Warchoł coś wie 20.10.06, 15:01 ale napisałeś o tym że ktoś kogoś gdzieś ma...... a to jest nad wyraz jednoznaczne...... Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: aż miło popatrzeć jak Wielki Strateg upada 20.10.06, 16:28 rzeczywiscie, coraz trudniej sie polapac, czy to glup rznie, czy rzna glupa :) Odpowiedz Link Zgłoś
pestycyd Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 14:41 Kaczor nie rob z nas idiotow jakim jestes ty! Odpowiedz Link Zgłoś
x_bart Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 14:42 zakłamany oszust. szkoda gadać. Odpowiedz Link Zgłoś
juicio Kaczyński - nie dość że cham, to jeszcze kłamca. 20.10.06, 14:53 No niestety... znowu byli tacy, którzy nagrali i pokażą teraz: www.youtube.com/watch?v=KJjoZ6M9_jk Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus I teraz wszystko jasne jest!! 20.10.06, 14:57 Bo nikt nam nie wmówi, że białe jest białe..... Tylko błocko, z gównem przemieszane, zostało... i Kaczory dalej taplać się wnim będą - bo uwielbiają... :( Odpowiedz Link Zgłoś
sothis666 Re: I teraz wszystko jasne jest!! 20.10.06, 15:00 pełna zgoda:) jeszcze nigdy RP nie miała tak nieestetycznego rządu... :) Odpowiedz Link Zgłoś
kornett Nie żyję z kotem w związku! - to też jest prawda i 20.10.06, 15:00 kłamstwo w tym samym czasie. Z kotem zyje? Żyje! Jesli premier ma kota (a ma!) to żyje z nim w związku. No bo żyje! A że nie jest to (hm, a kto to wie?) związek o naturze wynaturzonej, to w sumie premier i kłamie i mówi prawdę w tym samym czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
sankiulot Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 20.10.06, 15:19 spoko, rzecznik praw dziecka rzeczony zwiazek zarejestruje (www.gazetawyborcza.pl/1,75478,3687641.html)i bedzie po patologii. pozostanie tylko czekac na pociechy Odpowiedz Link Zgłoś
kacz_moralny no jak piszesz patalogia... 20.10.06, 23:22 no jak piszesz patalogia,lumpeninteligencie jeden, no jak... Aaa... moze i dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 20.10.06, 15:34 Odczep się od kota, już nie raz mówiłam, ze jedynie niewinne jest to biedne zwierzę! Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl ręcę precz od Alika 20.10.06, 15:53 Nic nie rozumiesz. Posiadam porażającą wiedzę na temat mrocznej przeszłości Alika, której ze względu na dobro państwa nie wolno mi jeszcze ujawnić. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 20.10.06, 16:32 tow. Edgar uwazal inaczej, otwierajac lze-kotu okno... Odpowiedz Link Zgłoś
swillo Re: Nie żyję z kotem w związku! - to też jest pra 04.03.07, 07:45 A ja mam dwa koty. Czasami spojrzą na telewizor w czasie nadawania wiadomości i mruczą pod nosem: "To on nadal mieszka z tym facetem? Ale wstyd....." Odpowiedz Link Zgłoś
brokowisko Kaczyński: Teraz TASMY o PiSie ! Przyzekam ! 20.10.06, 15:05 Ale po wyborach a pozniej ukrecimy leb ! Propaganda PiS ! Odpowiedz Link Zgłoś
d_ost jaja sobie robi 20.10.06, 15:06 Jeśli tego co robił lepper nie da się nazwać inaczej jak warcholstwo, to jest on warchołem. Jak ktoś uprawia kolarstwo, jest kolarzem, malarstwo, malarzem. Warcholstwo - warchołem. Ale może to nadużycie semantyczne w moim wykonaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl warchoł 20.10.06, 15:10 To duży błąd w rozumowaniu. Typowe skrzywienie wykształciuchów, którzy ignorują niewygodne fakty. Owszem, w języku polskim człowiek wykazujący się warcholstwem to warchoł. Polak mówiący po polsku, zarzucając komuś warcholstwo, przynajmniej w danej sytuacji kwalifikuje tego kogoś jako warchoła. Ale jakim prawem odnosicie te zasady do Wolaka mówiącego po wolsku?!!!!! --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider czarne jest szare 20.10.06, 15:17 a białe różowe. Kot ma Jarka a świstak kseruje teczki. Odpowiedz Link Zgłoś
aparatczyk69 Re: a czarne nie jest czarne 21.10.06, 00:26 Czyli mogę teraz być białą czarnoskórą gwiazdą hiphopu? Kaczki do kaczogrodu :D Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Twin Brothers Flying Circus !!!! 20.10.06, 15:14 Niezła z nich grupa satyryczna , tylko dlaczego przez jakiś złośliwe i ironiczne koleje losu zabrali się za tak poważną sprawę jak rządzenie 38 milionowym krajem. to ich przerasta. Odpowiedz Link Zgłoś
askergoth Przygotowuję... 20.10.06, 15:17 ...próbną prezentację maturalną na temat "Na podstwei wybranych przykłądów, wyjaśnij jak język moze być językiem manipulacji". Widzę, że materiałów nie muszę szukać daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Przygotowuję... 20.10.06, 15:35 Możesz nie zdać matury. Chyba, że wcześniej będą wybory i PiS przegra. Nauczyciele zaprą się nawet ewolucjonizmu byle nie zrobić przykrości Giertychowi. Tacy taktowni. A ty tak Pana Premiera chcesz dotknąć, od manipulatorów językowych, nadużywców semantycznych i skrótomyślących... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
askergoth Re: Przygotowuję... 20.10.06, 15:39 No tak, jeszcze jakiś zwolennik PiSu będzie w komisji i mnie do sądu podaddzą, o pomówienie. Potem zapewne okaże się, że będąc urodzonym w 1989 roku byłem OZI, bądź TW i donosiłem na kolegów z piaskownicy, że źle wypowiadają się o kolegach/koleżankach... Ehhh... Może jednak temat zmienię. Odpowiedz Link Zgłoś
aparatczyk69 Re: Przygotowuję... 21.10.06, 00:34 A jeśli nie byłeś TW to Ci powiedzą, ze miałeś dziadka w SS i babcie w PZPR, zresztą i tak masz przechlapane bo przecież jesteś masońskim homoseksualistą-cyklistą i do tego czynną lesbijką-warcholką ;-) Aha, tak przy okajzji, jeśli Wierzejski jest "bullterierem" panów K. to czy oni mają na niego jakieś zezwolenie? Czy może ich ten przepis nie dotyczy? I jak wyglądają, za przeproszeniem, stosunki bullteriera z kotem premiera? Odpowiedz Link Zgłoś
pilsko1 Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:20 Bo warcholstwa oczywiście nie uprawia warchoł. O tym wie nawet profesor uniwersytecki. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:20 Co za Warchol :) Odpowiedz Link Zgłoś
sankiulot Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:22 no jak to, Andy Warhol Odpowiedz Link Zgłoś
askergoth Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:29 sankiulot napisała: > no jak to, Andy Warhol Czyżby Lepper, był twórcą pop-artu? Odpowiedz Link Zgłoś
lindaedlund Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:28 (...)Pan Andrzej Lepper z tej szansy nie skorzystał. Po krótkim czasie powrócił do swoich praktyk. Powrócił do czegoś, co trzeba określić jednym słowem - warcholstwo. My warcholstwa w żadnym razie nie możemy tolerować. kto może uprawiać warcholstwo, jeżeli nie WARCHOŁ ? to tak jak zapytać kto uptawia kłamstwa, jeżeli nie KŁAMCA ? kto uprawia złodziejstwo jeżeli nie ZŁODZIEJ ? no, chyba że Miłościwie nam "Orędzący" Wielki Semantyk IV PRL wprowadza "nowomowę" Odpowiedz Link Zgłoś
mal1950 Kaczyński: Lepper sam się nazwał warchołem, ha, ha 20.10.06, 15:29 Kaczyński: Lepper sam się nazwał warchołem, ha, ha. Krótka, wybiórcza pamięć, cel: utrzymać się za wszelką cenę u WADZY !!! Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 15:30 Zapomniał...Tak, jak i weksli PC...To się nazywa albo skleroza, albo Alzheimer... I jak z taką chorobą rządzić??? Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.74 Kiedy K...aczorowi napluc w oczy, to powie, ze 20.10.06, 15:33 deszcz pada.:) To chyba tak leci w tym starym polskim przyslowiu? Odpowiedz Link Zgłoś
kwiecien45 he he he he Dobre "To nie on to Leon" 20.10.06, 15:33 Miałem przed laty kumpla, który chodził ze strasznie brzydką dziewczyną. Irytowało to nas, bo bylismy bezczelnymi gó..arzami. Zapytałem kolegę czemu spotyka się z takim strasznym kaszalotem. Odparł, że nie traktuje tej dziewczyny serio i rzuci ją jak tylko znajdzie jakąś ładniejszą. Po kilku latach spotkałem go na ulicy z trójką dzieci i żoną. Była to ta sama brzydka dziewczyna, tylko jeszcze brzydsza i grubsza. Odpowiedz Link Zgłoś
tysonik ŻENADA!!! 20.10.06, 15:34 To już nie jest nawet polityczny bełkot. To jest żenująca wypowiedź człowieka bez twarzy, który zrobi wszystko żeby spełnić swoje polityczne plany. Nawet to żeby nazwać kogoś warchołem, potem zrobić z niego po kryjomu wicepremiera, a potem wyprzeć się własnych słów. Ale to niestety również świadczy jaki szacunek ma nasz premier do nas wszystkich. Ktoś wcześniej w komentarzach napisał że premier rżnie głupa. Tak, i to niejednego. 38 mln głupów. Z obawą myślę co będzie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Re: ŻENADA!!! 20.10.06, 15:38 Masz rację! Ani raz nie zjawił się punktualnie o podanej godzinie. A to, co bełkocze - przebija wszystkie dotychczasowe najgłupsze "elity". Nawet Millera, o co trudno. Szacunek do narodu to pojęcie obce i prezydentowi i premierowi. Celowo używam małej czcionki, żeby było wiadomo, o kogo chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Re: ŻENADA!!! 20.10.06, 16:28 Osobiście wolę mówić o dwułbym premiezydencie, na wypadek, gdyby jakiś człowiek pełniący rolę głowy zupełnie innego niż Kaczystan państwa był wraz z premierem równie nikczemnego wzrostu. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: ŻENADA!!! 20.10.06, 16:41 tysonik napisał: > To już nie jest nawet polityczny bełkot. To jest żenująca wypowiedź człowieka b > ez twarzy, który zrobi > wszystko żeby spełnić swoje polityczne plany. A czy ty kiedykolwiek widziałeś, na billboardzie "czwartej", człowieka z twarzą??? Oni maja same doopy - do dawania, gdzie i komu popadnie, żeby je stołków, następnie, kleić.... :) pzdrx Odpowiedz Link Zgłoś
petrucchio Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 15:34 Innymi słowy, jeśli powiem coś o tym, że nie można dłużej tolerować notorycznego matolstwa Jarosława Kaczyńskiego, to nie urażę go, bo nie wyraziłem się wprost: "Jarosław Kaczyński to matoł". Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 15:38 :) Co wolno wojewodzie, to nie tobie Petrucchio... Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 15:40 jaki on tam wojewoda? Może woziwoda, bo leje wodę, aż przykro słuchać! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 16:44 habitus napisał: > :) > Co wolno wojewodzie, to nie tobie Petrucchio... w "czwartej", jak w "pierwszej": szlachcic na zagrodzie, równy.... jest !!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Matolstwo Kaczyńskiego 20.10.06, 16:49 petrucchio napisał: > Innymi słowy, jeśli powiem coś o tym, że nie można dłużej tolerować notoryczneg > o > matolstwa Jarosława Kaczyńskiego, to nie urażę go, bo nie wyraziłem się wprost: > "Jarosław Kaczyński to matoł". ... użyłeś swego rodzaju skrótu myślowego.... co jest w modzie i poważaniu, w tej niedobudowanej "czwartej" lub, jak wolisz w "czwartej w budowie" PeeS - miałem takiego flasha: powinny wykwitnąć, gdzie tylko się da, następujące tablice ostrzegawcze: "Uwaga !!! "Czwarta w budowie" - grozi zawaleniem" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
el_dvpa OK, to jeśli... 20.10.06, 15:40 powiem że Kowalski kradł, to nie nazwę go złodziejem? Zdumiewająca logika Odpowiedz Link Zgłoś
23k Re: OK, to jeśli... 20.10.06, 16:24 NAJPIERW MUSISZ JESZCZE MIEĆ NA TO DOWODY KOCHANECZKU Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Re: OK, to jeśli... 20.10.06, 17:17 A po grzyba? Pan premiezydent i jego akolici dowodów nie potrzebują na nic a i tak każdego oskarżają o wszystko. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
aparatczyk69 Re: OK, to jeśli... 21.10.06, 00:40 Nie musi mieć dowodów, zeby powiedzieć. Musiałby mieć dowody, żeby go skazać, a przecież nie skazał go tylko, hehe, określił ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb Napluć kaczcze na dziub,a ona że deszcz pada !!! 20.10.06, 15:53 żenada i dziecinada, tylko tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
koniecdemokracji Re: Kaczyński: Nie nazwałem Leppera warchołem 20.10.06, 16:00 Jak się nazywa kogoś kto co innego myśli co innego mówi a jeszcze co innego robi ? Odpowiedz Link Zgłoś