radiomaryja1 zaczęło sie panoszenie buractwa... 22.11.06, 09:32 tępoty i kretynizmu, ale polska szkoła nie takie tragedie przeżyła... Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: zaczęło sie panoszenie buractwa... 22.11.06, 09:36 Kalambur mnie się zrobił:Bractwo Buractwa! Odpowiedz Link Zgłoś
xyxyx1 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 09:38 bajt52 napisał: > Kalambur mnie się zrobił:Bractwo Buractwa! Kiedys za GIERKA ludzie strajkowali/narzekali, a dzisiaj po 35 latach - uwazaja ze za GIERKA to byly dobre czasy I WIELU CHETNIE BY WROCILO DO PRL ZA GIERKA. UWAZAJCIE ZEBYSCIE TO SAMO NIE ZROBILI Z GIERTYCHEM - Giertych jest narodowosciowcem od 4 pokolen i chce dobra Polski i spoleczenstwa - DAJCIE MU Czas i SZANSE !!! "Miales chamie zloty rog..." - S.Wyspianski Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 09:41 No dobra,już nie będę upierdliwy-Romek! Daję Ci szansę! Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 09:44 Ja mu już dałem. Zmarnował. Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 09:55 Adaś! bądź człowiek! Daj mu drugą! Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 09:44 A nie wpadłeś na to,że on może za długo jest narodowościowcem,i się z lekka wynarodowił? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 09:44 Wklej to jeszcze z 10 razy na wypadek jakby ktoś przeoczył. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 10:41 Zasada waszego wyznania.Klamstwo powtarzane tysiac razy staje sie prawda.A prawda w< waszym zakonie to nikczemnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 10:46 O, a jakiego ja jestem wyznania? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Dajcie szanse Giertychowi... 22.11.06, 10:48 Zebow z rana nie myles i wali komuchem.Umyj zeby.Prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: zaczęło sie panoszenie buractwa... 22.11.06, 09:42 Lewizna moze pomarzyc, czerwone buractwo nie wroci. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: zaczęło sie panoszenie buractwa... 22.11.06, 09:48 Nie, skądże, wcale. Jeden czerwony burak w Ministerstwie Rolnictwa. Drugi - w Ministerstwie Budownictwa. Kolejnego PiS chciał wsadzić na prezydenta w moim mieście (pogoniliśmy kolesia od razu w pierwszej turze)... Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Masz racje..... 22.11.06, 09:39 Nie takie tragedie jak za rzadow lewicy. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Okazuje sie...... 22.11.06, 09:43 ze burakami w Polsce byla przegrana lewica.Wlasciwie slowo burak jest okresleniem przesadnie delikatnym.To byla gnojowka. Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: Okazuje sie...... 22.11.06, 09:47 A powiedz,że mi misiu słodki co jest teraz?Gnojówka spłynęła w jedno miejsce.PiS się nazywa. Odpowiedz Link Zgłoś
xyxyx1 Re:Czytaj - zrozumiesz nienawisc do Giertychow.... 22.11.06, 09:45 www.justiceplus.org/bankers.htm serwisy.gazeta.pl/kraj/1,62906,1062309.html Global/international/izrael-USA finansjera nienawidzi narodowosciowcow (w kazdzym kraju) Narodowosciowscy tacy jak rodzina Gierych przeszkadzaja im w grabieniu narodow/panstw i osiaganiu finansowych korzysci i rzadzeniu krajami. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re:Czytaj - zrozumiesz nienawisc do Giertychow... 22.11.06, 09:52 Ciekawe, że globalizm _radziecki_ jakoś narodowościowcom nie przeszkadzał. Wręcz przeciwnie... Odpowiedz Link Zgłoś
xyxyx1 Re:Czytaj - zrozumiesz nienawisc do Giertychow... 22.11.06, 10:01 adas313 napisał: > Ciekawe, że globalizm _radziecki_ jakoś narodowościowcom nie przeszkadzał. > > Wręcz przeciwnie... A co osobiscie ci CCCP zlego zrobilo? Zafundowali ci bezrobocie? Kazali ci placic za lekarza/opieke medyczna? Kazali ci placic za edukacje? Kazali ci splacac 30 lat mieszkano? Zafundowali ci co 3 Polskie dziecko przychodzi glodne do szkoly? Zafundowali ci ubostwo i biede? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re:Czytaj - zrozumiesz nienawisc do Giertychow... 22.11.06, 10:10 > Zafundowali ci bezrobocie? Za komuny mawiano "czy się stoi, czy się leży". Można było leżeć, czyli nie pracować, ergo - bezrobocie było. > Kazali ci placic za lekarza/opieke medyczna? Za komuny była za darmo :o)))))) Lekarze pracowali charytatywnie, a Polfa produkowała w czynie społecznym? Służba zdrowia też była finansowana z budżetu. Tyle że nie nazywało się to "pensja brutto, w tym składka zdrowotna". A płacić każe głównie obecny minister zdrowia... > Kazali ci placic za edukacje? J.w. > Kazali ci splacac 30 lat mieszkano? Lepiej spłacać 30 lat, niż czekać 30 lat na przydział (lista priorytetowa, preferowani członkowie PZPR). > Zafundowali ci co 3 Polskie dziecko przychodzi glodne do szkoly? Tak, dzieci najedzone octem i musztardą WCALE nie były głodne. > Zafundowali ci ubostwo i biede? Dziś w wielu domach jest w miarę nowoczesny sprzęt RTV, AGD, komórki, komputery, internet. Nawet w tych gdzie się nie przelewa. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re:Czytaj - zrozumiesz nienawisc do Giertychow... 22.11.06, 10:08 Jezeli kochasz rodzine nie pozwolisz jej ograbic czy skrzywdzic.Lewica chce nawet zniszczyc rodzine.Powiem ci jedno ktos przecholowal w kraju wiec dzis ponosi skutki tej lewicowej tolerancji cale spoleczenstwo.A przeciez to nie chodzi o tolerancje ktora i tak jest w naturze czlowieka-chodzi o psucie. Odpowiedz Link Zgłoś
zygzag3 Re: zaczęło sie panoszenie buractwa... 22.11.06, 09:45 Giertych to niekorzystna mutacja! Takie mutacje, niestety, niekorzystnie sie koncza. Odpowiedz Link Zgłoś
lars.dahl Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 09:46 PIS, LPR, SAMABRONA to partyjki o populistycznym zapleczu obietnicy cudów i nagłych zwrotów działania wszystkich wrażych resortów gospodarki, które wg powyższych partii powinny być państwowe... czyli techniki sterowania centralnego identyczne jak w PRL - całość przypomina zawracanie Titanikiem. Efekt już znamy ze swoich doświadczeń - jeden ogromny twór już zatonął (PRL). LJK&AL&RG czołowi kapitani następnego transatlantyku z blachy ocynkowanej obietnicami, z kilkoma szalupami - dla rządzących i ich kumotrów (przykład Wiśniowskiej, żeby daleko nie szukać) właśnie próbują zatopić nasz piękny okręcik IVRP! A my co robimy? popisujemy się umiejętnością krytykowania rządu. Proponuję wziąć udział w II turze wyborów i olać wszystkie wymienione wyżej partyjki. Inne populistyczne również. Żałuję , ze nie głosowałem swego czasu na Bochniarzową... Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 09:50 Powiedz,że mi wszechwiedzący na co będziesz głosować jak już wszystko olejesz? Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Gertych głupszy od komuny? 22.11.06, 10:01 Chodziłem za komuny do "Conradinum". Uczyli tam przedwojenni nauczyciele, wielu miało AKowską przeszłość, udział w Powstaniu Warszawskim. Komuna pozwalała im uczyć, bo to byli DOBRZY nauczyciele. W przeciwieństwie do wielu, ja wiedziałem co się stało w Katyniu, znałem przebieg Powstania. Komunie to nie przeszkadzało. Bo to byli DOBRZY nauczyciele. Nigdy nie podważali teorii ewolucji. Dziś wylecieli by z pracy, bo to byli DOBRZY nauczyciele i uczyli nas prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: Gertych głupszy od komuny? 22.11.06, 10:04 Zadałeś pytanie,odpowiadam:głupszy i tego nikt mu nie odbierze! Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Gertych głupszy od komuny? 22.11.06, 10:07 Zadałem, bo wydawało mi się to niemożliwe. Jednak to nie tylko moje wrażanie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Nie podwazali teorii ewolucji? 22.11.06, 10:30 Slepi i glusi czyli bez wlasnego zdania.Ja podwazam teorie Darwina.Powiem bardzo prymitywnie.Jezeli byla ewolucja w sensie pozytywnym znalazlbys jeden gatunek pomiedzy malpa a czlowiekiem ktory mysli posrednio.Nie jak czlowiek,nie jak malpa.Zamyka sie krag.Tego gatunku chociazby belkoczacego nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:05 ... wszak wszystko idzie zgodnie z uświęconą AWSowską tradycją zasadą: TKM! Poco ministrowi, vice, sekretarzom i podsekretarzom oraz wszelkiej maści zausznikom jakieś kwalifikacje, są na krótko - ot aby się zdążyć nachapać, no i wkrótce zostaną zmienieni przez następny, równie lub bardziej jeszcze nieudaczny garnitur. Trzeba tylko żywić nadzieję, że ograniczą się do chapania i nie podejmą jakiejś radosnej twórczości: wtedy dopiero mogliby naszkodzić, vide osławione 4 AWSowskie pseudoreformy, których skutki spłacać będą jeszcze nasze wnuki i prawnuki! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:23 Jakos sie sklada ze w tym rzadzie nie ma afer korupcyjnych.W sumie pierwszy rzad bez zlodziejstwa.Czy to boli lewactwo?Boli. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:25 A w jakim rządzie były? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:33 Wszystkie poprzednie. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:40 Których ministrów których rządów skazano za korupcję? Imiona, nazwiska, daty i wysokości wyroków. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:45 Sam wiesz ze ministrow sie nie wsadzalo.Przyjdzie czas.Ministerstwo finansow juz wywietrzylo swoj ogrodek aresztujac wysokich urzednikow tego resortu.W sporcie aresztowano,w przemysle aresztowano,w samorzadach aresztowano,w lecznictwie aresztowano itd...Poczekaj.Ten rzad musi dzialac w zgodzie z prawem i to robi. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:47 No, czyli bez żadnych konkretów. Jak zwykle zresztą. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:50 Sobotko i inni.Tych nazwisk sa setki ale ty je przezuwasz jak kazdy animal.To za ciezkie na teorie Darwina. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:51 Sobotka siedzi za coś innego. Nie za korupcję. Setki? Olaboga, toż tylu ministrów mieliśmy przez te 17 lat??? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:54 Nie tylko ministrow.Ale Sobotko siedzi wedlug ciebie za cos innego.To w komunie dopuszczalne.Zgwalcil jelenia?A moze jelen jego?Taki system chcieliscie dac spoleczenstwu? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 10:55 Mówiłeś o korupcji. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Korupcja czy.... 22.11.06, 11:00 pedofilstwo?Akurat nie On.Ten tylko wspolpracowal mafijnie i jest zasluzony dla lewicy.Najwieksze pedofile w Polsce to wlasnie czlonkowie lewicy lub jej sympatycy.Chociazby glosny pedagog choru w Poznaniu.Czy ty nie dostrzegasz ze czlonkami lewicy jest i sa cale zlo spoleczne? Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Korupcja czy.... 22.11.06, 11:07 presentation1 napisał: > pedofilstwo?Akurat nie On.Ten tylko wspolpracowal mafijnie i jest zasluzony dla > lewicy.Najwieksze pedofile w Polsce to wlasnie czlonkowie lewicy lub jej sympa > tycy.Chociazby glosny pedagog choru w Poznaniu.Czy ty nie dostrzegasz ze czlonk > ami lewicy jest i sa cale zlo spoleczne? Biedny Peltz, też komuch? Ale mu dałeś popalić. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Korupcja czy.... 22.11.06, 11:12 Trzymajmy się faktów: abp Paetz nie jest pedofilem, gdyż molestował ludzi powyżej 15 roku życia. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Korupcja czy.... 22.11.06, 11:10 No tak. Wszystko sprowadzić do pedofilii wśród lewicowców i od razu świat jest prosszy. A o pośle Bestrym to nie słyszałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Korupcja czy.... 22.11.06, 11:23 I masz problem.Wielu a miedzy innymi Ty twierdzi ze samoobrona to postkomuchy. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Korupcja czy.... 22.11.06, 11:31 Ale jaka SamooBrona? To Ruch Ludowo-Narodowy! Tam jest m.in. p. Sobecka, nawet jednego posła z PiSu tam rzucili, by klub mógł się utrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Odpisuje....... 22.11.06, 11:35 ostatni raz.Wiesz dlaczego?Bo klamiesz.Ten posel nalezal do Samoobrony jak wielu innych.Lubie fakty a nie gre. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Odpisuje....... 22.11.06, 11:38 Przeczytaj sobie swoje posty - tyle w temacie grania, zamiast operowania faktami. Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 11:05 adas313 napisał: > Sobotka siedzi za coś innego. Nie za korupcję. > > Setki? > Olaboga, toż tylu ministrów mieliśmy przez te 17 lat??? Somotka siedzi za to, za co Pam Macierewicz bryluje. Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 11:02 Już zapomniałeś o "taśmach prawdy", za mniejszy numer Rywin poszedł do więzienia. To że Ziobro nie ściga swoich to fakt. Korupcja kwitnie i to za wiedzą Premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie rozumię tego "świętego oburzenia", ... 22.11.06, 11:19 Nie wiem co sadzic o twoim poscie.Jezeli czytasz prase to wiesz ze tak wyglada codziennosc polskiej polityki wypracowana od 1989 roku.PiS wdal sie w uklady dla szukania wiekszosci.Czy to naganne?Moze i tak.Ale to sie robi bez tasm Beger codziennie chociazby w wyborach samorzadowych.Na zywca.Tu nie potrzeba tasm.Samo zycie.Nie porownuj wiec afery Michnika-Rywina gdzie w gre wchodzila kasa a nie stolki.To cos glupiego.Pozniej nagrano Michnika i tak w kolko zli nagrywaja siebie.Po co? Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 10:05 Zajmijcie się sami sobą, Michnik też nie ma wykształcenia dziennikarskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
bajt52 Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 10:08 Przepraszam,że przerwię ale Ty chyba też? Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 10:15 tom1003 napisał: > Zajmijcie się sami sobą, > Michnik też nie ma wykształcenia dziennikarskiego. Wiesz, czasem to nie przeszkadza, ale czasem tak. Vidi Gertych, jaki z niego pedagog? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Lewactwo......................... ........... 22.11.06, 10:18 zyje w innym swiecie.Oni czcza zwierzeta a najczesciej goryli jako swoich przodkow.My,ludzie mamy szacunek do czlowieka,jego wartosci w sensie pozytywnym,po prostu zachowujemy sie jak przystalo czlowiekowi.A lewactwo?Nasladuje i powraca do swoich korzeni.Niech zyja goryle.Bo kiedys Lenin mial zyc wiecznie ale... Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Lewactwo......................... ........... 22.11.06, 11:10 presentation1 napisał: > zyje w innym swiecie.Oni czcza zwierzeta a najczesciej goryli jako swoich przod > kow.My,ludzie mamy szacunek do czlowieka,jego wartosci w sensie pozytywnym,po p > rostu zachowujemy sie jak przystalo czlowiekowi.A lewactwo?Nasladuje i powraca > do swoich korzeni.Niech zyja goryle.Bo kiedys Lenin mial zyc wiecznie ale... Uczniu Gertycha, ciebie ulepiono z pozostałości po szambie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Lewactwo......................... .......... 22.11.06, 11:26 Ja pisze o faktach a Ty o szambie w ktorym siedzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Rozpedzic popluczyny po SLD i UD/UW, dosc zla 22.11.06, 10:31 Rozpedzic popluczyny po SLD i UD/UW, dosc juz zla wyrzadzili w polskim systemie edukacji. Tu nie moze byc zadnej litosci, wszyscy ktorzy sa odpowiedzialni za kryzys systemu edukacji, kryzys dodajmy sterowany calkowicie odgornie, powinni zostac z ministerstwa mowiac brutalnie przegnanie. A oto opinia czytelnika z wczorajszej Rzepy: "Młodzież nie trudna, lecz występna" W pełni zgadzam się z prof. Bogusławem Wolniewiczem i tezą, że od 40 lat rak pseudoreform toczy polskie szkolnictwo ("Młodzież nie trudna, lecz występna", "Rz" 255, 31.10 - 1.11.2006 r.). Szkoła jest systemem wybitnie autorytarnym, działającym od wieków i majstrowanie przy niej przez nawiedzonych, liberalnych pedologów (bardzo trafne określenie prof. Wolniewicza), tzn. samorzutnych dziecioznawców, uważam za zbrodnię intelektualną, winną ukarania przez Trybunał Stanu. Niestety, w Polsce nigdy nie ma winnych polityków, którzy za swoje błędy powinni odpowiadać politycznie i być surowo karani! Naturalnie, korygujące zmiany w systemie oświaty muszą ewolucyjnie następować, ale wprowadzać je należy z największą ostrożnością i staranie przygotowywać, eksperymentując wcześniej w małej skali i wyciągając odpowiednie wnioski, czego w tzw. reformie w systemie oświaty nam zaoszczędzono. Miało być lepiej, a wyszło jak zwykle. Za większe pieniądze dostaliśmy gorszy produkt, zwiększono i tak już gigantyczną biurokrację, pogorszono warunki pracy uczniów i nauczycieli, zaniedbano do granic absurdu wychowywanie, wprowadzono dobór negatywny kadry i ziszczono prestiż nauczyciela. Kosztem merytorycznego nauczania wzrosły koszty biurokratycznej obsługi systemu. nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Gliwicach www.rzeczpospolita.pl/dodatki/opinie_061121/opinie_a_4.html Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 w końcu mądre słowa!! 22.11.06, 12:04 tak jest, wiadomo kto za tym stoi, wszysycy wiemy, dobrze że duch święty obdarzył siłą giertycha romana a naród dał mu do ręki władzę, teraz nie ma już litości dla wszelkiej maści komunistów i zboczeńców deprawujących naszą polską młodzież!!! wszyscy ci ministerialni bzoczeńcy powinni nie tylko zostać wygnani ale i przepędzeni precz!!! a jeśli byłoby to konieczne nawet jescze dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Rozpedzic popluczyny po SLD i UD/UW, dosc zla 22.11.06, 12:34 Wszyscy nie ale zwolennicy III RP w edukacji TAK, powinni zostac zwolnieni. Dosc imposybilizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos nie jestem przeciwnikiem zmian na stolkach, ale 22.11.06, 10:52 dlaczego robi to człowiek o mentalności kalego i twarzy konia w sposób uwłaczający jakiejkolwiek logice? Odpowiedz Link Zgłoś
cexes Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 11:04 Drodzy LPR wymiata nie tylko w swoim ministerstwie... co się działo w Szczecinie zaraz po wejściu Wiecheckiego... ze stanowiska Dyrektora do spraw technicznych Portu została wyrzucoana osoba która była wiele lat poza układami świetny fachowiec... a na jego mniejsce wskoczył pan Wojciech Łuczak , rzecznik prasowy Szczecińskiego LPRu , gośc który sprzedawał Coca Cole i rajtuzy, który z ostatniej firmy odszedł podobno z hałasem i smrodkiem niekompetencji ... totalnie nei znający się na rzeczy... TAK DZIAŁA NASZA WŁADZA i LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
belaqua Tia... a gdyby Giertych powołał kogoś z PO 22.11.06, 11:15 Tia... a gdyby Giertych powołał kogoś z PO albop SLD, że nie wspomnę o UD-UW-PD, to nie byłaby to kontrowersyjna decyzja kadrowa, ale niezwykle przemyślana , postępowa i bardzo rozsądna...:))) Brawo Giertych! Wywal na zbity pysk dinozaurów po poprzednich epokach z enklaw jakie uwili sobie w zaciszach MEN. To nie kto inni, jak tylko oni odpowiedzialni są za przerażający stan bezpieczeństwa w polskiej szkole, dosyć już lewackich eksperymentów - czas na porządek, dyscyplinę, wychowanie i naukę. I nic tu skargi nie pomogą! Odpowiedz Link Zgłoś
xyxyx1 Re: Tia... a gdyby Giertych powołał kogoś z PO 22.11.06, 11:19 belaqua - popieram - dosyc juz z rozbijaniem polskiej mlodziezy i rodzin! Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk33 BRAWO ROMAN G... 22.11.06, 11:17 Nareszcie "urzędnicze małpy z teorii darwina" są poza urzędem edukacji! Oczekujemy na dzieci BOGA! Tylko który BÓG wyśle swoje dzieci pod opiekę Romana vel GIERTYCHA/ Odpowiedz Link Zgłoś
belaqua Re: BRAWO ROMAN G... 22.11.06, 11:21 Pytania cię przerastają, lepiej się umyj, ładnie uczesz i zabierz do prania...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Giertych jesteś marnym cieciem tylko 22.11.06, 11:22 chyba zdajesz sobie z tego sprawę, ciulu Odpowiedz Link Zgłoś
belaqua Argument godny wielkiego myśliciela!... 22.11.06, 11:27 Lubię takich domorosłych filozofów jak ty z zacięciem politycznym, którym bełkot sączący się z włąsnych otworów gębowych zdaje się myślą wszechczasów!.... Odpowiedz Link Zgłoś
omfik Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 11:30 sam jest niekompetentny, wiec zrozumiale jest to, ze woli otaczac sie jeszcze mniej kompetentnymi niz ludzmi z doswiadczeniem :) to leczenie kompleksow? Odpowiedz Link Zgłoś
belaqua Niekompetencja?? 22.11.06, 11:34 Czy ukończone dwa kierunki studiów są wyrazem niekompetencji?? Giertych jest prawnikiem i historykiem (w tym drugim wypadku kierunek nauczycielski). Jeśli ktoś skończył dwa fakultety (prawo i historię) posiada jak najlepsze referencje aby zostać politykiem, członkiem rządu RP. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Pedofilom -nie................ 22.11.06, 11:31 w ministerstwie.Kto sie oburza na zwolnienia pedofilow sam jest do nich podobny.Na moj post napewno odpowiedza pierwsze zboki III RP.Ale maja prawo.Jest demokracja ktorej lewica nam bronila przez KILKADZIESIAT lat powojennej komuny.Dzis sie przemianowali na demokratow lub inne miano.To sa te same zboki tylko jak kameleon zmienili kolor. Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 i debilom też 22.11.06, 11:57 ciężko się nie zgodzić z takim wyważonym i rozsądnym głosem. wiadomo od dawna, że jak ktoś od lat w ministerstwie parcuje - a edukacji szczególnie - to pedofil.... no i komuch, wiadomo, a jak komuch to i pijak bo każdy pijak to komuch ... i pedofil... no i złodziej bo każdy pijak to złodziej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: i debilom też 22.11.06, 12:00 Porownales zle.Bo debil jest normalny ale chory a pedofil to zaraza spoleczenstwa.To przestepca Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 Re: i debilom też 22.11.06, 12:11 dziękuję za sprostowanie. do tej pory myślałem, że debil nie jest normalny... a tu proszę.... czyli jeśli dobrze zrozumiałem...ty, premier giertych roman, lepper andrzej, kaczyńscy bracia... wy wszyscy jesteście normalni tylko chorzy? to dlaczego do qrwyndzy nie jesteście pozamykani w szpitalach????!?!?!??!?!?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: i debilom też 22.11.06, 12:17 Dla 5 procent lewactwa pedofilia to zawod dla reszty spoleczenstwa to przestepstwo.Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 Re: i debilom też 22.11.06, 12:32 5% lewactwa??? pedofilia to zawód??? .....to ciekawe co piszesz, mógłbyś szerzej zaprezentować te dane? skąd je wziąłeś, kto to badał, wyjaśnić terminy.. please... nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy...będę wdzięczny ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jestem-z-ukladu Re: Pedofilom -nie................ 22.11.06, 12:06 czy możesz nas wszystkich łaskawie oświecić skąd wziąłeś informację o pedofilach w ministerstwie???? ----------------------------- to wszystko już było i niektórych nic nie nauczyło: www.youtube.com/watch?v=mbfKYvZ348A Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 11:53 A cóż na ten nepotyzm nasz wspaniały, bez skazy- premierunio?Wprawdzie ma za złe nauczycielom, ze nie nauczyli go ortografii i nie dokształcili wymowy, ale podobno walczy z obsadzaniem miejsc pracy przez znajomków? Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 11:53 niech będzie pochwalony ojciec dyrektor i premier zawsze dziewica w imię prezydenta naszego jedynego. amen. i bardzo dobrze, że jego wysokość premier giertych roman zawsze szczęśliwy (p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.y-zawsze uśmiechnięty?)pozbył się tych wstrętnych komunistów z ministerstwa edukacji bo to oni są winni tego, że młodzież pije alkohol, pali nikotynę i zażywa środków psychoaktywnych,to ich wina była, że młodzież interesowała się na lekcjach bielizną koleżanek a nie układem nerwowym płazów, a wy wszysycy oszczercy widać, że BOGA w sercu nie macie i zło złem wspieracie bo jesteście omotani szarą siecią układu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fotoms Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 11:56 No, to teraz już wszystko będzie dobrze i wszyscy będą posłuszni ministrowi, a nasze dzieci mądre i wogóle wszystkim będzie żyło się lepiej, tzn. jeszcze lepiej, bo podobno lepiej, to już jest. Przynajmniej tak mówi xero-kurduplo- directore (czyt. brat prezydenta). Zdrowia życzę wszystkim chorym zwolennikom koalicji. Odpowiedz Link Zgłoś
rmstemero Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 12:00 sympatyk_pis napisał: > I bardzo dobrze! Ci urzędnicy siedzieli na stołkach przez tyle lat i to przez > nich narosło tyle zła i nieposłuszeństwa w szkołach! Pozwol, ze sie nie zgodze. "Siedzenie na stolkach" jest kategoria myslowa z repertuaru Wladyslawa Gomulki. Jesli masz konkretne zarzuty wobec jakosci pracy tych ludzi (a rozumiem ze znasz sie na oswiacie i masz odpowiednie kompetencje aby te prace ocenic) to podziel sie z nami Twa wiedza. Jesli jednak nie, to poczucie przyzwoitosci nakazywaloby odrobine wiecej umiarkowania. > Każdy szef dobiera sobie takich współpracowników, do których ma > zaufanie a za resort odpowiada szef i to on będzie rozliczany. Otoz nie jest tak jak Ci sie wydaje. Minister nie jest "wlascicielem" resortu lecz jedynie urzednikiem panstwowym nadzorujacym (do momentu odwolania) instytucje zbudowana nie przez niego, posiadajaca pewne tradycje i kapital ludzki w postaci wiedzy i doswiadczenia jej pracownikow. Naturalnie ze odpowiada za calosc i naturalnie ze powinien moc dobrac sobie wspolpracownikow. Powinien jednak w tym doborze kierowac sie przede wszystkim dobrem ogolu obywateli dla ktorych resort zostal powolany. Moze to Cie zdziwi ale celem resortu oswiaty nie jest realizacja swiatopogladowo-politycznych pomyslow ministra lecz dbalosc o kontynuacje i usprawnianie tego co jest. Wywalabnie na zbity pysk ludzi ktorym nie postawiono zadnych merytorycznych zarzutowe jest nie tylko dowodem nieudolnosci w zarzadzaniu duza instytucja, jest to rowniez sprzeczne z demokratycznymi standartami postepowania, jak rowniez zasada jawnosci w podejmowaniu decyzji dotyczacych wszystkich (a nie tylko wyrzucanych). Innymi slowy: ministerstwo to nie folwark, minister to nie wlasciciel a urzednicy panstwowi to nie parobcy. Jesli istnieje potrzeba zmian to nalezy po pierwsze spoleczenstwu wyjasnic na jakie, po drugie wspolpracownikom wyjasnic czego sie od nich oczekuje a po trzecie jasno sformulowac kryteria ktore musza byc przez nich spelniane. Wszystko inne jest zlym stylem. I nie ma to nic wspolnego z jakakolwiek partia polityczna lub sympatiami w jakims kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 To nie kontrowersja 22.11.06, 12:07 to reakcja na idiotyzm.Mowisz jak typowy komuch.Tych nie wolno zwolnic bo oni....Oni sa odpowiedzialni posrednio smierci tej dziewczynki z Gdanska.Nie silm sie na naukowe udowodnienie przejscia malpy w czlowieka.Pomysl troche a to nie boli.Lewica jest odpowiedzialna za smierc tej dziewczynki.Z jednej strony lewica narzuca spoleczenstwu totalitaryzm a gdy po kilkudziesieciu latach traci wladze krzyczy o tolerancji i demokracji.Jestescie zboczeni na wladze?Chyba tak. Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 chyba zostanę twoim fanem presentation1 ;) 22.11.06, 12:21 jesteś jescze bardziej niespełna rozumu niż junkier ;) twoje życie to wieczna gonitwa za komunistami (ciekawe czy kiedykolwiek widziałeś w polsce jakiegoś komunistę?)i obarczanie tych mitycznych komuchów winami za każde wydarzenie, które budzi twój niesmak. nazywanie pracowników ministerstwa edukacji pedofilami i oskarżanie ich o śmierć nastolatki jasno pokazuje, że jesteś chory psychicznie i powinieneś się leczyć, jakakolwiek dyskusja z czymś takim jak ty nie ma sensu.. ale czytanie owoców pracy twojego agrarnego intelektu daje mi rozrywkę lepszą niż kabaret ;) Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Re: chyba zostanę twoim fanem presentation1 ;) 22.11.06, 13:08 I na szczęście, mimo, że pisze jak ciężko chory, nie naraża się nadmiernie adminom. Ostatnio, jak się zwymiotował na forum jakiś ostry antysemita, to wywalili jego posta zanim mój mail z linkiem do wszystkich znajomych dotarł... --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
rmstemero Re: chyba zostanę twoim fanem presentation1 ;) 22.11.06, 19:19 perro69 napisał: > jesteś jescze bardziej niespełna rozumu niż junkier (..)ale czytanie owoców pracy twojego agrarnego intelektu daje mi > rozrywkę lepszą niż kabaret ;) presentation to folklor ale niestety bez uroku osobistego. Roznica pomiedzy Junkrem i nim jest jednak zasadnicza: junkier probuje czasem odpowiedziec na zadawane mu pytania, presentation natomiast idzie jak walec drogowy z pominieciem argumentow. Ale czego mozna sie spodziewac po sfrustrowanym bezrobotnym z francuskiej prowincji.... Odpowiedz Link Zgłoś
mlody-inwestor Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 22.11.06, 12:22 Darmozjady z poczty ! Strajk listonoszy to skandal !: akcje.blox.pl/2006/11/Darmozjady-z-poczty.html Odpowiedz Link Zgłoś
lechaleksanderkaczynski do sympatyk_pis: jesteś idiotą..!! 22.11.06, 12:32 co byś poczuł gdyby ciebie albo twoich rodziców nagle wywalili z pracy, ale nie za złą pracę, tylko, żeby wpuścić swoich i realizować tkm...??? no co byś poczuł??? Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 zgodnie z jego logiką poczułby się jak pedofil 22.11.06, 12:36 bo to przecież - jak tu widzę z postów - wywalili z posad pedofili i komunistów ;) ps. on o tym wie, że jest idiotą... on, junkier, presentation1... oni wszyscy są właśnie na terapii.. ciiii, niech chłopaki piszą bo znowu siostra zaaplikuje im elektrowstrząsy ;=) Odpowiedz Link Zgłoś
misio-kicio Dostaja posady urzedasow i mniejsza pensje 22.11.06, 12:33 ...o polowe i jeszcze narzekaja ? To niech ida na zasilek. Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoriaka Tego należało się spodziewać 22.11.06, 21:06 Oświacie nie mogło przytrafić się gorsze nieszczęście niż obecny minister. Giertych to fanatyk, należało się więc spodziewać, że będzie chciał wprowadzić swoje wizje. Do tego potrzeba mu zaufanych ludzi, równie fanatycznych jak on. Uważam, że Giertych jest niebezpieczny, w dodatku prawdopodobnie bedzie miał jeszcze 3 lata na psucie oswiaty. Myślę, że będzie chciał zmienić przede wszystkim programy nauczania. Wystarczy poczytać trochę o spojrzeniu LPR na historię czy biologię (np. w Opoce M. Giertycha), żeby człowiekowi stanęły włosy dęba na głowie. W dodatku Giertych z całej młodzieży chciałby zrobić wszechpolaczków, z drylem wojskowym, mundurkami itp. No i oczywiście żadnego wychowania seksualnego, a nawet zniesienie koedukacji w szkołach, do tego jeszcze uprzywilejowana pozycja religii. To nie są tylko dalekie zamierzenia, to już się zaczyna dziać. Przecież słyszymy, że historii powinno się uczyć na Sienkiewiczu, może jeszcze na Kamińskim (Kamienie na szaniec), już wiceminister edukacji wypowiada jakieś brednie o kreacjoniźmie, emerytowanych wojskowych myślą wziąć na wychowawców, a pozycja katechetów jest tak wysoka jak nigdy (niechby jakaś klasa spróbowała zorganizować w szkole jakąś imprezę w piątek czy np. w adwencie to natychmiast spotka się to z ostrym protestem religiantki czy księdza). Teraz wiedza czy otwarta głowa znaczą coraz mniej w szkole. Przyjaźnię się z nauczycielką w liceum i widzę, że ona jest bardzo zaniepokojona. Odpowiedz Link Zgłoś
jurwal patrzymy na poczynania Giertycha i nic ... 22.11.06, 21:46 A przecież tworzy się coś ogromnie szkodliwego. kaczyńscy nie zrobią niczego złego tym dwóm cwaniakom bo rozpadnie się koalicja. Oczywiście obaj będą mieli spore problemy, które się zaczną gdy koalicja już nie będzie potrzebna PiS-owi. Cóz jednak nam z tego procz satysfakcji. To my przez ten czas będziemy dawać dobrze zarabiać Giertychowi i lepperowi oraz ich koleżankom i koleżkom. Myślę, że powinno się wspomóc opozycję aby mogła stworzyć front przeciw tej cwaniackiej koalicyjce. Sympatyk PiS piszący jako pierwszy pisze ogromne bzdury. Nic z tego nie rozumie i cieszy sie jak dziecko, że go szukują na każdym kroku. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider2 Re: patrzymy na poczynania Giertycha i nic ... 23.11.06, 06:54 Odpowiedz na twoj wywod: www.youtube.com/watch?v=JchOKFlI-xE&search=Szymon%20Majewski%20show%20Micha%C5%82%20Bajor%20dowcip%20kawa%C5%82%20%C5%9Bmiech%20humor%20%C5% 9Bmieszne Odpowiedz Link Zgłoś
bogalfa Absolutnie niedopuszczalne praktyki 23.11.06, 07:59 To są absolutnie niedopuszczalne praktyki, a ich zakres świadczy o tym, że decydują nie kompotencje i doświadczenie, lecz klucz partyjno-ideologiczny. Takie decyzje Giertycha powinny go skończyć jako polityka na resztę życia. I godzi się z tym premier rządu, bo za wszelką ceną chce pozostać u władzy. Jeżeli to jest naprawianie RP, to ciekawe na czym polegałoby jej psucie. Jak długo to wszystko potrwa i jakie szkody z tego wynikną? A że wynikną, to można być na sto procent pewnym. Może jedyna pociecha, że elektorat w następnych wyborach zmiecie tę ekipę z politycznej sceny. Oby. Bo w końcu przecież większość Polaków to nie jest "ciemny naród",jak chciałby bullterier Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
student_umcs Re: Kontrowersyjne nominacje ministra Giertycha 23.11.06, 10:24 To chyba właśnie dobrze, że pracowali tak długo. Byli doświadczeni obeznani z tematem, a to że utrzymali się przez tyle kadencji świadczy o ich fachowości. W Polsce służba cywilna, chyba nigdy nie zostanie rozdzielona od polityki! Tak jak jest to np. we Francji, zmieniają się rządy a służba ciągle ta sama! Panie Giertych ten kraj umiera, dzięki takim ministrom jak Pan! Odpowiedz Link Zgłoś