Dodaj do ulubionych

Ujazdowski: Ustawa "antyubecka" to nie zemsta

    • dzakarta Ujazdowski: Ustawa "antyubecka" to nie zemsta 11.01.07, 13:10
      Jeszcze kilka takich "chrześcijańskich" wystąpień Marka Jurka czy Ujazdowskiego
      i motłoch urządzi byłym esbekom i aparatczykom kolejne Jedwabne czy Kielce w
      imię "sprawiedliwości dziejowej".
      • junkier Re: Ujazdowski: Ustawa "antyubecka" to nie zemsta 11.01.07, 13:11
        Na niewiele wiecej zasluzyli.
        • prezertation1 junkier.. typowy przedstawiciel ubecji... 11.01.07, 13:13
    • cybulski.t Zabierzmy emerytury wszystkim :) 11.01.07, 13:21
      No bo zgodnie z roumowaniem pomyslodawcow, pracujac gdziekolwiek np. w latach
      50-tych, to musialem wspierac ustruj!! Kupujac w sklepie GS wspieralem
      przestepcow, ktorzy z tego oto GS czerpali zyski!! Protestujac przeciwko komunie
      wspieralem system, bo dostarczalem usprawiedliwienie dla ZOMO!!
      K..., Sam sie prawie przekonalem :) Tak, zabierzmy kase 80-letniej bylem
      sekretarce SB... kierowcy... archiwiscie... A potem zabierzemy emerytury tym z
      PZPR... a potem wszystkim :) Po co zyli w w PRL?? Ich wina!!
      • prezertation1 junkier , na liscie Wildsteina jest Jadwiga Kaczyń 11.01.07, 13:31
        Kaczyńska... czy to TA kACZYŃSKA ?
    • brynk gazecie michniczej dupa sie trzęsie.... 11.01.07, 13:28
      Mam nadzieje ze to koniec ""michnikowszczyzny "
    • magnusg SB i Gestapo mialy dokladnie taka sama legitymacje 11.01.07, 13:29
      polskiego spoleczenstwa do dzialania i istnienia w Polsce-mianowicie
      zadna.Identyczny byl tez cel tych dwoch formacji-gnojenie Polakow.Metody byly
      tez bardzo podobne.
      Dlatego nalezy totalnie olac krzyki i wrzaski tych przestepcow i ich
      obroncow.Ustawa jest konieczna i jej jedyna wada jest to, ze jest o kilkanascie
      lat spozniona.
      • cybulski.t SB-Gestapo-...-PiS-CBA-... 11.01.07, 13:41
        CBA i PIS ma ten sam cel :) Im tez cos zrobmy :) Bedzie sprawiedliwie :)
        • cybulski.t SB-Gestapo-...-PiS-CBA-... :) 11.01.07, 13:42
          I takie samo popracie im udzielam. ZADNE!!!!
          • magnusg Re: SB-Gestapo-...-PiS-CBA-... :) 11.01.07, 13:50
            A kogo obchodzi twoje poparcie, badz jego brak??Pewnie byles I sekretarzem i
            dlatego przywykles do tego, ze od ciebie wszystko zalezy.Teraz liczy sie
            legitymacja otrzymana w demokratycznych wyborach, a nie pojedynczy glos kogos.
            • cybulski.t Re: SB-Gestapo-...-PiS-CBA-... :) 11.01.07, 13:57
              Nie bylem I sekretarzem. I nie przywyklem do narzucania innym swojego
              swiatopogladu. Dlatego nie moge sie pogodzic z aktualna sytuacja, w ktorej
              grupka niedoedukowanej mniejszosci korzysta z tego, ze jacys naiwniacy na nia
              zaglosowali, i wprowadze w zycie hore pomysly zrodzone w przesiaknietych
              nienawiscia i zazdroscia umyslach.
              A co do legitymacji otrzymanej w w demokratycznych wyborach, wczorajsze
              glosowanie pokazalo, ze nie otrzymana, a kupiona. Bo tylko dzieki chciwosci ta
              koalicja sie utrzymuje.
              • magnusg Re: SB-Gestapo-...-PiS-CBA-... :) 11.01.07, 14:05
                Wzruszylem sie-biedni, biedni UB-ecy katujacy i mordujacy Polakow przez 40 lat
                beda strasznie przesladowani, bo utraca PRZYWILEJE emerytalne.To takie straszne
                i niesprawiedliwe.Podobna niesprawiedliwosc w historii ludzkosci spotkala tylko
                SS-manow po II wojnie swiatowej:))
            • r306 Demokratycznie wybrana wiekszosc w demokracji... 11.01.07, 14:03
              tym sie rozni od dyktatury proletariatu niziolku, ze nie ma mandatu do
              pogwalcenia praw jednostki. Tak, to miales w 'dyktaturze proletariatu'. Ty
              sobie nawet nie zdajesz sprawy jak blisko Ci do komunisty hehehehehe
              • magnusg Re: Demokratycznie wybrana wiekszosc w demokracji 11.01.07, 14:06
                Jezeli ta jednostka byla zbrodniarzem, to nikt nie gwalci jej praw, tylko
                doprowadza ja przed oblicze sprawiedliwosci.
                • r306 Aaaaa to zmieniacie spiewke teraz :) 11.01.07, 14:19
                  > Jezeli ta jednostka byla zbrodniarzem, to nikt nie gwalci jej praw, tylko
                  > doprowadza ja przed oblicze sprawiedliwosci
                  I o jej zbrodni zadecyduje SAD a nie parlament, z nawet 100% wiekszoscia.
                  I tu - pelna zgoda :)
                  • magnusg Re: Aaaaa to zmieniacie spiewke teraz :) 11.01.07, 14:45
                    Mylisz sie-w bardzo wielu krajach komunistyczne organizacje zostaly w calosci
                    uznane za instytucje zbrodnicze .W Niemczech n.p.byli czlonkowie Stasi stracili
                    wiele przywilejow i WSZYSCY sa objeci zakazem przyjmowania ich na stanowiska
                    panstwowe.
                    • r306 Myslisz sie :) 11.01.07, 14:50
                      > Mylisz sie-w bardzo wielu krajach komunistyczne organizacje zostaly w calosci
                      > uznane za instytucje zbrodnicze .
                      W ktorych? Wymien procesy sadowe i konsekwencje.

                      > W Niemczech n.p.byli czlonkowie Stasi stracili
                      > wiele przywilejow
                      Slogan - wymien jakie to przywileje utracili.

                      > WSZYSCY sa objeci zakazem przyjmowania ich na stanowiska
                      > panstwowe.
                      A to zupelnie inna bajka. Nabor do administracji panstwowej jest obwarowany
                      ustawodastwem i mozna probowac cos takiego ustanowic - nowelizujac np. ustwe o
                      sluzbie cywilnej.
                      • magnusg Re: Myslisz sie :) 11.01.07, 15:12
                        No jak to??Zakaz przyjmowania na stanowiska w panstwie nie jest dyskryminacja,
                        a odebranie przywilejow emerytalnych tak?Dziwna masz logike.
                        Swoja droga inne panstwa juz dawno, dawno temu przeforsowaly to, o co w Polsce
                        trzeba bylo dlugo walczyc Juz w 1991 roku Niemcy mieli mozliwosc wgladu w swoje
                        akta sporzadzone przez Stasi na podstawie ustawy o nazwie Stasi-Unterlagen-
                        Gesetz.Czas i w Polsce raz na zawsze ze zbrodniarzami komunistycznymi sie
                        uporac.
                        • r306 Re: Myslisz sie :) 11.01.07, 15:23
                          > No jak to??Zakaz przyjmowania na stanowiska w panstwie nie jest dyskryminacja
                          Nie jest :) Bo prawem nabytym kazdego obywatela RP jest prawo do pracy, a nie
                          prawo do pracy w urzedzie administracji publicznej.

                          > a odebranie przywilejow emerytalnych tak?
                          Tak, bez wyroku sadowego to dyskryminacja - bo odbiera sie prawo nabyte.

                          > Dziwna masz logike.
                          Nie, to tylko Ty nie znasz prawa.

                          > Juz w 1991 roku Niemcy mieli mozliwosc wgladu w swoje
                          > akta sporzadzone przez Stasi
                          A gdzie przeczytales, ze jestem przeciw? Popieram to nogami i rakoma - tylko
                          bracia K sa temu przeciwni.

                          > Czas i w Polsce raz na zawsze ze zbrodniarzami komunistycznymi sie
                          > uporac.
                          Nikt w Niemczech nie zrobil "odpowiedzialnosci" zbiorowej - taki wlasnie
                          projekt tam UPADL.
    • brynk czytaj "Dziennik", tylko dziennik jest wiarygodną 11.01.07, 13:30
      ....... gazetą.
      • qc A wschodnia flanka nie obstawiona 11.01.07, 13:48
        Niemiecki Alex Springer draza Polske od zachodu.
        Dywersja wewnetrzna zajmuja sie bolszewickie kordony Pisdeji.
        Putin czeka.
        A moglby tez zaczac publikowac jakis dziennik.
    • lexgm Ustawa "antyubecka" to nie zemsta - to akt miłości 11.01.07, 13:37
      Wałęsa kiedyś zawetował ustawę, bo kierował się obowiązującym w cywilizowanym
      świecie prawem, gdzie nie ma zbiorowej odpowiedzialności a zindywidualizowana,
      gdzie niezawisły Sąd decyduje czy, komu i co odebrać, zakazać czegoś i na jak
      długo itp.itd.
      A PiS ma te zasady w nosie uważając, że można całej grupie osób,zakazać czegoś
      odgórnie, coś odebrać - wystarczy tylko napisać odpowiednią ustawę.Przypomina
      to czasy, kiedy dekretami z mocą ustawy jakiś kacyk robił co chcał, nie
      potrzebując zgody parlamentu.
      A tak na marginesie, to nie słyzałem aby Gierek czy Jaruzel próbowali
      kiedykolwiek sporządzić, przegłosować w Sejmie i wprowadzić w życie ustawę np.
      zakazującą ludziom z szeroko rozumianego podziemia - zwłaszcza Solidarnośći -
      pracy w instytucjach pańtwowych, samorządowych itp. Obawiali się reakcji
      międzynarodowej, więc tylko "po cichu" uniemożliwiano taką pracę i to nie
      wszystkim członkom Solidarności (a było ich kiedyś 10 milionów), a tylko
      rzeczywistym czołowym działaczom. Gdyby było inaczej, bliźniacy nie zrobiliby
      doktoratów w PRL-u. Czy się mylę ?


    • bamboos1 Ujazdowski: Ustawa "antyubecka" to nie zemsta 11.01.07, 13:47
      To samo mówili sowieci i władze PRL zamykając po wojnie AKowców i
      przedstawicieli wyższych warstw społecznych: "to nie semsta, tylko
      sprawiedliwość dziejowa !"
      Historia kołem się toczy - moze doczekam czasów gdy w myśl tej maksymy zamkną
      Ujazdowskiego z resztą "Bliźniaczej Bandy"
    • haniluk Ujazdowski: Ustawa "antyubecka" to nie zemsta 11.01.07, 13:51
      ...ta ustawa według fanatyków wyznających jedynie słuszną religię jest tak jak
      dla papieży palenie ludzi przez "świętą inkwizycję",jedynie wyrazem troski o
      zbawienie ubeckich dusz...
    • brokowisko Niezabitowska niewinna a koszty poniesiemy MY ! 11.01.07, 14:06
      To IPN powinien oddac forse za koszta sadowe!
      To jest sprawiedliwosc wg Kaczynskich !
      Zgnoic a panstwo i tak zaplaci za koszta! Brawo!
      • presentation1 Zgnoic? 11.01.07, 14:15
        Wedlug ciebie to ma byc gnojenie.Wedlug realistow sprawiedliwosc dziejowa.Kaczynski gdy staral sie o wladze obiecal ze rozliczy Ubekistan.I dotrzymuje slowa.I za to mu dzieki.
        • cybulski.t rozliczyl 11.01.07, 14:19
          Na poczatek posortowal :) To zfalszowane (bo o mne) a reszta jest prawdziwa :)
          Bo ich nie lubie :)
        • presentation1 UBecja na kolana!.......................... ....... 11.01.07, 14:20
          Was czas nastapil.Gnoiliscie spoleczenstwo kilkadziesiat lat a dzisiaj nastapi sprawiedliwosc dziejowa.
          • presentation1 Re: UBecja na kolana!.......................... . 11.01.07, 14:23
            Zmniejszenie rent do najnizszego poziomu , zabronienie pelnienia stanowisk to picus z tym jak osadzi sie Was moralnie.
            • presentation1 Re: UBecja na kolana!.......................... 11.01.07, 14:26
              www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=27728
              To bedzie sprawiedliwosc dziejowa.
              • presentation1 Re: UBecja na kolana!.......................... 11.01.07, 14:28
                Wszyscy sa za taka ustawa za wyjatkiem PZPR-SLD.
            • cybulski.t Re: UBecja na kolana!.......................... 11.01.07, 14:28
              No... patrzac na to co teraz mamy, to kiedy przyjdzie mi odbierac rente, to nie
              licze na to, ze bedzie wysoka.
              Na stanowiska cale szczescie wybiera sie mnie na podstawie umiejetnosci, nie
              widzimisia jakiegos pomylenca.
              A co do moralnosci... :) Masz racje, nie Ty bedziesz ja osadzl :)
      • qc Re: Niezabitowska niewinna a koszty poniesiemy MY 11.01.07, 14:30
        A prawdziwe kanalie po sadach wloczyc sie nie musza.
        Oni plaszcza rezimowe dupy za ministerialnymi biurkami.
    • brynk Michniku- tylko Leszek Miller moze cie wybawic z . 11.01.07, 14:28
      ...opresji, w jakiej sie znalazłes - hehehehehehe
      • prezertation1 brynk... ciebie tylko Tworki i elektrowstrząsy.... 11.01.07, 14:57
        wszyłes esperal do mózgu ?
    • poglodzio Re: Ujazdowski: Ustawa "antyubecka" to nie zemsta 11.01.07, 14:30
      I dobrze jeszcze powinni cały ten reżim uznać za zbrodniczy jak to zrobiła np.
      Rumunia
    • jan3211 ..."antyubecka" ustawa jest niezbędna 11.01.07, 14:38
      Ta grupa cwaniaków z SB, która wybrała sobie rolę oprawców , a sami byli
      nygusami, dalej czerpie przywileje po totalnej klęsce formacji politycznej
      byłych kacyków z PZPR.
      Po klęsce, która była dowodem braku popracia dla tych uzurpatorów. Ci ludzie
      powinni odejsć w cień i nie bawić się dalej w zabawę teczkami, które
      sporządzali ku uciesze własnych przełożonych . Ogromna częsć tej "literatury
      agenturalnej" była zupełnie bezwartosciowa , ponieważ ona
      dokumentowała "wysiłek" SB -ka , który tak naprawdę nygusował.
      • marek10004 ustawa antyubecka to ustawa prawdy 11.01.07, 14:46
        Teraz, tak wyraznie jak nigdy dotad, bedzie mozna zauwazyc kto naprawde jest za
        prawda i sprawiedliwoscia, a kto obronca oprawcow.
        Antyubecka ustawa jest dziejowa sprawiedliwoscia, a ci ktorzy beda przeciwko
        niej, sami sobie wystawia odpowiednie swiadectwo.
        Panie Tusk i pana PO; czekamy na pana reakcje.
    • honeyr =Bezrobocie rośnie - trzeba odwrócić uwagę ludzi = 11.01.07, 14:41
      I tyle o pomysłach ministra "kultury" i obciążenia dziedzicznego.
      • presentation1 Za Gazeta Prawna........... 11.01.07, 14:51
        Resort pracy poinformował, że na koniec grudnia bez pracy było 2,31 mln osób. Miesiąc wcześniej o 24 tys. mniej. Wskaźnik bezrobocia wyniósł 14,9 proc. i był o 0,1 pkt proc. wyższy niż w listopadzie. Grudniowy wzrost bezrobocia był spowodowany ponownym rejestrowaniem się w urzędach pracy osób zatrudnionych do prac sezonowych (m.in. w budownictwie) i tych, które poprzednio były objęte tzw. aktywnymi formami przeciwdziałania bezrobociu. Mimo grudniowego wzrostu ubiegły rok przyniósł znaczną poprawę sytuacji na rynku pracy. Od stycznia 2006 r. liczba bezrobotnych zmniejszyła się o ponad 462 tys. osób Wskaźnik bezrobocia, który w grudniu 2005 r. wynosił 17,6 proc., spadł o 2,7 pkt proc. To najniższy notowany w grudniu wskaźnik bezrobocia od 1999 roku.

        Także najnowsze dane Eurostatu dotyczące bezrobocia (liczy on wskaźnik nieco inaczej) potwierdzają poprawiającą się sytuację. Polska ma wprawdzie wciąż najwyższe bezrobocie wśród 27 krajów UE, ale nie odbiega ono od średniej unijnej tak znacząco jak wcześniej.

        W grudniu 2005 r. wskaźnik bezrobocia w Polsce (17,1 proc.) był dwukrotnie wyższy niż średnia dla UE. Z najnowszych danych unijnego biura statystycznego wynika, że w listopadzie 2006 r. bezrobocie w całej UE wyniosło 7,7 proc., a w Polsce 13,6 proc. Dwucyfrowy poziom bezrobocia poza Polską jest wyłącznie na Słowacji (12,3 proc.). W pozostałych krajach Unii wskaźnik ten waha się od 8,7 proc. (Grecja) do 3,3 proc. i 3,6 proc., odpowiednio w Danii i Holandii.

        W krajach UE odczuwalna jest więc poprawa sytuacji na rynku pracy związana z ożywieniem światowej gospodarki. Średni wskaźnik bezrobocia zmalał tam w ostatnim roku z 8,6 proc. do 7,7 proc. Najszybciej bezrobocie malało w Estonii, Danii, Słowacji i Polsce. Jedynie w trzech krajach UE (Wielka Brytania, Luksemburg i Węgry) nastąpił wzrost bezrobocia.
        I tak nastapila poprawa sytuacji.Wiec nie narzekaj a bierz sie do roboty.
        • prezertation1 dlaczego JKaczyński nie był internowany? 11.01.07, 14:56
          dlaczego Kiszczak nie pozwolił go internować?..
          • presentation1 Re: dlaczego JKaczyński nie był internowany? 11.01.07, 14:57
            Nie wszyscy w Polsce byli internowani.Lech Kaczynski byl internowany.
            • pierot6 co ty pieprzrsz ? 11.01.07, 15:04
              ja pytam o Jarosława.."grożnego opozycjonistę", jak sam sie nazywa!.. wszyscy
              byli internowani, nawet mało znani !.. Jarosław ma ciemną karte....
              • presentation1 Re: co ty pieprzrsz ? 11.01.07, 15:05
                Ciemna karte to maja komuszki.
                • prezertation1 presentation1.. zgadza sie ! 11.01.07, 15:13
                  świetnie ująłeś Kaczyńskiego... w prawdziwym świetle !
    • broler Re: Ujazdowski: Ustawa "antyubecka" to nie zemsta 11.01.07, 14:56
      Jak ta ustawa nie jest zemsta to niech te kartofle i wszystkie dziady z PiSdu
      oddadza dyplomy ktore im komuna podarowala,wtedy bedzie sprawiedliwie.Zaden z
      tych kretynow rzadzacych polska nie jest bez skazy
      • pierot6 PIS to organizacja przestępcza.... 11.01.07, 15:01
        Współpraca z organizają zbrodniczą , jaką jest Samoobrona, zbiorowiskiem SB-
        kó, wszelkiej maści kryminalistów i zboczećów, daje prawo nazywania PIS-u, też
        organizacją przestępcza!
        • presentation1 .....Zlego konia...................... 11.01.07, 15:03
          w zyciu obstawiles.Bedziesz sie teraz przygladal jak twoi kolesie zbrodniarze odpowiedza za liczne zbrodnie wobec wlasnego narodu.Kazdy ma to na co zasluguje.
          • pierot6 no to po PIS-e i koalicji ! 11.01.07, 15:05
            • prezertation1 Zakład, że Kaczyńscy tylko mówią? 11.01.07, 15:11
              to tylko zakłamywanie rzeczywistości... Zawsze posługiwali sie kłamstwem!
              Afera bilbordowa, no i przesławna afera inwigilacji dziennikarzy !!!!
              Obiecywali przed i po wyborach, WIELOKROTNIE, ŻE ODTAJNIĄ AKTA TEJ AFERY !!!
              Cisza.. Dlatego ,że ministrem sprawiedliwośc był wtedy Lech Kaczyński i on za
              to ODPOWIADAL !..tAK WYGLĄDA MORALNOŚC I SPRAWIEDLIWOŚC kACZYŃSKICH !!
              • pierot6 Zakład, że Kaczyńscy tylko mówią? 11.01.07, 15:16
                tak, to prawda ... Kaczyńscy są zkłamani !
            • presentation1 ....Lewactwo.... 11.01.07, 15:11
              ma juz od roku nadzieje ze rzad upadnie i Michnikowszczyzna dojdzie do wladzy i zablokuje.
              Nikt nowy nie dojdzie do wladzy.Nastapi wietrzenie Panstwa.
              • prezertation1 tyle smrodu po PIS i SBsamoobronie... 11.01.07, 15:14
                będziemy wietrzyć długie lata...
              • funny5 Re: ....Lewactwo.... 11.01.07, 15:17
                Ty lecz sie na glowe
                • chirlider debilizm 11.01.07, 15:28
                  to nieuleczalne, no może troche objawowo, żeby dla otoczenia nie był taki
                  uciążliwy.
                  niegdyś presentation1 napisał w jakiejś tam odpowiedzi na mojego posta że
                  mordowałem Polaków (!).

                  od tego czasu nie prowadze dyskusji z tym idiotą.

                  funny5 napisała:
                  > Ty lecz sie na glowe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka