kij_w_mrowisko1 nagła zmiana w postawie Donalda?! 25.01.07, 16:31 "Donald Tusk nie chciał też odnieść się do słów premiera, że "posunął się do przestępstwa". Lider PO stwierdził, że nie zgadza się z treścią wypowiedzi, ale nie chce jej komentować, bo to niczemu nie służy." To jakaś nowość w ustach człowieka, który notoryczne coś komentuje, wiedząc, że to niczemu nie służy. Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: nagła zmiana w postawie Donalda?! 25.01.07, 16:33 no fakt w kraju w ktorym katecheci są wojewodami ,a za zart w polsacie płaci sie milionowe kary naprawed nalezy uwazac co sie mowi ,i czemu to słuzy?? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Nie wazne co mowi Tusk............................ 25.01.07, 16:32 wazne co mowi Premier. Szef rządu skrytykował liderów PO za wprowadzanie w błąd opinii publicznej w sprawie mandatów samorządowych. Twardo powtórzył opinię MSWiA, że rady gmin mają obowiązek podjąć decyzję o wygaśnięciu mandatu każdego samorządowca, który spóźnił się ze złożeniem oświadczenia majątkowego. A jeśli rada takiej decyzji nie podejmie, to wojewoda wyda "decyzję zastępczą". Dopiero wtedy - podkreślił premier - przysługuje spóźnialskiemu samorządowcowi odwołanie do sądu. A "decyzja zastępcza" pozostaje w mocy, dopóki sąd - ewentualnie - jej nie unieważni. Premier ostro zganił słowa Tuska o przeciwstawianiu się decyzjom wojewodów, którzy przecież reprezentują władzę centralną. Zdaniem Kaczyńskiego, lider PO "na końcu języka ma słowo o przeciwstawianiu się siłą". A sama taka zapowiedź jest już przestępstwem - ostrzegł rywala Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:35 no tak , a wiec skarza Tuska za to co chciał powiedziec ?? zaiste prawe to i sprawiedliwe ! ale czemu inaczej?? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:40 Tusk chcialby zastepowac wszystkie wladze w Polsce.Ale to zwykly miernota.Nawet sie dobrze obetrzec nie potrafi.Znowu przegral.Nic nie zrobi, zlamie prawo trafi przed sad i do puszki.Jak zwykly Kowalski. Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:45 jak w koncu tadek rydzyk przestanie popierac PIs to kto zagłosuje na nich ?? PO miało choc narmalnych wyborcow, wiec nie mow ze Tusk jest miernotą Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:48 Analizujac rozne osobistosci po 1945 roku mysle ze lepszy od Tuska byl nawet I sekretarz KC PZPR tow. Kania. Odpowiedz Link Zgłoś
oxo ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:35 a ten jak mantrę afirmuje poczynania Jarosława K. jak na razie pierwszego w wyścigu instrumentalnego traktowania prawa _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:42 Prawo kolesiowe dzialalo w III RP.Skonczylo sie. Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:48 no tak pijany rowerzysta z zawodu wojewoda, handelek pana wiceministra miejscami wyborczymi , poczekajmy !! za Milera tez odrazu nie kradli na potege jescze nam frustraci z PIS pokaza jak krasc nalezy Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:53 Tez nie kradli na potege? Pozostaje nadzieja i wirtualne wyobrazenia a koncu choroba psychiczna z nienawisci.W ladne klopoty sie wpedziles... Odpowiedz Link Zgłoś
oxo Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 17:01 ooooo... a czy nie jest kolesiostwem obsadzenie stanowiska prezesa NBP niekompetentnym koleżką bez doświadczenia w sferze polityki monetarnej? który o walucie polskiej wyraża się "złotówka"? ignorant na całej linii, wiernie posłuszny - to jego najbardziej ceniona przez Lecha K. zaleta predestynująca do piastowania tego stanowiska _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 17:09 Do zajecia waznych stanowisk w Panstwie te ktore wymieniles,nawet osobom mniej kompetentnym,wymusza rzeczywistosc.Czy nie zrozumiales z czym PiS szlo do wladzy?To jest walka o czwarta RP.Postkomuna musi odejsc.Musi zniknac ze sceny.Postkomuna to cale zlo III RP.I to wszystko.A jezeli czegos nie rozumiesz to wyjasnie ci ze zmiany osobowe nie zmieniaja systemu bo ten i bez ludzi potrafi dzialac.To tyle Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Presentation1-kacyk Pisu 25.01.07, 16:58 Ale czy kacyk musi pisac takie bzdury ?. To potwierdza frustracje ?. Odpowiedz Link Zgłoś
yxcv Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 16:36 Przyjdzie szmaciarz do Pana Kaczynskiego czy ? Herr szmaciarz a gdzie twoja jadowita zmija co? Na kolana dziadu na kolana!!!!!. Odpowiedz Link Zgłoś
relisys1 ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ....._____ 25.01.07, 16:39 psychotropowych, bo znów nie będziesz rozumiał o czym mówi pan premier Odpowiedz Link Zgłoś
oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:42 chciałabym Ci pomóc, niestety środki na wyleczenie ze ślepego posłuszeństwa wobec otumanionych teorią sPiSkową polityków jeszcze nie istnieją, a tak wielu ludzi ich potrzebuje.... _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
relisys1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:42 No i nie marszcz freda przez całą noc, bo będziesz bardzo rozproszony i nie będziesz mógł mediom przekazać o czym mówił premier, nie mówiąc już o rosnących włosach m-dzy palcami relisys1 napisała: > psychotropowych, bo znów nie będziesz rozumiał o czym mówi pan premier Odpowiedz Link Zgłoś
oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:49 wyrazy uznania za rzeczowy głos w dyskusji... spisz swoje rady na złotej karcie i wyślij swojemu Panu, napewno przyzna Ci nagrodę, tak jak posłusznemu Marcinkiewiczowi no, może nie takiego kalibru jak stanowisko szefa w Biedzie Polskiej, ale jakiś etacik w KPRM-ie... kto wie... _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Dranie z PiSu 25.01.07, 16:55 Dranie tacy jak niektorzy piszacy za frustratami Kaczynskimi. Tez frustraci. Ale dni policzone. Odpowiedz Link Zgłoś
relisys1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:55 nie piszę tego dla żadnych zasług, w przeciwieństwie do ciebie nędzna czerwona kreaturo oxo napisała: > wyrazy uznania za rzeczowy głos w dyskusji... > spisz swoje rady na złotej karcie i wyślij swojemu Panu, napewno przyzna Ci > nagrodę, tak jak posłusznemu Marcinkiewiczowi > no, może nie takiego kalibru jak stanowisko szefa w Biedzie Polskiej, ale jakiś > etacik w KPRM-ie... kto wie... > > _____________________________________________ > "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
oxo frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:11 musisz tylko tego chcieć _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
jola_bzyku ________Re: frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:14 oxo napisała: > musisz tylko tego chcieć . . Znasz to z autopsji? Odpowiedz Link Zgłoś
oxo ________Re: frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:24 tak, widząc jak ich wielu, staram się pomagać takim frustratom, Ty także potrzebujesz pomocy? _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
jola_bzyku ________Re: frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:27 Nie poprawiaj sobie samopoczucia czyimś kosztem, to takie POpłuczynowskie Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:51 Chcialbym ta szopke zobaczyc.Trzesace rece,skora trupia,zabie galy i strach,wielki strach........................Urka z Pana Tuska.... Odpowiedz Link Zgłoś
oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:56 aaaaa... to jednak mężczyzną jesteś? bo gdy wypowiadałes się kilkanaście/dziesiąt minut temu w sprawie Twoich zasług dla prawodawstwa w zakresie samorządu terytorialnego, pisałeś "uczestniczyłam", "współtworzyłam", "szkoliłam".... coś się zmieniło od tego czasu? :)) może potrzebujesz pomocy? _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
relisys1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:03 Staram się zachowywać tak jak HGW (złożyłam, chociaż nie musiałam, bo współmałżonek wykonuje działalnośc poza terenem gminy), aby nie było zbytniego kontrastu -lepie sie czyta - nieprawdaż. oxo napisała: > aaaaa... to jednak mężczyzną jesteś? bo gdy wypowiadałes się > kilkanaście/dziesiąt minut temu w sprawie Twoich zasług dla prawodawstwa w > zakresie samorządu terytorialnego, pisałeś "uczestniczyłam", "współtworzyłam", > "szkoliłam".... > > coś się zmieniło od tego czasu? :)) > > może potrzebujesz pomocy? > > _____________________________________________ > "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:03 Powtorze wiec to co napisalem.Oto za blogiem H.Gronkiewicz Waltz. U początków wolnej Polski szkoliłam kandydatów na radnych, byłam współautorką ustawy o samorządzie w Warszawie. Pamiętam, jak w pierwszych wolnych wyborach byłam członkiem komisji wyborczej i do 2 rano, do bladego świtu, liczyłam głosy! Opiniowałam w Sejmie i Senacie ustawy z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego i bankowego. Czy ty rozumiesz co czytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:04 nie tłumacz sie wszyscy wiedza ze twoja sympatia do jarka wynika z podobnych preferencji sexualnych !! Odpowiedz Link Zgłoś
oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:09 gdybyś używał odpowiednich znaków interpunkcyjnych (dla przypomnienia: kiedy kogoś cytujesz potrzebny jest cudzysłów, czyli "")w swojej wypowiedzi, można by ją było zrozumieć na przyszłość nie miej pretensji - aby być zrozumianym trzeba mówić jasno i precyzyjnie _____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:11 Zwykle spiesze sie bo i w domu co nieco robie i plus musze walczyc z szakalami na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok a pan premier mowi, czy też miauczy???? 25.01.07, 18:52 no bo, kto żyje z kotem, ten się kotem staje........... Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 16:47 Jak widać Ujazdowski to minister chamstwa a nie kultury. Poza tym ten pieperzony "sejm" nie dał, ale UKRADŁ 40 mln zł emerytom i dał kościołowi. A więc jest to czyste ZŁODZIEJSTWO ZE POSŁAMI-ZŁODZIEJAMI w roli głównej. To że komuna kradła nie upoważnia tych obrzydliwców w obecnym sejmie też do kradzieży. W innym wypadku nie różniliby się od tamtych (chyba zresztą że na gorsze). Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 16:59 jak wielki musi byc to zaszczyt dla miernoty.Spotka sie z Premierem RP.Wpuszcza go na kilka minut w salony.Niech zobaczy gdzie zapadaja decyzje,niech zobaczy powage wladzy.Spelnia sie dzieciece marzenia Tuska i nie bedzie juz musial z klockow ukladac Gabinetow Cieni.Przez chwile bedzie swoim wlasnym cieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 17:02 na dostojnego to trzeba miec choc wygląd ! raczej jak ktos ma 162 cm to wyglada na kurdupla Odpowiedz Link Zgłoś
oxo Dostojny presentation1 25.01.07, 17:06 tak sobie tu ładnie pluje równiusio na Tuska, a beli w oku Jatka K. nie widzi cóż mu innego zostało, jeśli nie argumenty agresji i zacietrzewienia... pięknie odzwierciedlające klimat tworzony przez PiS - jaka partia, taki elektorat ____________________________________________ "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" Odpowiedz Link Zgłoś
relisys1 [...] 25.01.07, 17:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..W tym wszystkim...... 25.01.07, 17:31 najsmiesniejsze jest ze Tusk chce isc PROSIC o H.Gronkiewicz Waltz. Wydaje sie jakby chcial Jarkowi powiedziec-Prosze Cie zostaw nam chociaz cos....Nie Panie Tusk.Badz Pan mezczyzna i przyjmnij Pan z pokora glupote Pana kolezanki czyli Hani.Jest tak zakrecona ze zapomiala o wymogach na ktorych oparty jest kazdy wybor.Przystap Pan do wyborow a nie zebraj......Nie zebraj Pan bo to nie wypada ...... Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: ..W tym wszystkim...... 25.01.07, 17:34 a moze Tusk nie chce wyborow bo szanuje pieniadze podatnikow ? choc dzis pokazał ze nie bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Kto nie szanuje? 25.01.07, 17:36 pieniedzy podatnikow? acy rozgarnieci jak Hanna Gronkiewicz Waltz.Skoro ponad 99 procent zlozylo oswiadczenia na czas. Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinaas Re: Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 18:02 presentation1 napisał: > jak wielki musi byc to zaszczyt dla miernoty.Spotka sie z Premierem RP.Wpuszcza > go na kilka minut w salony.Niech zobaczy gdzie zapadaja decyzje,niech zobaczy > powage wladzy.Spelnia sie dzieciece marzenia Tuska i nie bedzie juz musial z kl > ockow ukladac Gabinetow Cieni.Przez chwile bedzie swoim wlasnym cieniem. KAczyński to właściwa osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,ze od niedawna. To mąz stanu. Takiego Tuska nie wolno nawet próbować zestawiać do porównań z obecnym premierem. Mąz stanu i chora na władzę miernota ,która błaźni się z każdym dniem coraz bardziej. A Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
cynik.pl Re: Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 18:45 mordzinaas napisała: > > KAczyński to właściwa osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,ze od > niedawna. To mąz stanu. Szkoda, tylko że żony jakoś nie znalazł. > Takiego Tuska nie wolno nawet próbować zestawiać do porównań z > obecnym premierem. No istotnie, nie wolno. Tusk ma normalną rodzinę i umie posługiwać się językami obcymi. Odpowiedz Link Zgłoś
cynik.pl Car Jarosław i jego rab z kalifatu .fr 25.01.07, 18:43 presentation1 napisał: > jak wielki musi byc to zaszczyt dla miernoty.Spotka sie z Premierem > RP.Wpuszcza > go na kilka minut w salony ROTFL. Wiem, że u was w kalifacie fhancuskim to lubicie ceremoniał i kult waszych królików, cesarzyków i preziów oraz pomniejszych ważniaków, ale tu jest Polska. Nie chcę wypowiadać się za Tuska, ale ja, jako człowiek mający normalną rodzinę, uważałbym raczej za miernotę kogoś, którego rodzina składa się z kota i stada kompleksów i fobii. > .Niech zobaczy gdzie zapadaja decyzje,niech zobaczy > powage wladzy. No nie, ty to powinieneś żyć w carskiej Rosji i wpatrywać z klęczek w swoje poważne słoneczko na tronie. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok a co jak zobaczy cos nie takiego? 25.01.07, 18:54 np. cos z kotem, z czym walczy niejaki Piłka? Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze schodów 25.01.07, 17:04 ... TY się człowieku do zadnych rozmów z Kaczyńskim nie bierz bo się do tego nie nadajesz ! Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinaas Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:18 pw2221 napisał: > ... TY się człowieku do zadnych rozmów z Kaczyńskim nie bierz bo się do tego > nie nadajesz ! To słuszna uwaga. A ja się tak zapytam : do czego nadaje się Donald Tusk??? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_bzyku Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:22 mordzinaas napisała: > A ja się tak zapytam : do czego nadaje się Donald Tusk??? . . Jak to do czego, do wypasu gęsi i krów Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinaas Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:54 jola_bzyku napisała: > > . > . > Jak to do czego, do wypasu gęsi i krów Dziękuję za wyczerpującą informację :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:29 do wydymania ze stołka pezia tego kraju przykurczonego mruka lecha k Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinaas Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:53 monachus napisał: > do wydymania ze stołka pezia tego kraju przykurczonego mruka lecha k Moze jest i przykurczony . Ale prawy ,uczciwy i lojalny wobec własnego kraju. Przypomnij sobie poprzedników . Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:58 jak pamietam to lojalny wobec rydza . a jak pamietamy to jest poddany watykanu, a skoro taki polsce wierny to czemu po łapach całuje niemca ?? Odpowiedz Link Zgłoś
galba_xtrem Donald Tusk ma żonę, córke - to chyba chrzescijans 25.01.07, 18:58 ka rodzina. Premier zas zyje z kotem i mamusią (jak wiesc gminna niesie). To jedyny kraj w Europie, gdzie pierwsza damą jest kotek...... Jak to sie w zasadzie nazywa? Filokotia? Czy premier jest filokocistą? Czy to bedzie teraz zasada zycia społecznego w naszej kraince? Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinaas Najpierw naubliżał a teraz chce sie spotykać 25.01.07, 17:16 Tusk to człowiek bezczelny . Najpierw naubliżał polskiemu premierowi a teraz ma zamiar się z nim spotykać. Tylko po co??? Zeby ratować korytko dla Hani???? Tylko jak to zrobić? Co premier Kaczyński moze zrobić w tej sprawie?? Prawo obowiązuje wszystkich. Bez wyjątku. KAczyński nic tu zmienić nie może . Nawet gdyby bardzo tego chciał. Prawo o oświadczeniach jest bardzo precyzyjne i jednoznaczne - wbrew temu co próbuje swoim medialnym bełkotem manipulować Tusk. Trzeba zmienić to bardzo restrykcyjne prawo , tak aby obiązywało na przyszłosć. To obecne - bardzo surowe (za bardzo ,to trzeba przyznać)- wciąż jednak obowiązuje. WSZYTKICH . Bez wyjątku dla "jedynie słusznych" kandydatów PO. Odpowiedz Link Zgłoś
galba_xtrem Oj naublizał on, naubliżał temu naszemu ojcu/matce 25.01.07, 19:00 ojczyzny. ale żeby zaraz polski premier? Premier Zapiecka, to tak! Odpowiedz Link Zgłoś
proffessorr Re: Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaist 25.01.07, 17:21 Człowieku nie rozsiewaj tych plotek, to nie będziesz miał potrzeby na ich wyjaśnianie. A jeżeli masz trochę odwagi to zadaj Tuskowi to pytanie osobiście, bez anonimowego mącenia na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
alz777 czy głosowałeś na światynię chłopczyku? 25.01.07, 17:29 nie licz, że będe na ciebie głosował kiedykolwiek. papa Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard461 Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 17:34 Juz pisalem ze w jakis sposob wrocil rozum do glowy tego Tuska, ale najpierw musial sie porzadnie wykrzyczec, nim zrozumial o co w tym wszystkim chodzi i ze nie mial absolutnie racji.Dla mnie jest pewne ze obojetne mu sa wszystkie osoby ktore nie zlozyly oswiadczen w terminie a jedynie Hanna Gronkiewicz-_Waltz. Akurat mnie sa obojetne dalsze losy tej niedouczonej HGW,ale czy naprawde dobrze sie stanie, jezeli po negocjacjach pozostanie na stanowisku to tego juz nie potrafie napisac. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Brońmy Hanie Gronkowiec ,ch..j z prawem. 25.01.07, 17:35 Przeciez to bufetowa jest wykładnią prawa (profesor prawa!).Ona wie lepiej niz jakiś tam kaczor premier ( dr prawa niskopienny niziołek jeden) czy kaczor prezydent(też jak bufetowa profesor prawa ale...nie zna angielskiego a bufetowa zna!). Odpowiedz Link Zgłoś
marek10004 lepiej nich premier te rozmowe nagra 25.01.07, 17:42 Zaraz po rozmowie, prawie prezydent, zadzwoni do swoich wszystkich znajomych, aby poinformowac ich, iz pan premier ulegl " ciezkim stanom emocjonalnym". Na bank zadzwoni do Eriki Steinbach, bo to jego najlepsza znajoma, a moze i rodzina. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Brońmy Hanie Gronkowiec ,ch..j z prawem. 25.01.07, 17:45 podmylas sie juz amanasunta53 jak jeden z forumowiczow juz dzisiaj ci doradzil...? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinaas Re: Brońmy Hanie Gronkowiec ,ch..j z prawem. 25.01.07, 17:58 amanasunta53 napisała: > Przeciez to bufetowa jest wykładnią prawa (profesor prawa!).Ona wie lepiej niz > jakiś tam kaczor premier ( dr prawa niskopienny niziołek jeden) czy kaczor > prezydent(też jak bufetowa profesor prawa ale...nie zna angielskiego a bufetowa > zna!). CH W D H G W Ciekawe co oznacza ten skrót? Odpowiedz Link Zgłoś
galba_xtrem ładny skrót, nawet bardzo ładny! 25.01.07, 19:02 ale lepszy znam a. CHWDJK b. CHWDPISS c. CHWDEG te są lepsze, co? Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinaas Ziemia jest okrągła panie Tusk! 25.01.07, 17:50 Co sie dzieje z tym Tuskiem??? Czy ktoś potrafi go zdiagnozować??? Jarosła Kaczyński - premier Rzeczypospolitej stwierdził : Ziemia jest okrągła. Donald Tusk - "prezydent z Gdańska" - kilka chwil po wypowiedziu premiara oświadczył : Ziemia jest płaska. A prawda brzmi : Ziemia jest okrągła. O takich sprawach Donald Tusk chce rozmawiać z premierem Kaczyńskim. Platfprma Obywatelska kompromituje sie w tej całej sprawie niewarygodnie. Najpierw ułożyli takie prawo o oświadczeniach majątkowych a gdy trzeba je egzekwować to je negują. PO wysyła w Polskę czytelna deklarację : Są równi i równiejsi. My PO jesteśmy kimś lepszym ,więc nas nie obowiazuje prawo. No taki jest przekaz Platformy do społrczeństwa. Wstyd panie Tusk .Wstyd. I jeszcze straszy premiera nieposłuszeństwem.... To co ??? Wywołacie zamieszki w Polsce???? Platforma musi zmienić swojego lidera ,który nie potrafi od roku postrzegać rzeczywistości. Tuskowi trzeba pomóc. Ale od tego sa już medycy w odpowiednich specjalnościach. O na koniec jeszcze raz : Ziemia jest okrągła ! Platformo Obywatelska! Odpowiedz Link Zgłoś
galba_xtrem Ależ skąd! Ziemia jest pissu panie Tusk 25.01.07, 19:05 to przeciez wiadomo. Ludwik XIV mowił: panstwo to ja! Jarosław "Filokot" Kaczynski mowi: Polska jest pissu. albo w skrotowe Pologne e grand Pissoir. Odpowiedz Link Zgłoś
fioletdykta czy ktoś się dziwi Tuskowi że nie chce wyborów ? 25.01.07, 17:57 taki wielki człowiek te dwa miliony na wybory to nosi w kieszeni.. Odpowiedz Link Zgłoś
cynik.pl W końcu pisiory dostały te 40 baniek na Świątynie 25.01.07, 18:29 również głosami platfusów, więc Kaczor powinien się odwdzięczyć! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ......Nawet za cene zlamania prawa....... 25.01.07, 18:00 Zeby tylko uniknac wyborow.To nie III RP panie Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: ......Nawet za cene zlamania prawa....... 25.01.07, 18:05 jestes w swojej opini samotny jak widły w gnoju , kaczka wie ze w nastepnych wyborach w stolicy dostanie jeszcze mocniej w kaczy zad , ale teraz narazie gra cwaniaka Odpowiedz Link Zgłoś
charybdis Re: Tusk (niestety) nic nie knuje. 25.01.07, 18:05 Lider PO przyznał, że perspektywa powtórzonych wyborów jest "realna". - Czekamy bez żadnych gwałtownych ruchów - dodał. ---------------------------------------------------------- Kunktatorstwo i bezwład Donalda nie nastrajają optymistycznie. Czy on naprawdę liczy, że Kaczenko odpuści Wawę? Już w poniedziałek "zaskoczy" Donalda decyzją "wojewody-kolarza" o wygaśnięciu mandatu HGW, a we wtorek (choć to wbrew prawu) wprowadzi komisarza Edgara (lub jemu podobnego). PO ciągle w defensywie... Odpowiedz Link Zgłoś
klossj23 Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 18:10 ...przeciez ten Tusk klamie prosto w oczy...zaczelo mu naczyms zalezec i dlatego nie skomentowal wypowiedzi Kaczynskiego...oszust.... Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaist 25.01.07, 18:18 nie to nie oszust , to polityk !! Odpowiedz Link Zgłoś
makmag Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 18:28 A dlaczego mamy unikać nowych wyborów? Właśnie że zróbmy nowe wybory, przecież to prostactwo i tak nie odzyska Warszawy a za to skompromituje się już tak dokumentnie, że ani Rydzyk, ani żadna moherowa tłuszcza im już nie pomoże. A będzie im można do końca kadencji zarzucać wywalanie naszych pieniędzy na pierdoły. A jeśli już chcą twardego prawa to po tychże wyborach trzeba ich docisnąć do ściany, żeby sami zaczeli tegoż prawa bezwzględnie przestrzegać. W pierwszej kolejności zabierzmy matury zamnestionowanym nieukom, osadźmy w więzieniu wicepremiera Leppera, wywalmy na pysk wojewódę i ok. twarde prawo, ale prawo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pako19 Tusk jest jeszcze najporządniejszy z kaczorów. 25.01.07, 18:32 i to jest fakt. Szkoda że nie jest prezydentem ------------------------------------------------- www.allegro.pl/show_item.php?item=160945496 poezja www.allegro.pl/show_item.php?item=160859200 inkwizycja allegro.pl/show_item.php?item=158679466 myślenie Odpowiedz Link Zgłoś
qc Jutro Final 25.01.07, 19:25 Ktos bedzie pod reka aby ich rozdzielic? Choc mam cicha nadzieje ze pisowskiego kundla zabije apoplekscja. Odpowiedz Link Zgłoś
jama314 No tak, to jest argument nie do odparcia... 25.01.07, 19:27 Większość argumentów na forum jest właśnie z tej serii, więc nie dziwią już, norma. Dobrze byłoby (dla większej siły), jeszcze podeprzeć go najważniejszym: "kaczyzm" albo "pisiory". To już jest nie do odparcia. Tępota poraża... Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen039 Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 19:33 będą mówić o powtórce wyborów? nie będzie żadnej powtórki za dużo PiS ma do stracenia już oni się tam dogadają krętacz namówi tego drugiego że to nie ma sensu że niby szkoda pieniędzy że ludzie się zbuntują jedna wiadomość o budowie świątyni z pieniędzy obywateli wywołała niespodziewaną ujemną reakcję nie mogą sobie teraz pozwolić na lawinę śnieg w górach już jest a z resztą dwóch braci wie że te wybory w Warszawie na pewno przegrają i nie tylko w Warszawie. pozdrowienia dla antykaczystów. szerszen. Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaist 25.01.07, 19:40 Herr Tusk jest wiernym uczniem komuszkowatych, jak prawo jest przeciwko nam to trzeba zmienić prawo, tym gorzej dla tego prawa. Być może, wiary w możliwość działalności pozaprawnej nabrał po rozmowach z Merkelową. Ciekawe co zaproponuje po rozmowach z Putinem? Odpowiedz Link Zgłoś
magz_pl Jak jutro padniesz Tusk już na kolana 25.01.07, 19:50 przed panem Premierem żeby ratować dpe tej tępej baby bufetowej HGW to zapamiętaj sobie jaki to dla takiej niesłychanej miernoty jak ty ogromny zaszczyt Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Ten "napoleonek" sie zgodził ".. dlaczego ??????? 25.01.07, 20:02 Ano, ktos baranowi wytłumaczył, że z niego prawnik, jak z koziej..... Odpowiedz Link Zgłoś
kika113 Wyborcy oszukani przez PO 25.01.07, 20:20 która w ostatniej chwili zbratała sie z komuchami mają szansę wiedzac już ze PO z Komuchami trzyma zagłosować na kogoś innego. Odpowiedz Link Zgłoś
kutyjka Kompromitacja 25.01.07, 20:18 Zaczyna mi być wstyd, że mieszkam w Polsce. Że u nas pojawia się takie zjawisko jak Kaczyński. Nie bardzo pojmuję, kto wylansował go na tak wysoki piedestał. Premier powinien się zajmować sprawa kraju (wagi państwowej) a nie kretyńskimi gierkami z pogranicza rynsztoka i piaskownicy. Nigdy nie popierałem PISu i im podobnych, ale sądziłem, że wpojono im elementarne zasady i to czyni ich lepszymi od Lepperów i Giertychów. Zawiodłem się. Panie Kaczka, Pan jest zerem! Odpowiedz Link Zgłoś
kika113 Dla szaraczków twarde prawo 25.01.07, 20:22 a dla PO zmiana prawa w razie potrzeby Odpowiedz Link Zgłoś