Dodaj do ulubionych

Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni...

    • kij_w_mrowisko1 nagła zmiana w postawie Donalda?! 25.01.07, 16:31
      "Donald Tusk nie chciał też odnieść się do słów premiera, że "posunął się do
      przestępstwa". Lider PO stwierdził, że nie zgadza się z treścią wypowiedzi, ale
      nie chce jej komentować, bo to niczemu nie służy."

      To jakaś nowość w ustach człowieka, który notoryczne coś komentuje, wiedząc, że
      to niczemu nie służy.
      • monachus Re: nagła zmiana w postawie Donalda?! 25.01.07, 16:33
        no fakt w kraju w ktorym katecheci są wojewodami ,a za zart w polsacie płaci sie
        milionowe kary naprawed nalezy uwazac co sie mowi ,i czemu to słuzy??
    • presentation1 Nie wazne co mowi Tusk............................ 25.01.07, 16:32
      wazne co mowi Premier.
      Szef rządu skrytykował liderów PO za wprowadzanie w błąd opinii publicznej w sprawie mandatów samorządowych. Twardo powtórzył opinię MSWiA, że rady gmin mają obowiązek podjąć decyzję o wygaśnięciu mandatu każdego samorządowca, który spóźnił się ze złożeniem oświadczenia majątkowego. A jeśli rada takiej decyzji nie podejmie, to wojewoda wyda "decyzję zastępczą".

      Dopiero wtedy - podkreślił premier - przysługuje spóźnialskiemu samorządowcowi odwołanie do sądu. A "decyzja zastępcza" pozostaje w mocy, dopóki sąd - ewentualnie - jej nie unieważni.

      Premier ostro zganił słowa Tuska o przeciwstawianiu się decyzjom wojewodów, którzy przecież reprezentują władzę centralną. Zdaniem Kaczyńskiego, lider PO "na końcu języka ma słowo o przeciwstawianiu się siłą". A sama taka zapowiedź jest już przestępstwem - ostrzegł rywala Kaczyński.
      • monachus Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:35
        no tak , a wiec skarza Tuska za to co chciał powiedziec ?? zaiste prawe to i
        sprawiedliwe ! ale czemu inaczej??
        • presentation1 Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:40
          Tusk chcialby zastepowac wszystkie wladze w Polsce.Ale to zwykly miernota.Nawet sie dobrze obetrzec nie potrafi.Znowu przegral.Nic nie zrobi, zlamie prawo trafi przed sad i do puszki.Jak zwykly Kowalski.
          • monachus Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:45
            jak w koncu tadek rydzyk przestanie popierac PIs to kto zagłosuje na nich ?? PO
            miało choc narmalnych wyborcow, wiec nie mow ze Tusk jest miernotą
            • presentation1 Re: Nie wazne co mowi Tusk....................... 25.01.07, 16:48
              Analizujac rozne osobistosci po 1945 roku mysle ze lepszy od Tuska byl nawet I sekretarz KC PZPR tow. Kania.
      • oxo ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:35
        a ten jak mantrę afirmuje poczynania Jarosława K.
        jak na razie pierwszego w wyścigu instrumentalnego traktowania prawa
        _____________________________________________
        "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
        • presentation1 Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:42
          Prawo kolesiowe dzialalo w III RP.Skonczylo sie.
          • monachus Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:48
            no tak pijany rowerzysta z zawodu wojewoda, handelek pana wiceministra
            miejscami wyborczymi , poczekajmy !! za Milera tez odrazu nie kradli na potege
            jescze nam frustraci z PIS pokaza jak krasc nalezy
            • presentation1 Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 16:53
              Tez nie kradli na potege?
              Pozostaje nadzieja i wirtualne wyobrazenia a koncu choroba psychiczna z nienawisci.W ladne klopoty sie wpedziles...
              • oxo Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 17:01
                ooooo... a czy nie jest kolesiostwem obsadzenie stanowiska prezesa NBP
                niekompetentnym koleżką bez doświadczenia w sferze polityki monetarnej? który o
                walucie polskiej wyraża się "złotówka"? ignorant na całej linii, wiernie
                posłuszny - to jego najbardziej ceniona przez Lecha K. zaleta predestynująca do
                piastowania tego stanowiska


                _____________________________________________
                "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
                • presentation1 Re: ważne co mówi presentation1 25.01.07, 17:09
                  Do zajecia waznych stanowisk w Panstwie te ktore wymieniles,nawet osobom mniej kompetentnym,wymusza rzeczywistosc.Czy nie zrozumiales z czym PiS szlo do wladzy?To jest walka o czwarta RP.Postkomuna musi odejsc.Musi zniknac ze sceny.Postkomuna to cale zlo III RP.I to wszystko.A jezeli czegos nie rozumiesz to wyjasnie ci ze zmiany osobowe nie zmieniaja systemu bo ten i bez ludzi potrafi dzialac.To tyle
          • wrojoz Presentation1-kacyk Pisu 25.01.07, 16:58
            Ale czy kacyk musi pisac takie bzdury ?. To potwierdza frustracje ?.
    • yxcv Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 16:36
      Przyjdzie szmaciarz do Pana Kaczynskiego czy ?
      Herr szmaciarz a gdzie twoja jadowita zmija co?
      Na kolana dziadu na kolana!!!!!.
    • relisys1 ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ....._____ 25.01.07, 16:39
      psychotropowych, bo znów nie będziesz rozumiał o czym mówi pan premier
      • oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:42
        chciałabym Ci pomóc, niestety środki na wyleczenie ze ślepego posłuszeństwa
        wobec otumanionych teorią sPiSkową polityków jeszcze nie istnieją, a tak wielu
        ludzi ich potrzebuje....
        _____________________________________________
        "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
      • relisys1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:42
        No i nie marszcz freda przez całą noc, bo będziesz bardzo rozproszony i nie
        będziesz mógł mediom przekazać o czym mówił premier, nie mówiąc już o rosnących
        włosach m-dzy palcami

        relisys1 napisała:

        > psychotropowych, bo znów nie będziesz rozumiał o czym mówi pan premier
        • oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:49
          wyrazy uznania za rzeczowy głos w dyskusji...
          spisz swoje rady na złotej karcie i wyślij swojemu Panu, napewno przyzna Ci
          nagrodę, tak jak posłusznemu Marcinkiewiczowi
          no, może nie takiego kalibru jak stanowisko szefa w Biedzie Polskiej, ale jakiś
          etacik w KPRM-ie... kto wie...

          _____________________________________________
          "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
          • wrojoz Dranie z PiSu 25.01.07, 16:55
            Dranie tacy jak niektorzy piszacy za frustratami Kaczynskimi. Tez frustraci.
            Ale dni policzone.
          • relisys1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:55
            nie piszę tego dla żadnych zasług, w przeciwieństwie do ciebie nędzna czerwona
            kreaturo

            oxo napisała:

            > wyrazy uznania za rzeczowy głos w dyskusji...
            > spisz swoje rady na złotej karcie i wyślij swojemu Panu, napewno przyzna Ci
            > nagrodę, tak jak posłusznemu Marcinkiewiczowi
            > no, może nie takiego kalibru jak stanowisko szefa w Biedzie Polskiej, ale jakiś
            > etacik w KPRM-ie... kto wie...
            >
            > _____________________________________________
            > "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
            • oxo frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:11
              musisz tylko tego chcieć
              _____________________________________________
              "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
              • jola_bzyku ________Re: frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:14
                oxo napisała:

                > musisz tylko tego chcieć

                .
                .
                Znasz to z autopsji?
                • oxo ________Re: frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:24
                  tak, widząc jak ich wielu, staram się pomagać takim frustratom, Ty także
                  potrzebujesz pomocy?
                  _____________________________________________
                  "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
                  • jola_bzyku ________Re: frustrację daje się wyleczyć 25.01.07, 17:27
                    Nie poprawiaj sobie samopoczucia czyimś kosztem, to takie POpłuczynowskie
      • presentation1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:51
        Chcialbym ta szopke zobaczyc.Trzesace rece,skora trupia,zabie galy i strach,wielki strach........................Urka z Pana Tuska....
        • oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 16:56
          aaaaa... to jednak mężczyzną jesteś? bo gdy wypowiadałes się
          kilkanaście/dziesiąt minut temu w sprawie Twoich zasług dla prawodawstwa w
          zakresie samorządu terytorialnego, pisałeś "uczestniczyłam", "współtworzyłam",
          "szkoliłam"....

          coś się zmieniło od tego czasu? :))

          może potrzebujesz pomocy?

          _____________________________________________
          "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
          • relisys1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:03
            Staram się zachowywać tak jak HGW (złożyłam, chociaż nie musiałam, bo
            współmałżonek wykonuje działalnośc poza terenem gminy), aby nie było zbytniego
            kontrastu -lepie sie czyta - nieprawdaż.


            oxo napisała:

            > aaaaa... to jednak mężczyzną jesteś? bo gdy wypowiadałes się
            > kilkanaście/dziesiąt minut temu w sprawie Twoich zasług dla prawodawstwa w
            > zakresie samorządu terytorialnego, pisałeś "uczestniczyłam", "współtworzyłam",
            > "szkoliłam"....
            >
            > coś się zmieniło od tego czasu? :))
            >
            > może potrzebujesz pomocy?
            >
            > _____________________________________________
            > "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
          • presentation1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:03
            Powtorze wiec to co napisalem.Oto za blogiem H.Gronkiewicz Waltz.
            U początków wolnej Polski szkoliłam kandydatów na radnych, byłam współautorką ustawy o samorządzie w Warszawie. Pamiętam, jak w pierwszych wolnych wyborach byłam członkiem komisji wyborczej i do 2 rano, do bladego świtu, liczyłam głosy! Opiniowałam w Sejmie i Senacie ustawy z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego i bankowego.
            Czy ty rozumiesz co czytasz?
            • monachus Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:04
              nie tłumacz sie wszyscy wiedza ze twoja sympatia do jarka wynika z podobnych
              preferencji sexualnych !!
            • oxo Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:09
              gdybyś używał odpowiednich znaków interpunkcyjnych (dla przypomnienia: kiedy
              kogoś cytujesz potrzebny jest cudzysłów, czyli "")w swojej wypowiedzi, można by
              ją było zrozumieć

              na przyszłość nie miej pretensji - aby być zrozumianym trzeba mówić jasno i
              precyzyjnie
              _____________________________________________
              "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
              • presentation1 Re: ____Tusk: Jutro nie bierz żadnych leków ..... 25.01.07, 17:11
                Zwykle spiesze sie bo i w domu co nieco robie i plus musze walczyc z szakalami na forum.
      • 1410_tenrok a pan premier mowi, czy też miauczy???? 25.01.07, 18:52
        no bo, kto żyje z kotem, ten się kotem staje...........
    • dzakarta Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 16:47
      Jak widać Ujazdowski to minister chamstwa a nie kultury.
      Poza tym ten pieperzony "sejm" nie dał, ale UKRADŁ 40 mln zł emerytom i dał
      kościołowi. A więc jest to czyste ZŁODZIEJSTWO ZE POSŁAMI-ZŁODZIEJAMI w roli
      głównej.
      To że komuna kradła nie upoważnia tych obrzydliwców w obecnym sejmie też do
      kradzieży. W innym wypadku nie różniliby się od tamtych (chyba zresztą że na
      gorsze).
    • presentation1 Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 16:59
      jak wielki musi byc to zaszczyt dla miernoty.Spotka sie z Premierem RP.Wpuszcza go na kilka minut w salony.Niech zobaczy gdzie zapadaja decyzje,niech zobaczy powage wladzy.Spelnia sie dzieciece marzenia Tuska i nie bedzie juz musial z klockow ukladac Gabinetow Cieni.Przez chwile bedzie swoim wlasnym cieniem.
      • monachus Re: Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 17:02
        na dostojnego to trzeba miec choc wygląd ! raczej jak ktos ma 162 cm to wyglada
        na kurdupla
      • oxo Dostojny presentation1 25.01.07, 17:06
        tak sobie tu ładnie pluje równiusio na Tuska, a beli w oku Jatka K. nie widzi
        cóż mu innego zostało, jeśli nie argumenty agresji i zacietrzewienia...
        pięknie odzwierciedlające klimat tworzony przez PiS - jaka partia, taki elektorat
        ____________________________________________
        "i żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"
        • relisys1 [...] 25.01.07, 17:10
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • presentation1 Re: Dostojny presentation1 25.01.07, 17:16
          Dzieki.
          • presentation1 ..W tym wszystkim...... 25.01.07, 17:31
            najsmiesniejsze jest ze Tusk chce isc PROSIC o H.Gronkiewicz Waltz.
            Wydaje sie jakby chcial Jarkowi powiedziec-Prosze Cie zostaw nam chociaz cos....Nie Panie Tusk.Badz Pan mezczyzna i przyjmnij Pan z pokora glupote Pana kolezanki czyli Hani.Jest tak zakrecona ze zapomiala o wymogach na ktorych oparty jest kazdy wybor.Przystap Pan do wyborow a nie zebraj......Nie zebraj Pan bo to nie wypada ......
            • monachus Re: ..W tym wszystkim...... 25.01.07, 17:34
              a moze Tusk nie chce wyborow bo szanuje pieniadze podatnikow ? choc dzis pokazał
              ze nie bardzo
              • presentation1 Kto nie szanuje? 25.01.07, 17:36
                pieniedzy podatnikow?
                acy rozgarnieci jak Hanna Gronkiewicz Waltz.Skoro ponad 99 procent zlozylo oswiadczenia na czas.
      • mordzinaas Re: Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 18:02
        presentation1 napisał:

        > jak wielki musi byc to zaszczyt dla miernoty.Spotka sie z Premierem
        RP.Wpuszcza
        > go na kilka minut w salony.Niech zobaczy gdzie zapadaja decyzje,niech
        zobaczy
        > powage wladzy.Spelnia sie dzieciece marzenia Tuska i nie bedzie juz musial z
        kl
        > ockow ukladac Gabinetow Cieni.Przez chwile bedzie swoim wlasnym cieniem.

        KAczyński to właściwa osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,ze od
        niedawna. To mąz stanu.

        Takiego Tuska nie wolno nawet próbować zestawiać do porównań z obecnym
        premierem.

        Mąz stanu i chora na władzę miernota ,która błaźni się z każdym
        dniem coraz bardziej.
        A Tusk
        • cynik.pl Re: Dostojny Premier i Miernota Tusk..... 25.01.07, 18:45
          mordzinaas napisała:

          >

          > KAczyński to właściwa osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,ze od
          > niedawna. To mąz stanu.

          Szkoda, tylko że żony jakoś nie znalazł.

          > Takiego Tuska nie wolno nawet próbować zestawiać do porównań z
          > obecnym premierem.

          No istotnie, nie wolno. Tusk ma normalną rodzinę i umie posługiwać się językami
          obcymi.
      • cynik.pl Car Jarosław i jego rab z kalifatu .fr 25.01.07, 18:43
        presentation1 napisał:

        > jak wielki musi byc to zaszczyt dla miernoty.Spotka sie z Premierem
        > RP.Wpuszcza
        > go na kilka minut w salony

        ROTFL. Wiem, że u was w kalifacie fhancuskim to lubicie ceremoniał i kult
        waszych królików, cesarzyków i preziów oraz pomniejszych ważniaków, ale tu jest
        Polska. Nie chcę wypowiadać się za Tuska, ale ja, jako człowiek mający normalną
        rodzinę, uważałbym raczej za miernotę kogoś, którego rodzina składa się z kota i
        stada kompleksów i fobii.

        > .Niech zobaczy gdzie zapadaja decyzje,niech zobaczy
        > powage wladzy.

        No nie, ty to powinieneś żyć w carskiej Rosji i wpatrywać z klęczek w swoje
        poważne słoneczko na tronie.
      • 1410_tenrok a co jak zobaczy cos nie takiego? 25.01.07, 18:54
        np. cos z kotem, z czym walczy niejaki Piłka?
    • pw2221 i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze schodów 25.01.07, 17:04
      ... TY się człowieku do zadnych rozmów z Kaczyńskim nie bierz bo się do tego
      nie nadajesz !
      • mordzinaas Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:18
        pw2221 napisał:

        > ... TY się człowieku do zadnych rozmów z Kaczyńskim nie bierz bo się do tego
        > nie nadajesz !

        To słuszna uwaga.

        A ja się tak zapytam : do czego nadaje się Donald Tusk???
        • jola_bzyku Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:22
          mordzinaas napisała:

          > A ja się tak zapytam : do czego nadaje się Donald Tusk???
          .
          .
          Jak to do czego, do wypasu gęsi i krów
          • mordzinaas Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:54
            jola_bzyku napisała:

            >
            > .
            > .
            > Jak to do czego, do wypasu gęsi i krów


            Dziękuję za wyczerpującą informację :-)))))
        • monachus Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:29
          do wydymania ze stołka pezia tego kraju przykurczonego mruka lecha k
          • mordzinaas Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:53
            monachus napisał:

            > do wydymania ze stołka pezia tego kraju przykurczonego mruka lecha k

            Moze jest i przykurczony . Ale prawy ,uczciwy i lojalny wobec własnego
            kraju.
            Przypomnij sobie poprzedników .
            • monachus Re: i będziesz jutro płakał że cię spuścił ze sch 25.01.07, 17:58
              jak pamietam to lojalny wobec rydza . a jak pamietamy to jest poddany watykanu,
              a skoro taki polsce wierny to czemu po łapach całuje niemca ??
        • galba_xtrem Donald Tusk ma żonę, córke - to chyba chrzescijans 25.01.07, 18:58
          ka rodzina. Premier zas zyje z kotem i mamusią (jak wiesc gminna niesie). To
          jedyny kraj w Europie, gdzie pierwsza damą jest kotek......

          Jak to sie w zasadzie nazywa? Filokotia? Czy premier jest filokocistą?
          Czy to bedzie teraz zasada zycia społecznego w naszej kraince?
    • mordzinaas Najpierw naubliżał a teraz chce sie spotykać 25.01.07, 17:16
      Tusk to człowiek bezczelny .
      Najpierw naubliżał polskiemu premierowi a teraz ma zamiar się z nim
      spotykać.

      Tylko po co???

      Zeby ratować korytko dla Hani????

      Tylko jak to zrobić?

      Co premier Kaczyński moze zrobić w tej sprawie??

      Prawo obowiązuje wszystkich.

      Bez wyjątku.

      KAczyński nic tu zmienić nie może . Nawet gdyby bardzo tego chciał.

      Prawo o oświadczeniach jest bardzo precyzyjne i jednoznaczne - wbrew
      temu co próbuje swoim medialnym bełkotem manipulować Tusk.

      Trzeba zmienić to bardzo restrykcyjne prawo , tak aby obiązywało na
      przyszłosć.

      To obecne - bardzo surowe (za bardzo ,to trzeba przyznać)- wciąż jednak
      obowiązuje.

      WSZYTKICH . Bez wyjątku dla "jedynie słusznych" kandydatów PO.

      • galba_xtrem Oj naublizał on, naubliżał temu naszemu ojcu/matce 25.01.07, 19:00
        ojczyzny.

        ale żeby zaraz polski premier? Premier Zapiecka, to tak!
    • proffessorr Re: Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaist 25.01.07, 17:21
      Człowieku nie rozsiewaj tych plotek, to nie będziesz miał potrzeby na ich
      wyjaśnianie. A jeżeli masz trochę odwagi to zadaj Tuskowi to pytanie osobiście,
      bez anonimowego mącenia na forum.
    • alz777 czy głosowałeś na światynię chłopczyku? 25.01.07, 17:29
      nie licz, że będe na ciebie głosował kiedykolwiek. papa
    • ryszard461 Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 17:34
      Juz pisalem ze w jakis sposob wrocil rozum do glowy tego Tuska, ale najpierw
      musial sie porzadnie wykrzyczec, nim zrozumial o co w tym wszystkim chodzi i ze
      nie mial absolutnie racji.Dla mnie jest pewne ze obojetne mu sa wszystkie osoby
      ktore nie zlozyly oswiadczen w terminie a jedynie Hanna Gronkiewicz-_Waltz.
      Akurat mnie sa obojetne dalsze losy tej niedouczonej HGW,ale czy naprawde
      dobrze sie stanie, jezeli po negocjacjach pozostanie na stanowisku to tego juz
      nie potrafie napisac.
    • amanasunta53 Brońmy Hanie Gronkowiec ,ch..j z prawem. 25.01.07, 17:35
      Przeciez to bufetowa jest wykładnią prawa (profesor prawa!).Ona wie lepiej niz
      jakiś tam kaczor premier ( dr prawa niskopienny niziołek jeden) czy kaczor
      prezydent(też jak bufetowa profesor prawa ale...nie zna angielskiego a bufetowa
      zna!).
      • marek10004 lepiej nich premier te rozmowe nagra 25.01.07, 17:42
        Zaraz po rozmowie, prawie prezydent, zadzwoni do swoich wszystkich znajomych,
        aby poinformowac ich, iz pan premier ulegl " ciezkim stanom emocjonalnym".
        Na bank zadzwoni do Eriki Steinbach, bo to jego najlepsza znajoma, a moze
        i rodzina.
      • kralik111 Re: Brońmy Hanie Gronkowiec ,ch..j z prawem. 25.01.07, 17:45
        podmylas sie juz amanasunta53 jak jeden z forumowiczow juz dzisiaj ci
        doradzil...?
        :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      • mordzinaas Re: Brońmy Hanie Gronkowiec ,ch..j z prawem. 25.01.07, 17:58
        amanasunta53 napisała:

        > Przeciez to bufetowa jest wykładnią prawa (profesor prawa!).Ona wie lepiej
        niz
        > jakiś tam kaczor premier ( dr prawa niskopienny niziołek jeden) czy kaczor
        > prezydent(też jak bufetowa profesor prawa ale...nie zna angielskiego a
        bufetowa
        > zna!).

        CH W D H G W Ciekawe co oznacza ten skrót?
        • galba_xtrem ładny skrót, nawet bardzo ładny! 25.01.07, 19:02
          ale lepszy znam
          a. CHWDJK
          b. CHWDPISS
          c. CHWDEG

          te są lepsze, co?
    • mordzinaas Ziemia jest okrągła panie Tusk! 25.01.07, 17:50
      Co sie dzieje z tym Tuskiem???
      Czy ktoś potrafi go zdiagnozować???


      Jarosła Kaczyński - premier Rzeczypospolitej stwierdził : Ziemia jest
      okrągła.


      Donald Tusk - "prezydent z Gdańska" - kilka chwil po wypowiedziu
      premiara oświadczył : Ziemia jest płaska.

      A prawda brzmi : Ziemia jest okrągła.

      O takich sprawach Donald Tusk chce rozmawiać z premierem Kaczyńskim.

      Platfprma Obywatelska kompromituje sie w tej całej sprawie
      niewarygodnie.
      Najpierw ułożyli takie prawo o oświadczeniach majątkowych a gdy
      trzeba je egzekwować to je negują.

      PO wysyła w Polskę czytelna deklarację : Są równi i równiejsi.
      My PO jesteśmy kimś lepszym ,więc nas nie obowiazuje prawo.

      No taki jest przekaz Platformy do społrczeństwa.

      Wstyd panie Tusk .Wstyd.
      I jeszcze straszy premiera nieposłuszeństwem....

      To co ??? Wywołacie zamieszki w Polsce????

      Platforma musi zmienić swojego lidera ,który nie potrafi od roku
      postrzegać rzeczywistości.
      Tuskowi trzeba pomóc.
      Ale od tego sa już medycy w odpowiednich specjalnościach.

      O na koniec jeszcze raz : Ziemia jest okrągła ! Platformo Obywatelska!
      • galba_xtrem Ależ skąd! Ziemia jest pissu panie Tusk 25.01.07, 19:05
        to przeciez wiadomo. Ludwik XIV mowił: panstwo to ja!
        Jarosław "Filokot" Kaczynski mowi: Polska jest pissu.

        albo w skrotowe

        Pologne e grand Pissoir.

    • fioletdykta czy ktoś się dziwi Tuskowi że nie chce wyborów ? 25.01.07, 17:57
      taki wielki człowiek te dwa miliony na wybory to nosi w kieszeni..
      • cynik.pl W końcu pisiory dostały te 40 baniek na Świątynie 25.01.07, 18:29
        również głosami platfusów, więc Kaczor powinien się odwdzięczyć!
    • presentation1 ......Nawet za cene zlamania prawa....... 25.01.07, 18:00
      Zeby tylko uniknac wyborow.To nie III RP panie Tusk.
      • monachus Re: ......Nawet za cene zlamania prawa....... 25.01.07, 18:05
        jestes w swojej opini samotny jak widły w gnoju , kaczka wie ze w nastepnych
        wyborach w stolicy dostanie jeszcze mocniej w kaczy zad , ale teraz narazie gra
        cwaniaka
    • charybdis Re: Tusk (niestety) nic nie knuje. 25.01.07, 18:05
      Lider PO przyznał, że perspektywa powtórzonych wyborów jest "realna". - Czekamy
      bez żadnych gwałtownych ruchów - dodał.
      ----------------------------------------------------------
      Kunktatorstwo i bezwład Donalda nie nastrajają optymistycznie.
      Czy on naprawdę liczy, że Kaczenko odpuści Wawę?
      Już w poniedziałek "zaskoczy" Donalda decyzją "wojewody-kolarza" o wygaśnięciu
      mandatu HGW, a we wtorek (choć to wbrew prawu) wprowadzi komisarza Edgara (lub
      jemu podobnego).
      PO ciągle w defensywie...
    • klossj23 Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 18:10
      ...przeciez ten Tusk klamie prosto w oczy...zaczelo mu naczyms zalezec i dlatego
      nie skomentowal wypowiedzi Kaczynskiego...oszust....
      • monachus Re: Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaist 25.01.07, 18:18
        nie to nie oszust , to polityk !!
    • makmag Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 18:28
      A dlaczego mamy unikać nowych wyborów? Właśnie że zróbmy nowe wybory, przecież
      to prostactwo i tak nie odzyska Warszawy a za to skompromituje się już tak
      dokumentnie, że ani Rydzyk, ani żadna moherowa tłuszcza im już nie pomoże. A
      będzie im można do końca kadencji zarzucać wywalanie naszych pieniędzy na
      pierdoły. A jeśli już chcą twardego prawa to po tychże wyborach trzeba ich
      docisnąć do ściany, żeby sami zaczeli tegoż prawa bezwzględnie przestrzegać. W
      pierwszej kolejności zabierzmy matury zamnestionowanym nieukom, osadźmy w
      więzieniu wicepremiera Leppera, wywalmy na pysk wojewódę i ok. twarde prawo,
      ale prawo!!!
    • pako19 Tusk jest jeszcze najporządniejszy z kaczorów. 25.01.07, 18:32
      i to jest fakt. Szkoda że nie jest prezydentem
      -------------------------------------------------
      www.allegro.pl/show_item.php?item=160945496
      poezja

      www.allegro.pl/show_item.php?item=160859200 inkwizycja

      allegro.pl/show_item.php?item=158679466 myślenie
    • qc Jutro Final 25.01.07, 19:25
      Ktos bedzie pod reka aby ich rozdzielic?
      Choc mam cicha nadzieje ze pisowskiego kundla zabije apoplekscja.
    • jama314 No tak, to jest argument nie do odparcia... 25.01.07, 19:27
      Większość argumentów na forum jest właśnie z tej serii, więc nie dziwią już,
      norma. Dobrze byłoby (dla większej siły), jeszcze podeprzeć go najważniejszym:
      "kaczyzm" albo "pisiory". To już jest nie do odparcia. Tępota poraża...
    • szerszen039 Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaistni.. 25.01.07, 19:33
      będą mówić o powtórce wyborów?
      nie będzie żadnej powtórki
      za dużo PiS ma do stracenia
      już oni się tam dogadają
      krętacz namówi tego drugiego
      że to nie ma sensu że niby szkoda pieniędzy
      że ludzie się zbuntują
      jedna wiadomość o budowie świątyni
      z pieniędzy obywateli
      wywołała niespodziewaną ujemną reakcję
      nie mogą sobie teraz pozwolić na lawinę
      śnieg w górach już jest
      a z resztą dwóch braci wie że te wybory
      w Warszawie na pewno przegrają i nie tylko w Warszawie.

      pozdrowienia dla antykaczystów.

      szerszen.
    • bravor Re: Tusk: Jutro spotkam się z premierem ws. zaist 25.01.07, 19:40
      Herr Tusk jest wiernym uczniem komuszkowatych, jak prawo jest przeciwko nam to
      trzeba zmienić prawo, tym gorzej dla tego prawa. Być może, wiary w możliwość
      działalności pozaprawnej nabrał po rozmowach z Merkelową. Ciekawe co zaproponuje
      po rozmowach z Putinem?
    • magz_pl Jak jutro padniesz Tusk już na kolana 25.01.07, 19:50
      przed panem Premierem żeby ratować dpe tej tępej baby bufetowej HGW
      to zapamiętaj sobie jaki to dla takiej niesłychanej miernoty jak ty
      ogromny zaszczyt
      • pisubek miernota na kolanach przed miernota 25.01.07, 19:59
        Ale kaczy cyrk.
        • pierot6 Ten "napoleonek" sie zgodził ".. dlaczego ??????? 25.01.07, 20:02
          Ano, ktos baranowi wytłumaczył, że z niego prawnik, jak z koziej.....
          • kika113 Wyborcy oszukani przez PO 25.01.07, 20:20
            która w ostatniej chwili zbratała sie z komuchami mają szansę wiedzac już ze PO
            z Komuchami trzyma zagłosować na kogoś innego.
    • kutyjka Kompromitacja 25.01.07, 20:18
      Zaczyna mi być wstyd, że mieszkam w Polsce. Że u nas pojawia się takie zjawisko
      jak Kaczyński. Nie bardzo pojmuję, kto wylansował go na tak wysoki piedestał.
      Premier powinien się zajmować sprawa kraju (wagi państwowej) a nie kretyńskimi
      gierkami z pogranicza rynsztoka i piaskownicy.

      Nigdy nie popierałem PISu i im podobnych, ale sądziłem, że wpojono im
      elementarne zasady i to czyni ich lepszymi od Lepperów i Giertychów. Zawiodłem się.

      Panie Kaczka, Pan jest zerem!
      • kika113 Dla szaraczków twarde prawo 25.01.07, 20:22
        a dla PO zmiana prawa w razie potrzeby

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka