Dodaj do ulubionych

Kamiński o działaniach WSI w mediach: To monstr...

28.01.07, 13:40
TW „ALEK” – A. KWAŚNIEWSKI,Dokumenty przesłane przez UOP w sierpniu 2000 roku
do sądu lustracyjnego stwierdzały, iż 23 czerwca 1982 roku Kwaśniewski został
zarejestrowany przez Wydział XIV Biura „B” pod nr 72204 w kategorii „zaba”,
czyli zabezpieczenie, następnie 29 czerwca 1983 roku zmieniono kategorię
rejestracji na TW „Alek” i 3 grudnia 1983 roku przeniesiono rejestrację na
stan Wydziału VII - ochrona dziennikarzy i mediów z wyjątkiem Interpresu,
Departamentu III MSW i dopiero 7 września 1989 roku, a więc już po wyborach,
dokonano wyrejestrowania z powodem rezygnacji. Uznano, że agent „Alek”
pracował w „Życiu Warszawy”, prezydent argumentował, że nie pracował w tej
gazecie. Zygmunt WYTRWAŁ, który w latach 1983-1984 utrzymywał ,,oficjalne
kontakty" z niektórymi redaktorami naczelnymi prasy młodzieżowej, w tym z
Aleksandrem Kwaśniewskim, szefem ,,Sztandaru Młodych” i prowadził agentów
w ,,Życiu Warszawy'', ,,Przeglądzie Tygodniowym" oraz ,,Rzeczpospolitej",
zeznał, iż TW „Alek” – A. Kwaśniewski nigdy nie wykonał swoich zadań TW.
Wytrwał oczywiście nie bał się WSI i konsekwencji innego zeznania, bo III RP
jest państwem prawa, a on sam jest z natury prawdomówny. Sąd lustracyjny
orzekł, że Kwaśniewski nie skłamał w swoim oświadczeniu, ale że został
zarejestrowany jako TW: „zabezpieczenie operacyjne” w materiałach służby
bezpieczeństwa i późniejsza zmiana jego kwalifikacji na „tajnego
współpracownika” o pseudonimie „Alek” dotyczą Aleksandra Kwaśniewskiego. Nie
było natomiast możliwości sprawdzenia, czy zakwalifikowanie Kwaśniewskiego
jako TW było zgodne ze stanem rzeczywistym, ponieważ sąd nie otrzymał ani
kart rejestracyjnych, ani teczki personalnej tajnego współpracownika, czyli
nie wiadomo czy wykonywał zadania TW zgodnie z interpretacją ustawy przez Sąd
Najwyższy; innymi słowy mógł donosić ale jeśli nie ma podpisanej deklaracji,
to w myśl ustawy nie był tajnym i świadomym współpracownikiem organów
bezpieczeństwa państwa.

www.abcnet.com.pl/pl/artykul.php?art_id=2277&token=
Obserwuj wątek
    • q_vw Re: Kamiński o działaniach WSI w mediach: To mons 28.01.07, 13:46
      Nie ufam niczemu, co związane jest z Macierewiczem, ten facet jest
      niepoważny... Jak można mieć zaufanie do niegdysiejszego wielbiciela Che ?!
      • antyprawak Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanatyk 28.01.07, 14:03
        religijny - i jak taka osoba śmie się wogóle wypowiadać?!!
        • swistak336 Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 28.01.07, 15:15
          To jest skandal, że Kamiński w ogóle śmie się wypowiadać!
          • zamek11 ++++++++++++++++++ Wieprz-Kaminski wie co mowi... 28.01.07, 15:34
            Zna se na tym bo sam wladze totalitarna wprowadza - chyba standarty PiS nie sa
            dokladnie wedlug europejskich standartow demokracji.
            Przeciez na poczatku 90tych nie bylo wyboru, oni jeszcze mieli wszystko i nie
            mozna im bylo za bardzo podskoczyc. A to ze umieszczali roznych ludzi w swoich
            hierarchiach jeszcze nie musi nieczego dowodzic - uwazam ze moze tych ludzi
            zdyskwalifikowac nie obecnosc na listach ale to co uczynili. A tego jakos nie
            widac w dokumentach...
            • plmlp Proszę Pana Świniaka o materiały dla prokuratury a 28.01.07, 15:39
              nie o bredzenie bez sensu.
              • milet_z_sedesu To monstrualna bzdura wyssana z palca Maciarewicza 28.01.07, 19:41
                • dominik.olsztyn Monstrualną to on ma morde. W TV mi sie nie mieści 28.01.07, 21:02
                  Niestety wypasiona za europejską kasę główka jest jakby pusta. Pozdrawiam
                  wszystkich mongołów pokroju Macierewicza i Kamińskigo.
                  • login.gazeta1 Czyli wyszło Wielkie NIC z całej "afery"? Żadnych 28.01.07, 21:30
                    zarzutów prokuratorskich? Kacze gó.., zero i kompromitacja?
            • trasat Re: ++++++++++++++++++ Wieprz-Kaminski wie co mo 28.01.07, 16:09
              Manipulując informacjami w mediach,poprzez dostarczanie materiałów wybranym
              dziennikarzom, ekipa Macierewicza robi dzisiaj to samo, o co oskarżają WSI. To
              jest zbyt śmieszne, aby traktować poważnie.
              Dlaczego prokurator i Minister Ziobro nie badają dzisiejszych powiązań i
              codziennych przecieków z MON i Kancelarii Prezydenta? Sytuacja jest tak
              kuriozalna, że trzeba być bardzo głupim aby się na to nabrać.
              • brent_brent Polska jest krajem podrobek i kiczu............... 28.01.07, 22:33
                Brak jej oryginalnosci i rozmachu, wszyscy skupieni na tropieniu sasiadow i
                kolegow i kapowaniu ich do IPN.
              • maxlowe11 Re: ++++++++++++++++++ Wieprz-Kaminski wie co mo 29.01.07, 03:47
                trasat napisał:

                > Manipulując informacjami w mediach,poprzez dostarczanie materiałów wybranym
                > dziennikarzom, ekipa Macierewicza robi dzisiaj to samo, o co oskarżają WSI.
                To
                > jest zbyt śmieszne, aby traktować poważnie.
                > Dlaczego prokurator i Minister Ziobro nie badają dzisiejszych powiązań i
                > codziennych przecieków z MON i Kancelarii Prezydenta? Sytuacja jest tak
                > kuriozalna, że trzeba być bardzo głupim aby się na to nabrać.
                Tylko na Kwacha nikt nie dal sie nabrac.
          • maxlowe11 Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 29.01.07, 03:44
            swistak336 napisał:

            > To jest skandal, że Kamiński w ogóle śmie się wypowiadać!
            Natomiast Twoje wypowiedzi sa prawwomocne.
        • balrog008 Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 28.01.07, 18:33
          antyprawak napisał:

          > religijny - i jak taka osoba śmie się wogóle wypowiadać?!!

          Hahaha. Pinochet uratował Chile przed komunizmem i spowodował że jest
          najbogatszym krajem Ameryki Południowej. I za to nienawidzą go lewacy, którzy do
          końca życia truli mu życie i rozprzestrzeniając w mediach jego fałszywy obraz,
          którego ty padłeś ofiarą.
          • stanislawcz02 Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 28.01.07, 19:06
            balrog008 dlaczego Ty jeszcze jesteś w Polsce.Powinieneś jechać do Chile,albo
            tu bliżej na Bialoruś, bo przecież Łukaszence też trują życie i w mediach
            rozpoeszwchniają jego fałszywy obraz. A on przecież wszystkim chce zrobić
            dobrze.
            • balrog008 Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 28.01.07, 20:49
              stanislawcz02 napisał:

              > balrog008 dlaczego Ty jeszcze jesteś w Polsce.Powinieneś jechać do Chile,albo
              > tu bliżej na Bialoruś, bo przecież Łukaszence też trują życie i w mediach
              > rozpoeszwchniają jego fałszywy obraz. A on przecież wszystkim chce zrobić
              > dobrze.

              Jeśli WE dalej będzie prowadzić taką politykę to niedługo będziemy wyjeżdżać do
              białorusi jaki oazy wolności... USA w sumie też robi się policyjnym krajem. A
              porównywanie Łukaszenki do Pinocheta jest co najmniej nie na miejscu.
              A że ś.p Augusto Pinochet wystrzelał komunistów to w sumie należy mu się na
              plus, bo "dobry czerwony to martwy czerwony".
              • genyo Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 28.01.07, 21:28
                balrog008 napisał:
                > A że ś.p Augusto Pinochet wystrzelał komunistów to w sumie należy mu się na
                > plus, bo "dobry czerwony to martwy czerwony".

                jakiej on tam sw pamieci, zwykla swolocz, dobrze, ze zdechla.
                • maxlowe11 Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 29.01.07, 03:51
                  genyo napisał:

                  > balrog008 napisał:
                  > > A że ś.p Augusto Pinochet wystrzelał komunistów to w sumie należy mu się
                  > na
                  > > plus, bo "dobry czerwony to martwy czerwony".
                  >
                  > jakiej on tam sw pamieci, zwykla swolocz, dobrze, ze zdechla.
                  A sskad Tobie do Chile_ - globalista jestes, czy co?
          • aplastic_anemia Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 28.01.07, 21:38
            > Hahaha. Pinochet uratował Chile przed komunizmem i spowodował że jest
            > najbogatszym krajem Ameryki Południowej. I za to nienawidzą go lewacy, którzy d
            > o
            > końca życia truli mu życie i rozprzestrzeniając w mediach jego fałszywy obraz,
            > którego ty padłeś ofiarą.

            Chile jest najbogatszym krajem Ameryki Południowej, ponieważ Salvador Allende
            znacjonalizował kopalnie miedzi (w której wydobyciu Chile zajmuje 1 miejsce na
            świecie) i nawet Pinochet nie odważył się cofnąć tej decyzji - dzięki temu nie
            doszło do wykupienia ich przez obcy (głównie amerykański) kapitał, bo wtedy
            skorzystaliby na tej miedzi tyle co np. Wenezuela na swojej ropie...
          • intel-e-gent Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 28.01.07, 22:36
            Ciekawe, że przed rządami Pinocheta Chile eksportowało nie tylko miedź i wino,
            ale też produkty przetworzone. Obecnie eksportuje głównie surowce i wino.
            Tak wygląda rozwój?
            • maxlowe11 Re: Kamiński - wyznawca mordercy Pinocheta, fanat 29.01.07, 03:54
              intel-e-gent napisał:

              > Ciekawe, że przed rządami Pinocheta Chile eksportowało nie tylko miedź i
              wino,
              > ale też produkty przetworzone. Obecnie eksportuje głównie surowce i wino.
              > Tak wygląda rozwój?
              >
              I wystarczy. To dwa razy tyle co eksportuje Rosja.
      • maxlowe11 Re: Kamiński o działaniach WSI w mediach: To mons 29.01.07, 03:41

        Ufasz, nie ufasz - nie ma znaczenia. Jak zona cezara, prezydent
        powinien byc poza wszelkim podejrzeniem.
    • emenefix !!!SONDA!!! ilu agentow obstawiacie w Agorze?????? 28.01.07, 13:48
      Ja tak ok 20-30
      • szwedzkiecegly Re: !!!SONDA!!! ilu agentow obstawiacie w Agorze? 28.01.07, 13:58
        Z tego większość z Korei Północnej, bo ambasada najbliżej.
        A co zrobimy, jeśli okaże się że ikona polskiej kultury, czyli serial "M jak
        Miłość" powstał z inspiracji WSI?

        -----
        Co mają Kaczyńscy doMagdalenki?
        • jola_z_dywit6 ilu agentow w Agorze? Cały zarząd to pewne! 28.01.07, 14:25
          Przecież atakują dochodzenie do prawdy!
          Bo kto się chce zdekonspirować.
          • swistak336 ilu agentow w Agorze? Wszyscy krytukujący PiS ;) 28.01.07, 15:19
            jola_z_dywit6 napisała:

            > Przecież atakują dochodzenie do prawdy!
            > Bo kto się chce zdekonspirować.

            W Agorze jest 100% agentów, podobnie jak w TVN i Polsacie. Każdy bowiem, kto krytukuje Najjaśniejszych Kaczyńskich to Żyd, komuch i liberał oraz AGENT UKŁADU!
            • rejtann Re: ilu agentow w Agorze? Wszyscy krytukujący WSI 28.01.07, 15:26
              I kto to mówi?!
            • maxlowe11 Re: ilu agentow w Agorze? Wszyscy krytukujący Pi 29.01.07, 03:56


              swistak336 napisał:

              > jola_z_dywit6 napisała:
              >
              > > Przecież atakują dochodzenie do prawdy!
              > > Bo kto się chce zdekonspirować.
              >
              > W Agorze jest 100% agentów, podobnie jak w TVN i Polsacie. Każdy bowiem, kto
              kr
              > ytukuje Najjaśniejszych Kaczyńskich to Żyd, komuch i liberał oraz AGENT
              UKŁADU!

              Swwieta racja!
          • gilu33 Re: ilu agentow w Samoobronie ? Jolka na pewno 28.01.07, 17:58
            twórczościa literacką przypomina jako żywo najlepsze teksty czerezwyczajki
            Dzierżyńskiego, zresztą niewykluczone,że Jolka z Dywitowa nad lózkiem ma
            zawieszony portret Feliksa,zamiast świętych obrazków... Jolka,ile ci placili
            chłopcy z WSI ????
    • obraza.uczuc.religijnych To co mówi Kamiński w Radiu ZET 28.01.07, 13:48
      to "działanie WSI w mediach".
    • bezcenzury1 TW „ALEK” Wydz, IV, nr 72204, "Sztandar Młodych" 28.01.07, 13:52
      Wiemy kto donosił w Sztandarze Młodych:
      "23 czerwca 1982 roku Kwaśniewski został
      zarejestrowany przez Wydział XIV Biura „B” pod nr 72204 w kategorii „zaba”,
      czyli zabezpieczenie, następnie 29 czerwca 1983 roku zmieniono kategorię
      rejestracji na TW „Alek” i 3 grudnia 1983 roku przeniesiono rejestrację na
      stan Wydziału VII - ochrona dziennikarzy i mediów z wyjątkiem Interpresu,
      Departamentu III MSW i dopiero 7 września 1989 roku, a więc już po wyborach,
      dokonano wyrejestrowania z powodem rezygnacji. Uznano, że agent „Alek”
      pracował w „Życiu Warszawy”,
      • swistak336 Każdy oponent PiS jest agentem;) 28.01.07, 15:24
        Pamiętacie, jak lustrowano Kwaśniewskiego? Znalazła się taka teczka na Kwaśniewskiego i trąbiło o tym Wprost. Po kilku dniach okazało się, że to nie chodziło o teczkę Kwaśniewskiego, tylko jego ojca. Potem teczkę dostał sąd lustracyjny, który zaczął ją dokładnie badać (ah, cóż za wredny sąd, nie uwierzył Wprost na słowo). Wówczas okazało się, że Kwaśniewski z teczki nie jest nawet ojcem Aleksandra Kwaśniewskiego, ani krewnym, ani nawet kuzynem. Był to jakiś śp. nauczyciel, który jedynie miał takie samo nazwisko.
      • rejtann Re: TW „ALEK” Wydz, IV, nr 72204, "Sz 28.01.07, 16:50
        Czas już się przyznać do podpisania cyrografu, i żyć od nowa...

        bezcenzury1 napisała:

        > Wiemy kto donosił w Sztandarze Młodych:
        > "23 czerwca 1982 roku Kwaśniewski został
        > zarejestrowany przez Wydział XIV Biura „B” pod nr 72204 w kategorii
        > „zaba”,
        > czyli zabezpieczenie, następnie 29 czerwca 1983 roku zmieniono kategorię
        > rejestracji na TW „Alek” i 3 grudnia 1983 roku przeniesiono rejestr
        > ację na
        > stan Wydziału VII - ochrona dziennikarzy i mediów z wyjątkiem Interpresu,
        > Departamentu III MSW i dopiero 7 września 1989 roku, a więc już po wyborach,
        > dokonano wyrejestrowania z powodem rezygnacji. Uznano, że agent „AlekR
        > 21;
        > pracował w „Życiu Warszawy”,
    • piglowacki Re: Kamiński o działaniach WSI w mediach: To mons 28.01.07, 13:54

      bezcenzury1 napisała: ....

      BOSZE, ależ w RP MROWIE wyznawców „SPISKOWEJ TEORII DZIEJÓW”, których
      zaPiSiał do swojej P(i)C S_E_K_T_Y Jaruś MiłoŚCIWIE nam PANUJĄCY .

      I PiC SEKTA jest POTĘŻNA !!!!!!!!!
      POTĘŻNA obsesjami „ciemnego ludu”.

      I „OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ”, że dla żarliwych apostołów i wyznawców P(i)C
      S_E_K_T_Y istnieje tylko PRAWDA OBJAWIONA, czyli to co ZAPODA Jaruś
      MiłoŚCIWIE nam PANUJĄCY starannie PIELĘGNUJĄCY te OBSESJE. I i nic ich nie
      przekona, że „białe jest białe, a czarne jest czarne”. Bo istnienie SEKT oparte
      jest na ślepej wierze w dogmaty GURU, na socjotechnice KRZEWIENIA /
      PREPAROWANIA PRAWDY, manipulowania MUSKAMI „maluczkich” …, …..

      = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

      „Opowieść zwolenników IV Rzeczypospolitej to polityczny thriller, w części
      już przetestowany za rządów Jana Olszewskiego. Może być kontynuowany, jeżeli
      jego konstruktorzy zdołają opanować język debaty publicznej, zburzyć
      dotychczasową hierarchię społecznych wartości, czyli znieść panowanie
      w sferze symbolicznej zwolenników III RP. Trzeba na to trochę czasu.
      Elity wyruszyły więc na wojnę.” - Prof. J.Raciborski (11.02.2005)

    • pe1 Re: Kamiński o działaniach WSI w mediach: To mons 28.01.07, 13:58
      bezcenzury1 napisała:

      > TW „ALEK”

      coś pokręciłeś. To był TW ALIK
    • bezcenzury1 [...] 28.01.07, 14:07
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • bezcenzury1 Re: TW "ALEK" i Ks. Czajkowski otwierają Siedzibę 28.01.07, 14:22
        Poświęceni przez chłopców ze WSI?

        > Otwarcie nowej siedziby "Gazety"
        > W sobotę w nowej siedzibie "Gazety Wyborczej" odbyła się najprawdziwsza
        > parapetówka. Prezydent Aleksander Kwaśniewski nazwał naszą "Gazetę" jedną z
        > najważniejszych instytucji w Polsce, a ks. prof. Michał Czajkowski poświęcił
        > nowy budynek. Świętowaliśmy razem z 600 najznamienitszymi gośćmi.
        • rejtann Re: TW "ALEK" i Ks. Czajkowski otwierają Siedzibę 28.01.07, 16:44
          WSI cicha, Wsi spokojna...

          bezcenzury1 napisała:

          > Poświęceni przez chłopców ze WSI?
          >
          > > Otwarcie nowej siedziby "Gazety"
          > > W sobotę w nowej siedzibie "Gazety Wyborczej" odbyła się najprawdziwsza
          > > parapetówka. Prezydent Aleksander Kwaśniewski nazwał naszą "Gazetę" jedną
          > z
          > > najważniejszych instytucji w Polsce, a ks. prof. Michał Czajkowski poświę
          > cił
          > > nowy budynek. Świętowaliśmy razem z 600 najznamienitszymi gośćmi.
        • rejtann TW "ALEK" i Ks. Czajkowski otwierają Siedzibę GW 28.01.07, 17:12
          Pełen artykuł o siedzibie GW:
          serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,721561.html
          bezcenzury1 napisała:

          > Poświęceni przez chłopców ze WSI?
          >
          > > Otwarcie nowej siedziby "Gazety"
          > > W sobotę w nowej siedzibie "Gazety Wyborczej" odbyła się najprawdziwsza
          > > parapetówka. Prezydent Aleksander Kwaśniewski nazwał naszą "Gazetę" jedną
          > z
          > > najważniejszych instytucji w Polsce, a ks. prof. Michał Czajkowski poświę
          > cił
          > > nowy budynek. Świętowaliśmy razem z 600 najznamienitszymi gośćmi.
          • bezcenzury1 TW "ALEK" i Ks. Czajkowski otwierają Siedzibę GW 28.01.07, 17:38
            Pytanie tylko jak długo artykuł o parapetówce Agory pozostanie w archiwum?
            Pełen artykuł o siedzibie GW:

            serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,721561.html
            bezcenzury1 napisała:

            > Poświęceni przez chłopców ze WSI?
            >
            > > Otwarcie nowej siedziby "Gazety"
            > > W sobotę w nowej siedzibie "Gazety Wyborczej" odbyła się najprawdziwsza
            > > parapetówka. Prezydent Aleksander Kwaśniewski nazwał naszą "Gazetę" jedną
            > z
            > > najważniejszych instytucji w Polsce, a ks. prof. Michał Czajkowski poświę
            > cił
            > > nowy budynek. Świętowaliśmy razem z 600 najznamienitszymi gośćmi.
            • igraszka [...] 28.01.07, 18:03
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • wet3 Re: bezcenzury1 29.01.07, 17:12
          bezcenzury1 napisała: >tw "Alek" i ks.Czajkowski otwieraja Siedzibe

          > Poświęceni przez chłopców ze WSI?
          >
          > > Otwarcie nowej siedziby "Gazety"
          > > W sobotę w nowej siedzibie "Gazety Wyborczej" odbyła się najprawdziwsza
          > > parapetówka. Prezydent Aleksander Kwaśniewski nazwał naszą "Gazetę" jedną
          > z
          > > najważniejszych instytucji w Polsce, a ks. prof. Michał Czajkowski poświę
          > cił
          > > nowy budynek. Świętowaliśmy razem z 600 najznamienitszymi gośćmi.

          Czyli "poswiecili" nowa Siedzibe (swiatynie) Opatrznosci dla komuchow!
      • majster_g Re: TW "ALEK" i Ks. Czajkowski otwierają Siedzibę 28.01.07, 14:53
        bezcenzury1 napisała:

        > Otwarcie nowej siedziby "Gazety" (...)

        No tak. Inaczej dzisiaj sie na to patrzy. Ciekawe, jak za trzydzisci lat
        bedziemy oceniac dzisiejsze czasy. Mam tylko nadzieje, ze GW bedzie krytyczna
        wobec kazdego rzadu.

        A swoja sciezka plugawe to zycie w Polsce, najpierw nasz dom buduja komunisci,
        potem post-komunisci, teraz antykomunisci, jutro komunardzi (to stara nazwa
        populistow). Tylko jeden Giertych martwi sie, z czego mamy budowac nasza dume
        narodowa. Niestey, nie wszystkim pasuja jego plany.
        • rejtann Re: TW "ALEK" i Ks. Czajkowski otwierają Siedzibę 28.01.07, 16:45
          Minęło tylko kilka lat i zapominamy kto jest kim?
        • rejtann Re: TW "ALEK" i Ks. Czajkowski otwierają Siedzibę 28.01.07, 17:14
          Pełen artykuł o siedzibie GW:
          serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,721561.html

          bezcenzury1 napisała:

          > Poświęceni przez chłopców ze WSI?
          >
          > > Otwarcie nowej siedziby "Gazety"
          > > W sobotę w nowej siedzibie "Gazety Wyborczej" odbyła się najprawdziwsza
          > > parapetówka. Prezydent Aleksander Kwaśniewski nazwał naszą "Gazetę" jedną
          > z
          > > najważniejszych instytucji w Polsce, a ks. prof. Michał Czajkowski poświę
          > cił
          > > nowy budynek. Świętowaliśmy razem z 600 najznamienitszymi gośćmi.


    • majster_g Re: Kamiński o działaniach WSI w mediach: To mons 28.01.07, 14:14
      To juz nie wystarczy lustracja z czasow PRL? Teraz bedziemy ujawniac nasz
      wywiad panstwa demokratycznego?
      Dawno temu powiedziano mi, ze kazdy brytyjczyk jest dumny ze wspolpracy z
      wywiadem wlasnego kraju. Dlatego mialem takie watpliwosci, gdy minister obrony
      narodowej Polski byl obywatelem WB.
      Teraz wiem, ze wspolpraca z wywiadem Polski dla polaka bedzie jeszcze dlugo
      aktem wielkiej glupoty.
      Tylko jak ja mam sie czuc bezpiecznie we wlasnym kraju?
    • luigi22 Re: Kamiński o działaniach WSI w mediach: To mons 28.01.07, 14:15
      Dla Tadeusza Cymańskiego (PiS) "szokujące" są informacje, że w WSI do zadań
      kontrwywiadowczych związanych z flanką wschodnią był jeden oficer, natomiast dla
      przygotowywania działań w obszarze mediów - co najmniej kilkudziesięciu. Jeśli
      rzeczywiście tak było, "to nie będzie przesłanka, tylko dowód na temat
      charakteru działania tych służb"

      No cóż tu chyba mamy wyjaśnione dla kogo te służby naprawdę pracowały. W
      zasadzie można się było tego domyślić biorąc pod uwagę, że ci agenci byli
      szkoleni w Moskwie. PiS ujawniając nazwiska tych ludzi niszczy ich, a dzięki
      temu Ci ludzie więcej do służb nie trafią, choćby po wyborach wygrało SLD. Może
      samo wykonanie czystki budzi wiele kontrowersji, niemniej jednak ktoś tą czystkę
      musiał przeprowadzić, a niedopuszczalne jest żeby rosyjscy agenci byli w polskim
      wywiadzie
    • bezcenzury1 Chłopcy ze WSI czy GRUpa trzymająca władze? 28.01.07, 14:24
      Chłopcy ze WSI czy GRUpa trzymająca władze? This is the Question...
    • adegie To Michaś, fan Pinocheta? 28.01.07, 14:33
      Szkoda że podobnego sortu dyktator nie przefasonował temu spasionemu kretynowi
      kiedyś tej nalanej czerwonej facjaty.
      • marc1951 Re: To Michaś, fan Pinocheta? 28.01.07, 14:44
        jak taki kretyn ,moze sie wypowiadac na temat WSI,wiecej warzyw , a moze banka
        tego idioty ,zacznie myslec.
    • zdzichu_bhp Notoryczne przecieki danych ??? 28.01.07, 14:33
      Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to za zawsze ale to ZAWSZE cos wycieka co ma
      klauzule tajne !!! To chyba nie jest normalne ze tak sie dzieje ?? jak tak
      dzialaja nasze tajne sluzby to smiech na sali, jak dziennikarze moga miec tajne
      info to co dopiero zagraniczne wywiady panst powiedzmy nam nieprzychylnych ?
      rosja pewnie chciala by wiedziec co sie u nas dzieje no i kto wie czy dokladnie
      tego nie wie lepiej niz nasz prezydent, premier i caly rzad ? ;)
      • majster_g Re: Notoryczne przecieki danych ??? 28.01.07, 15:25
        zdzichu_bhp napisał:

        > Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to za zawsze ale to ZAWSZE cos wycieka co
        > ma klauzule tajne !!!

        Ciekawe co na to minister obrony narodowej, kiedy rozwala mu sie wywiad pod
        nosem?
        A my mamy jeszcze jakis wywiad?
        • pos3gacz Wywiad? 28.01.07, 16:21
          Oczywiście,że mamy i to nie jeden "wywiad".Tyle wywiadów w RM i Tv Trwam.
          Po ujawnieniu listy agentów przez prezydenta staniemy się pośmiewiskiem dla
          całego świata.Pan Macierewicz juz raz miał do czynienia z listami agentów i co
          z tego wyszło?Teraz będzie to samo a nawet śmieszniej,gdyż każdy półgłówek
          potrafi podciąć gałąż na której siedzi.



    • chris12 Prominentny opozycjonista, prof. prawa, "Ci.." 28.01.07, 14:34
      ... działał w WSI zarówno na rzecz Polski solidarnej a także komunistów. Teraz
      w najwyższych władzach.
    • wojtek2784 ...Przeciek to robota nowych agentow ? 28.01.07, 14:57
      To jest objaw naiwnosci , albo glupoty. Pokazcie kraj wolny od agentow
      w mediach ? Nie ma takiego kraju na swiecie.
      W kazdym kraju w mediach pracuja agenci, tylko w Polsce robia z tego sensacje.
      • pos3gacz Re: ...Przeciek to robota nowych agentow ? 28.01.07, 16:26
        Pytanie retoryczne:Czy dwóch półgłówków stanowi jedną mądrą głowe?
    • twgalba Panie Kamiński !!!!! 28.01.07, 14:57
      Kamiński uznał, że "mamy do czynienia z monstrualnym skandalem", a Polska lat
      90. "była dużo bardziej odległa od europejskiego standardu państwa prawa, niż
      mogliśmy przypuszczać".
      Panie Kamiński !!!!! tamtej Polsce bardzo dużo brakuje do obecnego bezprawia i
      niesprawiedliwości , czekam na koniec IV RP a dzień ten powinien być świętem
      narodowym.
      • chachar1 Re: Panie Kamiński !!!!! 28.01.07, 15:18
        Czekaj tatka latka..do uśmiechniętej śmierci..powodzenia
      • k_r_m Re: Panie Kamiński !!!!! 28.01.07, 22:29
        twgalba napisał:

        > Kamiński uznał, że "mamy do czynienia z monstrualnym skandalem", a Polska lat
        > 90. "była dużo bardziej odległa od europejskiego standardu państwa prawa, niż
        > mogliśmy przypuszczać".
        > Panie Kamiński !!!!! tamtej Polsce bardzo dużo brakuje do obecnego bezprawia i
        >
        > niesprawiedliwości , czekam na koniec IV RP a dzień ten powinien być świętem
        > narodowym.

        póki co cały czas mamy IIIRP i żadna gadanina tego nie zmieni
    • bezecny_ateista Monstrualnym skandalem jest zabranie emerytom 28.01.07, 15:07
      40mln zł i przekazanie ich Kościołowi pod pretekstem budowy ŚOB.
      • majster_g Re: Monstrualnym skandalem jest zabranie emerytom 28.01.07, 15:18
        bezecny_ateista napisał:

        > 40mln zł i przekazanie ich Kościołowi pod pretekstem budowy ŚOB.

        To jest bardzo ciekawe. Fantastyczne po prostu! Zobacz:

        Emeryci post-komunistyczni - nie ma sprawy, im sie zabierze emeryture bo
        pracowali dla zlego rzadu.

        Emeryci w moherowych beretach - i tu jest ten problem! Z jednej strony zabiora
        emeryture ale z drugiej strony dadza swiatynie. I co bedzie? Radosc czy
        zgrzytanie wypadajacymi zebami:
        www.youtube.com/watch?v=J4Fyu7gjEag

      • kazden.jeden Obecny rzad ma dużo więcej swych agentów w mediach 28.01.07, 15:28
        Przeciez pan Premier Kaczyński mówi, że to jest "pod każdym wzgledem najlepszy
        rząd od 1089 roku".
        Mam takie pytanie: jeżeli rzad, pan Premier i pan Prezydent wiedzą ilu agentów
        władza zwerbowała i utrzymuje w mediach, i uważają, ze to jest źle oraz
        niedemokratycznie, to czemu tych swoich agentów po prostu nie wycofają? Powinni
        wysłać do wszystkich redakcji, których ta prestepcza działalność rządu dotyczy,
        list z przeprosinami oraz z informacją - kto jest agentem, gdzie sa
        zainstalowane podsłuchy, kamery i inne szpiegowskie badziewie.
        Bo teraz to wygląda tak, że rzad nasyła do redakcji swych tajniaków, a ujawnia
        ten fakt redakcjom konkurencyjnym, zeby z tego zrobiły sensację orza takie
        wrażenie, że to wina poszkodowanych redakcji, że były inwigilowane przez słuzby
        rządowe.
    • wikal Kamiński o działaniach WSI w mediach: To monstr.. 28.01.07, 15:13
      Tak, tak, szok prawdziwy. Pisuary znowu będa w swoim żywiole, a dla mediów
      zajęcie na 2 tygodnie przynajmniej. Tylko tym sie podniecają. Słuzby, agenci,
      obrzucanie błotem. Może czeka nas delegalizacja opozycji (tam sami agenci - a
      jak nie to Antek to załatwi), co niektórzy na tym forum (m.in. niejaki
      presentation czy jakoś tak) sugerowali już dobry tydzień temu. Mam gdzieś
      agentów, co z gospodarką? Znowu pójdzie do kąta, bo są ważniejsze sprawy -
      realizacja obsesji maniakalnych braci wielkich i ich przydupasów. No ale ja
      pewnie nic nie rozumiem, nie znam się, co mi za chwilę jakis pisuarek wytknie.
      • sympatyk10 Znowu wyciek z PIS-uaru... 28.01.07, 15:20
        To jednak zastanawiajace, ze Czeslaw jak jeszcze z Michnikiem trzesli ukladem
        nie :-) nie spuscili troche sadla temu pinochecikowi w zafajdanych majteczkach...
        • wykidajlo2 Re: Znowu wyciek z PIS-uaru... 28.01.07, 16:03
          Bo on wtedy na stojąco pod stół wchodził a do pisuaru też nie mógł dosięgnąć. W
          wieku młodzieńczym obżerał się zapewne hamburgerami i chipsami.
      • kazden.jeden Może w aktach WSI jest info czy Kamiński ma maturę 28.01.07, 15:32
        Taki mądry, to może by mu Giertych przyznał w swej Akademii Orła
        maturę "honoris causa" za całokształt działalności i gadalności.
    • bezecny_ateista No to wykazałeś, że AK nie pracował w ŻW i nie był 28.01.07, 15:17
      agentem służb specjalnych. Co z tego?
      • rejtann Czy TW Alek Kwaśniewski donosił w Sztandarze Młody 28.01.07, 15:22
        Czy TW Alek Kwaśniewski donosił w Sztandarze Młodych na swoich pracowników? Bo
        jeżeli tak, to bezprawnie piastował dwie kadencje!
    • zhk Jakoś nigdy do tej pory nie było procesu za 28.01.07, 15:30
      sypanie do mediów. Ciekawe.
      • kazden.jeden Jeżeli rząd szpieguje redakcje to czyja to wina? 28.01.07, 15:37
        Rządu, czy szpiegowanych redakcji?
        Czy w tych "przeciekach" z kregów macierewiczowskich jest jakaś informacja, ze
        juz przestali werbować, że zdemontowali podsłuchy w redakcjach, że nie
        podsłuchują rozmów telefonicznych dziennikarzy?
        • zhk Czyli szpigują ci tych i citych. Na to wychodzi. 28.01.07, 15:42
          Sami agenci wwzędzie.
    • polonus3 szerszy czy dluzszy? 28.01.07, 15:33
      Ale ten Kalisz szeroki, on chyba szerszy niz dluzszy! Upodabnia sie do niego
      pan Bolek. Ale wladza tuczy w Najjasniejszej! Umiaru, umiaru Panowie!
    • eeeee1 Re: Kamiński o działaniach WSI w mediach: To mons 28.01.07, 15:36
      wszystko zaczyna sie ukladac w logiczną całość włączając w to nagranie
      Gudzowatego z Michnikiem sugerujacego, ze artykuly w gazecie sa inspirowane
      przez sluzby specjalne;
      • zhk Jak zawsze przeginanie pały do spodu. 28.01.07, 15:40
        Z paskownicy robi się pustynię, a z kałuży jezioro. To śmieszne. Schozofrenia i
        homosowietikus wyłazi.
    • dzakarta Kamiński o działaniach WSI w mediach: To monstr.. 28.01.07, 15:50
      Szkoda słów na te głupoty, które wygadują "pisuarowcy". Rzygać się chce.
      A najsmutniejsze jest to, że dużo Polakow wierzy tej nienawistnej propagandzie.
      • halfilner dzakarta - mamy podobne poglady 28.01.07, 16:14
        dzakarta - mamy podobne poglady,
        dlatego tak jak i ty, czuje sie goovnem.
      • wet3 Re: dzakarta 30.01.07, 01:16
        dzakarta napisał:

        > Szkoda słów na te głupoty, które wygadują "pisuarowcy". Rzygać się chce.
        > A najsmutniejsze jest to, że dużo Polakow wierzy tej nienawistnej
        propagandzie.

        Musze cie rozczarowac. To nie jest wiara. To sa wyniki prostej obserwacji tego
        co dzieje sie u nas. Kmonuna trzyma sie swietnie - tak jak za PRL-u! Ten raport
        pokaze tylko maciupenki czubek gory lodowej.
    • rrzet Kamiński o działaniach WSI w mediach: To monstr.. 28.01.07, 15:53
      Szalony Antek z diabolicznym błyskiem w oczach i śliną na ustach puścił bąka, a
      kumple z PIS-u stwierdzili że strasznie śmiedzi.
    • bronimir Co znowu PiS chce ukryć? 28.01.07, 16:05
      Szum medialny na temat teczek czy WSI z zasady służy PiSowi do ukrycia jakiejś
      swojej wpadki czy przestępstwa. Czyżby teraz chodziło o ogłoszenie nominacji
      Marcinkiewicza na Prezesa PKO BP? Słyszałem że powtórzone wybory mają być
      pokryte z pieniędzy pierwotnie przeznaczonych na Świątynie OB.
      • halfilner bronimir - gratuluje aspotrzegawczosci 28.01.07, 16:18
        wyznajesz teorie spiskowa.
        Jak jakies mass media cos podaly, to musi byc to sterowanw przez PiS ?

        Czlowieku, zobacz jak TVN i GW reaguja na to,
        jak psy Pawlowa.

        I musze sie zgodzic z Kaczorem, ktory zadal pytanie retoryczne,
        jak zareagowalaby TVN, gdyby na miejscu Hanny GW w sytuacji spoznionej
        deklaracji majatkowej
        bylby Marcinkiewicz ?
        ja mysle ,ze TVN bylaby w totalneii histerii pod tytulem "Marcinkiewicz won ".


        bronimir napisał:

        > Szum medialny na temat teczek czy WSI z zasady służy PiSowi do ukrycia jakiejś
        > swojej wpadki czy przestępstwa. Czyżby teraz chodziło o ogłoszenie nominacji
        > Marcinkiewicza na Prezesa PKO BP? Słyszałem że powtórzone wybory mają być
        > pokryte z pieniędzy pierwotnie przeznaczonych na Świątynie OB.
        • igraszka Re: bronimir - gratuluje aspotrzegawczosci 28.01.07, 18:09
          Kto teczką wojuje, ten od teczki zginie, czego serdecznie życzę państwu KwaKwa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka