nad_morzem Re: Lepper do Tuska: Pan do mnie zionie nienawiśc 15.02.07, 19:44 Mówcie co chcecie, ale patrząc na Tuska naprawdę odnosi się wrażenie, że zaraz mu jakaś żyłka pęknie ze złości i jakiejś takiej swoistej nienawiści. Patrząc na niego mam wrażenie, że się w nim z wściekłości coś gotuje :))) I czy tak jest, czy nie - taki image mu mocno szkodzi. To już na Kwasa o wiele milej było popatrzeć, mimo wszystko :))) Odpowiedz Link Zgłoś
zlotarybka8 Re: Lepper do Tuska: Pan do mnie zionie nienawiśc 15.02.07, 20:02 Tuskowi? - toż on ledwo stał za tą mównicą, jakby przeraszał ,ze tam wogóle jest jak zionął to tylko chęcią dożycia do konca debaty a Lepper od razu, ze to gorące uczucie tak Tuska osłabiło Nieprawda, kłamstwo i oszukaństwo. -a na kogo Ty patrzyłeś ? hmmm?? pewnie na Leppera nad_morzem napisał: > Mówcie co chcecie, ale patrząc na Tuska naprawdę odnosi się wrażenie, że zaraz > mu jakaś żyłka pęknie ze złości i jakiejś takiej swoistej nienawiści. Patrząc > na niego mam wrażenie, że się w nim z wściekłości coś gotuje :))) I czy tak > jest, czy nie - taki image mu mocno szkodzi. To już na Kwasa o wiele milej było > > popatrzeć, mimo wszystko :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tata20 Lepper do Tuska: Lepper zionie nienawiścia do 15.02.07, 19:46 kazdego kto mówi prawde o nim.Cham,kryminalista,niedouczony były kierownik PGR, Trafił do siedliska przychylnych mu ludzi-zajadłych kretaczy,napuszonych kurdupli,mściwych,fałszywych,zakłamanych.Miejsce Leppera to najwyżej w gminnym skupie obornika. Odpowiedz Link Zgłoś
zapluty-karzel-reakcji Thuske do Reichu a nie szczekać w Polskim Sejmie ! 15.02.07, 20:03 Brawo premierze Lepper, dobrze powiedziane temu wnukowi wehrmachtowca "- Pan do mnie zionie nienawiścią (...), jest pan zawzięty. To nie jest najlepsza cecha. Kaszubi rodowici nie mają takiej cechy - zwrócił się Lepper do Tuska." Wymienione cechy zawziętość, nienawiść ... to typowe cechy NaziGermńca jakim jest Thuske .... Zresztą dzisiaj Fuhrer PeŁo dostał nowe instrukcje z Berlina i z pianą na pysku wystąpił przeciw tarczy antyrakietowej. W każdym razie w tej sprawie Thuske znowu przegra co pogłębi jego frustracje :-) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Thuske do Reichu a nie szczekać w Polskim Sej 15.02.07, 20:10 Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś i się zawstydź. Potrafisz? Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c 84% społeczeństwa zionie tak samo p.Lepper. 15.02.07, 20:07 to początek końca,jesteś gościu żałosną marionetką. Odpowiedz Link Zgłoś
waldam gdyby słuchać POszołomów to koniec już był i to 15.02.07, 20:14 kilka razy. Może udali by się do jakiejs wrózki. Bo do tej pory trafiają jak meteorolodzy w pogodę lub ślepy do tarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
mlaszczacy.kaczor Re: gdyby słuchać POszołomów to koniec już był i 15.02.07, 20:14 waldam napisał: > kilka razy. Może udali by się do jakiejs wrózki. Bo do tej pory trafiają jak me > teorolodzy w pogodę lub ślepy do tarczy. W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on: "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów". Masz jakiś komentarz? Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Re: gdyby słuchać POszołomów to koniec już był i 15.02.07, 20:23 listopad - grudzień 2006 - Tusk, Komorowski - " rządy PiS doprowadzą do załamania gospodarki ... na wiosne $ po 5 zł benzyna po 6zł" marzec 2007 - " poczekany do jesieni aż notowania PiSu spadną do 12-15%" Czyżby i ich tajne słuzby wprowadziły w błąd. Dla każdego danie du... nie jest miłe. Założycielem PO był człowiek związany z tymi służbami. Odpowiedz Link Zgłoś
akaka6 Tusk ma uraz do Leppera 15.02.07, 20:18 Jak przemawiał Lepper "Nie będzie wersalu" W tedy kamery uchwyciły też tuska on był na sali jak przemawiał Lepper Tusk wtedy stał jak w ryty jak by mu ktoś wbił gwoździa w głowe wyglądał. Odpowiedz Link Zgłoś
to_ti Leppcio jest coool!!! 15.02.07, 20:21 On jeden rozumie że polityka to bieganie z wyciągniętym Pisiakiem...:) fototel.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
akaka6 Tusk nienawidzi Leppera ale jeden z nich dwa razy 15.02.07, 20:39 Tusk nienawidzi Leppera ale jeden z nich dwa razy bardziej jeszcze go nie nawidzi mi esię wydaje że Rokita dwa razy bardziej nie nawidzi Leppera przecież przez niego więcej stracił bo miał być premierem z krakowaa gdyby nie koalicja to może by i nim był. Tusk swoją wsciekłość rozkaład pół na pół na kaczki i Leppera Tusk jest rozczarowany że nie jest prezydentem też. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej-ciupinski Lepper do Tuska: Pan do mnie zionie nienawiścią 15.02.07, 20:40 Podstawowa cechą działania partii politycznej,obok mocnych podstaw ideologicznych,powinna być skuteczność działania.Różnie można dyskutować o ideologii Platformy Obywatelskiej,jednak przemożnie nasuwająca się opinia o skuteczności działania tej partii może być tylko jedna:strzelanie kulą w płot! Żałosne wrażenie robił w czasie dzisiejszej debaty sejmowej Donald Tusk,boksujący się,przy pustawej sali,z pp.Lepperem i Kaczyńskim.Działanie p.Leppera jako Ministra Rolnictwa znajduje się chyba na szarym końcu znanych publicznie przywar tego polityka znanego z arogancji,populizmu a w końcu ze zwykłego chamstwa. Dlatego też, dzisiejsza debata była ze strony PO przysłowiowym "puszczaniem pary w gwizdek",nieskutecznym i chybionym także pod względem terminu(cofnięcie embarga na polskie mięso przez Ukrainę). Nasuwa się pytanie:dokąd ta Platforma jedzie i dlaczego bez ciągnika? AC Odpowiedz Link Zgłoś
akaka6 Tusk serwował odgrzane teksty z przed pięciu lat 15.02.07, 20:46 Podobną niesmaczną kuchnie serwuje nie jaki ~Jan Nowak z RM przecież sytuacja polityczn się zmienia. Partie ewoluują, podlegają pewnym nurtom myślowym takim jak liberalizm np. zamieniają się w proeuropejskie jak LPR. Ci którzy byli z początku bogami świata polityki stają się zwykłymi śmiertelnikami jak Miller. Okazują się być agentami jak Oleksy a potem okazują się nimi nie być. świat polityki jest za bardzo zmienny i dynamiczny by czepiać się słów. Odpowiedz Link Zgłoś
akaka6 Tusk serwował odgrzane teksty z przed pięciu lat 15.02.07, 20:51 To też pokazuje nieudaczność tuska tusk nie odnajduje sie wroli opzycji partyjnej. Tylko w zmacnia Leppera już po tej sex aferze Lepper płakał a teraz pokazują się nawet w tym temacie teksty za Lepperem. Gdyby tusk był mądry to powinien zostawić Leppera i nie robić teraz wojny politycznej zwłaszcza że Lepper wykrwawia się w sprawie krawczyk ale teraz nie będzie Lepper kontra krawczyk teraz Lepper kontra Tusk bedzie Tusk to dla leppera chyba pożyteczny idiota jest bo przydusił sprawe krawczyk. Odpowiedz Link Zgłoś
chwd.pis4 Mimo wszystko 15.02.07, 20:54 Mimo wszystko Lepper wicepremierem w rządzie wolnej RP to porażka. To całkowity upadek tego rządu! Tak nie wolno, żeby kryminalista był chołubiony przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie czujecie tragedi w tym wszystkim? Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek.pl Lepper do Tuska: Pan do mnie zionie nienawiścią 15.02.07, 20:57 "NIE DRAŻNIĆ LWA!" - "Dlaczego?" - zapytałem dozorcy. - "DOSTAJE BIEGUNKI" - odrzekł. /St.J.L./ Odpowiedz Link Zgłoś
janunia6 Brawo Jędrek. Wyrastasz na polityka dużego formatu 15.02.07, 21:05 .. szczególnie jak porówna się Ciebie z tymi niezgółami, wiecznymi opowiadaczami głupot Tuskiem , Komorowskim i innymi członkami parti założonej przez agenta SB. Rozwijasz się. Nic sobie nie rób z tych łże-elit. To prymitywy, których największą wadą to brak zdrowego rozsądku spowodowany uszkodzeniem mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
zima0001 A co taka Tuszczyna może? Tylko robić szopkę 15.02.07, 21:22 Ten facet doznał w 2005r. traumy, która odcisnęła piętno na jego psychice Odpowiedz Link Zgłoś
brokowisko Nie ma Leppera nie bedzie Kaczynskiego - proste! 15.02.07, 21:39 PiS musi usluznie sluchac Leppera bo inaczej nie bedzie mial wladzy! PiS woli byc ponizany - ale byc przy wladzy! Kto raz sie dorwie do korytka to wie jak ciezko ryjek oderwac!Moze to powiedziec AWS SLD Psl i inni! Samo zycie! Korytko to korytko! Tak bylo za komuny i tak jest dzisiaj ! Odpowiedz Link Zgłoś
kyklop Tusk jest wPOżo facet 15.02.07, 22:20 a o to dowut ! www.informacje.int.pl/donald-tusk.html Odpowiedz Link Zgłoś
woodbridge Lepcio intelektualnie juz przewyzsza Tusia 15.02.07, 22:40 Lepcio na prawde byl kiedys umyslowym pariasem ale od 2 lat ciagle sie rozwija i wiele sie nauczyl "na salonach". A Tusio ? Ten gosc idzie do tylu, co wystapienie to jeszcze wieksza kompromitacja. Tusio potrzebujesz logopedy, socjo-analityka a przede wszystkim mysl co mowisz i zwlaszcza wtedy kiedy prof. Spiewak nie mowi ci co masz mowic ! Odpowiedz Link Zgłoś
noelkabat Kaczynski o Leperze ... 15.02.07, 22:40 ... powiedzial kiedys (w 2003 r )znacznie gorsze rzeczy, nazwal go i Samoobrone agentem i agentura SB. Teraz zaczyna sie do Lepppera podlizywac bo Leppper gwarantuje mu "waaaaadze". "Pokaz mi swoich przyjaciol a powiem kim jestes". Obiecuje nam reforme finansow, pewno wprowadzana przez jego pupilka Skrzypka, nowego prezia NBP, ktory o finansach nie ma zielonego pojecia i nie umie sklecic po polsku prawidlowego zdania, gdy po nominacji udzielal wywiadu to belkotal nieprawdopodobnie...nie wiem czy przezyjemy jego reforme finansow i ... reforme bezpieki. Ulubiony twor Lechujarka CBA wlasnie wykazal sie "osiagnieciem": aresztowaniem przez uzbrojonych zbirow w kominiarkach jednego bezbronnego chirurga!!! Wyglada, ze oskarzenia sa mikre i nie do udowodnienia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lestek35 Lepper do Tuska: Pan do mnie zionie nienawiścią 15.02.07, 23:00 Lepper mnie "ni ziębi, ni grzeje", ale platformersi... O tutaj jest długa droga rządzenia: KLD, UW, UD... aż do PO. I co panowie zrobiliście dla Polski? Wyprzedaż za ok. 10 mld dolców 80 % bankowości polskiej, czyli tak jak telekompromitacji polskiej sprzedaż za bezcen klientów gotowego rynku. Platformersi wraz z rządem Buzka prywatyzowali krwioobieg Polskiej gospodarki. Krwioobieg, który teraz przynosi zyski nie Polakom i Polsce ale Niemcom, Włochom, Francuzom... Dziwne, ale dlaczego oni nie sprzedają swoich banków? Np. w Niemczech tylko ok. 15-20 % bankowości jest kapitałem zagranicznym, resztę mają gminy, landy czy jak zwał ichnie urzedy miejskie. podobnie jest we Francji i Austrii... No, ale uns trzeba był prywatyzoawć za wszelką cenę, bez pomysłu, bez długofalowej wizji a bo i kopertki pod stołami krążyły aby zmiejszyć w przeciągu paru miesięcy przed sprzedażą wartość banków w dół... I nie ma co pisać o przedsiębiorstwach, które podczas miłościwie panującego nam Balcerka padały tysiącami, bo facet miał wizję (może nawiedzenie) rzucenia gospodarki na głębokie wody. I wszystko byłoby fajnie gdyby przy okazji nie utopił kilku tyś firm, które były w bankach zadłużone bo wzieły kredyty INWESTYCYJNE, muszące spłacać raty za maszyny powiększone z tygodnia na tydzień o kilkadziesiąt procent (nawet lichwa jest mniej pazerna). A to skutkowało upadłością często doskonale rozwijających się firm... Ale co tam; grunt, że prywatyzować... Ot, logika... I to działo się pod rządami Platformersów, nazywanych wtedy jak już napisałem KLD, UW.... (wesoły Bielecki, Suchocka, Mazowiecki...). Krótka pamięć, co? Odpowiedz Link Zgłoś