Dodaj do ulubionych

Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi

    • pavliktoja Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 10:32
      a ja w sumie nic do tego goscia nie mam... moze i niektore jego zagrania sa
      szczytem debilizmu, ale w zakresie oswiaty jego zmiany sa moim zdaniem potrzebne...
      • neptus Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 10:33
        Idź się leczyć.
    • mariannos sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie się... 03.03.07, 10:43
      papieżowi JP II - możecie nie zgadzać się z z tym co mówi sam Giertych ale w
      kwestii aborcji wypowiedział TE SAME słowa co człowiek, który niebawem ma
      zostać ogłoszonym świętym! Czy nie zauważacie tej hipokryzji? - płaczu,
      nostalgii i przywiązania do polskiego papieża, a jednocześnie mówiąc Mu NIE w
      kwestiiaborcji - czy to jest szacunek dla człowieka, ba! - dla świętego??
      a potem takie czubki jak Biedroń wykorzystują burzliwe reakcje Zachodu
      przyklaskując Europie za zrozumienie, a szkalując własnego rodaka, a tym samym
      naród, który wciąż jeszcze opiera się propagandzie.
      P.S. ktokolwiek odpisze na ten post niech 2 razy się zastanowi nim palnie
      nieprzemyślane szablony rodem z Zachodu : "tolerancja!" - zachowajcie własną
      tozsamość - nie bądźmy "papugami Narodów" :|
      • niespecjalnieoptymistyczny Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 03.03.07, 12:28
        mariannos napisał:

        > papieżowi JP II - możecie nie zgadzać się z z tym co mówi sam Giertych ale w
        > kwestii aborcji wypowiedział TE SAME słowa co człowiek, który niebawem ma
        > zostać ogłoszonym świętym! Czy nie zauważacie tej hipokryzji? - płaczu,
        > nostalgii i przywiązania do polskiego papieża, a jednocześnie mówiąc Mu NIE w
        > kwestiiaborcji - czy to jest szacunek dla człowieka, ba! - dla świętego??
        > a potem takie czubki jak Biedroń wykorzystują burzliwe reakcje Zachodu
        > przyklaskując Europie za zrozumienie, a szkalując własnego rodaka, a tym
        samym
        > naród, który wciąż jeszcze opiera się propagandzie.
        > P.S. ktokolwiek odpisze na ten post niech 2 razy się zastanowi nim palnie
        > nieprzemyślane szablony rodem z Zachodu : "tolerancja!" - zachowajcie własną
        > tozsamość - nie bądźmy "papugami Narodów" :|

        Ręce opadają kiedy się czyta te ckliwe, ciemne manifesty. Jak śmiesz obrażać
        Jana Pawła II i porównywać jego słowa z ideeologią jakiegoś obłąkanego
        neofaszysty. Nie jestem katolikiem, jednak w kwestii szacunku do Papieża Polaka
        to musisz wiedzieć, że w świetle tego w jaki sposób tej znamienitej sylwetki
        korzystasz, stwierdzam że wogóle go nie szanujesz. Załóż lepiej ten moherowy
        beret i przejdź się na spacer bo od słuchania Rydzyka Twój możg przestaje
        funkcjonować. Potrzebny mu tlen i trochę przestrzeni do rozwoju myśli. Jak
        wrócisz to odpisz...
        • mariannos Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 04.03.07, 01:53
          "Jak śmiesz obrażać Jana Pawła II" - jak założysz okulary to zauważysz że w
          moim poście nie napisałem nic obraźliwego (oprócz "czubki)
          "porównywać jego słowa z ideeologią jakiegoś obłąkanego neofaszysty" -
          widocznie nie znasz papieskich encyklik
          "Nie jestem katolikiem" - i właśnie dlatego nie czytałeś i nie masz prawa
          wypowiadać się na tematy Tobie nieznane
          "Załóż lepiej ten moherowy beret" - jak na 23 lata, to za wcześnie na beret
          "bo od słuchania Rydzyka" - tak jak i Ty nie słucham tego pseudoradia
          "Jak wrócisz to odpisz..." - co właśnie uczyniłem ;)

          wesołej niedzieli nie-katoliku :)


      • kazik.k Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 03.03.07, 14:18
        mariannos ty nie przesadzaj z tymi swietosciami jp2.nie wszyscy uwazaja go za
        chodzaca i niewatpliwa swietosc.nie mozna dac sie zwariowac a troche krytycznego
        spojrzenia na ta swietosc nigdy nie zaszkodzi.jego ortodoksyjna hipokryzja nie
        raz byla zauwazana w europejskich i swiatowych mediach.pochwala piusa XII
        "hitlerowskiego papieza"-uwazam ze to bylo naplucie polakom w twarz!wizyta i
        entuzjazm /"przyjaciel"/ u pinocheta ludobojczego zbrodniarza!wywyzszenie
        stiepinacza chorwackiego faszystowskiego arcybiskupa popierajacego zbrodnie na
        serbach!odmowa spotkania z ofoarami pedofilii ksiezy!zakaz uzywania prezerwatyw
        co w afryce nie hamowalo zniwa smierci!czy nie masz watpliwosci co do tej
        "swietosci"?ja mam i nic na to nie poradze!dla mnie jp2 jest tylko jednym z
        wielu wladcow watykanu jacy przewineli sie przea wieki w naszej historii.
      • kazik.k Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 03.03.07, 14:19
        mariannos ty nie przesadzaj z tymi swietosciami jp2.nie wszyscy uwazaja go za
        chodzaca i niewatpliwa swietosc.nie mozna dac sie zwariowac a troche krytycznego
        spojrzenia na ta swietosc nigdy nie zaszkodzi.jego ortodoksyjna hipokryzja nie
        raz byla zauwazana w europejskich i swiatowych mediach.pochwala piusa XII
        "hitlerowskiego papieza"-uwazam ze to bylo naplucie polakom w twarz!wizyta i
        entuzjazm /"przyjaciel"/ u pinocheta ludobojczego zbrodniarza!wywyzszenie
        stiepinacza chorwackiego faszystowskiego arcybiskupa popierajacego zbrodnie na
        serbach!odmowa spotkania z ofoarami pedofilii ksiezy!zakaz uzywania prezerwatyw
        co w afryce nie hamowalo zniwa smierci!czy nie masz watpliwosci co do tej
        "swietosci"?ja mam i nic na to nie poradze!dla mnie jp2 jest tylko jednym z
        wielu wladcow watykanu jacy przewineli sie przea wieki w naszej
        historii.odpowiadam tylko mariannosowi.!
    • zdanka1 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 10:44
      >Z kolei europejski zakaz aborcji przemawia do młodych. Popiera go aż 63 proc.
      >ankietowanych w wieku 18-24 lat.


      Zabawne, ze pierwsze pokolenie, które nie pamięta komunizmu, jest jednoczesnie
      pierwszym pokoleniem, które tak goraco chce ograniczeń wolnosci innych. Z
      drugiej strony nie pamieta też obrzydliwej kampanii politycznej wokół aborcji
      z lat 91-93, która neistety była serwowana nawet w podstawówkach. Wynik ten
      mnie nie zaskakuje - aborcja w Polsce to jeden z przykładów jak mozna zrobić z
      prywatnej sprawy politykę i dostać sie do sejmu za pomocą takich Alicji
      Tysiac, wprawdzie juz niewidomych za to majacych trójkę dzieci dla dobrego
      samopoczucie politycznego prawej strony sejmu...
    • scolopetarius Geremek donosi na Giertycha, Żyd Polakowi wilkiem 03.03.07, 11:00
      fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/co-wolno-huntingtonowi-to-nie-byle-polakowi,874835,
    • jak-szymon Resztki zdrowej Europy! 03.03.07, 11:16
      A ja jestem za Gierytchem - zdechłe ryby płyną z prądem cywilizacji. żywe pod
      prąd. Jestem żywą rybą i jeśli w rzece życia 99% ryb płynie z prądem, to z całą
      pewnością nie zmienię swojego kierunku. Homoseksualizm jest poważnym zboczeniem
      a aborcja, (jakakolwiek) jest zakamuflowanym zabijaniem!!!
      Unia Eu. Jest formacją bez religii stając sie tym samym nową "religią" a to
      znaczy, że jeszcze za naszego pokolenia ( i w następnych) nasilą się kataklizmy
      zywiołów, które zdemolują ten twór do tego stopnia w jaki np. została
      zdemolowana potęga Cesarstwa Rzymskiego!!!
      Zresztą to jest już widoczne, eufemistycznie nazywa się to zmianą klimatu!!!
      • beatrix16 Re: zdechle ryby smierdza i sa trucizna! 03.03.07, 11:30
      • niespecjalnieoptymistyczny Re: Resztki zdrowej Europy! 03.03.07, 12:11
        Sam nie wierzę własnym oczom. Przykro patrzeć, że mieszkam (całe szczęście już
        niedługo) w kraju, w którym postęp cywilizacyjny znajduje tak zagorzałych
        przeciwników gotowych nawet wysilić się na barwne metafory. Ryby płyną pod prąd
        powodowane chęcią powrotu do miejsca, w którym przyszły na świat i jest to
        wynikiem działania hormonów regulujących funkcje seksualne. Kieruj się czym
        chcesz, ja jednak proponuję kierowanie się rozsądkiem. Być może bycie zdechłą
        rybą nie jest takie najgorsze, biorąc pod uwagę, że te żywe prezentują
        archaistyczne poglądy i głębokie zacofanie mentalne. A być może wszyskie
        zdechłe ryby powinny razem z tymi żywymi powstać z martwych i wspólnie
        rozpocząć wesołą idealistyczną kampanię nietolerancji i nienawiści, kampanię
        walki z postępem, zgodą i porządkiem. Nie wiem czy udało Ci się zauważyć
        różnicę w wykształceniu pomiędzy zdechlakami i tobie podobnymi
        pstrągami "rozjuszonymi" w okresie rozrodczym.
      • ready4freddy Re: Resztki zdrowej Europy! 03.03.07, 13:53
        bardzo ciekawa metafora, tylko glupawa z deczka. z pradem, panocku, to ino g.wno plynie, a taki pstrag to slachetna ryba i plynie pod prad. a tak poza tym to w domu wszyscy zdrowi?
    • slavik222 Sondaszzzz,,z Większością Polaków " w tle 03.03.07, 12:23
      Platne pacholki manipulują za srebrniki.
      Przed sumieniem nie uciekniesz: Nie cudzołuż, nie zabijaj, nie kradnij, nie mów
      fałszywego świadectwa(DEKALOG).
    • magnusg To nie ceimnota-tylko zdrowy rozsadek. 03.03.07, 12:36
      Polacy nie dali sie oglupic politycznej poprawnosci i nie maja ochoty u siebie
      na postepowe partie pedofilow i faszystowskie metody homolobby zabraniajace ich
      dzieciom mowienia tata i mama.
    • kazik.k Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 12:57
      no i mamy !mamy v ewangieliste blogoslawioneg romana giertycha!bedzie
      ewangelizowal europe!wielki szef kanapowej partyjki o marginalnym poparciu ma
      czelnosc pouczac cala europe!syn endeckiego przyglupa ktory jakims cudem dostal
      sie do europarlamentu w arogancki sposob udziela pouczen europie i polskiemu
      narodowi.bigoteryjny obludny opusdeista chce wymusic zmiane konstytucji !caly
      czas cytuje jpII bo w ten sposob chce wymusic zgode i uciszyc
      oponentow!zastraszeni poslowie wszystkich opcji maja tego smiecia
      popierac!kompletny oszolom!kto go napuszcza?czy znajda sie jacys poslowie ktorzy
      temu koltunowi powiedza p...sie? czy tego faszyzujacego gnoja nikt nie
      zatrzyma?ile czasu ten skoltuniony narod bedzie wysluchiwal takich bredni? czy w
      tym kraju juz nie bedzie mozna spokojnie zyc?jak dlugo jeszcze?
    • jens79 Ciemnota 03.03.07, 12:58
      Pewnie ze ciemnota. Widac przeciez po wyniku ankiety ze nie zgadza sie z nim
      wiekszosc ludzi z wyzszym wyksztalceniem (wyksztalciuchow). Madrzy ludzie mysla
      normalnie. Jak ktos mial problemy ze skonczeniem podstawowki to niec dziwnego
      ze na kims musi sie wyzyc.
      • mg2005 Re: Ciemnota 03.03.07, 13:15
        jens79 napisał:

        > Pewnie ze ciemnota. Widac przeciez po wyniku ankiety


        Sugerujesz ,że forumowicze to "ciemnota" ?... :))))

        • jens79 Re: Ciemnota 03.03.07, 14:23
          A czy ci co sa przeciw skonczyli jakas uczelnie i maja MGR albo DR ??
          • belaqua Był dr Mengele i dr Goebbels..:))) 04.03.07, 14:34
            Ludzie wykształceni...:)))
    • mg2005 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 13:17
      Większość, czyli mniejszość ... :)
      "Wybiórcza" znów manipuluje...
    • romano33 Sondażownie opanowane przez lewicowo-liberalne par 03.03.07, 14:12
      partie.

      Pamiętam kiedy były wybory na Prezydenta jak to wszystkie lewicowo-liberalne
      sondażownie wiesciły zwyciestwo Tuska z wielka przewaga. Manipulacja była
      ogromna bo i roznice były ogromne.

      Pozdrawiam tych co wierza w sondaże i w bajeczki
    • tarura Większość (38%) przeciw, a mniejszość (60%) za 03.03.07, 15:38
      powyższe wyniki w GW 3.3.2007 15:35

      pokazują że większość (aż 38%) jest przeciw Giertychowi

      natomiast mniejszość (ledwie 60%) popiera Giertycha

      po jego wystąpieniu w Heidelbergu
    • pikieta3 Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 16:24
      mialo byc cudownie: wolnosc i dostatek. jednak polska prezentuje sie jako narod
      beznadziejnie ulomny, nie godny miejsca wsrod narodow europy i
      nie warty nawet centa z pieniedzy plynacych z zachodu.


      • melisa-bb Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 20:04
        Ty chyba nie wiesz co mówisz.
    • bokassa Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 17:57
      Ci poprawni jewropejczycy,którzy nie zgadzają się z Giertychem niech się
      cieszą ,że ich matki były od nich mądrzejsze i ich nie wyskrobały
      żyletką.Dzięki temu mogą nie zgodzić się z Giertychem w drugiej sprawie ,umyć
      sobie dupę, albo i nie ,jak kto lubi i czekać na swego przydzielonego przez
      Unie Europejską Pedała.
      To chyba nie pachnie ładnie.
    • gringo_w666 i co z tego jeszcze nie ma demokracji sondażowej 03.03.07, 20:08
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=58383374
    • miszcz2455 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 04.03.07, 11:32
      shithead napisał:

      > Ciemnota ludu ("narodu") polskiego poraza. Naprawde wstyd byc Polakiem.
      Giertych ma po części racje bo gdyby byli sami homoseksualiści to świat by
      się zmiejszał aż wkońcu wszyscy by umarli.To może jak się takimi sprawami
      zajmuje nie h zostanie ministrem do spraw seksualnych a nie ministrem edukacji:)
    • abba15 mniejsza o większość byle poszczekać na Giertycha 04.03.07, 21:38
    • abba15 Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:02
      Sondaże to my wymyślamy
      i na Giertycha szczekamy
      • michnischerbeobachter Re: Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:16
        Wyleczyli rogatych gejów



        Bartłomiej Rabij

        Reformy rolne, nacjonalizacje i uwłaszczenia, huragany, dopłaty bezpośrednie i
        ceny gwarantowane, choroba wściekłych krów ani wiele innych kataklizmów
        spadających na hodowców roślin i zwierząt nie zdołały jeszcze zniszczyć zapału
        rolników. Jednak kto wie, czy hodowców nie zmogą homoseksualiści i to
        bynajmniej nie ze względu na nachalność swoich zalotów…

        Hodowcy zwierząt, które miliony klientów każdego dnia zjadają w formie steków,
        kiełbas i pasztetów, mają się w dzisiejszych czasach szczególnie ciężko. Bo
        wszelkiej maści wegetarianie i weganie namawiają do mięsnej wstrzemięźliwości,
        a obrońcy "praw zwierząt" każdego posiadacza skórzanej kurtki czy kożucha
        traktują niczym zbrodniarzy wojennych.


        Geje barany

        Od niedawna do grona tych, którzy mogą jeszcze bardziej zaszkodzić rolnictwu,
        dołączyli homoseksualiści. Bynajmniej nie chodzi o to, że rolnicy przeszkadzają
        im w praktykach seksualnych. Nie, sprawa jest znacznie bardziej kuriozalna. Jak
        donosi miesięcznik "Charaktery", niektóre owce, podobnie jak ludzie, odczuwają
        pociąg seksualny do osobników tej samej płci. Wobec takich anomalii
        zaniepokojeni hodowcy zwrócili się do naukowców z Oregon State University o
        pomoc, ponieważ ich homoseksualne owce nie chciały się rozmnażać.

        - Naukowcy postanowili przyjść z pomocą i znaleźć sposób na ich "wyleczenie" z
        marnotrawnego nawyku - donosi psychologiczny miesięcznik.

        Jak podaje "Chicago Sun Times", uczeni odnotowali "znaczące sukcesy" w
        osiągnięciu równowagi hormonalnej baranów. Dzięki czemu rolnicy pewnie mogliby
        odetchnąć z ulgą…

        Jednak złapanie oddechu nie jest wcale łatwe, bo wyczyn naukowców z Oregonu
        spotkał się …z falą krytyki ze strony środowisk homoseksualnych. Słynna Martina
        Navratilova, znana jako tenisistka wszech czasów stwierdziła, że działania
        uczonych to "niedopuszczalna manifestacja homofobii". Homoseksualiści chcą
        bowiem, aby owce same wybierały sobie upodobania seksualne, czyli, jak pisze
        prasa amerykańska - miały prawo do bycia gejem.


        Drugie dno

        Sprawa leczenia owiec z homoseksualizmu wywołała również spore zamieszanie w
        Anglii. Bowiem londyński "Times" napisał, że szef zespołu leczącego barany z
        homoseksualizmu dr Karol Roselli pracuje także nad wykorzystaniem swojej metody
        do leczenia ludzi. Wprawdzie pan Roselli zaprzeczył, jakoby prowadził takie
        badania, jednak bomba poszła w górę i "Political Affairs", "New York Times" i
        kilka innych pism poświęciło problemowi sporo miejsca. A wszystko po to, aby
        przekonać, że wprawdzie naukowcy zrozumieli mechanizmy biologiczne decydujące o
        preferencjach seksualnych, ale to wcale nie oznacza, że preferencje nie mogą
        być różne. Sęk jednak w tym, że biednym hodowcom owiec wcale nie chodziło o to,
        co kto z kim robi w zaciszu alkowy i jakie ma w związku z tym preferencje.
        Chcieli po prostu w spokoju prowadzić swój hodowlany biznes. Tymczasem
        homoseksualiści tak bardzo chcą bronić swego prawa do tego, aby nikt im do
        sypialni nie zaglądał, że są gotowi zajrzeć farmerowi do chlewika, byleby tylko
        udowodnić, że sami niczego złego nie robią.

        Co gorsza, z pomocą przyszła im znana organizacja PETA walcząca o "prawa
        zwierząt" (taki Greenpeace od spraw fauny). Jak można przypuszczać, zaraz
        zaczną się bojkoty producentów z Oregonu, co może poskutkować tym, że farmerzy
        z innych stanów na wszelki wypadek przestaną zwracać uwagę na homoseksualizm
        swoich owieczek. Tym samym koszty produkcji baraniny i skór baranich wzrosną, a
        zyskają pewnie hodowcy świń i krów. Za to tym od baranów trzeba będzie dorzucić
        z budżetu jakieś dopłaty bezpośrednie, kwoty albo co insze, bo przecież
        produkcja przestanie się opłacać, ale rolnik i tak robić coś musi. Oby tylko
        wśród baranów nie wzrosła świadomość tego, że mogą swobodnie wybierać
        orientację seksualną, wtedy może się okazać, że sprawa rozejdzie się na inne
        gatunki, np. świnie. Bo wraz z ciągłym rozwojem nauki dowiadujemy się wciąż
        więcej o coraz bardziej zdumiewających praktykach seksualnych poszczególnych
        ssaków.

        Wypada mieć tylko nadzieję, że wraz ze wzrostem znaczenia i wpływów organizacji
        i stowarzyszeń homoseksualistów nie dojdzie do wprowadzenia zakazu uboju
        zwierząt hodowlanych o tej samej orientacji seksualnej. Bo wtedy to będzie
        trzeba nie tylko do starości je trzymać, ale i młode owieczki ze stada im
        oddawać, a wtedy to utrzymywanie rolnictwa stanie się prawdziwym snobizmem dla
        poszczególnych rządów, które i tak trwonią na nie miliardy.

        Jest i inny, w sumie oczekiwany wniosek z tej historii. Otóż weterynarze,
        radząc sobie z baranami-pederastami udowodnili, że homoseksualizm to w
        większości przypadków rozstrój hormonalny, który łatwo da się wyleczyć. I
        powinni nim się zajmować nie psychologowie czy psychiatrzy, którzy
        przegłosowali, że to wcale nie choroba, tylko endokrynolodzy.






        • abba15 Re: Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:23
          michnischerbeobachter napisał: > Wyleczyli rogatych gejów

          wicie rozumicie towarzysze i towarzyszki
          wy tu się martwicie a mnie skręca kiszki
        • srul Re: Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:30
          Strach pomysleć co by to sie działo w postępowej Europie gdyby dokonano uboju
          barana o orientacji homo. Lamentom i biadoleniom nad tak skrajnym przejawem
          homofobii nie byłoby końca. Liczne autorytety załamywałyby ręce z ubolewaniem a
          przedstawiciele organizacji gejowskich uczyniłyby z niego męczennika niczym z
          Horsta Wessela, znanego barda socjalistycznego.
          • belus77 Paetz und Yankover w jednym domku spali? 05.03.07, 00:53
            Kiedy Konik zajmie sie pedalami w czarnych sukienkach?
    • demokrata10 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 05.03.07, 12:34
      shithead napisał:

      > Ciemnota ludu ("narodu") polskiego poraza. Naprawde wstyd byc Polakiem.

      Oj ludzie litości, co on będzie bez rządu robił.
      Jako do prawnika zadna istota ludzka sie nie uda.
      • michnischerbeobachter Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 05.03.07, 12:45
        nawet jak sie uda to jej sie nie uda. Gajowi opikietują mu kancelarie i
        postawią na bramce muskularnego(ą) drugqeen

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka