pavliktoja Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 10:32 a ja w sumie nic do tego goscia nie mam... moze i niektore jego zagrania sa szczytem debilizmu, ale w zakresie oswiaty jego zmiany sa moim zdaniem potrzebne... Odpowiedz Link Zgłoś
neptus Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 10:33 Idź się leczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
mariannos sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie się... 03.03.07, 10:43 papieżowi JP II - możecie nie zgadzać się z z tym co mówi sam Giertych ale w kwestii aborcji wypowiedział TE SAME słowa co człowiek, który niebawem ma zostać ogłoszonym świętym! Czy nie zauważacie tej hipokryzji? - płaczu, nostalgii i przywiązania do polskiego papieża, a jednocześnie mówiąc Mu NIE w kwestiiaborcji - czy to jest szacunek dla człowieka, ba! - dla świętego?? a potem takie czubki jak Biedroń wykorzystują burzliwe reakcje Zachodu przyklaskując Europie za zrozumienie, a szkalując własnego rodaka, a tym samym naród, który wciąż jeszcze opiera się propagandzie. P.S. ktokolwiek odpisze na ten post niech 2 razy się zastanowi nim palnie nieprzemyślane szablony rodem z Zachodu : "tolerancja!" - zachowajcie własną tozsamość - nie bądźmy "papugami Narodów" :| Odpowiedz Link Zgłoś
niespecjalnieoptymistyczny Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 03.03.07, 12:28 mariannos napisał: > papieżowi JP II - możecie nie zgadzać się z z tym co mówi sam Giertych ale w > kwestii aborcji wypowiedział TE SAME słowa co człowiek, który niebawem ma > zostać ogłoszonym świętym! Czy nie zauważacie tej hipokryzji? - płaczu, > nostalgii i przywiązania do polskiego papieża, a jednocześnie mówiąc Mu NIE w > kwestiiaborcji - czy to jest szacunek dla człowieka, ba! - dla świętego?? > a potem takie czubki jak Biedroń wykorzystują burzliwe reakcje Zachodu > przyklaskując Europie za zrozumienie, a szkalując własnego rodaka, a tym samym > naród, który wciąż jeszcze opiera się propagandzie. > P.S. ktokolwiek odpisze na ten post niech 2 razy się zastanowi nim palnie > nieprzemyślane szablony rodem z Zachodu : "tolerancja!" - zachowajcie własną > tozsamość - nie bądźmy "papugami Narodów" :| Ręce opadają kiedy się czyta te ckliwe, ciemne manifesty. Jak śmiesz obrażać Jana Pawła II i porównywać jego słowa z ideeologią jakiegoś obłąkanego neofaszysty. Nie jestem katolikiem, jednak w kwestii szacunku do Papieża Polaka to musisz wiedzieć, że w świetle tego w jaki sposób tej znamienitej sylwetki korzystasz, stwierdzam że wogóle go nie szanujesz. Załóż lepiej ten moherowy beret i przejdź się na spacer bo od słuchania Rydzyka Twój możg przestaje funkcjonować. Potrzebny mu tlen i trochę przestrzeni do rozwoju myśli. Jak wrócisz to odpisz... Odpowiedz Link Zgłoś
mariannos Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 04.03.07, 01:53 "Jak śmiesz obrażać Jana Pawła II" - jak założysz okulary to zauważysz że w moim poście nie napisałem nic obraźliwego (oprócz "czubki) "porównywać jego słowa z ideeologią jakiegoś obłąkanego neofaszysty" - widocznie nie znasz papieskich encyklik "Nie jestem katolikiem" - i właśnie dlatego nie czytałeś i nie masz prawa wypowiadać się na tematy Tobie nieznane "Załóż lepiej ten moherowy beret" - jak na 23 lata, to za wcześnie na beret "bo od słuchania Rydzyka" - tak jak i Ty nie słucham tego pseudoradia "Jak wrócisz to odpisz..." - co właśnie uczyniłem ;) wesołej niedzieli nie-katoliku :) Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 03.03.07, 14:18 mariannos ty nie przesadzaj z tymi swietosciami jp2.nie wszyscy uwazaja go za chodzaca i niewatpliwa swietosc.nie mozna dac sie zwariowac a troche krytycznego spojrzenia na ta swietosc nigdy nie zaszkodzi.jego ortodoksyjna hipokryzja nie raz byla zauwazana w europejskich i swiatowych mediach.pochwala piusa XII "hitlerowskiego papieza"-uwazam ze to bylo naplucie polakom w twarz!wizyta i entuzjazm /"przyjaciel"/ u pinocheta ludobojczego zbrodniarza!wywyzszenie stiepinacza chorwackiego faszystowskiego arcybiskupa popierajacego zbrodnie na serbach!odmowa spotkania z ofoarami pedofilii ksiezy!zakaz uzywania prezerwatyw co w afryce nie hamowalo zniwa smierci!czy nie masz watpliwosci co do tej "swietosci"?ja mam i nic na to nie poradze!dla mnie jp2 jest tylko jednym z wielu wladcow watykanu jacy przewineli sie przea wieki w naszej historii. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: sprzeciwiając się Giertychowi sprzeciwiacie s 03.03.07, 14:19 mariannos ty nie przesadzaj z tymi swietosciami jp2.nie wszyscy uwazaja go za chodzaca i niewatpliwa swietosc.nie mozna dac sie zwariowac a troche krytycznego spojrzenia na ta swietosc nigdy nie zaszkodzi.jego ortodoksyjna hipokryzja nie raz byla zauwazana w europejskich i swiatowych mediach.pochwala piusa XII "hitlerowskiego papieza"-uwazam ze to bylo naplucie polakom w twarz!wizyta i entuzjazm /"przyjaciel"/ u pinocheta ludobojczego zbrodniarza!wywyzszenie stiepinacza chorwackiego faszystowskiego arcybiskupa popierajacego zbrodnie na serbach!odmowa spotkania z ofoarami pedofilii ksiezy!zakaz uzywania prezerwatyw co w afryce nie hamowalo zniwa smierci!czy nie masz watpliwosci co do tej "swietosci"?ja mam i nic na to nie poradze!dla mnie jp2 jest tylko jednym z wielu wladcow watykanu jacy przewineli sie przea wieki w naszej historii.odpowiadam tylko mariannosowi.! Odpowiedz Link Zgłoś
zdanka1 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 10:44 >Z kolei europejski zakaz aborcji przemawia do młodych. Popiera go aż 63 proc. >ankietowanych w wieku 18-24 lat. Zabawne, ze pierwsze pokolenie, które nie pamięta komunizmu, jest jednoczesnie pierwszym pokoleniem, które tak goraco chce ograniczeń wolnosci innych. Z drugiej strony nie pamieta też obrzydliwej kampanii politycznej wokół aborcji z lat 91-93, która neistety była serwowana nawet w podstawówkach. Wynik ten mnie nie zaskakuje - aborcja w Polsce to jeden z przykładów jak mozna zrobić z prywatnej sprawy politykę i dostać sie do sejmu za pomocą takich Alicji Tysiac, wprawdzie juz niewidomych za to majacych trójkę dzieci dla dobrego samopoczucie politycznego prawej strony sejmu... Odpowiedz Link Zgłoś
scolopetarius Geremek donosi na Giertycha, Żyd Polakowi wilkiem 03.03.07, 11:00 fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/co-wolno-huntingtonowi-to-nie-byle-polakowi,874835, Odpowiedz Link Zgłoś
jak-szymon Resztki zdrowej Europy! 03.03.07, 11:16 A ja jestem za Gierytchem - zdechłe ryby płyną z prądem cywilizacji. żywe pod prąd. Jestem żywą rybą i jeśli w rzece życia 99% ryb płynie z prądem, to z całą pewnością nie zmienię swojego kierunku. Homoseksualizm jest poważnym zboczeniem a aborcja, (jakakolwiek) jest zakamuflowanym zabijaniem!!! Unia Eu. Jest formacją bez religii stając sie tym samym nową "religią" a to znaczy, że jeszcze za naszego pokolenia ( i w następnych) nasilą się kataklizmy zywiołów, które zdemolują ten twór do tego stopnia w jaki np. została zdemolowana potęga Cesarstwa Rzymskiego!!! Zresztą to jest już widoczne, eufemistycznie nazywa się to zmianą klimatu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niespecjalnieoptymistyczny Re: Resztki zdrowej Europy! 03.03.07, 12:11 Sam nie wierzę własnym oczom. Przykro patrzeć, że mieszkam (całe szczęście już niedługo) w kraju, w którym postęp cywilizacyjny znajduje tak zagorzałych przeciwników gotowych nawet wysilić się na barwne metafory. Ryby płyną pod prąd powodowane chęcią powrotu do miejsca, w którym przyszły na świat i jest to wynikiem działania hormonów regulujących funkcje seksualne. Kieruj się czym chcesz, ja jednak proponuję kierowanie się rozsądkiem. Być może bycie zdechłą rybą nie jest takie najgorsze, biorąc pod uwagę, że te żywe prezentują archaistyczne poglądy i głębokie zacofanie mentalne. A być może wszyskie zdechłe ryby powinny razem z tymi żywymi powstać z martwych i wspólnie rozpocząć wesołą idealistyczną kampanię nietolerancji i nienawiści, kampanię walki z postępem, zgodą i porządkiem. Nie wiem czy udało Ci się zauważyć różnicę w wykształceniu pomiędzy zdechlakami i tobie podobnymi pstrągami "rozjuszonymi" w okresie rozrodczym. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Resztki zdrowej Europy! 03.03.07, 13:53 bardzo ciekawa metafora, tylko glupawa z deczka. z pradem, panocku, to ino g.wno plynie, a taki pstrag to slachetna ryba i plynie pod prad. a tak poza tym to w domu wszyscy zdrowi? Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Sondaszzzz,,z Większością Polaków " w tle 03.03.07, 12:23 Platne pacholki manipulują za srebrniki. Przed sumieniem nie uciekniesz: Nie cudzołuż, nie zabijaj, nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa(DEKALOG). Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg To nie ceimnota-tylko zdrowy rozsadek. 03.03.07, 12:36 Polacy nie dali sie oglupic politycznej poprawnosci i nie maja ochoty u siebie na postepowe partie pedofilow i faszystowskie metody homolobby zabraniajace ich dzieciom mowienia tata i mama. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 12:57 no i mamy !mamy v ewangieliste blogoslawioneg romana giertycha!bedzie ewangelizowal europe!wielki szef kanapowej partyjki o marginalnym poparciu ma czelnosc pouczac cala europe!syn endeckiego przyglupa ktory jakims cudem dostal sie do europarlamentu w arogancki sposob udziela pouczen europie i polskiemu narodowi.bigoteryjny obludny opusdeista chce wymusic zmiane konstytucji !caly czas cytuje jpII bo w ten sposob chce wymusic zgode i uciszyc oponentow!zastraszeni poslowie wszystkich opcji maja tego smiecia popierac!kompletny oszolom!kto go napuszcza?czy znajda sie jacys poslowie ktorzy temu koltunowi powiedza p...sie? czy tego faszyzujacego gnoja nikt nie zatrzyma?ile czasu ten skoltuniony narod bedzie wysluchiwal takich bredni? czy w tym kraju juz nie bedzie mozna spokojnie zyc?jak dlugo jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
jens79 Ciemnota 03.03.07, 12:58 Pewnie ze ciemnota. Widac przeciez po wyniku ankiety ze nie zgadza sie z nim wiekszosc ludzi z wyzszym wyksztalceniem (wyksztalciuchow). Madrzy ludzie mysla normalnie. Jak ktos mial problemy ze skonczeniem podstawowki to niec dziwnego ze na kims musi sie wyzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Re: Ciemnota 03.03.07, 13:15 jens79 napisał: > Pewnie ze ciemnota. Widac przeciez po wyniku ankiety Sugerujesz ,że forumowicze to "ciemnota" ?... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
jens79 Re: Ciemnota 03.03.07, 14:23 A czy ci co sa przeciw skonczyli jakas uczelnie i maja MGR albo DR ?? Odpowiedz Link Zgłoś
belaqua Był dr Mengele i dr Goebbels..:))) 04.03.07, 14:34 Ludzie wykształceni...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 13:17 Większość, czyli mniejszość ... :) "Wybiórcza" znów manipuluje... Odpowiedz Link Zgłoś
romano33 Sondażownie opanowane przez lewicowo-liberalne par 03.03.07, 14:12 partie. Pamiętam kiedy były wybory na Prezydenta jak to wszystkie lewicowo-liberalne sondażownie wiesciły zwyciestwo Tuska z wielka przewaga. Manipulacja była ogromna bo i roznice były ogromne. Pozdrawiam tych co wierza w sondaże i w bajeczki Odpowiedz Link Zgłoś
tarura Większość (38%) przeciw, a mniejszość (60%) za 03.03.07, 15:38 powyższe wyniki w GW 3.3.2007 15:35 pokazują że większość (aż 38%) jest przeciw Giertychowi natomiast mniejszość (ledwie 60%) popiera Giertycha po jego wystąpieniu w Heidelbergu Odpowiedz Link Zgłoś
pikieta3 Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 16:24 mialo byc cudownie: wolnosc i dostatek. jednak polska prezentuje sie jako narod beznadziejnie ulomny, nie godny miejsca wsrod narodow europy i nie warty nawet centa z pieniedzy plynacych z zachodu. Odpowiedz Link Zgłoś
melisa-bb Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 20:04 Ty chyba nie wiesz co mówisz. Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 03.03.07, 17:57 Ci poprawni jewropejczycy,którzy nie zgadzają się z Giertychem niech się cieszą ,że ich matki były od nich mądrzejsze i ich nie wyskrobały żyletką.Dzięki temu mogą nie zgodzić się z Giertychem w drugiej sprawie ,umyć sobie dupę, albo i nie ,jak kto lubi i czekać na swego przydzielonego przez Unie Europejską Pedała. To chyba nie pachnie ładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
gringo_w666 i co z tego jeszcze nie ma demokracji sondażowej 03.03.07, 20:08 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=58383374 Odpowiedz Link Zgłoś
miszcz2455 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 04.03.07, 11:32 shithead napisał: > Ciemnota ludu ("narodu") polskiego poraza. Naprawde wstyd byc Polakiem. Giertych ma po części racje bo gdyby byli sami homoseksualiści to świat by się zmiejszał aż wkońcu wszyscy by umarli.To może jak się takimi sprawami zajmuje nie h zostanie ministrem do spraw seksualnych a nie ministrem edukacji:) Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:02 Sondaże to my wymyślamy i na Giertycha szczekamy Odpowiedz Link Zgłoś
michnischerbeobachter Re: Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:16 Wyleczyli rogatych gejów Bartłomiej Rabij Reformy rolne, nacjonalizacje i uwłaszczenia, huragany, dopłaty bezpośrednie i ceny gwarantowane, choroba wściekłych krów ani wiele innych kataklizmów spadających na hodowców roślin i zwierząt nie zdołały jeszcze zniszczyć zapału rolników. Jednak kto wie, czy hodowców nie zmogą homoseksualiści i to bynajmniej nie ze względu na nachalność swoich zalotów… Hodowcy zwierząt, które miliony klientów każdego dnia zjadają w formie steków, kiełbas i pasztetów, mają się w dzisiejszych czasach szczególnie ciężko. Bo wszelkiej maści wegetarianie i weganie namawiają do mięsnej wstrzemięźliwości, a obrońcy "praw zwierząt" każdego posiadacza skórzanej kurtki czy kożucha traktują niczym zbrodniarzy wojennych. Geje barany Od niedawna do grona tych, którzy mogą jeszcze bardziej zaszkodzić rolnictwu, dołączyli homoseksualiści. Bynajmniej nie chodzi o to, że rolnicy przeszkadzają im w praktykach seksualnych. Nie, sprawa jest znacznie bardziej kuriozalna. Jak donosi miesięcznik "Charaktery", niektóre owce, podobnie jak ludzie, odczuwają pociąg seksualny do osobników tej samej płci. Wobec takich anomalii zaniepokojeni hodowcy zwrócili się do naukowców z Oregon State University o pomoc, ponieważ ich homoseksualne owce nie chciały się rozmnażać. - Naukowcy postanowili przyjść z pomocą i znaleźć sposób na ich "wyleczenie" z marnotrawnego nawyku - donosi psychologiczny miesięcznik. Jak podaje "Chicago Sun Times", uczeni odnotowali "znaczące sukcesy" w osiągnięciu równowagi hormonalnej baranów. Dzięki czemu rolnicy pewnie mogliby odetchnąć z ulgą… Jednak złapanie oddechu nie jest wcale łatwe, bo wyczyn naukowców z Oregonu spotkał się …z falą krytyki ze strony środowisk homoseksualnych. Słynna Martina Navratilova, znana jako tenisistka wszech czasów stwierdziła, że działania uczonych to "niedopuszczalna manifestacja homofobii". Homoseksualiści chcą bowiem, aby owce same wybierały sobie upodobania seksualne, czyli, jak pisze prasa amerykańska - miały prawo do bycia gejem. Drugie dno Sprawa leczenia owiec z homoseksualizmu wywołała również spore zamieszanie w Anglii. Bowiem londyński "Times" napisał, że szef zespołu leczącego barany z homoseksualizmu dr Karol Roselli pracuje także nad wykorzystaniem swojej metody do leczenia ludzi. Wprawdzie pan Roselli zaprzeczył, jakoby prowadził takie badania, jednak bomba poszła w górę i "Political Affairs", "New York Times" i kilka innych pism poświęciło problemowi sporo miejsca. A wszystko po to, aby przekonać, że wprawdzie naukowcy zrozumieli mechanizmy biologiczne decydujące o preferencjach seksualnych, ale to wcale nie oznacza, że preferencje nie mogą być różne. Sęk jednak w tym, że biednym hodowcom owiec wcale nie chodziło o to, co kto z kim robi w zaciszu alkowy i jakie ma w związku z tym preferencje. Chcieli po prostu w spokoju prowadzić swój hodowlany biznes. Tymczasem homoseksualiści tak bardzo chcą bronić swego prawa do tego, aby nikt im do sypialni nie zaglądał, że są gotowi zajrzeć farmerowi do chlewika, byleby tylko udowodnić, że sami niczego złego nie robią. Co gorsza, z pomocą przyszła im znana organizacja PETA walcząca o "prawa zwierząt" (taki Greenpeace od spraw fauny). Jak można przypuszczać, zaraz zaczną się bojkoty producentów z Oregonu, co może poskutkować tym, że farmerzy z innych stanów na wszelki wypadek przestaną zwracać uwagę na homoseksualizm swoich owieczek. Tym samym koszty produkcji baraniny i skór baranich wzrosną, a zyskają pewnie hodowcy świń i krów. Za to tym od baranów trzeba będzie dorzucić z budżetu jakieś dopłaty bezpośrednie, kwoty albo co insze, bo przecież produkcja przestanie się opłacać, ale rolnik i tak robić coś musi. Oby tylko wśród baranów nie wzrosła świadomość tego, że mogą swobodnie wybierać orientację seksualną, wtedy może się okazać, że sprawa rozejdzie się na inne gatunki, np. świnie. Bo wraz z ciągłym rozwojem nauki dowiadujemy się wciąż więcej o coraz bardziej zdumiewających praktykach seksualnych poszczególnych ssaków. Wypada mieć tylko nadzieję, że wraz ze wzrostem znaczenia i wpływów organizacji i stowarzyszeń homoseksualistów nie dojdzie do wprowadzenia zakazu uboju zwierząt hodowlanych o tej samej orientacji seksualnej. Bo wtedy to będzie trzeba nie tylko do starości je trzymać, ale i młode owieczki ze stada im oddawać, a wtedy to utrzymywanie rolnictwa stanie się prawdziwym snobizmem dla poszczególnych rządów, które i tak trwonią na nie miliardy. Jest i inny, w sumie oczekiwany wniosek z tej historii. Otóż weterynarze, radząc sobie z baranami-pederastami udowodnili, że homoseksualizm to w większości przypadków rozstrój hormonalny, który łatwo da się wyleczyć. I powinni nim się zajmować nie psychologowie czy psychiatrzy, którzy przegłosowali, że to wcale nie choroba, tylko endokrynolodzy. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:23 michnischerbeobachter napisał: > Wyleczyli rogatych gejów wicie rozumicie towarzysze i towarzyszki wy tu się martwicie a mnie skręca kiszki Odpowiedz Link Zgłoś
srul Re: Sondaż wymyślamy i na Giertycha szczekamy 04.03.07, 22:30 Strach pomysleć co by to sie działo w postępowej Europie gdyby dokonano uboju barana o orientacji homo. Lamentom i biadoleniom nad tak skrajnym przejawem homofobii nie byłoby końca. Liczne autorytety załamywałyby ręce z ubolewaniem a przedstawiciele organizacji gejowskich uczyniłyby z niego męczennika niczym z Horsta Wessela, znanego barda socjalistycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
belus77 Paetz und Yankover w jednym domku spali? 05.03.07, 00:53 Kiedy Konik zajmie sie pedalami w czarnych sukienkach? Odpowiedz Link Zgłoś
demokrata10 Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 05.03.07, 12:34 shithead napisał: > Ciemnota ludu ("narodu") polskiego poraza. Naprawde wstyd byc Polakiem. Oj ludzie litości, co on będzie bez rządu robił. Jako do prawnika zadna istota ludzka sie nie uda. Odpowiedz Link Zgłoś
michnischerbeobachter Re: Sondaż: Większość Polaków przeciw Giertychowi 05.03.07, 12:45 nawet jak sie uda to jej sie nie uda. Gajowi opikietują mu kancelarie i postawią na bramce muskularnego(ą) drugqeen Odpowiedz Link Zgłoś