kurtis81 Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu Or.. 27.04.07, 02:09 To skandal, ilu jeszcze wielkich Polakow bedzie ponizanych przez przepisy lustracyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
zbychuk Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 02:15 Brawo Panie Premierze! Odpowiedz Link Zgłoś
w.s3 Re: Wszystkie dzienniki francuskie mowia dzis o G 27.04.07, 05:56 Nie tyle 'poszeklu' co 'porozumie'.Był i nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
jaro_ss Powinien złożyć oświadczenie z dumą! 27.04.07, 06:31 Nie rozumiem tego. Powinien złożyć oświadczenie z dumą, że w tych czasach nie współpracował, ale ci panowie Gieremek i Mazowiecki w dziwny sposób lubią zochydzać Polske Polakom i za granicą. Ja oświadczam z duma, że nie wpółpracowałem i jestem to w stanie powtórzyć z duma ile razy będzie potrzeba. Tak złośliwie: to co, może żałują, że nie współpracowali? Odpowiedz Link Zgłoś
buszek3 Gieremek przedklada interesy wlasne nad polskie ! 27.04.07, 06:35 pomaga mu w tym wsparcie parlamentarzystwo PE tych pochodzenia zydowskiego /Moskovici & Co./ oraz tych skolowanych. Wstyd panie Gieremek Odpowiedz Link Zgłoś
pionier630 Wielkimi Lustratorami powinien zająć się pożądny 27.04.07, 06:38 psychiatra. Może dr A. Samson? Odpowiedz Link Zgłoś
marian.kaluski Precz z Geremkiem! 27.04.07, 07:03 O Bronisławie Geremku: To skandal, że człowiek, który opluwa Polskę w mediach zachodnich był do tej pory członkiem Kapituły Orderu Orła Białego!!! Przecież to nawet nie Polak. Etniczny Polak nie opluwał by Polski w zachodnich mediach!!! To tylko i wyłącznie Zyd z krwi i kości; ostatecznie takim się urodził. Dzięki Bogu, że 4 maja przestanie być członkiem Kapituły. Jego miejsce, tego byłego komucha - członka PZPR, jest na śmietniku polskiej historii. Najwyżej Zydzi za jego szkalowanie Polski mogą uważać go za swego bohatera. Geremek dał jeszcze jeden dowód na to, że Zydzi (poza prawdziwymi Mickiewiczowskimi Jankielami) są nieszczęściem Polski. Cieszę się, że wyrazy oburzenia słychać od poważanych osób. Zdobyli się na odwagę. Dlatego, że mimo wszystko są Polakami (żaden ptak nie smrodzi do swego gniazda). A Polska to nie gniazdo Geremka, więc na nie smrodzi. Jak jest takim Europejczykiem to nich zrzeknie się polskiego obywatelstwa i zamieszka jak najdalej od Polski. Bo czosnek jednak bardzo śmierdzi! Marian Kałuski, Australia Odpowiedz Link Zgłoś
petrucchio Re: Precz z Geremkiem! 27.04.07, 07:16 > Marian Kałuski, Australia Biedna Australia... Odpowiedz Link Zgłoś
petrucchio Wyrzucić jeszcze prof. Gieremka... 27.04.07, 07:03 ... i zamiast Orderu Orła Białego można nadawać Ordery Kaczki-Dziwaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
marian.kaluski Kto chce order od polakożercy?! 27.04.07, 07:13 Lepiej dostać order kaczki-dziwaczki od Polaka niż order orła białego od polakożercy!!! Marian Kałuski, Australia Odpowiedz Link Zgłoś
petrucchio Za taką postawę... 27.04.07, 07:18 marian.kaluski napisał: > Lepiej dostać order kaczki-dziwaczki od Polaka niż order orła białego od > polakożercy!!! ... zgłaszam kandydaturę Mariana Kałuskiego jako pierwszego Kawalera Orderu Kaczki Dziwaczki! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: petrucchio 27.04.07, 15:19 petrucchio napisał: > marian.kaluski napisał: > > > Lepiej dostać order kaczki-dziwaczki od Polaka niż order orła białego od > > polakożercy!!! > > ... zgłaszam kandydaturę Mariana Kałuskiego jako pierwszego Kawalera Orderu > Kaczki Dziwaczki! No, no! Ale nieladnie pyskujesz i wychylasz sie poza ramy twojej partii! Przeciez nawet twoj bohater Bolek Walesa powiedzial, ze Mr.Gruba Kreska popelnil wielki nlad! Czyzby to uszlo twojej uwadze???! Odpowiedz Link Zgłoś
mcozio Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 09:08 podobno prawo nie działą wstecz a tu widac ze nawet ze stołka można spaść - cos wróze PIsowu ze nazwa ich stalinowcami i faszystami - jaki sie juz PE za nas bierze to znaczy ze zle z nami na całego Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 09:12 Dobrze, że Papież JP2 umarł, bo te kurduple też by go chciały zlustrować Odpowiedz Link Zgłoś
neptus Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 10:10 Teraz wsadzą tam za niego tego z wynikiem WR+++ i za Geremka lepera i po orderze, bo to tylko wstyd bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
guma123 I bardzo dobrze... 27.04.07, 12:39 nie będzie robił problemy w przyznaniu Orderu Mamie Kaczyńskiej. Przecież się jej należy. Tyle lat mordowała się z tymi gnojami. Odpowiedz Link Zgłoś
drbob20 Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 12:39 smrod kaczego lajna nateza sie! Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu Or.. 27.04.07, 15:21 Został za grubą kreską. Trudno to się zdarza. Na Pohybel Postkomunie. u. Odpowiedz Link Zgłoś
wyrozumialski Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu Or.. 30.04.07, 19:59 Napewno aktorzy dawnego filmu dla dzieci zlikwiduja Order Orła Białego. Powstanie napewno bardziej odpowiednia nazwa Oderu na czasy nielegalnej IV RP. W eterze słychać że będzie sie nazywał Order Białej K..... . Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: wyrozumialski 03.05.07, 15:50 wyrozumialski napisał: > Napewno aktorzy dawnego filmu dla dzieci zlikwiduja Order Orła Białego. > Powstanie napewno bardziej odpowiednia nazwa Oderu na czasy nielegalnej > > IV RP. W eterze słychać że będzie sie nazywał Order Białej K..... . No wlasnie! Order Bialej K... to order nadawany przez Kvasmanai i Bolka swoim popychadlom i wielbicielom. Odpowiedz Link Zgłoś