Dodaj do ulubionych

Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu Or...

    • kurtis81 Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu Or.. 27.04.07, 02:09
      To skandal, ilu jeszcze wielkich Polakow bedzie ponizanych przez przepisy
      lustracyjne.
    • zbychuk Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 02:15
      Brawo Panie Premierze!
    • w.s3 Re: Wszystkie dzienniki francuskie mowia dzis o G 27.04.07, 05:56
      Nie tyle 'poszeklu' co 'porozumie'.Był i nie ma.
    • jaro_ss Powinien złożyć oświadczenie z dumą! 27.04.07, 06:31
      Nie rozumiem tego. Powinien złożyć oświadczenie z dumą, że w tych czasach nie
      współpracował, ale ci panowie Gieremek i Mazowiecki w dziwny sposób lubią
      zochydzać Polske Polakom i za granicą. Ja oświadczam z duma, że nie
      wpółpracowałem i jestem to w stanie powtórzyć z duma ile razy będzie potrzeba.


      Tak złośliwie: to co, może żałują, że nie współpracowali?
    • buszek3 Gieremek przedklada interesy wlasne nad polskie ! 27.04.07, 06:35
      pomaga mu w tym wsparcie parlamentarzystwo PE tych pochodzenia
      zydowskiego /Moskovici & Co./ oraz tych skolowanych. Wstyd panie Gieremek
    • pionier630 Wielkimi Lustratorami powinien zająć się pożądny 27.04.07, 06:38
      psychiatra. Może dr A. Samson?
    • marian.kaluski Precz z Geremkiem! 27.04.07, 07:03
      O Bronisławie Geremku:
      To skandal, że człowiek, który opluwa Polskę w mediach zachodnich był do tej
      pory członkiem Kapituły Orderu Orła Białego!!!
      Przecież to nawet nie Polak. Etniczny Polak nie opluwał by Polski w zachodnich
      mediach!!! To tylko i wyłącznie Zyd z krwi i kości; ostatecznie takim się
      urodził.
      Dzięki Bogu, że 4 maja przestanie być członkiem Kapituły.
      Jego miejsce, tego byłego komucha - członka PZPR, jest na śmietniku polskiej
      historii. Najwyżej Zydzi za jego szkalowanie Polski mogą uważać go za swego
      bohatera.
      Geremek dał jeszcze jeden dowód na to, że Zydzi (poza prawdziwymi
      Mickiewiczowskimi Jankielami) są nieszczęściem Polski.
      Cieszę się, że wyrazy oburzenia słychać od poważanych osób. Zdobyli się na
      odwagę. Dlatego, że mimo wszystko są Polakami (żaden ptak nie smrodzi do swego
      gniazda). A Polska to nie gniazdo Geremka, więc na nie smrodzi. Jak jest takim
      Europejczykiem to nich zrzeknie się polskiego obywatelstwa i zamieszka jak
      najdalej od Polski. Bo czosnek jednak bardzo śmierdzi!

      Marian Kałuski, Australia
      • petrucchio Re: Precz z Geremkiem! 27.04.07, 07:16
        > Marian Kałuski, Australia

        Biedna Australia...
    • petrucchio Wyrzucić jeszcze prof. Gieremka... 27.04.07, 07:03
      ... i zamiast Orderu Orła Białego można nadawać Ordery Kaczki-Dziwaczki.
      • marian.kaluski Kto chce order od polakożercy?! 27.04.07, 07:13
        Lepiej dostać order kaczki-dziwaczki od Polaka niż order orła białego od
        polakożercy!!!

        Marian Kałuski, Australia
        • petrucchio Za taką postawę... 27.04.07, 07:18
          marian.kaluski napisał:

          > Lepiej dostać order kaczki-dziwaczki od Polaka niż order orła białego od
          > polakożercy!!!

          ... zgłaszam kandydaturę Mariana Kałuskiego jako pierwszego Kawalera Orderu
          Kaczki Dziwaczki!


          • wet3 Re: petrucchio 27.04.07, 15:19
            petrucchio napisał:

            > marian.kaluski napisał:
            >
            > > Lepiej dostać order kaczki-dziwaczki od Polaka niż order orła białego od
            > > polakożercy!!!
            >
            > ... zgłaszam kandydaturę Mariana Kałuskiego jako pierwszego Kawalera Orderu
            > Kaczki Dziwaczki!

            No, no! Ale nieladnie pyskujesz i wychylasz sie poza ramy twojej partii!
            Przeciez nawet twoj bohater Bolek Walesa powiedzial, ze Mr.Gruba Kreska
            popelnil wielki nlad! Czyzby to uszlo twojej uwadze???!
    • mcozio Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 09:08
      podobno prawo nie działą wstecz a tu widac ze nawet ze stołka można spaść - cos
      wróze PIsowu ze nazwa ich stalinowcami i faszystami - jaki sie juz PE za nas
      bierze to znaczy ze zle z nami na całego
    • lehoo Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 09:12
      Dobrze, że Papież JP2 umarł, bo te kurduple też by go chciały zlustrować
    • neptus Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 10:10
      Teraz wsadzą tam za niego tego z wynikiem WR+++ i za Geremka lepera i po
      orderze, bo to tylko wstyd bedzie.
    • guma123 I bardzo dobrze... 27.04.07, 12:39
      nie będzie robił problemy w przyznaniu Orderu Mamie Kaczyńskiej. Przecież się
      jej należy. Tyle lat mordowała się z tymi gnojami.
    • drbob20 Re: Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu 27.04.07, 12:39
      smrod kaczego lajna nateza sie!
    • unamatita Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu Or.. 27.04.07, 15:21
      Został za grubą kreską. Trudno to się zdarza.
      Na Pohybel Postkomunie.
      u.
    • wyrozumialski Mazowiecki stracił miejsce w kapitule Orderu Or.. 30.04.07, 19:59
      Napewno aktorzy dawnego filmu dla dzieci zlikwiduja Order Orła Białego.
      Powstanie napewno bardziej odpowiednia nazwa Oderu na czasy nielegalnej
      IV RP. W eterze słychać że będzie sie nazywał Order Białej K..... .
      • wet3 Re: wyrozumialski 03.05.07, 15:50
        wyrozumialski napisał:

        > Napewno aktorzy dawnego filmu dla dzieci zlikwiduja Order Orła
        Białego.
        > Powstanie napewno bardziej odpowiednia nazwa Oderu na czasy
        nielegalnej
        >
        > IV RP. W eterze słychać że będzie sie nazywał Order Białej
        K..... .

        No wlasnie! Order Bialej K... to order nadawany przez Kvasmanai i Bolka swoim
        popychadlom i wielbicielom.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka