dzikowy 01.06.07, 07:43 "Ministrze Edgarze - nie ma cudów!" Powiedział ordynator do Gosia tuż przed operacją. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomrutko Sraty pierdaty - już widze jak nie bierze kopert 01.06.07, 23:51 co do tego ze zarabia 1/3 tego co murarz zaraz po zawodówce - to jest je..ny skandal! ale w to ze nie bierze kopert - w to nie uwierze. Pozatym dlaczego kurde nie może być ta służba zdrowia normalna jak lekarz przyjmie 100 to powinien zarobić 100X stawka_za_pacjenta i tyle a nie kasa na podwyzki itp. Kasę którą się płaci na ubezpieczenie zdrowotne powinna iść za pacjentem a nie po prostu na podwyżki. A czy kasa na leczenie pacjentów to nie jest głównie kasa na wypłacenie wynagrodzeń dla lekarzy? Mi sie widzi, że lekarze to straszni kombinatorzy - pracuje w szpitalu i jeszcze gdzieś prywatnie. Moja znajoma była ostatnio w szpitalu i co kur..a nie było żadnego lekarza przez pół dnia tylko jeden na ostrym dyżurze. A gdzie reszta? i mówią, że teraz nie ma ich w szpitalach bo strajkują. Ciekawe ile wiecej teraz - podczas strajku - zarobią kasy prywatnie!! Jakby im tak zależało to by strajkowali oflagowani w środku w szpitalach. A nie ma ich w szpitalach bo przyjmują prywatnie. Im to strajk strasznie na rękę. Moja opinia to że lekarz powinien zarabiać 2.5k netto na starcie i minimum 5k po specjalizacji (ale rozliczany z operacji i przyjętych pacjentów) ale też powinien mieć zakaz pracy gdzie indziej. Ja w swojej firmie mam podpisane w umowie ze nie mogę gdzie indziej pracować - kiedyś muszę odpoczywać. tak też powinni mieć lekarze. A teraz lekarze zarabiają w szpitalach adekwatnie do tego jak w szpitalach pracują!! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo Re: Sraty pierdaty - już widze jak nie bierze kop 03.06.07, 09:39 "Mi sie widzi, że lekarze to straszni kombinatorzy - pracuje w szpitalu i jeszcze gdzieś prywatnie". Tak wlasnie jest w kazdym cywilizowanym kraju. Roznica polega na tym ze polski lekarz MUSI pracowac prywatnie zeby nie umrzec z glodu, a lekarz w Czechach czy Niemczech i UK - pracuje prywatnie bo chce wczesniej pojsc na emeryture. Odpowiedz Link Zgłoś