tetlian 16.06.07, 12:38 Oby tylko to się nie przerodziło w jakiś większy konflikt. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asd616 USA odrzuciły propozycję Moskwy ws. tarczy 16.06.07, 12:42 uuuu, 5 minut Putina na arenie międzynarodowej minęło Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Nie moge uwierzyc, 16.06.07, 12:51 Iz genialne posuniecie Wowy Putina skonczylo sie na niczym. Przeciez powalil on na kolana politykow zachodnich ! Mowiac powaznie, za polityka Kremla nie kryje sie nic wicej, niz sila petrodolarow. No i glupawe intryganctwo w jelcynowskim jeszcze stylu. Odpowiedz Link Zgłoś
lepanto Re: Nie moge uwierzyc, 16.06.07, 15:43 > Mowiac powaznie, za polityka Kremla nie kryje sie nic wicej, niz sila >petrodolarow Głownie to politykę Rosji wyznaczają marzenia o imperium. częściowo utraconym,ale ciągle do odzyskania. Marzenia jak to marzenia ,niekoniecznie musza mieć solidne fundamenty. I te nędzna "siła petrodolarów" w zupełności im wystarcza. Odpowiedz Link Zgłoś
coster Duza wojna jest mozliwa za 10 lat? 17.06.07, 03:26 The Independent opublikowal artykul, w ktorym twierdzi sie, ze za 4 lata bedzie osiagniety swiatowy pik wydobycia ropy i gazu. Po czym wydobycie zacznie spadac. Ten trend juz dzisiaj po czesci sie podtwierdza. Czy w tym swietle USA przygotowuja sie do wojny z Rosja za zasoby naturalne? Bo ropa - to krew gospodarki USA, i zadna wojna USA nie toczy sie w krajach, ktore sa "antydemokratyczne", ale nie posiadaja ropy. Odpowiedz Link Zgłoś
coster No prosze, sa nawet wykresy wydobycia 17.06.07, 03:33 Ten wykres znalazlem w Google Images, wstukujac "oil production": www.hubbertpeak.com/nations/2004/images/GlobalScenario2004.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur borrka, nie obrażaj pamięci Jelcyna 17.06.07, 09:52 Jelcyn był w gruncie rzeczy i jak na Rosjanina dobrym człowiekiem. Za Jelcyna działy się w Rosji złe rzeczy. Ale za to odpowiedzialność ponosi Jewgienij Primakow. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma rację? 16.06.07, 12:55 " Oświadczenia Roberta Gatesa i Henryego Oberinga powinny rozwiać wszelkie złudzenia: USA nie pójdą na żaden układ z Rosją w sprawie tarczy antyrakietowej - dodaje.(...)" ______________ No jeśli to prawda, to użyty przez Putina papierek lakmusowy z odczynnikiem badania prawdy zabarwił się szybciej niż można było tego oczekiwać. Równałoby się to bowiem jednoznacznemu puszczeniu farby, że tarcza i radar w PL i Czechach są przeciw Rosji a nie przeciw Iranowi i, że amerykańskie zaproszenie do współpracy to były czysta zmyłka - co właśnie chciał UDOWODNIC Putin. Czyżby tak szybko USA chciały potwiedzić, że zasadzka się Putinowi udała? Bez żadnego mydlenia oczu wspólnymi niezwykle ważnymi komisjami specjalistycznymi, które dopiero udowodnią, że pomysł Putina nie ma sensu? Trudno coś uwierzyć, ale spokojnie, jak na razie przemawia niższy szczebel i straszy przed spotkaniem Putin-Bush. Sam Bush jeszcze niczego nie ogłosił. Milczy jak Budda. Buha, ha.. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma ra 16.06.07, 12:58 eva15 napisała: > Trudno coś uwierzyć, ale spokojnie, jak na razie przemawia niższy szczebel i > straszy przed spotkaniem Putin-Bush. Sam Bush jeszcze niczego nie ogłosił. > Milczy jak Budda. Buha, ha.. A Rusy już eva15 ze smyczy spuścili....:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma ra 16.06.07, 13:16 Ona nie od putina,ona po prostu nie myśli. Ona tak ma. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Pradziadek evusi zakladal Konfederacje Targowicka 17.06.07, 15:18 amanasunta napisała: > eva15 napisała: > Trudno coś uwierzyć, ale spokojnie, jak na razie przemawia niższy szczebel i > > straszy przed spotkaniem Putin-Bush. Sam Bush jeszcze niczego nie ogłosił > . > > Milczy jak Budda. Buha, ha.. > A Rusy już eva15 ze smyczy spuścili....:))) M: milosc do wrogow Polski evunia ma w genach Odpowiedz Link Zgłoś
borrka To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 13:01 Ale zanosi sie , ze Kreml znowu poteznie dal ciala. Wyglupil sie, jak zwykle. Kogo tak naprawde obchodzi przeznaczenie Tarczy ? Wazne jas calkowita bezsilnosc Rosji w strefie do niedawna uwazanej za podporzadkowana. Taki sam przebieg mialaby proba zainstalowania rakiet skierowanych rzeczywiscie przeciw Rosji. Pokrzyczeliby i co ? Nic. Nawet Putin wie, ze nie stac Rosji na wyscig zbrojen. Jednak lat 80-siate czegos radzieckich nauczyly lol. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 13:19 Putin palnął większą głupotę,przecież zaproponował Amerykanom wejście do Azerbejdżanu,Azerowie już się zgodzili i głupi putinek będzie miał amerykańską bazę przy samej dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
nikola_piterski2 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 14:34 borrka napisał: > Nawet Putin wie, ze nie stac Rosji na wyscig zbrojen. Po co Russkim ten "wyscig"? Begli twierdza, ze amerykanska tarcza w Polsce moze zlapac nie wiecej niz 10 rakiet. Rosja ma 11 rakiet. Jedenastej, ktora przepusci tarcza, wystarczy i dla samej tarczy i dla kraju (razem z "borrkami"), w ktorym ona bedzie dzialala... Сам дурак! (Отец Фёдор) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 14:36 pod warunkiem, ze bedzie mial kto te 11 wystrzelic przyglupie :D Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 a po 2 skad masz pewnosc, ze bedzie tam 16.06.07, 14:37 tylko 10 rakiet :) Odpowiedz Link Zgłoś
asd616 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 17:21 11 rakiet z czego 25% rozkradzione, 25% niesprawne, 50% to atrapy :P Odpowiedz Link Zgłoś
nikola_piterski2 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 18:39 asd616 napisał: > 11 rakiet z czego 25% rozkradzione, 25% niesprawne, 50% to atrapy :P Nie. Te 11 rakiet sa ze sprawnych i nierozkradzionych. Kluczyk od JEDENASTEJ, przeznaczonej panstwu ktore sie zbroi przeciw sasiedzi na pozytek nowego zamorskiego sojusznika, znajduje sie w jadrowej walizce. Jesli obecna polska wladza mysli, ze dostanie za tarcze wizy i ucieknie za morze, jak kiedys jej poprzednicy do Rumunii, pozostawiwszy swoj narod ginac, to ona sie myli. Nie zdazy. Tylko na KSIEZYC razem z elektoratem, ktory te wladze wybieral. Droge tam wiedza, poniewaz kiedys te go kradli... Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Nikolka, 16.06.07, 19:32 Twoja glupota jest przerazajaca. Jestes zbyt tepy, by z toba dyskutowac, chocby zartem. Wiec prosze serdecznie, odpie..sie od watkow w ktorych ja uczestnicze. Capisce ? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: To faktycznie nizszy szczebel... 17.06.07, 09:56 Nikołaszka, a kiedy ucieczka za Wołgę? Tym razem Amerykanie nie będą konwojami przysyłać tuszonek. Tym razem Japonia nie będzie neutralna (Chiny też). Tym razem "Leningrad" zablokuje się skutecznie i do końca. Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: To faktycznie nizszy szczebel... 17.06.07, 00:55 nikola_piterski2 napisał: > borrka napisał: > > > Nawet Putin wie, ze nie stac Rosji na wyscig zbrojen. > > Po co Russkim ten "wyscig"? Begli twierdza, ze amerykanska tarcza w Polsce moze > > zlapac nie wiecej niz 10 rakiet. Rosja ma 11 rakiet. Jedenastej, ktora > przepusci tarcza, wystarczy i dla samej tarczy i dla kraju (razem > z "borrkami"), w ktorym ona bedzie dzialala... > > Сам дурак! > (Отец Фёдор) > to zabraknie wam na Ameryke i reszte swiata Odpowiedz Link Zgłoś
pisuarro Re: USA pokazują kacapom gdzie ich miejsce 17.06.07, 03:11 I przypomniają jakie aktualnie istnieją sojusze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ewa12321 Re: nie, evciuniu USA pokazuje kacapom gdzie ich 19.06.07, 07:26 gekon1979 napisał: > miejsce Byc moze. Ale robi to kosztem Polski, ktora przez takie sojusze w Europie coraz bardziej spychana jest na margines. Propozycje politykow zachodnich, aby Polsce umozliwic wystapienie z EU sa coraz czesciej slyszane, natomiast obywatele na ulicy tak sadza od dawna. USA zachowuje sie jak KK w sredniowieczu. Im bardziej poroznione i slabe panstwa, tym wieksze ich wplywy. USA pokazaly ta odmowa, ze nie chodzi im o obrone, bo tarcze tak ustawione nie dzialaja. Putin liczyl sie z odmowa, wiec nie jest to dla niego zadna katastrofa. Natomiast reakcje Europy zachodniej sa takie, na jakie liczyl. Tylko w Polsce robi sie z tego upadek polityki rosyjskiej. Ale Polska zawsze widziala polityke "inaczej". Dlatego jestesmy tam, gdzie jestesmy. Odpowiedz Link Zgłoś
rosjanki Eva15 ma racje 16.06.07, 15:08 Nie wiadomo, Evo, czy to jest prawda. Na razie to jest tylko interpretacja wypowiedzi Gatesa i Oberynga i nic wiecej. Cytat z GW: „Tak ta opiniotwórcza gazeta interpretuje piątkowe wypowiedzi amerykańskiego ministra obrony Roberta Gatesa i dyrektora Agencji Obrony Przeciwrakietowej (MDA), generała Henryęego Oberinga”. Ta “opiniotwórcza” gazeta „Kommersant”, jak widac z polskich postow na tym forum, tworzy opinie tylko wsrod polskich rusofobow - uczestnikow tego forum wojowniczo nastawionych wobec Rosji. W Rosji ta opozycyjna gazeta juz dawno nie uwaza sie za opiniotwórcza - od czasow jak jej wlascicielem byl Bieriezowski. Wiec to, co ona pisze, nie ma dla normalnych Rosjan zadnego znaczenia, ale ma znaczenie, jak widac, dla nielicznych forumowiczow GW, ktorzy boja sie Rosji. Niech sie nie boja Rosji, jej nie smakuje smierdzace polskie mieso. ...Interpretowac mozna roznie w zaleznosci. Nam blizej jest pozycja Evy15. Twoj glos, Evo, jest na razie jedynym trzezwym i rozsadnym polskim glosem na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
nikola_piterski2 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 15:21 rosjanki napisał: > glos, Evo, jest na razie jedynym trzezwym i rozsadnym polskim glosem na tym fo rum. Dlatego i rozsadny, ze trzezwy. Poczytac, np., "gekona": nalogowy pijak albo narkoman. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 15:53 Myślę, że przeceniasz rolę alkoholu u gekona. On nawet na trzeźwo nie powiedziałby nic mądrzejszego. Tobie i "rosjankom" - спасибо большойе Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 20:20 szczekac sobie mozecie, to jedyne co wam pozostalo a karawana jedzie dalej, i bez was Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Daj spokoj 17.06.07, 00:18 Z pozycji pijaka i narkomana nie godzienes rozmawiac ze szlachetna Eva i towarzystwem przyjazni radziecko-radzieckiej Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Daj spokoj 17.06.07, 00:20 :D no tak, ale cos mi sie wydaje, ze przy tych osobistosciach, piajctwo i narkomania nadal mnie stawia wyzej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
warturek Ewcia 15 - moje natchnienie 16.06.07, 20:51 Parchy, pozdychalibyscie z głodu juz w drugim pokoleniu po rewolucji gdyby nie dostawy warzyw mięcha i owoców z Polski bo stalin, "lekko" przesadził z walką z kułakami. Dla was świat zamknął granice ( bo nie respektowaliście zobowiązań finansowych) więc Polska była jednym z nielicznych gdzie nie zlikwidowano prywatnej własności ziemskiej z przyczyn czysto praktycznych. Burdel w gospodarce zaczął pokazywać zęby, więc żarliście, z ruchami wymiotnymi produkty znienawidzonych wrogów, oficjalnie, a prywatnie przez 50 lat do dzisiaj zazdroszcząc Europie wschodniej lepszego rozwoju we wszystkim. Nie kupujcie polskiego mięsa, nie ma problemu,cały normalny świat stoi otworem, ale nie pozwolimy traktować się z pogardą bo też mamy możliwości. I żeby nie było wątpliwości, jesteście parchy na narodzie ruskim, a ten bez totalnych morderstw stalina ma odwagę wreszcie zadawać niewygodne wam pytania. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 20:26 ojej nikolaszka obrazony na caly swiat, ze Polacy nie sa tym kim myslal :D Odpowiedz Link Zgłoś
lepanto o.....zebrała się już egzekutywa !! 16.06.07, 16:14 i jakie piękne stanowisko wypracowała. Czyżby przewodniczącym był inzynier chemik? A jednak rodzą się wątpliwości. Przezydent Putin , w stanowisku egzekutywy , jest przebiegłym CWANIAKIEM , który tylko próbuje złapać Zachód w jakąś pułapkę. A przecież wszyscy wiemy że to nie jest PRAWDA. Bo prezydent P. to człowiek szczery, do bólu uczciwy. Człowiek , któremu sprawy pokoju światowego leżą boleśnie na sercu. To co jest grane? Co grają pajace typu ewa51 i ich mocodawcy? Niewiadomo - choć jedno jest pewne graja przeciw wizerunkowi prezydenta P. jako człowiek uczciwego i prawdomównego. Odpowiedz Link Zgłoś
coster Przynajmniej przestali pieprzyc glupoty 17.06.07, 03:03 Przynajmniej media zachodnie (i polskie) przestali pieprzyc glupoty o tym, ze tarcza nie zagraza Rosji. Owszem zagraza. Ale teraz mozna rozpatrzec problem z innej perpektywy. Moze tez Chechy i Polska, zanim podejmowac ostateczna decyzje, zaczekaja, az wkrotce ktos inny zajmie miejsce Busha. Co prawda to nie tylko Bush, ale, podejrzewam, inne sily w USA staja za tym pomyslem. Przykro, ze brakuje innych pomyslow na bezpieczenstwo swiatowe, niz militarna odpowiedz na nowe "zagrozenia" made in USA. Putin, tez nie jest w porzadku. Mi osobiscie sie nie podoba, ze nie broni praw gejow w Rosji. (Co prawda Polskie forum tez nie jest najlepszym miejscem na takie dyskysje). Odpowiedz Link Zgłoś
coster No prosze, sa nawet wykresy wydobycia 17.06.07, 03:31 www.hubbertpeak.com/nations/2004/images/GlobalScenario2004.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma ra 17.06.07, 09:54 Mówiąc o "tarczy" w Polsce, Czechach i innych krajach, nikt nie wymienił z nazwy ani Rosji ani Iranu. Użyto określenia typu "kraje niebezpieczne" ale i to mówi samo za siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 no i co?? a juz tutaj wykrzykiwano, jak to 16.06.07, 13:10 kacapy wywra wplyw :D ale nie wywra, a czemu?? bo sa za slabi, a w europie srodkowej nie maja nic do powiedzenia od dawna Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Ale KTO sie wypowiedziel? Ludzie w istocie w USA 17.06.07, 00:27 malo wazni, ktorych Bush moze wymienic jednym pociagnieciem piora. Wierz GW i Komersantowi jak sobie samemu - uraduj serca Michnikow i Berezowskich:) Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Kolejna kompromitacja Kremla ? 17.06.07, 10:02 Przypominasz mi irackiego Tarika Aziza, ktory trabil o wielkich zwyciestwach Saddama, gdy Amerykanie zdobywali przedmiescia Bagdadu lol. Gdy budowa tarczy zostanie ostatecznie zatwierdzona, nie powiesz nic. Moze nick zmienisz ? Polityka Rosji od rozpadu CCCP, to pasmo porazek: wycofanie wojsk z Europy, rozszerzenie NATO, rozszerzenie Unii, utrata Jugoslawii, bo tak to rozumieja Rosjanie. Za kazdym razem towarzyszyla temu podobna kampania propagandowa i konczylo sie wszystko fiaskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
dobrowoj USA zdejmuje i tak już przezroczystą maskę 16.06.07, 13:16 Kropla, która przelała czarę...Yankee nie nauczone doświadczeniem historycznym podzielą 1000 krotnie spotęgowany los Napoleona, Hitlera czy innego Dżyngis Chana , megalomanów marzących o zniszczeniu podboju i wiecznej okupacji Rosjan tego najtwardszego narodu na tej planecie... Odpowiedz Link Zgłoś
carramba7 Re: USA odrzuciły propozycję Moskwy ws. tarczy 16.06.07, 13:30 Bush przypomniał Putaskowi gdzie jego miejsce..ha ha ha ha ha... Odpowiedz Link Zgłoś
zawiz Do budy kacapy !!! sio muchy !!! 16.06.07, 13:50 Tyle waszego szczekania i nic... no proszę takie argumenty a Bush podtarł sobie tyłek... He, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
dobrowoj Największy łgarz w historii... 16.06.07, 14:06 Do korpulentnej wieczystej księgi łgarstw "Pana" Busha dopisujemy..."tarcze mającą nas obronić przed irańskimi rakietami" Odpowiedz Link Zgłoś
warturek Fiutin podkłada żabią łapę pod interesy Iranu 16.06.07, 21:00 Tarcza będzie dobra na każdą kanalię zagrażającą światu rakietami. Odpowiedz Link Zgłoś
wasylzly Kolejne klamstwa USA 16.06.07, 14:05 no coz, juz jestesmy do tego przyzwyczajeni - do wiarygodnosci USA a raczej jej prostacko-machiavellstycznej taktyki. No ale teraz moze sie skonczy zaklinanie mantry dla plebsu, ze latwiej wykryc iranska rakiete w warszawie niz w azerbejdzanie, gdzie kontrolje sie od dawna caly obszar Bliskiego Wschodu. No teraz USA musza, albo i nie musza, udowodnic krajom europejskim, ze tarcze w europie srodkowej sa NAPRADWE dla jej dobra, moze bedzie trudno, bo niemcy od razu przyklasneli propozycji Putina. Europa nie chce rosyjskich rakiet w kalinigradzie wycelowanych w Berlin i Paryz, Londyn i Amsterdam, a przeca to nie miasta amerykanskie tylko Unii Europejskiej. A jak warszawa tego chce, coz niech sama odpowiada za konsekwencje nowej zimnej wojny. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: Kolejne klamstwa USA 16.06.07, 14:07 A kto powiedział,że Amerykanie nie zbudują radaru w Azerbejdżanie - Azerowie zapraszają. Odpowiedz Link Zgłoś
zawiz Re: Kolejne klamstwa USA 16.06.07, 14:15 Masz 100% racji. Przecież Azerowie sprzyjają USA. No chyba nie zmienią zdania na temat możliwości wykorzystywania ich stacji radarowej. Odpowiedz Link Zgłoś
bolko_turan Cos jest nie tak w Polsce, jesli rzad 16.06.07, 15:21 teraz na "tarcze" sie zgodzi - moim zdaniem bedzie to raczej o tym swiadczylo, iz Polska jest totalnie podwedrowana agenturalnie, tak, ze przeplyw strategicznie waznych informacji nie funkcjonuje tak jak powinnien, a politycy dlatego nie wiedza co robia. > No teraz USA musza, albo i nie musza, udowodnic krajom europejskim, ze tarcze w europie srodkowej sa NAPRADWE dla jej dobra, moze bedzie trudno, bo niemcy od > razu przyklasneli propozycji Putina. Europa nie chce rosyjskich rakiet w > kalinigradzie wycelowanych w Berlin i Paryz, Londyn i Amsterdam, a przeca to nie miasta amerykanskie tylko Unii Europejskiej. A mnie sie juz bzdur czytac nie chce, o tym jacy to z Niemcow rusofile - w Niemczech sa bazy amerykanskie, dlatego kraj w przypadku konfliktu Rosji z USA, bez winy Niemcow by byl pierwszym celem rosyjskiego uderzenia atomowego. Jesli Niemcy chca miec jak najlepsze stosunki z Rosja, to tylko dlatego, gdyz inteligenty patriotyzm unikanie konfliktow z sasiadami nakazuje, bowiem im wiekszy potencjal konfliktowy ma sytuacja z danym krajem, tym mniejsze jest bezpieczenstwo wlasnego kraju. Ale debile tego nigdy nie zrozumia i dalej szabelka machac beda, gdyz wojna to fajna rzecz, a patriotyczne pomniki gwarantowane. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Czyli sygnał, że tarcza wymierzona jest w Rosję 16.06.07, 15:45 Tylko o to Putinowi chodziło by pokazać to światu. Nie lubię Putina ale rozegrał to genialnie posługując się marionetkami Kaczyńskimi. Odpowiedz Link Zgłoś
przejrzysty A referendum w Czachach? 16.06.07, 17:15 Wczoraj GW pisała, że W. Klaus zgadza się na przeprowadzenie referendum w/s tarczy i że są spore szanse, że Czesi nie zgodzą się na radary. Co wtedy? Amerykanie mają jakiś plan B? W IV RP referendum nie będzie, bo w tym quasi-totalitarnym tworze nikt nie będzie pytał o zdanie przypadkowego społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: A referendum w Czachach? 16.06.07, 17:21 przejrzysty napisał: > Wczoraj GW pisała, że W. Klaus zgadza się na przeprowadzenie referendum w/s > tarczy i że są spore szanse, że Czesi nie zgodzą się na radary. Co wtedy? > Amerykanie mają jakiś plan B? > W IV RP referendum nie będzie, bo w tym quasi-totalitarnym tworze nikt nie > będzie pytał o zdanie przypadkowego społeczeństwa. Czóż tradycje demokratyczne w Czechach to nie nowość. Kiedyś wyrzucili rajców na bruk przez okno w 1419 roku. www.referendum2007.org Nie takie drastyczne :) Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: A referendum w Czachach? 17.06.07, 10:01 W ŻADNYM kraju referendum nie ma mocy stanowiącej. Odpowiedz Link Zgłoś
matrek A czego sie spodziewac po takiej "propozycji"? 16.06.07, 17:47 To nie byla powazna propozycja, lecz obliczona na kilka efektow polityczna zagrywka. Kilka efekyow, czyli efekt propagandowy (ze oto Rosja wystepuje z "konsytruktywna propozycja", a Ci przebrzydli amerykanie ja odrzucaja) oraz polityczny - ponowne wbicie klina miedzy Europe a Ameryka, ktory zostal juz unictozjenyj po nieslawnych rzadach Shroedera i Czyraka. Jak wiec mozna bylo oczekiwac przyjecia przez USA tak konstruktywnej propozycji? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Wierzcie Komiersantowi jak Gazetce Wyborczej:) 16.06.07, 19:22 Mniej wiecej ten sam poziom "poinformowania" i "niezaleznowsci":) Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba PS: I rzadzili nia - jak "prawdziwi Polacy" GW- 16.06.07, 19:26 "prawdziwi Rosjanie": vide-BEREZOWSKI:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: USA odrzucily propozycje Moskwy 17.06.07, 03:22 A szkoda! Pocieszalem sie, ze tarcza nie bedzie w Polsce. A teraz wyglda na to, ze bedzie. Nie moge pojac dlaczego godza sie aby miec taki magnes przyciagajacy atomowki na nasze terytorium? Przeciez to jest samobojstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Raz sie z toba zgadzam w calej rozciaglosci: 17.06.07, 03:36 Polsce owa tarcza na nic, a moze zaszkodzic. Nb. Ukraincy sa w jeszcze gorszej sytuacji - chca do NATO, choc ruskie czy iranskie rakiety rozwalono by w drabiezgi dokladnie nad ich glowa. To glupia, bardzo glupia postawa: z nienawisci do Rosji wystawiac tylek na strzaly:) Niemniej nie trac nadziei, bo w imieniu Ameryki szczesliwie - poki co - wypowiadaja sie NOBODIES, a co gorsza pisze o tym nie prasa amerykanska, ale rusko-zydowska. Nb. Nie chce byc zle zrozumiany: akcentuje tu Zydow ze wzgledu na znany ich udzial w "DEMOKRATYCZNYM" zawlaszczaniu rosyjskiego majatku narodowego, co jeden to lepszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Raz sie z toba zgadzam w calej rozciaglosci: 17.06.07, 10:00 Historia dowiodła, że lepiej być wrogiem niż sojusznikiem Rosji: 1. Za Stanisława Augusta Poniatowskiego Rzeczpospolita zawsze deklarowała sojusz z Rosją. W efekcie nastąpiły rozbiory, bo caryca chciała się przymilić Prusom. 2. Hitler też był sojusznikiem Rosji i jak to się skończyło dla Niemiec? 3. PRL też była sojusznikiem Sojuza. Polacy zapłacili za to nędzą, głodem, zacofaniem i upodleniem. Odpowiedz Link Zgłoś
pedalicja [...] 17.06.07, 05:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
123i321 Polska winna odrzucić propozycję Busha ws. tarcz 17.06.07, 10:26 Polska nie moze byc bushickim poligonem smierci. Odpowiedz Link Zgłoś