Dodaj do ulubionych

USA odrzuciły propozycję Moskwy ws. tarczy

16.06.07, 12:38
Oby tylko to się nie przerodziło w jakiś większy konflikt.
Obserwuj wątek
    • asd616 USA odrzuciły propozycję Moskwy ws. tarczy 16.06.07, 12:42
      uuuu, 5 minut Putina na arenie międzynarodowej minęło
      • borrka Nie moge uwierzyc, 16.06.07, 12:51
        Iz genialne posuniecie Wowy Putina skonczylo sie na niczym.
        Przeciez powalil on na kolana politykow zachodnich !

        Mowiac powaznie, za polityka Kremla nie kryje sie nic wicej, niz sila petrodolarow.
        No i glupawe intryganctwo w jelcynowskim jeszcze stylu.
        • darling221 ruskie gadanie znaczy tyle, co szczekanie psa 16.06.07, 14:20
        • lepanto Re: Nie moge uwierzyc, 16.06.07, 15:43
          > Mowiac powaznie, za polityka Kremla nie kryje sie nic wicej, niz sila
          >petrodolarow


          Głownie to politykę Rosji wyznaczają marzenia o imperium.
          częściowo utraconym,ale ciągle do odzyskania.
          Marzenia jak to marzenia ,niekoniecznie musza mieć solidne fundamenty.
          I te nędzna "siła petrodolarów" w zupełności im wystarcza.
          • coster Duza wojna jest mozliwa za 10 lat? 17.06.07, 03:26
            The Independent opublikowal artykul,
            w ktorym twierdzi sie, ze za 4 lata
            bedzie osiagniety swiatowy pik wydobycia
            ropy i gazu. Po czym wydobycie zacznie
            spadac.

            Ten trend juz dzisiaj po czesci sie podtwierdza.

            Czy w tym swietle USA przygotowuja sie do
            wojny z Rosja za zasoby naturalne?

            Bo ropa - to krew gospodarki USA,
            i zadna wojna USA nie toczy sie w
            krajach, ktore sa "antydemokratyczne",
            ale nie posiadaja ropy.
            • coster No prosze, sa nawet wykresy wydobycia 17.06.07, 03:33
              Ten wykres znalazlem w Google Images,
              wstukujac "oil production":

              www.hubbertpeak.com/nations/2004/images/GlobalScenario2004.jpg
        • zigzaur borrka, nie obrażaj pamięci Jelcyna 17.06.07, 09:52
          Jelcyn był w gruncie rzeczy i jak na Rosjanina dobrym człowiekiem.

          Za Jelcyna działy się w Rosji złe rzeczy. Ale za to odpowiedzialność ponosi
          Jewgienij Primakow.
    • eva15 USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma rację? 16.06.07, 12:55
      " Oświadczenia Roberta Gatesa i Henryego Oberinga powinny rozwiać wszelkie
      złudzenia: USA nie pójdą na żaden układ z Rosją w sprawie tarczy
      antyrakietowej - dodaje.(...)"
      ______________

      No jeśli to prawda, to użyty przez Putina papierek lakmusowy z odczynnikiem
      badania prawdy zabarwił się szybciej niż można było tego oczekiwać. Równałoby
      się to bowiem jednoznacznemu puszczeniu farby, że tarcza i radar w PL i
      Czechach są przeciw Rosji a nie przeciw Iranowi i, że amerykańskie zaproszenie
      do współpracy to były czysta zmyłka - co właśnie chciał UDOWODNIC Putin.

      Czyżby tak szybko USA chciały potwiedzić, że zasadzka się Putinowi udała? Bez
      żadnego mydlenia oczu wspólnymi niezwykle ważnymi komisjami specjalistycznymi,
      które dopiero udowodnią, że pomysł Putina nie ma sensu?

      Trudno coś uwierzyć, ale spokojnie, jak na razie przemawia niższy szczebel i
      straszy przed spotkaniem Putin-Bush. Sam Bush jeszcze niczego nie ogłosił.
      Milczy jak Budda. Buha, ha..
      • amanasunta Re: USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma ra 16.06.07, 12:58
        eva15 napisała:

        > Trudno coś uwierzyć, ale spokojnie, jak na razie przemawia niższy szczebel i
        > straszy przed spotkaniem Putin-Bush. Sam Bush jeszcze niczego nie ogłosił.
        > Milczy jak Budda. Buha, ha..
        A Rusy już eva15 ze smyczy spuścili....:))))
        • andrzej.sawa Re: USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma ra 16.06.07, 13:16
          Ona nie od putina,ona po prostu nie myśli.

          Ona tak ma.
        • mirmat1 Pradziadek evusi zakladal Konfederacje Targowicka 17.06.07, 15:18
          amanasunta napisała:

          > eva15 napisała:
          > Trudno coś uwierzyć, ale spokojnie, jak na razie przemawia niższy szczebel i
          > > straszy przed spotkaniem Putin-Bush. Sam Bush jeszcze niczego nie ogłosił
          > .
          > > Milczy jak Budda. Buha, ha..
          > A Rusy już eva15 ze smyczy spuścili....:)))
          M: milosc do wrogow Polski evunia ma w genach
      • borrka To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 13:01
        Ale zanosi sie , ze Kreml znowu poteznie dal ciala.
        Wyglupil sie, jak zwykle.

        Kogo tak naprawde obchodzi przeznaczenie Tarczy ?
        Wazne jas calkowita bezsilnosc Rosji w strefie do niedawna uwazanej za podporzadkowana.
        Taki sam przebieg mialaby proba zainstalowania rakiet skierowanych rzeczywiscie przeciw Rosji.

        Pokrzyczeliby i co ?
        Nic.
        Nawet Putin wie, ze nie stac Rosji na wyscig zbrojen.
        Jednak lat 80-siate czegos radzieckich nauczyly lol.
        • andrzej.sawa Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 13:19
          Putin palnął większą głupotę,przecież zaproponował Amerykanom wejście do
          Azerbejdżanu,Azerowie już się zgodzili i głupi putinek będzie miał amerykańską
          bazę przy samej dupie.
        • nikola_piterski2 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 14:34
          borrka napisał:

          > Nawet Putin wie, ze nie stac Rosji na wyscig zbrojen.

          Po co Russkim ten "wyscig"? Begli twierdza, ze amerykanska tarcza w Polsce moze
          zlapac nie wiecej niz 10 rakiet. Rosja ma 11 rakiet. Jedenastej, ktora
          przepusci tarcza, wystarczy i dla samej tarczy i dla kraju (razem
          z "borrkami"), w ktorym ona bedzie dzialala...

          Сам дурак!
          (Отец Фёдор)

          • gekon1979 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 14:36
            pod warunkiem, ze bedzie mial kto te 11 wystrzelic przyglupie :D
            • gekon1979 a po 2 skad masz pewnosc, ze bedzie tam 16.06.07, 14:37
              tylko 10 rakiet :)
          • asd616 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 17:21
            11 rakiet z czego 25% rozkradzione, 25% niesprawne, 50% to atrapy :P
            • nikola_piterski2 Re: To faktycznie nizszy szczebel... 16.06.07, 18:39
              asd616 napisał:

              > 11 rakiet z czego 25% rozkradzione, 25% niesprawne, 50% to atrapy :P

              Nie. Te 11 rakiet sa ze sprawnych i nierozkradzionych.

              Kluczyk od JEDENASTEJ, przeznaczonej panstwu ktore sie zbroi przeciw sasiedzi
              na pozytek nowego zamorskiego sojusznika, znajduje sie w jadrowej walizce.
              Jesli obecna polska wladza mysli, ze dostanie za tarcze wizy i ucieknie za
              morze, jak kiedys jej poprzednicy do Rumunii, pozostawiwszy swoj narod ginac,
              to ona sie myli.
              Nie zdazy. Tylko na KSIEZYC razem z elektoratem, ktory te wladze wybieral.
              Droge tam wiedza, poniewaz kiedys te go kradli...
              • borrka Nikolka, 16.06.07, 19:32
                Twoja glupota jest przerazajaca.
                Jestes zbyt tepy, by z toba dyskutowac, chocby zartem.

                Wiec prosze serdecznie, odpie..sie od watkow w ktorych ja uczestnicze.
                Capisce ?
              • zigzaur Re: To faktycznie nizszy szczebel... 17.06.07, 09:56
                Nikołaszka, a kiedy ucieczka za Wołgę?

                Tym razem Amerykanie nie będą konwojami przysyłać tuszonek.
                Tym razem Japonia nie będzie neutralna (Chiny też).
                Tym razem "Leningrad" zablokuje się skutecznie i do końca.
          • matrek Re: To faktycznie nizszy szczebel... 17.06.07, 00:55
            nikola_piterski2 napisał:

            > borrka napisał:
            >
            > > Nawet Putin wie, ze nie stac Rosji na wyscig zbrojen.
            >
            > Po co Russkim ten "wyscig"? Begli twierdza, ze amerykanska tarcza w Polsce moze
            >
            > zlapac nie wiecej niz 10 rakiet. Rosja ma 11 rakiet. Jedenastej, ktora
            > przepusci tarcza, wystarczy i dla samej tarczy i dla kraju (razem
            > z "borrkami"), w ktorym ona bedzie dzialala...
            >
            > Сам дурак!
            > (Отец Фёдор)
            >


            to zabraknie wam na Ameryke i reszte swiata
      • gekon1979 nie, evciuniu USA pokazuje kacapom gdzie ich 16.06.07, 13:12
        miejsce
        • pisuarro Re: USA pokazują kacapom gdzie ich miejsce 17.06.07, 03:11
          I przypomniają jakie aktualnie istnieją sojusze ;)
        • ewa12321 Re: nie, evciuniu USA pokazuje kacapom gdzie ich 19.06.07, 07:26
          gekon1979 napisał:

          > miejsce

          Byc moze. Ale robi to kosztem Polski, ktora przez takie sojusze w Europie
          coraz bardziej spychana jest na margines. Propozycje politykow zachodnich, aby
          Polsce umozliwic wystapienie z EU sa coraz czesciej slyszane, natomiast
          obywatele na ulicy tak sadza od dawna.

          USA zachowuje sie jak KK w sredniowieczu. Im bardziej poroznione i slabe
          panstwa, tym wieksze ich wplywy.

          USA pokazaly ta odmowa, ze nie chodzi im o obrone, bo tarcze tak ustawione nie
          dzialaja. Putin liczyl sie z odmowa, wiec nie jest to dla niego zadna
          katastrofa. Natomiast reakcje Europy zachodniej sa takie, na jakie liczyl.

          Tylko w Polsce robi sie z tego upadek polityki rosyjskiej. Ale Polska zawsze
          widziala polityke "inaczej". Dlatego jestesmy tam, gdzie jestesmy.
      • rosjanki Eva15 ma racje 16.06.07, 15:08
        Nie wiadomo, Evo, czy to jest prawda. Na razie to jest tylko interpretacja wypowiedzi Gatesa i Oberynga i nic wiecej. Cytat z GW: „Tak ta opiniotwórcza gazeta interpretuje piątkowe wypowiedzi amerykańskiego ministra obrony Roberta Gatesa i dyrektora Agencji Obrony Przeciwrakietowej (MDA), generała Henryęego Oberinga”.
        Ta “opiniotwórcza” gazeta „Kommersant”, jak widac z polskich postow na tym forum, tworzy opinie tylko wsrod polskich rusofobow - uczestnikow tego forum wojowniczo nastawionych wobec Rosji. W Rosji ta opozycyjna gazeta juz dawno nie uwaza sie za opiniotwórcza - od czasow jak jej wlascicielem byl Bieriezowski. Wiec to, co ona pisze, nie ma dla normalnych Rosjan zadnego znaczenia, ale ma znaczenie, jak widac, dla nielicznych forumowiczow GW, ktorzy boja sie Rosji. Niech sie nie boja Rosji, jej nie smakuje smierdzace polskie mieso.
        ...Interpretowac mozna roznie w zaleznosci. Nam blizej jest pozycja Evy15. Twoj glos, Evo, jest na razie jedynym trzezwym i rozsadnym polskim glosem na tym forum.
        • nikola_piterski2 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 15:21
          rosjanki napisał:

          > glos, Evo, jest na razie jedynym trzezwym i rozsadnym polskim glosem na tym fo
          rum.

          Dlatego i rozsadny, ze trzezwy.
          Poczytac, np., "gekona": nalogowy pijak albo narkoman.




          • eva15 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 15:53
            Myślę, że przeceniasz rolę alkoholu u gekona. On nawet na trzeźwo nie
            powiedziałby nic mądrzejszego.

            Tobie i "rosjankom" - спасибо большойе
            • gekon1979 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 20:20
              szczekac sobie mozecie, to jedyne co wam pozostalo
              a karawana jedzie dalej, i bez was
              • matrek Daj spokoj 17.06.07, 00:18
                Z pozycji pijaka i narkomana nie godzienes rozmawiac ze szlachetna Eva i
                towarzystwem przyjazni radziecko-radzieckiej
                • gekon1979 Re: Daj spokoj 17.06.07, 00:20
                  :D
                  no tak, ale cos mi sie wydaje, ze przy tych osobistosciach, piajctwo i narkomania nadal mnie stawia wyzej ;)
            • warturek Ewcia 15 - moje natchnienie 16.06.07, 20:51
              Parchy, pozdychalibyscie z głodu juz w drugim pokoleniu po rewolucji gdyby nie
              dostawy warzyw mięcha i owoców z Polski bo stalin, "lekko" przesadził z walką z
              kułakami. Dla was świat zamknął granice ( bo nie respektowaliście zobowiązań
              finansowych) więc Polska była jednym z nielicznych gdzie nie zlikwidowano
              prywatnej własności ziemskiej z przyczyn czysto praktycznych. Burdel w
              gospodarce zaczął pokazywać zęby, więc żarliście, z ruchami wymiotnymi
              produkty znienawidzonych wrogów, oficjalnie, a prywatnie przez 50 lat do
              dzisiaj zazdroszcząc Europie wschodniej lepszego rozwoju we wszystkim. Nie
              kupujcie polskiego mięsa, nie ma problemu,cały normalny świat stoi otworem, ale
              nie pozwolimy traktować się z pogardą bo też mamy możliwości.
              I żeby nie było wątpliwości, jesteście parchy na narodzie ruskim, a ten bez
              totalnych morderstw stalina ma odwagę wreszcie zadawać niewygodne wam pytania.
          • gekon1979 Re: Eva15 ma racje 16.06.07, 20:26
            ojej nikolaszka obrazony na caly swiat, ze Polacy nie sa tym kim myslal :D
      • lepanto o.....zebrała się już egzekutywa !! 16.06.07, 16:14
        i jakie piękne stanowisko wypracowała. Czyżby przewodniczącym był inzynier
        chemik?
        A jednak rodzą się wątpliwości. Przezydent Putin , w stanowisku egzekutywy ,
        jest przebiegłym CWANIAKIEM , który tylko próbuje złapać Zachód w jakąś pułapkę.
        A przecież wszyscy wiemy że to nie jest PRAWDA.
        Bo prezydent P. to człowiek szczery, do bólu uczciwy. Człowiek , któremu
        sprawy pokoju światowego leżą boleśnie na sercu.

        To co jest grane? Co grają pajace typu ewa51 i ich mocodawcy?
        Niewiadomo - choć jedno jest pewne graja przeciw wizerunkowi prezydenta P. jako
        człowiek uczciwego i prawdomównego.
      • coster Przynajmniej przestali pieprzyc glupoty 17.06.07, 03:03
        Przynajmniej media zachodnie (i polskie)
        przestali pieprzyc glupoty o tym, ze
        tarcza nie zagraza Rosji. Owszem zagraza.

        Ale teraz mozna rozpatrzec problem z innej
        perpektywy.

        Moze tez Chechy i Polska, zanim podejmowac
        ostateczna decyzje, zaczekaja, az wkrotce
        ktos inny zajmie miejsce Busha.

        Co prawda to nie tylko Bush, ale, podejrzewam,
        inne sily w USA staja za tym pomyslem.

        Przykro, ze brakuje innych pomyslow na
        bezpieczenstwo swiatowe, niz militarna odpowiedz
        na nowe "zagrozenia" made in USA.

        Putin, tez nie jest w porzadku.
        Mi osobiscie sie nie podoba, ze nie broni
        praw gejow w Rosji. (Co prawda Polskie
        forum tez nie jest najlepszym miejscem
        na takie dyskysje).
        • coster No prosze, sa nawet wykresy wydobycia 17.06.07, 03:31
          www.hubbertpeak.com/nations/2004/images/GlobalScenario2004.jpg
      • zigzaur Re: USA szybko pokazują, że Putin ws tarczy ma ra 17.06.07, 09:54
        Mówiąc o "tarczy" w Polsce, Czechach i innych krajach, nikt nie wymienił z nazwy
        ani Rosji ani Iranu.

        Użyto określenia typu "kraje niebezpieczne" ale i to mówi samo za siebie.
    • gekon1979 no i co?? a juz tutaj wykrzykiwano, jak to 16.06.07, 13:10
      kacapy wywra wplyw :D
      ale nie wywra, a czemu?? bo sa za slabi, a w europie srodkowej nie maja nic do powiedzenia od dawna
      • onufry.zagloba Ale KTO sie wypowiedziel? Ludzie w istocie w USA 17.06.07, 00:27
        malo wazni, ktorych Bush moze wymienic jednym pociagnieciem piora.
        Wierz GW i Komersantowi jak sobie samemu - uraduj serca Michnikow i
        Berezowskich:)
        • borrka Kolejna kompromitacja Kremla ? 17.06.07, 10:02
          Przypominasz mi irackiego Tarika Aziza, ktory trabil o wielkich zwyciestwach Saddama, gdy Amerykanie zdobywali przedmiescia Bagdadu lol.

          Gdy budowa tarczy zostanie ostatecznie zatwierdzona, nie powiesz nic.
          Moze nick zmienisz ?

          Polityka Rosji od rozpadu CCCP, to pasmo porazek:
          wycofanie wojsk z Europy,
          rozszerzenie NATO,
          rozszerzenie Unii,
          utrata Jugoslawii, bo tak to rozumieja Rosjanie.

          Za kazdym razem towarzyszyla temu podobna kampania propagandowa i konczylo sie wszystko fiaskiem.
    • dobrowoj USA zdejmuje i tak już przezroczystą maskę 16.06.07, 13:16
      Kropla, która przelała czarę...Yankee nie nauczone doświadczeniem historycznym
      podzielą 1000 krotnie spotęgowany los Napoleona, Hitlera czy innego Dżyngis
      Chana , megalomanów marzących o zniszczeniu podboju i wiecznej okupacji Rosjan
      tego najtwardszego narodu na tej planecie...
      • borrka IP Lubianki ? 16.06.07, 13:18

    • carramba7 Re: USA odrzuciły propozycję Moskwy ws. tarczy 16.06.07, 13:30
      Bush przypomniał Putaskowi gdzie jego miejsce..ha ha ha ha ha...
    • zawiz Do budy kacapy !!! sio muchy !!! 16.06.07, 13:50
      Tyle waszego szczekania i nic... no proszę takie argumenty a Bush podtarł sobie
      tyłek...


      He, he, he
      • dobrowoj Największy łgarz w historii... 16.06.07, 14:06
        Do korpulentnej wieczystej księgi łgarstw "Pana" Busha dopisujemy..."tarcze
        mającą nas obronić przed irańskimi rakietami"
        • warturek Fiutin podkłada żabią łapę pod interesy Iranu 16.06.07, 21:00
          Tarcza będzie dobra na każdą kanalię zagrażającą światu rakietami.
    • wasylzly Kolejne klamstwa USA 16.06.07, 14:05
      no coz, juz jestesmy do tego przyzwyczajeni - do wiarygodnosci USA a raczej jej
      prostacko-machiavellstycznej taktyki. No ale teraz moze sie skonczy zaklinanie
      mantry dla plebsu, ze latwiej wykryc iranska rakiete w warszawie niz w
      azerbejdzanie, gdzie kontrolje sie od dawna caly obszar Bliskiego Wschodu.

      No teraz USA musza, albo i nie musza, udowodnic krajom europejskim, ze tarcze w
      europie srodkowej sa NAPRADWE dla jej dobra, moze bedzie trudno, bo niemcy od
      razu przyklasneli propozycji Putina. Europa nie chce rosyjskich rakiet w
      kalinigradzie wycelowanych w Berlin i Paryz, Londyn i Amsterdam, a przeca to nie
      miasta amerykanskie tylko Unii Europejskiej. A jak warszawa tego chce, coz niech
      sama odpowiada za konsekwencje nowej zimnej wojny.
      • andrzej.sawa Re: Kolejne klamstwa USA 16.06.07, 14:07
        A kto powiedział,że Amerykanie nie zbudują radaru w Azerbejdżanie - Azerowie
        zapraszają.
        • zawiz Re: Kolejne klamstwa USA 16.06.07, 14:15
          Masz 100% racji. Przecież Azerowie sprzyjają USA.
          No chyba nie zmienią zdania na temat możliwości wykorzystywania ich stacji
          radarowej.
      • bolko_turan Cos jest nie tak w Polsce, jesli rzad 16.06.07, 15:21
        teraz na "tarcze" sie zgodzi - moim zdaniem bedzie to raczej o tym swiadczylo,
        iz Polska jest totalnie podwedrowana agenturalnie, tak, ze przeplyw
        strategicznie waznych informacji nie funkcjonuje tak jak powinnien, a politycy
        dlatego nie wiedza co robia.

        > No teraz USA musza, albo i nie musza, udowodnic krajom europejskim, ze tarcze
        w europie srodkowej sa NAPRADWE dla jej dobra, moze bedzie trudno, bo niemcy od
        > razu przyklasneli propozycji Putina. Europa nie chce rosyjskich rakiet w
        > kalinigradzie wycelowanych w Berlin i Paryz, Londyn i Amsterdam, a przeca to
        nie miasta amerykanskie tylko Unii Europejskiej.

        A mnie sie juz bzdur czytac nie chce, o tym jacy to z Niemcow rusofile - w
        Niemczech sa bazy amerykanskie, dlatego kraj w przypadku konfliktu Rosji z USA,
        bez winy Niemcow by byl pierwszym celem rosyjskiego uderzenia atomowego.

        Jesli Niemcy chca miec jak najlepsze stosunki z Rosja, to tylko dlatego, gdyz
        inteligenty patriotyzm unikanie konfliktow z sasiadami nakazuje, bowiem im
        wiekszy potencjal konfliktowy ma sytuacja z danym krajem, tym mniejsze jest
        bezpieczenstwo wlasnego kraju.

        Ale debile tego nigdy nie zrozumia i dalej szabelka machac beda, gdyz wojna to
        fajna rzecz, a patriotyczne pomniki gwarantowane.
    • hummer Czyli sygnał, że tarcza wymierzona jest w Rosję 16.06.07, 15:45
      Tylko o to Putinowi chodziło by pokazać to światu.

      Nie lubię Putina ale rozegrał to genialnie posługując się marionetkami Kaczyńskimi.
      • przejrzysty A referendum w Czachach? 16.06.07, 17:15
        Wczoraj GW pisała, że W. Klaus zgadza się na przeprowadzenie referendum w/s
        tarczy i że są spore szanse, że Czesi nie zgodzą się na radary. Co wtedy?
        Amerykanie mają jakiś plan B?
        W IV RP referendum nie będzie, bo w tym quasi-totalitarnym tworze nikt nie
        będzie pytał o zdanie przypadkowego społeczeństwa.
        • hummer Re: A referendum w Czachach? 16.06.07, 17:21
          przejrzysty napisał:

          > Wczoraj GW pisała, że W. Klaus zgadza się na przeprowadzenie referendum w/s
          > tarczy i że są spore szanse, że Czesi nie zgodzą się na radary. Co wtedy?
          > Amerykanie mają jakiś plan B?
          > W IV RP referendum nie będzie, bo w tym quasi-totalitarnym tworze nikt nie
          > będzie pytał o zdanie przypadkowego społeczeństwa.

          Czóż tradycje demokratyczne w Czechach to nie nowość. Kiedyś wyrzucili rajców na bruk przez okno w 1419 roku.

          www.referendum2007.org
          Nie takie drastyczne :)
        • zigzaur Re: A referendum w Czachach? 17.06.07, 10:01
          W ŻADNYM kraju referendum nie ma mocy stanowiącej.
          • andrzej.sawa Re: A referendum w Czachach? 19.06.07, 07:06
            Pleciesz.
    • matrek A czego sie spodziewac po takiej "propozycji"? 16.06.07, 17:47
      To nie byla powazna propozycja, lecz obliczona na kilka efektow polityczna
      zagrywka. Kilka efekyow, czyli efekt propagandowy (ze oto Rosja wystepuje z
      "konsytruktywna propozycja", a Ci przebrzydli amerykanie ja odrzucaja) oraz
      polityczny - ponowne wbicie klina miedzy Europe a Ameryka, ktory zostal juz
      unictozjenyj po nieslawnych rzadach Shroedera i Czyraka.

      Jak wiec mozna bylo oczekiwac przyjecia przez USA tak konstruktywnej propozycji?
    • onufry.zagloba Wierzcie Komiersantowi jak Gazetce Wyborczej:) 16.06.07, 19:22
      Mniej wiecej ten sam poziom "poinformowania" i "niezaleznowsci":)
      • onufry.zagloba PS: I rzadzili nia - jak "prawdziwi Polacy" GW- 16.06.07, 19:26
        "prawdziwi Rosjanie": vide-BEREZOWSKI:)))
        • wet3 Re: USA odrzucily propozycje Moskwy 17.06.07, 03:22
          A szkoda! Pocieszalem sie, ze tarcza nie bedzie w Polsce. A teraz wyglda na to,
          ze bedzie. Nie moge pojac dlaczego godza sie aby miec taki magnes przyciagajacy
          atomowki na nasze terytorium? Przeciez to jest samobojstwo.
          • onufry.zagloba Raz sie z toba zgadzam w calej rozciaglosci: 17.06.07, 03:36
            Polsce owa tarcza na nic, a moze zaszkodzic. Nb. Ukraincy sa w jeszcze gorszej
            sytuacji - chca do NATO, choc ruskie czy iranskie rakiety rozwalono by w
            drabiezgi dokladnie nad ich glowa. To glupia, bardzo glupia postawa: z
            nienawisci do Rosji wystawiac tylek na strzaly:)
            Niemniej nie trac nadziei, bo w imieniu Ameryki szczesliwie - poki co -
            wypowiadaja sie NOBODIES, a co gorsza pisze o tym nie prasa amerykanska, ale
            rusko-zydowska.
            Nb. Nie chce byc zle zrozumiany: akcentuje tu Zydow ze wzgledu na znany ich
            udzial w "DEMOKRATYCZNYM" zawlaszczaniu rosyjskiego majatku narodowego, co
            jeden to lepszy:)
            • zigzaur Re: Raz sie z toba zgadzam w calej rozciaglosci: 17.06.07, 10:00
              Historia dowiodła, że lepiej być wrogiem niż sojusznikiem Rosji:

              1. Za Stanisława Augusta Poniatowskiego Rzeczpospolita zawsze deklarowała sojusz
              z Rosją. W efekcie nastąpiły rozbiory, bo caryca chciała się przymilić Prusom.

              2. Hitler też był sojusznikiem Rosji i jak to się skończyło dla Niemiec?

              3. PRL też była sojusznikiem Sojuza. Polacy zapłacili za to nędzą, głodem,
              zacofaniem i upodleniem.
          • pedalicja [...] 17.06.07, 05:31
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 123i321 Polska winna odrzucić propozycję Busha ws. tarcz 17.06.07, 10:26
      Polska nie moze byc bushickim poligonem smierci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka