Dodaj do ulubionych

Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto...

    • pies_na_lewizne Romus ma pitra przed wyborami wiec miesza! 19.08.07, 14:36
      GazWyb podaje:

      > - Ataki niedawnych koalicjantów na PiS osiągnęły poziom
      > rynsztokowy - mówi Adam Lipiński o wywiadzie Romana Giertycha
      > dla "Newsweeka", w którym były wicepremier z LPR twierdzi, że PiS
      > szykuje atak na Donalda Tuska i jego otoczenie.

      > W przekonaniu Adama Lipińskiego, tego typu informacje i ataki będą
      > się pojawiać i ma to być sposób dawnych koalicjantów na
      > odwleczenie wyborów. Jak powiedział " LPR i Samoobrona nie chcą
      > skrócenia kadencji parlamentu i zrobią wszystko, by sprowokować
      > PiS i Platformę Obywatelską, by ten układ trwał".

      Dokladnie o to chodzi.

      Roman "Przystawka" Giertych ma pietra przed przyspieszonymi wyborami
      bo wie, ze po wyborach z LPR pozostanie jedynie smrod....

      Zeby do tych wczesniejszych wyborow doszlo, bardzo istotna jest
      postawa PO. Jesli PO poprze posuniecia PiS i prezydenta w kierunku
      wczesnych wyborow, to one sie odbeda... a po LPR bedzie mozna
      spuscic wode.

      Dlatego Romek "Przystawka" robi co moze aby jak tylko mozliwe
      OPOZNIC wybory.

      Jak moze to osiagnac? Jesli podola odstraszyc PO od wszesnych
      wyborow.

      Dlatego wlasnie Romus STRASZY, ZE PiS MA HAKI NA PO, majac nadzieje
      ze Platformie ze strachu nerwy puszcza i dla wlasnego bezpieczenstwa
      zdecyduje sie na wpierw komisje ds. dzialan CBA. To natomiast
      odsuneloby na jakis czas miecz Damoklesa nieublaganie wiszacy nad
      glowami LPR.

      Komisja ds. akcji CBA pozwolilaby tez rozpetac medialna kampanie
      przeciw PiS w ktorej Romek na pewno by brylowal, podwyzszajac swoja
      medialna obecnosc, z nadzieja ze mu to pomoze w wyborach kiedy
      wreszcie sie odbeda.

      Nie docieraja do niego zadne zaprzeczenia PiS ze nie maja i nie
      planuja uzywac zadnych hakow na politykow, on z uporem maniaka
      powtarza swoje klamstwa... bo jego to boj juz ostatni... a tonacy
      brzytwy sie chwyta....

      Romek stajac sie "jednym cialem" z Lepperem juz wtedy wykazal
      lekkosc swoich obyczajow, teraz tak mocno wiazac sie ze
      skompromitowanym do cna Kaczmarkiem i lzac na temak rzekomych
      PiSowskich hakow na Platforme, Romek "Przystawka" utracil ostatnie
      resztki swojej (politycnej) cnoty.

      Trzeba sobie zadac pytanie, czy p. Romek tylko walczy o swoje i
      swojej partii przetrwanie, czy moze jest rozbudzonym "spiochem"
      (spojrzcie na jego zaspane oczy!), ktorego zadaniem jest obrona
      jeszcze wiekszego dobra, a wlasciwie "dobr"?
      • pies_na_lewizne Re: Romus ma pietra przed wyborami wiec miesza! 19.08.07, 14:38
        • maaac Lewicowy Pies ma pietra przed komisją ds. CBA. 19.08.07, 15:00
          Czyżby też był zamieszany w przekręty PiSu? Tak mu się spieszy do
          wyborów by komisja niczego nie sprawdziła? Potem to już będzie za
          późno? Aha - a po drodze to nie będzie haków tylko "najświętsza
          prawda" jak z dziadkiem Tuska?
      • stasi1 zapomniałes napisać że PiS w każdej chwili może 19.08.07, 15:28
        zgodnie z prawem rozwiązać ten Sejm. Kaczor podaje swój rząd do
        dymisji i są wybory
        >
        > Zeby do tych wczesniejszych wyborow doszlo, bardzo istotna jest
        > postawa PO. Jesli PO poprze posuniecia PiS i prezydenta w kierunku
        > wczesnych wyborow, to one sie odbeda... a po LPR bedzie mozna
        > spuscic wode.
        >
        >
        • pies_na_lewizne Re: mie zapomnialem 19.08.07, 17:49
          stasi1 napisał:

          > zapomniałes napisać że PiS w każdej chwili moze zgodnie z prawem
          > rozwiązać ten Sejm. Kaczor podaje swój rząd do dymisji i są wybory

          nie zapomnialem. potrzebne sa 3 kroki, i zeby przypadkiem podczas
          tych 3 krokow Platforma sue nie znarowila i nie zaglosowala za
          alternatywnymi wnioskami.
          • stasi1 ale jak na razie nic kaczor nie chce 20.08.07, 14:36
            robić w sprawie rozwązania sejmu więc te trzy kroki to tylko takie
            pobozne zyczenia.
    • piskoala Ataki PiS dopiero osiągną poziom pod-rynszto.. 19.08.07, 14:54

      Adam Lipiński zapewnia jednakowoż, że PiS będzie prowadzić kampanię
      wyborczą w sposób cywilizowany. Taka jest ta ich cywilizacja

      ----
      Obszczymurki RP V sojediniajties'
    • kasztan4 Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 14:58
      a pan poseł Lipiński gdzie był, idąc do posłanki RB? Nawet
      słownictwo obu panów w trakcie tego spotkania, jednoznacznie
      określało ich przynależność!
    • idefix3 Zabójcza żądza władzy Jarosława 19.08.07, 14:59
      Ja natomiast jestem ptrzekonany, że Jarosław posłuży się każdym
      środkiem (włącznie z Rydzykiem) aby osiągnąć ponownie władzę i ten
      burd.l prowadzić dalej. Ten człowiek jest gotowy doprowadzić Polskę
      do upadku, byle tylko pod jego kierownictwem.
    • m.m5 Powiedział tem, co ma wiele stanowisk do rozdania 19.08.07, 14:59
    • wicary Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:01
      Ten poziom rynsztokowy własnie zacząl się od Lipinskiego gnidy, który w niecnych
      celach "uwodził" słodką Renatę Beger
    • stasi1 jeśli weszli do tego rynsztoka 19.08.07, 15:02
      to trudno wymagać aby nie pobrudzić przy tym swojej białej koszuli.
      Inna sprawa czy większy ten rynsztok tworzy lpr czy też same
      kaczory?
      <Ataki niedawnych koalicjantów na PiS osiągnęły poziom rynsztokowy -
      mówi Adam Lipiński o wywiadzie Romana Giertycha >
    • maaac Tu zaś potwierdzenie jak mocno Lipiński się myli. 19.08.07, 15:04
      "Premier Kaczyński: PO jest uzależniona od Niemców"
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4399558.html
      To nie rzaden atak od taka uwaga Kaczyńskiego. Zresztą najświętsza
      prawda nie? I ten dziadek mimochodem wspomniany...
      • leszlong Re: Tu zaś potwierdzenie jak mocno Lipiński się m 19.08.07, 15:37
        @maac: Hehe, premier jest uzależniony od gadania głupot i siania nienawiści do
        Niemców i Tuska.
        • sceptyk40 Re: Tu zaś potwierdzenie jak mocno Lipiński się m 19.08.07, 21:23
          Dokładnie tak. Każdy idiotyczny wymesł jest dobry, aby przekonć do
          siebie już przepełnionych nienawiścią nacjonalistów i wszelkich
          patrio-ekstremistów, przekonanych o zagrożeniu zewnętrznym Polski.
          Ci ludzie dążą do wojny siejąc nienawiść w imię tzw. interesu
          narodowego. Naszym jedynym interesem narodowym jest nie robić sobie
          wrogów, zjednywać przyjaciół i budować w pokoju przyszłość nowych
          pokoleń.
    • sorapis Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:07

      Jasne. Bo z rynsztoka nie była próba deprecjonowania Tuska poprzez wytykanie mu
      dziadka z Wehrmachtu. Nie były z rynsztoka hotelowe negocjacje Lipińskiego,
      obecnie ,,przerażonego'' poziomem debaty politycznej, z Beger apropos
      wyciągnięcia posłów Samoobrony lub płacenia za weksle przez kancelarię Sejmu!
      Nie była z rynsztoka kolaicja z nacjonalistą i przestępcą?! Przerażające to jest
      to, że ktoś taki siedzi teraz w kancelarii premiera, opłacany za nasze
      pieniądze. To dopiero oddaje poziom rządu. Kłamcy, cynicy, faryzeusze!
      • lwowiak5 Re: Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynsz 19.08.07, 15:23
        Lipinski co ty biedaku sadzisz,zapomniałeś nieboraku jak robiłes z
        siebie kretyna? Renatka owijałe ciebie wokół palca jak gumkę od
        starych barchanów.Lipinski lecisz głupa.
      • stasi1 giertych nie jest nacjonalistą, giertych jest 19.08.07, 15:31
        faszystą
    • adam.2x PiS wprowadził poziom rynsztokowy do polityki 19.08.07, 15:12
      Działacze PiSu powinnie się wstydzić i siedzieć cicho po dwóch
      latach rzucania obelg na wszystkich co nie-PiS. Są najmniej powołani
      do ocen na gruncie moralnym.
    • bogdan331 romek G i jędrek L mają w dupie adasia L brzydko 19.08.07, 15:12
      chłopcy sie bawicie.ojczulek rydzyk tak was wychował? be a kółka rydzykowe
      mówiły,że to cacy.Cacy cacy jak dużo na tacy.
      • wet3 Re: romek G i jędrek L mają w dupie adasia L brzy 19.08.07, 15:15
        bogdan331 napisał:

        > chłopcy sie bawicie.ojczulek rydzyk tak was wychował? be a kółka
        rydzykowe
        > mówiły,że to cacy.Cacy cacy jak dużo na tacy.

        To perspektywa wyborow odebrala Romusiowi mozgownice!!!
    • gdkj Jak by nie było obecne zamieszanie pomaga LIDowi 19.08.07, 15:14
      Wystarczy chwila refleksji, komuniści w Polsce by zdobyć dużo mandatów
      z racji swoich dokonań muszą bazować na zobrzydzaniu oponentów.
      Gazety typu newsweek czy GW bardzo chętnie drukują tego typu "wyjaśnienia". Z
      jednej strony przedstawia to PIS jako partię nieomal faszystowską (na co do
      niedawna monopol miał Giertych i jego MW).
      Przy okazji "wyjawia" się jakieś podejrzenia do Donalda Tuska.
      po co Newsweek ma pisać o Tusku jak ma od tego Giertycha.
      A zrobiło się tak od spotkania Donalda Tuska z Prezydentem Lechem Kaczyńskim.
      Niektóre gazety się wściekły ,że do tej pory tak na prawdę nie wiedzą o czym tam
      przez cztery godziny dywagowali.
      Nawet w TVN robili do tego przycinki.
      Zupełnie podobny szok i atak był po "numerze" jaki Jarek wyciął mediom razem z
      TV TRWAM.
      Giertych to przygłupi tłumok, sam to udowodnił swoimi sprzecznymi wypowiedziami .
      Kaczmarek wie jak bić.
      No i znowu nasza całą klasa polityczna udowadnia ,że ma nas za frajerów którym
      można kit wciskać.
      W moim rankingu jak na razie jednak największy popis w tym pajacowaniu zrobił
      profesor Geremek.
      Wiadomo, tytułów naukowych na ulicy nie rozdają.Ale czekam, mam przeczucie ,że
      już nie długo ktoś da popis ,że i w tej kategorii profesor odejdzie w zapomnienie...
      pozdrawiam.
    • rododendron Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:16
      Wszak to PiS wszystkich atakowal, wiec teraz musi poczuc jak to
      smakuje. A Lipinski powinien w przyszlosci stanac przed TS
    • rododendron Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:17
      Wszak to PiS wszystkich atakowal, wiec teraz musi poczuc jak to
      smakuje. A Lipinski powinien w przyszlosci stanac przed TS.
    • douglasmclloyd PiSiory myślały że wejdą w gó.. i wyjdą czyste bt 19.08.07, 15:18
    • nicknack Nikt się panem nie intersuje ? 19.08.07, 15:20
      Mała poczta w małym mieście
      i na poczcie mała przerwa.
      Kasjer szybkę przymknął wreszcie,
      plik banknotów liczyć przestał.
      Rozrzucone dokumenty,
      w szklance po herbacie — denko…
      A on czujny, a on spięty,
      obserwuje swe okienko.
      Wtem otworzył. W przód się rzuca
      i zaprychał, i zatupał,
      i zakrzyknął co sił w płucach:
      “Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!
      Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!”

      A na poczcie cicho, pusto,
      drzemią paczki niewysłane.
      Pachnie barszczem i kapustą
      (bo garkuchnia jest przez ścianę).
      W głębi jakiś pan łysawy
      adresuje list, a bliżej
      gość wbił w sufit wzrok kaprawy
      i pocztowy znaczek liże.
      Brudno, zaduch, much, upał…
      Nikt nie mówi nic, a zwłaszcza
      Nikt nie krzyczy ‘Kasjer dupa’.

      Kasjer krzyczał tak z pół roku,
      po okresie zaś półrocznym,
      z urzędowym błyskiem w oku,
      wezwał go naczelnik poczty
      i powiada zły okropnie:
      “Co pan się kompromituje?
      Nikt się aż do tego stopnia
      panem nie interesuje,
      żeby w takim mieście małym,
      wołać wśród tych much, w upale,
      wołać - choćby dla kawału:
      ‘Kasjer… prawda… i tak dalej’.”

      I nasz kasjer krzyczeć przestał,
      rozleniwił się… rozziewał…
      Lecz gdy w święta jest orkiestra
      on coś nadal podejrzewa.
      Myśli, że ten tamburmajor
      regimentu strażackiego,
      swą buławą wywijając,
      też przyczepia się do niego.
      Gdy strażacka trwa parada
      i mosiężna trąbi grupa -
      kasjerowi się podkłada
      pod rytm marsza: ‘Kassss-jer dupa, kasss-jer dupa…’

      Pointa zaś wierszyka mego
      w takich słowach się zawiera,
      że znam cały kraj, co tego
      przypomina mi kasjera.
      Mały kraj, co tak uważa
      z pokolenia w pokolenie:
      że ktoś ciągle go obraża,
      że ktoś wciąż go nie docenia.
      Czasem mu ktoś prawdę kropnie:
      “Kraju mój - źle kombinujesz.
      Nikt się aż do tego stopnia
      tobą nie interesuje.
      Skończ te siupy, bo cię wpiszą
      do Guinnessa lub Gallupa”.

      A kraj okno - trach! I dyszy:
      “Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!
      Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!”
      • darkraj Re: Nikt się panem nie intersuje ? 19.08.07, 15:39
        Bardzo udane. Obsmialismy sie jak norki. Dzieki i prosimy o wiecej.
        Pozdro.
        • nicknack Spotkanie Lipinskiego z Beger 19.08.07, 17:09
          Spotkali się w święto o piątej przed kinem
          Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.

          Tutejsza idiotko! - rzekł kretyn miejscowy -
          Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?

          Miejscowa kretynka odrzekła - Z ochotą,
          Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.

          Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko
          I poszedł do kina z tutejsza idiotką.

          Na miłym macaniu spłynęła godzinka
          I była szczęśliwa miejscowa kretynka.

          Aż wreszcie szepnęła: - kretynie tutejszy!
          Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.

          Więc poszli na sznycel, na melbe, na winko,
          Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.

          Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
          Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.

          W ten sposób dorobią się córki lub syna:
          Idioty, idiotki, kretynki, kretyna.

          By znowu się mogli spotykać przed kinem
          Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
          • darkraj Re: Spotkanie Lipinskiego z Beger 20.08.07, 03:09
            Domyslamy sie, ze bez zadnych "osobistych wycieczek" w podtekscie.
            Ale polityczna aluzja jest trafiona i zrozumiala. Dobre.
      • dakula Re: Nikt się panem nie intersuje ? 19.08.07, 16:17
        Brawo
    • yacek67 Lepiej by było gdyby pan Lipiński zamilkł 19.08.07, 15:35
      i nawet wycofał się z polityki po skandalu z Renatą Beger. Dziwię się, że ten
      typ jeszcze ma czelność odzywać się publicznie!
    • allspice Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:45
      To wszystko jest tak szokujace,że trudno wyobrazić sobie gorszą
      sytuację...zaczniemy tęsknić do poprzednich sejmów i czekać
      na następny. Na aktualny sejm trzeba spuscić zasłonę!
    • kosmaty_patriota Jak najbardziej. Czyli osiagnely poziom na ktorym 19.08.07, 15:53
      PiS dziala.
      • jack_flash Czyli osiagnely poziom calej tej koalicji 19.08.07, 16:14
      • ffamousffatman Re: Jak najbardziej. Czyli osiagnely poziom na kt 20.08.07, 00:20
        z PiS dzial nie wystrzeli
    • sceptyk31 Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 16:00
      Czyścioszek Lipiński, zobaczymy go niedługo w spotach "Samoobrony"
      jak kaperuje Renate Beger. A dlaczego nie wspomnial o tygodniku
      rzadowym "Wprost" ?
    • hanklo 1968 19.08.07, 16:08
      Przypominam ze juz niedluga zbliza sie kolejna rocznica 1968 roku.
      Moze bedzie to najlepszy czas troche w kraju posprzatac. Byc moze
      nie bedziemy mieli innego wyjscia.
    • dakula Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 16:11
      Coś nieszczere te łzy pana Lipińskiego, kto z kim przestaje, takim
      się staje- mówiono na moim podwórku.
    • jack_flash Nareszcie wiemy kto stoi za Ukladem! 19.08.07, 16:11
    • milena.rl O mi korasooon! 19.08.07, 16:22
      -Oo, ke szokujące, ke haniebne!!
      -Pporażające!!!!
      -O por favor!!!! ke porażająco silne!!!
      -O!! potężny układ!!
      -Piekielnie silny układ!!!!!!
      -O mi ninjo !!!

      (w tle dzi..ki Łyżwińskiego strzelajace z palców
      -Złowiłam go na duży biust.
      -O kochanie :) Ile tam pracowałaś)

      Królicza rodzina:
      -Jestem potomkiem Kmicica.
      (achachachachachaa)
    • carpyook Bardzo to sprytne... 19.08.07, 16:25
      To co mówi Lipiński brzmi mniej więcej tak: "Nie, nie będziemy
      używać wobec politycznych konkurentów informacji o skandalach
      obyczajowych z ich udziałem". Czyli: mamy informacje, wiemy, ale nic
      nie powiemy ;) Komunikat i efekt ten sam. I nieważne, czy Tusk miał
      jakieś wpadki obyczajowe, czy nie...
      Zwłaszcza że np. Clintonowi obyczajowa "wpadka" z Levinsky
      bynajmniej nie zaszkodziła...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka