pies_na_lewizne Romus ma pitra przed wyborami wiec miesza! 19.08.07, 14:36 GazWyb podaje: > - Ataki niedawnych koalicjantów na PiS osiągnęły poziom > rynsztokowy - mówi Adam Lipiński o wywiadzie Romana Giertycha > dla "Newsweeka", w którym były wicepremier z LPR twierdzi, że PiS > szykuje atak na Donalda Tuska i jego otoczenie. > W przekonaniu Adama Lipińskiego, tego typu informacje i ataki będą > się pojawiać i ma to być sposób dawnych koalicjantów na > odwleczenie wyborów. Jak powiedział " LPR i Samoobrona nie chcą > skrócenia kadencji parlamentu i zrobią wszystko, by sprowokować > PiS i Platformę Obywatelską, by ten układ trwał". Dokladnie o to chodzi. Roman "Przystawka" Giertych ma pietra przed przyspieszonymi wyborami bo wie, ze po wyborach z LPR pozostanie jedynie smrod.... Zeby do tych wczesniejszych wyborow doszlo, bardzo istotna jest postawa PO. Jesli PO poprze posuniecia PiS i prezydenta w kierunku wczesnych wyborow, to one sie odbeda... a po LPR bedzie mozna spuscic wode. Dlatego Romek "Przystawka" robi co moze aby jak tylko mozliwe OPOZNIC wybory. Jak moze to osiagnac? Jesli podola odstraszyc PO od wszesnych wyborow. Dlatego wlasnie Romus STRASZY, ZE PiS MA HAKI NA PO, majac nadzieje ze Platformie ze strachu nerwy puszcza i dla wlasnego bezpieczenstwa zdecyduje sie na wpierw komisje ds. dzialan CBA. To natomiast odsuneloby na jakis czas miecz Damoklesa nieublaganie wiszacy nad glowami LPR. Komisja ds. akcji CBA pozwolilaby tez rozpetac medialna kampanie przeciw PiS w ktorej Romek na pewno by brylowal, podwyzszajac swoja medialna obecnosc, z nadzieja ze mu to pomoze w wyborach kiedy wreszcie sie odbeda. Nie docieraja do niego zadne zaprzeczenia PiS ze nie maja i nie planuja uzywac zadnych hakow na politykow, on z uporem maniaka powtarza swoje klamstwa... bo jego to boj juz ostatni... a tonacy brzytwy sie chwyta.... Romek stajac sie "jednym cialem" z Lepperem juz wtedy wykazal lekkosc swoich obyczajow, teraz tak mocno wiazac sie ze skompromitowanym do cna Kaczmarkiem i lzac na temak rzekomych PiSowskich hakow na Platforme, Romek "Przystawka" utracil ostatnie resztki swojej (politycnej) cnoty. Trzeba sobie zadac pytanie, czy p. Romek tylko walczy o swoje i swojej partii przetrwanie, czy moze jest rozbudzonym "spiochem" (spojrzcie na jego zaspane oczy!), ktorego zadaniem jest obrona jeszcze wiekszego dobra, a wlasciwie "dobr"? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Lewicowy Pies ma pietra przed komisją ds. CBA. 19.08.07, 15:00 Czyżby też był zamieszany w przekręty PiSu? Tak mu się spieszy do wyborów by komisja niczego nie sprawdziła? Potem to już będzie za późno? Aha - a po drodze to nie będzie haków tylko "najświętsza prawda" jak z dziadkiem Tuska? Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 zapomniałes napisać że PiS w każdej chwili może 19.08.07, 15:28 zgodnie z prawem rozwiązać ten Sejm. Kaczor podaje swój rząd do dymisji i są wybory > > Zeby do tych wczesniejszych wyborow doszlo, bardzo istotna jest > postawa PO. Jesli PO poprze posuniecia PiS i prezydenta w kierunku > wczesnych wyborow, to one sie odbeda... a po LPR bedzie mozna > spuscic wode. > > Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: mie zapomnialem 19.08.07, 17:49 stasi1 napisał: > zapomniałes napisać że PiS w każdej chwili moze zgodnie z prawem > rozwiązać ten Sejm. Kaczor podaje swój rząd do dymisji i są wybory nie zapomnialem. potrzebne sa 3 kroki, i zeby przypadkiem podczas tych 3 krokow Platforma sue nie znarowila i nie zaglosowala za alternatywnymi wnioskami. Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 ale jak na razie nic kaczor nie chce 20.08.07, 14:36 robić w sprawie rozwązania sejmu więc te trzy kroki to tylko takie pobozne zyczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala Ataki PiS dopiero osiągną poziom pod-rynszto.. 19.08.07, 14:54 Adam Lipiński zapewnia jednakowoż, że PiS będzie prowadzić kampanię wyborczą w sposób cywilizowany. Taka jest ta ich cywilizacja ---- Obszczymurki RP V sojediniajties' Odpowiedz Link Zgłoś
kasztan4 Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 14:58 a pan poseł Lipiński gdzie był, idąc do posłanki RB? Nawet słownictwo obu panów w trakcie tego spotkania, jednoznacznie określało ich przynależność! Odpowiedz Link Zgłoś
idefix3 Zabójcza żądza władzy Jarosława 19.08.07, 14:59 Ja natomiast jestem ptrzekonany, że Jarosław posłuży się każdym środkiem (włącznie z Rydzykiem) aby osiągnąć ponownie władzę i ten burd.l prowadzić dalej. Ten człowiek jest gotowy doprowadzić Polskę do upadku, byle tylko pod jego kierownictwem. Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:01 Ten poziom rynsztokowy własnie zacząl się od Lipinskiego gnidy, który w niecnych celach "uwodził" słodką Renatę Beger Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 jeśli weszli do tego rynsztoka 19.08.07, 15:02 to trudno wymagać aby nie pobrudzić przy tym swojej białej koszuli. Inna sprawa czy większy ten rynsztok tworzy lpr czy też same kaczory? <Ataki niedawnych koalicjantów na PiS osiągnęły poziom rynsztokowy - mówi Adam Lipiński o wywiadzie Romana Giertycha > Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Tu zaś potwierdzenie jak mocno Lipiński się myli. 19.08.07, 15:04 "Premier Kaczyński: PO jest uzależniona od Niemców" wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4399558.html To nie rzaden atak od taka uwaga Kaczyńskiego. Zresztą najświętsza prawda nie? I ten dziadek mimochodem wspomniany... Odpowiedz Link Zgłoś
leszlong Re: Tu zaś potwierdzenie jak mocno Lipiński się m 19.08.07, 15:37 @maac: Hehe, premier jest uzależniony od gadania głupot i siania nienawiści do Niemców i Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk40 Re: Tu zaś potwierdzenie jak mocno Lipiński się m 19.08.07, 21:23 Dokładnie tak. Każdy idiotyczny wymesł jest dobry, aby przekonć do siebie już przepełnionych nienawiścią nacjonalistów i wszelkich patrio-ekstremistów, przekonanych o zagrożeniu zewnętrznym Polski. Ci ludzie dążą do wojny siejąc nienawiść w imię tzw. interesu narodowego. Naszym jedynym interesem narodowym jest nie robić sobie wrogów, zjednywać przyjaciół i budować w pokoju przyszłość nowych pokoleń. Odpowiedz Link Zgłoś
sorapis Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:07 Jasne. Bo z rynsztoka nie była próba deprecjonowania Tuska poprzez wytykanie mu dziadka z Wehrmachtu. Nie były z rynsztoka hotelowe negocjacje Lipińskiego, obecnie ,,przerażonego'' poziomem debaty politycznej, z Beger apropos wyciągnięcia posłów Samoobrony lub płacenia za weksle przez kancelarię Sejmu! Nie była z rynsztoka kolaicja z nacjonalistą i przestępcą?! Przerażające to jest to, że ktoś taki siedzi teraz w kancelarii premiera, opłacany za nasze pieniądze. To dopiero oddaje poziom rządu. Kłamcy, cynicy, faryzeusze! Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynsz 19.08.07, 15:23 Lipinski co ty biedaku sadzisz,zapomniałeś nieboraku jak robiłes z siebie kretyna? Renatka owijałe ciebie wokół palca jak gumkę od starych barchanów.Lipinski lecisz głupa. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x PiS wprowadził poziom rynsztokowy do polityki 19.08.07, 15:12 Działacze PiSu powinnie się wstydzić i siedzieć cicho po dwóch latach rzucania obelg na wszystkich co nie-PiS. Są najmniej powołani do ocen na gruncie moralnym. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 romek G i jędrek L mają w dupie adasia L brzydko 19.08.07, 15:12 chłopcy sie bawicie.ojczulek rydzyk tak was wychował? be a kółka rydzykowe mówiły,że to cacy.Cacy cacy jak dużo na tacy. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: romek G i jędrek L mają w dupie adasia L brzy 19.08.07, 15:15 bogdan331 napisał: > chłopcy sie bawicie.ojczulek rydzyk tak was wychował? be a kółka rydzykowe > mówiły,że to cacy.Cacy cacy jak dużo na tacy. To perspektywa wyborow odebrala Romusiowi mozgownice!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Jak by nie było obecne zamieszanie pomaga LIDowi 19.08.07, 15:14 Wystarczy chwila refleksji, komuniści w Polsce by zdobyć dużo mandatów z racji swoich dokonań muszą bazować na zobrzydzaniu oponentów. Gazety typu newsweek czy GW bardzo chętnie drukują tego typu "wyjaśnienia". Z jednej strony przedstawia to PIS jako partię nieomal faszystowską (na co do niedawna monopol miał Giertych i jego MW). Przy okazji "wyjawia" się jakieś podejrzenia do Donalda Tuska. po co Newsweek ma pisać o Tusku jak ma od tego Giertycha. A zrobiło się tak od spotkania Donalda Tuska z Prezydentem Lechem Kaczyńskim. Niektóre gazety się wściekły ,że do tej pory tak na prawdę nie wiedzą o czym tam przez cztery godziny dywagowali. Nawet w TVN robili do tego przycinki. Zupełnie podobny szok i atak był po "numerze" jaki Jarek wyciął mediom razem z TV TRWAM. Giertych to przygłupi tłumok, sam to udowodnił swoimi sprzecznymi wypowiedziami . Kaczmarek wie jak bić. No i znowu nasza całą klasa polityczna udowadnia ,że ma nas za frajerów którym można kit wciskać. W moim rankingu jak na razie jednak największy popis w tym pajacowaniu zrobił profesor Geremek. Wiadomo, tytułów naukowych na ulicy nie rozdają.Ale czekam, mam przeczucie ,że już nie długo ktoś da popis ,że i w tej kategorii profesor odejdzie w zapomnienie... pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
rododendron Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:16 Wszak to PiS wszystkich atakowal, wiec teraz musi poczuc jak to smakuje. A Lipinski powinien w przyszlosci stanac przed TS Odpowiedz Link Zgłoś
rododendron Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:17 Wszak to PiS wszystkich atakowal, wiec teraz musi poczuc jak to smakuje. A Lipinski powinien w przyszlosci stanac przed TS. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd PiSiory myślały że wejdą w gó.. i wyjdą czyste bt 19.08.07, 15:18 Odpowiedz Link Zgłoś
nicknack Nikt się panem nie intersuje ? 19.08.07, 15:20 Mała poczta w małym mieście i na poczcie mała przerwa. Kasjer szybkę przymknął wreszcie, plik banknotów liczyć przestał. Rozrzucone dokumenty, w szklance po herbacie — denko… A on czujny, a on spięty, obserwuje swe okienko. Wtem otworzył. W przód się rzuca i zaprychał, i zatupał, i zakrzyknął co sił w płucach: “Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?! Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!” A na poczcie cicho, pusto, drzemią paczki niewysłane. Pachnie barszczem i kapustą (bo garkuchnia jest przez ścianę). W głębi jakiś pan łysawy adresuje list, a bliżej gość wbił w sufit wzrok kaprawy i pocztowy znaczek liże. Brudno, zaduch, much, upał… Nikt nie mówi nic, a zwłaszcza Nikt nie krzyczy ‘Kasjer dupa’. Kasjer krzyczał tak z pół roku, po okresie zaś półrocznym, z urzędowym błyskiem w oku, wezwał go naczelnik poczty i powiada zły okropnie: “Co pan się kompromituje? Nikt się aż do tego stopnia panem nie interesuje, żeby w takim mieście małym, wołać wśród tych much, w upale, wołać - choćby dla kawału: ‘Kasjer… prawda… i tak dalej’.” I nasz kasjer krzyczeć przestał, rozleniwił się… rozziewał… Lecz gdy w święta jest orkiestra on coś nadal podejrzewa. Myśli, że ten tamburmajor regimentu strażackiego, swą buławą wywijając, też przyczepia się do niego. Gdy strażacka trwa parada i mosiężna trąbi grupa - kasjerowi się podkłada pod rytm marsza: ‘Kassss-jer dupa, kasss-jer dupa…’ Pointa zaś wierszyka mego w takich słowach się zawiera, że znam cały kraj, co tego przypomina mi kasjera. Mały kraj, co tak uważa z pokolenia w pokolenie: że ktoś ciągle go obraża, że ktoś wciąż go nie docenia. Czasem mu ktoś prawdę kropnie: “Kraju mój - źle kombinujesz. Nikt się aż do tego stopnia tobą nie interesuje. Skończ te siupy, bo cię wpiszą do Guinnessa lub Gallupa”. … A kraj okno - trach! I dyszy: “Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?! Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!” Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Nikt się panem nie intersuje ? 19.08.07, 15:39 Bardzo udane. Obsmialismy sie jak norki. Dzieki i prosimy o wiecej. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
nicknack Spotkanie Lipinskiego z Beger 19.08.07, 17:09 Spotkali się w święto o piątej przed kinem Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem. Tutejsza idiotko! - rzekł kretyn miejscowy - Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy? Miejscowa kretynka odrzekła - Z ochotą, Albowiem cię kocham, tutejszy idioto. Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko I poszedł do kina z tutejsza idiotką. Na miłym macaniu spłynęła godzinka I była szczęśliwa miejscowa kretynka. Aż wreszcie szepnęła: - kretynie tutejszy! Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy. Więc poszli na sznycel, na melbe, na winko, Miejscowy idiota z tutejszą kretynką. Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym. W ten sposób dorobią się córki lub syna: Idioty, idiotki, kretynki, kretyna. By znowu się mogli spotykać przed kinem Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Spotkanie Lipinskiego z Beger 20.08.07, 03:09 Domyslamy sie, ze bez zadnych "osobistych wycieczek" w podtekscie. Ale polityczna aluzja jest trafiona i zrozumiala. Dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
yacek67 Lepiej by było gdyby pan Lipiński zamilkł 19.08.07, 15:35 i nawet wycofał się z polityki po skandalu z Renatą Beger. Dziwię się, że ten typ jeszcze ma czelność odzywać się publicznie! Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 15:45 To wszystko jest tak szokujace,że trudno wyobrazić sobie gorszą sytuację...zaczniemy tęsknić do poprzednich sejmów i czekać na następny. Na aktualny sejm trzeba spuscić zasłonę! Odpowiedz Link Zgłoś
kosmaty_patriota Jak najbardziej. Czyli osiagnely poziom na ktorym 19.08.07, 15:53 PiS dziala. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Jak najbardziej. Czyli osiagnely poziom na kt 20.08.07, 00:20 z PiS dzial nie wystrzeli Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 16:00 Czyścioszek Lipiński, zobaczymy go niedługo w spotach "Samoobrony" jak kaperuje Renate Beger. A dlaczego nie wspomnial o tygodniku rzadowym "Wprost" ? Odpowiedz Link Zgłoś
hanklo 1968 19.08.07, 16:08 Przypominam ze juz niedluga zbliza sie kolejna rocznica 1968 roku. Moze bedzie to najlepszy czas troche w kraju posprzatac. Byc moze nie bedziemy mieli innego wyjscia. Odpowiedz Link Zgłoś
dakula Lipiński: Ataki na PiS osiągnęły poziom rynszto.. 19.08.07, 16:11 Coś nieszczere te łzy pana Lipińskiego, kto z kim przestaje, takim się staje- mówiono na moim podwórku. Odpowiedz Link Zgłoś
milena.rl O mi korasooon! 19.08.07, 16:22 -Oo, ke szokujące, ke haniebne!! -Pporażające!!!! -O por favor!!!! ke porażająco silne!!! -O!! potężny układ!! -Piekielnie silny układ!!!!!! -O mi ninjo !!! (w tle dzi..ki Łyżwińskiego strzelajace z palców -Złowiłam go na duży biust. -O kochanie :) Ile tam pracowałaś) Królicza rodzina: -Jestem potomkiem Kmicica. (achachachachachaa) Odpowiedz Link Zgłoś
carpyook Bardzo to sprytne... 19.08.07, 16:25 To co mówi Lipiński brzmi mniej więcej tak: "Nie, nie będziemy używać wobec politycznych konkurentów informacji o skandalach obyczajowych z ich udziałem". Czyli: mamy informacje, wiemy, ale nic nie powiemy ;) Komunikat i efekt ten sam. I nieważne, czy Tusk miał jakieś wpadki obyczajowe, czy nie... Zwłaszcza że np. Clintonowi obyczajowa "wpadka" z Levinsky bynajmniej nie zaszkodziła... Odpowiedz Link Zgłoś