Dodaj do ulubionych

Pielęgniarki znów rozbiją w Warszawie "białe mi...

22.08.07, 07:46
Zaraz a przecież pan premier i jego świta po tym jak zwijało się miasteczko,
mówił że już wszystko załatwione i to publicznie w tv! Czyżby kłamał czy też
to kolejna prowokacja mediów?;)
Obserwuj wątek
    • g.r.a.f.z.e.r.o Pielęgniarki znów rozbiją w Warszawie "białe mi.. 22.08.07, 07:56
      Rozbijanie miasteczka w obecnej sytuacji to strata czasu i energii - ani
      politycy ani media się nimi nie zainteresują.
      • melanc.hoolik mylisz się 22.08.07, 08:02
        g.r.a.f.z.e.r.o napisał:

        > Rozbijanie miasteczka w obecnej sytuacji to strata czasu i energii - ani
        > politycy ani media się nimi nie zainteresują.

        ten pseudo protest od pączątku był polityczny, a teraz mam na to koronny dowód.
        • civril80 Re: Fiasko 22.08.07, 08:11
          Obiło mi się o uszy, że nasi posłowie dostali do pensji po 20 zł. w czasie kiedy
          pielęgniarki głodowały. Na to pieniądze zawsze się znajdą.
          • hegemon72 **** wam w **** q*** ale mały żeby przyjemności 22.08.07, 08:53
            nie było
        • elephant_tusk Re: mylisz się 22.08.07, 08:28
          Niech poczekają, aż Platforma wygra wybory. Wtedy liberałowie im
          dadzą podwyżkę, haha!

          Ciekawe, że nie protestowały za rządów SLD. Protestują, jak dostały
          30 % podwyżki.

          Wytłumaczenia są dwa: albo protest ma charakter polityczny, albo to
          jest ostatnia szansa, żeby jeszcze coś dostać.

          A teraz na poważnie: Pielęgniarki zarabiają rzeczywiście źle i
          powinny zarabiać więcej. Ale żądanie płacy minimalnej dla
          pielęgniarek 3000 zł w sytuacji, gdy średnia krajowa jest jednak co
          nieco niższa, nie przysparza im popularności i utrudnia poważne
          traktowanie.
      • geralt9 Wybory 2007 22.08.07, 09:30
        Kolejna akcja LiD w zwiazku z wyborami. Na pierwszy ogien - kobiety. Dobrze ze
        dzieci juz nie uzywają.
    • melanc.hoolik najwyraźniej zatęskniły za medialną popularnością 22.08.07, 08:00
      a pacjenci mogą je co najwyżej w d*pę pocałować.
    • 123i321 agentura pseudolewicy udajaca pielegniary atakuje 22.08.07, 08:03
    • alesie Daj, daj, daj, daj 22.08.07, 08:15
      W bajce "Gdzie jest Nemo" wystepuje piekny motyw, gdzie mewy mówią "
      daj,daj,daj".
      Czy te wszytkie strajki nie polegaja na tym samym. Nic tylko daj,
      daj, daj. Pytam więc, a co wy dacie w zamian?
    • beataochocka Pielęgniarki znów rozbiją w Warszawie "białe mi.. 22.08.07, 08:17
      Sytuacja służby zdrowia omawiana jest od lat.Każdy kto przekroczy mury
      szpitali,widzi dzięki komu te oddziały funkcjonują.Podwyżki muszą nastąpić,gdyż
      brakuje młodej kadry.Proszę spojrzeć średnia wieku personelu 45-55 lat(bez urazy
      szacowne koleżanki).Gdzie tkwi problem???Wiadomo,że w marnych
      wynagrodzeniach.Mówi się o podnoszeniu kwalifikacji.A kto się stara to zauważyć
      z kadry kierowniczej!!Brawo koleżanki w jedności siła!!
    • tepetoja mówiły, że wrócą i są słowne. Bój sie kurduplu! 22.08.07, 09:02

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka