konread 22.08.07, 07:46 Zaraz a przecież pan premier i jego świta po tym jak zwijało się miasteczko, mówił że już wszystko załatwione i to publicznie w tv! Czyżby kłamał czy też to kolejna prowokacja mediów?;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
g.r.a.f.z.e.r.o Pielęgniarki znów rozbiją w Warszawie "białe mi.. 22.08.07, 07:56 Rozbijanie miasteczka w obecnej sytuacji to strata czasu i energii - ani politycy ani media się nimi nie zainteresują. Odpowiedz Link Zgłoś
melanc.hoolik mylisz się 22.08.07, 08:02 g.r.a.f.z.e.r.o napisał: > Rozbijanie miasteczka w obecnej sytuacji to strata czasu i energii - ani > politycy ani media się nimi nie zainteresują. ten pseudo protest od pączątku był polityczny, a teraz mam na to koronny dowód. Odpowiedz Link Zgłoś
civril80 Re: Fiasko 22.08.07, 08:11 Obiło mi się o uszy, że nasi posłowie dostali do pensji po 20 zł. w czasie kiedy pielęgniarki głodowały. Na to pieniądze zawsze się znajdą. Odpowiedz Link Zgłoś
hegemon72 **** wam w **** q*** ale mały żeby przyjemności 22.08.07, 08:53 nie było Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Re: mylisz się 22.08.07, 08:28 Niech poczekają, aż Platforma wygra wybory. Wtedy liberałowie im dadzą podwyżkę, haha! Ciekawe, że nie protestowały za rządów SLD. Protestują, jak dostały 30 % podwyżki. Wytłumaczenia są dwa: albo protest ma charakter polityczny, albo to jest ostatnia szansa, żeby jeszcze coś dostać. A teraz na poważnie: Pielęgniarki zarabiają rzeczywiście źle i powinny zarabiać więcej. Ale żądanie płacy minimalnej dla pielęgniarek 3000 zł w sytuacji, gdy średnia krajowa jest jednak co nieco niższa, nie przysparza im popularności i utrudnia poważne traktowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Wybory 2007 22.08.07, 09:30 Kolejna akcja LiD w zwiazku z wyborami. Na pierwszy ogien - kobiety. Dobrze ze dzieci juz nie uzywają. Odpowiedz Link Zgłoś
melanc.hoolik najwyraźniej zatęskniły za medialną popularnością 22.08.07, 08:00 a pacjenci mogą je co najwyżej w d*pę pocałować. Odpowiedz Link Zgłoś
alesie Daj, daj, daj, daj 22.08.07, 08:15 W bajce "Gdzie jest Nemo" wystepuje piekny motyw, gdzie mewy mówią " daj,daj,daj". Czy te wszytkie strajki nie polegaja na tym samym. Nic tylko daj, daj, daj. Pytam więc, a co wy dacie w zamian? Odpowiedz Link Zgłoś
beataochocka Pielęgniarki znów rozbiją w Warszawie "białe mi.. 22.08.07, 08:17 Sytuacja służby zdrowia omawiana jest od lat.Każdy kto przekroczy mury szpitali,widzi dzięki komu te oddziały funkcjonują.Podwyżki muszą nastąpić,gdyż brakuje młodej kadry.Proszę spojrzeć średnia wieku personelu 45-55 lat(bez urazy szacowne koleżanki).Gdzie tkwi problem???Wiadomo,że w marnych wynagrodzeniach.Mówi się o podnoszeniu kwalifikacji.A kto się stara to zauważyć z kadry kierowniczej!!Brawo koleżanki w jedności siła!! Odpowiedz Link Zgłoś