Dodaj do ulubionych

Anna Kalata wydała na premie i nagrody 8 mln zł...

04.09.07, 06:33
Czy to będzie kolejna afera? Może premia za seks? ;)
Obserwuj wątek
    • jankbh Tani Kaczynski 04.09.07, 06:52
      Przeciez pani Kalata zostala przez kogos wybrana i posadzona na
      stanowisku, miala tez swojego przelozonego. Dzialalnosc Kalaty byla
      cena za realizacje oblednych planów politycznych Kaczynskiego i
      utrzymanie jego patologicznej koalicji - wypadaloby mu teraz za to
      zaplacic.
      • kontestujacy Rozliczyć dziadostwo w wyborach! 04.09.07, 07:03
        Wypadałoby rozliczyć taką działalność partii w najbliższych wborach, ale..
        obawiam się, że ciemny naród znów kupi papkę Kurskiego z PiS i wrzuci kartkę
        bez zastanowienia.
    • rydzyk_fizyk Tanie Państwo 04.09.07, 07:34
      Prawe to i sprawiedliwe
    • parkomat i przekręty w FIO 04.09.07, 07:39
      wiadomosci.ngo.pl/x/303400 - a tam ile milionów przepadło?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka