kvakva 04.09.07, 16:44 Wazelinę to już możesz sprzedawać na tony. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krokus5 Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:44 Jaruś chce rozłamu w Polskim Kosciele? Mason czy Żyd? Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: celne porowanie Rydzyka i Michnika 04.09.07, 16:55 Tylko że za polemikę z kard. Dziwiszem, Urbańskiego posłano na zieloną trawkę. Ciekawe czy ktoś w takim razie zrobi Jarkowi:) Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: celne porowanie Rydzyka i Michnika 04.09.07, 17:02 Lech slucha kardynala a Jarek ojdyra ... zatem nie sadze ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
centrolew Kaczyński ma rację! 04.09.07, 17:11 Kaczyński ma rację - to właśnie kościół rydzykowy jest solą polskiego katolicyzmu i on umacnia ten kościół. Zresztą to jest powodem, dla którego uważam, że Rydzyk jest większym szkodnikiem dla naszego kraju niż cały PIS, Samoobrona i LPR razem wzięci. To właśnie pod płaszczykiem szanowanych, umiarkowanych autorytetów typu Dziwisz, Pieronek itp. wyrastają ortodoksi! Przebąkiwania tych ostatnich o konieczności zmiany Zarządu RM to wołanie na puszczy. To byłoby wbrew interesom KK, który zainteresowany jest ogłupianiem, a nie moralizowaniem. Ludzie moralni nie potrzebują Boga dla prawidłowego postępowania w życiu, głupi tak. Biskupi są tylko zasłoną dymną dla tej choroby trawiącej całe społeczeństwa... Pozazdrościć Francuzom i Szwedom, że się już z tego wyleczyli. U nas gorączka religijna trwa nadal. Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: Kaczyński ma rację! 04.09.07, 17:21 nie uzylbym terminu ortodoksi bo byc ortodoksyjnym nie oznacza teroryzowac swoja wiara, pchac sie do polityki, itd. Raczej miekki fanatyzm. I pamietaj ze SLD tak samo bedzie wspierac Rydzyka, moze nie chodzic na msze ale wspierac tak. Odpowiedz Link Zgłoś
sul_ziemi To głupi i wyjątkowo niebezpieczny człowiek. 04.09.07, 17:54 Tyle mogę powiedzieć po uważnym wysłuchaniu wypowiedzi J. Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: To głupi i wyjątkowo niebezpieczny człowiek. 04.09.07, 18:21 I myślisz Jarek, że jeśli powiesz kilka miłych słów pod adresem Radia Maryja, to Tadek przestanie obsmarowywać Twoją bratową? Grubo się mylisz. Odpowiedz Link Zgłoś
melee Re: To głupi i wyjątkowo niebezpieczny człowiek. 04.09.07, 18:47 ale rodzicielce kurdupla moherowy berecik założył, więc kto tu rządzi? Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Czemu nie sprobowac bez Mihnika 04.09.07, 20:26 Gorzej przeciez byc nie moze. Odpowiedz Link Zgłoś
login.gazeta1 "Rydzyk to agent KGB" powiedział Kaczyński jakieś 04.09.07, 22:18 5 lat temu co sam słyszałem. Odpowiedz Link Zgłoś
marcowroc Re: "Rydzyk to agent KGB" powiedział Kaczyński ja 05.09.07, 00:53 Nie sądzisz chyba, że to Jareczkowi przeszkadza. On sie uważa przeciez za 'polityka' co jest dlań róznoznaczne z prawem do niebrania odpowiedzialności za swoje słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
belus77 Mulat to tez ruski agent i co? 05.09.07, 02:44 Wicepremier! A ile sie nadupcyl w agencjach za Twoj szmalec? Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 jak POstKomuchy pragna zniszenia RM !!!! 05.09.07, 04:25 Co by dali PRL-owscy poprzednicy Tuska czy Kwasniewskiego za wyeliminowanie Radia Wolna Europa ? Nawet niedoskonala alternatywa dla monopolu lze-mediow przeraza i zacheca do zamordystycznego dzialania. Na szczescie czasy kiedy niepokornego ksiedza zalatwiano metoda "do wora i do jeziona" minela bezpowrotnie. Szczegolnie, ze widac zwyciezce w wyborach 2007 i jest to Prawo i Sprawiedliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: jak POstKomuchy pragna zniszenia RM !!!! 05.09.07, 06:14 mirmat1 napisał: > Co by dali PRL-owscy poprzednicy Tuska czy Kwasniewskiego za > wyeliminowanie Radia Wolna Europa ? PRL-owskimi poprzednikami ideologicznymi Tuska i Kwaśniewskiego (dzisiejszego, zaznaczam) była ówczesna opozycja. Zaś ideologiczni poprzednicy dzisiejszych towarzyszy Kaczyńskich stali tam, gdzie stało ZOMO. To tak dla wyjaśnienia słów mirmata1, bo niewyraźnie wyraził się o tych poprzednikach. Odpowiedz Link Zgłoś
pepita_it Re: jak POstKomuchy pragna zniszenia RM !!!! 05.09.07, 09:34 ...Boze, uchowaj...! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: jak POstKomuchy pragna zniszenia RM !!!! 05.09.07, 15:52 mirmat1 napisał: > Co by dali PRL-owscy poprzednicy Tuska czy Kwasniewskiego za > wyeliminowanie Radia Wolna Europa ? ************************************** Ci sami, którym wciąż przeszkadzał Michnik, Kuroń i Blumsztajn? Pieprzysz, jak potłuczony, mirmat. Odpowiedz Link Zgłoś
pepita_it Re: "Rydzyk to agent KGB" powiedział Kaczyński ja 05.09.07, 09:32 ale wtedy widocznie jeszcze sie razem nie bawili. Teraz tak. Odpowiedz Link Zgłoś
gburiaifuria Re: Czemu nie sprobowac bez Mihnika 04.09.07, 22:34 a jeszcze lepiej bez Kaczynskiego, bo gorzej moze byc i to wkrotce! poszeklu napisał: > Gorzej przeciez byc nie moze. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Czemu nie sprobowac bez Mihnika 05.09.07, 19:28 no tak, ale chodzi o Gazete Wyborowa. To to leci na pysk i z poziomem i z nakladem i z zyskami. gburiaifuria napisała: > a jeszcze lepiej bez Kaczynskiego, bo gorzej moze byc i to wkrotce! > > > poszeklu napisał: > > > Gorzej przeciez byc nie moze. Odpowiedz Link Zgłoś
dobroslawa2 Kaczyński poświęci bratową 04.09.07, 18:50 Wybierze Rydzyka (i Ziobrę) Odpowiedz Link Zgłoś
namicko Re: To głupi i wyjątkowo niebezpieczny człowiek. 04.09.07, 19:29 nnie chodzi o bratowa, tylko o moherowe głosy, gdyby doszło do wybowów. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: "srul_ziemi" to napewno głupi człowiek, ale .. 04.09.07, 18:21 ...ale czy niebezpieczny? To bardzo wątpie. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: "srul_ziemi" to napewno głupi człowiek, ale . 05.09.07, 15:50 vitabravo napisał: > ...ale czy niebezpieczny? To bardzo wątpie. *************************************** Jako premier ma nadzór nad służbami, więc jest niebezpieczny. Odpowiedz Link Zgłoś
manim Re: To głupi i wyjątkowo niebezpieczny człowiek. 04.09.07, 18:58 Przychylam się w 100% do tej oceny! Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Kaczyński ma rację! 04.09.07, 18:14 Kaczyński ma rację! Kaczyński WIE o was to czego sami NIE CHCECIE O SOBIE wiedziec i za ta wiedze trzyma was za jaja. Kaczyński ma rację, kościół rydzykowy jest solą polskosci. Koscia kosci elektoratu moherowego z Czarnej Bialostockiej i polskich linuksowych programistow z Londynu - wszyscy jestesmy tacy, nie chcemy brudasow, pedalow, bolszewikow i innych innych (nawet gdy sami jestesmy "inni" i bolszewicy) ani w szkole w Czarnej z naszymi dziecmi, ani na Ealingu. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Kaczyński to wyjatkowy scierwojad 04.09.07, 20:15 kurdupel umyslowy i zawszona menda bez honoru. I toto kurdupel i karzel umyslowy chce rzadzic? Nieudaczne nic, najwieksza prostytutka polityczna wszechczasow, laszaca sie do Rydzyka. No nic tylko sie porzygac, na obu. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: Kaczyński to wyjatkowy scierwojad 05.09.07, 06:10 Porzygac to sie mozna czytajac twoje wypowiedzi- analfabety ,ktory nie bedac w stanie wyrazic sie w jezyku literackim uzywa epitetow i wyzwisk. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Kaczyński ma rację! 04.09.07, 19:58 co to znaczy "polski katolicyzm"?ten najbardziej oglupialy i fana tyczny?smieszy mnie ten dziwisz !tyle lat ten zlodziej i oszust z torunia budowal to swoje imperium uzywajac takich samych hasel nienawisci i podzialow i nikt nie reagowal!ta komedia z ta "komisja" pod wezwaniem "flaszki"glodzia do kontroli "programowej"tego radya marya to bylo juz apogeum hipokryzji tych kretaczy z tego strupieszalego "episkopatu"!!teraz zaczynaja czkac o "jednosci i poslannictwie chrystusowym na ktore maja wylacznosc" a chodzi tylko o wladze nic wiecej!!!slowem ci ktorzy siedza u tego "ojca " w kieszeni tak latwo nie popuszcza i jego odwolanie przewiduje na nastepne 10-lecie!!czy b-16 do tego sie wlaczy?watpie!!!wystarczylo by jedno pierdniecie tego b-16 i byloby po tym hochsztaplerze!komu ten rydzyk jest potrzebny poza pis-uarem?wiekszosci polakom napewno nie!! Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Re: Kaczyński ma rację! 05.09.07, 15:38 I Ty śmiesz mówić o nienawiści u innych? Zacznij naprawę od siebie. Nie powiem, że dawno nie czytałam wypowiedzi zawierającej tyle jadu i nienawiści, bo niestety, u przedstawicieli postępowej ludzkości jest to bardzo częste. Nie widzą belki w swoich oczach, ale wydumane źdźbło u innych jak najbardziej. Swoją drogą, coraz bardziej się zastanawiam, czy nie kupić sobie radia i przekonać się nausznie, za co tak nienawidzicie tego radia. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: Kaczyński ma rację! 05.09.07, 06:02 Juz to za komuny slyszelismy ze "Ludzie moralni nie > potrzebują Boga dla prawidłowego postępowania w życiu, głupi tak."I co z tego wyszlo? Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Re: Kaczyński ma rację! 05.09.07, 15:40 marysia57 napisała: > Juz to za komuny slyszelismy ze "Ludzie moralni nie > > potrzebują Boga dla prawidłowego postępowania w życiu, głupi > tak."I co z tego wyszlo? Za komuny nie takie głupoty słyszeliśmy! Odpowiedz Link Zgłoś
jaroslaw_gomulka ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Gdzie ten słynny honor Kaczora? 04.09.07, 17:12 Rydzyk opluwa jego rodzinę, a on udaje, że deszcz pada. Władza ważniejsza od honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
dybko2 Re: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Gdzie ten słynny honor Kac 04.09.07, 17:18 Przy tym wzroście serce jest zbyt blisko kupy .Honor ma problemy znależć sobie miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
czarownica_oszusta Rydz ,humor i wscieklizna 04.09.07, 17:53 i nikt nas nie przekona ..... Odpowiedz Link Zgłoś
mala20033 Re: ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Gdzie ten słynny honor Kac 04.09.07, 18:51 "- Ludzie dosyć mają agresji, chamstwa i wzajemnych inwektyw. Wzywamy, nawet prosimy Platformę, aby zmierzyła się z nami na konkretny program - zaapelował sekretarz generalny PiS Joachim Brudziński podczas konferencji prasowej PiS. - Finezję kampanii wyborczej PO można przyrównać do finezji cepa - stwierdził Joachim Brudziński." (jakaż to wypowiedż "bez"...CHAMSTWA!?..moj komentarz) Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Oto sa slowa zdrajcy 04.09.07, 17:24 Obaj zdrajcy sprzedali Polske i ponizyli sie przed Watykanem. Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec_krzysztof Re: I oto jaki elektorat głosuje na PiS 05.09.07, 00:34 TYLKO FRAJERZY i CWANIAKI GŁOSUJĄ W WYBORACH!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: I oto jaki elektorat głosuje na PiS 05.09.07, 06:22 Na zachodzie jest rzecza udowodniona ze w glosowaniu biora udzial z reguly osoby wmiare o wysokim intelekcie.Wedlug informacji podawanych w kraju i za granica sluchaczy RM uwaza sie za bardzo nisko wyksztalcone , prymitywne srodowisko.Czegosz sie wiec boisz "Moherowych beretow"? Wedlug opini specjalistow ludzie tego typu nie glosuja. Chyba ze ..................Mohery nie takie glupie jak sie ich probuje przedstawiac i demonizowac? Odpowiedz Link Zgłoś
pepita_it Re: celne porowanie Rydzyka i Michnika 05.09.07, 09:28 no coz, nadzieja umiera ostatnia - bedziemy trzymac kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.ablaze Re: celne porowanie Rydzyka i Michnika 04.09.07, 17:22 Ani chybi Jaruś chce zostać kardynałem he, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
2kotunia1 Re: celne porowanie Rydzyka i Michnika 04.09.07, 19:05 Kaczor ! Już Ci lizawka nie pomoże! Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: celne porowanie Rydzyka i Michnika 04.09.07, 21:52 tych dwóch charyzmatyków łączy jeszcze jedno: obaj nie czuja sie dzis bezpiecznie w kraju Odpowiedz Link Zgłoś
porno_owca Radiowybory 04.09.07, 16:53 Jaro chce utrzymac elektorat. Ubolewam nad tym, bo sadze, ze guzik mu z tego przyjdzie, ale niech sobie proboje. Odpowiedz Link Zgłoś
qube Re: Radiowybory 04.09.07, 16:59 "Radio Maryja umocniło polski Kościół" = Radio Mariola umocniło pozycje PiSiorów. taka jest moja wersja i tej bede sie trzymal. howgh! Odpowiedz Link Zgłoś
cozano Re: Radiowybory 04.09.07, 22:37 Umacniaja sie nawzajem, Uklad Ojdyro - Jarek K. jak najbardziej funkcjonuje. Zreszta w kolejce do Ojdyra to troche wiecej kandydatow stoi, bo i Romek G., ultraliberal podwojnego nazwiska z UPR-u i niedawny posel PiS dwu imion tez by sie z guru dogadal. Tyle, ze tu nie ma sentymentow, jak to w polityce i w interesach. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: Radiowybory 05.09.07, 06:31 qube napisał: > "Radio Maryja umocniło polski Kościół" = Radio Mariola umocniło pozycje PiSioró------------------------------------------------------ -------A ja trzymam sie tej wersji: Radio Maryja umocniło pozycje PiS, PiS umocnil pozycje Polski.Rezultaty beda widoczne za kilka lat,kiedy ci ktorzy w obecnej chwili nie moga wyjsc z szoku ze Polska ma swoje wlasne zdanie i nie daje sie prowadzic na smyczy, zrozumieja ze nie ma powrotu do ery przedkaczynskiej i zaczna szanowac Polske jako partnera. Odpowiedz Link Zgłoś
porno_owca Re: Radiowybory 06.09.07, 15:39 To bylo zupelnie zbedne, Jaro mial okazje powalczyc o centrowy elektorat, ktorego jest wiecej. Niepotrzebnie wrocil do swojej radiomaryjnej strategii. Moglo byc pieknie. Odpowiedz Link Zgłoś
rychonyc2 Re: Radiowybory 06.09.07, 19:03 zgadzam sie. Ale on nas juz nie widzi. Jest calkowicie zahipnotyzowany urokiem, madroscia i patriotyzmem wielebnego ojca. Odpowiedz Link Zgłoś
hexabc1 Re: Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 18:24 krokus5 napisał: > Jaruś chce rozłamu w Polskim Kosciele? Mason czy Żyd? Ani to, ani tamto - po prostu pragnie zdobyć poparcie rydzykowego tłumu w przyszłych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 05.09.07, 05:59 A ty to PROWOKATOR czy Glupek? Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 RM umocniło polskie prostactwo i kołtuństwo 04.09.07, 16:45 zacofanie, rasizm, antysemityzm, homofobię i wszelkie inne "fobie" i resentymenty oto, co osiągnął złodziej z Torunia, nie wiedzieć czemu nazywany ojcem ;) POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
pshemon Re: RM umocniło polskie prostactwo i kołtuństwo 04.09.07, 16:47 NO ładnie panie Jarosław. Wazelinka wyborcza wyprodukowana nawet wbrew opiniom samych władz kościelnych. Naturalnie radio bez Rydzyka nie byłoby tym samym i oto właśnie chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 No i po co głupoty wygadujesz? 04.09.07, 16:52 Zacofanie tak, homofobię też, ale z rasizmem to chyba trochę przesadziłeś. Możesz podać mi chociaż 1 (słownie jeden) przykład rasistowskiej wypowiedzi w Radiu Maryja? Nawet z antysemityzmem to pewna przesada, ale można się z tym bardziej zgodzić. Ale rasizm? Powtarzasz zasłyszane bzdury i myślisz, ze jesteś taki mądry. Słuchałeś kiedyś w ogóle Radia Maryja? Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 antysemityzm to rodzaj rasizmu:) 04.09.07, 16:54 chociaz Żydzi nie są odrębną rasą... mnie chodzi o czepianie się INNYCH czy nazwiesz to rasizmem, czy inaczej... na jedno wychodzi kolor skóry nie ma znaczenia Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 Re: antysemityzm to rodzaj rasizmu:) 04.09.07, 16:57 No właśnie: Żydzi nie są rasą. Są narodem i wspólnotą religijną. Ktoś, kto uważa, że to rasa powtarza kłamstwa Hitlera i jego armii nazistowskich pseudonaukowców. Nie można tak mówić moim zdaniem. Rasizm to rasizm - dyskryminacja ze względu na kolor skóry. Rzucasz poważne oskarżenia, a potem rozkosznie mówisz "och, bo ja miałem na myśli coś innego". Powiedz najlepiej jeszcze, że to był skrót myślowy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 napisalem to swiadomie...:) 04.09.07, 17:00 dla mnie ktos, kto jest antysemitą jest też rasistą nie mow mi, ze ludzie spod znaku radyja z ryjem są milosnikami Murzynów, bo nie są nienawidzą ich tylko nieco mniej niż Żydów:) to szczegolnie w miejszych wiochach widac, Murzyn nie jest dla nich człowiekiem :) ale ok.. niech Ci bedzie rasizm był naciągany:) Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 Jak dla mnie to robisz dokładnie to, co Radio 04.09.07, 17:05 Jak dla mnie to robisz dokładnie to, co Radio Maryja. Oni też kłamią świadomie, naciągają i tak dalej. Dlatego pytam: słuchasz radia maryja? Ja śledzę akurat poczynania tego środowiska, mam dużą wiedzę na jego temat. WIEDZĘ!! Nie obraz i stereotypy. Odpowiedz Link Zgłoś
rock73 Re: Jak dla mnie to robisz dokładnie to, co Radio 04.09.07, 17:35 Tak prawie prywatnie, możesz napisać po co śledzisz poczynania tego środowiska i masz dużą wiedzę, skoro ich nie lubisz? Ja też ich nie lubię, ale w związku z tym nie słucham. Dlatego względnie niewiele wypowiadam się na temat RM. (Co nie znaczy, że się nie wypowiadam wcale.) Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 Odpowiadam. 04.09.07, 17:45 Hmm... jakby to wyjaśnić. Jak ktoś sie interesuje np. historią III Rzeszy to znaczy, że jest nazistą? Ja po prostu się interesuję pseudonauką, manipulacją, populizmem, demagogią i tak dalej. Gdzie mam szukać praktycznych przykładów jak nie w Radiu Maryja? :) Odpowiedz Link Zgłoś
sadoch Re: Jak dla mnie to robisz dokładnie to, co Radio 04.09.07, 18:03 nawet jeśli się czegoś, lub kogoś nie lubi to żeby się wypowiadać na temat trzeba mieć o tym pojęcie. Ja słucham RM traktując to jako trening silnej woli- ile wytrzymam. Jak do tej pory 20 minut jest moim rekordem, ale cały czas ćwiczę. Odpowiedz Link Zgłoś
rock73 Re: Jak dla mnie to robisz dokładnie to, co Radio 04.09.07, 21:23 Ja nie słucham. Zawodowo nie jest mi to potrzebne, prywatnie też (nie znam nikogo, kto aktualnie słucha RM, chyba że o tym nie wiem). Na ćwiczenie silnej woli w taki sposób nie mam czasu. Czasami tylko żal mi tych ludzi. A czasami boję się, że wprowadzą swoje słowa w czyn urządzą nam, wykształciuchom, drugi Katyń. Albo wywołają wojnę. (Przypominam: w Katyniu rozstrzeliwali polskich oficerów nie za to, że byli Polakami, tylko za to, że byli wykształciuchami). Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: napisalem to swiadomie...:) 04.09.07, 18:20 Murzynow i Portorykancow tez nienawidza choc nie wiedza kto to. Zrazili sie od sasiadki co sprzatala u rosyjskich Zydow w NY przez pol roku. Cale szczescie ze nie moga glosowac na Busza (choc nie wszyscy to wiedza - zdaje sie). Gdyby mogli, oprocz Polakow, Polacy uszczesliwialiby i Amerykanow swoimi glosami. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: napisalem to swiadomie...:) 05.09.07, 06:42 monster1972 napisał: > dla mnie ktos, kto jest antysemitą jest też rasistą---------------- -----------------Monsterku drogi , a kimze dla ciebie bedzie Antypolak lub Antykatolik? Dla mnie to tez RASISCI i az sie roi od nich na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo Re: antysemityzm to rodzaj rasizmu:) 04.09.07, 17:18 tylko co k.. z tego ze Zydzi to nie rasa? Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 Jajco 04.09.07, 17:21 Jajco... to z tego, że jeżeli się mówi o kimś "jesteś rasistą i antysemitą" to ma się na myśli, że nie lubi Zydów oraz ludzi o innym kolorze skóry. Obie rzeczy są karygodne, ale jak ktoś kogoś zabije to masz prawo nazwać go gwałcicielem? W ogóle to antysemityzm ma inne przyczyny niż rasizm, to tak na marginesie. Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo burak 04.09.07, 22:18 jestes i tyle. rozumiem nienawisc anglika do hindusow i pakistanczykow to nie rasizm, bo hindusi nie sa osobna rasa a maja inny kolor skory? Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 Nie wiem. 04.09.07, 22:45 Nie wiem. Nie wiem po pierwsze na jakim tle jest ten konflikt. Chodzi o to, że antysemityzm ma inne źródła, niż rasizm; rasizm rozumiany jako myślenie "nienawidzę go tylko dlatego, że jest przedstawicielem innej rasy". Z antysemityzmem sprawa nie jest już taka prosta jak ze zwykłym rasizmem. Antysemityzm to mieszanina uprzedzeń historycznych, politycznych, religijnych, kulturowych i tak dalej. W tym sensie nie można moim zdaniem mówić, że radio maryja jest rasistowskie, bo tam nie ma nawoływania do nienawiści rasowej. Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: burak 05.09.07, 06:27 kolargolo napisał: > jestes i tyle. rozumiem nienawisc anglika do hindusow i > pakistanczykow to nie rasizm, bo hindusi nie sa osobna rasa a maja > inny kolor skory? Czy jeśli nie znoszę ratlerków, to jestem rasistą? Naprawdę przedstawiciele tej rasy bardzo mnie denerwują. Zachowują się jak Murzyni! Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: antysemityzm to rodzaj rasizmu:) 04.09.07, 17:30 Rasizm to rasizm - dyskryminacja ze względu na kolor skóry. To uproszczenie utrwalone walka Czarnych Amerykanow czy ludow Bantu w RPA. W Sudanie czarni "biali" Arabowie i muzulmanie morduja czarnych muzulmanow - za wuja odroznisz rase z perspektywy Nadwislanskiego Kraju. Dla "prawdziwego" rasisty z KKKK mogles byc b. bialy od niego, "bialego smiecia", a i tak zepsutym blotniakiem/brudasem ze wzgledu na wyznanie (katolictzm czy zydostwo). Nie ma ostrej granicy miedzy "zwyklym" rasizmem a "zwykla" ksenofobia. Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Re: antysemityzm to rodzaj rasizmu:) 04.09.07, 20:17 >Rasizm to rasizm - dyskryminacja ze względu na >kolor skóry Bzdura. Sa rozne ludzkie rasy, o identycznych kolorach skory. Sa Indianie (mieszkancy Indii, dla jasnosci) czarniejsi od wiekszosci Murzynow. Itd. Odpowiedz Link Zgłoś
lemkos000 Re: antysemityzm to rodzaj rasizmu:) 04.09.07, 21:33 zat4ra napisał: > >Rasizm to rasizm - dyskryminacja ze względu na > >kolor skóry > > Bzdura. Sa rozne ludzkie rasy, o identycznych kolorach skory. > Sa Indianie (mieszkancy Indii, dla jasnosci) czarniejsi od > wiekszosci Murzynow. Itd. Zgadzam się w 100% z zat4ra, tylko niech mi ktoś łaskawie wytłumaczy, dlaczegóż to mieszkańcy Indii to Indianie, a nie Hindusi? Albo spałem na geografii, albo coś ważnego przegapiłem w życiu:). Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 co??? 04.09.07, 21:39 Indie to Indianie:) a Indianie w obecnym znaczneniu czyli Amerykanie to sie wzieli z tego, ze Kolumb znalazł nie to, czego szukał :) Odpowiedz Link Zgłoś
laaazy_boy Re: No i po co głupoty wygadujesz? 04.09.07, 17:05 "Ja nie jestem antysemitką, niech sobie żyją ci żydzi, cyganie i rumuni..., ale... oni po prostu śmierdzą ! oni śmierdzą !" - rozmowy niedokończone, jakieś 2 lata temu. Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 Wypowiedź słuchacza? 04.09.07, 17:10 Wypowiedź słuchacza? Możliwe, 2 lata temu nie mieli systemu wyłączania słuchacza z opóźnieniem :) (niezły patent swoją drogą :D) No ale też trzeba oddać sprawiedliwość, że to był słuchacz, który sobie zadzwonił. To trochę tak, jakbyś gazete.pl tępił za wpisy na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a wiesz, dlaczego radyjo linie opoźniającą? 04.09.07, 17:21 i to najdłuższą w Polsce :) ponad 8 sek załozyli to opoznienie, jak ktos zadzwonił do tych psycholi i powiedział "dwa słowa do ojca prowadzącego" ;) chyba nie musze ich cytować ... jakos nie wierze, ze załozyliby tę linię opozniającą, bo sie komuś cos o Zydach wyrwało hehe Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 A ja powiedzialem coś takiego? 04.09.07, 17:24 A ja powiedziałem coś takiego? Oczywiscie, że maja linie po to, żeby nie obrażać tzw. "ojców prowadzących" :) Ale antysemickie wypowiedzi też torpedują (te bardziej agresywne). Wyłączają ludzi albo ich krytykują, bo się boją po prostu konsekwencji. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 bo się boją:) no wlasnie.... ale nie dlatego, ze 04.09.07, 17:28 sami uwazają to za naganne słuchaj.. ja mam starą babcię... 94 lata i ona jest słuchaczką radyja i antysemitką modelową... jeszcze przedwojenną to takie radyjo i tacy ludzie, sorry a rydzol zamiast ludziom prostować w głowach jeszcze na tym żeruje i pogarsza sprawę to jest ZBRODNIA! oczywiscie w sensie moralnym Polak-ateista ps pamietaj co wyrosło z niemieckiego antysemityzmu z lat '30 Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 Z całym szacunkiem, ale na jakiej podstawie 04.09.07, 17:34 Z całym szacunkiem, ale na jakiej podstawie uważasz, że jestem fanem antysemityzmu? Ja tylko powiedziałem, że nie można mówić o RM że to rozgłośnia rasistowska. Nic więcej. Nie bronię radia maryja, tylko prostuje pewne informacje :) To właśnie tak jest, jak podasz komuś, kto nienawidzi homoseksualistów, fakty na temat homoseksualizmu, to słyszysz "Bronisz pedałów?". Po prostu fakty to fakty. PS. Znam trochę historię, szczególnie najnowszą. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 troche sie chyba nie zrozumielismy i tyle... 04.09.07, 17:42 ;) moze niepotrzebnie zmieszalem rasizm z antysemityzmem, ale dla mnie to naprawde nie ma znaczenie, czy nienawidzi sie kogos, bo ma inny kolor skóry czy wyznaje inną religie... serio co to za roznica czy dresiarze obiją Ci ryja bo nie miales zapałek albo dlatego, ze kibicujesz innej niż oni druzynie? czy rasizm czy antysemityzm czy homofobia, to wszystko są cieżkie grzechy przeciw czlowiekowi... co wiecej, przeciw słowom Jezusa tak naprawde radyjo nienawidzi wszystkich, ktorzy myslą inaczej niż oni i tu jest problem POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
12x1 Re: troche sie chyba nie zrozumielismy i tyle... 04.09.07, 17:47 no p Premierze raczej podzieliło kościół i naucza w nienawiści ,i jak brać kasę i nie ma to nic wspólnego z wiarą "Ten,kto mówi ;Znam Boga ,a nie zachowuje Jego przykazań jest kłamcą i nie ma w nim prawdy." 1 list św Jana 2:4 psalmy Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 No rozumiem. 04.09.07, 17:50 Rozumiem o co Ci chodzi. Ja po prostu mam trochę bardziej "naukowe" podejście do tego tematu. Mówisz o grzechach przeciwko człowiekowi. Nie znam się za bardzo na słowach Jezusa, ale w moim rozumieniu są to grzechy. Tyle tylko, że moim zdaniem likwidacja radia maryja nie zlikwiduje tych problemów. Istnienie tej rozgłośni jest skutkiem istnienia ludzi o takim myśleniu, a nie przyczyną. Może ich jednoczy i nakręca trochę, ale nie przesadzałbym też. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 ja nie jestem za likwidacją! ja jestem za zmianą! 04.09.07, 18:00 chodzi o to, zeby prostym ludziom... nie mieszac w glowach, a raczej prostowac jak widze te moherowe babcie zaplute z nienawisci na widok dziennikarzy TVN, to sie pytam, gdzie tu wiara? gdzie tu bóg? czy Jezus bił parasolką kogokolwiek? czy nienawidził kogos? nawet swoich oprawców? -- podobno ja tu jestem ateistą.. a oni wierzą w boga:) hehehe chyba w misia uszatka wierzą, a nie w boga Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: ja nie jestem za likwidacją! ja jestem za zmi 04.09.07, 20:10 torunski zlodziej wplywa na polityke panstwa!dwaj kurduple w swojej cynicznej hipokryzji dobrze wiedza ze sprowadzenie tego radya tej szczekaczki do roli tylko radya modlitewnego odbierze im ten sfanatyzowany oglupialy "elektorat" a wtedy kto na nich zaglosuje?polska eligencja jest jednak zbyt leniwa by zaczac naprawde przewodzic temu narodowi i przedstawic jakis sensowny program rozwoju ktory by pociagnal ten narod!dlatego te dwa skunkse-smierdzace pod niebiosa dalej belkcza brednie pt jak dobrze rzadzimy i jak tej heretyckiej europie gramy na nosie!niestety ktoregos dnia jak skonczy sie rzeka pieniedzy z UE ten narod obudzi sie "oby nie z reka w nocniku"! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: No rozumiem. 04.09.07, 20:51 pether_23 napisał: > Rozumiem o co Ci chodzi. Ja po prostu mam trochę bardziej "naukowe" podejście d > o > tego tematu. > > Mówisz o grzechach przeciwko człowiekowi. Nie znam się za bardzo na słowach > Jezusa, ale w moim rozumieniu są to grzechy. Tyle tylko, że moim zdaniem > likwidacja radia maryja nie zlikwiduje tych problemów. Istnienie tej rozgłośni > jest skutkiem istnienia ludzi o takim myśleniu, a nie przyczyną. Może ich > jednoczy i nakręca trochę, ale nie przesadzałbym też. Teraz ty moj drogi naciagasz fakty, czym zblizasz sie do radyja ;) Nikt nie mowi o likwidacji radia maryja oprucz rydzyka i kaczynskich, wszyscy normalni chca tylko usunac oszusta co prowadzi to radio i kieruja rzadem i prezydentam. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: bo się boją:) no wlasnie.... ale nie dlatego, 04.09.07, 18:52 mam babcie 97 lat, jak na Polke (przesadzilem z ta Polka), jezcze z epoki przedpolskiej i przedantysemickiej na wsi polskiej na ziemi lomzynskiej, zadna z niej, wg dzisiejszych norm, antysemitka. Jest, po prostu, ze swiata podzielonego na ksiezy, panow, panie, miastowych, zydow i ludzi. mam tez ciocie-babcie 15 lat mlodsza, po powiatowym liceum - to juz inna epoka, 100% polsko-maryjna. Jak ja moge miec babcie majac ponadsiedemdziesiecioletniego ojca? Powoli zaczynam czuc sie jak najstarszy czlowiek swiata z dowcipu. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 ale tak dokladnie, o co Ci chodzi? 04.09.07, 19:59 masz cos do mnie? :) z czyms sie nie zgadzasz? napisz wprost Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: a wiesz, dlaczego radyjo linie opoźniającą? 05.09.07, 06:41 monster1972 napisał: > i to najdłuższą w Polsce > > :) > > ponad 8 sek > > załozyli to opoznienie, jak ktos zadzwonił do tych psycholi i > powiedział "dwa słowa do ojca prowadzącego" > > ;) > > chyba nie musze ich cytować > > ... > > jakos nie wierze, ze załozyliby tę linię opozniającą, bo sie komuś > cos o Zydach wyrwało > > hehe > > Polak-ateista W tym miejscu muszę przerwać Waszą miłą konwersację. Coś mi tu nie pasuje. "Trzy (czy dwa) słowa do ojca..." wydarzyły się o wiele, wiele dawniej niż 2 lata temu. Skoro od tamtego incydentu mają opóźnienie i nie wycięli wypowiedzi o katuszach organoleptycznych Prawdziwej Polki, to musi to być oficjalne stanowisko głowy polskiego Kościoła Katolickiego, Ojca Tadeusza R. do wydzielin porowych ras i narodów wymienionych powyżej, a w jego mniemaniu związanych z ich zaniedbaniami na polu walki z brakiem higieny osobistey. A swoją drogą muszę coś wyznać. Osoby występujące pod przykryciem moherowych beretek... śmierdzą. Przepraszam, ale nie da się tego nie zauważyć mijając taką osobę. Czy już jestem rasistą, czy tylko piszę co czuję?? Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Wypowiedź słuchacza? 04.09.07, 18:26 opoznienie na linii maja OD POCZATKU. 6 CZY 7 SEK. PODOBNO NAJWIEKSZE MOZLIWE DO USTAWIENIA. Sluchalem sportowo (dla celow sportowych i badawczych) az stracilem poczucie humoru 2 lata temu. Czesto bylo slychac koniec komentarza x. prowadzacego do rozmowy, ktora zdzyla nie pojsc a. koniec poprz. rozmowy w niewylaczonym radio nastepnego rozmowcy. Odpowiedz Link Zgłoś
rock73 Re: Wypowiedź słuchacza? 04.09.07, 21:30 ffamousffatman napisał: > opoznienie na linii maja OD POCZATKU. 6 CZY 7 SEK. PODOBNO NAJWIEKSZE MOZLIWE DO USTAWIENIA. > [...] Nie wiem jakie opóźnienie i jaki sprzęt ma RM, ale z teoretycznego punktu widzenia nie widzę przeszkód, żeby mieć dowolnie wielkie opóźnienie. Czasami tylko trzeba mieć większy komputer. Przelicznik: 1 sekunda = 176400 bajtów w jakości standardowego CD. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: No i po co głupoty wygadujesz? 04.09.07, 18:32 sluchalem wiele lat jest rasistowskie i antysemickie oprocz tego: funkcjonalno analfabetyczne ekonomiczno analfabetyczne takze biblistyczno i teologiczno analfabetyczne Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: No i po co głupoty wygadujesz? 04.09.07, 18:32 sluchalem wiele lat jest rasistowskie i antysemickie oprocz tego: funkcjonalno analfabetyczne ekonomiczno analfabetyczne takze biblistyczno i teologiczno analfabetyczne Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: No i po co głupoty wygadujesz? 05.09.07, 07:58 ffamousffatman napisał: > sluchalem > wiele lat > jest rasistowskie i antysemickie > oprocz tego: > funkcjonalno analfabetyczne > ekonomiczno analfabetyczne > takze > biblistyczno i teologiczno analfabetyczne Faktycznie pustoszy ludzki umysł... Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Prawdziwi Polacy. Patrioci! 04.09.07, 19:46 www.tnij.org/prawdziwi-polacy Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: RM umocniło polskie prostactwo i kołtuństwo 05.09.07, 06:38 Gdzie cie ucza tej propagandy? Calkiem ci sie w glowie pomieszalo , myslisz ze jak napiszesz tych kilka magicznych slow "zacofanie, rasizm, antysemityzm, homofobię" to kazdy bezwarunkowo wezmie to za prawde? Przyklady , przyklady kolego podaj a nie bezpodstawne idiotyzmy. Odpowiedz Link Zgłoś
kretynofil Chcesz przyklady, moherowy koltunie? To masz! 05.09.07, 13:26 Zacofanie - program w TV Trwam, gdzie jakis ksiezulo pitolil, ze rozwoj nauki w okresie renesansu to zasluga kosciola; tlumaczenie na antenie RM (nie przez sluchacza), ze Niemcy chca wykrasc polska ziemie; zalecanie mlodym matkom unikania badan prenatalnych (bo najwieksze szczescie to pozno urodzone uposledzone dziecko); zachwyty nad zakonnica, ktora swojej umierajacej na raka matce nie chciala podac morfiny (bo przez cierpienie jest sie blizej Boga) Rasizm, antysemityzm - regularnie powtarzane komunikaty o probie wyludzenia 60 mld PLN przez zydow w ramach odszkodowan za straty w obozach zaglady; cytat: "Sluchaczka: Musze przyznac ze jestem Zydowka, ojciec prowadzacy: Tak, tak, bardzo nam przykro" Homofobia - chociazby ostatnia wypowiedz na temat skazenia krwi oddawanej podczas przystanku woodstock (ze niby gorsza, bo stamtad); notoryczne wypowiadanie sie o homoseksualistach jako o osobach chorych Prosze o komentarz na temat tych "wlasnousznie" zaobserwowanych prawd objawionych. Rozumiem, ze go nie bedzie, bo i co mialabys napisac, hehehe? ---------------------------------------------- Dla inteligentnych inaczej, czyli dla wiekszosci piszacych na forach internetowych: KRETYNOFIL to nie rodzaj kretyna, tylko osoba czerpiaca perwersyjna, niemal ekstatyczna przyjemnosc z obcowania z kretynami. Milej lektury :) Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Umocniło, ale to co najgorsze 04.09.07, 16:45 ksenofobię, nienawiść i zaściankowość. A poza tym majątek Rydzyka umocniło ;p Odpowiedz Link Zgłoś
jb777 Re: Umocniło, ... tzn osłabiło 05.09.07, 08:36 jest szpara w Koścele przez którą władza z buciorami włazi do Kościoła. Podobnie Częstochowa - jeżeli i jakiś prmier jest katolikiem i chce się pomodlić to dlaczego od razy pcha się na "ołtarz" - a niech pielgrzymami modli się pod muram - korona mu ze łba nie spadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:45 No proszę teraz biskupi z kardynałem Dziwiszem na czele będą wrogami PiS a kościół to Rydzyk . Odpowiedz Link Zgłoś
910dudy Re: Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 05.09.07, 11:24 Teraz dokladnie widac jakim katolikiem jest PiS-Fuhrer. Jest sekciarzem Rydzyjowskim. Wyglada na to, ze niedlugo mozemy miec do czynienia z desantem Zmotoryzowanych Oddzialow Moherowych Beretow. Ludik Dorn nawoluje obywateli do wyjscia na ulice. Byc moze takze w obronie Rydzyjka. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 zamlicz pisdzielcze! jestes zwykłym lizusem! 04.09.07, 16:50 szkoda na ciebie czasu..:) bo o czym gadac z kolesiem, wypranym z własnych mysli? Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
kopulos Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:47 Czy politycy mogą się odpieprzyć od religii? Wtedy religia nie będzie miała powodów, żeby się mieszać do polityki. Kaczorku- milcz, jak mówisz. Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Herezje J. Kaczynskiego: nie ma polskiego Kosciola 04.09.07, 17:01 Jest np Kosciol Anglikanski i jest Kosciol Powszechny. To co umocnilo RM w Polsce to glownie wstecznictwo religijne oparte na latwiznie tych ktorym sie wydaje ze wiara polega na wspolnocie bezmyslnosci, ktora karczemnie w swoich planach politycznych wykorzystuje JK. Re: Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Herezje J. Kaczynskiego: nie ma polskiego Kos 04.09.07, 18:43 Radio Maryja zamordowalo Kosciol Powszechny w Polsce, c.b.d.u. za jakie 15 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:48 Biedny, chory, glupi facet... Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod to si Adasiowi dostalo, kaczorek przyrownal 04.09.07, 16:48 go do Rydzyka Odpowiedz Link Zgłoś
kraq a to male zawszone kurduplaste gowienko 04.09.07, 16:49 juz zapomnial jak mu rydzyk naplul na rodzine. kota by sprzedal, byle tylko mu to dalo nadzieje na nachapanie troche glosow od moherow. szatan rydzyk umocnil polski kosciol??? trzeba mozgu nie miec, albo byc zaklamanym pisowskim parchem, zeby takie brednie opowiadac Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 głosy wyborców non olet:) 04.09.07, 16:52 kaczka brata sprzeda, byle wygrać on ma obsesję władzy czekał na to 17 lat, to jak teraZ? ma tak po prostu oddac władzę lepiej do tego przygotowanym? NIE DA RADY! Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: a to male zawszone kurduplaste gowienko 04.09.07, 16:52 Jarek ! Tak bez mydla Rydzykowi do d... wchodzic !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yot23 Żenujące jak premier RP włazi w odbyt fanatykowi 04.09.07, 16:51 religijnemu - ajatollachowi Purchawce Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Jarus walczy o wplywy KK. 04.09.07, 16:52 Mam nadzieje, ze obu stronom wydzie to bokiem! Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:53 pan Jarek jak zwykle mija się z rzeczywistością Odpowiedz Link Zgłoś
lechia1980 Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:54 i juz zaczyna sie lizanie dupy rydzykowi zeby tylko głosy dali!!! jeb.. kaczorów i jego całą z..ą ekipe Odpowiedz Link Zgłoś
rihi Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:54 po palcu po palcu kaczorki, tutaj punkty , tam punkty i moze zostanie sie przy zlobie ????? Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Premier powiedział prawdę !!! 04.09.07, 18:46 Niewygodna prawda dla różowego środowiska skupionego wokół Gazety Wyborczej i agentury starego układu. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Premier powiedział prawdę !!! 04.09.07, 18:52 srodowisko GW ma was gdzieś mohery - to tylko wam się wydaje że coś znaczycie ale kto by się tam przejmował takimi szmaciarzami którzy wszystko potrafią tylko spieprzyć Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l nikt tak jak kaczor i rydz nie skłócił narodu 04.09.07, 16:55 starał się bezskutecznie zaborca, starał hitler, starał komuch a kaczce i agentowi KGB-STASI udało w 2 lata to co niemożliwe: rozpieprzyli Polskę na kawałki może i dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l czas na schizmę bo w Watykanie Niemiec siedzi 04.09.07, 16:57 a bajki o tolerancji i miłosierdziu razem z JP2 odeszły Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Jarosław na kardynała bo ma kwalifikacje 04.09.07, 17:00 brak żony, brak konta, nieczuły na względy kobiet. Do tego skromny, uczciwy, biedny aż do bólu i wielki patriota. Prawdziwy komunista o ksywie samo dobro, coś jak wujaszek słońce dżugaszwili Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l TW Wielgus wróci do łask??? 04.09.07, 17:06 a Dziwisza i tego Pieronka to won bo niegodni być prawymi i sprawiedliwymi... no to B16 wkraczaj do akcji bo barany boże się zbiesiły i bodą.... Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 nawet SLD nie dzieliło ludzi na lepszych-gorszych 04.09.07, 16:58 te dwie mendy skutecznie zrobiły cos, czego nikomu sie wczesniej nie udało oczywiscie co 10 minut wycierają sobie mordy "ojczyzną" i bogiem luzik a ciemny lud to kupuje Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Re: nawet SLD nie dzieliło ludzi na lepszych-gors 04.09.07, 17:03 dlatego zasługują na najwyższy wyrok. Dawno temu pisałem że to najwięksi niszczyciele Polski działający pod przykrywką patriotyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:56 Umocniło kościół? - tak, że biskupi kłócą się między sobą, a wtórują im "wierni". Umocniło czynny katolicyzm? - tak, że kościoły świecą pustkami co niedzielę Przywróciło prawa obywatelskie grupie obywateli? - tylko dlatego, że zagłosowali na PiSuary? Przecież starsi ludzie zawsze mieli prawa obywatelskie. O co Kaczorowi chodzi, bo tego kłapania dziobem człowiek z wysokim IQ nie zrozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:56 A ja myślę, że Radyjko M może być jeszcze przyczyną rozłamu w polskim kościele... Odpowiedz Link Zgłoś
moped26 Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 16:56 Osiemnasty wiek już był, teraz jest dwudziesty pierwszy. Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos co ten człowiek pie..???? 04.09.07, 16:57 niech Kaczyński z PISem i Rydzykiem odłączą się od kościoła i kręcą własne lody Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: co ten człowiek pie..???? 04.09.07, 17:09 Radio Maryja umocniło polski Kościół, ten czynny polski katolicyzm Odpowiedz Link Zgłoś
pompompom Re: Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 17:00 wazeliniarstwo premierzyny to oczywista oczywistość. Ps. Mam propozycję dla tego śmiesznego człowieczka, zabieraj stąd słuchaczy radyja razem z rydzykiem, zabieraj ziobera, gosia i swoich klakierów i na księżyc. Tam budować układy, układziki, podsłuchy, ksenofobię, nienawiść, manipulacje, szantaże, szczucie jednych na drugich, rozpieprzać co się da i jak się da. I żyjta sobie w biedzie skoro tak lubicie. Tylko zostawcie nas w spokoju. Pa pa Wydłubał sobie baca oczy, powiesił na gałęzi i powiedział: oczy wiście! Odpowiedz Link Zgłoś
lech66 cel uświęca środki 04.09.07, 17:01 nie ma za grosz wstydu nasz premier, co ? Teraz Rydzyk może mu jeszcze więcej narobić, jest bezkarny. Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert faktycznie, RM umocnilo tez inne srodowiska: 04.09.07, 17:01 antysemitow, ksenofobow i pospolitych debili. Odpowiedz Link Zgłoś
rihi Premier: Radio Maryja umocniło polski Kościół 04.09.07, 17:01 Ludzie !!!!! popatrzcie na zdjecie jasnie Pana Koczorka !!! toz to przecie wymalowany Bonaparcik !!! Napoleonik !!!! Odpowiedz Link Zgłoś