Dodaj do ulubionych

Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci...

    • p.o.magistra Artur postaw Tuskowi to śniadanie.głodny strasznie 24.09.07, 20:31
      myśli że po 21.10 sobie odbije..he,he
    • presentation1 Green Point,Prezydent 24.09.07, 20:39
      Milion Polakow w Nowym Jorku.Ich glosy przypadna Warszawie.Prezydent wiekszosc Polakow tam zamieszkujacych przekonal do PiS.Kto wiec wygra w Warszawie?Wiadomo ze PiS.Pozniej leci do Chicago.Napewno nastroje beda podobne.
      • sfw Re: Green Point,Prezydent 25.09.07, 00:32
        tak, wiadomo, bla bla bla
      • pompompom Re: Green Point,Prezydent 25.09.07, 13:57
        Milion Polakow w Nowym Jorku.Ich glosy przypadna
        Warszawie.Prezydent wiekszosc
        > Polakow tam zamieszkujacych przekonal do PiS.Kto wiec wygra w
        Warszawie?Wiadomo
        > ze PiS.Pozniej leci do Chicago.Napewno nastroje beda podobne.


        Tylko dlaczego prezydent wpieprza się do kampanii wyborczej i
        faworyzuje jedną partię?
        Kto zapłaci za kampanię wyborczą pis w wykonaniu prezydenta RP.
    • aveon wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 20:39
      ciekawe ja za tanie linie w ostatniej chwili tzn 3 dni przed
      wylotem - lot w obie strony zaplacilem ok 400 f z oplatami ciekawe z
      jaka swita P.Tusk leci i ile beda kosztowac te tanie linie
      • pompompom Re: wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 21:06
        A ja się pytam jak pis rozliczy występy prezydenta w USA. Z budżetu
        kampanii wyborczej czy z budżetu prezydenckiego?
      • linda-07 Re: wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 21:15
        Tusk, najlepiej będzie jak tam zostaniesz,
        nauczysz się tam prawdziwej roboty, ty nierobie i obiboku.

        Myślę, że pracujący tam ludzie to nie są bezmózgowcy i nie pozwolą sobą
        manipulować zwykłemu dupkowi, któremu się śnił pałac prezydencki a teraz
        premierostwo.

        Ludzie ! Nie bądżcie głupi !
        Już kolesie Tuska z KLD (liberały-aferały )rządzili i to oni właśnie
        doprowadzili kraj do ruiny, nabijając sobie kabzy.
        Tusk też był w KLD ale wówczas był gó..arzem i kolesie nie podzielili się kasą
        ze smarkaczami.
        Teraz on musi to sobie zrekompensować.

        Oni z Wami niczym się nie podzielą ! Jedynie Was upieprzą !
        Wprowadzą Wam podatki od zarobionych tam pieniędzy i zobaczycie jak będą Was
        ścigać. Przekonacie się, jeśli będziecie naiwni.

        Zostańcie lepiej w swoich domach!
        • vitabravo Pierwszy milion trzeba ukraść! W supermarkecie ? 24.09.07, 21:57
          Nierealne panie Tusk.
        • nikodem_73 Re: wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 23:16
          O Bosz... następny.

          Ale wiesz co to umowa międzynarodowa? Tak przez ciekawość pytam.

          Miałem zakończyć, ale..

          TAK JEST! Zostańcie w domach! Albo jeszcze lepie - zagłosujcie na PiS! Dzięki
          temu dzieciom będziecie mogli pokazywać na wycieczce w Warszawie z jakiego bagna
          uciekliście! Oczywiście pod warunkiem, że dostaniecie wizy wjazdowe (i
          wyjazdowe, ale to później). Dzięki PiS Polska stanie się solidarna, gdzie NIKT
          nie będzie zarabiał więcej niż inny (no bo to niesolidarne jest). Dzięki PiS
          Polska nie będzie krajem bogatych! Dzięki PiS ludzie, którzy mają pieniądze będą
          musieli się tłumaczyć 12761 urzędnikom skąd je mają! Tak jest! A nad Okęciem
          zawiśnie wielki transparent: "Może być ch*jowo byle jednakowo"!
    • przecinaki Szkocja a nie Irlandia 24.09.07, 20:54
      Panie dziennikarz - Glasgow, Boruc i Zurawski sa w SZKOCJI!!!
      A Irlandia juz od paredziesieciu lat nie jest w Wielkiej Brytanii!

      Boszzzzzz.... zenua...
      • sculos Re: Szkocja a nie Irlandia 24.09.07, 22:52
        Odwalcie się. Napisali, że udaje się do Wielkiej Brytanii i Irlandii. O ile
        wiem, Glasgow jest w Szkocji. A Szkocja póki co jest częścią Wlk. Brytanii.
        Gdzie tu błąd? Gdzie ta "żenua"?
        • przecinaki Re: Szkocja a nie Irlandia 24.09.07, 22:57
          "...Tusk uda się do Glasgow.
          W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z Arturem Borucem i Maciejem Żurawskim".

          co - analfabeta funkcjonalny? czytamy i nie rozumiemy?
          takim jak Ty powinni odebrac prawa wyborcze... :/
    • hoogo Wracjata! Wieta gdzie jest Glasgow? 24.09.07, 21:04
      Jak wieta że nie w Irlandii to bedzieta robić w wyborczej, a jak znata angielski
      to już za kurdupli albo przynajmniej Olejniczaka i już nie bedzie sie trzeba za
      nich w świecie rumienić.
    • mordo.ty.moja Czy zabrał z sobą fotkę dziadka Josepha w mundurze 24.09.07, 21:05
      Wehrmachtu????
      On też wybrał emigrację i uciekał jak szczur do brytyjskiej strefy
      okupacyjnej...
      • nikodem_73 Re: Czy zabrał z sobą fotkę dziadka Josepha w mun 24.09.07, 23:10
        Za Sienkiewiczem - jedz dużo słonecznika. I pij przy tym.
    • waweryn Re: Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarke 24.09.07, 21:19
      Panie i Panowie z GW! Od kiedy Glasgow jest w Irlandii??????
      A co do Tuska, to robi bardzo mądrze. Szkoda tylko, że w W. Brytanii będzie tak
      mało lokali wyborczych. Sądzę, że większość pracujących tam Polaków
      zagłosowałaby na PO (PiS nie ma tam czego szukać!), tylko gdzie mają to
      zrobić??? Powinno być więcej punktów wyborczych, by rozsiani po całych Wyspach
      ludzie mieli bliżej do głosowania. O to Tusk po powrocie do Polski powinien się
      upomnieć!
      • vitabravo Re: Niby dlaczego mieliby głosować na PO, samobój? 24.09.07, 21:54
        Tylko agentura wspiera Tuska z Platformą.
        • pompompom Re: Niby dlaczego mieliby głosować na PO, samobój 24.09.07, 22:31
          No cóż, widocznie byłam agentką w pieluszkach.
          Nienawidzę jak ktoś mi wmawia, że jestem kimś kim nie jestem.
        • kraq szkoda, ze nie wspiera twojego psychiatry 24.09.07, 22:40
          moherowa gnido
    • piotrszymczykiewicz Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 21:31
      Mieszkam w Glasgow od dwoch lat i nie mialem pojecia, ze to
      Irlandia! Dobrze, ze Gazeta mnie oswiecila :D
    • paralela1 Tuskowe liberały obniżyły w Polsce pensje do miski 24.09.07, 22:19
      ryżu, a teraz Tusk musi swoich wyborców w Anglii odwiedzać,a te
      naiwniaki nadal mu wierzą.
      • nikodem_73 Re: Tuskowe liberały obniżyły w Polsce pensje do 24.09.07, 23:08
        O w mordę. To w takim razie w Polsce ryż jest diablo drogi!

        Proponowałbym zorientować się ileż to dolarów miesięcznie zarabiał statystyczny
        Polak przed 1989 rokiem.
    • jakw Re: Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarke 24.09.07, 22:24
      Będzie przekonywał ludzi, że Boruc z Żurawiem grają w Irlandi ? ;-)
    • tornson Ci którzy w piłkę grać umieli (Lato) są za SLD, 24.09.07, 22:30
      ci kórzy grają/grali tak sobie (Boruc,Kosecki) są za PO. Rasiak, myślę że jest
      fanem PiS...
    • qwertyuiop7890 $$$$$ Obieca im prace w kraju za te same pieniadze 24.09.07, 22:43
      Powiedziec nic go przeciez nie kosztuje.
      • nikodem_73 Re: $$$$$ Obieca im prace w kraju za te same pien 24.09.07, 23:09
        Ale hasło z 3 mln mieszkań jest już zarezerwowane. :>
    • r1234_76 Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:02
      Tusk najwyraźniej myśli, że jest papieżem..
    • kris2day My nie latamy... 24.09.07, 23:10
      Nastepni "sprawiedliwi", kiedy dojda wreszcie do wladzy, w ruch
      pojda limuzyny i odrzutowce. Smiechu warte.
    • przemeksas Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:26
      Nie wiedziałem, że Glasgow leży w Irlandii
    • jaada Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:27
      Glasgow w Irlandii? A to dopiero ciekawe może w Północnej...

      "...wieczorem Tusk uda się do Glasgow.
      W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z Arturem Borucem..."
    • oliwka8 Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:27
      Błędyyyyyyyyyyyy....Glasgow w Irlandii??
      Żuławski?

    • herr_wolf A podobno na PO głosuje ynteligencja 25.09.07, 00:10
      Tusk chce jej szukać w hipermarkecie ;) ? Tych wykształciuchów którzy podobno wyłącznie głosują na PO ?
    • samuel W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z Artu 25.09.07, 00:21
      ale Boruc moze miec trening w tym czasie..., ??? od kiedy Celtic ma treningi w Irlandii?? jak mozna pisac takie glupoty
      • brewery Re: W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z 25.09.07, 05:49
        Wcale nie glupoty , chodzilo im o to ze w Szkocji sie spotka z Borucem , a w
        Irlandii z jakims Zulawskim , ktory pewnie ciezko charuje na zmywaku...
    • lolop7 a czemu mosci kaczynski tu do nas nie zawita 25.09.07, 01:27
      blizniacy lepper i giertych zapraszamy na wyspy
    • sunee boska matko, glasgow do irlandii przeniesli 25.09.07, 04:38
      boska matko glasgow do irlandii przeniesli razem z ZULAWSKIM...; ech
      wyborcza, dwa niewypaly w jednym??? i to bez barszczu?
    • jacek2235 A wyjaśnienie losów dziadka?????? 25.09.07, 08:02
      A może przy okazji wyjaśnić wojenne losy dziadka????? - moje
      poszukiwania patrz
      pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Józef_Tusk
      • pompompom Re: A wyjaśnienie losów dziadka?????? 25.09.07, 14:00
        Uspokój się z tym dziadkiem. Przestań wmawiać ludziom głupoty.
        Kandyduje Donald Tusk a nie jego dziadek czy brat dziadka.
        Taki sprawiedliwy jesteś to popatrz sobie na przodków Gosiewskiego.
        Musieli być wybitni skoro w rezultacie powstało takie cos jak
        gosiewski.
        • vitabravo Spot wyborczy: 25.09.07, 21:49
          Gdzie jest to więzienie, w którym siedzi nasz POseł?
          - Obok Rynku, zaraz za sklepem monopolowym.
          Fajnie ma nasz POseł, wszędzie ma blisko. To przez Kaczorów?
          - Nie, przez Tuska, powiedział mu, że pierwszy milion trzeba
          ukraść.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka