p.o.magistra Artur postaw Tuskowi to śniadanie.głodny strasznie 24.09.07, 20:31 myśli że po 21.10 sobie odbije..he,he Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Green Point,Prezydent 24.09.07, 20:39 Milion Polakow w Nowym Jorku.Ich glosy przypadna Warszawie.Prezydent wiekszosc Polakow tam zamieszkujacych przekonal do PiS.Kto wiec wygra w Warszawie?Wiadomo ze PiS.Pozniej leci do Chicago.Napewno nastroje beda podobne. Odpowiedz Link Zgłoś
pompompom Re: Green Point,Prezydent 25.09.07, 13:57 Milion Polakow w Nowym Jorku.Ich glosy przypadna Warszawie.Prezydent wiekszosc > Polakow tam zamieszkujacych przekonal do PiS.Kto wiec wygra w Warszawie?Wiadomo > ze PiS.Pozniej leci do Chicago.Napewno nastroje beda podobne. Tylko dlaczego prezydent wpieprza się do kampanii wyborczej i faworyzuje jedną partię? Kto zapłaci za kampanię wyborczą pis w wykonaniu prezydenta RP. Odpowiedz Link Zgłoś
aveon wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 20:39 ciekawe ja za tanie linie w ostatniej chwili tzn 3 dni przed wylotem - lot w obie strony zaplacilem ok 400 f z oplatami ciekawe z jaka swita P.Tusk leci i ile beda kosztowac te tanie linie Odpowiedz Link Zgłoś
pompompom Re: wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 21:06 A ja się pytam jak pis rozliczy występy prezydenta w USA. Z budżetu kampanii wyborczej czy z budżetu prezydenckiego? Odpowiedz Link Zgłoś
linda-07 Re: wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 21:15 Tusk, najlepiej będzie jak tam zostaniesz, nauczysz się tam prawdziwej roboty, ty nierobie i obiboku. Myślę, że pracujący tam ludzie to nie są bezmózgowcy i nie pozwolą sobą manipulować zwykłemu dupkowi, któremu się śnił pałac prezydencki a teraz premierostwo. Ludzie ! Nie bądżcie głupi ! Już kolesie Tuska z KLD (liberały-aferały )rządzili i to oni właśnie doprowadzili kraj do ruiny, nabijając sobie kabzy. Tusk też był w KLD ale wówczas był gó..arzem i kolesie nie podzielili się kasą ze smarkaczami. Teraz on musi to sobie zrekompensować. Oni z Wami niczym się nie podzielą ! Jedynie Was upieprzą ! Wprowadzą Wam podatki od zarobionych tam pieniędzy i zobaczycie jak będą Was ścigać. Przekonacie się, jeśli będziecie naiwni. Zostańcie lepiej w swoich domach! Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Pierwszy milion trzeba ukraść! W supermarkecie ? 24.09.07, 21:57 Nierealne panie Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: wybor padl na Tanie linie lotnicze??????????? 24.09.07, 23:16 O Bosz... następny. Ale wiesz co to umowa międzynarodowa? Tak przez ciekawość pytam. Miałem zakończyć, ale.. TAK JEST! Zostańcie w domach! Albo jeszcze lepie - zagłosujcie na PiS! Dzięki temu dzieciom będziecie mogli pokazywać na wycieczce w Warszawie z jakiego bagna uciekliście! Oczywiście pod warunkiem, że dostaniecie wizy wjazdowe (i wyjazdowe, ale to później). Dzięki PiS Polska stanie się solidarna, gdzie NIKT nie będzie zarabiał więcej niż inny (no bo to niesolidarne jest). Dzięki PiS Polska nie będzie krajem bogatych! Dzięki PiS ludzie, którzy mają pieniądze będą musieli się tłumaczyć 12761 urzędnikom skąd je mają! Tak jest! A nad Okęciem zawiśnie wielki transparent: "Może być ch*jowo byle jednakowo"! Odpowiedz Link Zgłoś
przecinaki Szkocja a nie Irlandia 24.09.07, 20:54 Panie dziennikarz - Glasgow, Boruc i Zurawski sa w SZKOCJI!!! A Irlandia juz od paredziesieciu lat nie jest w Wielkiej Brytanii! Boszzzzzz.... zenua... Odpowiedz Link Zgłoś
sculos Re: Szkocja a nie Irlandia 24.09.07, 22:52 Odwalcie się. Napisali, że udaje się do Wielkiej Brytanii i Irlandii. O ile wiem, Glasgow jest w Szkocji. A Szkocja póki co jest częścią Wlk. Brytanii. Gdzie tu błąd? Gdzie ta "żenua"? Odpowiedz Link Zgłoś
przecinaki Re: Szkocja a nie Irlandia 24.09.07, 22:57 "...Tusk uda się do Glasgow. W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z Arturem Borucem i Maciejem Żurawskim". co - analfabeta funkcjonalny? czytamy i nie rozumiemy? takim jak Ty powinni odebrac prawa wyborcze... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
hoogo Wracjata! Wieta gdzie jest Glasgow? 24.09.07, 21:04 Jak wieta że nie w Irlandii to bedzieta robić w wyborczej, a jak znata angielski to już za kurdupli albo przynajmniej Olejniczaka i już nie bedzie sie trzeba za nich w świecie rumienić. Odpowiedz Link Zgłoś
mordo.ty.moja Czy zabrał z sobą fotkę dziadka Josepha w mundurze 24.09.07, 21:05 Wehrmachtu???? On też wybrał emigrację i uciekał jak szczur do brytyjskiej strefy okupacyjnej... Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: Czy zabrał z sobą fotkę dziadka Josepha w mun 24.09.07, 23:10 Za Sienkiewiczem - jedz dużo słonecznika. I pij przy tym. Odpowiedz Link Zgłoś
waweryn Re: Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarke 24.09.07, 21:19 Panie i Panowie z GW! Od kiedy Glasgow jest w Irlandii?????? A co do Tuska, to robi bardzo mądrze. Szkoda tylko, że w W. Brytanii będzie tak mało lokali wyborczych. Sądzę, że większość pracujących tam Polaków zagłosowałaby na PO (PiS nie ma tam czego szukać!), tylko gdzie mają to zrobić??? Powinno być więcej punktów wyborczych, by rozsiani po całych Wyspach ludzie mieli bliżej do głosowania. O to Tusk po powrocie do Polski powinien się upomnieć! Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Niby dlaczego mieliby głosować na PO, samobój? 24.09.07, 21:54 Tylko agentura wspiera Tuska z Platformą. Odpowiedz Link Zgłoś
pompompom Re: Niby dlaczego mieliby głosować na PO, samobój 24.09.07, 22:31 No cóż, widocznie byłam agentką w pieluszkach. Nienawidzę jak ktoś mi wmawia, że jestem kimś kim nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrszymczykiewicz Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 21:31 Mieszkam w Glasgow od dwoch lat i nie mialem pojecia, ze to Irlandia! Dobrze, ze Gazeta mnie oswiecila :D Odpowiedz Link Zgłoś
paralela1 Tuskowe liberały obniżyły w Polsce pensje do miski 24.09.07, 22:19 ryżu, a teraz Tusk musi swoich wyborców w Anglii odwiedzać,a te naiwniaki nadal mu wierzą. Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: Tuskowe liberały obniżyły w Polsce pensje do 24.09.07, 23:08 O w mordę. To w takim razie w Polsce ryż jest diablo drogi! Proponowałbym zorientować się ileż to dolarów miesięcznie zarabiał statystyczny Polak przed 1989 rokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jakw Re: Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarke 24.09.07, 22:24 Będzie przekonywał ludzi, że Boruc z Żurawiem grają w Irlandi ? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Ci którzy w piłkę grać umieli (Lato) są za SLD, 24.09.07, 22:30 ci kórzy grają/grali tak sobie (Boruc,Kosecki) są za PO. Rasiak, myślę że jest fanem PiS... Odpowiedz Link Zgłoś
qwertyuiop7890 $$$$$ Obieca im prace w kraju za te same pieniadze 24.09.07, 22:43 Powiedziec nic go przeciez nie kosztuje. Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: $$$$$ Obieca im prace w kraju za te same pien 24.09.07, 23:09 Ale hasło z 3 mln mieszkań jest już zarezerwowane. :> Odpowiedz Link Zgłoś
r1234_76 Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:02 Tusk najwyraźniej myśli, że jest papieżem.. Odpowiedz Link Zgłoś
kris2day My nie latamy... 24.09.07, 23:10 Nastepni "sprawiedliwi", kiedy dojda wreszcie do wladzy, w ruch pojda limuzyny i odrzutowce. Smiechu warte. Odpowiedz Link Zgłoś
przemeksas Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:26 Nie wiedziałem, że Glasgow leży w Irlandii Odpowiedz Link Zgłoś
jaada Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:27 Glasgow w Irlandii? A to dopiero ciekawe może w Północnej... "...wieczorem Tusk uda się do Glasgow. W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z Arturem Borucem..." Odpowiedz Link Zgłoś
oliwka8 Tusk w Wielkiej Brytanii: wizyta w supermarkeci.. 24.09.07, 23:27 Błędyyyyyyyyyyyy....Glasgow w Irlandii?? Żuławski? Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf A podobno na PO głosuje ynteligencja 25.09.07, 00:10 Tusk chce jej szukać w hipermarkecie ;) ? Tych wykształciuchów którzy podobno wyłącznie głosują na PO ? Odpowiedz Link Zgłoś
samuel W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z Artu 25.09.07, 00:21 ale Boruc moze miec trening w tym czasie..., ??? od kiedy Celtic ma treningi w Irlandii?? jak mozna pisac takie glupoty Odpowiedz Link Zgłoś
brewery Re: W Irlandii Donald Tusk zamierza zjeść obiad z 25.09.07, 05:49 Wcale nie glupoty , chodzilo im o to ze w Szkocji sie spotka z Borucem , a w Irlandii z jakims Zulawskim , ktory pewnie ciezko charuje na zmywaku... Odpowiedz Link Zgłoś
lolop7 a czemu mosci kaczynski tu do nas nie zawita 25.09.07, 01:27 blizniacy lepper i giertych zapraszamy na wyspy Odpowiedz Link Zgłoś
sunee boska matko, glasgow do irlandii przeniesli 25.09.07, 04:38 boska matko glasgow do irlandii przeniesli razem z ZULAWSKIM...; ech wyborcza, dwa niewypaly w jednym??? i to bez barszczu? Odpowiedz Link Zgłoś
jacek2235 A wyjaśnienie losów dziadka?????? 25.09.07, 08:02 A może przy okazji wyjaśnić wojenne losy dziadka????? - moje poszukiwania patrz pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Józef_Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
pompompom Re: A wyjaśnienie losów dziadka?????? 25.09.07, 14:00 Uspokój się z tym dziadkiem. Przestań wmawiać ludziom głupoty. Kandyduje Donald Tusk a nie jego dziadek czy brat dziadka. Taki sprawiedliwy jesteś to popatrz sobie na przodków Gosiewskiego. Musieli być wybitni skoro w rezultacie powstało takie cos jak gosiewski. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Spot wyborczy: 25.09.07, 21:49 Gdzie jest to więzienie, w którym siedzi nasz POseł? - Obok Rynku, zaraz za sklepem monopolowym. Fajnie ma nasz POseł, wszędzie ma blisko. To przez Kaczorów? - Nie, przez Tuska, powiedział mu, że pierwszy milion trzeba ukraść. Odpowiedz Link Zgłoś