Dodaj do ulubionych

Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie

    • ferby26 Kurdupel znokautowany!!!!!!!!! 12.10.07, 20:26
      Nie ma NIC do powiedzenia
      • ergo12 Kaczka bezczelnie kłamie!! 12.10.07, 20:31
        I się zapluwa!!
    • thelima Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:26
      Tusk miażdży Kaczyńskiego. Ale jaja. Widać różnice jak na dłoni - konkrety ws.
      ataki ad personam i jakieś niejasne insynuacje.
    • heycisco Ale go Tusk wytarzal 12.10.07, 20:27
      Gin i kwacz z bolu smieszny maly czlowieczku!
      • maryskaw Re: Ale go Tusk wytarzal 12.10.07, 20:28
        Tusk górą oczywista oczywistość
        • marek802 Wasz Tuske to proniemiecki nieudacznik, kapitulant 12.10.07, 20:34
          Wiadomo: dziadek !!!
          • delete_pis Re: Wasz Tuske to proniemiecki nieudacznik, kapit 12.10.07, 20:48
            marek802 napisał:

            > Wiadomo: dziadek !!!

            buhahahahahahahaah moj był w Waffen SS i jestem z tego dumny !!!!!!!!
            • marek802 [...] 12.10.07, 20:53
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • obywatelpislandii Re: Wasz Tuske to proniemiecki nieudacznik, kapit 12.10.07, 23:14
            kaczyński to tylko nieudacznik...
    • delete_pis Punktuj dziada !!!!!! 12.10.07, 20:29
      Niech ciemny tlum zrozumie wreszcie kogo popiera!!!!
    • marek802 [...] 12.10.07, 20:29
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • delete_pis Donald Donald Donald 12.10.07, 20:31
      Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald
      Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald
      Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald
      niech publika zacznie skandowac w sdudio!!!!!!!!!!!!!!!!
      • germanio Nie klam!!! 12.10.07, 20:33
        Slychac z widowni kiedy mowi Kaczor!!
    • euro-mason "premier" o Gdańsku 12.10.07, 20:31
      "czy Gdańsk jest polski czy niemiecki?"

      chyba nie zna historii tego miasta.
      WSTYD WSTYD !!!


      • maryskaw Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 20:35
        Tusk byle tak, dalej do pierwszych piór
      • krystin3 Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:24
        A ty drogi kolego widocznie jesteś zbyt młody, by zrozumieć o co
        chodzi. To ci przypomnę. PO OKRĄGŁYM STOLE GDAŃSK CHCIAŁ SIĘ
        ODŁĄCZYĆ OD POLSKI I UZYSKAĆ STATUS TZW. WOLNEGO MIASTA. Niestety,
        nie udało im się.
        • euro-mason Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:26
          krystin3 napisała:

          > A ty drogi kolego widocznie jesteś zbyt młody, by zrozumieć o co
          > chodzi. To ci przypomnę. PO OKRĄGŁYM STOLE GDAŃSK CHCIAŁ SIĘ
          > ODŁĄCZYĆ OD POLSKI I UZYSKAĆ STATUS TZW. WOLNEGO MIASTA. Niestety,
          > nie udało im się.

          smieszny jesteś :) widziales wydarzenia z Grudnia 1970 ?
          • krystin3 Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:49
            Marzec 68 też widziałam. Ale co ma piernik do wiatraka?? Jeśli nie
            wiesz o co chodzi, to zapytaj księdza Jankowskiego .
            • euro-mason Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:52
              krystin3 napisała:

              > Marzec 68 też widziałam. Ale co ma piernik do wiatraka?? Jeśli nie
              > wiesz o co chodzi, to zapytaj księdza Jankowskiego .

              ksiadz Jankowski to byl kiedys pracownikiem Urzedu Skarbowego,
              nie musze sie go pytac.. bo znam jego rodzine :)))
    • euro-mason Lech Wałęsa o Kaczyńskich: robili milionowe p 12.10.07, 20:34
      - Ciągle przyczepiają się do III RP, a sami jako jedni z pierwszych zaczęli
      robić w niej przekręty. W jednym przypadku udało mi się zmusić ich, żeby
      zwrócili pieniądze we właściwe miejsce. Nic więcej nie powiem. To jest tylko na
      pogrożenie Kaczyńskim: uważajcie, bo byliście w przekrętach pierwsi - grzmiał
      były prezydent.
      • krystin3 Re: Lech Wałęsa o Kaczyńskich: robili milionowe p 12.10.07, 22:21
        ...który do dzisiaj nie wyjaśnił, co się stało z milionami od
        Polonii i całego świata dla "Solidarności"
    • o90 Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:34
      co za jelop

      kto go przygotowywal ? kto dobiera mu ludzi ? ale obciach
      • maryskaw Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:36
        Co ty gadasz ? co ty gadasz ? Tusk jest dobry
      • thelima Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:36
        o90 napisał:

        > co za jelop
        >
        > kto go przygotowywal ? kto dobiera mu ludzi ? ale obciach

        Witamy sztab PiSu!

        lima
      • delete_pis Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:37
        o90 napisał:

        > co za jelop
        >
        > kto go przygotowywal ? kto dobiera mu ludzi ? ale obciach

        buhahahahahahaha chciałbys tryplu polityxczny??? dostajecie cios za ciosem
        qwy!!!!!!!!!
      • pivi Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 21:15
        Albo oglądaliśmy zupełnie inne debaty - albo Ci mocherowy berecik
        na oczka i uszka opadł....lub Radio Maryja za głośno było włączone...
    • alikmix Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:36
      Donald, trzymaj go dalej w rogu ... nie wypuszczaj, niech sie udlawi wlasnymi
      klamstwami
    • euro-mason Kaczyński - I Kłamca IV "Wolski" 12.10.07, 20:36
    • trzymilionowy.post <a href="http://www.hot.jpg.pl/42582-to_na_tyle_panie_premi" targe 12.10.07, 20:37
      www.hot.jpg.pl/42582-to_na_tyle_panie_premierze
      • maryskaw Re: <a href="<a href="http://www.hot.jpg.pl/42582-to_n" target 12.10.07, 20:38
        KACZYŃSKI nie jest kłamcą on nic nie wie - oczywista oczywistość
    • o90 Kaczyński robi z Tuska miazge niech ktos to 12.10.07, 20:38
      przerwie

      albo dajcie tam jakiegos polityka z PO
      • kontestujacy Tusk jak nigdy miażdzy 12.10.07, 21:03
        Przyjacielu oglądasz inny program
        • bwwald Re: Tusk jak nigdy miażdzy 12.10.07, 21:18
          kontestujacy napisał:

          > Przyjacielu oglądasz inny program

          A może sobie coś wypił i negatyw popie...lił mu sie z pozytywem :)
    • delete_pis Donald wygrywasz przez ko tego scierwa!!!!!!!!!!!! 12.10.07, 20:38
      kaczka jestes trupem politycznym smieciu !!!!!!!
    • tomaszlewandowski Re: Tuske dalej zginaj się wpół przed Niemcami 12.10.07, 20:39
      A ciebie to ktos nakrecil ???
    • ergo12 Kuss uns am Loch Herr Tuske !!! 12.10.07, 20:39
      Verstanden Idiot???
      • tomaszlewandowski Re: Kuss uns am Loch Herr Tuske !!! 12.10.07, 20:41
        To jest polskie forum. Czy interlokutor nie rozumie ?
      • ergo12 Re: Kuss uns am Loch Herr Marek 12.10.07, 20:41
        !!!!!
    • jerzyk444 Kaczka usmażona! 12.10.07, 20:40
      rozjechana :):):)
    • delete_pis Re: Tuske dalej zginaj się wpół przed Niemcami 12.10.07, 20:40
      marek802 napisał:

      > to cię będą dalej dupczyć :)))

      Do moderacji_banowac troli pisowskich!!!!!
      koniec zabawy w demokracje dla faszystow!!!!
      nie spac qwa!!!!
    • emka44 Brawo Tusk!!! 12.10.07, 20:40

      • maryskaw Re: Brawo Tusk!!! 12.10.07, 20:42
        Uhhaaaa Dusk jest ok
    • ojciec_tede Kaczyński to pała!!! 12.10.07, 20:41
      kaczor to pała pod celą męczona... dawaj tusk!!!! rąbnij kaczora... wal jakąś
      celną ripostą!!
    • ferby26 Hahahahaha! Kaczyński cymbał skończony! 12.10.07, 20:42
      Ośmieszenie totalne!
    • gwiazda_polarna Re: Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:43
      Brawo Donald !!!!
      • maryskaw Re: Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:44
        Ciekawe czym jeździ po Polsce hihhih
      • siloah Re: Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:45
        panie prezesie heheheh, Donaldo daje czadu, prezes czuł sie pewnie,
        a poległ z kretesem...
    • euro-mason zmiana Konstytucji.. i instalacja 12.10.07, 20:43
      dyktatury to cel JK.
      • euro-mason Re: zmiana Konstytucji.. i instalacja 12.10.07, 20:45
        euro-mason napisał:

        > dyktatury to cel JK.

        pozniej przyjdzie czas na "kraj nad Wisłą".
    • ferby26 Mochery na kolana! 12.10.07, 20:43
      Worki na głowy i na kolana!
      • thelima Ja sięzwracam do Państwa 12.10.07, 20:48
        My prowadzimy politykę taniego Państwa!!! ROTFL.

        lima
    • delete_pis Donald zarznij go!!!!!! 12.10.07, 20:43
      Zarznij dziada...nie wdawaj sie w deliberacje, zero medzenia...atak atak qwa....
      zajeb smiecia zeby sie posral swoja sraczka...go go go

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka