ferby26 Kurdupel znokautowany!!!!!!!!! 12.10.07, 20:26 Nie ma NIC do powiedzenia Odpowiedz Link Zgłoś
thelima Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:26 Tusk miażdży Kaczyńskiego. Ale jaja. Widać różnice jak na dłoni - konkrety ws. ataki ad personam i jakieś niejasne insynuacje. Odpowiedz Link Zgłoś
heycisco Ale go Tusk wytarzal 12.10.07, 20:27 Gin i kwacz z bolu smieszny maly czlowieczku! Odpowiedz Link Zgłoś
maryskaw Re: Ale go Tusk wytarzal 12.10.07, 20:28 Tusk górą oczywista oczywistość Odpowiedz Link Zgłoś
marek802 Wasz Tuske to proniemiecki nieudacznik, kapitulant 12.10.07, 20:34 Wiadomo: dziadek !!! Odpowiedz Link Zgłoś
delete_pis Re: Wasz Tuske to proniemiecki nieudacznik, kapit 12.10.07, 20:48 marek802 napisał: > Wiadomo: dziadek !!! buhahahahahahahaah moj był w Waffen SS i jestem z tego dumny !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marek802 [...] 12.10.07, 20:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelpislandii Re: Wasz Tuske to proniemiecki nieudacznik, kapit 12.10.07, 23:14 kaczyński to tylko nieudacznik... Odpowiedz Link Zgłoś
delete_pis Punktuj dziada !!!!!! 12.10.07, 20:29 Niech ciemny tlum zrozumie wreszcie kogo popiera!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marek802 [...] 12.10.07, 20:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
delete_pis Donald Donald Donald 12.10.07, 20:31 Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald Donald niech publika zacznie skandowac w sdudio!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
euro-mason "premier" o Gdańsku 12.10.07, 20:31 "czy Gdańsk jest polski czy niemiecki?" chyba nie zna historii tego miasta. WSTYD WSTYD !!! Odpowiedz Link Zgłoś
maryskaw Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 20:35 Tusk byle tak, dalej do pierwszych piór Odpowiedz Link Zgłoś
krystin3 Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:24 A ty drogi kolego widocznie jesteś zbyt młody, by zrozumieć o co chodzi. To ci przypomnę. PO OKRĄGŁYM STOLE GDAŃSK CHCIAŁ SIĘ ODŁĄCZYĆ OD POLSKI I UZYSKAĆ STATUS TZW. WOLNEGO MIASTA. Niestety, nie udało im się. Odpowiedz Link Zgłoś
euro-mason Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:26 krystin3 napisała: > A ty drogi kolego widocznie jesteś zbyt młody, by zrozumieć o co > chodzi. To ci przypomnę. PO OKRĄGŁYM STOLE GDAŃSK CHCIAŁ SIĘ > ODŁĄCZYĆ OD POLSKI I UZYSKAĆ STATUS TZW. WOLNEGO MIASTA. Niestety, > nie udało im się. smieszny jesteś :) widziales wydarzenia z Grudnia 1970 ? Odpowiedz Link Zgłoś
krystin3 Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:49 Marzec 68 też widziałam. Ale co ma piernik do wiatraka?? Jeśli nie wiesz o co chodzi, to zapytaj księdza Jankowskiego . Odpowiedz Link Zgłoś
euro-mason Re: "premier" o Gdańsku 12.10.07, 21:52 krystin3 napisała: > Marzec 68 też widziałam. Ale co ma piernik do wiatraka?? Jeśli nie > wiesz o co chodzi, to zapytaj księdza Jankowskiego . ksiadz Jankowski to byl kiedys pracownikiem Urzedu Skarbowego, nie musze sie go pytac.. bo znam jego rodzine :))) Odpowiedz Link Zgłoś
euro-mason Lech Wałęsa o Kaczyńskich: robili milionowe p 12.10.07, 20:34 - Ciągle przyczepiają się do III RP, a sami jako jedni z pierwszych zaczęli robić w niej przekręty. W jednym przypadku udało mi się zmusić ich, żeby zwrócili pieniądze we właściwe miejsce. Nic więcej nie powiem. To jest tylko na pogrożenie Kaczyńskim: uważajcie, bo byliście w przekrętach pierwsi - grzmiał były prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
krystin3 Re: Lech Wałęsa o Kaczyńskich: robili milionowe p 12.10.07, 22:21 ...który do dzisiaj nie wyjaśnił, co się stało z milionami od Polonii i całego świata dla "Solidarności" Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:34 co za jelop kto go przygotowywal ? kto dobiera mu ludzi ? ale obciach Odpowiedz Link Zgłoś
maryskaw Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:36 Co ty gadasz ? co ty gadasz ? Tusk jest dobry Odpowiedz Link Zgłoś
thelima Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:36 o90 napisał: > co za jelop > > kto go przygotowywal ? kto dobiera mu ludzi ? ale obciach Witamy sztab PiSu! lima Odpowiedz Link Zgłoś
delete_pis Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 20:37 o90 napisał: > co za jelop > > kto go przygotowywal ? kto dobiera mu ludzi ? ale obciach buhahahahahahaha chciałbys tryplu polityxczny??? dostajecie cios za ciosem qwy!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pivi Re: Tusk kompletnie nie przygotowany do programu 12.10.07, 21:15 Albo oglądaliśmy zupełnie inne debaty - albo Ci mocherowy berecik na oczka i uszka opadł....lub Radio Maryja za głośno było włączone... Odpowiedz Link Zgłoś
alikmix Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:36 Donald, trzymaj go dalej w rogu ... nie wypuszczaj, niech sie udlawi wlasnymi klamstwami Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post <a href="http://www.hot.jpg.pl/42582-to_na_tyle_panie_premi" targe 12.10.07, 20:37 www.hot.jpg.pl/42582-to_na_tyle_panie_premierze Odpowiedz Link Zgłoś
maryskaw Re: <a href="<a href="http://www.hot.jpg.pl/42582-to_n" target 12.10.07, 20:38 KACZYŃSKI nie jest kłamcą on nic nie wie - oczywista oczywistość Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Kaczyński robi z Tuska miazge niech ktos to 12.10.07, 20:38 przerwie albo dajcie tam jakiegos polityka z PO Odpowiedz Link Zgłoś
kontestujacy Tusk jak nigdy miażdzy 12.10.07, 21:03 Przyjacielu oglądasz inny program Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: Tusk jak nigdy miażdzy 12.10.07, 21:18 kontestujacy napisał: > Przyjacielu oglądasz inny program A może sobie coś wypił i negatyw popie...lił mu sie z pozytywem :) Odpowiedz Link Zgłoś
delete_pis Donald wygrywasz przez ko tego scierwa!!!!!!!!!!!! 12.10.07, 20:38 kaczka jestes trupem politycznym smieciu !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszlewandowski Re: Tuske dalej zginaj się wpół przed Niemcami 12.10.07, 20:39 A ciebie to ktos nakrecil ??? Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszlewandowski Re: Kuss uns am Loch Herr Tuske !!! 12.10.07, 20:41 To jest polskie forum. Czy interlokutor nie rozumie ? Odpowiedz Link Zgłoś
delete_pis Re: Tuske dalej zginaj się wpół przed Niemcami 12.10.07, 20:40 marek802 napisał: > to cię będą dalej dupczyć :))) Do moderacji_banowac troli pisowskich!!!!! koniec zabawy w demokracje dla faszystow!!!! nie spac qwa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec_tede Kaczyński to pała!!! 12.10.07, 20:41 kaczor to pała pod celą męczona... dawaj tusk!!!! rąbnij kaczora... wal jakąś celną ripostą!! Odpowiedz Link Zgłoś
ferby26 Hahahahaha! Kaczyński cymbał skończony! 12.10.07, 20:42 Ośmieszenie totalne! Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazda_polarna Re: Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:43 Brawo Donald !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maryskaw Re: Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:44 Ciekawe czym jeździ po Polsce hihhih Odpowiedz Link Zgłoś
siloah Re: Kaczyński-Tusk: debata minuta po minucie 12.10.07, 20:45 panie prezesie heheheh, Donaldo daje czadu, prezes czuł sie pewnie, a poległ z kretesem... Odpowiedz Link Zgłoś
euro-mason zmiana Konstytucji.. i instalacja 12.10.07, 20:43 dyktatury to cel JK. Odpowiedz Link Zgłoś
euro-mason Re: zmiana Konstytucji.. i instalacja 12.10.07, 20:45 euro-mason napisał: > dyktatury to cel JK. pozniej przyjdzie czas na "kraj nad Wisłą". Odpowiedz Link Zgłoś
thelima Ja sięzwracam do Państwa 12.10.07, 20:48 My prowadzimy politykę taniego Państwa!!! ROTFL. lima Odpowiedz Link Zgłoś
delete_pis Donald zarznij go!!!!!! 12.10.07, 20:43 Zarznij dziada...nie wdawaj sie w deliberacje, zero medzenia...atak atak qwa.... zajeb smiecia zeby sie posral swoja sraczka...go go go Odpowiedz Link Zgłoś