Dodaj do ulubionych

Szczygło: politycy zagrażają żołnierzom

16.10.07, 07:06
Co tu dyskutować? Wycofać i bić się w pierś.Obecność naszych wojsk
jest tam niemoralna i nie w naszym interesie ,ani nie w interesie
ludzkości.Jest to wąski interes grupy nafciarzy i i olbrzymich
geszefciarzy,często związanych z przemysłem zbrojeniowym.
Obserwuj wątek
    • holster1950 Szczygło: politycy zagrażają żołnierzom 16.10.07, 07:24
      Bezpieczeństwu żołnierzy zagraża potęęęga intelektualna Rydza-
      Szczygłego z Jezioran.
      • albacor Re: Szczygło: politycy zagrażają żołnierzom 16.10.07, 07:28
        Szczygło z Zakonu Kawalerów PISdzielskich (on, Ziobro, Kaczor i paru innych) -
        to ty zagrażasz im swoja obecnościa na tym stanowisku.
    • malford Krzyżówka zomowca z gangsterem 16.10.07, 07:44
      Pan Szczygło ma twarz zomowca skrzyżowanego z wołomińskim
      rzezimieszkiem. Jego mentalność nie odbiega daleko od wyglądu. W
      dodatku mówi jednym głosem z Kwaśniewskim, uzasadniając "wojną z
      terroryzmem" udział Polaków w irackim skandalu. Zanim
      tzw. "koalicjanci" (czytaj: USA + przydupasy) napadli na Irak, nie
      było tam żadnych terrorystów. Żaden Irakijczyk nie wziął udziału w
      zamachu na WTC, w przeciwieństwie do wiernych amerykańskich piesków -
      Saudyjczyków. W Iraku nie znaleziono żadnej BMR, co potwierdzało
      wykonanie przez Irak zaleceń ONZ. A Szczygło, Kaczyński, Kwaśniewski
      itd. kłamią dalej w najlepsze. Co tam fakty, jak nie pasują do
      założenia to tym gorzej dla nich. Prawda jest prosta jak budowa
      cepa. Za ataki na Polaków odpowiadają ci którzy ich do Iraku
      wysłali, a nie ci którzy chcą ich wycofania. Tylko po co pisać takie
      truizmy? Szczygło będzie szkodził do końca, aż nie zostanie
      wypieprzony z posady. Daj Boże jak najprędzej. Przez wyborców.
      • tonieja10 Tusk nie obiecal wycofania nas z Iraku 16.10.07, 07:58
    • tonieja10 politycy, ktorzy wysłali żolniezy na wojnę 16.10.07, 07:56
      zagrażają ich życiu.
    • maruda.r Błazen 16.10.07, 08:43

      Szczygło wczoraj na konferencji prasowej przypomniał, że w sierpniu wzywał
      polityków, aby o sprawach udziału w misjach zagranicznych nie mówić w kampanii
      wyborczej.

      ****************************************

      Dlaczego nie? Terroryści dowiedli już, jak dokładnie znają niuanse polityki w
      krajach Zachodu. Atak na bazę był przypomnieniem tego faktu. Milczenie polityków
      w sprawie Irak nie miałoby żadnego znaczenia, poza tym, że ataki byłyby
      przeprowadzane na większą skalę.


      Szczygło jest pierwszym w historii Polski szefem wojska, którego insygnium,
      zamiast buławy, stała się fikuśna czapeczka z dzwoneczkami.

      • rybka9915 Re: Błazen - szczyglowato glupi blazen zomo 16.10.07, 10:24
        nie calkiem podzielam twoja opinie o blaznach, gdyz oni mieli z
        reguly poczucie humoru, intelekt i stac ich bylo na refleksje. Tym
        samym mogli sobie podkpiwac z wladcy. Czy jestes w stanie sobie
        wyobrazic szczygla w roli kpiarza kacyka? Chyba by kacyk dostal
        kolejnej sraczki, a szczygiel - pomijajac jego cuchnace tchorzostwo -
        wyladowalby na kaczym smietniku, wraz z Sikorskim & co.
        Z drugiej strony: jaki dwor - taki blazen.
      • rybka9915 Re: Błaznow wiele: walniety Antek, "chory" kacyk 16.10.07, 10:38
        wczoraj po ogladnieciu "wstrzasajacego" (rozum) materialu filmowego
        tzw. terrorystow terroryzujacych polskie oddzialy w Iraku,
        postanowilam sprawdzic, cze Reuters i inne znaczace agencje
        informacyjne cos na ten temat pisza. I .... nic nie znalazlam.
        Zaczynam podejrzewac, ze to wszystko to fotomontaz spolki
        szczygiel/macierewicz, by pokazac powage i grozbe sytuacji. Tzw.
        terrorysci to chlopaki z abw czy tez sluzb Antka zawiniete dla
        niepoznaki w szmaty i belkoczace cos, czego zaden Polak i tak nie
        zrozumie (glos mogl byc wziety z Al Jaziry czy i co). Potem jakies
        stare zdjecia jakiejs niby eksplozji. Bardzo to wszystko dziwne i
        jakos przypomina produkcje filmowe Debilju Busza z okresu 2002/2003.
        Czyzby te sfabrykowane bzdury mialy dostarczyc "dowodow" szczygle?
        Niezaleznie jednak od tych konfabulowanych bajek - szczygiel moze
        kazac zamknac gebe swojej babie - jezeli ja ma. A jak baby nie ma -
        to niech sie sam zamknie i nie blazni.
    • 123i321 Terrorysci to mafie z USA i Polski 16.10.07, 08:46
      które zaatakowały niewinny Irak.
    • testra Najbardziej polskim żołnierzom zagraża p. Szczygło 16.10.07, 09:54
      Najbardziej polskim żołnierzom to zagraża sam Pan Szczygło,
      angażując ich misję do kampanii wyborczej rządu.

      Panie ministrze, niech się Pan opamięta ! Wojsko to nie zabawki !
    • zbud-2 Szczygło: politycy zagrażają żołnierzom 16.10.07, 20:44
      gadasz głupstwa !!!!Zołnierzom zagrażają tacy dowódcy -JAK
      TY!!!! Gdzie brałeś nauki i od kogo ??????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka