jerzy.zywiecki
16.10.07, 07:06
Co tu dyskutować? Wycofać i bić się w pierś.Obecność naszych wojsk
jest tam niemoralna i nie w naszym interesie ,ani nie w interesie
ludzkości.Jest to wąski interes grupy nafciarzy i i olbrzymich
geszefciarzy,często związanych z przemysłem zbrojeniowym.