presentation1 14.12.07, 07:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzych.korab W tym artykule nie ma ani słowa o Tobie.Kutza się 14.12.07, 07:29 boicie bo jest bezkompromisowy i powie prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: W tym artykule nie ma ani słowa o Tobie.Kutza 14.12.07, 07:51 powie prawde o swojej wspolpracy z Ubecja? Odpowiedz Link Zgłoś
borsuk112 Re: W tym artykule nie ma ani słowa o Tobie.Kutza 14.12.07, 08:13 presentation1 napisał: > powie prawde o swojej wspolpracy z Ubecja? Najpierw ty ubeku opowiedz o swojej współpracy z ubecją, a potem czepiaj się innych. Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk GW - przestańcie cytować wypowiedzi pisiorków 14.12.07, 08:39 Wypowiedzi klakierów i służalczyków z partii braci Kaczyńskich nie mają już żadnego znaczenia. Szkoda na ich publikację i czasu i atłasu. Odpowiedz Link Zgłoś
srpnov A co wie artysta o działaniach ABW czy prokuratur? 14.12.07, 09:35 Jakie on ma kwalifikacje? Tutaj chodzi o to aby sprawdzić czy były wystarczające przesłanki, by Blidę aresztować. Nawet jako forumowy "PiSiak" nie zdziwiłbym się, gdyby te przesłanki były słabe. Ale jak może do tego dojść REŻYSER? Bo to że ją zastrzelili to już sam mąż traktuje jako brednię (mówił: agentka siedziała przy drzwiach, daje jej alibi) Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: A co wie artysta o działaniach ABW czy prokur 14.12.07, 11:09 A co wiedział Ziobro-Zero o mediach,zasiadając w Komisji Rywina? Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: A co wie artysta o działaniach ABW czy prokur 14.12.07, 11:12 srpnov napisał: > Jakie on ma kwalifikacje? Tutaj chodzi o to aby sprawdzić czy były > wystarczające przesłanki, by Blidę aresztować. Nawet jako > forumowy "PiSiak" nie zdziwiłbym się, gdyby te przesłanki były > słabe. Ale jak może do tego dojść REŻYSER? Ano właśnie reżyser powinien bez trudu zidentyfikować wszystkie elementy sprawy związane z szukaniem medialnego rozgłosu przez magistra Zi0br0. Jego kompetencja jest cenna, bo potrafi on rozpoznać rękę reżysera w zdarzeniach i sytuacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
nokryd Re: W tym artykule nie ma ani słowa o Tobie.Kutza 14.12.07, 09:47 Nie broń Kutza. Był tajnym współpracownikiem ? BYŁ !!! Znam Kutza osobiście. To cham. Co drugie słowo z jego ust to przekleństwo nie zważając na dzieci i kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: W tym artykule nie ma ani słowa o Tobie.Kutza 14.12.07, 11:11 No dobre sobie..hahha Jak przeklina,to napewno Ubek...hahhaKretynizm Twój przerasta Himalaje. Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: W tym artykule nie ma ani słowa o Tobie.Kutza 14.12.07, 11:06 Czy Ty wiesz o czym piszesz,ty głupku rydzykowy? Odpowiedz Link Zgłoś
gawoj Re: W tym artykule nie ma ani słowa o Tobie.Kutza 14.12.07, 08:22 liczą się ikony figury a gdzie kompetencje? taka jest cała ta ekipa PO Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk1 Re: Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy 14.12.07, 07:56 A co to ma do śmierci Blidy. Główkuj pierwsze a potem pisz. Do przebicia Gebelsa jeszcze ci daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy 14.12.07, 07:58 Wystarczy ze Michnik go przebil. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab To nie Michnik wysłal do Niej ABW tylko PIS dziś 14.12.07, 08:12 bronisz swoich atakując Kutza.Wstydu nie masz za grosz. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: To nie Michnik wysłal do Niej ABW tylko PIS d 14.12.07, 08:15 Wstyd?Chodzi ci o ludzi typu Kutza?To on sie powinien wstydzic swojej przeszlosci.W PO sama agentura i komunistyczna i postkomunistyczna.Nie chodzi o czlonkow PZPR ale o zwyklych sprzedajnych lajdakow. Odpowiedz Link Zgłoś
warturek Prędzej czy później znajdziesz się w sądzie 14.12.07, 08:33 przywleczony z ucho Odpowiedz Link Zgłoś
kartoflisko Re: Prędzej czy później znajdziesz się w sądzie 14.12.07, 08:46 warturek napisał: > przywleczony z ucho A ty na latarni powieszony za szyje. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: To nie Michnik wysłal do Niej ABW tylko PIS d 14.12.07, 08:53 krzych.korab napisał: > bronisz swoich atakując Kutza.Wstydu nie masz za grosz. Nie rozmowiaj z tym francuskim ścierwem. To psychopata pokoju mirmata. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk1 Re: Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy 14.12.07, 08:14 Lepszych Gebelsów od Michnika w PiSie mozna policzyć na kopy. Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy 14.12.07, 08:05 przecież to prawda. zginęła przez ludzi o kamiennych sercach Odpowiedz Link Zgłoś
nokryd Re: Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy 14.12.07, 09:51 Zginęła , bo się zastrzeliła. Normalny , uczciwy Polak nie chodzi z odbezpieczonym gnatem w kieszeni !!! Odpowiedz Link Zgłoś
samideano Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy? 14.12.07, 08:07 Czego PiS się boi? Prawdy. Prawda w oczy kole. Bardzo dobrze, gdyby tę prawdę pomógł pokazać p. Kutz bedąc w komisji. Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Jak komisja dobrze to rozegra to .... 14.12.07, 08:14 ... mamy koniec PISu i parę wyroków Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy? 14.12.07, 08:38 A co ten "parlamentarzysta" zrobil by wyjasnic sprawe afer weglowych czy np. bezpieczenstwa w kopalniach. To dla niego zbyt trudne. Opluwanie PiS-u za to, ze Blida popelnila samobojstwo, bo widac lepiej wiedziala od innych co robila, to jego pasja. Ale to samo robi Pitera, bzdurzy o zelu do wlosow ale nie widzi zwolnien podatkowych na dziesiatki milionow. Taka to skala myslenia - jak i skala ludzi, ktorzy udaja, ze cos robia. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszste Bezsensowne komisje. 14.12.07, 08:50 Podobno PO była przeciwko tworzeniu komisji, których jedynym celem jest dręczenie polityków przed kamerami telewizyjnymi, tak jak to było z komisją bankową. No bo co oni udowodnią? Że Ziobro wysłał szwadron śmierci? Że Blida jest ofiarą zatwardziałych serc prokuratorów? Tacy właśnie prokuratorzy powinni być - bez litości węszyć przestępstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy 14.12.07, 08:51 presentation1 napisał: > Dziwne. > facet zamieszany we wspolprace z Ubecja dzisiaj jest na fali. Posłuchaj, ty francuski draniu, kiblomyjco, pachołku Murzynów i Arabów. To naprawdę nie wina pana Kutza, że jesteś traktowany przez nich jak śmieć i to, ze zdradziłeś swoją ojczyznę za parę franków i jesteś nikim. PS. Nie rpzeszkadza ci, ze lojalkę podpisał Urbański a przede wszystkim Kaczyński? Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy? 14.12.07, 09:04 On za emocjonalny?Dla faceta dawniej wabiącego sie Kuc określenie oszołom to dużo za mało,bardziej by pasowało zdziecinienie,wiek swoje robi.Brawo presentation!Głową muru nie przebijesz bo na tym szacownym forum gniazdka sobie uwili byli członkowie albo ich pociechy:ormo,milicji,sb,ub,tw i wielu,wielu innych łajdackich organizacji Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszste Kutz - śląski burak 14.12.07, 09:05 "Kutz: - Cała ta afera, nieudowodnione zarzuty pod adresem Blidy rzuciły cień na Ślązaków i wpisały się w antyśląskie schematy." Kutz, śmieciu, nie wykorzystuj Śląska w swojej polityce! Antyśląskie schematy to ty rozprowadzasz wszędzie poszukując spisku Warszawy/Krakowa przeciwko Śląsku. Nie zasługuje na szacunek człowiek, który nad grobem innego człowieka podczas pogrzebu załatwia swoje interesy. To jest po prostu sku..syństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 Czy Kazimierz Kutz zbada śmierć Barbary Blidy? 14.12.07, 09:48 To jest zły pomysł, tam powinni być ludzie biegli w prawie. A Kutz nie ma odpowiedniej wiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
vytrisalov Kutz w komisji, dobry pomysl 14.12.07, 09:54 Pan Kazimierz Kutz cieszy sie szacunkiem wielu ludzi w tym kraju, nie tylko jako rezyser filmowy, ale tez jako polityk. Mysle, ze bedac w tej komisji pomoze wykryc, kto przyczynil sie do smierci Pani Blidy, i ze sprawcy stana przed sadem. Widac, jak politycy PIS-u juz teraz trzesa sie ze strachu, bo doskonale wiedza, ze cala sprawa aresztowania Pani Blidy byla przez nich ukartowana. Szczekanie tych wszytkich przydupasow Kaczynskich i Ziobry na tym forum lata mi malym pikusiem kolo d... Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszste Masz dowody? To do prokuratury lub do gazety. 14.12.07, 10:39 > Widac, jak politycy PIS-u juz teraz trzesa sie ze strachu, bo doskonale wiedza, > ze cala sprawa aresztowania Pani Blidy byla przez nich ukartowana. Jakby ci odpowiedzieć? Hau, Hau! Ja tam uważam, że liczenie na wykrycie afery w tym miejscu jest naiwne. Hau, Hau!. Bezkompromisowe głoszenie wersji o spisku Ziobry i niewinności Blidy jest podobne do gloryfikowania złodziejki, która złapana wzruszająco się rozbeczy. Hau, Hau! Takie wypowiedzi są charakterystyczne dla ludzi, którzy widzą świat w czarno-białych kolorach i nie lubią zmieniać poglądów lub ... piesków PO. Zobaczymy co będzie. Jedno jest pewne: spektakt wyreżyserowany przez Kutza będzie ciekawy, niestety będzie też głupi i napisany na zamówienie polityczne. Jakoś tak zawsze wychodzi, że gdy artysta prowadzi karierę polityczną, to wdepuje w takie gó.., że łatwo zrzuca z siebie aurę genialnego autorytetu. Czemu tak zawsze wychodzi, że komentuję po linii PiS? Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: Masz dowody? To do prokuratury lub do gazety. 14.12.07, 11:29 mateuszste napisał: > Bezkompromisowe głoszenie wersji o spisku Ziobry i niewinności > Blidy jest podobne do gloryfikowania złodziejki, która złapana > wzruszająco się rozbeczy. Czy mógłbyś bliżej wyjaśnić, jakie widzisz tu podobieństwo ??? Fakty są takie, że magister Zi0br0 próbował wrobić Blidę w przestępstwo, którego nigdy nie popełniono. W takiej sytuacji podważać jej niewinność może tylko ktoś niedoinformowany lub osoba kierująca się złą wolą. Z kolei działania ex-ministra trudno określić inaczej niż jako spiskowanie, a jego późniejsze kłamstwa przed komisją sejmową to po prostu mataczenie. To wszystko wynika z powszechnie znanych faktów, ale - jak widać - zawsze znajdą się ludzie, u których fakty muszą przegrać z miłością do partii i wodza. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszste Re: Masz dowody? To do prokuratury lub do gazety. 14.12.07, 12:05 Chodziło mi o dziwny sposób oceniania ludzi dyktowany poglądami politycznymi. Może podobieństwo to było złe słowo. > To wszystko wynika z powszechnie znanych > faktów Powszechnie znane fakty są takie, że nie wiadomo(14.12.2007). O tym był cały mój post. Jeśli twierdzisz, że jesteś pewien swojej wersji, to albo powinieneś to przemyśleć, albo kłamiesz, albo ukrywasz dowody przestępstwa. Ewentualnie w jakiś dziwny sposób media nie dotarły do mnie z tymi faktami. > zawsze znajdą się ludzie, u których fakty > muszą przegrać z miłością do partii i wodza. Całkowita zgoda. Jak również zawsze znajdą się ludzie, którzy szufladkują ludzi jako klakierów określonej partii. Znajdą się też tacy, co nie potrafią odczytać ironicznego podejścia do zbieżności poglądów w poprzednim poście. Zresztą co złego, że ktoś kochą tę, a tą partię. Najłatwiej wyrobić sobie zdanie obserwując skrajnie różne postawy. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Nie masz watpliwości? 14.12.07, 12:26 Czy PiS jest winny? To nie wiadomo. Czy wiadomo że PiS jest niewinny? Tego też nie wiadomo. (PiS - skrót myślowy bo chodzi o konkretne czyny konkretnych osób). Jednak jest coś w całej sprawie wiadome. Wiadomo że Blida nie żyje. Wiadomo że komunikaty podawane przez ABW były sprzeczne z sobą. Wiadomo że sprzeczne są wersje wydarzeń podawane przez Ziobro i Kaczmarka ale i przez Kaczyńskiego. Wiadomo tez jakie były oskarżenia wobec Blidy. Wiadomo też kto ją oskarżał. Wiadomo jaka jest reputacja oskarżycielki. Nie wiadomo czy istniały inne dowody. Czyli podsumowujac o winie lub niewinności nie można się wypowiedzieć. Jednak z całą pewnościa mozna powiedzieć że ilośc niejasności jest tak duża i ranga powiązanych z nimi osób tak wysoka że potrzebna jest komisja sejmowa. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszste No przecież właśnie mam. 14.12.07, 13:09 Pierwszy post zasugerował, że wina jest oczywista. Dodatkowo każdy kto ma inne zdanie został sklasyfikowany jako szczekacz Kaczyńskich. I to mnie wkurzyło. Jestem bardzo nieufny wobec idei komisji śledczej. Wyjdzie tak, że PiS ustali swój wniosek, reszta ustali swój. Dyskusje na forum będą takie same. Zupełnie jak to było z komisją Rywina. Dodatkowo czuję jakąś dziwną niechęć do Kutza. Maaac, twój post jest przykładem sensownej argumentacji. Natomiast vytrisalov nie dość, że atakuje mnie osobiście, to jeszcze nie jest w tym konsekwentny. Jeśli uważa mnie za skończonego idiotę, to dlaczego zwraca się do mnie z wielkiej litery? vytrisalov: > Ja natomiast nie podazam waszym chorym sposobem widzenia > swiata i nie twierdze, ze "sprawa Blidy" jest "SPISKIEM". też vytrisalov: > cala sprawa aresztowania Pani Blidy byla przez nich > ukartowana vytrisalov: > Szczekanie tych wszytkich przydupasow Kaczynskich i Ziobry > na tym forum lata mi > malym pikusiem kolo d... taaa... a świstak siedzi i też mu lata. Widzę, że pałasz nienawiścią do Ziobry. Ja też go nie lubię np. za paranoję z lekarzami. Ta sprawa wydaje mi się inna. EOT. PS. Psychopaci są z definicji chorzy psychicznie. Mylisz psychopatów z paranoikami. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: No przecież właśnie mam. 14.12.07, 13:52 > Pierwszy post zasugerował, że wina jest oczywista. Dodatkowo każdy > kto ma inne zdanie został sklasyfikowany jako szczekacz > Kaczyńskich. Niestety po twojej ripoście nabrałem takiego samego przekonia. Może szkoda że od poczatku nie napisałeś, że nie sprawa Blidy jest dla Ciebie "bezdyskusyjna pod względem czyjejś niewinności", a raczej sama idea komisji sejmowych budzi twoje obrzydzenie ze względu na to, że nie potrafi ona w sposób bezdyskusyjny przedstawić jednej prawdy o "badanym" wydarzeniu. Ja tam jednak będe bronił takich komisji. I to z kilku powodów. To, że ludzkich "prawd" jest wiele, a tą jedna absolutną dysponuje tylko Bóg więc nie nalezy oczekiwać by ktoś ustalił jedna i bezdyskusyjną to szczegół. Ważniejsze jest to że czasem tylko taka komisja umożliwia o ile nie wyjaśnienie wszystkiego to choć dotknięcie problemów. Trudno raczej oczekiwać by władza czy służba, która jest stroną w konflikcie ujawniła z własnej woli prawdę sama o sobie. To że do "prawdy" nawet w komisji Rywina - gdzie jednak wyglądało że "popisy" mimo, że ważne jednak nie były najwazniejsze, jednej nie dowiedziono - to jednak dzięki niej mogłem przynajmniej sam wyrobić sobie zdanie o jej bohaterach. No i jako dodatkowy bonus porównując moja ocenę z oceną pana Ziobro czy Rokity wyrobiłem sobie zdanie i o tych osobach. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: Masz dowody? To do prokuratury lub do gazety. 14.12.07, 13:30 mateuszste napisał: > Powszechnie znane fakty są takie, że nie wiadomo(14.12.2007). Widocznie jesteś niedoinformowany. Wiadomo już, że przestępstwa, w które Zi0br0 chciał wmieszać Blidę nigdy nie popełniono. Wiadomo też, że Zi0br0 planował konferencję prasową w dniu zatrzymania Blidy, że ABW była przygotowana do nakręcenia sceny wyprowadzania Blidy oraz że Zi0br0 kłamał co do swojego udziału w całej sprawie, kiedy odpowiadał na pytania komisji sejmowej. Powtarzam: TO WSZYSTKO JUŻ WIADOMO. Możesz wyciągnąć wnioski z posiadanych informacji, albo dalej udawać, że nic nie wiesz, ale w tym drugim przypadku będzie to jednoznaczna deklaracja sympatii dla PiS, od której tak się odżegnujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
vytrisalov Ziobro i transplantacje, Skandal 14.12.07, 12:27 mateuszste napisał: > > Jakby ci odpowiedzieć? Hau, Hau! Ja tam uważam, że liczenie na wykrycie afery w > tym miejscu jest naiwne. Hau, Hau!. Bezkompromisowe głoszenie wersji o spisku. > Czemu tak zawsze wychodzi, że komentuję po linii PiS? Komentujesz po linii PIS, bo jestes skonczonym idiota. Przy tym wszyskim nie jestes w stanie uwaznie przeczytac tych paru zdan, ktore napisalem. To tylko chorzy psychopaci z PIS-u, do ktorych ty widocznie tez nalezysz wszedzie widza "spisek". Wszystko, czego nie umiecie wytlumaczyc, albo co dzieje sie nie po waszej mysli jest "spiskiem". Ja natomiast nie podazam waszym chorym sposobem widzenia swiata i nie twierdze, ze "sprawa Blidy" jest "SPISKIEM". Napisalem, ze mam nadzieje, ze winni stana przed sadem. Jesli komisja sejmowa i sad ustala,ze Ziobro i jego pretorianie sa niewinni, to bez mrugniecia okiem to uszanuje. Natomiast jest FAKTEM, ze w wyniku zastraszania przez Twojego idola Ziobre lekarzy - spadla gwaltowni liczba ludzi, ktorzy sa gotowi oddac swoje organy do transplantacji. Jestem ciekaw, czy, gdybys czekal na przeszczep nerki, to tez bys tak bronil zacnego i sprawiedliwego pana Ziobre. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_stopczyk *** A mafią węglową też się Kutz zajmie? 14.12.07, 10:01 Raczej nie, bo mafi weglowej NIE MA. To tylko wymysły frustratów, którym się w zyciu nic nie udaje, więc wszędzie wietrzą spiski. Pani Alexis to świetna polska biznesłomen, która potrafi myslec po europejsku. I pani Blida tez - więc ja zaszczuli siepacze Ziobry. A zadaniem Kutza w komisji będzie wykreowanie pani Blidy na Popiełuszkę postkomunistycznej lewicy. ------------------------------------------------------- - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej? - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte mafia weglowa BYŁA, przestań siać ciemnotę 14.12.07, 10:09 aresztowano cztery osoby po prostu nie udało się do niej przyszyć pani Blidy Odpowiedz Link Zgłoś
swojak11 Kuc Katolik nie popeł.samobójstwa!złodziej tak 14.12.07, 10:10 "Pani Blida okaże się niewinną ofiarą i będziemy mieli święt Kuc ty stary bezwstydny agencie SZTAZI lojalny wobec SB ! ty się Boga nie boisz bo go w sercu nie masz . Blida taka święta jak i Aleksis i ty (Świętą ? chyba patronke agentów ,KU***, łapowników i złodzieji ! ) Odpowiedz Link Zgłoś
jaro_ss Artysta tak, poseł: nie... 14.12.07, 10:12 Jeszcze jedna osoba, która choć genialna przez swoje dzieła, jak się odezwała wprost w życiu publicznym wykazała głupotę i ciasne myślenie.... Wolę oglądać jego filmy, niż w polityce.... Ciakwe, czy za te "kamienne serca" ktoś go pozwie jak LiD Ziobrę? Chyba nie, bio niektórzy jeszcze odróżniaja subiektywne opinie od kłamstwa i nie będą się wygłupiać... Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Artysta tak, poseł: nie... 14.12.07, 11:14 >Jeszcze jedna osoba, która choć genialna przez swoje dzieła,<Z tą "genialnoscią" to może lekka przesada! Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Proponuje jeszce dokooptować pania Piterę !!!! 14.12.07, 10:15 Sami " fachowcy " w tej "Komisji" Odpowiedz Link Zgłoś
zdrowy_rozsadek78 Liczymy nagłówki anty-PiS ??? 14.12.07, 10:26 Dziś na 8 nagłówków (godz. 10.25) 3 są wyraźnie anty-PiS: "W Łodzi politycy uciekają z PiS" "PiS ukrył przed Tuskiem..." "Sonaż: Tusk 70%, Kaczyński 28%" O PO wciąż tylko dobre wieści... Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_stopczyk Dług publiczny Polski zbliża się do 600 mld zł 14.12.07, 10:34 Jakoś nie widac, by "liberalna PO miała zamiar zmierzyć się z tym problemem. A miały być cuda przecież.... ------------------------------------------------------- - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej? - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej. Odpowiedz Link Zgłoś
read1 każdy TW mile widziany przez PO jako sędzia 14.12.07, 11:05 ze współpracy Kutza z SB niewiele się zachowało, gdyby materiałów było ciut więcej zostałby z pewnością przewodniczącym komisji, a gdyby były dowody, że kanalia z niego przednia, to miałby facet szanse i na marszałka Odpowiedz Link Zgłoś
psr18gh Kazimierz Kutz w komisji ds. śmierci B. Blidy 14.12.07, 13:39 To co czasem wywija prokuratura przechodzi ludzkie pojęcie. Nie udało się zasypać PIS-owi sprawę Blidy węglem. Jest porażające że tylko na podstawie zeznań świadka koronnego-śląskiej "Aleksis" prokuratura zdecydowała się na zatrzymanie byłej posłanki. Ostatnio prokuratura cofnęła zarzut przyjęcia łapówki byłemu prezesowi Kompanii Węglowej i automatycznie upadł zarzut że była posłanka pośredniczyła w jej wręczeniu. Dlaczego prokuratura nie zdecydowała się na wezwanie pani Blidy na przesłuchanie do siebie?, jak czynili oni wcześniej. Przecież decyzję o zatrzymaniu posłanki mogli podjąć prokuratorzy podczas przesłuchania i równolegle dokonać przeszukania jej domu. Widać że "areszt wydobywczy" jest preferowanym sposobem na zmiękczanie podejrzanych. W końcu prokurator nawet jeśli się pomyli, poza odpowiedzialnością służbową nie poniesie żadnej innej kary. Niewinny aresztant o mniejszych prawach w więzieniu niż więzień, po uniewinnieniu po kilku latach jest wrakiem człowieka i nigdy już nie dojdzie do życiowej witalności (patrz casus Kluski). Bardzo szanuję pana Kazimierza Kutza, ale do pracy w tej komisji potrzebni są prawnicy z zimną krwią. Wiadomo że PIS zrobi wszystko aby uniemożliwić tej komisji procedowanie. Wielu prominentnych działaczy PIS-u "czuje oddech Trybunału Stanu na swoich plecach", a tonący zrobi wszystko aby uratować swoją skórę. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: psr18gh 14.12.07, 15:49 Piszesz bzdury. Sprawa Blidy powinna tylko i wylacznie byc rozpatrywana w kontekscie afery weglowej. Widac komus zalezy na chronieniu kolesow. PS - Kutz to czerwona gnida, ktora pod zadnym warunkiem nie powinna byc poslem i nie powinna byc upowazniona do zabierania glosu w sprawie Blidy! Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: psr18gh 14.12.07, 18:16 > Piszesz bzdury. Sprawa Blidy powinna tylko i wylacznie byc > rozpatrywana w kontekscie afery weglowej. Widac komus zalezy na > chronieniu kolesow. A jest jakiś dowód na istnienie związków Blidy z "aferą węglową"? > PS - Kutz to czerwona gnida, ktora pod zadnym warunkiem nie > powinna byc poslem i nie powinna byc upowazniona do zabierania > glosu w sprawie Blidy! A może powiesz dla czego Kutz jest "czerwony", "jest gnidą" i nie powinien być posłem? Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 co popełniła Blida - zbada czerwona gnida 14.12.07, 17:18 nikt tak nie zbada co popełniła Blida jak czerwona gnida Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 "Raz ku..a, zawsze ku..a" - George Orwell 14.12.07, 17:17 nikt tak nie zbada co popełniła Blida jak czerwona gnida Odpowiedz Link Zgłoś