Dodaj do ulubionych

Tysiące nauczycieli wyjdą w piątek na ulice

    • jan_sobczak1 Elektorat PO wypełznie na ulice? ciekawe czy w GW 16.01.08, 16:29
      W GW napiszą że marsz poparcia dla donka
    • markusk Tysiące nauczycieli wyjdą w piątek na ulice 16.01.08, 16:30
      czy też usłyszą, że to już nie jest PRL?
    • ford.ka A dla profesorów zero. 16.01.08, 16:37
      Fajnie mają, całe 200 złotych. Nauczyciele akademiccy ostatnią
      podwyżkę mieli trzy lata temu... Dla takiego adiunkta 200 na rękę,
      to podwyżka o 10%... Ale przecież stawiamy na naukę, bo liczy się
      rozwój, nie?
    • dobiczek nauczyciele i lekarze elity maja was w d....? 16.01.08, 16:38
    • pw2221 elektorat PO do Tuska idzie po obiecane cuda ! 16.01.08, 16:41
      ha ha ha ... i zapytać czy wie po ile jabłka i cebula ?
    • palestrina2005 Tusk okłamał nauczycieli 16.01.08, 16:43
      Tak się litował nad ich losem w debacie i w reklamach.
      Tak obiecywał że podwyższy pensje...

      A teraz daje im po 200 zł.

      PO powinno z własnej kasy zapłacić nauczycielom za wykorzystanie ich
      wizerunku w kampanii reklamowej...
    • dkrytyk55 Nieudacznicy z SLD i PiS mącą,wszystko dla władzy. 16.01.08, 16:49
      Namnożyło się nierobów,chcą zarobić a nie pracować.
    • dkrytyk55 S. Broniarz to ulubieniec Jaruzelskiego i PZPRu. 16.01.08, 16:58
      Co wy nauczycie nasze dzieci,skoro tkwicie w komunie,
    • profanum_vulgus POcichu wyrzucono projekty rozwoju ponad 20 16.01.08, 16:58
      uczelni państwowych i prywatnych współfinansowane przez UE.
      Szkoda, że o tym gazetka nie napisze. Ale z drugiej strony
      jak zatytułowałaby artykuł? "PO uderza we własny elektorat"?.
      POłgłowki ejakulują się czytając sondaże, nie wiedząc co tak
      na prawdę się dzieje.
      • krystin3 Re: POcichu wyrzucono projekty rozwoju ponad 20 16.01.08, 17:32
        Za rządów PIS p.Tusk popierał wszystkie manifestacje i strajki. A
        nawet sam osobiście do nich nawoływał. Więc ludzie strajkują - I
        BĘDĄ STRAJKOWAĆ NASTĘPNI !!
    • k2m13 fajnie, może będą jakieś zamieszki i kogoś zabiją 16.01.08, 17:26

    • maderic Nauczyciele chcieliscie Kondonka to go macie ! 16.01.08, 17:40
      .
    • bydlo_prof_wb Przemienić na marsz poparcia dla PO... 16.01.08, 17:44
      skoro i tak szanse na oczekiwaną poprawę słabe. Przynajmniej będzie jakiś
      pożytek z tych rozbudzonych nadziei. Nauczyciele chętnie takiej propozycji
      posłuchają. Kto wie, może w ten sposób poparcie dla PO w rankingach przekroczy
      wreszcie tę zaczarowaną granicę 100%, a dla Herr Tuska może sięgnie nawet dużo
      dalej. Gierek pewnie zagryza wargi z rozpaczy że ustanowione przez niego rekordy
      popularności w społeczeństwie padną...
      __________

      Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
      bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
      • tw_wielgus Re: Przemienić na marsz poparcia dla PO... 16.01.08, 17:58
        bydlo_prof_wb napisał:

        > skoro i tak szanse na oczekiwaną poprawę słabe. Przynajmniej
        będzie jakiś
        > pożytek z tych rozbudzonych nadziei. Nauczyciele chętnie takiej
        propozycji
        > posłuchają. Kto wie, może w ten sposób poparcie dla PO w
        rankingach przekroczy
        > wreszcie tę zaczarowaną granicę 100%, a dla Herr Tuska może
        sięgnie nawet dużo
        > dalej. Gierek pewnie zagryza wargi z rozpaczy że ustanowione przez
        niego rekord
        > y
        > popularności w społeczeństwie padną...
        > __________
        >
        > Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że
        ujdzie to wam
        > bezkarnie? (F.W. Nietzsche)

        Ociekasz jadem, i powyborczą traumą.
        Tatę z posady Tusk wywalił, czy co?
        • bydlo_prof_wb Rzeczywiście? No to trochę pościeraj... 16.01.08, 18:24
          Bo mnie się wydaje że kpię sobie tylko z tych przygłupasów, z łapanki wziętych
          do rządu niekompetentnych nieudaczników systematycznie nadymanych w prasie do
          rangi cudownych ekspertów. Czar prysnął co? Z Anglii walą tłumy i flotylle Jumbo
          Jetów?
          __________

          Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
          bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
    • amanasunta Glupie belfry nie wierza w cuda?:)))) 16.01.08, 18:00
      To po co glosowaliscie na PO ,,inteligencjo''?
    • amanasunta Glupi rzad PiS nie nauczyl nic.. 16.01.08, 18:07
      az przyszedl Tusek zloty nauczy nas roboty.
      Proponuje taka spiewke na ,,manifie''.
    • grisza14 Kochani nauczyciele,pracownicy oswiaty 16.01.08, 19:22
      nie dajcie sie oszukiwac i zwodzic klamcom z PO.Daliscie sie
      podpiuscic Gazecie Wyborczej i innym salonowym mediom glosujac na
      PO. Teraz wystawcie tym klamcom rachunki.
      A pamietajcie, ze pawljaki z PSL korzystaja z ciszy przed burza i
      siedzac pod miedza chrupia kapuche az im sie czerwone uszyska
      trzesa.Tymi ludowymi krasnalkami tez warto sie zainteresowac.Za co
      wlasciwie Pawlak kase bierze?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka