jan_sobczak1 Elektorat PO wypełznie na ulice? ciekawe czy w GW 16.01.08, 16:29 W GW napiszą że marsz poparcia dla donka Odpowiedz Link Zgłoś
markusk Tysiące nauczycieli wyjdą w piątek na ulice 16.01.08, 16:30 czy też usłyszą, że to już nie jest PRL? Odpowiedz Link Zgłoś
ford.ka A dla profesorów zero. 16.01.08, 16:37 Fajnie mają, całe 200 złotych. Nauczyciele akademiccy ostatnią podwyżkę mieli trzy lata temu... Dla takiego adiunkta 200 na rękę, to podwyżka o 10%... Ale przecież stawiamy na naukę, bo liczy się rozwój, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 elektorat PO do Tuska idzie po obiecane cuda ! 16.01.08, 16:41 ha ha ha ... i zapytać czy wie po ile jabłka i cebula ? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Tusk okłamał nauczycieli 16.01.08, 16:43 Tak się litował nad ich losem w debacie i w reklamach. Tak obiecywał że podwyższy pensje... A teraz daje im po 200 zł. PO powinno z własnej kasy zapłacić nauczycielom za wykorzystanie ich wizerunku w kampanii reklamowej... Odpowiedz Link Zgłoś
dkrytyk55 Nieudacznicy z SLD i PiS mącą,wszystko dla władzy. 16.01.08, 16:49 Namnożyło się nierobów,chcą zarobić a nie pracować. Odpowiedz Link Zgłoś
dkrytyk55 S. Broniarz to ulubieniec Jaruzelskiego i PZPRu. 16.01.08, 16:58 Co wy nauczycie nasze dzieci,skoro tkwicie w komunie, Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus POcichu wyrzucono projekty rozwoju ponad 20 16.01.08, 16:58 uczelni państwowych i prywatnych współfinansowane przez UE. Szkoda, że o tym gazetka nie napisze. Ale z drugiej strony jak zatytułowałaby artykuł? "PO uderza we własny elektorat"?. POłgłowki ejakulują się czytając sondaże, nie wiedząc co tak na prawdę się dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
krystin3 Re: POcichu wyrzucono projekty rozwoju ponad 20 16.01.08, 17:32 Za rządów PIS p.Tusk popierał wszystkie manifestacje i strajki. A nawet sam osobiście do nich nawoływał. Więc ludzie strajkują - I BĘDĄ STRAJKOWAĆ NASTĘPNI !! Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Przemienić na marsz poparcia dla PO... 16.01.08, 17:44 skoro i tak szanse na oczekiwaną poprawę słabe. Przynajmniej będzie jakiś pożytek z tych rozbudzonych nadziei. Nauczyciele chętnie takiej propozycji posłuchają. Kto wie, może w ten sposób poparcie dla PO w rankingach przekroczy wreszcie tę zaczarowaną granicę 100%, a dla Herr Tuska może sięgnie nawet dużo dalej. Gierek pewnie zagryza wargi z rozpaczy że ustanowione przez niego rekordy popularności w społeczeństwie padną... __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Przemienić na marsz poparcia dla PO... 16.01.08, 17:58 bydlo_prof_wb napisał: > skoro i tak szanse na oczekiwaną poprawę słabe. Przynajmniej będzie jakiś > pożytek z tych rozbudzonych nadziei. Nauczyciele chętnie takiej propozycji > posłuchają. Kto wie, może w ten sposób poparcie dla PO w rankingach przekroczy > wreszcie tę zaczarowaną granicę 100%, a dla Herr Tuska może sięgnie nawet dużo > dalej. Gierek pewnie zagryza wargi z rozpaczy że ustanowione przez niego rekord > y > popularności w społeczeństwie padną... > __________ > > Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam > bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Ociekasz jadem, i powyborczą traumą. Tatę z posady Tusk wywalił, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Rzeczywiście? No to trochę pościeraj... 16.01.08, 18:24 Bo mnie się wydaje że kpię sobie tylko z tych przygłupasów, z łapanki wziętych do rządu niekompetentnych nieudaczników systematycznie nadymanych w prasie do rangi cudownych ekspertów. Czar prysnął co? Z Anglii walą tłumy i flotylle Jumbo Jetów? __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Glupie belfry nie wierza w cuda?:)))) 16.01.08, 18:00 To po co glosowaliscie na PO ,,inteligencjo''? Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Glupi rzad PiS nie nauczyl nic.. 16.01.08, 18:07 az przyszedl Tusek zloty nauczy nas roboty. Proponuje taka spiewke na ,,manifie''. Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Kochani nauczyciele,pracownicy oswiaty 16.01.08, 19:22 nie dajcie sie oszukiwac i zwodzic klamcom z PO.Daliscie sie podpiuscic Gazecie Wyborczej i innym salonowym mediom glosujac na PO. Teraz wystawcie tym klamcom rachunki. A pamietajcie, ze pawljaki z PSL korzystaja z ciszy przed burza i siedzac pod miedza chrupia kapuche az im sie czerwone uszyska trzesa.Tymi ludowymi krasnalkami tez warto sie zainteresowac.Za co wlasciwie Pawlak kase bierze? Odpowiedz Link Zgłoś