Dodaj do ulubionych

RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie...

11.02.08, 09:48
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • tw_kaczor Jaruś jak zwykle żałosny... 11.02.08, 09:51
      • jwojnar Przywódca PiS to humanitarny władca 11.02.08, 10:01
        Mógł przecież kazć wymordować tę swołocz.
        • rydzyk_fizyk Re: Przywódca PiS to humanitarny władca 11.02.08, 10:06
          Jarek chciał innych zagłuszać już od czasów zabawy na podwórku.
          • mis22 W PRLu też zagłuszano, po co te pretensje? 11.02.08, 10:12
            W PRLu też zagłuszano. Kaczyńscy próbowali odbudować II PRL
            nazywając go IV RP. Więc skąd te pretensje o zagłuszanie telefonów?
            • rydzyk_fizyk Re: W PRLu też zagłuszano, po co te pretensje? 11.02.08, 10:22
              Rzeczywiście, jeśli tak na to spojrzeć to faktycznie zamiłowanie do
              zagłuszania mogli wynieść z domu rodzinnego.
              • almagus Re: Szatański PiSiORkowiec. 11.02.08, 11:37
                Szatański PiSiORkowiec.

                Paciorkowy PiSiORkowiec,
                choroba baranków i owiec,
                nacji co tylko się pasie,
                za to rozumki ma ptasie.
                Główny nosiciel paciorka
                popatrzy wam do rozporka.
                Podnieca go brak napletka
                i forsy pełna kasetka.
                Robi pieniędzy zbiórkę,
                z owczarni obciąga skórkę!

                PiSiORkowiec = Pooczyszczanie i Spluwanie, i Ograniczony Rozwój!
                Tak jak Prawie i Sprawiedliwie, i Ojwściec Redyk!
            • a.k.traper Oczywiscie że IV RP to pochodna PRL-u 11.02.08, 10:40
              Niby skad mieliby czerpac wzorce? Ich wzorcem jest rewolucja
              bolszewicka, kazdy kto zna historię łatwo to sobie porówna
              • rtg Re: Oczywiscie że IV RP to pochodna PRL-u 11.02.08, 11:24
                a.k.traper napisał:

                > Niby skad mieliby czerpac wzorce? Ich wzorcem jest rewolucja
                > bolszewicka, kazdy kto zna historię łatwo to sobie porówna

                Nie ma co porównywac, w każdym społeczeństwie znajdą się jacyś
                hitlerkowie czy małe stalinki. Dziwi mnie tylko to, że sa tacy
                ludzie zaślepieni w nierealne wizje, że tego nie sa w stanie
                zobaczyć. BTW w Niemczech w latach trzydziestych też tacy byli.
                Porównaj sobie hasła i programy NSDAP i PiS.
                Niwełaściwe akcentowania tematów w nauczaniu, zwłaszcza w
                nauczaniu historii prowadzi do tego typu zacierania wiedzy o losach
                społeczeństw w Europie XXw i prowadzi po powstaniu hitleryzmu i
                stalinizmu powstanie kaczyzmu czyli innego podobnego sposobu na
                władzę absolutną opartego na podobnych hasłach odnowy i tworzenia
                nowej wizji państwa ( IV RP identycznie jak III Rzeszy; wiki > III
                Rzesza (niem. Das Dritte Reich) - nieoficjalna nazwa państwa
                niemieckiego pod rządami NSDAP w latach 1933–1945 - oficjalnie
                państwo nosiło nazwę Rzesza Niemiecka (Deutsches Reich), używano
                także nazwy Wielka Rzesza Niemiecka (Großdeutsches Reich).)
            • maruda.r Tam gdzie stało ZOMO, dziś stoją Kaczyńscy 11.02.08, 11:26
              mis22 napisał:

              > W PRLu też zagłuszano. Kaczyńscy próbowali odbudować II PRL
              > nazywając go IV RP. Więc skąd te pretensje o zagłuszanie telefonów?

              ***********************************

              W istocie, jest to nieuchronna konsekwencja odbudowy PRL przez Jarosława
              Kaczyńskiego.

              • rtg Re: Tam gdzie stało ZOMO, dziś stoją Kaczyńscy 11.02.08, 11:41
                maruda.r napisał:

                > mis22 napisał:
                >
                > > W PRLu też zagłuszano. Kaczyńscy próbowali odbudować II PRL
                > > nazywając go IV RP. Więc skąd te pretensje o zagłuszanie
                telefonów?
                >
                > ***********************************
                >
                > W istocie, jest to nieuchronna konsekwencja odbudowy PRL przez
                Jarosława
                > Kaczyńskiego.
                >
                dokładnie tak jak piszesz, z tym że hasła i sposoby identyczne jak w
                III Rzeszy nie w PRL, W PRL nie dominowały hasła narodowe a
                internscjinalistyczne wzorem stalinizmu. Jarosław Kaczyński jako I
                Nieudacznik IV RP w swojej chorej ideologii nie dorasta do pięt
                Hitlerowi i Stalinowi w działaniach i strategi czego dowodem sa np
                przegrane wybory z racji oderwania się od rzeczywistości. Ja dziwię
                się ze nikt nie czyta konstytucji RP zwłaszcza paragrafu 13 i nie
                realizuje paragrafu 256 KK. Kaczyński powinien siedzieć.
                • tw_maliniak Re: Tam gdzie stało ZOMO, dziś stoją Kaczyńscy 11.02.08, 12:29
                  rtg napisał:
                  >Jarosław Kaczyński jako I
                  > Nieudacznik IV RP w swojej chorej ideologii nie dorasta do pięt
                  > Hitlerowi i Stalinowi w działaniach i strategi czego dowodem sa np
                  > przegrane wybory z racji oderwania się od rzeczywistości.

                  I dziękujmy Bogu i wszystkim siłom wyższym mającym pływ na to, że Jarek z Lechem
                  przypominają postaci z czeskiej bajki "Sąsiedzi" a nie prawdziwych zbrodniarzy!
                  Aż strach pomyśleć co mogło by się dziać!
              • a.k.traper Ja stałem naprzeciw ZOMO, czekam na Kaczyńskiego 11.02.08, 12:04
                Wątpię czy ma taką odwagę i jego pomagierzy także?
                • poszeklu Chyba stales na przeciw lustra jak byles w ZOMO 11.02.08, 15:56
                  a.k.traper napisał:

                  > Ja stałem naprzeciw ZOMO, czekam na Kaczyński
                  • a.k.traper Podaj namiar, pokaże ci jak to było 11.02.08, 16:59
                    Takich "bohaterów" jak ty było sporo. Z pisowni wynika, że w szkole
                    miałes od górkę.
          • teraz.k.wy Re: Przywódca PiS to humanitarny władca 11.02.08, 12:52
            To okazuje sie,że nie tylko zagłuszali,ale i podsłuchiwali...czytali
            pielęgniarek SMs-y.
            • presentation1 Re: Przywódca PiS to humanitarny władca 11.02.08, 12:56
              Twoje SMS i tak czytaja pomimo ze nie jestes pielegniarka.Nastepny madry inaczej.
      • donald-rudy Donek jak zwykle żałosny... 11.02.08, 10:07
        kwa, kwa,
        emigranci wracajcie, kwa, kwa....
        • norbertrabarbar Gdzie argumenty? 11.02.08, 10:11
          A gdzie argumenty popleczników Kałczyńskiego?? Teraz gdy wiadomo, że to jego
          decyzja dlaczego na forach internetowych nie krzyczą, że miał rację zagłuszając
          kilka pielęgniarek chcących powrotu władzy oligarchów?? ŚMIECH NA SALI...
      • lwowiak5 Re: Jaruś jak zwykle żałosny... 11.02.08, 14:04
        Szczyinska,kiedy powiemże ty jestaś starą śmierdzącą panną,to ty
        powesz że to jet atak na prezydenta.Jestes bardzo głupia i śmiesna
        jak ten podobny do pingwina,nie obrażając te4 piękne stworzenia.
    • plastelina2005 ^^^^^^^^Dobry pan, bo nie kazał do nich strzelać. 11.02.08, 09:51
      • pierdzielina2005 A mógł strzelać i internować. Ludzka kaczka. 11.02.08, 11:29



        • atibalo Re: Wolna Europa 11.02.08, 11:42
          No tak - to teraz wiem dlaczego tyle lat nie mogłem słuchać WOLNEJ
          EUROPY .
    • grisza14 Napiszcie cos o raporcie Julii Pitery, bo robi sie 11.02.08, 09:52
      nudno.
      • pierot6 grisza14..to sprawa prokuratury,poczekaj! 11.02.08, 10:08
        może aneks psychopaty Macierewicza?..nappisz cos, bo nudno...
      • mr_pope Re: Napiszcie cos o raporcie Julii Pitery, bo rob 11.02.08, 11:31
        Ja was nie rozumiem, brunatni. Jak Pitera miała opublikować raport to źle, bo
        niewiarygodny itd. A jak nic z tego nie wyszło to też narzekacie. Zdecydujcie
        się wreszcie na coś sensownego, bo mądrzy to już nie będziecie.
    • pannatulipanna80 RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie.. 11.02.08, 09:54
      nie pamietam komuny i takich akcji sb ub czy jakkolwiek ich nazywac, ale takie
      zachowanie przypomina mi wlasnie akcje tamtych sluzb..

      kaczynscy powinni odejsc OBYDWAJ!!1
    • palestrina2005 No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów? 11.02.08, 09:57
      No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów na pierwszą stronę?
      Typowe odwracanie uwagi od rzeczywistów problemów Tuska i braku
      realizacji jego "cudów"...

      Premier miał prawo wywalić pielęgniarki nielegalnie blokujące
      jezdnię i robiące korki jak również te które blokowały pracę
      okupując kancelarię.

      Rzeczywistym problemem są niskie pensje pielęgniarek.
      Ale o tym Gazeta jakoś nie pisze.
      GW nie pisze również o braku ustaw dla służby zdrowia, o których
      dużo się mówi ale nikt ich nie widział.
      GW "zapomniała" kto obecnie jest przy władzy i kogo należy teraz
      recenzować.

      Niech GW zajemie sie działaniami obecnego rzadów i nieróbstwem oraz
      niekompetencją Minister Kopacz...
      • jwojnar Czy prognoza pogody też jest odwracaniem uwagi? 11.02.08, 10:05
        Bycie zwolennikiem PiSu okalecza umysł. Jarosław "Żenada" Kaczyński
        każdego swego niezłomnego zwolennika przeistroczy w politycznego
        debila - na swoje podobieństwo. W tym sensie jest w nim coś
        boskiego.
      • donald-rudy Re: No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów 11.02.08, 10:05
        strajki:

        górników
        nauczycieli
        kierowców
        celników
        pielęgniarek
        lekarzy

        a co jest najważniejsze dla GW- to , że telefony pielęgniarek, które
        zajmowały budynek rządowy nielegalnie, zostały zagłuszane, hihi
      • frank.west Re: No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów 11.02.08, 10:06
        Kacza putinada wypływa z pisuaru. Słabą macie tam koordynacje, plastelina już napisał, a playstation1 jeszcze nie widać. Gosiu musi szybciej wbijać wytyczne w te smsy.
      • malpa-z-paryza Palestrina2005 11.02.08, 10:11
        no wlasnie Ty odwracasz kota ogonem!Bo postawa bylego premiera
        zasluguje pod Trybunal! To, ze pielegniarki okupowaly kancelarie
        premiera swiadczy o slabej wladzy naszej, brak reform i brak dialogu z
        spoleczenstwem! pielegniaki i inni maja prawo do protestu i opominanie
        sie swoich praw! To jest zapisane w Konstytucji!
        • palestrina2005 bzdury. Związki zawodowe też muszą szanować prawo 11.02.08, 10:20

          Jaki trybunał?
          Lepper za wywalanie zboża i blokowanie dróg dostał wyrok.

          Prawo jest takie:
          Pielęgniarki zgłosiły jednodniową demonstrację. Do tego miały prawo.

          Ale nie miały prawa przez wiele dni blokowac ulicy i robic korki i
          utrudniać życie Warszawiakom. To złamanie prawa i zakłócanie
          porzadku publiczneog przez pielęgniarki.
          Sam stałem wtedy w korku - związek zawodowy pielęgniarek powinien
          zwrócić mi pieniędze za stracony czas.

          I Kaczyński słusznie zrobił że usunął pielęgniarki z ulicy. Bo
          zakłócały porządek i łamały prawo.

          Co do kancelari - także utrudniały tam pracę. Więc Kaczyński miał
          prawo podjać takie a nie inne działania.

          W innych krajach mniej się cackają ze związkami.
          Np. w USA sąd nałozył na związek zawodowy 1 mln dol kary za każdy
          dzień strajku w czasie strajku komunikacji NY.
          Szybko przestali strajkować...

          U nas też takie rozwiązania przydały by się...
          • norbertrabarbar Re: bzdury. Związki zawodowe też muszą szanować p 11.02.08, 10:26
            Jesteś człowiekiem, który najchętniej wpakowałby pielęgniarki do karceru bo
            musiałeś postać trochę w warszawskim korku (swoją droga nie dziwię się bo
            oglądać to miasto to żadna przyjemność). Jesteś takim samym miłośnikiem
            totalitaryzmu jak Kałczyńscy. Jeżeli chcesz wiedzieć to społeczeństwo zachodnie
            jest dużo bardziej wyrozumiałe dla strajkujących i na ulicy nikt złego słowa nie
            powie o ludziach, którzy walczą o swoje - w przeciwieństwie do ciebie.
            • palestrina2005 Wolność kończy się tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 10:34
              Mamy w prawie ciszę nocną i brak możliwości zakłócania porzadku
              publicznego.

              Kraje które doprowadziły do dyktatu zwiazków zawodowych poprzez
              pozwalanie im na blokady i inne ekscesy teraz mają problemy ze
              wzrostem gospodarczym (takim mięczakiem był Chirac we Francji).
              Takie kraje jak W. Brytania ukróciły związkowców i teraz mają z tego
              korzyści.

              A co do totalitaryzmu - rozumiem że wg Ciebie Pani Thatcher była
              totalitarnym przywódcą - przecież wobec związkowców stosowała dużo
              drastyczniejsze środki niż Kaczynski.

              Tyle tylko ze po latach wszyscy podziwiają Panią Thatcher i uważają
              ją za jednego z najwybitniejszych premierów w historii W. Brytanii.

              Ale wg Ciebie to totalitarystka i powinna odpowiedać przed
              Trybunałem...
              • mr_pope Re: Wolność kończy się tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:35
                > A co do totalitaryzmu - rozumiem że wg Ciebie Pani Thatcher była
                > totalitarnym przywódcą - przecież wobec związkowców stosowała dużo
                > drastyczniejsze środki niż Kaczynski.

                Dziwne, że te związki zawodowe nie przeszkadzały Ci gdy Kaczyński zawierał z
                nimi porozumienia przedwyborcze. Nie zauważyłem też, żeby przeszkadzały Ci
                strajki lekarzy, pielęgniarek, górników i celników, tych, które wydarzyły się za
                rządów Tuska. Może się mylę, ale mam dziwne wrażenie, że sympatycy PiS robią się
                liberalni, gdy nie są u władzy.
                • palestrina2005 Re: Wolność kończy się tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:51
                  Zawsze byłem w kwestiach gospodarczych liberalny.
                  A na PiS własnie dlatego głosuję bo uważam że Kaczyński jest
                  twardszy od Tuska w trzymaniu kasy i w walce z korupcją.

                  Jak PO będzie twarde wobec związków - to będę się śmiał że nie
                  realizują obietnic ale będę popierał taką postawą.

                  Choć obecne protesty to wina Tuska - po co obiecywał gruszki na
                  wierzbie jak wiedział ze nie da się tego zrobić.
                  przez nieodpowiedzialne obietnice tylko nakręcił spiralę żądań
                  płacowych jak jeszcze nikt w historii po 1989r.
                  • mr_pope Re: Wolność kończy się tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:59
                    > Zawsze byłem w kwestiach gospodarczych liberalny.

                    I jak to godzisz z lewicowym programem gospodarczym PiS?

                    > A na PiS własnie dlatego głosuję bo uważam że Kaczyński jest
                    > twardszy od Tuska w trzymaniu kasy i w walce z korupcją.

                    Ja dlatego na PiS nie głosuję, ponieważ wg mnie Kaczyński nie potrafi walczyć z
                    korupcją. Autorytarne metody, powoływanie superurzędów, rozbudowa prawa karnego,
                    etc., to jedyne co potrafił prezes PiS i jego świta. W ten sposób nie zlikwidują
                    korupcji, podniosą tylko stawki.

                    > Choć obecne protesty to wina Tuska - po co obiecywał gruszki na
                    > wierzbie jak wiedział ze nie da się tego zrobić.

                    Żeby odsunąć Kaczyńskiego od władzy. Gdyby nie populizm Tuska, zwyciężyłby
                    populizm Kaczyńskiego. Nie wiem który gorszy. Ale Tusk mnie przynajmniej nie
                    obraził.

                  • norbertrabarbar Re: Wolność kończy się tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 12:03
                    Chciałbym zauważyć, że te protesty nie zaczęły się wraz z tym rządem. Trwają one
                    od kiedy Kałczyński był premierem. Po prostu ludzie widząc małość jego decyzji
                    wyszli na ulice i do tej pory tam zostali (co jakiś czas przyłączają się nowe
                    grupy zawodowe). A porównywanie tej sytuacji do Wielkiej Brytanii za czasów Pani
                    Tacher jak to lubisz robić to po prostu śmiech na sali. Utrzymaj rodzinę za
                    wynagrodzenie pielęgniarki, tak, tak, ja wiem, ty zarabiasz jeszcze mniej, ale
                    jesteś twardy i jeszcze dokarmiasz zwierzęta.
          • akami Re: bzdury. Związki zawodowe też muszą szanować p 11.02.08, 14:46
            Jak nie podoba się stanie w korku to proponuję: spierd.laj z
            powrotem do Polski D (ew. E) gdzie takie moherki się rozmnażają. Nie
            musiisz mieszkać w W-wie.
        • wet3 Re: malpa-z-paryza 11.02.08, 15:19
          malpa-z-paryza napisała:

          > no wlasnie Ty odwracasz kota ogonem!Bo postawa bylego premiera
          > zasluguje pod Trybunal! To, ze pielegniarki okupowaly kancelarie
          > premiera swiadczy o slabej wladzy naszej, brak reform i brak
          dialogu z
          > spoleczenstwem! pielegniaki i inni maja prawo do protestu i
          opominanie
          > sie swoich praw! To jest zapisane w Konstytucji!

          Ty, jak zwykle, g...o wiesz i pleciesz besnadziejne glupoty! Maja
          prawo do protestu, ale nie maja prawa blokowania ruchu!
      • uzaz Re: No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów 11.02.08, 10:12
        GW jest duża i zmieści dużo ważnych i ważniejszych wiadomości na dobrze
        widocznych miejscach. Jeżeli ówczesny premier miał prawo do wywalania, to
        komicznie o nim świadczy, że bał się to swoje prawo ujawnić. Czyżby wątpił w
        swoją legitymację do sprawowania władzy? W każdym razie dał powód do podejrzeń o
        nielegalności przedsięwzięcia i zadaniem mediów jest wyjaśnienie sprawy.
        Wychowałeś się zapewne wśród informacji o I Sekretarzu PZPR, na przemian z
        czynem 1-Majowym i wszystko ponadto przeraża Cię. To zrozumiałe. Poczekaj
        parę lat, przyzwyczaisz się.
      • pierot6 palestrina2005..gdyby to dotyczyło PO,co ? 11.02.08, 10:13
        ty zakłamana świnio!
        • palestrina2005 gdyby to PO -powiedziałbym że dobrze zrobili 11.02.08, 10:23
          gdyby to dotyczyło PO śmiałbym się że nie realizują swoich
          wyborczych obietnic i podwyżek.

          Ale powiedziałbym że dobrze zrobili - bo ze związkami trzeba twardo -
          jak Thatcher czy Reagan.

          Ale Tusk to mieczak. Jeszcze rok i będzie bezradny po fali
          strajków...
          Za dużo i zbyt nieodpowiedzialnie naobiecywał...
          • norbertrabarbar Re: gdyby to PO -powiedziałbym że dobrze zrobili 11.02.08, 10:58
            Hej palestrina2005, znalazłem kilka twoich wypowiedzi na innych forach
            internetowych :D ale jesteś żałosny, a oto cytaty:

            PROGNOZY BY PAŁASTRINA1234:
            "Rządy Kaczyńskiego będą jeszcze dłuuuuuugie.
            Jak nie on to będzie rządziłą jakaś inna partia - może koserwatywno-liberalna
            Płazyńskiego lub Marcinkiewicza ale na pewno nie lewaki od Tuska i Olejniczaka…"
            Palestrina2005 styczeń 15, 2007

            DZIEŚ SIĘ TO ŚWIETNIE CZYTA WIEDZĄC CO ZROBIŁO PIS:
            "Idealnie nie jest ale chyba już zapomnieliście jak było za III RP.
            Stołeczki, korupcja, ręczne strerowanie TV było codzienną praktyką."
            Palestrina2005 17 maja 2007

            LOL :D ROZUMIEM, ŻE PISZESZ O CECHACH, KTÓRYCH NIE MASZ:
            "Ja też mam fajne CV co nie znaczy że wszędzie mnie przyjmą. Trzeba jeszcze mieć
            odpowiednie cechy charakteru, spodobać się pracodawcy, pokazać swoje prawdziwe
            doświadczenie praktyczne, dokonania itd." 22 maja 2007

            ZNAKOMITE GRY PARLAMENTARNE Z PEWNOŚCIĄ ZAPEWNIĄ DŁUGIE RZĄDY PISu :D
            "Kaczyńskim inteligencji odmówić nie można - świetni doradcy od PR, dobry
            marketing polityczny, znakomite gry parlamentarne..." Palestrina2005 24 maja 2007

            NIECH NAM ŻYJE TOWARZYSZ STALIN!!!
            "Korzystając z jubileuszu - minął rok od kiedy Jarosław Kaczyński został
            Premierem naszego pięknego kraju, chciałbym naszemu Premierowi złożyć
            najserdeczniejsze życzenia: Życzę Panu kolejnych co najmniej 6 lat na stanowisku
            Premiera oraz życzę aby, tak jak Pan planował, stworzył Pan silną i trwałą
            centro-prawicową partię na wiele lat..." Palestrina2005 19 lipca 2007

            • palestrina2005 Widzę że na temat pisać nie potrafisz... 11.02.08, 11:09
              Nie umiejąc odnieść się do merytorycznej krytyki zmieniasz temat...


              Co do Kaczyńskich - Lech dalej jest Prezydentem, a PiS najsilniejszą
              partią opozycjyjną i głównym kandydatem do wygrania wyborów w 2011
              gdy ludzie zobaczą że "cudu" nie ma i "znaczących podwyżek" także
              nie ma.

              Rzad Millera też miał 50% poparcia na początku. I jak skończył?

              A afery w PO-PSL już się zaczynają - choćby Pawlak mi J&S, próba
              zawłaszczenia mediów, uwalnianie mafisów obcinających palce na które
              pozwolił Ćwiąkalski, śmieszny raport Pitery o CBA, czy też ustawy
              których nikt nie widział Pani Kopacz... Nie mówiąc już o
              nieudacznictwie Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie i zatrudnianiu
              tam ludzi po znajomości...

              Już się nieźle zebrało...
              • mr_pope Re: Widzę że na temat pisać nie potrafisz... 11.02.08, 11:43
                > próba zawłaszczenia mediów

                Czyli powtórka z l. 2005-2007

                > uwalnianie mafisów obcinających palce

                A pisowiec Grzelczyk podpisał się pod apelem do prezydenta o ułaskawienie
                niedoszłego mordercy. Niedoszłego, bo ofiara przeżyła atak.

                > na które pozwolił Ćwiąkalski

                Uwolnić może sąd, a nie prokurator. Nie jesteś ćwierćinteligentem, więc chyba
                zdajesz sobie sprawę z tego, że prokurator generalny nie ma żadnego wpływu na
                działania sądów. Nie może pozwalać albo zakazać.

                > czy też ustawy których nikt nie widział Pani Kopacz...

                Zupełnie jak ustawy całego poprzedniego rządu. 2 lata i w kwestii ustawodawstwa
                podobne efekty co obecnego rządu.

                > Nie mówiąc już o nieudacznictwie Hanny Gronkiewicz-Waltz w
                > Warszawie i zatrudnianiu tam ludzi po znajomości...

                Sądzisz, że tam gdzie rządzą ludzie PiS nie ma zatrudniania ludzi bez
                znajomości? Panuje jakaś kultura zatrudniania? Fachowy dobór? Widać zapomniałeś
                jak wyglądała łapanka do spółek sp i agencji państwowych.

                Nie chcę powiedzieć, że PO jest lepsze niż PiS. W kwestii zdolności do rządzenia
                państwem są mniej wiecej tak samo śmieszni, zabawni i żałośni. Ale trudno sobie
                wyobrazić koalicję PO z SO lub LPR tylko dla zachowania władzy. I Tusk jeszcze
                nie obraził przeciwników politycznych tylko za to, ze się z nim nie zgadzają.

      • q_vw Palestrina ! 11.02.08, 11:02
        Nie zmieniaj tematu. Najpierw rozliczy sie rząd PiS z nielegalnych i bezprawnych
        działań, z łamania Konstytucji i praw obywatelskich. Przecież głośno
        wrzeszczycie, że chcecie prawa i sprawiedliwości... będzie więc wam to dane.
        Zgnijecie wszyscy w pierdlu za gnojenie polskiej demokracji ! PiS jak PZPR,
        stosowaliście esbeckie metody.
        • palestrina2005 prawa się kończą tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:13
          Sam stałem w korku spowodowanym przez pielęgniarki.
          Zgłosiły demostrację na jeden dzień.
          Później nie miały prawa tamować ruchu zwyklym obywatelom.
          Tak samo nie miały prawa dezorganizować pracy w kancelarii premiera.

          W innych krajach - W. Brytania czy USA jakoś też się ze związkami
          nie cackają (są dużo twardsi niż Kaczyński) i jakoś to nie łamie
          praw obywatelskich i demokracji.

          Bo swoboda praw obywatelskich nie oznacza terroru związków
          zawodowych.

          Bycie mieczakiem wobec związków i protestów źle się kończy - poznał
          to na własnej skórze mięczak Chirac we Francji którą doprowadził do
          kryzysu.

          Z kolei w W. Brytanii Thatcher byął ostra (dużo ostrzejsza niż
          Kaczyński) i bardzo jej teraz Brytyjczycy są za to wdzieczni...
          • q_vw Re: prawa się kończą tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:16


            No to będziecie siedzieć za łamanie prawa ! Dobrze, że jesteś tego świadom.
            • palestrina2005 Re: prawa się kończą tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:29
              Jakoś Thatcher w UK nie siedzi a stosowała dużo ostrzejsze środki
              niz Kaczyński...a w UK demokracja i prawa obywatelskie są znacznie
              lepiej chronione niż w Polsce.

              Nie pisz więc bzdur.... bo się tylko ośmieszasz...
              • q_vw Re: prawa się kończą tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:31
                palestrina2005 napisał:

                > Jakoś Thatcher w UK nie siedzi a stosowała dużo ostrzejsze środki
                > niz Kaczyński...a w UK demokracja i prawa obywatelskie są znacznie
                > lepiej chronione niż w Polsce.
                >
                > Nie pisz więc bzdur.... bo się tylko ośmieszasz...

                Zrozum, śmieszny propagandysto, że polskie prawo na takie hucpy nie zezwala. W
                Anglii chodziło o cos innego i stosowano prawo !
                >
                >
                >
              • mr_pope Re: prawa się kończą tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:57
                Ty nie pisz bzdur i przestań powoływać się na Thatcher. Rozwiazania jakich
                podjęła się była premier Wlk.Brytanii to nie zarządzenia i decyzje o podsłuchach
                czy spychanie pielęgniarek z ulicy, wręcz przeciwnie, policja miała zakaz
                pacyfikowania strajków. Idąc dalej,Thatcher gospodarczo była liberałem.
                Kaczyński i s-ka gospodarczo są socjalistami. W przeciwieństwie do b. premier
                Wlk.Brytanii PiS nie olał związków zawodowych, wszak podniósł pensję minimalną
                (choćby to), po prostu Jarek czuł się mocny.
              • mientki2000 Re: prawa się kończą tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 12:32
                a juz mialem nie pisac, odkad kartofle zostaly wyokpane a dokladniej jeden ten
                wazniejszy jakos mi ulzylo, ale nie moge patrzec na te gupoty wpypisywane przez
                tych aparatczykow, Ty koles wyluzuj on jest u wladzy od pazdziernika co ma
                wypijac, sam sie napij piwa spojrz w lustro i powiedz przepraszam i sp..... lam,
                to jest co najmniej zenujace, ale mam w tym miejscu apel do wszystkich ktorzy
                maja rozum, zeby nie bylo tak jak z grunwaldem, to ze wygralismy jedna bitwe z
                trolem nie znaczy ze wygralismy wojne, i idac za mysla kaczki wrog ciagle jest
                na terenie naszego kraju wiec jak przyjda wybory prezydenckie wykopmy drugiego
                krzywego krasnala raz na zawsze, a Ty sie zamknij i idz do pracy, i pracuj bo
                praca cie wyzwoli, jak ja nie lubie takiego pie..nia i obracania kota ogonem
                zreszta nie chce wiedziec poco go obracacie :) zboczency :)

                co dobrego sie zmienilo od pazdzirnika ?

                - nie ma nienawisci tyle dookola to chyba najwazniejsze
                - moje dziecko nie musi nosic mundurka
                - ukrucili tego zwyrola z torunia,

                jak dla mnie wystarczy wole tak niz opowiesci kaczki o tym czego on nie zrobi i
                ze cytuje za debata w ktorej tak naprawde pokazal swoje chore oblicze w tym
                jednym krotki momencie ktory raz na zawsze mnie utwierdzil w przekonaniu ze to
                maniak " oni wreszcie zaczeli sie nas bac" smiesznie to brzmi jak wypowiada to
                gosc o postorze krasnala z oczami wsciekle wpatrzonymi w obiektyw kamery, ale to
                nie bylo smieszne bo to chory czlowiek,
                pozdrawiam nie bede dyskutowal to jest moje zdanie i mozesz je olac jak Ci sie
                nie podoba

                ja
          • starod Re: prawa się kończą tam gdzie szkodzisz innym 11.02.08, 11:18
            palestrina2005 napisał:

            >> Później nie miały prawa tamować ruchu zwyklym obywatelom.

            Nie przesadzaj, nie jesteś zwykłym obywatelem tylko niedouczonym
            przygłupem z PiSuarowego szamba.
        • springbok Re: Palestrina ! 11.02.08, 11:31
          q_vw napisał:

          > Nie zmieniaj tematu. Najpierw rozliczy sie rząd PiS z nielegalnych i bezprawnyc
          > h
          > działań, z łamania Konstytucji i praw obywatelskich. Przecież głośno
          > wrzeszczycie, że chcecie prawa i sprawiedliwości... będzie więc wam to dane.
          > Zgnijecie wszyscy w pierdlu za gnojenie polskiej demokracji ! PiS jak PZPR,
          > stosowaliście esbeckie metody.


          Poki co, mimo usilnych staran, nie udalo sie ujawnic, zadnych przypadkow lamania
          prawa.
          jak PZPR dziala niedawna opozycja, dzisiaj koalicja, do spolki z Wybiorcza,
          robiac nagonke i wymyslajac historie niestworzone.

          po pierwsze, pomyslcie, po drugie uzywajcie jezyka mniej wulgarnego niz ten do
          ktorego juz zdazyliscie nas przywyczaic. O dziwo "pisuary" takiego jezyka nie
          uzywaja, w przeciwienstwie do dobrze wychowanych liberalow.
          • q_vw Re: Palestrina ! 11.02.08, 11:33
            Ależ to język PiS. Rozumiem, że zasada Kalego was obowiązuje. Cóż, tak to zwykle
            bywa...
            • springbok Re: Palestrina ! 11.02.08, 12:00
              q_vw napisał:

              > Ależ to język PiS. Rozumiem, że zasada Kalego was obowiązuje. Cóż, tak to zwykl
              > e
              > bywa...
              >

              Masz cos wiecej do powiedzenia ? Nigdzie i nigdy nie uslyszalem oraz nie
              przeczytalem tylu obelzywych slow z ust ? POwcow.
      • monster1972 pier_dolina, przestan pie_rdolić! 11.02.08, 11:31
        jesli kaczynski kazał tak robic to powinien za to beknać

        a sprawa nie jest tematem zastepczym, to jest po prostu
        sukinsyństwo czystej wody!

        twoj kaczy fuehrer to zwykła ludzka menda, pogódź sie z tym,
        jełopie!

        teraz całe pisdzielstwo ma tylko jedną spiewkę... "temat zastepczy
        i odwracanie uwagi"

        :) ehhe jasne.. nalezy was zostawic w spokoju.. nawet jesli kacze
        pisdzielstwo prawo łamało



        co za gnoj...


        POlak-ateista

      • bardu Re: No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów 11.02.08, 14:15
        palestrina2005 napisał:
        > No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów na pierwszą stronę?
        A co może być ważniejszego od złamania prawa przez rząd? To bardzo poważna
        sprawa i trzeba o tym głośno mówić - nie da się tym razem zamieść draństwa pod
        dywan. Mam nadzieję, że winni staną przed sądem.
        • keeslaff Re: No i co z tego? GW nie ma ważniejszych newsów 11.02.08, 19:48
          Nie mówiąc już o tym, że kaczyński znowu łże jak pies. "Zasady zobowiązują", nie
          wiadomo czy się śmiać czy płakać
    • qawsedrftg i słusznie, dlaczego miał przestrzegać prawa IIIRP 11.02.08, 10:03
      Nastanie prawa i sprawiedliwości przewidziano dopiero w IV RP, ten cel jakkolwiek
      dość odległy musi być na horyzoncie. Przywódcy radzieccy też zapowiadali
      dobrobyt "za życia dzisiejszego pokolenia".
    • michalparadowski RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie.. 11.02.08, 10:04
      A to peerelowska łachudra. Są to skutki doktoratów pisanych w
      tamtych czasach. "Nauka" nie poszła w las!!
      No i Arcywodzuś kocha waaadzę, więc wszystkie środki traktuje jako
      dozwolone. Tak jak w peerelu!
      Co na to powie, tatko Muchomorek Jadowity i Pazerny (bardzo)?
    • szasza7 To prawda:"inni szatani byli tam czynni".Belzebub 11.02.08, 10:06
      kaczychistów-premier,szeh otchłani piekielnych gowodził tym
      szatańskim zastępem.Zastęp zamontował diabelskie zagłuszrki,żeby
      ludzkie istoty-pielęgniarki nie mogły się porozumiewać.Istna wieża
      Babel.No i co urynowe nasienie?Chwalcie swego wodza
      ciemności.Niechaj znów weżmie swoje panowanie na naszej Polskiej
      ziemi.Niech diabelskie pisuary biją przed nim czołem.Aż przydzie
      św.Jerzy i rozpirzy to szatańskie towarzystwo.
    • bodora73 RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie.. 11.02.08, 10:06
      Jeżeli Polska ma być państwem prawa, a o tym zapewniała nas
      poprzednia ekipa rządząca, to ten kto wydał takie polecenie i ten
      kto je akceptował musza ponieść karę za to, iż wyadali polecenie
      zagłuszania telefonów i za kłamanie opinii publicznej. Polityce
      kłamią na całym świecie; jednak gdy prawda wyjdzie na jaw, ponoszą
      konsekwencje za nieuczciwe postępowanie. Chcę wierzyć, iż w Polsce
      obowiązują te same zasady.
      • springbok Re: RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszan 11.02.08, 11:35
        bodora73 napisał:

        > Jeżeli Polska ma być państwem prawa, a o tym zapewniała nas
        > poprzednia ekipa rządząca, to ten kto wydał takie polecenie i ten
        > kto je akceptował musza ponieść karę za to, iż wyadali polecenie
        > zagłuszania telefonów i za kłamanie opinii publicznej. Polityce
        > kłamią na całym świecie; jednak gdy prawda wyjdzie na jaw, ponoszą
        > konsekwencje za nieuczciwe postępowanie. Chcę wierzyć, iż w Polsce
        > obowiązują te same zasady.
        >

        Tez bedziesz rzadal sprawiedliwosci po rzadach PO ? A zbiera sie...
    • norbertrabarbar trzeba mieć JAJA!!! 11.02.08, 10:07
      Jak widać TRZEBA MIEĆ JAJA żeby pogadać z pielęgniarkami. Najwyraźniej Nasz Na
      Szczęście Były Premier Kałczyński nie ma jaj i tyle.
      • palestrina2005 Zobaczymy jak Tusk będzie "rozmawiał" 11.02.08, 10:13
        jak w czerwcu przyjdą pielęgniarki i inni i będą domagać się
        realizacji obiecanych "cudów".


        "znacząco podniesiemy pensje w budzetówce" - taka była obietnica
        PO... główne obietnice już zniknęły ze strony internetowej PO...

        Ale ludzie je pamietają, a jak zapomną PiS o nich Tuskowi i ludziom
        przypomni.

        Te drobne które teraz dostają nauczyciele czy pielęgnairki to nie
        jest obiecana "znacząca podwyżka".

        I pielęgniarki o tym wiedzą. I "miłość" Tuska nie wystarczy. Będą
        potrzebne konkrety...

        A JAJA to trzeba mieć aby ODMÓWIĆ związkom (tak jak Thatcher, Reagan
        czy Sarkozy)... Tusk tych JAJ nie ma....
        • norbertrabarbar Re: Zobaczymy jak Tusk będzie "rozmawiał" 11.02.08, 10:21
          Z pewnością Tusk się naburmuszy, obrazi, będzie miał wzdęcia a na pielęgniarki
          wyprowadzi służby specjalne, które zagłuszą ich wypowiedzi. Do tego założę się,
          że te biedne panie miały swoje teczki na wzór ubeckich tylko w popłochu je
          Zioberek spalił gdy zobaczył ile g*wna narobił.

          PS. Jak chcesz dyskutować to pisz o tym co było a nie o tym co będzie bo za
          wysokie progi dla ciebie.
          • palestrina2005 Re: Zobaczymy jak Tusk będzie "rozmawiał" 11.02.08, 10:30
            Hahahaha...

            To właśnie świadczy o Twoim "merytorycznym" podejściu.
            Najważniejsza sprawa - czy się naburmuszy czy nie.
            Typo wykształciuch zmanipulowany przez media z Ciebie.

            Sedno sprawy to czy Tusk da opór związkom zawodowym - czy zahamuje
            spiralę żądań płacowych która wynikła z jego nieodpowiedzialnych
            wyborczych, rozdawniczych, socjalistycznych obietnic.
            Czy bedzie naburmuszony czy nie - nieważne. Ważne jaki efekt
            osiagnie.

            Naburmuszony Kaczyński jakoś trzymał żądania płacowe w krabach
            dzięki czemu infalacja była niska, a Polska notowała najwyższy
            wzrost PKB od wielu lat.

            "Miły" Tusk jak będzie dalej dawał każdemu kto przyjdzie pod Sejm
            albo będzie coś blokował roztrwoni całą kasę w budżecie.
            Spirala żądań będzie trwała i nawet Skrzypek nie pomoże. Przez Tusk
            inflacja wzrośnie.

            Tusk nie będzie miał kasy w budżecie i nie obniży podatków (PiS
            obniżył składkę rentową i przygotował grunt pod obniżkę podatków w
            2009 zobaczymy czy Tusk zrealizuje tą obniżkę).

            A więc obecne rozdawanie pieniędzy przez Tuska zahamuje nasz wzrost
            gospodarczy (jużwyhamował) i zwiększy infalcję (już się zwiększa).

            Wolałbym naburmuszonego ale twardszego premiera niż Tusk...
            • norbertrabarbar Re: Zobaczymy jak Tusk będzie "rozmawiał" 11.02.08, 11:03
              Dalej mówisz o czymś co jeszcze nie miało miejsca "Tusk jak będzie dalej dawał
              każdemu kto przyjdzie pod Sejm"... Nie zrozumiałeś?? A naburmuszenie
              Kałczyńskiego świadczy dobitnie o tym, że jest człowiekiem, który nie kieruje
              się logiką i rozsądkiem tylko działa pod wpływem emocji i zemściło się to na nim
              okrutnie. Przeszedł do historii jako premier, który przez kłótnie i wieczne
              wzdęcie nie potrafił utrzymać władzy...
              • palestrina2005 Re: Zobaczymy jak Tusk będzie "rozmawiał" 11.02.08, 11:25
                > Dalej mówisz o czymś co jeszcze nie miało miejsca "Tusk jak będzie
                dalej dawał
                > każdemu kto przyjdzie pod Sejm"...

                To już się dzieje. To tyeraźnieszosć.
                Już Tusk obiecywał "znacząca podwyżkę płac w budżetówce" - toz to
                populizm większy niz u Leppera.
                Już mamy konsekwencje jego nieodpowiedzialnych obietnic i
                nieodpowiedzialnego paplania w kampanii - tak dużych strajków jak za
                Tuska już dawno nie było...

                Pielęgniarki - przyszły - dostały, celnicy - dostali, górnicy -
                dostali, KRUS - nie zlikwidowany itd.

                Już mamy rozdawnictwo.

                A więc Tusk to mięczak.

                I już przez niego spowalnia nam wzrost gospodarczy i zwiększa sie
                inflacja (przez rozdawnictwo i nieodpowiedzialne obietnice
                zwiększyła się presja inflacyjna).

                I to się liczy - gospodarka głupcze. trzymanie w ryzach związków i
                żadań płacowych aby spirala tych zadań nie napędziwł inflacji i nie
                zablokowała wzrostu. Bo wtedy stracą wszyscy Polacy.

                Ale wykształciuch takie jak Ty dają się karmić tematami zastępczymi
                w mediach.

                Dla nich najważniejsze jest że "Tusk to dobry człowiek" niż co robi.
                Że "jest sympatycznie" niż czy mamy wyższy czy niższy wzrost
                gospodarczy.
                Że "prezydent był naburmuszony" niż że ustaw reformujących służbę
                zdrowia Kopacz nikt jeszcze nie widział.

                Nie obchodzą mnie kłótnie. Chcę abyśmy dalej szybko się rozwijali.

                Wolę mieć premiera - totalnego gbura ale sprawnego i twardego niż
                miłego i grzecznego nieudacznika który spowolni wzrost gospodarczy i
                zwiększy inflację.

                Ale wy wykształciuch dajecie się złapać przez Tusk Vision Network
                czy Wybiórczą na tematy zastępcze...
                • norbertrabarbar Re: Zobaczymy jak Tusk będzie "rozmawiał" 11.02.08, 11:48
                  Po pierwsze obrażasz mnie pisząc do mnie "głupcze", "Ale wykształciuch takie jak
                  Ty" więc ja też sobie poużywam :D Ile twoja matka zeżarła śniegu że urodziła
                  takiego bałwana jak ty??
                  Po drugie, nie wiem skąd masz dane, że dzięki Kałczyńskiemu spadła inflacja i
                  przyspieszyła gospodarka? Przecież oni w tym kierunku nie zrobili NIC!!! A dobre
                  wyniki zawdzięczamy temu, że były dobre już wcześniej...
                  Po trzecie pochwal się kim jesteś, specjalisto od gospodarki i finansów. Może
                  skończyłeś szkołę świątobliwego Ojca Tadeusza bo jestem 100% pewien, że
                  pielęgniarkom zabrałbyś pieniądze by dać je na budową świątyni opaczności bożej.
                  Po czwarte twardych władców w historii można wymienić jednym tchem i zazwyczaj
                  nie mówi się o nich dobrze (wiem, wiem, dla ciebie Hitler to koleś, który
                  potrafił twardo trzymać naród w ryzach). Na szczęście imć jaśnie wielmożny
                  Kałczyński nawet do nich nie należy.
            • starod Re: Zobaczymy jak Tusk będzie "rozmawiał" 11.02.08, 11:14
              palestrina2005 napisał:

              > Hahahaha...
              >
              >
              > Wolałbym naburmuszonego ale twardszego premiera niż Tusk...
              >
              Przyznaje ci rację, Tusk powinien rozmawiać ze zwiazkami twardo, co
              najmniej jak mlaskacz ze Sniadkiem lub Ojdyrem tzn na kolanach.
    • grisza14 Robicie sie nudni, laptopy fale elektromagnetyczne 11.02.08, 10:08
      Klewki dla debili.Prosimy o sukcesach PO. Reforma panstwa, ochrona
      zdrowia, finanse,poprawa bezpieczenstwa.Zamiast tego mamy
      Cwiakalskiego, Pitere, sluzby, Dukaczewskiego, Sikorskiego i nade
      wszystko arcywspanialego premiera Tuska.A ze sepleni i nic nie robi,
      to nie skodzi, w piaskownicy tak ma byc.
      A Pawlakom pozwala sie odbudowac sadelko po dlugiej zimie, wiec nie
      dziwota, ze przykucneli gdzies pod miedza i kapuche swiezutka
      chrupia.
      • pierot6 Grisza14..nudzą cie przestępstwa PISkomuny? 11.02.08, 10:12
        Ba, gdyby to dotyczyło PO,to co innego! Wtedy miałbyś duuużo do
        pieprzenia !
        • tukot co się czepiasz ;) tych przestepstw jest tyle 11.02.08, 10:20
          że mnie też to już zaczyna nudzić. to czego można oczekiwać od
          prostego wyznawcy piSSuaru?
    • jacek2235 A zgoda na okupowanie pokoju??? 11.02.08, 10:13
      A czy są jakieś przepisy na okupowanie pomieszczeń w gmachu rady
      ministrów??? Dobrze że J.Kaczyński przynajmniej nie podpisywał zgody
      na okupacje pokoju.
      • monterlevicy adminie!.. co się czepiasz ,komuchu? 11.02.08, 10:16
        masz problem?
    • milo_1 Jarek....Jarek....Jarek....Jarek. ...Jarek.... 11.02.08, 10:13
      pamiętaj......,że......
      bi.gazeta.pl/im/6/3670/z3670506X.jpg
      a PiSuarowe "MORDY WASZE", zapamiętajcie co powiedział SENEKA.....

      ...Dość jednej chwili na to,by wprost z tronu znaleźć się na kolanach u cudzych
      stóp.Musisz pamiętać,że wszelki los jest zmienny i że cokolwiek się zdarza komu
      innemu,może sie i tobie przydarzyć......
    • nie-naiwniak RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie.. 11.02.08, 10:14
      palestrina-ileś tam , nie martw się . Kiedy będą wychodzić na jaw kolejne
      działania PiS-uarowego wodza - będą nowe artykuły w Gazecie Wyborczej .
      Ten smrodek się teraz zaczyna .
      Nad PiS-uarami wisi jeszcze dużo brudów - a spaść - muszą wszystkie .
      A obecnym Rządem i Premierem Tuskiem się nie martw - dają sobie radę ,
      pomimo mącenia PiS-uarów i ich wodza .
    • jakietamkonto RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie.. 11.02.08, 10:15
      "Gardias dodała, że urzędnicy kancelarii nie pozwalali także na ładowanie
      telefonów komórkowych, nie udostępniając im gniazdek elektrycznych."

      teraz to sikam po nogach ze śmiechu. zdecydownaie najlepszy kawałek w gazecie!!!
      tak 3 mać!!!
    • milo_1 Donaldzie ...to jest____ oczywiste...... 11.02.08, 10:20
      Tak jak zapowiedział JP II aby zstąpił Duch Święty i odmienił oblicze Tej
      Ziemi.....tak też się stało 21 X 2007 r ....zstąpił i odmienia oblicze naszej
      Ojczyzny.....
      Opatrzność ma jeszcze w opiece nasz kraj i normalnych ludzi w nim
      żyjących,którzy przez dwa lata KACZYZMU doświadczyli więcej obelg i zniewagi niż
      przez cały okres tzw."komunizmu".....
      Został pokonany FASZYZM...pokonaliśmy KOMUNIZM...zmieciemy KACZYZM..
      Pycha i buta PiSuarowych "elit" zostanie srogo skarcona.....
      A póki co......

      Za 4 lata...PO-52%,PSL-28%,LiD-20%.... .....

      No i oczywiście już będzie rok po zmianie prezydenta.......uffffff...

      PiSuary..."trzepcie " tak dalej.....jak najwięcej ....jak najczęściej..... dwa
      lata wystarczyły abyśmy odsunęli was od władzy a za następne cztery..zostaniecie
      wykopani poza burtę wyborczą.....

      Z PREZIEM prezesa wytrzymamy___to już niecałe 3 lata a jak tak dalej pójdzie to Lechu długo nie wytrzyma takiego "ciśnienia" Jarka.......

      podpisali:

      LUMPENINTELIGENT,
      "CIEMNY LUD",
      WYKSZTAŁCIUCH,
      BURA SUKA,
      KAMASZ,
      ŁŻE ELITA,
      DZIAD,który SPIEPRZA
      MAŁPA W CZERWONYM,
      "ZOMOWIEC" z SOLIDARNOŚCI.....
      INTER-LIBERAŁOWIE
      ( tego określenia PiSuarowe BYDŁO nie znało bo nie wiedzieli ,że istnieje coś takiego jak INTERNET......")

      _______________________________


      Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 3 lata.......
      img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg
      wytrzymasz,tylko tak jak mówiłem...... więcej nie "kwacz" głupot bo przynosisz mi wstyd.......
    • signal a więc Trybunał Stanu ! 11.02.08, 10:20
      za złamanie prawa
    • tepetoja kaczki okłamywały wszystkich bezwstydnie 11.02.08, 10:23
      i robią to nadal. Oby życie wystawiło im rachunki a pisiorstwo z kurduplami
      nigdy już nie wróciło
    • mark6 Przykurcza paranoika do Tworek. 11.02.08, 10:23
      Tam jego miejsce z braciszkiem.
    • lucasbush smieszy was jego wyraz gęby? 11.02.08, 10:23
      ...
      • fury11 Re: smieszy was jego wyraz gęby? 11.02.08, 10:27
        pis dwa lata s...ł w Polsce, a teraz kwacze, że smród dokoła. Co za
        hipokryzja
    • cloclo80 RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie.. 11.02.08, 10:23
      Przecież to najgorszego sortu stalinowiec i faszysta.
    • qc Obrzydzenie 11.02.08, 10:24
      byly calowane po rekach przez ta ohydna oslizla kreature.
    • puma-2008 RMF: J. Kaczyński podpisał zgodę na zagłuszanie.. 11.02.08, 10:29
      Tu nie chodzi o to czy ktoś (Tusk) obiecał tyle a tyle. Każdy w wyborach obiecuje, gdzie te miliony mieszkań które PiS obiecał?
      Najbardziej wkurzające jest że PiS grał i nadal gra rolę...świętoszka a ma diabła za skórą. Wyobraźmy sobie że Kaczyński wyrzuca pielęgniarki...w wyborach po czymś takim by spadł PiS jeszcze niżej.
      • m15 zagłuszli?a cóż w tym dziwnego 11.02.08, 10:34
        wszak panie nielegalnie okupowali gabinet premiera ,powinni siłą je
        z gabinetu usunąć,cóż to za państwo,w którym jakieś baby włażą do
        budynków rządowych ,zostają tam i mają pretensje ,że źle je karmiono
        • qc Re: zagłuszli?a cóż w tym dziwnego 11.02.08, 10:39
          tow Kartofel to jednak klasa wyzej niz Kiszczak i Jaruzelski.
          On tylko zagluszal, tamci wjechali czolgami do nielegalnie
          okupowanej stoczni.
          • ar.co Re: zagłuszli?a cóż w tym dziwnego 11.02.08, 10:57
            Najwyraźniej m15 tego właśnie żałuje. Prawdopodobnie tow. Kartofel
            bał się oddać tyle władzy w ręce wojska; sam generałem nie zostanie
            (trochę tak jak z Guciem z "Pszczółki Mai" w stanie wojennym - nie
            ma takiego małego mundurka), to i wojska nie użyje.
        • loppe Re: zagłuszli?a cóż w tym dziwnego 11.02.08, 11:11
          zgadza się

          i na miejscu mediów skupiłbym się na tym właśnie zagadnieniu - co
          robić z ludźmi pracy łamiącymi prawo, przecie znów przyjdą do
          kancelarii
        • wet3 Re: m15 11.02.08, 15:27
          m15 napisał:

          > wszak panie nielegalnie okupowali gabinet premiera ,powinni siłą
          je
          > z gabinetu usunąć,cóż to za państwo,w którym jakieś baby włażą do
          > budynków rządowych ,zostają tam i mają pretensje ,że źle je
          karmiono

          Te babsztyle-wodzireje okupujace kancelarie startowaly w wyborach z
          listy SLD. Ich strajk mial podloze czysto polityczne. Otwarcie
          stwierdzily, ze nie chodzi tu o pieniadze, tylko o pozbycie sie
          Kaczynskich!
    • grisza14 W 2007 siostry mialy zgode Tuska na okupacje URM 11.02.08, 10:35
      a w czerwcu 2008 takiej zgody Tusk im nie da i zagluszanie telefonow
      komorkowych bedzie racja stanu sepleniacego dresiarza.Gazeta
      Wyborcza i inne sluzby specjalne wytlumacza spoleczenstwu te
      subtelna roznice.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka