Dodaj do ulubionych

Komorowski: Macierewiczowi robi się już chyba g...

19.02.08, 12:29
. a ja sie pytam dlaczego poslowie w tym Komorowski-marszalek
korzystaja z zasilkow socjalnych i na jakich warunkach- Odsetki, bo
biedacy otrzymuja bardzo wysokie procenty za wszelkie pozyczki i
utrzymuja liberalow, to jest mrszalek PO czy calego demokratycznie
wybranego sejmu...?...
Obserwuj wątek
    • grisza14 Komorowski sie chyba mozg lasuje, 19.02.08, 12:38

      chyba , ze jako wieloletni parlamentarzysta oswoil sie z mysla, ze w
      sejmie rzadzi WSI/SB, ktorym w dalszym ciagu podlega straz
      marszalkowska a Marszalek Sejmu RP jest tylko figurantem.Zawsze
      mowilem, ze Komorek jest inteligentny.Inaczej.
      • poszeklu Re: Komorowski sie chyba mozg lasuje, 19.02.08, 13:53
        Komorowski ma mniej rozumu niz straz marszalkowska.
        Trzeba sie zastanowic, czy taki marszalek sejmu jak
        Komorowski nie powinien zamienic sie miejscem ze
        straznikiem.

        grisza14 napisał:

        >
        > chyba , ze jako wieloletni parlamentarzysta oswoil sie z mysla, ze
        w
        > sejmie rzadzi WSI/SB, ktorym w dalszym ciagu podlega straz
        > marszalkowska a Marszalek Sejmu RP jest tylko figurantem.Zawsze
        > mowilem, ze Komorek jest inteligentny.Inaczej.
        • drugie_wcielenie Re: Komorowski sie chyba mozg lasuje, 19.02.08, 19:22
          hehe.. trzy divy sie odezwaly.. :))))))))







          • almagus Re: ..Meciarewicz na haju 19.02.08, 19:24
            Meciarewicz na haju
            leci do Szangchaju
            wygrać olimpiadę
            w wskakiwaniu w zadek!
            Drużynowo jak w spocie .
            Wygrać z kaczkami w głupocie!

            Nabór do wywiadu.

            Słuchasz Radyja?
            Wiesz co Maryja?
            -Wieczna dziewica.
            Zdałeś u Meciarewicza!

            Widzisz kapliczkę?
            Zgaszoną świeczkę?
            -Rozpalam dar życia.
            Toś oficerem u Meciarewicza!

            Bierzesz dużo z kasy?
            Chyba nie jesteś łasy?
            -Dam Myryji gotówkę.
            Jedziesz na placówkę!

            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4940952.html
    • bopos Re: Komorowski: Macierewiczowi robi się już chyba 19.02.08, 13:30
      Mały, o czym Ty piszesz?
      Przeczytałeś co napisałeś zanim wysłałeś ten post?
      Dla ułatwienia - jest na tej stronie taki przycisk "PODGLĄD" - skorzystaj z niego - nie bedziesz posądzany o wypisywanie głupot bez sensu....
      A tak przy okazji: bardzo się cieszę, że
      1. Twój Jarosław spanikował jak dotarło do niego, że może pójść siedzieć
      2. Ziobro schował się do jakiejś dziury i również się boi
      3. Reszta Twoich idoli nabija procenty Platformie każdą wypowiedzią...

      pozdrawiam
      BoPos
      • jankbh Macierewicz ma objaw 19.02.08, 15:45
        Podobno luksusowo wyremontowano wiezienie w Koszalinie - musi PiS
        byl przewidujacy i znów za panstwowe pieniadze przygotowal luksusy
        dla swoich dygnitarzy partyjnych.
        • monterlevicy Macierewicz nadal pracuje dla GRU... 19.02.08, 17:11
          sprzedawczyk,judasz,kapus..
          • abba.15 Re: Macierewicz nadal pracuje dla GRU... 19.02.08, 18:04
            i dla skunksa rydzyka...
            • pies_na_prawizne chamstwo Zybertowicza 19.02.08, 18:56
              przystopowal dzis w programie "24godziny" Dukaczewski, mialo sie
              wrazenie ze to nie Zybertowicz mowi, a Lesio Flaszka, Dukaczewski
              wykazal 10/10 jak dzialaja i jak sa kretynami i laikami doradcy pana
              prezydenta, teraz mozna jasno zrozumiec dlaczego Kaczynski takie
              bzdury wygaduje publicznie, doradcy sa glupsi od niego
    • zydzinski6 Komorowski to miernota. Mała weszka. Tfuj 19.02.08, 21:04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka