dyletant5
19.02.08, 12:29
. a ja sie pytam dlaczego poslowie w tym Komorowski-marszalek
korzystaja z zasilkow socjalnych i na jakich warunkach- Odsetki, bo
biedacy otrzymuja bardzo wysokie procenty za wszelkie pozyczki i
utrzymuja liberalow, to jest mrszalek PO czy calego demokratycznie
wybranego sejmu...?...