Dodaj do ulubionych

Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008

02.03.08, 11:24
90% za dlugo siedze w necie!
Obserwuj wątek
    • marqr Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 12:01
      Twój wynik: 100% (10/10)
      Świetnie! Jesteś naprawdę dobrze zorientowany w bieżących wydarzeniach. Nie
      poświęcasz zbyt wiele czasu na czytanie serwisów informacyjnych?.. A może po
      prostu pracujesz dla konkurencji ;-) Sprawdź się w naszym kolejnym teście za
      tydzień.

      Poziom pytań jak w "Jak oni w M jak Miłość"
    • bydlo_prof_wb Jeśli chodzi o ten celibat, to podejrzewam... 02.03.08, 12:04
      że w Tygodniku Powszechnym tej krynicy wiedzy, są już na tym etapie rozwoju
      doktryny kościelnej...
      __________

      Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
      bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
      • jan_r_k Re: Jeśli chodzi o ten celibat, to podejrzewam... 02.03.08, 12:26
        To Pan wiedział, że lewactwo jest tylko za małżeństwami ped.... i
        księży? Tytuł, zachęcający do quizu to klasyka wykształciuchowego
        lewactwa.
      • kotwkaloszach Podejrzewaj, podejrzewaj 02.03.08, 13:29
        Podejrzliwosc pieknosci szkodzi.
        A komentarze jak zwykle upierdliwe, sami frustraci na forum?
        • bydlo_prof_wb Raczej zwolennicy praktyki spiskowej powiedziałbym 02.03.08, 13:48

          __________

          Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
          bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
    • jorge.martinez Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 12:38
      100%. Jest źle!
      • sammler Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 14:26
        jorge.martinez napisał:

        > 100%. Jest źle!

        To tak jak u mnie. Przyznaję, że pracuję dla konkurencji!

        ;)

        Sam.
      • swan_ganz Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 14:44
        > 100%. Jest źle!

        nieźle? Chłopie to jest prawdziwy dramat...
        Nieźle to by było gdybyś osiągnął wynik nie wyższy niż 20%.. :-)
    • andrejs Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 13:24
      na pewno w GW
    • the.skin 8/10 02.03.08, 13:38
    • swan_ganz kurde...80%. Już ze dwa tygodnie będzie 02.03.08, 14:42
      jak przestałem czytać info na tym portalu dla zmanipulowanych
      idiotów i miałem nadzieję, że okres tej ascezy pozwoli
      mi "wyzdrowieć" czego dowodem byłby wynik nie wyższy niż 30%..
      A tu klops.... Nic to; konsekwentnie leczę się dalej i może kiedyś
      uda mi się odtruć umysł na tyle bym osiągnął swój wynik marzeń..
    • maciekgr Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 15:08
      Autor (autorzy) quizu wpadają w jakąś idiotyczną manię - w tamtym
      tygodniu był quiz pt. Czy Kaczyński ułaskawi gwałciciela? a w tym -
      Czy Gosiewski oblał Kaczyńskiego kawą? Chyba pora zmienić tematykę
      na np. Czy Kopernik był kobietą? albo Czy żona Donalda już wie, że
      on jest gejem - odpowiedz tak lub nie! Kochany autorze (autorzy)
      quizu trochę więcej oryginalności i kreatywności! "Gazeta" to mimo
      wszystko jeszcze nie "Nowy Kurier Warszawski" choć niebezpiecznie
      zbliża się do jego poziomu. Pozdrawiam!
    • kocobo_je_cpncko Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 17:15

      Porozac?

      Nie poświęcasz zbyt wiele czasu na czytanie serwisów
      informacyjnych?..

      Zdecydowanie tak. Mieszkam na zadupiu, jestem bezrobotny,mam
      czarnobiały telewizor i tylko w internecie mogę podziwiać kolory.

      Chciałbym wyjechać daleko, do pracy, ale wszystkie agencje pracy
      szukają frajerów, a zagraniczne agencje ludzi, którzy są już na
      miejscu.
      • marek99az1 zgorzkniali biedacy. 02.03.08, 18:00

        Jak widać w tym wątku zebrała się grupka zgorzkniałych krytykantów
        wszystkiego, czego nie lubi ich ukochane Słoneczko, właściciel
        Księżyca, Jarek. A GW na pewno nie lubi. Gdzie poczucie humoru?
        Nawet zabawa w śmieszny quiz może być tematem do zgryźliwości. Gdy
        czyta się te smętne tekściki, oczami wyobraźni można zobaczyć
        wasze zmarszczone, skwaszone buźki. Widać te oczka, myszkujące po
        znienawidzonej, ale w zadziwiający sposób przyciągającej was GW w
        poszukiwaniu tego, do czego można by się przyczepić i dać upust
        swoim frustracjom. Godne współczucia ludziki.
        • maciekgr Re: zgorzkniali biedacy. 02.03.08, 19:16
          "Gazetę Wyborczą" a później "Gazetę" kupuję i czytuję od momentu jej
          powstania. Niestety ze ślepej nienawści do Kaczyński robi się z niej
          propagandowa karykatura tak kiedyś dobrego pisma - i tylko dureń
          tego nie widzi i bredzi o jakimś księżycu, którego ktoś ukradł itp.
          Ostra, ale i konkretna krytyka może czasem odwrócić złe i prymitywne
          postawy, które często pojawiają się tam gdzie "rozum i wzrok śpi".
          Gazeta niestety prymitywnieje i to trudno nazwać humorem - staje się
          tandetnym paszkwilem na Kaczyńskich realizowanym przez takie
          niewinne z pozoru quizy, odpowiednio dobrane zdjęcia, tytuły i
          informacje oraz "pianie" o tym samym. A wyobraźnię to proponuję
          zastosować do czytanych i oglądanych tekstów i zdjęć. A ludzika ze
          skwaszoną buźką to widziałeś chyba w lustrze. Życzę Wszystkiego
          Dobrego a najbardziej rozumu!
          • marek99az1 Re: zgorzkniali biedacy. 02.03.08, 19:33
            maciekgr napisał:

            > "Gazetę Wyborczą" a później "Gazetę" kupuję i czytuję od momentu
            jej
            > powstania. Niestety ze ślepej nienawści do Kaczyński robi się z
            niej
            > propagandowa karykatura tak kiedyś dobrego pisma - i tylko dureń
            > tego nie widzi i bredzi o jakimś księżycu, którego ktoś ukradł
            itp.......

            Zabolało? To bardzo dobrze. Na Kaczyńskich, szczególnie Jarosława
            Kaczyńskiego nie trzeba tworzyć paszkwili. Robią to sami
            skuteczniej, niż ktokolwiek inny mógłby zrobić. Poszukując
            tajemnych działań, pewnie także spisków i układów, napisz co w tym
            qizie znlazłeś, co znalazłeś takiego "winnego" jeżeli jest on tylko
            takim "niewnnym z pozoru quizem". Bardziej prymitywnych,
            obraźliwych i kłamliwych wypowiedzi jak w wykonaniu Brudzińskiego,
            Kurskiego i kilku polityków PiS trudno znaleźć. Zamiast męczyć się
            czytając tą wredną GW wystarczy powinieneś posłuchać występujących w
            TVN24 kilka razy dziennie Kaczyńskiego, Brudzińskiego, Giżyńskiego
            i innych polityków PiS.

    • czerwony_zlodziej_okradajacy_p Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 18:48
      Rzeczywiście macie poczucie ważności wydarzeń. Zdjęliście artykuł o zabijaniu
      niewinnych dzieci przez Izrael a wrzucacie tematy zastępcze o przeciwnikach
      waszych mocodawców z PO.
      • marek99az1 Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 19:18
        czerwony_zlodziej_okradajacy_p napisała:

        > Rzeczywiście macie poczucie ważności wydarzeń. Zdjęliście artykuł
        o zabijaniu
        > niewinnych dzieci przez Izrael a wrzucacie tematy zastępcze o
        przeciwnikach
        > waszych mocodawców z PO.
        >Uczciwi ludzie SLD typu Pęczak i Miller z Łodzi, Sobotka, Jagiełło
        >ze
        >Starachowic, Szteliga z Opola, Długosz z Kielc, Jakubowska z Opola,
        >Kwaśniewski
        >i Oleksy z Warszawy, Jędykiewicz z Pomorza, prezydent Olsztyna
        >Małkowski,
        >prezydent Piotrkowa Trb. Matusewicz, Szarawarski ze Śląska oraz
        >uczciwi ludzie
        >PO typu Sawicka i wielu innych łączcie się, bo PiS zagraża naszym
        >interesom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        oraz uczciwi ludzie
        PiS typu Lipiec, Kryże, Kaczmarek i wielu innych łączcie się bo PO
        zagraża waszym interesom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Gdzie znajdują się wtym wątku "tematy zastępcze o przeciwnikach
        waszych mocodawców z PO"? Jeżeli dla ciebie tym tematem jest quiz i
        tego się czepiłaś - współczuję. Zaopisałaś się do "zgorzkniałych
        biedaków"?
    • bart.j Gosiewski jest wyższy..Olał Jarka ! 02.03.08, 19:58
    • gw-niarze "Czy Gosiewski oblał Kaczyńskiego kawą?" Nie ... 02.03.08, 20:43
      ... ale podobno Jąkalski obsz..ał Donka.
    • slavik222 Czy Pitera nasikała Tuskowi do zupy? 02.03.08, 20:52
      DOBRE, CO?
      Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.....
    • bury.kocurek Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 22:34
      100%
      :)
    • mkmail a nagrody? 03.03.08, 20:06
      a nagrody?
      a nagrody???
      gdzie sa moje nagrody????
      a tak na marginesie to gw traktuje swoich czytelnikow jak przyglopow, albo w
      zwiazku z brakiem slonca chce nas dowartosciowac, hehhe
      nagrodyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!
      ja chce papuuuuuuuuu!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka