marcowsky 02.03.08, 11:24 90% za dlugo siedze w necie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marqr Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 12:01 Twój wynik: 100% (10/10) Świetnie! Jesteś naprawdę dobrze zorientowany w bieżących wydarzeniach. Nie poświęcasz zbyt wiele czasu na czytanie serwisów informacyjnych?.. A może po prostu pracujesz dla konkurencji ;-) Sprawdź się w naszym kolejnym teście za tydzień. Poziom pytań jak w "Jak oni w M jak Miłość" Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Jeśli chodzi o ten celibat, to podejrzewam... 02.03.08, 12:04 że w Tygodniku Powszechnym tej krynicy wiedzy, są już na tym etapie rozwoju doktryny kościelnej... __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k Re: Jeśli chodzi o ten celibat, to podejrzewam... 02.03.08, 12:26 To Pan wiedział, że lewactwo jest tylko za małżeństwami ped.... i księży? Tytuł, zachęcający do quizu to klasyka wykształciuchowego lewactwa. Odpowiedz Link Zgłoś
kotwkaloszach Podejrzewaj, podejrzewaj 02.03.08, 13:29 Podejrzliwosc pieknosci szkodzi. A komentarze jak zwykle upierdliwe, sami frustraci na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Raczej zwolennicy praktyki spiskowej powiedziałbym 02.03.08, 13:48 __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 12:38 100%. Jest źle! Odpowiedz Link Zgłoś
sammler Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 14:26 jorge.martinez napisał: > 100%. Jest źle! To tak jak u mnie. Przyznaję, że pracuję dla konkurencji! ;) Sam. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 14:44 > 100%. Jest źle! nieźle? Chłopie to jest prawdziwy dramat... Nieźle to by było gdybyś osiągnął wynik nie wyższy niż 20%.. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
andrejs Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 13:24 na pewno w GW Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz kurde...80%. Już ze dwa tygodnie będzie 02.03.08, 14:42 jak przestałem czytać info na tym portalu dla zmanipulowanych idiotów i miałem nadzieję, że okres tej ascezy pozwoli mi "wyzdrowieć" czego dowodem byłby wynik nie wyższy niż 30%.. A tu klops.... Nic to; konsekwentnie leczę się dalej i może kiedyś uda mi się odtruć umysł na tyle bym osiągnął swój wynik marzeń.. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 15:08 Autor (autorzy) quizu wpadają w jakąś idiotyczną manię - w tamtym tygodniu był quiz pt. Czy Kaczyński ułaskawi gwałciciela? a w tym - Czy Gosiewski oblał Kaczyńskiego kawą? Chyba pora zmienić tematykę na np. Czy Kopernik był kobietą? albo Czy żona Donalda już wie, że on jest gejem - odpowiedz tak lub nie! Kochany autorze (autorzy) quizu trochę więcej oryginalności i kreatywności! "Gazeta" to mimo wszystko jeszcze nie "Nowy Kurier Warszawski" choć niebezpiecznie zbliża się do jego poziomu. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
kocobo_je_cpncko Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 17:15 Porozac? Nie poświęcasz zbyt wiele czasu na czytanie serwisów informacyjnych?.. Zdecydowanie tak. Mieszkam na zadupiu, jestem bezrobotny,mam czarnobiały telewizor i tylko w internecie mogę podziwiać kolory. Chciałbym wyjechać daleko, do pracy, ale wszystkie agencje pracy szukają frajerów, a zagraniczne agencje ludzi, którzy są już na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 zgorzkniali biedacy. 02.03.08, 18:00 Jak widać w tym wątku zebrała się grupka zgorzkniałych krytykantów wszystkiego, czego nie lubi ich ukochane Słoneczko, właściciel Księżyca, Jarek. A GW na pewno nie lubi. Gdzie poczucie humoru? Nawet zabawa w śmieszny quiz może być tematem do zgryźliwości. Gdy czyta się te smętne tekściki, oczami wyobraźni można zobaczyć wasze zmarszczone, skwaszone buźki. Widać te oczka, myszkujące po znienawidzonej, ale w zadziwiający sposób przyciągającej was GW w poszukiwaniu tego, do czego można by się przyczepić i dać upust swoim frustracjom. Godne współczucia ludziki. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: zgorzkniali biedacy. 02.03.08, 19:16 "Gazetę Wyborczą" a później "Gazetę" kupuję i czytuję od momentu jej powstania. Niestety ze ślepej nienawści do Kaczyński robi się z niej propagandowa karykatura tak kiedyś dobrego pisma - i tylko dureń tego nie widzi i bredzi o jakimś księżycu, którego ktoś ukradł itp. Ostra, ale i konkretna krytyka może czasem odwrócić złe i prymitywne postawy, które często pojawiają się tam gdzie "rozum i wzrok śpi". Gazeta niestety prymitywnieje i to trudno nazwać humorem - staje się tandetnym paszkwilem na Kaczyńskich realizowanym przez takie niewinne z pozoru quizy, odpowiednio dobrane zdjęcia, tytuły i informacje oraz "pianie" o tym samym. A wyobraźnię to proponuję zastosować do czytanych i oglądanych tekstów i zdjęć. A ludzika ze skwaszoną buźką to widziałeś chyba w lustrze. Życzę Wszystkiego Dobrego a najbardziej rozumu! Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: zgorzkniali biedacy. 02.03.08, 19:33 maciekgr napisał: > "Gazetę Wyborczą" a później "Gazetę" kupuję i czytuję od momentu jej > powstania. Niestety ze ślepej nienawści do Kaczyński robi się z niej > propagandowa karykatura tak kiedyś dobrego pisma - i tylko dureń > tego nie widzi i bredzi o jakimś księżycu, którego ktoś ukradł itp....... Zabolało? To bardzo dobrze. Na Kaczyńskich, szczególnie Jarosława Kaczyńskiego nie trzeba tworzyć paszkwili. Robią to sami skuteczniej, niż ktokolwiek inny mógłby zrobić. Poszukując tajemnych działań, pewnie także spisków i układów, napisz co w tym qizie znlazłeś, co znalazłeś takiego "winnego" jeżeli jest on tylko takim "niewnnym z pozoru quizem". Bardziej prymitywnych, obraźliwych i kłamliwych wypowiedzi jak w wykonaniu Brudzińskiego, Kurskiego i kilku polityków PiS trudno znaleźć. Zamiast męczyć się czytając tą wredną GW wystarczy powinieneś posłuchać występujących w TVN24 kilka razy dziennie Kaczyńskiego, Brudzińskiego, Giżyńskiego i innych polityków PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony_zlodziej_okradajacy_p Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 18:48 Rzeczywiście macie poczucie ważności wydarzeń. Zdjęliście artykuł o zabijaniu niewinnych dzieci przez Izrael a wrzucacie tematy zastępcze o przeciwnikach waszych mocodawców z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 19:18 czerwony_zlodziej_okradajacy_p napisała: > Rzeczywiście macie poczucie ważności wydarzeń. Zdjęliście artykuł o zabijaniu > niewinnych dzieci przez Izrael a wrzucacie tematy zastępcze o przeciwnikach > waszych mocodawców z PO. >Uczciwi ludzie SLD typu Pęczak i Miller z Łodzi, Sobotka, Jagiełło >ze >Starachowic, Szteliga z Opola, Długosz z Kielc, Jakubowska z Opola, >Kwaśniewski >i Oleksy z Warszawy, Jędykiewicz z Pomorza, prezydent Olsztyna >Małkowski, >prezydent Piotrkowa Trb. Matusewicz, Szarawarski ze Śląska oraz >uczciwi ludzie >PO typu Sawicka i wielu innych łączcie się, bo PiS zagraża naszym >interesom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oraz uczciwi ludzie PiS typu Lipiec, Kryże, Kaczmarek i wielu innych łączcie się bo PO zagraża waszym interesom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie znajdują się wtym wątku "tematy zastępcze o przeciwnikach waszych mocodawców z PO"? Jeżeli dla ciebie tym tematem jest quiz i tego się czepiłaś - współczuję. Zaopisałaś się do "zgorzkniałych biedaków"? Odpowiedz Link Zgłoś
gw-niarze "Czy Gosiewski oblał Kaczyńskiego kawą?" Nie ... 02.03.08, 20:43 ... ale podobno Jąkalski obsz..ał Donka. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Czy Pitera nasikała Tuskowi do zupy? 02.03.08, 20:52 DOBRE, CO? Kochaj bliźniego swego jak siebie samego..... Odpowiedz Link Zgłoś
bury.kocurek Quiz: wydarzenia tygodnia 23 - 29 lutego 2008 02.03.08, 22:34 100% :) Odpowiedz Link Zgłoś
mkmail a nagrody? 03.03.08, 20:06 a nagrody? a nagrody??? gdzie sa moje nagrody???? a tak na marginesie to gw traktuje swoich czytelnikow jak przyglopow, albo w zwiazku z brakiem slonca chce nas dowartosciowac, hehhe nagrodyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!! ja chce papuuuuuuuuu! Odpowiedz Link Zgłoś