Dodaj do ulubionych

Tybet powstał przeciw Chinom

15.03.08, 07:04
Czy można spokojnie przygladać się jak płoną sklepy,samochody i
rabowane są towary sklepowe?
Obserwuj wątek
    • piehemoth Re: Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 07:11
      Niczym na wybrzeżu w grudniu 1970, co nie?
      • tingri demonstracja 16.03 o 13.00 pod chinska ambasada 15.03.08, 12:22
        aktualizowane info o sytuacji w tybecie
        ratujtybet.org/aktualnosci/2008-03-14-DRAMAT_W_LHASIE
        "Dziś o godzinie 18.00 w programie Horyzont (TVN) będziemy mówić o sytuacji w
        Tybecie"

        Program Tybetański wykonał dziś dziesiątki telefonów, maili i faxów, aby
        doprowadzić do zajęcia oficjalnego stanowiska przez Rząd RP. Rzecznik MSZ
        poinformował, że w najbliższych dniach można się spodziewać stanowiska Polski.
        Obrońcy praw człowieka informują o demonstracji solidarności z Tybetańczykami w
        niedzielę, 16 marca, o godzinie 13.00 pod Ambasadą Chin w Warszawie.

        Nasz tybetański przyjaciel z Austrii informuje: „Właśnie rozmawiałem z jedną
        osobą w Czengdu, która rozmawiała ze swoim bratem w Lhasie, który został ranny.
        Sytuacja jest okropna. Osoba płakała rozmawiając i opowiedziała, że wiele osób
        zostało zabitych. Chińczycy strzelali do wszystkich, krew i ciała leżą na ulicy
        dookoła Tsuglakangu w Lhasie. Wiele osób zostało wsadzonych do więzienia i tam
        bitych. Tybetańczycy byli zmuszeni do bicia własnych ludzi. Wielu odmówiło.
        Podróże zostały zakazane. Osoba apelowała o pomoc.”
    • honecker32 Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 07:34
      teraz te protesty maja jakas chociaz minimalna szanse. Przynajmniej
      czesc uczestnikow ucieknie za granice i nie zostana zabita. Pekin
      bedzie musial poczekac na zakonczenie igrzysk by moc spokojnie
      mordowac
    • tuba73 Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 08:04
      tybet górą!!! puścić chiny z dymem
      • visavis2 Re: Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 22:00
        Niestety, bedzie dokladnie odwrotnie... Doskonaly pretekst dla Chin,
        by zalatwic Tybet krwawo, bezlitosnie i na dobre. Bardzo sie martwie.
    • wyrocz.nia a czy można przyglądać się jak Irak, Afganistan 15.03.08, 08:06
      zostały zamienione przez żydobuszmenów w cmentarzyska?
    • malwina666 żal serce ściska, bo nie mają szans, ale 15.03.08, 10:32
      może rzeczywiście świat przypomni sobie o tym, o czym nie chce pamiętać. Np. o
      więzieniu Drapczi: tiny.pl/4tv2
      • takeyoshi Re: żal serce ściska, bo nie mają szans, ale 15.03.08, 10:41
        Heh, szczerze, świat ma Tybet w głębokim poważaniu, bo jego mieszkańcy nie mają
        nic do zaoferowania, e.g. ropa etc. :D W telewizji może to wyglądać ładnie, jak
        wielcy bojownicy o wolność i demokrację wstawiają się za Tybetańczykami, ale
        każdy doskonale wie, że gdy zajdzie potrzeba, to nie kiwną nawet palcem...
        • abhaod Re: żal serce ściska, bo nie mają szans, ale 15.03.08, 11:56
          toś się kolego bardzo, ale to bardzo pomylił
          www.globtroter.pl/tybet/fauna.html
    • jk2007 czekam na polskie "our and your freedom" dla Tybet 15.03.08, 10:49
      • indywidualismus Re: czekam na polskie "our and your freedom" dla 15.03.08, 11:29
        Nie doczekasz się. W polityce liczą się władza i pieniądze, a nie prawa
        człowieka. To smutne, ale tak uważam.
        • margala Re: czekam na polskie "our and your freedom" dla 16.03.08, 15:46
          indywidualismus napisał:

          > Nie doczekasz się. W polityce liczą się władza i pieniądze, a nie prawa
          > człowieka. To smutne, ale tak uważam.

          Dziś była demonstracja pod ambasadą chińska w Warszawie:
          fotoforum.gazeta.pl/72,2,746,77065999.html
          Przemówili też polscy parlamentarzyści:
          ratujtybet.org/aktualnosci/2008-03-14-Polscy_Parlamentarzysci_w_sprawie_Tybetu
          PozdrawiaM.
    • bloody_rabbit Olewam te igrzyska 15.03.08, 11:32
      Niech ci bandyci sobie organizuja drugi Berlin 1936, ja tego ogladac nie bede.
      • itilli Re: Olewam te igrzyska 15.03.08, 19:25
        bloody_rabbit napisał:

        > Niech ci bandyci sobie organizuja drugi Berlin 1936, ja tego ogladac nie bede.
        >
        ja też. i mam nadzieje że jak najwiecej ludzi postąpi jak my. bojkot.
    • xabc123 Trzeba zbojkotować chińską olimpiadę 15.03.08, 11:40
      Zerwać stosunki dyplomatyczne ze zbrodniczym reżimem! Rozwój Chin to katastrofa
      dla świata, który kiedyś zapłaci wysoki rachunek za przymykanie oczu na
      bezprawie, a wszystko dla uzyskania doraźnych zysków.
    • jk2007 Kosowo, Tybet 15.03.08, 11:46
      nastepnie Slask?
    • kretowski Nie kupuj Made In PRC 15.03.08, 11:49
      PRC - Popular Republic China.
      Czy jest to w Polsce możliwe, żeby nie kupować tego parszywego szajsu?
      We Włoszech jest już nawet sieć sklepów pod nazwą NIC Z CHIN
      • ania.zywiec Re: Nie kupuj Made In PRC 19.09.08, 21:48
        szkoda tylko ze w naszych sklepach obsługa nie wie co to znaczy
        P.R.C i Ch.R.L a to wszystko Chiny..już od miesiaca szukam kafetiery
        nie wyprodukowanej w Chinach...szok..teraz sprowadzaja do POlski
        takie made in P.R.C distibuito Italy..czlowiek patrzy Italy i
        bierze!!!i pije kawe z chinska chemia no szok!!!pozostaje kupic
        Bialletti zaplacic slono ale miec made in Italy...;(
      • paulakielczewska Re: Nie kupuj Made In PRC 23.01.10, 20:40
        Witam. Jak mam rozumieć Made in Macau?? Znalazłam w internecie dwa
        wyjaśnienia - coś tam z Chin i miasto czy prowincja we Francji,
        które jest prawidłowe?? Pozdrawiam
      • vidmar Re: Nie kupuj Made In PRC 12.07.10, 16:54
        Panie jako osoba bezrobotna idę do sklepu kupić czajnik. Widzę na półce taki za
        30 zł made in PRC i taki za 130 zł made in whatever. Więc chyba oczywiste jest
        że wezmę ten tańszy, ale jak mi dopłacisz te 100 zł to pogadamy.
    • kretowski Spalmy jakiś chiński bar 15.03.08, 11:52
      I Media-Market gdzie wszystko jest z Chin.
    • kretowski Głeboko zakorzeniony żal narodu żydowskiego 15.03.08, 11:56
      Jan Tomasz Duży
    • rizan37 Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 12:17
      A dopiero co, odmawiając przyjęcia Dalaj Lamy, Papież sprzedał Tybet chyba za
      pozwolenie mianowania dostojników kościoła katolickiego w Chinach, w każdym
      razie za poprawniejsze stosunki Watykanu z Chinami!
    • figo66 Re: Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 20:21
      Przewrocila sie pierwsza kostka z kosowskiego domina
    • naturat Nadawanie niepodległości to biznes USA nie opłaca 15.03.08, 20:23
      Nadawanie niepodległości to biznes USA nie opłaca się dawać tybetowi
      niepodległości.
    • homer_jay zbojkotowac Olimpjade w Chinach !!!! 15.03.08, 21:10
      NIE DOSC ZE CALY SWIAT ROBI Z NIMI INTERESY TO JESZCZE BEDZIE TAM
      OLIMPJADA, JEZELI TO BYL BY INNY KRAJ TO BOJKOT JUZ DAWNO BYLBY, ALE
      TU LICZY SIE TYLKO
      $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
      $$$$$$$$$$$$$$$$$4....

      POLSKA I INNE KRAJE POWINNY ZBOJKOTOWAC OLIMPJADE BEJING 2008 !!!!
    • wielki_czarownik I po co? 15.03.08, 23:32
      Dostaną łupnia i tyle. Tybet przegrał i tyle. Czas się pogodzić z tym, że wolnego Tybetu nie będzie.
      • fantomas_rulez Olimpiada w PekinNIE!!!!! 16.03.08, 07:49
        zawody w zabijaniu! sportowe strzelanie do demonstrantow? brawo prawa
        czlowieka!!!!
        • wielki_czarownik Phi 16.03.08, 14:07
          W Europie prawa człowieka służą głównie kryminalistom.
    • martezja Najnowsze wiadomości z TYBETU 16.03.08, 00:31
      Projekt Monitor Olimpijski ma na celu umożliwienie jak najszerszej grupie osób
      zaangażowanie się w działania na rzecz poprawy sytuacji praw człowieka w czasie
      Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku.

      www.olimpiada2008.info.pl/
      NAJNOWSZE INFORMACJE Z TYBETU!
      DZIAŁAJ: POPRZYJ LIST DO PREMIERA!
      W TYBECIE TRWAJĄ NAJWIĘKSZE OD 20 LAT DEMONSTRACJE! POLICJA STRZELA DO TŁUMU!

      ratujtybet.org/aktualnosci/2008-03-14-DRAMAT_W_LHASIE
    • henrywigo Tybet powstał przeciw Chinom 16.03.08, 03:19
      I po co ta checa w Tybecie.Kto to i dlaczego inspiruje.Co sie
      spdziewaja z tego wybryku inspiratorzy.Chiny sa potezne i nie pozwola
      sobie na walesowanie tej czesci kraju ktory zawsze do nich
      nalezal.Na takie wydziwy zawsze sie pieniadze znajda i ochotnicy do
      rozrobki.Ale jak kurz opadnie i trzeba bedzie pozbierac stluczone
      szklo to zostanie tylko bezsilna zlosc,albo gorzej.Ani Chiny nie
      zrezygnuja z Tybetu ani sie nie cofna przed prowokacja Dalej Lamy
      a inspiratorom prowokacji znowu pokaza piesc.
      • kapitan.kirk Re: Tybet powstał przeciw Chinom 16.03.08, 09:24
        henrywigo napisał:

        > I po co ta checa w Tybecie.Kto to i dlaczego inspiruje.

        Żżżżżżydzi oczywiście; jak zawsze (tym razem dla niepoznaki
        przebrani nie tylko za masonów, ale i za Tybetańczyków).
        Pzdr
        • anka5515 Re: Tybet powstał przeciw Chinom 17.03.08, 15:09
          i cykliści
      • wet3 Re: henrywigo 24.01.10, 15:57
        henrywigo napisał:

        > I po co ta checa w Tybecie.Kto to i dlaczego inspiruje.Co sie
        > spdziewaja z tego wybryku inspiratorzy.Chiny sa potezne i nie
        pozwola
        > sobie na walesowanie tej czesci kraju ktory zawsze do nich
        > nalezal.Na takie wydziwy zawsze sie pieniadze znajda i ochotnicy do
        > rozrobki.Ale jak kurz opadnie i trzeba bedzie pozbierac stluczone
        > szklo to zostanie tylko bezsilna zlosc,albo gorzej.Ani Chiny nie
        > zrezygnuja z Tybetu ani sie nie cofna przed prowokacja Dalej Lamy
        > a inspiratorom prowokacji znowu pokaza piesc.

        A od kiedy to Tybet "zawsze" nalezal do Chin "chistoryku" z bozej
        laski???! Tybet byl zawsze niepodlegly i tylko chyba raz byl lennem
        Chin na krotki okres czasu. Chiny po prostu podbily ten niezalezny
        kraj w (chyba) 1950 roku i bezprawnie okupuja go do dzis, a swiat
        (jak zwykle!!!) stoi po stronie silniejszego a slabego ma gdzies!!!
    • ethebor Reklama na stronie jest niesmaczna 16.03.08, 07:30
      Na stronie tego forum pojawia sie banner
      "Zainwestuj w dynamiczne kraje Brazylia Rosja Indie Chiny"
      Nie powinno sie tak automatycznie wrzucac reklam.
      • rijselman12.0 Chiny -kolos na glinianych stopach... 16.03.08, 09:39
        ...dlugo nie pociagna.-Ich wzrost gospodarczy nie ma zadnego
        oparcia,procz konsumpcyjnego glodu Zachodu.-Baza produkcyjna jest
        przestarzala a spoleczenstwo sie starzeje zbyt szybko.-Fajnie jest
        pokazywac nowy Szanghaj czy olimpiade...-spojrzmy na reszte...
    • arahat1 tylko swinie jada na olimpiae w pekinie!!!jadac 16.03.08, 09:02
      tam popieraja zabijanie i obozy koncentracyjne w chinach!!!
    • sfuj_hlop Olimpiada w Pekinie - szowinistyczna impreza 16.03.08, 14:14
      Olimpiada w Pekinie będzie najbardziej szowinistyczną imprezą w historii sportu.
      Przedsmak tego co nas czeka pokazała już Korea Płd. na olimpiadzie w Seulu '88 i
      mistrzostwach świata w piłce nożnej '02. Chiny do tej karykaturalnej odmiany
      sportu (przypominam choćby jaką potęgą pięściarską okazała się Korea Płd. na
      olimpiadzie i światową potęgą piłkarską na MŚ) dorzucają jeszcze całkowite
      zaprzeczenie olimpijskiej tradycji zachowania pokoju w roku zawodów sportowych.
      Ale co takie Chiny mają wspólnego z europejską tradycją olimpiad?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka