hapita 15.03.08, 07:04 Czy można spokojnie przygladać się jak płoną sklepy,samochody i rabowane są towary sklepowe? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piehemoth Re: Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 07:11 Niczym na wybrzeżu w grudniu 1970, co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
tingri demonstracja 16.03 o 13.00 pod chinska ambasada 15.03.08, 12:22 aktualizowane info o sytuacji w tybecie ratujtybet.org/aktualnosci/2008-03-14-DRAMAT_W_LHASIE "Dziś o godzinie 18.00 w programie Horyzont (TVN) będziemy mówić o sytuacji w Tybecie" Program Tybetański wykonał dziś dziesiątki telefonów, maili i faxów, aby doprowadzić do zajęcia oficjalnego stanowiska przez Rząd RP. Rzecznik MSZ poinformował, że w najbliższych dniach można się spodziewać stanowiska Polski. Obrońcy praw człowieka informują o demonstracji solidarności z Tybetańczykami w niedzielę, 16 marca, o godzinie 13.00 pod Ambasadą Chin w Warszawie. Nasz tybetański przyjaciel z Austrii informuje: „Właśnie rozmawiałem z jedną osobą w Czengdu, która rozmawiała ze swoim bratem w Lhasie, który został ranny. Sytuacja jest okropna. Osoba płakała rozmawiając i opowiedziała, że wiele osób zostało zabitych. Chińczycy strzelali do wszystkich, krew i ciała leżą na ulicy dookoła Tsuglakangu w Lhasie. Wiele osób zostało wsadzonych do więzienia i tam bitych. Tybetańczycy byli zmuszeni do bicia własnych ludzi. Wielu odmówiło. Podróże zostały zakazane. Osoba apelowała o pomoc.” Odpowiedz Link Zgłoś
honecker32 Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 07:34 teraz te protesty maja jakas chociaz minimalna szanse. Przynajmniej czesc uczestnikow ucieknie za granice i nie zostana zabita. Pekin bedzie musial poczekac na zakonczenie igrzysk by moc spokojnie mordowac Odpowiedz Link Zgłoś
tuba73 Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 08:04 tybet górą!!! puścić chiny z dymem Odpowiedz Link Zgłoś
visavis2 Re: Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 22:00 Niestety, bedzie dokladnie odwrotnie... Doskonaly pretekst dla Chin, by zalatwic Tybet krwawo, bezlitosnie i na dobre. Bardzo sie martwie. Odpowiedz Link Zgłoś
wyrocz.nia a czy można przyglądać się jak Irak, Afganistan 15.03.08, 08:06 zostały zamienione przez żydobuszmenów w cmentarzyska? Odpowiedz Link Zgłoś
malwina666 żal serce ściska, bo nie mają szans, ale 15.03.08, 10:32 może rzeczywiście świat przypomni sobie o tym, o czym nie chce pamiętać. Np. o więzieniu Drapczi: tiny.pl/4tv2 Odpowiedz Link Zgłoś
takeyoshi Re: żal serce ściska, bo nie mają szans, ale 15.03.08, 10:41 Heh, szczerze, świat ma Tybet w głębokim poważaniu, bo jego mieszkańcy nie mają nic do zaoferowania, e.g. ropa etc. :D W telewizji może to wyglądać ładnie, jak wielcy bojownicy o wolność i demokrację wstawiają się za Tybetańczykami, ale każdy doskonale wie, że gdy zajdzie potrzeba, to nie kiwną nawet palcem... Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: żal serce ściska, bo nie mają szans, ale 15.03.08, 11:56 toś się kolego bardzo, ale to bardzo pomylił www.globtroter.pl/tybet/fauna.html Odpowiedz Link Zgłoś
indywidualismus Re: czekam na polskie "our and your freedom" dla 15.03.08, 11:29 Nie doczekasz się. W polityce liczą się władza i pieniądze, a nie prawa człowieka. To smutne, ale tak uważam. Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: czekam na polskie "our and your freedom" dla 16.03.08, 15:46 indywidualismus napisał: > Nie doczekasz się. W polityce liczą się władza i pieniądze, a nie prawa > człowieka. To smutne, ale tak uważam. Dziś była demonstracja pod ambasadą chińska w Warszawie: fotoforum.gazeta.pl/72,2,746,77065999.html Przemówili też polscy parlamentarzyści: ratujtybet.org/aktualnosci/2008-03-14-Polscy_Parlamentarzysci_w_sprawie_Tybetu PozdrawiaM. Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Olewam te igrzyska 15.03.08, 11:32 Niech ci bandyci sobie organizuja drugi Berlin 1936, ja tego ogladac nie bede. Odpowiedz Link Zgłoś
itilli Re: Olewam te igrzyska 15.03.08, 19:25 bloody_rabbit napisał: > Niech ci bandyci sobie organizuja drugi Berlin 1936, ja tego ogladac nie bede. > ja też. i mam nadzieje że jak najwiecej ludzi postąpi jak my. bojkot. Odpowiedz Link Zgłoś
xabc123 Trzeba zbojkotować chińską olimpiadę 15.03.08, 11:40 Zerwać stosunki dyplomatyczne ze zbrodniczym reżimem! Rozwój Chin to katastrofa dla świata, który kiedyś zapłaci wysoki rachunek za przymykanie oczu na bezprawie, a wszystko dla uzyskania doraźnych zysków. Odpowiedz Link Zgłoś
kretowski Nie kupuj Made In PRC 15.03.08, 11:49 PRC - Popular Republic China. Czy jest to w Polsce możliwe, żeby nie kupować tego parszywego szajsu? We Włoszech jest już nawet sieć sklepów pod nazwą NIC Z CHIN Odpowiedz Link Zgłoś
ania.zywiec Re: Nie kupuj Made In PRC 19.09.08, 21:48 szkoda tylko ze w naszych sklepach obsługa nie wie co to znaczy P.R.C i Ch.R.L a to wszystko Chiny..już od miesiaca szukam kafetiery nie wyprodukowanej w Chinach...szok..teraz sprowadzaja do POlski takie made in P.R.C distibuito Italy..czlowiek patrzy Italy i bierze!!!i pije kawe z chinska chemia no szok!!!pozostaje kupic Bialletti zaplacic slono ale miec made in Italy...;( Odpowiedz Link Zgłoś
paulakielczewska Re: Nie kupuj Made In PRC 23.01.10, 20:40 Witam. Jak mam rozumieć Made in Macau?? Znalazłam w internecie dwa wyjaśnienia - coś tam z Chin i miasto czy prowincja we Francji, które jest prawidłowe?? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
vidmar Re: Nie kupuj Made In PRC 12.07.10, 16:54 Panie jako osoba bezrobotna idę do sklepu kupić czajnik. Widzę na półce taki za 30 zł made in PRC i taki za 130 zł made in whatever. Więc chyba oczywiste jest że wezmę ten tańszy, ale jak mi dopłacisz te 100 zł to pogadamy. Odpowiedz Link Zgłoś
kretowski Spalmy jakiś chiński bar 15.03.08, 11:52 I Media-Market gdzie wszystko jest z Chin. Odpowiedz Link Zgłoś
kretowski Głeboko zakorzeniony żal narodu żydowskiego 15.03.08, 11:56 Jan Tomasz Duży Odpowiedz Link Zgłoś
rizan37 Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 12:17 A dopiero co, odmawiając przyjęcia Dalaj Lamy, Papież sprzedał Tybet chyba za pozwolenie mianowania dostojników kościoła katolickiego w Chinach, w każdym razie za poprawniejsze stosunki Watykanu z Chinami! Odpowiedz Link Zgłoś
figo66 Re: Tybet powstał przeciw Chinom 15.03.08, 20:21 Przewrocila sie pierwsza kostka z kosowskiego domina Odpowiedz Link Zgłoś
naturat Nadawanie niepodległości to biznes USA nie opłaca 15.03.08, 20:23 Nadawanie niepodległości to biznes USA nie opłaca się dawać tybetowi niepodległości. Odpowiedz Link Zgłoś
homer_jay zbojkotowac Olimpjade w Chinach !!!! 15.03.08, 21:10 NIE DOSC ZE CALY SWIAT ROBI Z NIMI INTERESY TO JESZCZE BEDZIE TAM OLIMPJADA, JEZELI TO BYL BY INNY KRAJ TO BOJKOT JUZ DAWNO BYLBY, ALE TU LICZY SIE TYLKO $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$4.... POLSKA I INNE KRAJE POWINNY ZBOJKOTOWAC OLIMPJADE BEJING 2008 !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik I po co? 15.03.08, 23:32 Dostaną łupnia i tyle. Tybet przegrał i tyle. Czas się pogodzić z tym, że wolnego Tybetu nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
fantomas_rulez Olimpiada w PekinNIE!!!!! 16.03.08, 07:49 zawody w zabijaniu! sportowe strzelanie do demonstrantow? brawo prawa czlowieka!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Phi 16.03.08, 14:07 W Europie prawa człowieka służą głównie kryminalistom. Odpowiedz Link Zgłoś
martezja Najnowsze wiadomości z TYBETU 16.03.08, 00:31 Projekt Monitor Olimpijski ma na celu umożliwienie jak najszerszej grupie osób zaangażowanie się w działania na rzecz poprawy sytuacji praw człowieka w czasie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. www.olimpiada2008.info.pl/ NAJNOWSZE INFORMACJE Z TYBETU! DZIAŁAJ: POPRZYJ LIST DO PREMIERA! W TYBECIE TRWAJĄ NAJWIĘKSZE OD 20 LAT DEMONSTRACJE! POLICJA STRZELA DO TŁUMU! ratujtybet.org/aktualnosci/2008-03-14-DRAMAT_W_LHASIE Odpowiedz Link Zgłoś
henrywigo Tybet powstał przeciw Chinom 16.03.08, 03:19 I po co ta checa w Tybecie.Kto to i dlaczego inspiruje.Co sie spdziewaja z tego wybryku inspiratorzy.Chiny sa potezne i nie pozwola sobie na walesowanie tej czesci kraju ktory zawsze do nich nalezal.Na takie wydziwy zawsze sie pieniadze znajda i ochotnicy do rozrobki.Ale jak kurz opadnie i trzeba bedzie pozbierac stluczone szklo to zostanie tylko bezsilna zlosc,albo gorzej.Ani Chiny nie zrezygnuja z Tybetu ani sie nie cofna przed prowokacja Dalej Lamy a inspiratorom prowokacji znowu pokaza piesc. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: Tybet powstał przeciw Chinom 16.03.08, 09:24 henrywigo napisał: > I po co ta checa w Tybecie.Kto to i dlaczego inspiruje. Żżżżżżydzi oczywiście; jak zawsze (tym razem dla niepoznaki przebrani nie tylko za masonów, ale i za Tybetańczyków). Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: henrywigo 24.01.10, 15:57 henrywigo napisał: > I po co ta checa w Tybecie.Kto to i dlaczego inspiruje.Co sie > spdziewaja z tego wybryku inspiratorzy.Chiny sa potezne i nie pozwola > sobie na walesowanie tej czesci kraju ktory zawsze do nich > nalezal.Na takie wydziwy zawsze sie pieniadze znajda i ochotnicy do > rozrobki.Ale jak kurz opadnie i trzeba bedzie pozbierac stluczone > szklo to zostanie tylko bezsilna zlosc,albo gorzej.Ani Chiny nie > zrezygnuja z Tybetu ani sie nie cofna przed prowokacja Dalej Lamy > a inspiratorom prowokacji znowu pokaza piesc. A od kiedy to Tybet "zawsze" nalezal do Chin "chistoryku" z bozej laski???! Tybet byl zawsze niepodlegly i tylko chyba raz byl lennem Chin na krotki okres czasu. Chiny po prostu podbily ten niezalezny kraj w (chyba) 1950 roku i bezprawnie okupuja go do dzis, a swiat (jak zwykle!!!) stoi po stronie silniejszego a slabego ma gdzies!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ethebor Reklama na stronie jest niesmaczna 16.03.08, 07:30 Na stronie tego forum pojawia sie banner "Zainwestuj w dynamiczne kraje Brazylia Rosja Indie Chiny" Nie powinno sie tak automatycznie wrzucac reklam. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Chiny -kolos na glinianych stopach... 16.03.08, 09:39 ...dlugo nie pociagna.-Ich wzrost gospodarczy nie ma zadnego oparcia,procz konsumpcyjnego glodu Zachodu.-Baza produkcyjna jest przestarzala a spoleczenstwo sie starzeje zbyt szybko.-Fajnie jest pokazywac nowy Szanghaj czy olimpiade...-spojrzmy na reszte... Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 tylko swinie jada na olimpiae w pekinie!!!jadac 16.03.08, 09:02 tam popieraja zabijanie i obozy koncentracyjne w chinach!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sfuj_hlop Olimpiada w Pekinie - szowinistyczna impreza 16.03.08, 14:14 Olimpiada w Pekinie będzie najbardziej szowinistyczną imprezą w historii sportu. Przedsmak tego co nas czeka pokazała już Korea Płd. na olimpiadzie w Seulu '88 i mistrzostwach świata w piłce nożnej '02. Chiny do tej karykaturalnej odmiany sportu (przypominam choćby jaką potęgą pięściarską okazała się Korea Płd. na olimpiadzie i światową potęgą piłkarską na MŚ) dorzucają jeszcze całkowite zaprzeczenie olimpijskiej tradycji zachowania pokoju w roku zawodów sportowych. Ale co takie Chiny mają wspólnego z europejską tradycją olimpiad? Odpowiedz Link Zgłoś