1julia11
05.04.08, 09:29
Jedno i drugie było bardzo dobre.
Zwłaszcza spot Kurskiego był bardzo dobry, mimo iż Pan Prezydent
miał później zastrzeżenia. Spot Kurskiego - dopowiedział
niedowiarkom, że Traktat Lizboński trzeba zabezpieczyć.
Zarówno rząd jak i sejm - na oślep pędzą - do kąd? do czego?
Jeszcze 20 państw ma się ustosunkować - im się nie śpieszy. Do końca
roku daleko - mają czas.
Tym bardziej, że oto deputowany Niemiec zaskarżył Traktat Lizboński,
że ogranicza demokrację. Blady strach padł na liberałów i libertynów
z Brukseli.
Zobaczymy jak to się skończy. Co by to było, gdyby to był Polak i w
dodatku z PiS. Koniec świata. Szkoda gadać. Apokalipsa. Stan wojenny
wprowadziłby tym razem Tusk, Komorowski, Sikorski, Klich i
Schetyna.