internauta2007 Bolek! Czyściłes teczki z Michnikiem w MSW, ale ni 18.05.08, 13:46 Bolek! Czyściłeś teczki z Michnikiem w MSW sobie i innym , ale nie przewidziałeś istnienia IPN i ich koronkowej roboty scalającej w jedną całość informacji z teczek pracy innych agentów, inwigilacji, rozpracowań operacyjnych w których przewijał się TW "Bolek". Michnik za trzymanie gęby na kłódke dostał szmatławca "Wyborowego". Odpowiedz Link Zgłoś
kuma1 Jeżeli jest prawdą,że istnieją w IPN historycy 18.05.08, 13:49 którzy zamiast wyjaśniać i dochodzić prawdy idą pod rękę z Wyszkowskim w szkalowanie zwycięskiej Solidarnośći pod dowódctwem pana Prezydenta Wałęsy,to ten cały IPN należy zamknąć a dokumenty udostępnić w formie elektronicznej wszystkim zainteresowanym.Listę SB z nazwiska i adresu ,którzy rozpracowywali Wałęsę i Solidarność podać do publicznej wiadomości .Sami zapytamy co widzieli a co kazano im widzieć.IPN wynika z tego ma zadania polityczne a nie historyczne.Zaczyna mataczyć jak dawna SB.Wiarygodność IPN zbliża się do zera skoro z Wałęsy chcą zrobić konfidenta.Czyste wariactwo które w normalnym państwie powinno być natychmiast z urzędu osądzone. Nic dziwnego,że na świecie przemiany łączy się z obaleniem muru Berlińskiego skoro mamy historyków psycholi. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Prawda szkaluje jedynie kłamców. 18.05.08, 14:15 Jeśli ktoś stworzył własny mit to jego problem. Odpowiedz Link Zgłoś
kiczkis Re: Jeżeli jest prawdą,że istnieją w IPN historyc 18.05.08, 14:33 Autor: kuma1 18.05.08, 13:49Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz cytującOdpowiedz którzy zamiast wyjaśniać i dochodzić prawdy idą pod rękę z Wyszkowskim w szkalowanie zwycięskiej Solidarnośći pod dowódctwem pana Prezydenta Wałęsy,to ten cały IPN należy zamknąć a dokumenty udostępnić w formie elektronicznej wszystkim zainteresowanym.Listę SB z nazwiska i adresu ,którzy rozpracowywali Wałęsę i Solidarność podać do publicznej wiadomości .Sami zapytamy co widzieli a co kazano im widzieć.IPN wynika z tego ma zadania polityczne a nie historyczne.Zaczyna mataczyć jak dawna SB.Wiarygodność IPN zbliża się do zera skoro z Wałęsy chcą zrobić konfidenta.Czyste wariactwo które w normalnym państwie powinno być natychmiast z urzędu osądzone. Nic dziwnego,że na świecie przemiany łączy się z obaleniem muru Berlińskiego skoro mamy historyków psycholi. --------------------------------------------------------- Ale O CO CIEBIE KAROL BIEGA???? Kto chce MATACZYC "jak dawna SBe"??? - W CZYM mataczyc??? - W CZYM?? Nawet jak zamkniesz "ten caly IPN", to CO ZROBICIE z milionami Polakow, ktorzy i bez IPN-U wiedzieli DOKLADNIE TO SAMO o "Bolku" i TO SAMO mysleli!!! Wszystkich wystrzelasz i pozamykasz? - Na wszystkich doniesiesz i zabronisz im MYSLEC?? Od kiedy to IPN "z Wałęsy chce zrobić konfidenta"????? Od kiedy istnieje IPN, a od kiedy istnieje H.Jagielski.. sp.Szyler.. Jasiński.. Gowlik.. Karpiński.. Borkowski.. - sp.Lenarciak.. Suszka.. Krukowski.. Weprzędza.. Żmuda.. Animucki.. Mioto.. Zarzycki.. - i inni na ktorych donosil kapus "Bolek"?? - - A od kiedy istnieje A.Walentynowicz czy A.Gwiazda?? - Przed.. czy "po" IPN-ie sie narodzili?? I czy to czasami nie ci wymienieni rzeczywistosc tworzyli, a IPN tylko DOKUMENTUJE przeszlosc?? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach prasow.. 18.05.08, 13:51 Panie Wałęsa vel Bolek a może tak apartamencik w szpitaliku dla psychicznie chorych.Należało myśleć jak razem z Michnikiem buszowałeś w archiwach SB przez trzy tygodnie a co tam robiłeś???? Ile teczek zwinąłeś? Czy myślałeś że nikt się o tym nie dowie.Gościu jesteś przegrany !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kuma1 Re: Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach pras 18.05.08, 14:05 Po pana słwownictwie wnioskuję,że nie ma pan za wiele lat a tamten okres PRL na pewno.Więc jak masz wiedzę wielkości groszku to dobrze by było najpierw porozmawiać z kimś kto ten okres przeżył,brał w tym udział ,stał naprzeciw SB i nie raz dostał po krzyżu.Na razie niestety Pan i wielu na tym forum wypowiadacie się w sprawie o której nie macie zielonego pojęcia.To ,że dziś możecie pleść te swoje brednie to m.n. zdobycz Wałęsy i Solidarności i wielu nieznanych ale wielkich duchem i siłą woli Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach pras 18.05.08, 14:12 Idac twoim torem mozna stwierdzic ze to zasluga kata-Jaruzelskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 Re: Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach pras 18.05.08, 14:13 kuma1 napisał: > Po pana słwownictwie wnioskuję,że nie ma pan za wiele lat a tamten > okres PRL na pewno.Więc jak masz wiedzę wielkości groszku to dobrze > by było najpierw porozmawiać z kimś kto ten okres przeżył,brał w tym > udział ,stał naprzeciw SB i nie raz dostał po krzyżu.Na razie > niestety Pan i wielu na tym forum wypowiadacie się w sprawie o > której nie macie zielonego pojęcia.To ,że dziś możecie pleść te > swoje brednie to m.n. zdobycz Wałęsy i Solidarności i wielu > nieznanych ale wielkich duchem i siłą woli Polaków. a kolega to smuge ciągnął razem z tuskiem? chopie, wałęsa musiał być bo system potrzebował kogoś na kogo "zrzuci pierestrojke". i nie bredź tylko popatrz na to co czerwonym dał i zagwarantował ten co zwany jest elektrykiem a nie posiada nawet dyplomu technika. nie ten to inny by był. no chyba, że wierzysz w to co mówi wałęsa. to powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
tepicpo Re: Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach pras 18.05.08, 14:23 kuma1 napisał: > Po pana słwownictwie wnioskuję,że nie ma pan za wiele lat a tamten > okres PRL na pewno.Więc jak masz wiedzę wielkości groszku to dobrze > by było najpierw porozmawiać z kimś kto ten okres przeżył,brał w tym > udział ,stał naprzeciw SB i nie raz dostał po krzyżu.Na razie > niestety Pan i wielu na tym forum wypowiadacie się w sprawie o > której nie macie zielonego pojęcia.To ,że dziś możecie pleść te > swoje brednie to m.n. zdobycz Wałęsy i Solidarności i wielu > nieznanych ale wielkich duchem i siłą woli Polaków. wielu było takich, którzy dostali po krzyżu i nie zdradzili kolegów. dziś "polska" o nich nie pamięta. W zamian czyni się honory co najmniej dwuznacznym postaciom, typu b. prezydent, michnik, bartoszewski, którzy niejeden ciemny incydent mają w swoim życiorysie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Kto pomagal Walesie?....................... 18.05.08, 13:53 Co sie wiec stalo z aktami Walesy? W 1993 r. Janusz Kaczmarek, do niedawna szef MSWiA, a wówczas prokurator rejonowy w Gdyni, nadzorował nielegalną operację Urzędu Ochrony Państwa UOP przejął wówczas dokumenty z teczek SB, m.in. Lecha Wałęsy .Kaczmarek odegrał kluczową rolę w tej sprawie. Nadzorował ją jako prokurator rejonowy, a sprawę prowadził jego przyjaciel prok. Maciej Schulz (dziś naczelnik pionu śledczego IPN w Gdańsku). Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Kto pomagal Walesie?....................... 18.05.08, 13:56 Urodzil sie w 1946 roku w Warszawie.Adam Michnik pochodzi z rodziny przedwojennych działaczy Komunistycznej Partii Polski. W 1961 jeszcze jako uczeń liceum brał udział w spotkaniach Klubu Krzywego Koła, a po jego zamknięciu był jednym z założycieli dyskusyjnego Klubu Poszukiwaczy Sprzeczności (forum dyskusyjnego młodych ludzi rozczarowanych rzeczywistością PRL).Jego poglady polityczne ulegaly ewolucji.Byl rozczarowany PRLem ale wierzyl ze socjalizm to jedyny prawdziwy cel jego zycia.Byl niechcianym dzieckiem PRLu.Byl jednym z tych ktorzy chcieli zmian bez ruszania zasad ustrojowych.To sie dokonalo dwukrotnie w 1956 roku oraz 1970.Rewolucja lub jak kto woli czystki wewnatrz socjalizmu dla dalszego jego funkcjonowania.Michnik od samego poczatku zyje z lewej strony sceny politycznej.To jego prywatne bagno.Przejecie Gazety Wyborczej pozwolilo wytrawnemu manipulatorowi jakim byl Michnik oddzialywac juz nie tylko na lewa strone ale na cala Polske.To Solidarnosc a takze wladze komunistyczne wykreowaly z niego opozycjoniste.Czy KOR-lewica to opozycja?Opozycja ale wewnatrz lewej strony.Z dzisiejsza opozycja nie mialo i nie ma to nic wspolnego.Srodowisko Michnika to niestety szkodniki.Manipulatorzy rzeczywistoscia.Po 1989 roku rola Michnika w zmianach jest przeogromna.Opozycjonista ma dostep do akt agentow bezpieki.ako jeden z pierwszych.Co tam zobaczyl i co wyniosl a co skasowal?Dlaczego te pytania nie padaja publicznie? Michnik wobec wlasnego kraju zachowywal sie jak zwykla pijawka.Dla krwi gotowy byl prowokacjami,szyderstwem,klamstwem,ponizaniem zniszczyc kazdy nowy autorytet.Pozostalo mu to do dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 jak to jest być dzieckiem donosiciela? 18.05.08, 14:02 to chyba straszne, co? Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Wystarczy 1 konferencja na której powiesz PRAWDĘ. 18.05.08, 14:04 I tyle. Ale do tego trzeba odwagi której nadal brak... Odpowiedz Link Zgłoś
radca pod moim Przewodem - rozejdziem sie z Narodem ? 18.05.08, 14:08 tak bym to widzial - te cala Prywate i Sobie-Panstwo u Lecha Walesy. Jest grubianski,egoistyczny, chwalipieta, furiat i despota,absolutnie zatracone zostaly idealy Solidarnosci - tylko i wylacznie poprzez dzialania egoistyczne Lecha Walesy ... prywata i wielki egoizm - to aktualna wizytowka Lecha Walesy... no i do tego nieokzresanie.... ale to juz wynika z jego perfiidii i obludy radca Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: pod moim Przewodem - rozejdziem sie z Narodem 18.05.08, 14:11 a klamie jak z nut radca Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Jak mozna? 18.05.08, 14:04 Powiedziec kapusiowi ze kapus?Nie wolno mowic prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Walesa zada uczestnictwa ... 18.05.08, 14:09 Mdlosci mozna dostac! Bolek znow roozsiewa smrod na cala Polske. Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Wałęsie, należy wytoczyć z urzędu sprawę karną! 18.05.08, 14:13 za zniszczenie w roku 1992 archiwalnych dokumentów, potwierdzających niezbicie jego współpracę z SB w latach 1970-1976, jako TW BOLEK!!! sprawa jest bezdyskusyjna. Zniszcznie prze Wałęsę oryginałów (głównie raportów, zobowiązania do współpracy oraz pokwitowań pobranych za donosy pieniędzy) nic mu nie dało, gdyż zachowały się kopie oraz analizy oficera prowadzącego TW BOLKA - czyli Lecha Wałęsę. Informacje tam zawarte są tak przekonywające swoim autentyzmem, że cała ta dyskusja jest bezprzedmiotowa!!! Zdumiewa mnie tylko zaprzaństwo i brak zasad moralnych zaprezentowane przez p. prof. Kieresa, który w roku 2000 przy okazji kuriozalnego kandydowania Wałęsy na prezydenta RP, pospieszył do sądu lustracyjnego z informacją, że Wałęsa nie był TW Bolkiem, co było nieprawdą i nadużyciem. Jak profesor, czytając pewne dokumenty (nie ma znaczenia czy to są kopie, liczy sie ich treść) mógł stwierdzić, że Wałęsa nie był TW? Jak sąd, mając tak przekonywający materiał dowodowy, mógł nie zauważyć współpracy i zasugerować się nieuczciwą opinią p. prof. Kieresa?. Gdzie tutaj szacunek dla prawdy, uczciwości i zwykłej przyzwoitości? Ten TW Bolek - Lech Wałęsa niech się wreszcie zamknie i siedzi cicho, bo gdy IPN zacznie szperać w teczkach, to znajdzie jeszcze więcej niezbitych dowodów jego agenturalnej przeszłości!!! Przecież w ten sposób doigrał się Leszek Moczulski, który sadził, że jego teczki nie ma i można zakłamać własną przeszłość. LECHU WAŁESO!!! NIKT NIE JEST TAK BOGATY, BY MÓGŁ ZAKŁAMAĆ WŁASNĄ PRZESZŁOŚĆ!!! Zrozum wreszcie chłopie, że ponad wszelką wątpliwość byłeś TW Bolkiem!!! KONIEC KROPKA. Odpowiedz Link Zgłoś
naturat Każdy historyk powie że coś z wałęsom śmierdzi 18.05.08, 14:16 Czemu w Debacie prezydenckiej Lech Wałęsa nie ujawnia że Kwaśniewski nie jest magistrem, czego bał się Wałęsa papierów z Moskwy? Odpowiedz Link Zgłoś
funny5 Re: Każdy historyk powie że coś z wałęsom śmierdz 18.05.08, 15:42 Tak pisza Wolacy Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach pras 18.05.08, 14:20 mariuszdd napisał: > Przecież ,to żadna tajemnica,na ten temat powstały nawet filmy Filmy to zrodlo z ktorego czerpiesz wiedze o zyciu, swiecie i historii? Nic dziwneg zatem, ze jestes tym czym jestes, ostatnio na forum dotyczacym nierobow-oszustow udowadniales, ze tylko frajerzy placa podatki a ty sam pracujac na czarno i pobierajac zasilemk jestes cwaniakiem, dobrze, ze sie z tym ujawniles, wiadmo teraz jak bardzo zgnily jest elektorat PiS, jak i to, ze wam zlodziejom, oszustom i klamcm nie wlno nigdy ufac i wierzyc...:DDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Tak, tak, człowiek który walnie ... 18.05.08, 14:23 Tak, tak, człowiek który walnie przyczynił sie do obalenia komunizmu, był ... agentem bezpieki!!! Oby tacy "agenci" rodzili się u nas na kamieniu! Wiech dawno temu powiedział: "Wariat - Wisła się pali!" i porzekadło to nadal jest aktualne. Szkoda tylko że akurat w IPNie - instytucji dotąd budzącej tylko szacunek. Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 chore zainteresowanie cudzymi penisami 18.05.08, 14:25 zwłaszcza tymi obrzezanymi jest wystarczającym dowodem na oszołomstwo Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Wałęsa poproś kogoś - to ci przeczytają tę 18.05.08, 14:28 książkę. W koncu nie będziemy czekać cały tydzien:)) u. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Na Bolek: "Hosen runter, Eier zeigen" 18.05.08, 14:35 Du Verraeter, SB-Kanake Odpowiedz Link Zgłoś
kenzoo3 wałesa to łajdak i podwójny agent 18.05.08, 14:58 opluwa PIS i IPN bo ma cos na sumieniu.. nie ma honoru sie przyznać - wstyd panie Lechu. W latach 80-tych oodałbym za pana życie a teraz uważam że powinien pan wylądowac w psychiatryku Odpowiedz Link Zgłoś
humanum.est Re: wałesa to łajdak i podwójny agent 18.05.08, 15:43 to cala prawda po tym nabzdyczonym lajdaku Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: kenzoo3 19.05.08, 02:23 kenzoo3 napisał: > opluwa PIS i IPN bo ma cos na sumieniu.. > nie ma honoru sie przyznać - wstyd panie Lechu. W latach 80-tych > oodałbym za pana życie a teraz uważam że powinien pan wylądowac w > psychiatryku W psychiatryku to moze nie. W pierdlu - tak!!! Oszukal Narod i puscil go z torbami oraz kablowal swoich wspolpracownikow. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk Wałęsa! Widzisz jak Polacy maja ciebie w d... 18.05.08, 15:00 Więc lepiej zamilknij i schowaj się do nory w tej co teraz Michnik siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ryszardrut Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach prasow.. 18.05.08, 15:01 Ten pan ma kompleksy i cierpi na manię wielkości. Wstyd mi jako Polakowi, że na skutek różnych manipulacji został prezydentem Polski. Natomiast, co do nagrody Nobla, to była nadana mu na polityczne zamówienie. Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach prasow.. 18.05.08, 15:06 To powiedz Bolo dlaczego tylko ty jeden(z założycieli) się ostałeś w 89r.?Niedługo utoniesz we własnym gó..ie Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz Do różańca! 18.05.08, 15:10 "Zarzucił "niektórym pracownikom IPN" "złą wolę" połączoną z "wyraźną nieznajomością tamtych czasów i realiów"." A skąd dziadek wie o złej woli pracowników IPN, skoro wcześniej powiedział, że książki nie zna i potrzebuje aż tygodnia na zapoznanie się z jej treścią (coś wolno idzie mu czytanie, że potrzebuje aż tyle czasu). Rozumiem, że Wałęsa nie może wytrzymać, że nikomu nie jest potrzebny i że nie piszą o nim na pierwszych stronach gazet, ale to już jego sprawa i jego wina: trzeba było wcześniej myśleć o tym i postępować tak, by ludzie o nim pamiętali i to w pozytywnym znaczeniu... Niech więc lepiej pan W. zabierze się do różańca, bo do tego tylko się nadaje. Odpowiedz Link Zgłoś
humanum.est Walesa sie przyznal publicznie w Kanadzie 18.05.08, 15:45 "swiat (mafii) we mnie zainwestowal" - tak powiedzial. Dalszy komentarz zbedny. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Wałęsa ma za uszami wiecej, niz sie komu wydaje 18.05.08, 15:44 ================================= Skoro deklaruje sie takim "patriota" i "Bohaterem Narodowym", niech nim rzeczywiscie sie okaze. Niech spowoduje ujawnienie protokolow z posiedzen przy okraglym stole w Magdalence. Niech powie prawde o tym, kiedy, kto i dlaczego postanowil, ze Walesa bedzie Prezydentem RP. Niech powie prawde o tym, kto i w jaki sposob przygotowal NARZUCONE akty prawne, wprowadzone w zycie po 1989 roku. Niech ujawni dlaczego odstapil od spowodowania wyplat bonow rewaloryzacyjnch dla Narodu (owe 100 milionow, czyli dzisiejsze 10 tysiecy) dla kazdego, no i gdzie ten szmal sie podzial. Niech uchyli rabka tajemnic procesow "prywatyzacyjnych" i roli politykierstwa "S" w tym procederze. Niech poda nazwiska i role korowskich doradcow w procesie tworzenia grupy oligarchow rzadzacych do dzisiaj Krajem. O roli kapciowych, krzaklewskich i kilkunastu innych "tworcow" obecnego (nie)porzadku w bankowosci i finansach mozna by napisac oddzielna ksiazke. Moze po wyznaniach dotycacych POETOSOWEJ (a nie tylko gowno wartej i sprzedajnej "konspiry") polityki, ludzie beda sklonni zaczynac wierzyc Walesie. To Nas najbardziej interesuje, bo skutki polityki po 1989 roku odczuwa caly Narod do dzisiaj. Lata "podziemia" nowe pokolenie ma gdzies. Tego na poziom zycia nie da sie przelozyc. A jesli Walesa pragnie byc wiarygodnym "liderem", niech nim rzeczywiscie sie stanie. W przeciwnym razie tylko sie osmiesza, bo opinie o nim wiekszosc spoleczenstwa juz ma, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Wałęsa ma za uszami wiecej, niz sie komu wyda 18.05.08, 15:58 Witaj, o wszechwiedzący, tobie te prawdy objawione to zapodają poprzez toster czy żelazko. Pisząc "Nas", to kogo masz na myśli, Ciebie i Onych, czy kogoś jeszcze,a i jeszcze jedno, skąd znasz wolę większości,że się otym wypowiadasz. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Wałęsa ma za uszami wiecej, niz sie komu wyda 18.05.08, 20:26 czan-dra napisał: > Witaj, o wszechwiedzący, tobie te prawdy objawione to zapodają poprzez toster > czy żelazko. Pisząc "Nas", to kogo masz na myśli, Ciebie i Onych, czy kogoś > jeszcze,a i jeszcze jedno, skąd znasz wolę większości,że się otym wypowiadasz. ================================== Zgadnij! A jesli napisze, ze wiedziec - to moj zawod, to co wtedy na takie dictum??? Czyzbys sie przestraszyl, ze ktos porusza tematy, za ktore zaledwie kilka lat temu "kominiarze" powalali o szostej rano domownikow na glebe z lufa przystawiona do glowy i slawnym ostrzezeniem: "lez, ku#rwa, bo ci leb odstrzele!"? Czujesz sie przynalezny do tej targowickiej bandy? Jesli wiesz, o czym mowa, to zajmij kontruktywne stanowisko w formie komentarza. A jesli nie, to siedz cicho, patrz i ucz sie. Tego nie dowiesz sie ze znanych edycji medialnych. Po prostu, tymi (i wiekszoscia zorientowanych "w temacie") Polakow kieruje paniczny wrecz strach, paralizujacy kompletnie zdolnosci racjonalnego myslenia. Wiec spoko, i zacznij myslec po swojemu, a nie jak nakazuja "sluszne" media, bez wzgledu na zabarwienie i tendencje polityczne. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Wałęsa ma za uszami wiecej, niz sie komu wyda 18.05.08, 21:04 A, więc pracujesz jako informacja. Mnie nie tak łatwo przestraszyć, a tym bardziej za opowiadanie niesprawdzonych bzdur. Nigdy do żadnej organizacji nie należałem, a tym bardziej do bandy. Jak mogę zająć konstruktywne stanowisko w formie komentarza, skoro nie da się dyskutować z prawdami objawionymi. Z następnymi tezami nie da się dyskutować, to czysty dadaizm( łagodnie rzecz ujmując) Zawsze kierowałem się swoją własną oceną. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Wałęsa ma za uszami wiecej, niz sie komu wyda 18.05.08, 23:14 =================================== >czan-dra<, nie, nie pracuje w informacji, zreszta to nie ma zadnego znaczenia. Gwarantuje Tobie, ze odpowiedzi na powyzej postawione przeze mnie pytania znaja przeciez WSZYSCY uczestnicy magdalenskiej targowicy, kwaczystow i platformersow nie wylaczajac. Wielu "nastepcow" poetosowego politykierstwa tez zapewne weszlo w posiadanie informacji grozniejszych niz beczka prochu. Odpowiedzi na zaledwie kilka skromnych pytan stanowi niezwykle cementujace wzajemnie zaleznosci w relacjach PO i PiS, socjalistow nie omijajac. Postawilem te pytania tendencyjnie, z pelna swiadomoscia i niepoprawnym optymizmem, ze wlasnie Walesa zechce odbudowac swoj bezpowrotnie stracony autorytet. Jednak skutki publicznej odpowiedzi moglyby okazaac sie zgubne dla panujacych elit, o przadku spoleczno-prawnym to juz nawet strach pomyslec. Ale, kto wie? Odpowiedz Link Zgłoś
naturat Komuniści mieli swojego prezydenta ibył nim Wałesa 18.05.08, 15:52 Komuniści mieli swojego prezydenta i był nim Wałęsa a potem dopiero....potem mogli wystawić kwacha kwachu w roku 1993r nie wygrał by wyborów jeszcze ludzie go za mało znali. Wałęsa miał być tylko prezydentem dwa trzy lata a potem zzrzec się władzy przed upływem kadencji...... Odpowiedz Link Zgłoś
anathesis Re: Komuniści mieli swojego prezydenta ibył nim W 18.05.08, 15:59 Nie tylko komunisci, on tez sluzyl globalnym mafiom. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Wałęsa żąda uczestnictwa w konferencjach prasow.. 18.05.08, 15:53 Widzę że tu zagościło całe to stado idiotów z PiSu, większość jest zbyt młoda aby pamiętać tamte czasy, więc piszą z głupoty własnej,ale prezentation1 stary esbek ten to dopiero ma używanie. Chciałbym zobaczyć kiedyś te akta, o których tyle drzecie mordy,te w których stoi jak byk, że Wałęsa to bolek. Wiem, wiem te akta zostały wyniesione, a Wyście to widzieli a jak nie to tow. Nowak czy jak tam się wabi ten poj.eb, to widział, boszzz widzisz a nie grzmisz. Odpowiedz Link Zgłoś