sznicel4 trza będzie prezydentów na 60 metrach gościć 23.05.08, 16:46 skoro kasa idzie na wycieczki. hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
meleshka Przecież ten pajac ani razu nie mówił co zrobił, 23.05.08, 16:47 ale co zamierza zrobić! nawet na pytania zidiociały i arogancki typek nie umie odpowiedzieć! Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz niech nam zyją obiboki 23.05.08, 16:47 co sie przyzwyczaili ze im panstwo nasypie do portfela zero przedsiebiorczosci, zaradnosci tylko na pomostowki czekaja, na te 600 zl zeby potem powiedziec ze to marne grosze Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: niech nam zyją obiboki 23.05.08, 18:36 no i co sie Donka i jego fumfli czepiasz? Zrobili ci co czy jak? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 to nie podsumowanie dokonań a PObożne życzenia 23.05.08, 16:51 na przyszłość - do nabrania bezkrytycznych idiotów jednak wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 16:53 widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 Re: realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 17:02 uookasz napisał: > widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D za pięć złotych to możesz fundnąć tuskowi napój jego młodości... Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek Po 5 zł to Gosiu sam sobie płaci, dla sznycla daje 23.05.08, 17:04 najwyżej 2,50. Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 Re: Po 5 zł to Gosiu sam sobie płaci, dla sznycla 23.05.08, 17:05 pisubek napisała: > najwyżej 2,50. poszedł bym na taki układ. 2,5 funta. jak w kupcu weneckim. z ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek "Kupca weneckiego" to chyba znacie ze słyszenia 23.05.08, 17:12 towarzyszu pisowcu. Ale nawet za samą świadomość istnienia tej sztuki, Gosiu obniży wam stawkę do 1,50. "U nasz w PiSie nie lubiom yntelygentów". Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 Re: "Kupca weneckiego" to chyba znacie ze słyszen 23.05.08, 18:31 pisubek napisała: > towarzyszu pisowcu. Ale nawet za samą świadomość istnienia tej sztuki, Gosiu > obniży wam stawkę do 1,50. "U nasz w PiSie nie lubiom yntelygentów". > problem w tym, że w żadnym ugrupowaniu nie lubią inteligentów, czego przykładem może być wałęsa z synem, poseł dzięcioł czy taki tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 17:21 sznicel4 napisał: > uookasz napisał: > > > widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D > > za pięć złotych to możesz fundnąć tuskowi napój jego młodości... czyli okradacie naród na wiecej ? Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 17:22 uookasz napisał: > sznicel4 napisał: > > > uookasz napisał: > > > > > widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D > > > > za pięć złotych to możesz fundnąć tuskowi napój jego młodości... > > > czyli okradacie naród na wiecej ? jakby patrzec na jakosc pisowskich wypocin, 5 zł za post to faktycznie irlandzka stawka Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 ja po 5 zł a wy,kochane lewaki, po 5 gr-ot,różnica 23.05.08, 17:58 wy jesteście kiepscy i nadrabiacie ilością (postów i osób)(stąd też frustracja), a ja nie muszę - czuję się doceniony i wolny, bo w odróżnieniu od was, chłopcy lewicowi, piszę co chcę, a nie ptak jak wy przepisuję wg szablonu: PiS- pisuar, Kaczyński - kaczor itd. Za takie marne pościki to i tak wam dobrze płacą, he, he, he - tak więc, smarki, sursum corda, he, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek tw realista, wam bieda uchem śwista, tak nędznie 23.05.08, 18:01 wam płacą w PiSuarze. Plujcie głośniej, będzie premia na piwo! Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 ty jesteś akurat prostak monotematyczny-dają ci1gr 23.05.08, 18:04 za post, ale ty liczysz widać na ilość (na jakość -rozumu i IQ nie staje), he, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: ja po 5 zł a wy,kochane lewaki, po 5 gr-ot,ró 23.05.08, 18:06 realista1000 napisała: > wy jesteście kiepscy i nadrabiacie ilością (postów i osób)(stąd też frustracja) > , > a ja nie muszę - czuję się doceniony i wolny, bo w odróżnieniu od was, chłopcy > lewicowi, piszę co chcę, a nie ptak jak wy przepisuję wg szablonu: PiS- pisuar, > Kaczyński - kaczor itd. Za takie marne pościki to i tak wam dobrze płacą, he, > he, he - tak więc, smarki, sursum corda, he, he, he Samodzielne przemyślenia i krytycyzm, hmmm, no taaa. BTW. piszę co chcę, a nie PTAK jak wy...., czy mógłbyś wyjaśnić, tak pobieżnie co chciałeś przez to powiedzieć bi nijak nie mogę zrozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: ja po 5 zł a wy,kochane lewaki, po 5 gr-ot,ró 23.05.08, 18:13 czan-dra napisał: > BTW. piszę co chcę, a nie PTAK jak wy...., czy mógłbyś wyjaśnić, tak pobieżnie > co chciałeś przez to powiedzieć bi nijak nie mogę zrozumieć. BI NIJAK nie możesz zrozumieć? BI to ty może i jesteś, taki NIJAKI (ni to pies, ni wydra) stąd niemożność zrozumienia- rozdwojenie jaźni widać masz. PS Przyganiał kocioł garnkowi, he, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
lookas7 Naćpany Donald-złamas dalej obiecuje:))) 23.05.08, 16:52 Czemu nie wystąpił w indiańskiej czepczce ze swoją indiańską squo- małogOsioł? Odpowiedz Link Zgłoś
antydotumnalganiewtuskmenistan POEMAT dla "Słońca Peru" 23.05.08, 17:00 Nie marzyłem o tym nigdy. Nawet w smutnym PRL-u, Że nad naszą polską ziemię, Wzejdzie kiedyś `Słońce Peru'... Jego blask porazi wszystkich, Zginie przy tym także wielu, Kiedy błysk od Andów przyjdzie, A z nim także `Słońce Peru' ! Nie dla ciebie podróż życia, Głos już dałeś przyjacielu ! Teraz czekaj aż cudownie Kiedyś zgaśnie `Słońce Peru'. Będzie toczyć się leniwie, Złudnym światłem kusząc wielu, Aż wypali się do szczętu `Słońce Kaszub', `Słońce Peru'... Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek Świetnie tw antydotum. Dobrze się staracie - 23.05.08, 17:01 dostaniecie 3,50 na wino owocowe. Odbiór w PiSuarze. Odpowiedz Link Zgłoś
zetorg Re: Świetnie tw antydotum. Dobrze się staracie - 23.05.08, 17:04 hehehe. to chyba dosyc popularny trunek w PiS, bo wszyscy tam belkocza od tego mamrota. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk konferencja Donka miała byc z Macchu Picchu ... 23.05.08, 17:06 Widocznie jego kolejne obietnice rozwiałby wiatr, który tam wtedy wiał ! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Sorry; Ale glupiego Donka Kiepskiego trudno 23.05.08, 17:07 inaczej skomentowac www.youtube.com/watch?v=wlZwERcSSvM Ten pajazzo albo nie rozumie, albo bezczelnie probuje usprawiedliwic swoje nierobstwo, lenistwo i przepuszczanie panstwowych pieniedzy na wyciezcki zycia z zonka; polityka w Polsce - za sprawa takich jelopkow jak Donek - siegnela bruku (a raczej dna); . POlszewia ade!! Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Silek, ty 60-letni jajolizie, Bauer ci nakopie... 23.05.08, 18:25 Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:20 Widzę ze tu przeniosła sie PiSuarowa swołocz,pieprzą jak potłuczeni, bez sensu, składu, no chyba że im płaca za posty, a jest to możliwe czytając te wypociny( nie dostali wytycznych z centrali), których poziom jest równy poziomowi intelektualnemu Gosiewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Niemadry POpaprancu 23.05.08, 17:25 wskaz mi prosze choc jendo osiagniecie Tuszczego "rzadu"; pamietasz jak pyszczyl Donek po podrozy do USA, ze sie Amerykancom poskarzyl, i ze cos "wywalczyl"? i Co wywalczyl? Kopa w d...; nie bylo jeszcze na czele rzadu RP wiekszego jelopa od rudego wytrzeszcza zan-dra napisał: > Widzę ze tu przeniosła sie PiSuarowa swołocz,pieprzą jak potłuczeni, bez sensu, > składu, no chyba że im płaca za posty, a jest to możliwe czytając te wypociny( > nie dostali wytycznych z centrali), których poziom jest równy poziomowi > intelektualnemu Gosiewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk Re: Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:38 czan-dra napisał: > Widzę ze tu przeniosła sie PiSuarowa swołocz,pieprzą jak potłuczeni, bez sensu, > składu, no chyba że im płaca za posty, a jest to możliwe czytając te wypociny( > nie dostali wytycznych z centrali), których poziom jest równy poziomowi > intelektualnemu Gosiewskiego. czan-dra - Ta "swołocz" to w większości ci, którzy na "platfusów" głosowali i oszukani zostali. A styl komentarzy zaczerpnęli z "intelektu" Niesiołowskiego, Palikota ... Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:59 To są niczym nie poparte życzeniowe pragnienia, jakie masz dane na ten temat. Czyzbyś jak zwykły zakłamany PiSowiec chciał zaklinać rzeczywistość, popatrz na sondaże(wiem, wiem nie są miarodajne, gdyby były, to PiS miałoby co najmniej 96%), tak że nie napisałes nic nowego. To są same bzdury, jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś
bobeniek Jak boss jest niezadowolony z pracownika to go... 23.05.08, 17:24 po prostu zwalnia. Tym bardziej ze Tusk jest najbardziej niezadowolony z siebie, to powinien wyrzucic samego siebie ze stanowiska natychmiast. To nie jest stanowisko dla niedolegi, tutaj trzeba dobrego fachowca od rzadzenia, czlowieka z klasa czego brakuje Tuskowi. TUSK = Tylko Umie Skladac Klamstwa Odpowiedz Link Zgłoś
bobeniek POpaprancu jeszcze ci rzady Tuska wyida bokiem 23.05.08, 17:45 To narazie to tylko pol roku i jest go*wno. Po roku bedzie wielkie go*wno. A po 4 latach, jak dotrwaja tyle, pozostanie tylko wielki smrod. Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek tw bobeniek! Łajno to tylko "u nasz w PiSie". Na 23.05.08, 17:52 łajno u urynę mamy monopol. Odpowiedz Link Zgłoś
szczepanik4 Re: tw bobeniek! Łajno to tylko "u nasz w PiSie". 23.05.08, 18:02 Ty głupi frajerze pisubku zaje....!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kruk51 Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:27 Tusku ! Tusku ! Tusku ! Dobrze mówisz, dobrze myślisz, dobrze piszesz ustawy, ale na rezultaty czekamy już nazbyt długo. Życie nie stoi w mie jscu ! Pomyśl jak przykręcić kurek Kościołowi. Tam się marnuje kupa grosza naszego. Właściwa relacja finansowa Państwo Kościół nie jest wal ką z Kościołem z religią z Bogiem. To zwyczajna uczciwość na którą win no być stać Polski Kościół Katolicki. Tusku ! Tusku ! Tusku ! Kościół Ci i tak nie wybaczy twojego liberalizmu. Choć moim zdaniem liberałem to Ty nie jesteś. Miłość Kościoła jest po stronie wyrodnego dziecka PiS. Zawsze Platforma będzie bastardem Kościoła. Nie ma co robić umi zgów do Kościoła. Prowadź Pan twardą rzeczową politykę z katabasami, bo wypuszczą Pana bez portek. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_sobczak1 PO zrobiła swoich frajerskich wyborców w jajo 23.05.08, 17:36 Trzeba było być niezłym frajerem żeby przed wyborami uwierzyć ryżemu cwaniakowi a teraz cała polska za to płaci Odpowiedz Link Zgłoś
wbka1 Re: Jestem wyborca PO i nie czuje sie zrobiony w 23.05.08, 18:02 w jajo. Glosisz nieprawde, czyli to co mowisz jest g...... warte. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 w tym trick - wy się nie czujecie zrobieni w jajo 23.05.08, 18:07 niewiele więc trzeba by was zadowolić - dać wam kręcić lody i ... styka i raz do roku ekspose Tuska o ... nicnierobieniu Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 i do tego...kwadratowe!O jego kant mogą se rozbić 23.05.08, 18:02 swe marzenia i mrzonki, hi, hi, hi. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjaciel.swiata Do dymisji podać się premierze potakim wyznaniu 23.05.08, 18:02 tylko pozostało. Odpowiedz Link Zgłoś
paralela1 PO traktuje wyborcę jak łosia 23.05.08, 18:03 Nawet podsumowanie zrobili w długi weekend żeby było mniejsze zainteresowanie, medialne cwaniaki Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek Pisowcy! Wyjcie głośniej! Plujcie obficiej! PiS da 23.05.08, 18:04 wam dużo piwka i papu! Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 co ty? - sadomasochista? w pysk też się prosisz? 23.05.08, 18:09 Poproś swoich kolesiów z SB - skują ci japę fachowo - ćwiczyli na ludziach z Solidarności Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: PO traktuje wyborcę jak łosia 23.05.08, 18:32 o nie, my, łosie znaczy, raczej nie dajemy się w konia robić przez Donka :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
bobeniek Mozesz sz*czac na PiS, go*wno mnie to obchodzi. 23.05.08, 18:05 Jak dotad nie lubie zadnego rzadu po II wojnie. Wszyscy polscy politycy nadaja sie na przemial. Czy kiedykolwiek Polska doczeka sie rzadu z prawdziwego zdarzenia? Chyba nie za mojego zycia, bo za duzo w Polsce jest kretynow, postkomuchow i idiotow. Ludzie inteligentni wola sie od tego trzymac jak najdalej, takze czarno widze przyszlosc Polski. Jedyna nadzieja w pokoleniu, ktore sie jeszcze nie urodzilo. Odpowiedz Link Zgłoś
paralela1 Prezydent Kaczyński załatwia ropę a Tusk 23.05.08, 18:05 zrobił sobie z premierostwa biuro podróży, POwcy w krótkich majteczkach Odpowiedz Link Zgłoś
tekas Re: Prezydent Kaczyński załatwia ropę a Tusk 23.05.08, 19:39 paralela1 napisała: > zrobił sobie z premierostwa biuro podróży, POwcy w krótkich majteczkach Srutututu, kłębek drutu- załatwiają rurę, w której popłynie powietrze- Nursułtan własnie podpisał pakt o przyjaźni z Niedźwiedziem :) Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 Re: Prezydent Kaczyński załatwia ropę a Tusk 23.05.08, 19:41 tekas napisała: > Srutututu, kłębek drutu- załatwiają rurę, znaczy się polerują wylot? Odpowiedz Link Zgłoś
wbka1 Widze, ze dzisiaj dyzur maja same popierdolki 23.05.08, 18:06 szczescie , ze maja sie gdzie wyszalec. Odpowiedz Link Zgłoś
paralela1 Tusk idz do tańca z gwiazdami 23.05.08, 18:09 to da ci następne pół roku zachwytów u tych łosi POwskich Odpowiedz Link Zgłoś
toberson Tusk to wielki fachowiec od klamstw!! 23.05.08, 18:33 Oszukal i oklamal narod a teraz kpi z narodu!!!To na to glosowaliscie na puste obietnice!!Chyba nie!!Mialo byc cudownie a jest szambo Donalda!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 zły urzędnik zawsze będzie bronił 23.05.08, 18:35 złych urzędników. będzie też szastał niepublicznym groszem ile wlezie. nawet będąc najwyższym urzędnikiem nie będzie czuł wstydu Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 phrhhhrrrzhhrrehzehhhh... 23.05.08, 18:40 znaczy się zabezpieczenie nie wytrzymało i interes jest narażony hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 Re: Tusk: Wszystko mozna zrobic lepiej i szybciej 23.05.08, 19:04 ale chodzi o palenie czy picie? Odpowiedz Link Zgłoś
prof.gamon0 Re: Tusk: Wszystko mozna zrobic lepiej i szybciej 23.05.08, 19:07 Nooo chyba wszystko... to tez... ale Tuskowi nic nie wychodzi i najwidoczniej jest bliski zalamania... Odpowiedz Link Zgłoś
jama.314 prof.gamon0..PISkomuchom wyszło w 2 lata? 23.05.08, 19:46 a Naród niewdzięczny swoim dobroczyncom i nie wybrał???? Odpowiedz Link Zgłoś
krakus24a 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 23.05.08, 19:04 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet. 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Odpowiedz Link Zgłoś