Dodaj do ulubionych

Tusk: Nie narazimy interesu publicznego

    • sznicel4 trza będzie prezydentów na 60 metrach gościć 23.05.08, 16:46
      skoro kasa idzie na wycieczki.
      hehehe
    • meleshka Przecież ten pajac ani razu nie mówił co zrobił, 23.05.08, 16:47
      ale co zamierza zrobić! nawet na pytania zidiociały i arogancki
      typek nie umie odpowiedzieć!
    • uookasz niech nam zyją obiboki 23.05.08, 16:47
      co sie przyzwyczaili ze im panstwo nasypie do portfela

      zero przedsiebiorczosci, zaradnosci

      tylko na pomostowki czekaja, na te 600 zl

      zeby potem powiedziec ze to marne grosze
      • losiu4 Re: niech nam zyją obiboki 23.05.08, 18:36
        no i co sie Donka i jego fumfli czepiasz? Zrobili ci co czy jak?

        Pozdrawiam

        Losiu
    • realista1000 to nie podsumowanie dokonań a PObożne życzenia 23.05.08, 16:51
      na przyszłość - do nabrania bezkrytycznych idiotów jednak wystarczy
      • uookasz realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 16:53
        widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D
        • sznicel4 Re: realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 17:02
          uookasz napisał:

          > widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D

          za pięć złotych to możesz fundnąć tuskowi napój jego młodości...
          • pisubek Po 5 zł to Gosiu sam sobie płaci, dla sznycla daje 23.05.08, 17:04
            najwyżej 2,50.
            • sznicel4 Re: Po 5 zł to Gosiu sam sobie płaci, dla sznycla 23.05.08, 17:05
              pisubek napisała:

              > najwyżej 2,50.

              poszedł bym na taki układ. 2,5 funta. jak w kupcu weneckim. z ciebie.
              • pisubek "Kupca weneckiego" to chyba znacie ze słyszenia 23.05.08, 17:12
                towarzyszu pisowcu. Ale nawet za samą świadomość istnienia tej sztuki, Gosiu
                obniży wam stawkę do 1,50. "U nasz w PiSie nie lubiom yntelygentów".
                • sznicel4 Re: "Kupca weneckiego" to chyba znacie ze słyszen 23.05.08, 18:31
                  pisubek napisała:

                  > towarzyszu pisowcu. Ale nawet za samą świadomość istnienia tej sztuki, Gosiu
                  > obniży wam stawkę do 1,50. "U nasz w PiSie nie lubiom yntelygentów".
                  >

                  problem w tym, że w żadnym ugrupowaniu nie lubią inteligentów, czego przykładem
                  może być wałęsa z synem, poseł dzięcioł czy taki tusk.
                  • pisubek Ale w PiSie nienawidzą każdego powyżej 38,7 IQ. 23.05.08, 18:32

          • uookasz Re: realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 17:21
            sznicel4 napisał:

            > uookasz napisał:
            >
            > > widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D
            >
            > za pięć złotych to możesz fundnąć tuskowi napój jego młodości...


            czyli okradacie naród na wiecej ?
            • uookasz Re: realista nabija posty po 5 zł 23.05.08, 17:22
              uookasz napisał:

              > sznicel4 napisał:
              >
              > > uookasz napisał:
              > >
              > > > widzisz jak łatwo zarobic ? irlandie masz :D
              > >
              > > za pięć złotych to możesz fundnąć tuskowi napój jego młodości...
              >
              >
              > czyli okradacie naród na wiecej ?

              jakby patrzec na jakosc pisowskich wypocin, 5 zł za post to faktycznie irlandzka
              stawka
              • realista1000 ja po 5 zł a wy,kochane lewaki, po 5 gr-ot,różnica 23.05.08, 17:58
                wy jesteście kiepscy i nadrabiacie ilością (postów i osób)(stąd też frustracja),
                a ja nie muszę - czuję się doceniony i wolny, bo w odróżnieniu od was, chłopcy
                lewicowi, piszę co chcę, a nie ptak jak wy przepisuję wg szablonu: PiS- pisuar,
                Kaczyński - kaczor itd. Za takie marne pościki to i tak wam dobrze płacą, he,
                he, he - tak więc, smarki, sursum corda, he, he, he
                • pisubek tw realista, wam bieda uchem śwista, tak nędznie 23.05.08, 18:01
                  wam płacą w PiSuarze. Plujcie głośniej, będzie premia na piwo!
                  • realista1000 ty jesteś akurat prostak monotematyczny-dają ci1gr 23.05.08, 18:04
                    za post, ale ty liczysz widać na ilość (na jakość -rozumu i IQ nie staje), he,
                    he, he
                • czan-dra Re: ja po 5 zł a wy,kochane lewaki, po 5 gr-ot,ró 23.05.08, 18:06
                  realista1000 napisała:

                  > wy jesteście kiepscy i nadrabiacie ilością (postów i osób)(stąd też frustracja)
                  > ,
                  > a ja nie muszę - czuję się doceniony i wolny, bo w odróżnieniu od was, chłopcy
                  > lewicowi, piszę co chcę, a nie ptak jak wy przepisuję wg szablonu: PiS- pisuar,
                  > Kaczyński - kaczor itd. Za takie marne pościki to i tak wam dobrze płacą, he,
                  > he, he - tak więc, smarki, sursum corda, he, he, he

                  Samodzielne przemyślenia i krytycyzm, hmmm, no taaa.
                  BTW. piszę co chcę, a nie PTAK jak wy...., czy mógłbyś wyjaśnić, tak pobieżnie
                  co chciałeś przez to powiedzieć bi nijak nie mogę zrozumieć.
                  • realista1000 Re: ja po 5 zł a wy,kochane lewaki, po 5 gr-ot,ró 23.05.08, 18:13
                    czan-dra napisał:
                    > BTW. piszę co chcę, a nie PTAK jak wy...., czy mógłbyś wyjaśnić, tak pobieżnie
                    > co chciałeś przez to powiedzieć bi nijak nie mogę zrozumieć.


                    BI NIJAK nie możesz zrozumieć? BI to ty może i jesteś, taki NIJAKI (ni to pies,
                    ni wydra) stąd niemożność zrozumienia- rozdwojenie jaźni widać masz.



                    PS
                    Przyganiał kocioł garnkowi, he, he, he
    • lookas7 Naćpany Donald-złamas dalej obiecuje:))) 23.05.08, 16:52
      Czemu nie wystąpił w indiańskiej czepczce ze swoją indiańską squo-
      małogOsioł?
    • antydotumnalganiewtuskmenistan POEMAT dla "Słońca Peru" 23.05.08, 17:00
      Nie marzyłem o tym nigdy.
      Nawet w smutnym PRL-u,
      Że nad naszą polską ziemię,
      Wzejdzie kiedyś `Słońce Peru'...

      Jego blask porazi wszystkich,
      Zginie przy tym także wielu,
      Kiedy błysk od Andów przyjdzie,
      A z nim także `Słońce Peru' !

      Nie dla ciebie podróż życia,
      Głos już dałeś przyjacielu !
      Teraz czekaj aż cudownie
      Kiedyś zgaśnie `Słońce Peru'.

      Będzie toczyć się leniwie,
      Złudnym światłem kusząc wielu,
      Aż wypali się do szczętu
      `Słońce Kaszub', `Słońce Peru'...
      • pisubek Świetnie tw antydotum. Dobrze się staracie - 23.05.08, 17:01
        dostaniecie 3,50 na wino owocowe. Odbiór w PiSuarze.
        • zetorg Re: Świetnie tw antydotum. Dobrze się staracie - 23.05.08, 17:04
          hehehe. to chyba dosyc popularny trunek w PiS, bo wszyscy tam
          belkocza od tego mamrota.
    • sznicel4 dobre panisko. a jak szanuje 23.05.08, 17:04
      dziennikarzy?
    • brynk konferencja Donka miała byc z Macchu Picchu ... 23.05.08, 17:06
      Widocznie jego kolejne obietnice rozwiałby wiatr, który tam wtedy wiał !
    • silesius.monachijski011 Sorry; Ale glupiego Donka Kiepskiego trudno 23.05.08, 17:07
      inaczej skomentowac

      www.youtube.com/watch?v=wlZwERcSSvM

      Ten pajazzo albo nie rozumie, albo bezczelnie probuje usprawiedliwic swoje
      nierobstwo, lenistwo i przepuszczanie panstwowych pieniedzy na wyciezcki zycia z
      zonka; polityka w Polsce - za sprawa takich jelopkow jak Donek - siegnela bruku
      (a raczej dna);
      .
      POlszewia ade!!
      • pogromca_gamonia Silek, ty 60-letni jajolizie, Bauer ci nakopie... 23.05.08, 18:25
    • maderic A co z 15-20% klamliwy psie. Kto za to zaplaci? 23.05.08, 17:10
      .
    • czan-dra Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:20
      Widzę ze tu przeniosła sie PiSuarowa swołocz,pieprzą jak potłuczeni, bez sensu,
      składu, no chyba że im płaca za posty, a jest to możliwe czytając te wypociny(
      nie dostali wytycznych z centrali), których poziom jest równy poziomowi
      intelektualnemu Gosiewskiego.
      • silesius.monachijski011 Niemadry POpaprancu 23.05.08, 17:25
        wskaz mi prosze choc jendo osiagniecie Tuszczego "rzadu"; pamietasz jak pyszczyl
        Donek po podrozy do USA, ze sie Amerykancom poskarzyl, i ze cos "wywalczyl"? i
        Co wywalczyl? Kopa w d...; nie bylo jeszcze na czele rzadu RP wiekszego jelopa
        od rudego wytrzeszcza

        zan-dra napisał:

        > Widzę ze tu przeniosła sie PiSuarowa swołocz,pieprzą jak potłuczeni, bez sensu,
        > składu, no chyba że im płaca za posty, a jest to możliwe czytając te wypociny(
        > nie dostali wytycznych z centrali), których poziom jest równy poziomowi
        > intelektualnemu Gosiewskiego.
      • brynk Re: Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:38
        czan-dra napisał:

        > Widzę ze tu przeniosła sie PiSuarowa swołocz,pieprzą jak potłuczeni, bez sensu,
        > składu, no chyba że im płaca za posty, a jest to możliwe czytając te wypociny(
        > nie dostali wytycznych z centrali), których poziom jest równy poziomowi
        > intelektualnemu Gosiewskiego.


        czan-dra - Ta "swołocz" to w większości ci, którzy na "platfusów" głosowali
        i oszukani zostali. A styl komentarzy zaczerpnęli z "intelektu" Niesiołowskiego,
        Palikota ...
        • czan-dra Re: Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:59
          To są niczym nie poparte życzeniowe pragnienia, jakie masz dane na ten temat.
          Czyzbyś jak zwykły zakłamany PiSowiec chciał zaklinać rzeczywistość, popatrz na
          sondaże(wiem, wiem nie są miarodajne, gdyby były, to PiS miałoby co najmniej
          96%), tak że nie napisałes nic nowego.
          To są same bzdury, jak zwykle.
    • bobeniek Jak boss jest niezadowolony z pracownika to go... 23.05.08, 17:24
      po prostu zwalnia. Tym bardziej ze Tusk jest najbardziej
      niezadowolony z siebie, to powinien wyrzucic samego siebie ze
      stanowiska natychmiast. To nie jest stanowisko dla niedolegi, tutaj
      trzeba dobrego fachowca od rzadzenia, czlowieka z klasa czego
      brakuje Tuskowi.
      TUSK = Tylko Umie Skladac Klamstwa
      • pisubek Pisowcy! Wyć głośniej! Pluć dalej. Gosiu. 23.05.08, 17:26

        • bobeniek POpaprancu jeszcze ci rzady Tuska wyida bokiem 23.05.08, 17:45
          To narazie to tylko pol roku i jest go*wno. Po roku bedzie wielkie
          go*wno. A po 4 latach, jak dotrwaja tyle, pozostanie tylko wielki
          smrod.
          • pisubek tw bobeniek! Łajno to tylko "u nasz w PiSie". Na 23.05.08, 17:52
            łajno u urynę mamy monopol.
            • szczepanik4 Re: tw bobeniek! Łajno to tylko "u nasz w PiSie". 23.05.08, 18:02
              Ty głupi frajerze pisubku zaje....!!!
    • kruk51 Tusk: Nie narazimy interesu publicznego 23.05.08, 17:27
      Tusku ! Tusku ! Tusku ! Dobrze mówisz, dobrze myślisz, dobrze piszesz
      ustawy, ale na rezultaty czekamy już nazbyt długo. Życie nie stoi w mie
      jscu ! Pomyśl jak przykręcić kurek Kościołowi. Tam się marnuje kupa grosza
      naszego. Właściwa relacja finansowa Państwo Kościół nie jest wal
      ką z Kościołem z religią z Bogiem. To zwyczajna uczciwość na którą win
      no być stać Polski Kościół Katolicki. Tusku ! Tusku ! Tusku ! Kościół
      Ci i tak nie wybaczy twojego liberalizmu. Choć moim zdaniem liberałem to Ty nie
      jesteś. Miłość Kościoła jest po stronie wyrodnego dziecka PiS. Zawsze Platforma
      będzie bastardem Kościoła. Nie ma co robić umi
      zgów do Kościoła. Prowadź Pan twardą rzeczową politykę z katabasami,
      bo wypuszczą Pana bez portek.
    • jan_sobczak1 PO zrobiła swoich frajerskich wyborców w jajo 23.05.08, 17:36
      Trzeba było być niezłym frajerem żeby przed wyborami uwierzyć ryżemu cwaniakowi
      a teraz cała polska za to płaci
      • wbka1 Re: Jestem wyborca PO i nie czuje sie zrobiony w 23.05.08, 18:02
        w jajo. Glosisz nieprawde, czyli to co mowisz jest g...... warte.
        • realista1000 w tym trick - wy się nie czujecie zrobieni w jajo 23.05.08, 18:07
          niewiele więc trzeba by was zadowolić - dać wam kręcić lody i ... styka i raz do
          roku ekspose Tuska o ... nicnierobieniu
          • wbka1 Re: a tobie wystarczy zkwakac i kontent jestes. 23.05.08, 18:10
            • realista1000 nie słucham kwakania kaczorów... Donaldów-wyrosłem 23.05.08, 18:14
      • realista1000 i do tego...kwadratowe!O jego kant mogą se rozbić 23.05.08, 18:02
        swe marzenia i mrzonki, hi, hi, hi.
    • przyjaciel.swiata Do dymisji podać się premierze potakim wyznaniu 23.05.08, 18:02
      tylko pozostało.
    • paralela1 PO traktuje wyborcę jak łosia 23.05.08, 18:03
      Nawet podsumowanie zrobili w długi weekend żeby było mniejsze zainteresowanie,
      medialne cwaniaki
      • pisubek Pisowcy! Wyjcie głośniej! Plujcie obficiej! PiS da 23.05.08, 18:04
        wam dużo piwka i papu!
        • realista1000 co ty? - sadomasochista? w pysk też się prosisz? 23.05.08, 18:09
          Poproś swoich kolesiów z SB - skują ci japę fachowo - ćwiczyli na ludziach z
          Solidarności
      • losiu4 Re: PO traktuje wyborcę jak łosia 23.05.08, 18:32
        o nie, my, łosie znaczy, raczej nie dajemy się w konia robić przez
        Donka :)

        Pozdrawiam

        Losiu
    • bobeniek Mozesz sz*czac na PiS, go*wno mnie to obchodzi. 23.05.08, 18:05
      Jak dotad nie lubie zadnego rzadu po II wojnie. Wszyscy polscy
      politycy nadaja sie na przemial. Czy kiedykolwiek Polska doczeka
      sie rzadu z prawdziwego zdarzenia? Chyba nie za mojego zycia, bo za
      duzo w Polsce jest kretynow, postkomuchow i idiotow. Ludzie
      inteligentni wola sie od tego trzymac jak najdalej, takze czarno
      widze przyszlosc Polski. Jedyna nadzieja w pokoleniu, ktore sie
      jeszcze nie urodzilo.
    • paralela1 Prezydent Kaczyński załatwia ropę a Tusk 23.05.08, 18:05
      zrobił sobie z premierostwa biuro podróży, POwcy w krótkich majteczkach
      • tekas Re: Prezydent Kaczyński załatwia ropę a Tusk 23.05.08, 19:39
        paralela1 napisała:

        > zrobił sobie z premierostwa biuro podróży, POwcy w krótkich majteczkach


        Srutututu, kłębek drutu- załatwiają rurę, w której popłynie powietrze- Nursułtan
        własnie podpisał pakt o przyjaźni z Niedźwiedziem :)
        • sznicel4 Re: Prezydent Kaczyński załatwia ropę a Tusk 23.05.08, 19:41
          tekas napisała:


          > Srutututu, kłębek drutu- załatwiają rurę,

          znaczy się polerują wylot?
    • wbka1 Widze, ze dzisiaj dyzur maja same popierdolki 23.05.08, 18:06
      szczescie , ze maja sie gdzie wyszalec.
      • realista1000 POpierdolki? nie obrażaj innych! 23.05.08, 18:15
    • paralela1 Tusk idz do tańca z gwiazdami 23.05.08, 18:09
      to da ci następne pół roku zachwytów u tych łosi POwskich
    • toberson Tusk to wielki fachowiec od klamstw!! 23.05.08, 18:33
      Oszukal i oklamal narod a teraz kpi z narodu!!!To na to
      glosowaliscie na puste obietnice!!Chyba nie!!Mialo byc cudownie a
      jest szambo Donalda!!!
    • sznicel4 zły urzędnik zawsze będzie bronił 23.05.08, 18:35
      złych urzędników. będzie też szastał niepublicznym groszem ile wlezie. nawet
      będąc najwyższym urzędnikiem nie będzie czuł wstydu
    • sznicel4 phrhhhrrrzhhrrehzehhhh... 23.05.08, 18:40
      znaczy się zabezpieczenie nie wytrzymało i interes jest narażony
      hehehe
    • prof.gamon0 Tusk: Wszystko mozna zrobic lepiej i szybciej... 23.05.08, 19:03
      • sznicel4 Re: Tusk: Wszystko mozna zrobic lepiej i szybciej 23.05.08, 19:04
        ale chodzi o palenie czy picie?
        • prof.gamon0 Re: Tusk: Wszystko mozna zrobic lepiej i szybciej 23.05.08, 19:07
          Nooo chyba wszystko... to tez... ale Tuskowi nic nie wychodzi i
          najwidoczniej jest bliski zalamania...
          • jama.314 prof.gamon0..PISkomuchom wyszło w 2 lata? 23.05.08, 19:46
            a Naród niewdzięczny swoim dobroczyncom i nie wybrał????
    • krakus24a 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 23.05.08, 19:04
      2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury
      i renty.
      3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i
      obwodnic.
      4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
      zlikwidujemy NFZ.
      5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
      prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych.
      6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012.
      7. Wycofamy wojska z Iraku.
      8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i
      inwestować w Polsce.
      9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet.
      10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

      Polska zasługuje na cud gospodarczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka