Dodaj do ulubionych

"Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta"

    • kazik1942 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:20
      Co jest tu grane! Bez instrukcji powszechnie przecież wiadomo, że prezydent ma nad sobą nadprezydenta braciszka i że jest tylko i wyłącznie prezydentem PiS-u
    • pandora-online ruda swinia i 09.07.08, 17:20
      jego PO-PZPRskie rzady.Ciekawe czym SB szantazuje ta ruda swinie,zrobili z niego
      kompletnego blazna.
      • michalparadowski2 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:29
        pandora-online napisał:

        > jego PO-PZPRskie rzady.Ciekawe czym SB szantazuje ta ruda swinie,zrobili z nieg
        > o
        > kompletnego blazna.
        Komentarz:
        Przepiękny tekst. Przyjmuje każdy zakład, że imć "pandora-online" to
        najprawdziwszy Polak-katolik i najgorętszy patriota.
        Gratulacje dla p.onlajna.
        • czan-dra Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:32
          Jestem przekonany że to ksiądz, ten język miłości, ta dobroć.
        • carpaccio4 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:33
          michalparadowski2 napisał:


          > Komentarz:
          > Przepiękny tekst. Przyjmuje każdy zakład, że imć "pandora-online" to
          > najprawdziwszy Polak-katolik i najgorętszy patriota.
          > Gratulacje dla p.onlajna.

          gdyby był polakiem patriotom szanował by premiera wraz z całą jego historią.
          pochylał by się z zadumą nad skrętami a czcią obdarzał tanie wino jako trunek
          ludzi wartościowych.
          • funny5 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:43
            carpaccio4 napisał:

            >
            > gdyby był polakiem patriotom szanował by
            ----
            Czysta wolszczyzna
            • carpaccio4 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:46
              funny5 napisała:

              > carpaccio4 napisał:
              >
              > >
              > > gdyby był polakiem patriotom szanował by
              > ----
              > Czysta wolszczyzna

              poważnie? znasz ten język?
      • wiarus25 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:49
        pandora-online napisał:

        > jego PIS-PZPRskie rzady prezydenckie.Ciekawe czym SB szantazuje ta
        mala kunda,zrobili z nieg
        > o
        > kompletnego blazna.
    • michalparadowski2 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:23
      Szanowny Panie min.Kamiński!
      Są osoby których nie da się zohydzić. Do takich należy np. Pan Prezydent Lech
      Wałęsa. Są także osoby, które wręcz samym swym istnieniem, nie wspominając o
      pokazywaniu się w TV, czy wypowiedziami, zachęcają do oszczerstw i nic na to
      nie można poradzić.
      Niech Szanowny Pan, wieczorkiem nad tym się zastanowi.
      Mój Boże, gdyby tak Pan, z wnioskami, z tego zastanowienia, zechciał się z
      nami, nieborakami się podzielić.
      Jesteśmy gotowi poczekać, nawet do kolejnych wyborów.
      Po wyborach gwarantujemy dobrą posadę!
      Wchodzą w rachubę także pamiętniki.
      Oceniamy nakład, na jakieś 50 000 egzemplarzy!!
      • czyzyk331 Nie atakujmy prezydenta... 09.07.08, 17:31
        Prośba! Nie atakujmy Lecha Prezydenta Kaczyńskiego, jeszcze nam
        wyjedzie na stałe z Polski do Gruzji. Tam będzie wraz ze swoją
        kancelarią walczył o integralność terytorialną Gruzji.
      • pshemon Re: "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:35
        Teraz Pisowcy naprędce wymyślają kolejne afery, żeby ratować dupcię Ziobry. Niestety przypisywanie swoich metod politykom PO jest raczej śmieszne. PISowcy cierpią na amnezję. W końcu przez nie przegrali wybory.
        To wygląda, jak efekt bumerangowy, zaczynają wierzyć w to, co mówią, czyli już nie kumają rzeczywistości. A efekt, jakby odmienny od zamierzonego.


    • carpaccio4 narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:29
      wszelkiej maści aferzyści i damscy bokserzy mają prawo mieć swojego wybrańca.
      może należy im dać jakiś ugór koło wrocławia aby mogli tam pielęgnować wady
      wymowy i zachlewać się tym co z jabłek upędza? nie jest ich w końcu tak wielu.
      • czan-dra Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:42
        Co Ci zrobił (P)rezydent Kaczyński, że aż tak Go nie cierpisz?
        • carpaccio4 Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:48
          czan-dra napisał:

          > Co Ci zrobił (P)rezydent Kaczyński, że aż tak Go nie cierpisz?

          chyba za dużo wińska. nie pij i czytaj uważnie. może się załapiesz razem z nimi.
          • czan-dra Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:51
            Czytam, ale nie znam łamanego wolskiego, a może to w slangu PiSuarii?
            • carpaccio4 Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:55
              czan-dra napisał:

              > Czytam, ale nie znam łamanego wolskiego, a może to w slangu PiSuarii?

              wiem wiem. ty tylko znasz język taniej literatury butelkowej. nie wysilaj się.
              jedź na te ugory i pij ile chcesz. pal zresztą też.
              • czan-dra Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 18:10
                Co to jest, język taniej literatury butelkowej? Mówiłem że nie znam wolskiego.
                Możesz podać jakieś tytuły? Zwracam sie do znawcy, chyba nie odmówisz prośbie laika?
                • carpaccio4 Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 19:38
                  czan-dra napisał:

                  > Co to jest, język taniej literatury butelkowej? Mówiłem że nie znam wolskiego.
                  > Możesz podać jakieś tytuły? Zwracam sie do znawcy, chyba nie odmówisz prośbie l
                  > aika?

                  małe formy literackie
                  hehehe
                  niestety nie podam ci żadnych tytułów. po prostu nie gustuję. o tym, na dodatek
                  w aspekcie historycznym, może opowiedzieć ci tusk.
    • 7y8u "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:31
      A propos sms-owych instrukcji i robienia propagandy za pieniądze
      podatników pozwolę sobie przypomnieć panu Kamińskiemuu dość głośny
      artykuł prasowy sprzed kilku miesięcy:

      "Podpisuje się „Antek Emigrant”. Wszystkich odwiedzających co rano
      dyskusyjne fora internetowe wita słowami: „CZEŚĆ, KOMUSZKI!”. Nie
      śpi, nie je, najpewniej nie pracuje, tylko pisze i pisze. O tym, że
      Kaczyńscy i PiS są opatrznością dla Polski, a kto jest innego
      zdania, to świnia albo nawet Żyd, a może – o Boże! – komunista i
      gej!!!

      Zna go każdy. Antek jest niewątpliwą gwiazdą internetu. Wszędzie go
      pełno, wie o wszystkim, zdanie ma na każdy temat. Skrystalizowane.
      Wściekli internauci (Antek jest w sieci znienawidzony i nazywany
      Trollem) podejrzewają nawet, że za tą ksywą kryje się Kurski, Putra
      albo Cymański. Może Macierewicz? Otóż nie. Spece od internetu z
      pewnej mało jawnej służby – zdumieni i zaniepokojeni aktywnością
      owej persony – sprawdzili i ustalili, że Antek to kobieta. Zwykła,
      za to... sowicie opłacana mieszkanka Warszawy. Taką ma baba po
      prostu robotę – siedzieć w necie i pluć: że Tusk to potomek
      hitlerowca, kłamca, germanofil, aferzysta i oszust; że Pitera to
      niewyżyta seksualnie, brzydka lesba (sic!); Sikorski – obcy agent;
      Ćwiąkalski – Fantomas; Komorowski – przygłup; Bartoszewski – dziad,
      sklerotyk; LiD – organizacja przestępcza; a Olejniczak to dewiant...
      A za to Rydzyk...

      Za to Rydzyk jest krynicą prawdy, a Jarosław i Lech są prawie jak
      Piłsudski. Prawie, bo marszałek nawet do pięt im nie dorasta.
      Ktoś w Onecie policzył, że jeśli AE ma za jednego posta tylko
      złotówkę, to zarabia około 80 złotych dziennie. Ale ma więcej.
      Znacznie.

      A skąd to wiem? A stąd, że jestem w kontakcie z grupą młodych ludzi,
      którzy przypadkowo odpowiedzieli na ogłoszenie: „Jest praca od
      zaraz. 10 zł za godzinę. Wymagania: biegła znajomość internetu,
      łatwość formułowania wypowiedzi, dyspozycyjność”. Poszły tedy
      małolaty na spotkanie rekrutacyjne i tam dowiedziały się, że cała
      robota to siedzenie na internetowych forach i udział w dyskusjach.
      Udział podług przesyłanych e-mailami i SMS-ami ściąg i instrukcji.
      Proste? Otóż nie do końca... Zatrudniony ma obowiązek odwiedzać
      różne kafejki internetowe i tylko stamtąd surfować po sieci. Chodzi
      najpewniej o to, że prywatny komputer bardzo łatwo namierzyć, a jego
      właściciela zidentyfikować. Kawiarenka zaś pozostaje w jakimś
      stopniu anonimowa.

      – No to co dokładnie mamy robić? – zapytał znajomy małolat.
      – Jest rano jakiś news w portalu. Na przykład że ma powstać komisja
      śledcza, czego chce LiD. Włączacie się więc do dyskusji na ten
      temat – objaśnił prelegent.
      – No i co piszemy?
      – A to, to już my wam powiemy. Płacimy 5 złotych za jeden
      opublikowany w portalu post. Można zarobić nawet 100 złotych
      dziennie. Bez podatku. Z ręki do ręki. Każdy wybiera sobie własne
      ksywy, czyli nicki. Najmniej kilka. Tak będziemy was rozpoznawać. I
      tak rozliczać.

      Z opisywanej tu grupy pięciu studentów nikt się nie zdecydował na tę
      robotę. Ale ilu w Pcimiu, w Kaczych Dołach, w Rzeszowie, Kielcach,
      Bydgoszczy i Radomiu odpowiedziało: TAK? W to nam graj. Kasa łatwa,
      lekka i przyjemna.

      Ilu? To widać, wchodząc na Onet, na WP, na Interię i inne portale.
      Tak zmasowanego ataku na Platformę i LiD jeszcze nie widziałem.
      Przeliczając wpisy, można stwierdzić, iż cała rządząca obecnie
      koalicja plus lewica mają poparcie góra 10-procentowe (w
      rzeczywistości ok. 60 proc.). 90 natomiast procent populacji Polaków
      kocha PiS (i rozpacza w imieniu ojczyzny po jego porażce), uwielbia
      posłankę Sobecką i słucha Radia Maryja. Od rana do wieczora.
      Przerywając to rozkoszne zajęcie tylko na wpisy w forach
      dyskusyjnych.

      No więc jest „Antek Emigrant”, jest „prawdziwypolak”,
      jest „Aleksandra_IQ168”... I setki innych. Oni to robią dla forsy,
      ale kto im płaci? Nietrudno się chyba domyślić. Cel? Też oczywisty:
      hektolitry plwocin, tony wymiocin wlewających się co dzień do
      internetu mają wywołać wrażenie, że tak myśli, że tak właśnie wierzy
      lwia część „zdrowej substancji narodu”. A kto jest innego zdania,
      ten siedzi w jakiejś antypolskiej komuszej niszy i jest
      wyalienowany, godny pogardy. Wierzcie mi – to działa. Działa także i
      na opluwanych, którzy dzień w dzień poddawani są dawce sporego
      stresu. Znam pewną miłą posłankę, która takie obsobaczające ją posty
      bardzo przeżywa. Traci zapał i ochotę do działania. Czasem
      jest „tylko” wściekła, czasem „aż” smutna. A przy okazji –
      operatorzy, tj. cenzorzy portali internetowych, którzy masowo
      odrzucają e-maile antyklerykalne i o treści anty-Kaczej powinni
      pamiętać, że dopuszczając na portal oszołomów, tracą o wiele, wiele
      więcej. W oczach normalnych ludzi.

      „Musimy przemawiać do młodzieży. Musimy odzyskać internet!” –
      krzyczał Kaczyński. Jego watahy słusznie odebrały te słowa jako
      rozkaz".

      Marek Szenborn ("FAKTY I MITY" nr 50, 20.12.2007 r. )
      • czyzyk331 Jarek nacisną na Axel Springera.. 09.07.08, 17:37
        Po wypowiedzi Wielkiego Brata K. w których skrytykował Axel
        Springera, ten dał mu cynk!!!

        <Jako przykład pozytywnego zachowania wynikającego z poczucia
        własnej wartości oraz narodowej godności prezes PiS podał postawę
        Hiszpanów wobec jednego z tytułów prasowych niemieckiego koncernu
        Axel Springer.
        "Prasa jest w Polsce w ogromnej części niemiecka, to fatalne, ale
        nie mówmy, że to tylko wina innych. W Hiszpanii Springer próbował
        założyć gazetę, Hiszpania też jest biedniejsza od Niemiec, nie tak
        jak Polska, ale też biedniejsza. I co się stało? Ani nikt nie chciał
        w tej gazecie pracować, ani jej kupować - po paru tygodniach
        upadła" - wskazał J.Kaczyński.

        "W Polsce nie ma takiej reakcji, w Polsce byle cudzoziemiec gdzieś
        idzie i znaczna część Polaków jest z tego powodu gotowa stanąć na
        baczność. (...) Pamiętajmy, że musimy pamiętać o własnych wadach, że
        trzeba z tymi wadami walczyć, bo one nas strasznie kosztują,
        szczególnie w relacjach międzynarodowych" - podkreślił prezes PiS.
        Zdaniem J.Kaczyńskiego charakterystyczny dla Polaków brak pewności
        siebie pozostaje m.in. podłożem tolerowania przez polskich
        pracowników stosunkowo najniższych zarobków w Londynie. "Czy Polacy
        mają mniejsze kwalifikacje niż mieszkańcy Ghany? Mają lepsze, mają
        tylko ten kompleks" - mówił.
    • janina38 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:32
      A może pan prezydent swoim głosem powiedziałby swojemu narodowi czy
      rzeczywiście jest to instrukcja do zohydzania go, czy też to własna
      interpretacja delikatnej i subtelnej pani Anny Fotygi,dla któtrej
      codzienne newsy ( w tym również newsy otrzymywane od GW )mogą
      otrzymywać tylko VIPy.Zastanawiem się kto robi złą atmosferę wokół
      Prezydenta, czy nadmiar dam w jego Kancelarii dobrze mu służy i jego
      wizerunkowi.Zaciekłość babskich demiurgów jest straszna a ich
      napuszczanie wrażliwych o pewnych cechach charakteru mężczyzn
      przynosi opłakane skutki.
    • gamil-wasim Arabski??? toz to agent islamistow!!!! 09.07.08, 17:33
    • jonwol Ten niedorozwojek sam się zohydził! 09.07.08, 17:36
      Nie trzeba mu w tym pomagać. A tak przy okazji - karnisterek u brata załatwi?
    • maureen2 "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:38
      a tu w tivi konferencja politologa Nowaka,ktory pokazuje jakieś kwi
      ty na PiS,że oni też coś wysyłają,czy wszyscy powariowali,a upałów
      przecież nie ma.
      No i kop w prezydenta,że ten za wszelką cenę,a oni nie,blaa.
      To wszystko nie jest normalne,ciekawe o co im chodzi.
    • agata789 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:40
      Zohydzanie? Coś w tym jest. Ostatnio np. prezydent zohydził się
      wypowiedzią, po której Seweryn Blumsztajn oddał mu otrzymane
      wcześniej odznaczenie państwowe.

      Ciekawe, kto wysłał prezydentowi sms-a z sugestią, aby powiedział
      to, czym się tak zohydził. Idę o zakład, że to PO do spółki z
      postsowiecką agenturą.
    • abba15 [...] 09.07.08, 17:43
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • amanasunta PO to banda szmondaków icw..i spod celi 09.07.08, 17:49
      Chamstwo i cieniactwo .Porażka demokracji ,że takie łajno rządzi.
      • akkj Re: PO to banda szmondaków icw..i spod celi 09.07.08, 21:53
        Tyle smieciu twoje, co tu poszczekasz i pójdziesz do kasy. Nie bede
        ciebie nazywał łajnem, bo to obraza dla tej substrancji.

        amanasunta napisała:

        > Chamstwo i cieniactwo .Porażka demokracji ,że takie łajno rządzi.
    • carpaccio4 no to gdzie ten wasz idol? 09.07.08, 17:49
      w holandii czy szlifuje niełatwą sztukę ubierania w słowa niczego?
    • gronostaj8 też mi prezydent 09.07.08, 17:51
      W normalnym kraju nikt by się nie przejął tym. Ten człoweik ma jakieś kompleksy. Nikt go bardziej nie zohydzi jak on sam siebie.
    • piotrek_meteorolog "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:58
      Platforma jest po prostu żałosna. A propaganda jest lepsza w jej
      wykonaniu niż za PRL-u. Nic nie robią, a mają takie sondaże, to jest
      rzeczywiście cud. I jedyny cud, bo więcej juz nie bedzie. Śmieszno i
      straszno...
      • 7y8u Re: "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 19:22
        piotrek_meteorolog napisał:

        > Platforma jest po prostu żałosna. A propaganda jest lepsza w jej
        > wykonaniu niż za PRL-u. Nic nie robią, a mają takie sondaże, to
        jest
        > rzeczywiście cud. I jedyny cud, bo więcej juz nie bedzie. Śmieszno
        i
        > straszno...

        Zgadzam się, że jak dotąd rząd Tuska niewiele robi. W innych
        warunkach notowania już dawno poleciałyby mu na łeb na szyję. Gdy
        nowy rząd nie spełnia oczekiwań, wyborcy zwykle szybko zapominają,
        jakie wady miała poprzednio rządząca partia, i coraz liczniej do
        niej wracają (chyba że pojawi się jakaś nowa siła polityczna).

        Tymczasem PiS nie pozwala wyborcom zapomnieć o dwóch latach totalnej
        paranoi. PO nie musi się nawet wysilać nad PR-em i propagandą.
        Wystarczy, że człowiek obejrzy sobie i posłucha takiego Kamińskiego,
        a natychmiast uruchamiają się w nim mechanizmy obronne: WSZYSTKO,
        TYLKO NIE PIS!!!

        I PO zgarnia kolejne punkty w sondażach, nie robiąc nic. Co, prawdę
        mówiąc, wcale nie jest pozytywnym zjawiskiem.
        • truethompson Re: "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 12.07.08, 19:13

          >
          > > Platforma jest po prostu żałosna. A propaganda jest lepsza w jej
          > > wykonaniu niż za PRL-u. Nic nie robią, a mają takie sondaże, to
          > jest
          > > rzeczywiście cud. I jedyny cud, bo więcej juz nie bedzie. Śmieszno
          > i
          > > straszno...
          >
          > Zgadzam się, że jak dotąd rząd Tuska niewiele robi. W innych
          > warunkach notowania już dawno poleciałyby mu na łeb na szyję. Gdy
          > nowy rząd nie spełnia oczekiwań, wyborcy zwykle szybko zapominają,
          > jakie wady miała poprzednio rządząca partia, i coraz liczniej do
          > niej wracają (chyba że pojawi się jakaś nowa siła polityczna).
          >
          > Tymczasem PiS nie pozwala wyborcom zapomnieć o dwóch latach totalnej itd
          >
          >

          To ile ci placa za takie posty? 5 zl za jeden?
    • tadjan "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:59
      Prezydenta nie trzeba zohydzać, jego zohydza brat boliźniak.... no
      ale skoro taki stan mu odpowiada i nie chce być sympatyczny - no to
      jest ohydny.
    • zbyszko "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:00
      a można go bardziej 'zohydzić' niż sam wraz ze swoimi politrukami się
      'zohydził' - nie można! dyskusję uważam za zamknietą.
    • piotrek_meteorolog "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:05
      No to już rozumiem dlaczego elektorat PO zachowywał się jak hołota
      w czasie debaty Tuska z Kaczyńskim. Żałosne imbecyle, mają się za
      niewiadomo co a słoma z butów wystaje. Nie dość że nic nie robią, to
      jeszcze dział propagandy stworzyli i bredzą coś o cudach. Idioci.
      • tadjan Re: "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:17
        piotrek_meteorolog napisał:

        > No to już rozumiem dlaczego elektorat PO zachowywał się jak
        hołota
        > w czasie debaty Tuska z Kaczyńskim. Żałosne imbecyle, mają się za
        > niewiadomo co a słoma z butów wystaje. Nie dość że nic nie robią,
        to
        > jeszcze dział propagandy stworzyli i bredzą coś o cudach. Idioci.
        --------------------------
        No to już wiesz dlaczego prezydent jest ohydny?
      • hepowy Re: "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 10.07.08, 09:07
        piotrek_meteorolog napisał:

        > No to już rozumiem dlaczego elektorat PO zachowywał się jak hołota
        > w czasie debaty Tuska z Kaczyńskim. Żałosne imbecyle, mają się za
        > niewiadomo co a słoma z butów wystaje. Nie dość że nic nie robią, to
        > jeszcze dział propagandy stworzyli i bredzą coś o cudach. Idioci.

        Tak w kwestii formalnej. O cudach bredza i domagaja sie ich wylacznie idioci
        popierajacy pis (wlacznie z taba). Jeszcze nie udalo mi sie trafic na komentarz
        idioty popierajacego po i domagajacego sie cudow.
    • blg41 To on jeszcze nie jest "zohydzony"? 09.07.08, 18:08
      Nie ma nic wiekszego od zohydzania Prezydenta RP niż:
      Jar Kaszynski, Le Kaszynski, An Votyga i Mar Kominski
    • leszeksa usunięcie będzie bardziej na miejscu 09.07.08, 18:10
      Temu panu dziękujemy... za prezydenturę, za maleńkość, za wstyd...
    • dzakarta "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:18
      To jego naprawdę trzeba jeszcze zohydzać?
    • vomitorium1 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:22
      musztarda po obiedzie
    • almagus Od Platformy… Oczywista oczywistość! 09.07.08, 18:29
      Od Platformy… Oczywista oczywistość!

      Specjaliści od Platformy
      nam potrzebne są reformy!
      Zabierajcie swe manatki,
      Rydyzkowi nosić szatki.
      Syczypińska pielęgniarka,
      chyba się przebrała miarka.
      Polsce Pechujareczki,
      nie róbcie PO wycieczki!
      Z prawem wasze przekręty,
      byle „Viagrą” nadęty?
      Może ekskomunika,
      z pomocą zakonnika?
      Czy chcesz nowe wybory?
      Tak, psychicznie chory!
      Czy zespół Napoleona?
      Władzy! Niech Polska kona?
      Dominujący kraj katolicki,
      z nazwą Rydz Targowicki?
      Bezwstydny muchomorku,
      trzymaj szatana w worku!
      Świrze od „Napoleona”,
      twoja misja skończona!


      By komuś pomóc bronisz się majestacie.

      Obiecać i nie móc,
      by komuś pomóc
      bronisz się majestacie,
      by od stołu podnieść gacie,
      w dodatku komuś,
      odeszli Andriu i Romuś!
      Teraz masz wygranego Tuska,
      a Ty jakbyś był od Ruska.
    • 123rbr "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:36
      Nie potrzeba żadnych instrukcji do zohydzania pana prezydenta. Dostatecznie
      zochydza się on sam -( małpa w czerwonym, spieprzaj dziadu, Benhauer,
      Irasiad, niehonorowe zachowanie po ataku Rydzyka na żonę pana prezydenta, itd,
      itp. ) Zochydzają go również swoim zachoweniem spocony wiecznie Kamiński,
      piękna inaczej Fotyga, Szczygło, Gosiewski, Brudziński i im podobni.
    • monster1972 to tego -cenzura- można jeszcze zohydzić??? jak??? 09.07.08, 18:40
      • realista.1000 Jaki koń {prezydent} każdy widzi !!.Ohyda. 09.07.08, 19:13
        img240.imageshack.us/img240/4303/bratowask4.jpg
        bratowask4.jpg (Obrazek JPEG, 440x277 pikseli)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka