kazik1942 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:20 Co jest tu grane! Bez instrukcji powszechnie przecież wiadomo, że prezydent ma nad sobą nadprezydenta braciszka i że jest tylko i wyłącznie prezydentem PiS-u Odpowiedz Link Zgłoś
pandora-online ruda swinia i 09.07.08, 17:20 jego PO-PZPRskie rzady.Ciekawe czym SB szantazuje ta ruda swinie,zrobili z niego kompletnego blazna. Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski2 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:29 pandora-online napisał: > jego PO-PZPRskie rzady.Ciekawe czym SB szantazuje ta ruda swinie,zrobili z nieg > o > kompletnego blazna. Komentarz: Przepiękny tekst. Przyjmuje każdy zakład, że imć "pandora-online" to najprawdziwszy Polak-katolik i najgorętszy patriota. Gratulacje dla p.onlajna. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:32 Jestem przekonany że to ksiądz, ten język miłości, ta dobroć. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:33 michalparadowski2 napisał: > Komentarz: > Przepiękny tekst. Przyjmuje każdy zakład, że imć "pandora-online" to > najprawdziwszy Polak-katolik i najgorętszy patriota. > Gratulacje dla p.onlajna. gdyby był polakiem patriotom szanował by premiera wraz z całą jego historią. pochylał by się z zadumą nad skrętami a czcią obdarzał tanie wino jako trunek ludzi wartościowych. Odpowiedz Link Zgłoś
funny5 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:43 carpaccio4 napisał: > > gdyby był polakiem patriotom szanował by ---- Czysta wolszczyzna Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:46 funny5 napisała: > carpaccio4 napisał: > > > > > gdyby był polakiem patriotom szanował by > ---- > Czysta wolszczyzna poważnie? znasz ten język? Odpowiedz Link Zgłoś
wiarus25 Re: ruda swinia i 09.07.08, 17:49 pandora-online napisał: > jego PIS-PZPRskie rzady prezydenckie.Ciekawe czym SB szantazuje ta mala kunda,zrobili z nieg > o > kompletnego blazna. Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski2 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:23 Szanowny Panie min.Kamiński! Są osoby których nie da się zohydzić. Do takich należy np. Pan Prezydent Lech Wałęsa. Są także osoby, które wręcz samym swym istnieniem, nie wspominając o pokazywaniu się w TV, czy wypowiedziami, zachęcają do oszczerstw i nic na to nie można poradzić. Niech Szanowny Pan, wieczorkiem nad tym się zastanowi. Mój Boże, gdyby tak Pan, z wnioskami, z tego zastanowienia, zechciał się z nami, nieborakami się podzielić. Jesteśmy gotowi poczekać, nawet do kolejnych wyborów. Po wyborach gwarantujemy dobrą posadę! Wchodzą w rachubę także pamiętniki. Oceniamy nakład, na jakieś 50 000 egzemplarzy!! Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Nie atakujmy prezydenta... 09.07.08, 17:31 Prośba! Nie atakujmy Lecha Prezydenta Kaczyńskiego, jeszcze nam wyjedzie na stałe z Polski do Gruzji. Tam będzie wraz ze swoją kancelarią walczył o integralność terytorialną Gruzji. Odpowiedz Link Zgłoś
pshemon Re: "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:35 Teraz Pisowcy naprędce wymyślają kolejne afery, żeby ratować dupcię Ziobry. Niestety przypisywanie swoich metod politykom PO jest raczej śmieszne. PISowcy cierpią na amnezję. W końcu przez nie przegrali wybory. To wygląda, jak efekt bumerangowy, zaczynają wierzyć w to, co mówią, czyli już nie kumają rzeczywistości. A efekt, jakby odmienny od zamierzonego. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:29 wszelkiej maści aferzyści i damscy bokserzy mają prawo mieć swojego wybrańca. może należy im dać jakiś ugór koło wrocławia aby mogli tam pielęgnować wady wymowy i zachlewać się tym co z jabłek upędza? nie jest ich w końcu tak wielu. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:42 Co Ci zrobił (P)rezydent Kaczyński, że aż tak Go nie cierpisz? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:48 czan-dra napisał: > Co Ci zrobił (P)rezydent Kaczyński, że aż tak Go nie cierpisz? chyba za dużo wińska. nie pij i czytaj uważnie. może się załapiesz razem z nimi. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:51 Czytam, ale nie znam łamanego wolskiego, a może to w slangu PiSuarii? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 17:55 czan-dra napisał: > Czytam, ale nie znam łamanego wolskiego, a może to w slangu PiSuarii? wiem wiem. ty tylko znasz język taniej literatury butelkowej. nie wysilaj się. jedź na te ugory i pij ile chcesz. pal zresztą też. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 18:10 Co to jest, język taniej literatury butelkowej? Mówiłem że nie znam wolskiego. Możesz podać jakieś tytuły? Zwracam sie do znawcy, chyba nie odmówisz prośbie laika? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: narkomani, przestępcy, 09.07.08, 19:38 czan-dra napisał: > Co to jest, język taniej literatury butelkowej? Mówiłem że nie znam wolskiego. > Możesz podać jakieś tytuły? Zwracam sie do znawcy, chyba nie odmówisz prośbie l > aika? małe formy literackie hehehe niestety nie podam ci żadnych tytułów. po prostu nie gustuję. o tym, na dodatek w aspekcie historycznym, może opowiedzieć ci tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:31 A propos sms-owych instrukcji i robienia propagandy za pieniądze podatników pozwolę sobie przypomnieć panu Kamińskiemuu dość głośny artykuł prasowy sprzed kilku miesięcy: "Podpisuje się „Antek Emigrant”. Wszystkich odwiedzających co rano dyskusyjne fora internetowe wita słowami: „CZEŚĆ, KOMUSZKI!”. Nie śpi, nie je, najpewniej nie pracuje, tylko pisze i pisze. O tym, że Kaczyńscy i PiS są opatrznością dla Polski, a kto jest innego zdania, to świnia albo nawet Żyd, a może – o Boże! – komunista i gej!!! Zna go każdy. Antek jest niewątpliwą gwiazdą internetu. Wszędzie go pełno, wie o wszystkim, zdanie ma na każdy temat. Skrystalizowane. Wściekli internauci (Antek jest w sieci znienawidzony i nazywany Trollem) podejrzewają nawet, że za tą ksywą kryje się Kurski, Putra albo Cymański. Może Macierewicz? Otóż nie. Spece od internetu z pewnej mało jawnej służby – zdumieni i zaniepokojeni aktywnością owej persony – sprawdzili i ustalili, że Antek to kobieta. Zwykła, za to... sowicie opłacana mieszkanka Warszawy. Taką ma baba po prostu robotę – siedzieć w necie i pluć: że Tusk to potomek hitlerowca, kłamca, germanofil, aferzysta i oszust; że Pitera to niewyżyta seksualnie, brzydka lesba (sic!); Sikorski – obcy agent; Ćwiąkalski – Fantomas; Komorowski – przygłup; Bartoszewski – dziad, sklerotyk; LiD – organizacja przestępcza; a Olejniczak to dewiant... A za to Rydzyk... Za to Rydzyk jest krynicą prawdy, a Jarosław i Lech są prawie jak Piłsudski. Prawie, bo marszałek nawet do pięt im nie dorasta. Ktoś w Onecie policzył, że jeśli AE ma za jednego posta tylko złotówkę, to zarabia około 80 złotych dziennie. Ale ma więcej. Znacznie. A skąd to wiem? A stąd, że jestem w kontakcie z grupą młodych ludzi, którzy przypadkowo odpowiedzieli na ogłoszenie: „Jest praca od zaraz. 10 zł za godzinę. Wymagania: biegła znajomość internetu, łatwość formułowania wypowiedzi, dyspozycyjność”. Poszły tedy małolaty na spotkanie rekrutacyjne i tam dowiedziały się, że cała robota to siedzenie na internetowych forach i udział w dyskusjach. Udział podług przesyłanych e-mailami i SMS-ami ściąg i instrukcji. Proste? Otóż nie do końca... Zatrudniony ma obowiązek odwiedzać różne kafejki internetowe i tylko stamtąd surfować po sieci. Chodzi najpewniej o to, że prywatny komputer bardzo łatwo namierzyć, a jego właściciela zidentyfikować. Kawiarenka zaś pozostaje w jakimś stopniu anonimowa. – No to co dokładnie mamy robić? – zapytał znajomy małolat. – Jest rano jakiś news w portalu. Na przykład że ma powstać komisja śledcza, czego chce LiD. Włączacie się więc do dyskusji na ten temat – objaśnił prelegent. – No i co piszemy? – A to, to już my wam powiemy. Płacimy 5 złotych za jeden opublikowany w portalu post. Można zarobić nawet 100 złotych dziennie. Bez podatku. Z ręki do ręki. Każdy wybiera sobie własne ksywy, czyli nicki. Najmniej kilka. Tak będziemy was rozpoznawać. I tak rozliczać. Z opisywanej tu grupy pięciu studentów nikt się nie zdecydował na tę robotę. Ale ilu w Pcimiu, w Kaczych Dołach, w Rzeszowie, Kielcach, Bydgoszczy i Radomiu odpowiedziało: TAK? W to nam graj. Kasa łatwa, lekka i przyjemna. Ilu? To widać, wchodząc na Onet, na WP, na Interię i inne portale. Tak zmasowanego ataku na Platformę i LiD jeszcze nie widziałem. Przeliczając wpisy, można stwierdzić, iż cała rządząca obecnie koalicja plus lewica mają poparcie góra 10-procentowe (w rzeczywistości ok. 60 proc.). 90 natomiast procent populacji Polaków kocha PiS (i rozpacza w imieniu ojczyzny po jego porażce), uwielbia posłankę Sobecką i słucha Radia Maryja. Od rana do wieczora. Przerywając to rozkoszne zajęcie tylko na wpisy w forach dyskusyjnych. No więc jest „Antek Emigrant”, jest „prawdziwypolak”, jest „Aleksandra_IQ168”... I setki innych. Oni to robią dla forsy, ale kto im płaci? Nietrudno się chyba domyślić. Cel? Też oczywisty: hektolitry plwocin, tony wymiocin wlewających się co dzień do internetu mają wywołać wrażenie, że tak myśli, że tak właśnie wierzy lwia część „zdrowej substancji narodu”. A kto jest innego zdania, ten siedzi w jakiejś antypolskiej komuszej niszy i jest wyalienowany, godny pogardy. Wierzcie mi – to działa. Działa także i na opluwanych, którzy dzień w dzień poddawani są dawce sporego stresu. Znam pewną miłą posłankę, która takie obsobaczające ją posty bardzo przeżywa. Traci zapał i ochotę do działania. Czasem jest „tylko” wściekła, czasem „aż” smutna. A przy okazji – operatorzy, tj. cenzorzy portali internetowych, którzy masowo odrzucają e-maile antyklerykalne i o treści anty-Kaczej powinni pamiętać, że dopuszczając na portal oszołomów, tracą o wiele, wiele więcej. W oczach normalnych ludzi. „Musimy przemawiać do młodzieży. Musimy odzyskać internet!” – krzyczał Kaczyński. Jego watahy słusznie odebrały te słowa jako rozkaz". Marek Szenborn ("FAKTY I MITY" nr 50, 20.12.2007 r. ) Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Jarek nacisną na Axel Springera.. 09.07.08, 17:37 Po wypowiedzi Wielkiego Brata K. w których skrytykował Axel Springera, ten dał mu cynk!!! <Jako przykład pozytywnego zachowania wynikającego z poczucia własnej wartości oraz narodowej godności prezes PiS podał postawę Hiszpanów wobec jednego z tytułów prasowych niemieckiego koncernu Axel Springer. "Prasa jest w Polsce w ogromnej części niemiecka, to fatalne, ale nie mówmy, że to tylko wina innych. W Hiszpanii Springer próbował założyć gazetę, Hiszpania też jest biedniejsza od Niemiec, nie tak jak Polska, ale też biedniejsza. I co się stało? Ani nikt nie chciał w tej gazecie pracować, ani jej kupować - po paru tygodniach upadła" - wskazał J.Kaczyński. "W Polsce nie ma takiej reakcji, w Polsce byle cudzoziemiec gdzieś idzie i znaczna część Polaków jest z tego powodu gotowa stanąć na baczność. (...) Pamiętajmy, że musimy pamiętać o własnych wadach, że trzeba z tymi wadami walczyć, bo one nas strasznie kosztują, szczególnie w relacjach międzynarodowych" - podkreślił prezes PiS. Zdaniem J.Kaczyńskiego charakterystyczny dla Polaków brak pewności siebie pozostaje m.in. podłożem tolerowania przez polskich pracowników stosunkowo najniższych zarobków w Londynie. "Czy Polacy mają mniejsze kwalifikacje niż mieszkańcy Ghany? Mają lepsze, mają tylko ten kompleks" - mówił. Odpowiedz Link Zgłoś
janina38 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:32 A może pan prezydent swoim głosem powiedziałby swojemu narodowi czy rzeczywiście jest to instrukcja do zohydzania go, czy też to własna interpretacja delikatnej i subtelnej pani Anny Fotygi,dla któtrej codzienne newsy ( w tym również newsy otrzymywane od GW )mogą otrzymywać tylko VIPy.Zastanawiem się kto robi złą atmosferę wokół Prezydenta, czy nadmiar dam w jego Kancelarii dobrze mu służy i jego wizerunkowi.Zaciekłość babskich demiurgów jest straszna a ich napuszczanie wrażliwych o pewnych cechach charakteru mężczyzn przynosi opłakane skutki. Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol Ten niedorozwojek sam się zohydził! 09.07.08, 17:36 Nie trzeba mu w tym pomagać. A tak przy okazji - karnisterek u brata załatwi? Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:38 a tu w tivi konferencja politologa Nowaka,ktory pokazuje jakieś kwi ty na PiS,że oni też coś wysyłają,czy wszyscy powariowali,a upałów przecież nie ma. No i kop w prezydenta,że ten za wszelką cenę,a oni nie,blaa. To wszystko nie jest normalne,ciekawe o co im chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
agata789 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:40 Zohydzanie? Coś w tym jest. Ostatnio np. prezydent zohydził się wypowiedzią, po której Seweryn Blumsztajn oddał mu otrzymane wcześniej odznaczenie państwowe. Ciekawe, kto wysłał prezydentowi sms-a z sugestią, aby powiedział to, czym się tak zohydził. Idę o zakład, że to PO do spółki z postsowiecką agenturą. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 [...] 09.07.08, 17:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta PO to banda szmondaków icw..i spod celi 09.07.08, 17:49 Chamstwo i cieniactwo .Porażka demokracji ,że takie łajno rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: PO to banda szmondaków icw..i spod celi 09.07.08, 21:53 Tyle smieciu twoje, co tu poszczekasz i pójdziesz do kasy. Nie bede ciebie nazywał łajnem, bo to obraza dla tej substrancji. amanasunta napisała: > Chamstwo i cieniactwo .Porażka demokracji ,że takie łajno rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 no to gdzie ten wasz idol? 09.07.08, 17:49 w holandii czy szlifuje niełatwą sztukę ubierania w słowa niczego? Odpowiedz Link Zgłoś
gronostaj8 też mi prezydent 09.07.08, 17:51 W normalnym kraju nikt by się nie przejął tym. Ten człoweik ma jakieś kompleksy. Nikt go bardziej nie zohydzi jak on sam siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:58 Platforma jest po prostu żałosna. A propaganda jest lepsza w jej wykonaniu niż za PRL-u. Nic nie robią, a mają takie sondaże, to jest rzeczywiście cud. I jedyny cud, bo więcej juz nie bedzie. Śmieszno i straszno... Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 19:22 piotrek_meteorolog napisał: > Platforma jest po prostu żałosna. A propaganda jest lepsza w jej > wykonaniu niż za PRL-u. Nic nie robią, a mają takie sondaże, to jest > rzeczywiście cud. I jedyny cud, bo więcej juz nie bedzie. Śmieszno i > straszno... Zgadzam się, że jak dotąd rząd Tuska niewiele robi. W innych warunkach notowania już dawno poleciałyby mu na łeb na szyję. Gdy nowy rząd nie spełnia oczekiwań, wyborcy zwykle szybko zapominają, jakie wady miała poprzednio rządząca partia, i coraz liczniej do niej wracają (chyba że pojawi się jakaś nowa siła polityczna). Tymczasem PiS nie pozwala wyborcom zapomnieć o dwóch latach totalnej paranoi. PO nie musi się nawet wysilać nad PR-em i propagandą. Wystarczy, że człowiek obejrzy sobie i posłucha takiego Kamińskiego, a natychmiast uruchamiają się w nim mechanizmy obronne: WSZYSTKO, TYLKO NIE PIS!!! I PO zgarnia kolejne punkty w sondażach, nie robiąc nic. Co, prawdę mówiąc, wcale nie jest pozytywnym zjawiskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
truethompson Re: "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 12.07.08, 19:13 > > > Platforma jest po prostu żałosna. A propaganda jest lepsza w jej > > wykonaniu niż za PRL-u. Nic nie robią, a mają takie sondaże, to > jest > > rzeczywiście cud. I jedyny cud, bo więcej juz nie bedzie. Śmieszno > i > > straszno... > > Zgadzam się, że jak dotąd rząd Tuska niewiele robi. W innych > warunkach notowania już dawno poleciałyby mu na łeb na szyję. Gdy > nowy rząd nie spełnia oczekiwań, wyborcy zwykle szybko zapominają, > jakie wady miała poprzednio rządząca partia, i coraz liczniej do > niej wracają (chyba że pojawi się jakaś nowa siła polityczna). > > Tymczasem PiS nie pozwala wyborcom zapomnieć o dwóch latach totalnej itd > > To ile ci placa za takie posty? 5 zl za jeden? Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 17:59 Prezydenta nie trzeba zohydzać, jego zohydza brat boliźniak.... no ale skoro taki stan mu odpowiada i nie chce być sympatyczny - no to jest ohydny. Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszko "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:00 a można go bardziej 'zohydzić' niż sam wraz ze swoimi politrukami się 'zohydził' - nie można! dyskusję uważam za zamknietą. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:05 No to już rozumiem dlaczego elektorat PO zachowywał się jak hołota w czasie debaty Tuska z Kaczyńskim. Żałosne imbecyle, mają się za niewiadomo co a słoma z butów wystaje. Nie dość że nic nie robią, to jeszcze dział propagandy stworzyli i bredzą coś o cudach. Idioci. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Re: "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:17 piotrek_meteorolog napisał: > No to już rozumiem dlaczego elektorat PO zachowywał się jak hołota > w czasie debaty Tuska z Kaczyńskim. Żałosne imbecyle, mają się za > niewiadomo co a słoma z butów wystaje. Nie dość że nic nie robią, to > jeszcze dział propagandy stworzyli i bredzą coś o cudach. Idioci. -------------------------- No to już wiesz dlaczego prezydent jest ohydny? Odpowiedz Link Zgłoś
hepowy Re: "Instrukcje PO to zohydzanie prezydenta" 10.07.08, 09:07 piotrek_meteorolog napisał: > No to już rozumiem dlaczego elektorat PO zachowywał się jak hołota > w czasie debaty Tuska z Kaczyńskim. Żałosne imbecyle, mają się za > niewiadomo co a słoma z butów wystaje. Nie dość że nic nie robią, to > jeszcze dział propagandy stworzyli i bredzą coś o cudach. Idioci. Tak w kwestii formalnej. O cudach bredza i domagaja sie ich wylacznie idioci popierajacy pis (wlacznie z taba). Jeszcze nie udalo mi sie trafic na komentarz idioty popierajacego po i domagajacego sie cudow. Odpowiedz Link Zgłoś
blg41 To on jeszcze nie jest "zohydzony"? 09.07.08, 18:08 Nie ma nic wiekszego od zohydzania Prezydenta RP niż: Jar Kaszynski, Le Kaszynski, An Votyga i Mar Kominski Odpowiedz Link Zgłoś
leszeksa usunięcie będzie bardziej na miejscu 09.07.08, 18:10 Temu panu dziękujemy... za prezydenturę, za maleńkość, za wstyd... Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:18 To jego naprawdę trzeba jeszcze zohydzać? Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:22 musztarda po obiedzie Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Od Platformy… Oczywista oczywistość! 09.07.08, 18:29 Od Platformy… Oczywista oczywistość! Specjaliści od Platformy nam potrzebne są reformy! Zabierajcie swe manatki, Rydyzkowi nosić szatki. Syczypińska pielęgniarka, chyba się przebrała miarka. Polsce Pechujareczki, nie róbcie PO wycieczki! Z prawem wasze przekręty, byle „Viagrą” nadęty? Może ekskomunika, z pomocą zakonnika? Czy chcesz nowe wybory? Tak, psychicznie chory! Czy zespół Napoleona? Władzy! Niech Polska kona? Dominujący kraj katolicki, z nazwą Rydz Targowicki? Bezwstydny muchomorku, trzymaj szatana w worku! Świrze od „Napoleona”, twoja misja skończona! By komuś pomóc bronisz się majestacie. Obiecać i nie móc, by komuś pomóc bronisz się majestacie, by od stołu podnieść gacie, w dodatku komuś, odeszli Andriu i Romuś! Teraz masz wygranego Tuska, a Ty jakbyś był od Ruska. Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr "Instrukcje dla PO to zohydzanie prezydenta" 09.07.08, 18:36 Nie potrzeba żadnych instrukcji do zohydzania pana prezydenta. Dostatecznie zochydza się on sam -( małpa w czerwonym, spieprzaj dziadu, Benhauer, Irasiad, niehonorowe zachowanie po ataku Rydzyka na żonę pana prezydenta, itd, itp. ) Zochydzają go również swoim zachoweniem spocony wiecznie Kamiński, piękna inaczej Fotyga, Szczygło, Gosiewski, Brudziński i im podobni. Odpowiedz Link Zgłoś
realista.1000 Jaki koń {prezydent} każdy widzi !!.Ohyda. 09.07.08, 19:13 img240.imageshack.us/img240/4303/bratowask4.jpg bratowask4.jpg (Obrazek JPEG, 440x277 pikseli) Odpowiedz Link Zgłoś