Dodaj do ulubionych

18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabójc...

17.07.08, 21:46
Babcia Lux :)
Obserwuj wątek
    • baba-jaga to sie nazywa Patriotyzm made in Poland! n/txt 17.07.08, 22:05
      • komnen3 Re: to sie nazywa Patriotyzm made in Poland! n/tx 17.07.08, 22:47
        jeżeli zakopały biżuterię, to może dlatego, że chciały upozorować
        atak włamywacza?

        Mi to wygląda raczej na zbrodnię w afekcie. 80-letnia staruszka
        musiała słyszeć nieraz "polska świnia" po niemiecku w ciągu drugiej
        wojny światowej... i "trochę" ją poniosło...
        • kot9999 austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow 18.07.08, 00:52
          austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow
          • wet3 Re: kot9999 18.07.08, 01:31
            kot9999 napisał: > austriacy to faszysci.oni sa gorsi od niemcow.

            > austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow

            Ale za to maja zdrowy system sadowy. Nasze komuchy lituja sie nad
            stojacymi nad grobem ubeckimi katami, lub umarzaja postepowanie -
            jak to bylo w przypadku Kiszczaka. Ciekaw jestem co zrobia z
            Jaruzelskim? Prawdopodobnie tez umorza ...
            • aplus Re: czyzybys zapomnial naziste Heidera ? Austriacy 18.07.08, 01:47
              sa podobni jak POpaprance. Niewazne ze nazista czy komuch albo folksdojcz,
              niewazne ze nieudacznik ale jesli umie jezdzic na nartach albo podoba sie
              kobietom moze zostac premierem

              wet3 napisał:

              > kot9999 napisał: > austriacy to faszysci.oni sa gorsi od niemcow.
              >
              > > austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow
              >
              > Ale za to maja zdrowy system sadowy. Nasze komuchy lituja sie nad
              > stojacymi nad grobem ubeckimi katami, lub umarzaja postepowanie -
              > jak to bylo w przypadku Kiszczaka. Ciekaw jestem co zrobia z
              > Jaruzelskim? Prawdopodobnie tez umorza ...
              • wet3 Re: aplus 18.07.08, 03:42
                aplus napisał: > Czysbys zapomnial naziste Heidera? Ausyriacy

                > sa podobni jak POpaprance. Niewazne ze nazista czy komuch albo
                folksdojcz,
                > niewazne ze nieudacznik ale jesli umie jezdzic na nartach albo
                podoba sie
                > kobietom moze zostac premierem
                >
                > wet3 napisał:
                >
                > > kot9999 napisał: > austriacy to faszysci.oni sa gorsi od
                niemcow.
                > >
                > > > austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow
                > >
                > > Ale za to maja zdrowy system sadowy. Nasze komuchy lituja sie
                nad
                > > stojacymi nad grobem ubeckimi katami, lub umarzaja postepowanie -

                > > jak to bylo w przypadku Kiszczaka. Ciekaw jestem co zrobia z
                > > Jaruzelskim? Prawdopodobnie tez umorza ...

                Dla ciebie, jak widac, kazdy kto staje w obronie swego narodu jest
                obowiazkowo nazista i faszysta. Naucz sie definicji pojec zanim
                otworzysz jape.
            • manhu Re: kot9999 18.07.08, 15:58
              > Ale za to maja zdrowy system sadowy.
              Akurat!

              Ten wyrok to tylko dlatego, że to jest dla nich jakieś polskie bydło, polska szmata. Gdyby to było w drugą stronę to ta druga dostałaby z 5lat.
    • heraldek [...] 17.07.08, 23:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ptr0 Phi, akurat dociągnie w tym pierdlu... 17.07.08, 23:02
      Umrze po 2 latach max.
    • don.kichote I tak trzymać! Nie będzie Niemiec...!!! :)))) n/t 17.07.08, 23:07
    • vomitorium1 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabójc... 18.07.08, 01:42
      stara ale jara
      (w starym ciele młody duch)
    • pies333 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabójc.. 18.07.08, 03:33
      ciekawe na ile Fritzla (tego od piwnicy i corki) zamkna? pewnie na 5
      lat w zawiasach.
      Oni sa tacy juz, degeneraci
    • pies333 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabójc.. 18.07.08, 03:35
      Austriacy to najbardziej sfajdany narod w Europie, nie ma wlasnego
      jezyka nie ma wlasnej kultury ... tylko co sasiedzi dookola.
      • aurora-83 Re: 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabó 18.07.08, 11:07
        pies333 napisał:

        > Austriacy to najbardziej sfajdany narod w Europie, nie ma wlasnego
        > jezyka nie ma wlasnej kultury ... tylko co sasiedzi dookola.

        radze zajzec do ksiazki pod tytulem Historia Powszechna... dzial
        Austria i Austro-Wegry...
    • witold.us Babcia sie naprawde wkurzyla 18.07.08, 04:02

      • pies333 Re: Babcia sie naprawde wkurzyla 18.07.08, 04:28
        trzeba zeby ONZ sprawdzilo piwnice w kazdym austriackim domu,
        populacja kraju pewnie by sie pomnozyla
        • cirano Re: Babcia sie naprawde wkurzyla 18.07.08, 15:11
          Ty pies. Ty rzeczywiście bydlę
    • laska_dorna Fritzl i austriackie kwiatuszki 18.07.08, 15:37
      te faszystowskie świnie które nieodsiedziały za III rzeszę teraz
      podnoszą głowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka