komnen3 Re: to sie nazywa Patriotyzm made in Poland! n/tx 17.07.08, 22:47 jeżeli zakopały biżuterię, to może dlatego, że chciały upozorować atak włamywacza? Mi to wygląda raczej na zbrodnię w afekcie. 80-letnia staruszka musiała słyszeć nieraz "polska świnia" po niemiecku w ciągu drugiej wojny światowej... i "trochę" ją poniosło... Odpowiedz Link Zgłoś
kot9999 austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow 18.07.08, 00:52 austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: kot9999 18.07.08, 01:31 kot9999 napisał: > austriacy to faszysci.oni sa gorsi od niemcow. > austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow Ale za to maja zdrowy system sadowy. Nasze komuchy lituja sie nad stojacymi nad grobem ubeckimi katami, lub umarzaja postepowanie - jak to bylo w przypadku Kiszczaka. Ciekaw jestem co zrobia z Jaruzelskim? Prawdopodobnie tez umorza ... Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: czyzybys zapomnial naziste Heidera ? Austriacy 18.07.08, 01:47 sa podobni jak POpaprance. Niewazne ze nazista czy komuch albo folksdojcz, niewazne ze nieudacznik ale jesli umie jezdzic na nartach albo podoba sie kobietom moze zostac premierem wet3 napisał: > kot9999 napisał: > austriacy to faszysci.oni sa gorsi od niemcow. > > > austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow > > Ale za to maja zdrowy system sadowy. Nasze komuchy lituja sie nad > stojacymi nad grobem ubeckimi katami, lub umarzaja postepowanie - > jak to bylo w przypadku Kiszczaka. Ciekaw jestem co zrobia z > Jaruzelskim? Prawdopodobnie tez umorza ... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: aplus 18.07.08, 03:42 aplus napisał: > Czysbys zapomnial naziste Heidera? Ausyriacy > sa podobni jak POpaprance. Niewazne ze nazista czy komuch albo folksdojcz, > niewazne ze nieudacznik ale jesli umie jezdzic na nartach albo podoba sie > kobietom moze zostac premierem > > wet3 napisał: > > > kot9999 napisał: > austriacy to faszysci.oni sa gorsi od niemcow. > > > > > austriacy to faszysci. oni sa gorsi od niemcow > > > > Ale za to maja zdrowy system sadowy. Nasze komuchy lituja sie nad > > stojacymi nad grobem ubeckimi katami, lub umarzaja postepowanie - > > jak to bylo w przypadku Kiszczaka. Ciekaw jestem co zrobia z > > Jaruzelskim? Prawdopodobnie tez umorza ... Dla ciebie, jak widac, kazdy kto staje w obronie swego narodu jest obowiazkowo nazista i faszysta. Naucz sie definicji pojec zanim otworzysz jape. Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: kot9999 18.07.08, 15:58 > Ale za to maja zdrowy system sadowy. Akurat! Ten wyrok to tylko dlatego, że to jest dla nich jakieś polskie bydło, polska szmata. Gdyby to było w drugą stronę to ta druga dostałaby z 5lat. Odpowiedz Link Zgłoś
heraldek [...] 17.07.08, 23:00 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Phi, akurat dociągnie w tym pierdlu... 17.07.08, 23:02 Umrze po 2 latach max. Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabójc... 18.07.08, 01:42 stara ale jara (w starym ciele młody duch) Odpowiedz Link Zgłoś
pies333 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabójc.. 18.07.08, 03:33 ciekawe na ile Fritzla (tego od piwnicy i corki) zamkna? pewnie na 5 lat w zawiasach. Oni sa tacy juz, degeneraci Odpowiedz Link Zgłoś
pies333 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabójc.. 18.07.08, 03:35 Austriacy to najbardziej sfajdany narod w Europie, nie ma wlasnego jezyka nie ma wlasnej kultury ... tylko co sasiedzi dookola. Odpowiedz Link Zgłoś
aurora-83 Re: 18 lat więzienia dla polskiej 80-letniej zabó 18.07.08, 11:07 pies333 napisał: > Austriacy to najbardziej sfajdany narod w Europie, nie ma wlasnego > jezyka nie ma wlasnej kultury ... tylko co sasiedzi dookola. radze zajzec do ksiazki pod tytulem Historia Powszechna... dzial Austria i Austro-Wegry... Odpowiedz Link Zgłoś
pies333 Re: Babcia sie naprawde wkurzyla 18.07.08, 04:28 trzeba zeby ONZ sprawdzilo piwnice w kazdym austriackim domu, populacja kraju pewnie by sie pomnozyla Odpowiedz Link Zgłoś
cirano Re: Babcia sie naprawde wkurzyla 18.07.08, 15:11 Ty pies. Ty rzeczywiście bydlę Odpowiedz Link Zgłoś
laska_dorna Fritzl i austriackie kwiatuszki 18.07.08, 15:37 te faszystowskie świnie które nieodsiedziały za III rzeszę teraz podnoszą głowy Odpowiedz Link Zgłoś