grisza14 Osobiscie wolalbym z Kurtyka stracic niz z Tuskiem 30.07.08, 20:22 zarobic.Taki sondaz nalezy czytac dokladnie odwrotnie.Jeden chroni ubowcow, drugi stara sie choc o minimum prawdy.Podobno Tusk jest historykiem? He, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 grisza14, dywagacje przygłupa z ZOMO... 30.07.08, 20:38 grisza14..forumowy głupek ! Odpowiedz Link Zgłoś
presentaton1 Tow.Jarosław i jego barani wzrok, nie ma uznania ! 30.07.08, 20:40 Polacy mają z niego ubaw, większy jak z blondynek! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Tusk liderem rankingu zaufania. 30.07.08, 21:32 Z pewnoscia jest liderem zaufania wszystkich komuchow i podtrzymywaczy okraglego stolu. Tu nie ma najmniejszej watpliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
presentaton1 wet3 ..wynurzył sie z szamba klocek SB ... 30.07.08, 23:07 smród jak jasna cholera! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: presentaton1 - czerwony klon 31.07.08, 14:26 presentaton1 napisał: > wet3..wynurzyl sie z szamba klocek SB... > smród jak jasna cholera! Prawda komuchow w oczy kole jak trzeba. Zaraz sie odzywaja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: ale jaja: hucpa, hańba, hołota, hypokryzja, c 30.07.08, 21:39 To Ty kościołowy człowiek takie słownictwo? Wstyd. Powiadam Ci. Wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 S a t y r a "N a P l a t f u s o f a n ó w" 30.07.08, 23:12 Ciężki rozum, jak na kacu, Oto obraz tych pajaców, Nigdy nic nie myślą sami, Podpierają się mediami! Pluć na Polskę i Polaków, To domena tych prostaków, Zdrada kraju, prezydenta, O tym marzy taka męta! Kiedy w sieci coś przeczyta, Już Polaków jadem wita, Dawno wyszło z worka szydło, Że PO wybrało B Y D Ł O! Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 CBOS: Tusk liderem rankingu zaufania - przed Si... 30.07.08, 22:46 panie tusku ja też panu ufam (tylko zrób pan coś) Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 kto zna ostatnie notowania PIS-u ???? 30.07.08, 22:49 wiem tylko ,że PO ma 52%... Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 kurtyka!sama nazwa wskazuje,że utyka! a co? 30.07.08, 23:29 Ano utyka coś co ma na początku "kur"!Np.: kurtyzana,kusat,qrva.Ale to raczej to ostatnie. Odpowiedz Link Zgłoś
sarmata Tusk to wielka porazka 31.07.08, 16:52 POPIS powinien w koncu odejsc z polskiej sceny politycznej. Nieustanne awantury wsrod postsolidarnosciowego establishmentu rujnuja Polske i niwecza szanse na jej dalszy rozwoj. Spadkobiercy AWSu znowu pokazuja swoje zdolnosci do destrukcji i wewnetrznego rozkladu. Ile jeszcze czasu bedziemy wystawieni na nieodpowiedzialne dzialania postsolidarnosciowej holoty? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: sarmata 31.07.08, 17:28 sarmata napisał: > Tusk to wielka porazka > POPIS powinien w koncu odejsc z polskiej sceny politycznej. > Nieustanne awantury wsrod postsolidarnosciowego establishmentu > rujnuja Polske i niwecza szanse na jej dalszy rozwoj. Spadkobiercy > AWSu znowu pokazuja swoje zdolnosci do destrukcji i wewnetrznego > rozkladu. Ile jeszcze czasu bedziemy wystawieni na nieodpowiedzialne > dzialania postsolidarnosciowej holoty? O jakim POPiSie ty mowisz? Przeciez oni NIGDY nie byli razem. Zawsze zwalczali sie zaciekle. POpaprancy to czerwona "prawica" z ukladu TKM a PiS to cos trudne do zdefiniowania, bliskie jakims ideologiom Pilsudczykow. PS - Tusk to nie tylko porazka. Tusk jest uosobnieniem klamstwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś