Dodaj do ulubionych

CBOS: Tusk liderem rankingu zaufania - przed Si...

    • grisza14 Osobiscie wolalbym z Kurtyka stracic niz z Tuskiem 30.07.08, 20:22
      zarobic.Taki sondaz nalezy czytac dokladnie odwrotnie.Jeden chroni
      ubowcow, drugi stara sie choc o minimum prawdy.Podobno Tusk jest
      historykiem? He, he, he
      • pierot6 grisza14, dywagacje przygłupa z ZOMO... 30.07.08, 20:38
        grisza14..forumowy głupek !
        • presentaton1 Tow.Jarosław i jego barani wzrok, nie ma uznania ! 30.07.08, 20:40
          Polacy mają z niego ubaw, większy jak z blondynek!
      • wet3 Tusk liderem rankingu zaufania. 30.07.08, 21:32
        Z pewnoscia jest liderem zaufania wszystkich komuchow i
        podtrzymywaczy okraglego stolu. Tu nie ma najmniejszej watpliwosci.
        • presentaton1 wet3 ..wynurzył sie z szamba klocek SB ... 30.07.08, 23:07
          smród jak jasna cholera!
          • wet3 Re: presentaton1 - czerwony klon 31.07.08, 14:26
            presentaton1 napisał: > wet3..wynurzyl sie z szamba klocek SB...

            > smród jak jasna cholera!

            Prawda komuchow w oczy kole jak trzeba. Zaraz sie odzywaja!!!
    • abba15 ale jaja: hucpa, hańba, hołota, hypokryzja, chlew 30.07.08, 21:37
      • czan-dra Re: ale jaja: hucpa, hańba, hołota, hypokryzja, c 30.07.08, 21:39
        To Ty kościołowy człowiek takie słownictwo?
        Wstyd. Powiadam Ci. Wstyd.
        • abba15 S a t y r a "N a P l a t f u s o f a n ó w" 30.07.08, 23:12

          Ciężki rozum, jak na kacu,
          Oto obraz tych pajaców,
          Nigdy nic nie myślą sami,
          Podpierają się mediami!

          Pluć na Polskę i Polaków,
          To domena tych prostaków,
          Zdrada kraju, prezydenta,
          O tym marzy taka męta!

          Kiedy w sieci coś przeczyta,
          Już Polaków jadem wita,
          Dawno wyszło z worka szydło,
          Że PO wybrało B Y D Ł O!
    • carpaccio4 ciekawe komu ufają narkomani? 30.07.08, 22:09
      kaczyńskiemu?
      • presentaton1 carpaccio4.spytaj handlarza z pałacu prezydenta ! 30.07.08, 23:06
    • vomitorium1 CBOS: Tusk liderem rankingu zaufania - przed Si... 30.07.08, 22:46
      panie tusku
      ja też panu ufam
      (tylko zrób pan coś)
      • pierot6 kto zna ostatnie notowania PIS-u ???? 30.07.08, 22:49
        wiem tylko ,że PO ma 52%...
    • bogdan331 kurtyka!sama nazwa wskazuje,że utyka! a co? 30.07.08, 23:29
      Ano utyka coś co ma na początku "kur"!Np.: kurtyzana,kusat,qrva.Ale to raczej to ostatnie.
    • sarmata Tusk to wielka porazka 31.07.08, 16:52
      POPIS powinien w koncu odejsc z polskiej sceny politycznej.
      Nieustanne awantury wsrod postsolidarnosciowego establishmentu
      rujnuja Polske i niwecza szanse na jej dalszy rozwoj. Spadkobiercy
      AWSu znowu pokazuja swoje zdolnosci do destrukcji i wewnetrznego
      rozkladu. Ile jeszcze czasu bedziemy wystawieni na nieodpowiedzialne
      dzialania postsolidarnosciowej holoty?
      • wet3 Re: sarmata 31.07.08, 17:28
        sarmata napisał: > Tusk to wielka porazka

        > POPIS powinien w koncu odejsc z polskiej sceny politycznej.
        > Nieustanne awantury wsrod postsolidarnosciowego establishmentu
        > rujnuja Polske i niwecza szanse na jej dalszy rozwoj. Spadkobiercy
        > AWSu znowu pokazuja swoje zdolnosci do destrukcji i wewnetrznego
        > rozkladu. Ile jeszcze czasu bedziemy wystawieni na
        nieodpowiedzialne
        > dzialania postsolidarnosciowej holoty?

        O jakim POPiSie ty mowisz? Przeciez oni NIGDY nie byli razem. Zawsze
        zwalczali sie zaciekle. POpaprancy to czerwona "prawica" z ukladu
        TKM a PiS to cos trudne do zdefiniowania, bliskie jakims ideologiom
        Pilsudczykow.
        PS - Tusk to nie tylko porazka. Tusk jest uosobnieniem klamstwa!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka