Dodaj do ulubionych

20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pociągu i

01.08.08, 10:12
ofiara "robta co chceta" Pana Owsiaka.

Cóż szkoda życia, choć z drugiej strony o jednego mniej "użytecznego idioty"
który chłonął by jad Pana Żakowskiego i Pani Gretkowskiej na Przys. Woodst.
przeciw przeciwnikom politycznym.
Obserwuj wątek
    • piotrek20074 racja 01.08.08, 10:26
      .
      • poki442003 kloaka prawda 01.08.08, 10:36
        ale pie..cie, ludzie na Woodstock jeżdżą tylko po to żeby ćpać, chlać i sie
        pieprzyć, a nie żeby wysłuchiwać kazań jakichś debili. Oczywiście, Owsiak zbiera
        zawsze owacje, ale każdy nietrzeźwy tłum oklaskuję tych, którzy ich odpowiednio
        połechczą.
    • prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 10:31
      Ciekawe zestawienie. Żal ci życia, a jednocześnie cieszysz się, że
      zginął człowiek. Trąci mi tu fałszem. Co chcesz zyskać na ludzkim
      nieszczęściu? Tak przy okazji, jesteś za PiS, prawda? Oni i ich
      zwolennicy uwielbiają pastwić się nad martwymi.
      • cecora Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 10:34
        Tak przy okazji, jesteś za PO, prawda? Oni i ich
        zwolennicy uwielbiają pastwić się nad żywymi.
        vide Sumliński

        A wracając do chłopaka, szkoda życia - wartość samo w sobie.
        GW pastwiła się nad życiem dziecka 14latki. Ono nie miało wyboru, chłopak miał.
        • poki442003 tak przy okazji 01.08.08, 10:38
          obaj macie nie po kolei w głowach, jeszcze kilka lat temu na wybory chodzilo 30%
          ludzi, dzisiaj największą obrazą jest przyrównanie kogoś do nielubianej przez
          siebie partii. Przy każdej możliwej okazji
          • rooboy Re: tak przy okazji 01.08.08, 10:57
            poki442003 napisał:

            > obaj macie nie po kolei w głowach, jeszcze kilka lat temu na
            wybory chodzilo 30
            > %
            > ludzi, dzisiaj największą obrazą jest przyrównanie kogoś do
            nielubianej przez
            > siebie partii. Przy każdej możliwej okazji


            poki, bardzo sluszna uwaga, przygladam sie temu z wielu tysiecy km i
            faktycznie wyglada (przynajmniej na forum gazety), ze "ty
            pisdzielcu" albo "ty popaprancu", to teraz bardziej obrazliwe niz
            np. "ty ch.ju" (excuse my french)...
            • cecora Re: tak przy okazji 01.08.08, 11:02
              policz ile razy pojawia się na forach na Onecie, TVN24, gazeta.pl słowo
              "pisdzielcu" oraz słowo "POpaprancu"
              • poki442003 Re: tak przy okazji 01.08.08, 11:14
                ach, więc po prostu idziesz z duchem czasu...
        • prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 10:46
          Pastwienie się PiS nad Barbarą Blidą pewnie ci nie przeszkadzało?
          Wracając do chłopaka, to skąd wiesz że "miał wybór"? Nie podano
          przyczyny. Kilka lat temu, z pociągu wyrzucono dwóch chłopaków,
          braci, jeden z nich stracił przy tym rękę. Napastników było zbyt
          wielu, a wyrzucili tych chłopaków tylko dlatego, że nie podobał im
          się sposób ubierania.
          P.S. Wolę rządy PO, niż Białoruś Bis w wykonaniu PiS.
          • krakus24a Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:18
            Białoruś to mamy teraz, usuwanie Prezydenta i chęć procesu
            POlitycznego nad Ziobro.
            • prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 14:23
              Usunęli prezydenta? Ojej, kiedy? Nie rób sobie jaj, człowieku. Jakiś
              kretyn pisowski rzuca hasło i wszyscy zwolennicy tej chorej partii
              łapią to jak pelikany, czego ty jesteś najlepszym przykładem. Poza
              tym, nie rób z Ziobry męczennika bo to zwykła gnida.
          • vera_co cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:24
            "Cóż szkoda życia, choć z drugiej strony o jednego mniej "użytecznego idioty"
            który chłonął by jad Pana Żakowskiego i Pani Gretkowskiej na Przys. Woodst.
            przeciw przeciwnikom politycznym."
            Przerażają mnie tacy ludzie jak ty.
            Zawsze się zastanawiałam nad tym paradoksem, żałoba narodowa po pielgrzymach
            którzy zginęli w autokarze jest ok. ale jakby to był autokar jadący np. na
            Woodstock ? Wtedy już nie tragedia narodowa, wtedy trochę mniej "użytecznych
            idiotów".
            Bo życie nie równe życiu...
            A ty czyją ofiarą jesteś ? Hieny Rydzyka, co ci mózg wyjadł ??
            • polak_kr Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:29
              a ty czyja jestes ofiarą? Pamietam wtedy wpisy na forach że dobrze
              się stało 'bo kilku katoli mniej'.
              • vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:34
                Ja jestem wolnym człowiekiem, śmierć jest tragedią niezależnie od tego czy to
                katolik, żyd, murzyn czy biały.
                W naszym kraju jednak tragedie mają różny wymiar..jak widać.
                Ale to zawdzięczamy PiSiorom.. liżącym tyłek klerowi.
                • poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 13:52
                  To co się dzieje w naszym kraju to wina tylko i wyłącznie nas - obywateli. To
                  nie tak, że ciągle ktoś na nas żeruje. To my ciągle pozwalamy na sobie żerować.
                  To my ciągle wytykamy innym drzazgi w oczach nie widząc w swoim oku belki. To my
                  głosujemy na tych, co nam obiecują sto milionów albo życie wieczne. Skończcie
                  wreszcie atakować innych za to co sami robicie ze swoim krajem! Zastanówmy się
                  nad swoim własnym postępowaniem, co możemy w sobie zmienić, żeby i nam i innym
                  żyło się lepiej.
                  • vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 13:57
                    Cóż to za tyrada !
                    Szkoda że mało konstruktywna, do kogo to kierujesz ?
                    Ja chodzę na wybory, głosuję na lewicę..no i co z tego ?
                    Mam zastrzelić prawicowców żeby było ich mniej ?
                    Od biedy wolę PO i Tuska, bo sory, ale dwóch obleśnych kurduplowatych Kaczorów
                    to stanowczo o dwóch za dużo, od biedy dobrze że chociaż jest jeden Tusk.
                    • poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:18
                      Nie rozumiesz? Skierowana jest do każdego! Każdej jednej osoby w tym kraju.
                      Głosujesz na lewicę i co z tego? Nic! Jacy ludzie, tacy kandydaci! Nie oglądaj
                      się na innych. Kaczory obleśne czy nieobleśne, kogo to interesuje? Jest w ich
                      programie 10% prawdy. Tyle samo w programach PO, SLD, LPR i wszystkich partii
                      politycznych w tym kraju. Tak samo jak w każdym innym kraju na świecie.

                      Naqjbardziej ubolewam nad tym, że dyskusja o śmierci biednego człowieka w
                      wypadku i tak zakończy się szarpaniną, że POpaprańcy, że PiSuary, że lewaki czy
                      inne (szkoda moich palców na przytaczanie)
                      • vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:31
                        Naqjbardziej ubolewam nad tym, że dyskusja o śmierci biednego człowieka w
                        wypadku i tak zakończy się szarpaniną, że POpaprańcy, że PiSuary, że lewaki czy
                        inne (szkoda moich palców na przytaczanie)


                        A czy to nie ty sam napisałeś przemowę do narodu na temat wyborów ??
                        Źródłem dyskusji jest chamski komentarz dotyczący śmierci chłopaka..
                        Jak zwykle nie na miejscu w takich sytuacjach, bo co taką panią X czy pana Y
                        interesuje czyjaś tragedia, ktoś skończył młodo i głupio życie, a ktoś inny
                        sobie urządzi drwiny, bo jechał na Woodstock a nie na pielgrzymkę np.
                        Prawa internetu niestety...

                        • poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:47
                          "A czy to nie ty sam napisałeś przemowę do narodu na temat wyborów ??"

                          Nie jestem mesjaszem, którzy jako jedyny czysty przyszedł nauczać grzeszników.
                          Sam też biorę udział w tej dyskusji, która niepotrzebnie zeszła na taki temat.
                          Zrozum mnie wreszcie, że my wszyscy mamy coś na sumieniu i nie mamy prawa
                          atakować innych. Czy jestem hipokrytą? Na to wygląda. Ale w tym właśnie tkwi
                          sens całej mojej wypowiedzi.

                          PS. to Ty pierwsza napisałaś czyja to wina, że ktoś się cieszy z cudzej śmierci ;p
                          • vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 15:19
                            Nie posunę się do stwierdzenia że ktoś się "cieszy" natomiast komentarz
                            taki jaki nam zaserwował(a) cecora jest niestosowny, nie sądzisz ?
                            Tak samo jak niestosowny byłby komentarz do śmierci pielgrzymów podobnego pokroju.
                            Natomiast to o czym wcześniej mówiliśmy - widoczne jest rozróżnianie śmierci w
                            kategorii bardziej lub mniej niesprawiedliwej ( patrz wydarzenia po katastrofie
                            w Grenoble )
                            A co z trzęsieniami ziemi, z katastrofami z udziałem niewinnych dzieci, niemal
                            męczeńskich śmierci pod zwałami błota...
                            Te śmierci już nie są gloryfikowane...
                            • poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 15:49
                              W tej kwestii oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%. Życie to życie, każde życie
                              ma taką samą wartość, czy to jest prezydent czy bezdomny na dworcu.
            • vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:31
              GW pastwiła się nad życiem dziecka 14latki napisałaś...hmmmm
              Zapomniałaś jeszcze o małym drobiazgu, życiu TEJ 14-latki..ale to już
              nieistotne, prawda ?
              Bo to nie ma znaczenia dla takich ludzi jak ty ?
              To kościelni fanatycy zdeptali życie tej dziewczyny, mieli czelność nawet podać
              jej dane osobowe, w czym poseł Giżyński nie widział problemu.
            • cecora Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:02
              drogie dziecko, pielgrzymi jadący na pielgrzymkę i ginący w wypadku niezwionionym inaczej będą traktowani niż pijani kierowcy rozwalający się na drzewie.

              Podobnie, gostek jechał na Woodstok Owsiakowy. Sam nie wyskoczył (byłby samobójcą), a to czy został wypchnięty czy przez własna głupotę wypadł z pociagu niech wyjaśni śledztwo.
              Jeśli to pierwsze to pociągiem na Woodstok jechali mordercy, jeśli to drugie to wyeliminował złe geny ze społeczeństwa.
              Zresztą nie był dzieckiem, miał 20 lat.
              W ub. roku w podróży pociągami na festiwal zginęły dwie osoby.

              Fajnie, co tam się dzieje w tych pociagach?
              • maaac Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:45
                > W ub. roku w podróży pociągami na festiwal zginęły dwie osoby.
                Rozumiem, że były to jedyne osoby jakie w ciagu roku zginęły w
                czasie podrózy pociagami?
      • xes_szcz Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 14:35
        prentiss napisał:

        > Trąci mi tu fałszem.

        Prawdziwy katolik. Obludny ze az piszczy!
    • bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:30
      cecora napisała:
      >Cóż szkoda życia, choć z drugiej strony o jednego mniej "użytecznego idioty"
      który chłonął by jad Pana Żakowskiego i Pani Gretkowskiej na Przys.
      Woodst.przeciw przeciwnikom politycznym.
      ==========================

      Pozwol ze zachowam sobie ten post i uzyje jak np. autobus z pielgrzymami
      wypadnie z drogi, jak kilka lat temu. Oczywiscie zmienie Zakowskiego i
      Gretkowska na Rydzyka, Benedykta, Glempa, Dydycza itp itd
      • vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:43
        Dokładnie !
        Jakby to był 20-latek jadący na spotkanie Radia Maryja..?
        Jak sądzicie, kiedy padłaby pierwsza propozycja uczynienia go świętym ?
        Wzruszające programy..dlaczego właśnie ON..? On jechał się MODLIĆ !!
        I to mnie mimo ogromnego współczucia dla tragedii tych pielgrzymów mierziło w
        relacjach telewizyjnych.
        Bo wyglądało na to że gdyby to był jakikolwiek inny autokar - wycieczka
        krajoznawcza no to ok. mógł sobie spaść, w końcu tak się na tym łez padole
        zdarza...ale TEN ?? Dlaczego akurat TEN ??
        Naprawdę nie widać tu jakiejś niewłaściwości ?
        A co do Owsiaka...wiele razy korzystała w szpitaliu ze sprzętu kupionego przez
        WoŚP..nie przypominam sobie zeby kościół zakupił coś do szpitala?
        Ciekawe prawda ?
        • bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:47
          Nie wiem czy jest sens im tlumaczyc.

          Podejrzewam ze gdyby urodzil im sie wczesniak, lezal w inkubatorze oklejonym
          naklejkami z logo Orkiestry, gdyby respirator byl caly w serduszkach, to oni w
          tym swoim zaslepieniu by tego nie zauwazyli i dalej tlukli te swoje farmazony....
          • vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:52
            Nie musi to być wcześniak, większość oddziałów położniczych wyposażonych jest w
            sprzęt do badania słuch z Orkiestry.
            Może zamiast dawać 10 zł od łba na Rydzyka (nawoływał do zbiórki na odwierty)
            mogłyby moherowe berety zrobić zrzutę na jakiś sprzęt dla szpitala..ale po co ?
            • bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:57
              > Może zamiast dawać 10 zł od łba na Rydzyka (nawoływał do zbiórki na
              odwierty)mogłyby moherowe berety zrobić zrzutę na jakiś sprzęt dla szpitala..ale
              po co ?
              =================
              A boj sie boga, vera! A gdyby tak przypadkiem jakiegos Zyda albo lewaka tym
              sprzetem odratowali??;)
              No chyba ze przy respiratorze stalaby trojka spoleczna sprawdzajaca katolickosc
              chorego...
              • prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 15:01
                Dobre! Coś a'la "tójka klasowa"?
          • cecora Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:56
            oj dziecko, dziecko pomyśl tylko o jednym.
            Niedługo te respiratory (rękami PO)z naklejkami WOŚP wylądują w szpitalach
            będących w prywatnych rękach.
            Sawicka coś o tym wspominała. Tak więc "cały naród kupuje respiratory" dla
            przyszłych prywatnych szpitali. Fajnie.

            Fajnie. "Użyteczni idioci"

            A chłopak? Cóż, szkoda jego starych, odchowali dziecko a dziecko zerwawszy się z
            łańcucha i posłuchawszy idola Owsiaka pozbawiło się życia. (mam nadzieję że
            będzie śledztwo i się okaże kto zawinił śmierci). Tak to by mili choć pociechę
            na starość. A tak pozostanie im tylko marna emerytura na starość.

            Ktoś tutaj wspominał o ciszy nad grobem. Przypomnijcie sobie Nadredaktora M. i
            jego mowę nad grobem Gieremka - to dopiero było wystąpienie.
            • vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:01
              Najlepiej żeby nie było Owsiaka, sprzętu, szpitali też (bo tzw.państwowe upadają)
              A moher który przyjedzie z zawałem powinien mieć zakaz korzystania ze sprzętu
              kupionego przez Owsiaka na którym jęzor połamał !!!
              Jak mam płacić tyle kasy na ZUS i czekać na specjalistę 6 mies to wole tą kasę
              dać prywatnej klinice !
              • cecora Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:05
                > Jak mam płacić tyle kasy na ZUS i czekać na specjalistę 6 mies to > wole tą
                kasę dać prywatnej klinice !

                oj naiwny naiwny. Mało masz latek, prawda?
                Będziesz płacił na ZUS i bulił za szpital.

                Poczytaj projekty ustaw PO.
            • bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:04
              Ale pierdzielisz...

              Owsiak forse na respiratory i inny sprzet zbiera od kilkunastu lat. Uratowali
              tym sposobem kupe chorych dzieciakow. Myslisz ze zmowil sie z Sawicka 15lat
              temu, i zaplanowali razem akcje zbierania forsy na sprzet, ktory w 2008 przekaza
              szpitalom prywatnym???

              Ludzie gina na drogach, w podrozy itp. Umieraja tylko nastolatkowie jadacy na
              Woodstock, a np jadacy na Mazury pod namiot juz nie? Ilu ludzi ginie w wypadkach
              co weekend?
              Wiec wez sobie kalkulatorek i policz jakie jest prawdopodobienstwo ze w tlumie
              kilkudziesiecu tysiecy ludzi ktos umrze.

              • vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:11
                Bromba, zejdź na ziemie, TACY nie myślą ;)
                Oni krytykują, sami palcem w bucie nie ruszą żeby coś zmienić, ale pojeżdżą na
                Owsiaku jak coś zorganizuje.
                A jaki był cyrk z akcją zbierania krwi rok temu ?
                Ilu matołów krzyczało że zakażoną krew zbierają .
                Ciekawe ilu tych samych matołów skorzystało...

                • piotrek20074 jakich matołów? 01.08.08, 12:31
                  ludzie z krwiodastwa sami stwierdzili że to podwyższona grupa
                  ryzyka. Wejdź na portale gejowskie, ogłoszenia typu szukam chłopca
                  pod namiot na wodstok to normalka.
                  • vera_co Re: jakich matołów? 01.08.08, 12:49
                    Odwiedzasz portale gejowskie..powiadasz..
                    Szkoda ze jeszcze dodatkowo inteligencją nie grzeszysz, bogobojny znaczy się ;)
                    Pobrana krew jest badana, testy są bardzo czułe, przy jakichkolwiek odchyleniach
                    od normy pobraną krew się utylizuje.
                    Przy okazji osoby które nie były świadome że są chore np.na żółtaczkę typu c
                    dowiedziały się przypadkiem chcąc oddać krew w stacji krwiodawstwa.
                  • prentiss Re: jakich matołów? 01.08.08, 15:04
                    Piotrek20074 - po co wchodzisz na takie portale?
                    • vera_co Piotrek20074 - po co wchodzisz na takie portale? 01.08.08, 15:10
                      No jak to po co ?
                      Szukał "przyjaciela" ale wszyscy pojechali na Woodstock i się zirytował :D
                      • prentiss Re: Piotrek20074 - po co wchodzisz na takie porta 01.08.08, 15:20
                        Stąd to uprzedzenie do Woodstokowiczów :) teraz rozumiem :)
    • magnusg Co roku to samo 01.08.08, 11:52
      Rok temu chyba 2 wypadlo.Widac taka mala tradycja sie
      narodzila.Woodstock bez kilku trupow w pociagach bylby chyba jakis
      niepelny.
      Zaloze sie, ze jego kumple pojechali dalej.W koncu nastpny Woostock
      bedzie dopiero za rok.
      • paero123 Re: Co roku to samo 01.08.08, 13:43
        Niczyja to wina a zaprewne nieszczęśliwy wypadek.
        Był to jeden z tzw.pociągów specjalnych, ktore PKP uruchamia na czas przyjazdów
        i odjazdow z Przystanek Woodsctock. Są zwykle przepełnione, bo PKP oferuje
        specjalna cenę tj.poc pośpieszny w cenie osobowego (50% mnie) co przy zniżce
        uczniowskiej (kolejne 48%)daje naprawde okazyjną cenę, która jest bardzo
        atrakcyjna dla mlodych ludzi. Zapewne przy trudnosciach ze skorzystaniem z
        toalet (kolejki) często zdarza się załatwianie potrzeby fizjologicznej przez
        chłopaków przy otwartych drzwiach jadącego pociągu, co może skończyć się
        wypadnięciem.
        Oczywiście to tylko przypuszczenie ale czy nie mozliwe?
    • bydlo_prof_wb Atrakcje jak co roku... 01.08.08, 13:00
      Grunt to bezpieczeństwo na Woodstock...
      __________

      Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust
      intelektualny (Zbigniew Herbert)
      • vera_co Re: Atrakcje jak co roku... 01.08.08, 13:39
        bydlo_prof_wb napisał:

        > Grunt to bezpieczeństwo na Woodstock...
        > __________
        >
        > Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust
        > intelektualny (Zbigniew Herbert)

        Patrz, ten Owsiak sie nie stara, no...
        powinien jakieś maty rozłożyć wzdłuż torów kolejowych jakby komuś się zachciało
        wyskoczyć, tudzież wypchnąć kogoś..

        • vera_co Cecora !! 01.08.08, 14:45
          "drogie dziecko, pielgrzymi jadący na pielgrzymkę i ginący w wypadku
          niezwionionym inaczej będą traktowani niż pijani kierowcy rozwalający się na
          drzewie"

          - czyli mam rozumieć że w wypadkach niezawinionych giną pielgrzymi,
          reszta to pijani kierowcy...
          Interesujące rozróżnienie, jak jechał na Woodstock to sam sobie winien..noo co
          innego jakby jechał do Lichenia, to zmienia postać rzeczy.
          A nie podają żadnych strat w ludziach na drodze do Częstochowy ??
          Czy od razu w poczet świętych trafiają ??


          Podobnie, gostek jechał na Woodstok Owsiakowy. Sam nie wyskoczył (byłby
          samobójcą), a to czy został wypchnięty czy przez własna głupotę wypadł z pociagu
          niech wyjaśni śledztwo.
          Jeśli to pierwsze to pociągiem na Woodstok jechali mordercy, jeśli to drugie to
          wyeliminował złe geny ze społeczeństwa.
          Zresztą nie był dzieckiem, miał 20 lat.
          W ub. roku w podróży pociągami na festiwal zginęły dwie osoby.

          A ile zginęło nie jadących na festiwal ??
          Np. do cioci do Koluszek ?
          Jakieś masz statystyki może ??

          Fajnie, co tam się dzieje w tych pociagach?

          Wiesz, mogę ci powiedzieć co się dzieje, albo...lepiej sprawdź sam... np. pociąg
          do Wa-wy z Lublina, polecam po 23-giej, wtedy masz szansę przejechać się razem z
          dziwnymi typami, i poczuć na własnej skórze dreszczyk emocji...
          Ale wiesz, to nie będzie takie medialne jak Cie znajdą rano gdzieś przy
          torowisku..w końcu na Woodstock nie jechałeś..;)

    • xes_szcz Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 14:33
      To jest tak jak z pielgrzymkami. Wiekszosc wypadkow autokarow to pielgrzymki.
      Bog ukaral w ten sposob obludnych katoli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka