cecora 01.08.08, 10:12 ofiara "robta co chceta" Pana Owsiaka. Cóż szkoda życia, choć z drugiej strony o jednego mniej "użytecznego idioty" który chłonął by jad Pana Żakowskiego i Pani Gretkowskiej na Przys. Woodst. przeciw przeciwnikom politycznym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
poki442003 kloaka prawda 01.08.08, 10:36 ale pie..cie, ludzie na Woodstock jeżdżą tylko po to żeby ćpać, chlać i sie pieprzyć, a nie żeby wysłuchiwać kazań jakichś debili. Oczywiście, Owsiak zbiera zawsze owacje, ale każdy nietrzeźwy tłum oklaskuję tych, którzy ich odpowiednio połechczą. Odpowiedz Link Zgłoś
prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 10:31 Ciekawe zestawienie. Żal ci życia, a jednocześnie cieszysz się, że zginął człowiek. Trąci mi tu fałszem. Co chcesz zyskać na ludzkim nieszczęściu? Tak przy okazji, jesteś za PiS, prawda? Oni i ich zwolennicy uwielbiają pastwić się nad martwymi. Odpowiedz Link Zgłoś
cecora Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 10:34 Tak przy okazji, jesteś za PO, prawda? Oni i ich zwolennicy uwielbiają pastwić się nad żywymi. vide Sumliński A wracając do chłopaka, szkoda życia - wartość samo w sobie. GW pastwiła się nad życiem dziecka 14latki. Ono nie miało wyboru, chłopak miał. Odpowiedz Link Zgłoś
poki442003 tak przy okazji 01.08.08, 10:38 obaj macie nie po kolei w głowach, jeszcze kilka lat temu na wybory chodzilo 30% ludzi, dzisiaj największą obrazą jest przyrównanie kogoś do nielubianej przez siebie partii. Przy każdej możliwej okazji Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: tak przy okazji 01.08.08, 10:57 poki442003 napisał: > obaj macie nie po kolei w głowach, jeszcze kilka lat temu na wybory chodzilo 30 > % > ludzi, dzisiaj największą obrazą jest przyrównanie kogoś do nielubianej przez > siebie partii. Przy każdej możliwej okazji poki, bardzo sluszna uwaga, przygladam sie temu z wielu tysiecy km i faktycznie wyglada (przynajmniej na forum gazety), ze "ty pisdzielcu" albo "ty popaprancu", to teraz bardziej obrazliwe niz np. "ty ch.ju" (excuse my french)... Odpowiedz Link Zgłoś
cecora Re: tak przy okazji 01.08.08, 11:02 policz ile razy pojawia się na forach na Onecie, TVN24, gazeta.pl słowo "pisdzielcu" oraz słowo "POpaprancu" Odpowiedz Link Zgłoś
poki442003 Re: tak przy okazji 01.08.08, 11:14 ach, więc po prostu idziesz z duchem czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 10:46 Pastwienie się PiS nad Barbarą Blidą pewnie ci nie przeszkadzało? Wracając do chłopaka, to skąd wiesz że "miał wybór"? Nie podano przyczyny. Kilka lat temu, z pociągu wyrzucono dwóch chłopaków, braci, jeden z nich stracił przy tym rękę. Napastników było zbyt wielu, a wyrzucili tych chłopaków tylko dlatego, że nie podobał im się sposób ubierania. P.S. Wolę rządy PO, niż Białoruś Bis w wykonaniu PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
krakus24a Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:18 Białoruś to mamy teraz, usuwanie Prezydenta i chęć procesu POlitycznego nad Ziobro. Odpowiedz Link Zgłoś
prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 14:23 Usunęli prezydenta? Ojej, kiedy? Nie rób sobie jaj, człowieku. Jakiś kretyn pisowski rzuca hasło i wszyscy zwolennicy tej chorej partii łapią to jak pelikany, czego ty jesteś najlepszym przykładem. Poza tym, nie rób z Ziobry męczennika bo to zwykła gnida. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:24 "Cóż szkoda życia, choć z drugiej strony o jednego mniej "użytecznego idioty" który chłonął by jad Pana Żakowskiego i Pani Gretkowskiej na Przys. Woodst. przeciw przeciwnikom politycznym." Przerażają mnie tacy ludzie jak ty. Zawsze się zastanawiałam nad tym paradoksem, żałoba narodowa po pielgrzymach którzy zginęli w autokarze jest ok. ale jakby to był autokar jadący np. na Woodstock ? Wtedy już nie tragedia narodowa, wtedy trochę mniej "użytecznych idiotów". Bo życie nie równe życiu... A ty czyją ofiarą jesteś ? Hieny Rydzyka, co ci mózg wyjadł ?? Odpowiedz Link Zgłoś
polak_kr Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:29 a ty czyja jestes ofiarą? Pamietam wtedy wpisy na forach że dobrze się stało 'bo kilku katoli mniej'. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:34 Ja jestem wolnym człowiekiem, śmierć jest tragedią niezależnie od tego czy to katolik, żyd, murzyn czy biały. W naszym kraju jednak tragedie mają różny wymiar..jak widać. Ale to zawdzięczamy PiSiorom.. liżącym tyłek klerowi. Odpowiedz Link Zgłoś
poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 13:52 To co się dzieje w naszym kraju to wina tylko i wyłącznie nas - obywateli. To nie tak, że ciągle ktoś na nas żeruje. To my ciągle pozwalamy na sobie żerować. To my ciągle wytykamy innym drzazgi w oczach nie widząc w swoim oku belki. To my głosujemy na tych, co nam obiecują sto milionów albo życie wieczne. Skończcie wreszcie atakować innych za to co sami robicie ze swoim krajem! Zastanówmy się nad swoim własnym postępowaniem, co możemy w sobie zmienić, żeby i nam i innym żyło się lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 13:57 Cóż to za tyrada ! Szkoda że mało konstruktywna, do kogo to kierujesz ? Ja chodzę na wybory, głosuję na lewicę..no i co z tego ? Mam zastrzelić prawicowców żeby było ich mniej ? Od biedy wolę PO i Tuska, bo sory, ale dwóch obleśnych kurduplowatych Kaczorów to stanowczo o dwóch za dużo, od biedy dobrze że chociaż jest jeden Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:18 Nie rozumiesz? Skierowana jest do każdego! Każdej jednej osoby w tym kraju. Głosujesz na lewicę i co z tego? Nic! Jacy ludzie, tacy kandydaci! Nie oglądaj się na innych. Kaczory obleśne czy nieobleśne, kogo to interesuje? Jest w ich programie 10% prawdy. Tyle samo w programach PO, SLD, LPR i wszystkich partii politycznych w tym kraju. Tak samo jak w każdym innym kraju na świecie. Naqjbardziej ubolewam nad tym, że dyskusja o śmierci biednego człowieka w wypadku i tak zakończy się szarpaniną, że POpaprańcy, że PiSuary, że lewaki czy inne (szkoda moich palców na przytaczanie) Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:31 Naqjbardziej ubolewam nad tym, że dyskusja o śmierci biednego człowieka w wypadku i tak zakończy się szarpaniną, że POpaprańcy, że PiSuary, że lewaki czy inne (szkoda moich palców na przytaczanie) A czy to nie ty sam napisałeś przemowę do narodu na temat wyborów ?? Źródłem dyskusji jest chamski komentarz dotyczący śmierci chłopaka.. Jak zwykle nie na miejscu w takich sytuacjach, bo co taką panią X czy pana Y interesuje czyjaś tragedia, ktoś skończył młodo i głupio życie, a ktoś inny sobie urządzi drwiny, bo jechał na Woodstock a nie na pielgrzymkę np. Prawa internetu niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:47 "A czy to nie ty sam napisałeś przemowę do narodu na temat wyborów ??" Nie jestem mesjaszem, którzy jako jedyny czysty przyszedł nauczać grzeszników. Sam też biorę udział w tej dyskusji, która niepotrzebnie zeszła na taki temat. Zrozum mnie wreszcie, że my wszyscy mamy coś na sumieniu i nie mamy prawa atakować innych. Czy jestem hipokrytą? Na to wygląda. Ale w tym właśnie tkwi sens całej mojej wypowiedzi. PS. to Ty pierwsza napisałaś czyja to wina, że ktoś się cieszy z cudzej śmierci ;p Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 15:19 Nie posunę się do stwierdzenia że ktoś się "cieszy" natomiast komentarz taki jaki nam zaserwował(a) cecora jest niestosowny, nie sądzisz ? Tak samo jak niestosowny byłby komentarz do śmierci pielgrzymów podobnego pokroju. Natomiast to o czym wcześniej mówiliśmy - widoczne jest rozróżnianie śmierci w kategorii bardziej lub mniej niesprawiedliwej ( patrz wydarzenia po katastrofie w Grenoble ) A co z trzęsieniami ziemi, z katastrofami z udziałem niewinnych dzieci, niemal męczeńskich śmierci pod zwałami błota... Te śmierci już nie są gloryfikowane... Odpowiedz Link Zgłoś
poki442003 Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 15:49 W tej kwestii oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%. Życie to życie, każde życie ma taką samą wartość, czy to jest prezydent czy bezdomny na dworcu. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 11:31 GW pastwiła się nad życiem dziecka 14latki napisałaś...hmmmm Zapomniałaś jeszcze o małym drobiazgu, życiu TEJ 14-latki..ale to już nieistotne, prawda ? Bo to nie ma znaczenia dla takich ludzi jak ty ? To kościelni fanatycy zdeptali życie tej dziewczyny, mieli czelność nawet podać jej dane osobowe, w czym poseł Giżyński nie widział problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
cecora Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:02 drogie dziecko, pielgrzymi jadący na pielgrzymkę i ginący w wypadku niezwionionym inaczej będą traktowani niż pijani kierowcy rozwalający się na drzewie. Podobnie, gostek jechał na Woodstok Owsiakowy. Sam nie wyskoczył (byłby samobójcą), a to czy został wypchnięty czy przez własna głupotę wypadł z pociagu niech wyjaśni śledztwo. Jeśli to pierwsze to pociągiem na Woodstok jechali mordercy, jeśli to drugie to wyeliminował złe geny ze społeczeństwa. Zresztą nie był dzieckiem, miał 20 lat. W ub. roku w podróży pociągami na festiwal zginęły dwie osoby. Fajnie, co tam się dzieje w tych pociagach? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: cecora-co za wrażliwość !!! 01.08.08, 14:45 > W ub. roku w podróży pociągami na festiwal zginęły dwie osoby. Rozumiem, że były to jedyne osoby jakie w ciagu roku zginęły w czasie podrózy pociagami? Odpowiedz Link Zgłoś
xes_szcz Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 14:35 prentiss napisał: > Trąci mi tu fałszem. Prawdziwy katolik. Obludny ze az piszczy! Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:30 cecora napisała: >Cóż szkoda życia, choć z drugiej strony o jednego mniej "użytecznego idioty" który chłonął by jad Pana Żakowskiego i Pani Gretkowskiej na Przys. Woodst.przeciw przeciwnikom politycznym. ========================== Pozwol ze zachowam sobie ten post i uzyje jak np. autobus z pielgrzymami wypadnie z drogi, jak kilka lat temu. Oczywiscie zmienie Zakowskiego i Gretkowska na Rydzyka, Benedykta, Glempa, Dydycza itp itd Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:43 Dokładnie ! Jakby to był 20-latek jadący na spotkanie Radia Maryja..? Jak sądzicie, kiedy padłaby pierwsza propozycja uczynienia go świętym ? Wzruszające programy..dlaczego właśnie ON..? On jechał się MODLIĆ !! I to mnie mimo ogromnego współczucia dla tragedii tych pielgrzymów mierziło w relacjach telewizyjnych. Bo wyglądało na to że gdyby to był jakikolwiek inny autokar - wycieczka krajoznawcza no to ok. mógł sobie spaść, w końcu tak się na tym łez padole zdarza...ale TEN ?? Dlaczego akurat TEN ?? Naprawdę nie widać tu jakiejś niewłaściwości ? A co do Owsiaka...wiele razy korzystała w szpitaliu ze sprzętu kupionego przez WoŚP..nie przypominam sobie zeby kościół zakupił coś do szpitala? Ciekawe prawda ? Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:47 Nie wiem czy jest sens im tlumaczyc. Podejrzewam ze gdyby urodzil im sie wczesniak, lezal w inkubatorze oklejonym naklejkami z logo Orkiestry, gdyby respirator byl caly w serduszkach, to oni w tym swoim zaslepieniu by tego nie zauwazyli i dalej tlukli te swoje farmazony.... Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:52 Nie musi to być wcześniak, większość oddziałów położniczych wyposażonych jest w sprzęt do badania słuch z Orkiestry. Może zamiast dawać 10 zł od łba na Rydzyka (nawoływał do zbiórki na odwierty) mogłyby moherowe berety zrobić zrzutę na jakiś sprzęt dla szpitala..ale po co ? Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:57 > Może zamiast dawać 10 zł od łba na Rydzyka (nawoływał do zbiórki na odwierty)mogłyby moherowe berety zrobić zrzutę na jakiś sprzęt dla szpitala..ale po co ? ================= A boj sie boga, vera! A gdyby tak przypadkiem jakiegos Zyda albo lewaka tym sprzetem odratowali??;) No chyba ze przy respiratorze stalaby trojka spoleczna sprawdzajaca katolickosc chorego... Odpowiedz Link Zgłoś
prentiss Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 15:01 Dobre! Coś a'la "tójka klasowa"? Odpowiedz Link Zgłoś
cecora Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 11:56 oj dziecko, dziecko pomyśl tylko o jednym. Niedługo te respiratory (rękami PO)z naklejkami WOŚP wylądują w szpitalach będących w prywatnych rękach. Sawicka coś o tym wspominała. Tak więc "cały naród kupuje respiratory" dla przyszłych prywatnych szpitali. Fajnie. Fajnie. "Użyteczni idioci" A chłopak? Cóż, szkoda jego starych, odchowali dziecko a dziecko zerwawszy się z łańcucha i posłuchawszy idola Owsiaka pozbawiło się życia. (mam nadzieję że będzie śledztwo i się okaże kto zawinił śmierci). Tak to by mili choć pociechę na starość. A tak pozostanie im tylko marna emerytura na starość. Ktoś tutaj wspominał o ciszy nad grobem. Przypomnijcie sobie Nadredaktora M. i jego mowę nad grobem Gieremka - to dopiero było wystąpienie. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:01 Najlepiej żeby nie było Owsiaka, sprzętu, szpitali też (bo tzw.państwowe upadają) A moher który przyjedzie z zawałem powinien mieć zakaz korzystania ze sprzętu kupionego przez Owsiaka na którym jęzor połamał !!! Jak mam płacić tyle kasy na ZUS i czekać na specjalistę 6 mies to wole tą kasę dać prywatnej klinice ! Odpowiedz Link Zgłoś
cecora Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:05 > Jak mam płacić tyle kasy na ZUS i czekać na specjalistę 6 mies to > wole tą kasę dać prywatnej klinice ! oj naiwny naiwny. Mało masz latek, prawda? Będziesz płacił na ZUS i bulił za szpital. Poczytaj projekty ustaw PO. Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:04 Ale pierdzielisz... Owsiak forse na respiratory i inny sprzet zbiera od kilkunastu lat. Uratowali tym sposobem kupe chorych dzieciakow. Myslisz ze zmowil sie z Sawicka 15lat temu, i zaplanowali razem akcje zbierania forsy na sprzet, ktory w 2008 przekaza szpitalom prywatnym??? Ludzie gina na drogach, w podrozy itp. Umieraja tylko nastolatkowie jadacy na Woodstock, a np jadacy na Mazury pod namiot juz nie? Ilu ludzi ginie w wypadkach co weekend? Wiec wez sobie kalkulatorek i policz jakie jest prawdopodobienstwo ze w tlumie kilkudziesiecu tysiecy ludzi ktos umrze. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 12:11 Bromba, zejdź na ziemie, TACY nie myślą ;) Oni krytykują, sami palcem w bucie nie ruszą żeby coś zmienić, ale pojeżdżą na Owsiaku jak coś zorganizuje. A jaki był cyrk z akcją zbierania krwi rok temu ? Ilu matołów krzyczało że zakażoną krew zbierają . Ciekawe ilu tych samych matołów skorzystało... Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek20074 jakich matołów? 01.08.08, 12:31 ludzie z krwiodastwa sami stwierdzili że to podwyższona grupa ryzyka. Wejdź na portale gejowskie, ogłoszenia typu szukam chłopca pod namiot na wodstok to normalka. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: jakich matołów? 01.08.08, 12:49 Odwiedzasz portale gejowskie..powiadasz.. Szkoda ze jeszcze dodatkowo inteligencją nie grzeszysz, bogobojny znaczy się ;) Pobrana krew jest badana, testy są bardzo czułe, przy jakichkolwiek odchyleniach od normy pobraną krew się utylizuje. Przy okazji osoby które nie były świadome że są chore np.na żółtaczkę typu c dowiedziały się przypadkiem chcąc oddać krew w stacji krwiodawstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
prentiss Re: jakich matołów? 01.08.08, 15:04 Piotrek20074 - po co wchodzisz na takie portale? Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Piotrek20074 - po co wchodzisz na takie portale? 01.08.08, 15:10 No jak to po co ? Szukał "przyjaciela" ale wszyscy pojechali na Woodstock i się zirytował :D Odpowiedz Link Zgłoś
prentiss Re: Piotrek20074 - po co wchodzisz na takie porta 01.08.08, 15:20 Stąd to uprzedzenie do Woodstokowiczów :) teraz rozumiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Co roku to samo 01.08.08, 11:52 Rok temu chyba 2 wypadlo.Widac taka mala tradycja sie narodzila.Woodstock bez kilku trupow w pociagach bylby chyba jakis niepelny. Zaloze sie, ze jego kumple pojechali dalej.W koncu nastpny Woostock bedzie dopiero za rok. Odpowiedz Link Zgłoś
paero123 Re: Co roku to samo 01.08.08, 13:43 Niczyja to wina a zaprewne nieszczęśliwy wypadek. Był to jeden z tzw.pociągów specjalnych, ktore PKP uruchamia na czas przyjazdów i odjazdow z Przystanek Woodsctock. Są zwykle przepełnione, bo PKP oferuje specjalna cenę tj.poc pośpieszny w cenie osobowego (50% mnie) co przy zniżce uczniowskiej (kolejne 48%)daje naprawde okazyjną cenę, która jest bardzo atrakcyjna dla mlodych ludzi. Zapewne przy trudnosciach ze skorzystaniem z toalet (kolejki) często zdarza się załatwianie potrzeby fizjologicznej przez chłopaków przy otwartych drzwiach jadącego pociągu, co może skończyć się wypadnięciem. Oczywiście to tylko przypuszczenie ale czy nie mozliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Atrakcje jak co roku... 01.08.08, 13:00 Grunt to bezpieczeństwo na Woodstock... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Re: Atrakcje jak co roku... 01.08.08, 13:39 bydlo_prof_wb napisał: > Grunt to bezpieczeństwo na Woodstock... > __________ > > Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust > intelektualny (Zbigniew Herbert) Patrz, ten Owsiak sie nie stara, no... powinien jakieś maty rozłożyć wzdłuż torów kolejowych jakby komuś się zachciało wyskoczyć, tudzież wypchnąć kogoś.. Odpowiedz Link Zgłoś
vera_co Cecora !! 01.08.08, 14:45 "drogie dziecko, pielgrzymi jadący na pielgrzymkę i ginący w wypadku niezwionionym inaczej będą traktowani niż pijani kierowcy rozwalający się na drzewie" - czyli mam rozumieć że w wypadkach niezawinionych giną pielgrzymi, reszta to pijani kierowcy... Interesujące rozróżnienie, jak jechał na Woodstock to sam sobie winien..noo co innego jakby jechał do Lichenia, to zmienia postać rzeczy. A nie podają żadnych strat w ludziach na drodze do Częstochowy ?? Czy od razu w poczet świętych trafiają ?? Podobnie, gostek jechał na Woodstok Owsiakowy. Sam nie wyskoczył (byłby samobójcą), a to czy został wypchnięty czy przez własna głupotę wypadł z pociagu niech wyjaśni śledztwo. Jeśli to pierwsze to pociągiem na Woodstok jechali mordercy, jeśli to drugie to wyeliminował złe geny ze społeczeństwa. Zresztą nie był dzieckiem, miał 20 lat. W ub. roku w podróży pociągami na festiwal zginęły dwie osoby. A ile zginęło nie jadących na festiwal ?? Np. do cioci do Koluszek ? Jakieś masz statystyki może ?? Fajnie, co tam się dzieje w tych pociagach? Wiesz, mogę ci powiedzieć co się dzieje, albo...lepiej sprawdź sam... np. pociąg do Wa-wy z Lublina, polecam po 23-giej, wtedy masz szansę przejechać się razem z dziwnymi typami, i poczuć na własnej skórze dreszczyk emocji... Ale wiesz, to nie będzie takie medialne jak Cie znajdą rano gdzieś przy torowisku..w końcu na Woodstock nie jechałeś..;) Odpowiedz Link Zgłoś
xes_szcz Re: 20-latek w drodze na Woodstock wypadł z pocią 01.08.08, 14:33 To jest tak jak z pielgrzymkami. Wiekszosc wypadkow autokarow to pielgrzymki. Bog ukaral w ten sposob obludnych katoli. Odpowiedz Link Zgłoś