Dodaj do ulubionych

Steinbach budzi kontrowersje, więc dostanie odz...

20.08.08, 18:15
Mysle,ze to nie pomoze.Baba zawzieta
Obserwuj wątek
    • abhaod wygląda to już całkiem rozsądnie :) 20.08.08, 18:16

      • wet3 Re: abhaod 20.08.08, 18:38
        abhaod napisał: > Wtglada to juz calkiem rozsadnie

        Tylko dla polonofobow twego kalibru!!!
        • abhaod Re: abhaod 20.08.08, 18:40
          jak już mnie cytujesz, to przynajmniej bez błędów wyleniały ubeku
    • niezapowiedziany czy muzeum poswieci miejsce na historie rodzin 20.08.08, 21:02
      wypedzonych, a przynajmniej Eriki Steinbach i okolicznosciom, w jakich znalazla sie tam skad zostala wypedzona?
    • niezapowiedziany Niemcy wybrali Hitlera w wyborach, nikt im go nie 20.08.08, 21:04
      narzucil. Jaki wynik osiagnal on na dawnych wschodnich terenach Niemiec?
      • zigzaur Re: Niemcy wybrali Hitlera w wyborach, nikt im go 21.08.08, 08:39
        Proponuję zrobić zrzutę na porządny wibrator dla Frau Steinbach. Będzie miała
        zajęcie.
        • cityrunner84 Re: Niemcy wybrali Hitlera w wyborach, nikt im go 22.08.08, 09:45
          Mogliby ją też przyłapać na jakiejś "sado maso nazi orgii" i by sie
          babka publicznie skończyła.

          Moglibyśmy też założyć "Związek Pomordowanych" tylko gdzie szukać
          członków...
    • preminger Instytut Kresowy - co dalej ? 21.08.08, 08:46
      Co przeciętny Polak wie o Kresach, o swojej historii, o rzezi wołyńskiej. Prawie
      nic. Chwała Niemcom że przywracają pamięć o własnej historii i tradycji
      przodków. Hańba rządzącym Polską za brak poszanowania tradycji.
    • ewa1-23 Steinbach budzi kontrowersje, więc dostanie odz... 21.08.08, 13:19
      A ja bym chciała, żeby Erika Steinbach przeżyła 2 lata w Oświęcimiu, jak moja Ciocia. Żeby robiła maturę na kompletach w Warszawie ryzykując życiem, tak, jak moja Mama. Żeby kilku członków jej rodziny zostało zamordowanych przez Polaków, tak, jak moich przez Niemców. A w ogóle, to nieraz mi przychodzi do głowy, że Oświęcim został zbyt pospiesznie zamknięty. "Wypędzeni" mogliby skorzystać z cuda "niemieckiej techniki" i nie było by problemu!!! To był duży błąd!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka