wyyjec 22.10.08, 07:24 Tylko Kaczyński! Nikt inny tak się nie nadaje na to stanowisko Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wacikowa Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 07:44 Bóg Cię opuścił? Kaczyński już przegrał swoją błazenadę! Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Mamy pewność że Wypierdek wystartuje.I przegra z T 22.10.08, 08:21 uskiem.Może i tak będzie dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
wacikowa Re: Mamy pewność że Wypierdek wystartuje.I przegr 22.10.08, 08:29 Myślisz że usk to dobre rozwiązanie? Odpowiedz Link Zgłoś
smutas13 Re: Kaczyński odejdzie. Tusk Prezydentem. 22.10.08, 14:44 Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Może tak być? Odpowiedz Link Zgłoś
jakis_taki_pojebany Czarnym Koniem (tzw.Karo)jest Prof.Kłapczyński! 22.10.08, 17:20 Odpowiedz Link Zgłoś
rogal30 Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego 22.10.08, 07:53 A ja proponuje Kaczyńskiego Bogusława Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:00 >Tylko Kaczyński! Nikt inny tak się nie nadaje na to stanowisko Bardzo slaby dowcip. Zart, zeby byl zabawny, musi miec choc troche, przemyconej cichcem, prawdy. Dlatego ten twoj jest bardzo nieudany. Odpowiedz Link Zgłoś
super.zgred Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:13 wyyjec napisał: > Tylko Kaczyński! Nikt inny tak się NIE NADAJE na to stanowisko Masz rację, on się nie nadaje [na żadne stanowisko]!!! To już ja byłbym lepszy;) Odpowiedz Link Zgłoś
wacikowa Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:30 Każdy będzie lepszy od Kaczyńskiego;) Odpowiedz Link Zgłoś
fedorczyk4 Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:44 No właśnie, każdy tylko nie on. Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Kaczyński bis 22.10.08, 08:47 Największe szanse ma Kaczyński bo reszta to krętacze i agenci. Jedynym człowiekiem godnym zaufania jest Lech Kaczyński. I będę na niego głosował.A wpadki miał każdy z obecnych prezydentów - Wałęsający podawał noge Kwasowi i obiecał 100 milionów dla każdego, Kwachu za dużo pił i byl wplątany w aferę przemytu pieniędzy na konta szwajcarskie. Przy nich i kontrkandydatach Kaczyński wygląda jak aniołek który jest ostry w gębie :) Tak więc spieprzajcie dziady Odpowiedz Link Zgłoś
wacikowa Re: Kaczyński bis 22.10.08, 08:56 Na szczęście takich chorych ludzi którzy pójdą i zagłosują na niego jest garstka. Tak więc bujaj się sam. Odpowiedz Link Zgłoś
bardu Re: Kaczyński bis 22.10.08, 09:09 chmordy napisała: > Jedynym człowiekiem godnym zaufania jest Lech Kaczyński. Jeśli dla Ciebie jedynym, godnym zaufania jest Kaczyński to można Ci już tylko współczuć. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:57 Kaczynski? Prawdopodobnie bedzie lezal powalony wylewem. Jak kloda. Bezwiednie bedzie oddawal kal i mocz pod siebie. Myslisz, ze bedzie w tym stanie kandydowac? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Tusk to mąż stanu, wygra. 22.10.08, 09:05 Kaczyński to tylko przeszkadzacz! Odpowiedz Link Zgłoś
kwicolek Re: Tusk to mąż stanu, wygra. 22.10.08, 09:14 wrojoz napisał: > Kaczyński to tylko przeszkadzacz! A w czym mu Kaczyński przeszkadza? Przecież on nic nie robi,no-może jedynie ładnie się uśmiecha. Jeszcze kilka złodziejskich ustaw i Tusk popłynie. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: wrojoz 22.10.08, 15:02 wrojoz napisał: > TYusk to maz stanu, wygra. > Kaczyński to tylko przeszkadzacz! Taki z rudego maz stanu jak z koziej d... traba! Twoj idol potrafi tylko picowac a nic nie robi. Poza tym jest specjalista od klamania oraz obrzucania lajnem i blotem. Obok Bolka sepleniacy jest najwrednieszym chamem pozbawionym kultury i zasad moralnych. Odpowiedz Link Zgłoś
wacikowa Otwórz oczy! 22.10.08, 15:42 A Kaczyński to kto według Ciebie? Nie kłamie? Nie robi z siebie idioty? Nie sepleni? Nie picuje? Nie obrzuca ludzi łajnem? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: wacikowa 22.10.08, 18:01 wacikowa napisała: > Otworz oczy! > A Kaczyński to kto według Ciebie? > Nie kłamie? > Nie robi z siebie idioty? > Nie sepleni? > Nie picuje? > Nie obrzuca ludzi łajnem? Mam je, razem z uszami zawsze otwarte. Zapytaj siebie uczciwie dlaczego piszesz takie oklepane, wyssane z palca glupoty???! PS - Zapomnialas napisac, ze Kaczynski chla. Odpowiedz Link Zgłoś
wacikowa Re: wacikowa 22.10.08, 21:24 A to Ty możesz pisać wyssane z palca głupoty a ja pokazywać Ci tychże samych już nie. A niby kim Ty jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego? 22.10.08, 09:30 Zarówno Kaczyński jak i Tusk to wielka pomyłka. Odpowiedz Link Zgłoś
darekvtb Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 10:19 Pomylka bedzie ZAWSZE. Bo system jest taki, ze wybor zawsze bedzie miedzy przyglupem i kretaczem. Bo ciemny narod moze wybierac tylko sposrod takich, jakich mu podsuna. Czy rzeczywiscie wierzycie ze bylo by inaczej, jesli by prezydentem byl Tusk, a kaczor premierem? Wybory to formalnosc, decyduje ten, kto podsunie 2-ch kandydatow - "zajadlych antagonistow". I narodowi pozostaje tylko wybrac, miedzy gilotyna i krzeslem elektrycznym :-) Na tym polega "demokracja". Pozdrawiam i ... udanego wyboru! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
yola13 Czarny koń- tak myślę 22.10.08, 10:23 czyli ktos o kim w tej chwili nawet pojęcia nie mamy, a panu LK to juz dziekujemy:P Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 Kaczynscy na taczki i won z Polski, kanalie!!!! 22.10.08, 10:30 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=74891904&a=74907348 newsgroups.derkeiler.com/Archive/Soc/soc.culture.polish/2008-08/msg01844.html Odpowiedz Link Zgłoś
nobull Re: Kaczynscy na taczki i won z Polski, kanalie! 23.10.08, 08:45 piemont12 napisał: >Kaczynscy na taczki i won z Polski, kanalie! Zabraklo ci pigulek komuchu Kaczynski to JEDYNE zbawienie dla Polski! kanalie to JARUZELSKI, Kwasniewski, Walesa, Michnik i ta cala banda z PO! ! Tusk juz dawno powinien sie podda c do dymisji! Odpowiedz Link Zgłoś
smutas13 Re: Czarny koń- tak myślę 22.10.08, 14:51 yola13 napisała: > czyli ktos o kim w tej chwili nawet pojęcia nie mamy, a panu LK to > juz dziekujemy:P Masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Kariera Kaczyńskiego - pasmo oszustw 22.10.08, 14:34 Kariera Lecha kaczyńskiego jest pasmem oszustw wyborczych. Wybraliśmy go na prezydenta Warszawy, bo zapewniał, że rozbije układ warszawski. Rozbił, ale utworzył nowy, swój własny. Jego ludzi wciąż widzimy w KRRiTV, w TVP i innych mediach, na czele banku centralnego, w SKOKach. Warszawiacy poznali się na oszustwie i w wyborach na prezydenta RP masowo głosowali przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu. Niestety, udało mu się oszukać po raz drugi, tym razem na większą skalę – cały naród. Skończy się to tak samo jak w Warszawie – znakiem odmowy w 2010 roku. Preludium mieliśmy w październiku 2007, gdy jego brat przegrał wybory parlamentarne. Lech Kaczyński, gdziekolwiek pracował czy to jako urzędnik państwowy czy samorządowy, tworzył wokół siebie koterię składającą się z ludzi, których wiązał ze sobą węzłami osobistej lojalności. Profity z takiego układu są obopólne: on ma zaufanych pretorian (dzisiaj zwanych eunuchami), oni lukratywne posadki, na które nigdy nie mieliby szns w otwartym naborze, np. w drodze konkursu. Typowa jest pod tym względem kariera obecnego szefa kancelarii prezydenta Piotra Kownackiego, który już do konca życia może nie pracować, tak się nachapał jako szef Orlenu. Z identycznymi koteriami mieliśmy do czynienia w PRL. W koteryjnych układach kompetencje się nie liczą. Nie liczy się też dobro publiczne. Chodzi wyłącznie o to, żeby u steru byli "moi" ludzie. Czy prezydent może traktować instytucje państwa jak prywatny folwark, bo do tego sprowadza się metoda zarządzania wyłącznie przez "swoich"? We własnym folwarku można się kierować osobistymi uprzedzeniami, nawet doprowadzić go przez to do upadku, co zresztą stało się faktem za PRL. Dzisiaj mówimy: nie, nie, po stokroć – nie. Takie gromkie "nie" usłyszy Lech Kaczyński jesienią 2010 roku. Już teraz niech się pychicznie na to nastawia. Drugi raz nikogo nie nabierze. To nie dobrotliwie uśmiechnięty profesor z bilbordów wyborczych z 2005 roku, lecz mściwy, złośliwy, małostkowy, zakompleksiony człowieczek, mający w pogardzie tych, których głosy zapewniły mu drogę do dużego pałacu: absolwentów zawodówek, ludzi z małomiasteczkowych podwórek, dziadów, małp w czerwonym, ścierwojadów, wykształciuchów, słowem ciemnego ludu, który późno, bo późno, ale przyjrzał na oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: acc4 22.10.08, 15:14 Zebralo ci sie na pisanie klamstw i glupot. Laskawie nie raczylac zauwazyc, ze praktycznie komuna jak rzadzila, tak rzadzi. Jak trudno jest rozbic czerwona mafie Kaczynski przekonal sie na wlasnej skorze. Ta mafia - spadkobierca i beneficjant okraglego mebla, zakorzeniomna jest wszedzie - w sadownictwie, finansach, gospodarce, sluzbach specjalnych i, oczywiscie, w TK. Mamy taka Polske okralostolowa jaka zbudowal nam i umocnil podczas nocnej zmiany Bolek wspolnie z czerwona mafia. Oczywiscie ludzie twego pokroju beda zawsze zazarcie takiej PRL-bis bronic, beda zawsze odwracac kota ogonem, bo przeciez musza zachowac swoje przywileje i apanaze. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: acc4 23.10.08, 14:28 Wet, zostaw już nas Polaków w spokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
nobull Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego 23.10.08, 09:00 zA DWA lata? to zdecydowanie za dlugo! Trzeba jak najszybciej pobyc sie takich kanaliijak Tusk cy Sikorski KOMUCHY, lapowkarze, lekarze, BYLI WSI, CELNICY potracili lapowki a teraz chca je odzysakac, wiec uzywajAC KASY PUTINA staraja sie kompromitowa Kacynskich! Rzad Kaczynskich to jedyne zbawienie POLSKI, a tylko otumanione komunistyczne chamstwo z ciemnogrodu tego nie widzi! Odpowiedz Link Zgłoś
huttner Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego? 23.10.08, 14:06 W tym największy jest ambaras, że od 1990 roku wszyscy chcą naraz być prezydentem. Zawsze, jako wyborca miałem wybór, wybierać większego d...od mniejszego... oczywiście intelektem. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy a kolejne wybory za 7 lat... 23.10.08, 14:22 kto zajmie miejsce przyszlego prezydenta??? Odpowiedz Link Zgłoś
ankraw2 Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego? 23.10.08, 17:22 To jest tylko posłuszny wykonawca poleceń swojego brata,który jest nadzwyczaj złym człowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś