Dodaj do ulubionych

Rosyjska prasa o wizycie Sikorskiego w USA: Pró...

    • 1234-5aa Rosyjska prasa o wizycie Sikorskiego w USA: Pró.. 21.11.08, 22:35
      NATO musi być silne, jednomyślne i pod przywództwem USA. Jak komuś się nie
      podoba to może się rozbroić i wystąpić z NATO. Droga wolna!
    • ptr0 Kacapy won z Polski!!!!!!!!!!! 21.11.08, 23:23
      Ruskich trzeba tępić!
      • igor_53 Re: Kacapy won z Polski!!!!!!!!!!! 21.11.08, 23:43
        masz w nicku zero i jestes zerem.A takich ,jak ty ,trzeba tepic w pierwszej
        kolejnosci.
        • snellville Re: Kacapy won z Polski!!!!!!!!!!! 22.11.08, 00:13
          igor_53 napisał:

          > masz w nicku zero i jestes zerem.A takich ,jak ty ,trzeba tepic w
          pierwszej
          > kolejnosci.


          CZESC IGOR.
          Jak tam pogoda w ANGLII...
          Widze ze dzisiaj my Polacy zaszlismy wam troche za paznokec???
          • igor_53 Re: Kacapy won z Polski!!!!!!!!!!! 22.11.08, 10:34
            czesc snellwilie,odpowiadam dzis.Pogoda nie najgorsza,od rana swieci slonce ale
            jest dosc zimno.Nic nna to nie poradzisz,jednak mamy juz druga polowe
            listopada.A co dotyczy tego >>Widze ze dzisiaj my Polacy zaszlismy wam troche za
            paznokec???<<,to wy,Polace, nam za paznokiec nie wlazicie.Miej troche wiecej
            szacunku dla wlasnego naroda,moze Polska nie jest najwazniejszym panstew
            swiata,ale miejsce za paznokciem u Rosji...??Chiba az tak zle nie jest.A co
            dotyczy forumowych rusofobow,to ich miejsce kolo naszej dupyDla tego tak im sie
            Rosja nie podoba,no bo wiadomo,kolo dupy zawsze smierdzi.Ale to oni sami tam
            sobie miejsce zlazli.Pozdrowiam.
        • koloratura1 Re: Kacapy won z Polski!!!!!!!!!!! 22.11.08, 19:37
          igor_53 napisał:

          > masz w nicku zero i jestes zerem.A takich ,jak ty ,trzeba tepic w pierwszej
          > kolejnosci.

          A nie wystarczy szpital psychiatryczny?
          • eva15 Re: Kacapy won z Polski!!!!!!!!!!! 22.11.08, 21:44

            Szpitali niestety za mało.
            • maximus999 Re: Kacapy ... 22.11.08, 22:22
              Porownywanie statusu baz amerykanskich do tej przyszlej w Polsce to jest
              zupelnie nie na miejscu,tym bardziej bylych baz sowieckich w Polsce.
              Bazy amerykanskie w Niemczech powstaly jako bazy alianckie w pokonanym kraju
              zbrodniczego systemu po poddaniu sie III Rzeszy i BEZWARUNKOWEJ
              kapitulacji.Zaczylo to wtedy,ze Amerykanie mogli zadac czego tylko chcieli a
              Niemcy musieli to spelnic bezwarunkowo.Pozniej z biegiem czasu byly wrog
              przeksztalcil sie w sojusznika ,ktorego trzeba bylo bronic przed
              sowietami.Amerykanie byli w stanie bronic Niemiec (zachodnich) kazdymi
              srodkami.Mimo ,ze umowy tego nie przewidywaly (przynajmniej te jawne) Amerykanie
              mieli ok 40-50 bomb nuklearnych na terenie Niemiec aby uzyc ich w razie napasci
              sowietow lub "pozyczyc" kiedy Niemcy beda ich pilnie potrzebowac -broniac sie
              przed sowieckim atakiem.

              Bazy sowieckie w Polsce powstaly po wkroczeniu tam sowieckich wojsk
              "wyzwalajacych" Polske w 1945 i tak sie zasiedzieli do 1991 roku.Bazy byly
              wlasnoscia sowietow i Polska nie mogla nic zrobic.Nawet te ktore byly w miastach
              na ogolnodostepnych mapach nie byly zaznaczane.Przez lata byly centrum
              nielegalnego handlu takze bronia ,podejrzanych interesow,punktami przerzutowymi
              kradzionych aut i innych dobr z zachodu.Kiedy sowieci sie wycofywali to
              zabierali ze soba wszystko co sie dalo zabrac...od sedesow ,instalacji,boazeri
              do plytek chodnikowych.

              Baza ,ktora ma powstac powstaje na zasadzie umowy 2 suwerennych panstw i ma
              respektowac prawo i zasady RP.Panstwa te sa sojusznikami i nie walczyly
              przeciwko sobie ani nie najezdzaly siebie.
      • koloratura1 Re: Kacapy won z Polski!!!!!!!!!!! 22.11.08, 19:35
        To oni tu wciąż tkwią?

        ptr0 napisała:

        > Ruskich trzeba tępić!

        Ale jak?
      • eva15 Idioci do USA! Polish-jokes już tam są, czekają. 22.11.08, 21:43

    • alojzybombel666 Rosyjska prasa o wizycie Sikorskiego w USA: Pró... 21.11.08, 23:26
      za podpisanie umowy powinien komus grozic trybunal stanu. zgadnijcie komu
    • borrka1 Rosyjska prasa o wizycie Sikorskiego w USA: Pró.. 21.11.08, 23:51
      Zdaniem "Niezawisimej Gaziety", "powściągliwość Obamy w sprawach tarczy poważnie
      niepokoi Warszawę, która nieopatrznie podpisała w sierpniu traktat o
      amerykańskiej bazie antyrakietowej w Polsce z odchodzącą administracją
      republikańską".


      no niestety,ale tu mają rację,mało kto zawiera poważne umowy a już tym bardziej
      w tak delikatnej sprawie jak tarcza i nasza obronność z administracją która jest
      na wylocie!w zasadzie już pół roku do końca kadencji takich traktuje się z
      przymrużeniem oka i czeka na kolejną ekipę.To uchodząca ekipa stara się na gwałt
      przepchnąć swoje polityczne interesy i wtedy można śmiało się targować,można
      wiele zyskać bo i im wisi że podpiszą jedno zobowiązanie więcej a my mamy
      komfort czasu!.Strzeliliśmy sobie nazwyklej w świecie we własną stopę!no ale
      cóż,mamy nieopierzoną dyplomację i rządy,nie to co rosjanie posiadający jedną z
      najlepszych szkół dyplomacji i samą dyplomację na najwyższym światowym poziomie.
      • kon-donek_kastrat_wermahtowy Polska_Potrzebuje_Rakiet_Nie_Tarc zy__ !!!!!!!!!!!! 22.11.08, 01:34
        GWno kabluje:

        zastępca syfa szabru generalnego Kacapii
        geniał Nogó.wni.cyn wybełkotał:

        Polska, przyjmując amerykańską tarczę,
        robi z siebie stuprocentowy cel
        kacapskiego ataku.
        ........................................................................

        z kacapskimi szantażystami tą
        azjatycką nieobliczalną sfołczą

        nikt jeszcze nie wygrał za pomocą
        Patriotów i jakiś kretyńskich tarcz
        zabezpieczających obce zas...ne interesy :)

        Polsce do przetrawania potrzebne są
        niezależne dostawy gazu, ropy oraz

        rakiety średniego zasięgu wycelowane w kreml !!!!
        ..................................................................................

        RAKIETY ŚREDNIEGO ZASIĘGU W POLSCE
        WYCELOWANE W AGRESYWNĄ, NIEOBLICZALNĄ KACAPIĘ
        SĄ NIEODZOWNE DO JEJ PRZETRWANIA !!!

        DZISIAJ JEST TO ŻADEM PROBLEM TECHNICZNY
        I MOŻNA JE KUPIĆ WSZĘDZIE, NAWET
        W INDIACH, PAKISTANIE, IZRAELU itp. !!!!

    • ashruc Jestem pewny ze tarcza powstanie dlatego ze..... 22.11.08, 12:46
      czy mozliwe jest zeby ameryka nagle za obamy przestala byc swiatowym
      policjantem, czy mozliwe jest zeby przestala pomagac militarnie i finansowo
      izraelowi, czy mozliwe jest zeby wycofala sie szybko z iraku, czy mozliwe jest
      zeby przestala uwazac iran i koree polnocna za grozne dla niej, odpowiedz jest
      oczywista. To ze dzisiaj obama nie jest pewny co do tarczy nie oznacza ze jutro
      pod wplywem np.amerykanskiego lobby zbrojeniowego stwierdzi ze tarcze musimy
      zbudowac.
    • stoprasizmowi sikor pamietamy co zrobiles z Kosovem zdrajco.... 23.11.08, 10:11
      Polacy Ci tego nie zapomna ! oddales europejskie miasto isslamistom
      pomimo tego ze 79% polakow popiera Serbów !!
    • 1234-5aa Rosyjska prasa o wizycie Sikorskiego w USA: Pró.. 23.11.08, 12:01
      Ten ostatni raport o wschodzących nowych potęgach:Chiny, Indie, Brazylia mówi
      również że około 2025 roku mogą wybuchnąć nowe konflikty o złoża naturalne,
      wodę, żywność i wpływy w wymiarze globalnym. Okres pokoju jest tak naprawdę
      czasem przygotowania do wojny. Niestety!!! W tej sytuacji trzeba robić swoje w
      tym instalować tarczę i absolutnie ignorować czyjeś pogróżki. W tych paktach
      bezpieczeństwa zawsze chodzi tylko o jedno: żeby strona przeciwna się rozbroiła
      a my dalej się zbroimy. Taką politykę i filozofię zawsze stosował i to
      skutecznie ZSRR a obecnie próbuje to robić Rosja.
    • art.usa Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 23.11.08, 14:17
      Jest mi niezrozumiałe, dlaczego Polska robi nacisk na NATO, o
      wzięcie Ukrainy i Gruzji pod swe ochronne Skrzydełka, gdzie Polsce
      ochrona w NATO, jest bez znaczenia. Polska potrzebuje specjalna
      umowę ze Stanami, NATO to bylo wczoraj, i tylko dla nowicjuszy.

      Stawiam pytanie;, przed kim będzie nasz Tarcza chronic?, jakie
      Państwa chcą ostrzelać Polskie z Rakietami Atomowym Dalekiego
      zasięgu?. Poco w Polsce wojskowe Bazy Amerykańskie?.

      Odpowiedzi; A bo potęga wysp Owczych każdemu wypada w oczy, i ich
      luki po wypowiedzi kolegi Keten.Kurk, sa dla każdego Polaka
      potencjalnym zagrożeniem, którego to tak po prostu nie idzie pod
      Dywan wmnieść prawda.
      • maximus999 Re: Rosyjska prasa, plecie bzdury 23.11.08, 14:33
        Gdyby Polska lezala gdzies na uboczu to moze moglaby myslec o niebieskich
        migdalach ale kiedy od zawsze lezy miedzy Niemcami i Rosja to musi czesto myslec
        o tym jak znalezc najlepsze wyjscie z takiego polozenia.Niestety nie jestesmy
        wielkim i bogatym krajem jak byc moze kiedys wiec sami sobie nie poradzimi a
        wasalem jedej badz drugiej strony raczej tez nie chcemy byc.To ,ze dzisiaj jest
        wzgledny spokoj to nic nie znaczy,ze jest wolnosc i demokracja to tez nie znaczy
        ,ze tak musi byc na zawsze.Tarcza bedzie nas bronic (a chocby tylko
        odstraszajaco i propagandowo)przed kazdym ,kto bedzie chcial nam/usa zagrozic.I
        tylko o obrone chodzi i tez o to ,zeby jak co do obrony nie zostaly kije i kosy
        (bo dzis to nawet kosy malo kto uzywa).A na pewno mozemy liczyc glownie na
        siebie a nie na Francuzoe,Wlochow czy tez Niemcow bo zaden Niemiec za Polaka
        palcem nie kiwnie a co dopiero umierac bedzie.
      • 1234-5aa Re: Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 23.11.08, 17:31
        Nie wiesz przed kim ma chronić tarcza a także inne urządzenia? - przed
        napastnikiem a kto nim będzie za 15 czy 25 lat, nie wiadomo ale prawie na pewno
        dojdzie kiedyś do większego konfliktu i trzeba się do tego przygotować.Tarcza
        jest tylko częścią systemu bezpieczeństwa tworzonego po przywództwem USA i my w
        nim uczestniczymy i bardzo dobrze.Jeżeli np. Niemcy czy Włochy lub inne państwo
        nie chce w tym uczestniczyć to ich sprawa.
      • alexis_corner Re: Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 24.11.08, 20:11
        art.usa napisał:
        > Jest mi niezrozumiałe, dlaczego Polska robi nacisk na NATO, o
        > wzięcie Ukrainy i Gruzji pod swe ochronne Skrzydełka, gdzie Polsce
        > ochrona w NATO, jest bez znaczenia. Polska potrzebuje specjalna
        > umowę ze Stanami, NATO to bylo wczoraj, i tylko dla nowicjuszy.
        >
        > Stawiam pytanie;, przed kim będzie nasz Tarcza chronic?, jakie
        > Państwa chcą ostrzelać Polskie z Rakietami Atomowym Dalekiego
        > zasięgu?. Poco w Polsce wojskowe Bazy Amerykańskie?.
        >
        > Odpowiedzi; A bo potęga wysp Owczych każdemu wypada w oczy, i ich
        > luki po wypowiedzi kolegi Keten.Kurk, sa dla każdego Polaka
        > potencjalnym zagrożeniem, którego to tak po prostu nie idzie pod
        > Dywan wmnieść prawda.



        co za bełkot!!!
        arturku,
        bierz przykład z niego:

        SPIEGEL: Sie haben nach Ihrer Aussiedlung 1987 mit Ihren Eltern erst mal im Grenzlager Friedland gelebt.

        Klose: Ich weiß noch, wie wir vor der Schranke nach Deutschland gewartet haben; wir wussten, wir kommen jetzt in ein anderes Land, wir wussten nicht, wie die Zukunft aussieht, und es war klar, dass wir uns alles ganz neu erarbeiten müssen, aber uns ging es nicht anders als vielen anderen auch. Doch es wäre falsch zu sagen: Ich reiße mir den Hintern so auf, weil ich immer daran zurückdenke. Für mich ist auch meine Zimmermannslehre sehr wichtig - man weiß nie, was im Fußball passiert.

        SPIEGEL: Welche Sprache sprechen Sie zu Hause?

        Klose: Polnisch, auch die Kinder. Die sind jetzt im Kindergarten und lernen dort Deutsch. Wir wollten das so.


        i nie "idź tutaj pod dywan wmniatać" :-D

        - wredna alexis
        • art.usa Re: Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 25.11.08, 01:46
          alexis_corner napisała:

          Zarażona Tyrowa, napisz Ksiazke o twej pracy przy drodze, moze w
          twych kolach bedzie Bezcelerem:









          > art.usa napisał:
          > > Jest mi niezrozumiałe, dlaczego Polska robi nacisk na NATO, o
          > > wzięcie Ukrainy i Gruzji pod swe ochronne Skrzydełka, gdzie
          Polsce
          > > ochrona w NATO, jest bez znaczenia. Polska potrzebuje specjalna
          > > umowę ze Stanami, NATO to bylo wczoraj, i tylko dla nowicjuszy.
          > >
          > > Stawiam pytanie;, przed kim będzie nasz Tarcza chronic?, jakie
          > > Państwa chcą ostrzelać Polskie z Rakietami Atomowym Dalekiego
          > > zasięgu?. Poco w Polsce wojskowe Bazy Amerykańskie?.
          > >
          > > Odpowiedzi; A bo potęga wysp Owczych każdemu wypada w oczy, i
          ich
          > > luki po wypowiedzi kolegi Keten.Kurk, sa dla każdego Polaka
          > > potencjalnym zagrożeniem, którego to tak po prostu nie idzie pod
          > > Dywan wmnieść prawda.
          >
          >
          >
          > co za bełkot!!!
          > arturku,
          > bierz przykład z niego:
          >
          > SPIEGEL: Sie haben nach Ihrer Aussiedlung 1987 mit Ihren Eltern
          erst mal im Gre
          > nzlager Friedland gelebt.
          >
          > Klose: Ich weiß noch, wie wir vor der Schranke nach Deutschland
          gewartet haben;
          > wir wussten, wir kommen jetzt in ein anderes Land, wir wussten
          nicht, wie die
          > Zukunft aussieht, und es war klar, dass wir uns alles ganz neu
          erarbeiten müsse
          > n, aber uns ging es nicht anders als vielen anderen auch. Doch es
          wäre falsch z
          > u sagen: Ich reiße mir den Hintern so auf, weil ich immer daran
          zurückdenke. Fü
          > r mich ist auch meine Zimmermannslehre sehr wichtig - man weiß
          nie, was im Fußb
          > all passiert.
          >
          > SPIEGEL: Welche Sprache sprechen Sie zu Hause?
          >
          > Klose: Polnisch, auch die Kinder. Die sind jetzt im Kindergarten
          und lernen dor
          > t Deutsch. Wir wollten das so.
          >
          >
          > i nie "idź tutaj pod dywan wmniatać" :-D
          >
          > - wredna alexis
          • alexis_corner Re: Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 25.11.08, 04:27
            arturze Ui,
            czyżby "zarażona Tyrowa" spowodowała takie spustoszenie w twej szkopskiej mózgownicy, że nawet porządnie cytatów nie potrafisz wkleić?
            Ucz się pisać po polsku(po niemiecku nie ma już żadnej nadziei...), bo jak do tej pory, to twoje wpisy na polskim forum mają szansę zostać "Bezcelerem Tygodnia" .

            - wredna alexis

            P.S.
            Uważaj, bo Tyrow to kawał chłopa i może ci skuć mordę za szarganie opinii o jego kobitce...;)
            • art.usa Re: Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 25.11.08, 06:40
              alexis_corner napisała:

              Halo Szwabskie Ku...sko.
              Turowa jak czytasz Szwabskie gazety w wietrze,
              zaklejasz sobie na twój zasyfialy pysk.


              Mściciel skrobanek








              > arturze Ui,
              > czyżby "zarażona Tyrowa" spowodowała takie spustoszenie w twej
              szkopskiej mózgo
              > wnicy, że nawet porządnie cytatów nie potrafisz wkleić?
              > Ucz się pisać po polsku(po niemiecku nie ma już żadnej nadziei...),
              bo jak do t
              > ej pory, to twoje wpisy na polskim forum mają szansę
              zostać "Bezcelerem Tygodni
              > a" .
              >
              > - wredna alexis
              >
              > P.S.
              > Uważaj, bo Tyrow to kawał chłopa i może ci skuć mordę za szarganie
              opinii o jeg
              > o kobitce...;)
              • fanpanajurka no proszę! 25.11.08, 10:09
                art.usa napisał:
                > Halo Szwabskie Ku...sko.
                > Turowa jak czytasz Szwabskie gazety w wietrze,
                > zaklejasz sobie na twój zasyfialy pysk.
                >
                > Mściciel skrobanek


                inteligentna kobieta z Polski
                odwróciła priorytety szkopskiego kundla
                i ten, zaczyna pisać o "szwabskich gazetach" :-D
                od samego początku swoich występów tutaj
                byłeś tylko śmieszny i głupkowaty ze swoją "niemieckością"
                art.matole ;)
                www.youtube.com/watch?v=J07B9kxpMmU
                popracuj nad technika wklejania tekstów, bo teraz sprawiają wrażenie, że jesteś głupszy od buta, który wylizujesz w chwilach zwątpienia ;)
                • art.usa Re: no proszę! 26.11.08, 00:14
                  fanpanajurka hej co jestes, Ha ha ha napisał:
                  Ha ha ha Szczur gówna się melduje. Reke zgody ci wyciagnolem
                  wpie...j z Internetu ty szwabskie ku...kie pomylone nasienie.
                  I węz z soba ta pojebana kurwę Aleksi.
                  No ku... wiedziałem odrazu ze to Związek. Gdyby pomylony Mokradlo
                  stylu nie siedział Ha Ha HA, niemacie szansy zemną, ha ha ha, bo
                  moze jestem taki sam pomylony i popie...ny jak wy, i dlatego wasz
                  wiecznie tempil bede.

                  Mściciel; wróg skrobanek.




                  > art.usa napisał:
                  > > Halo Szwabskie Ku...sko.
                  > > Turowa jak czytasz Szwabskie gazety w wietrze,
                  > > zaklejasz sobie na twój zasyfialy pysk.
                  > >
                  > > Mściciel skrobanek

                  Fanpanajurka Ty Szwabska zboczona ku..., zaraz wiedzielalem ze wy
                  wywszyscy razem to jest jedno Ha Ha Ha.

                  PS
                  Wypie...jcie z tego Internetu, wy zyganiny
                  spoleczenstwa.Siedziałem dzis u Adwokata, i myslalem, jedna ku...
                  chorowita nigdy nie jest sama, i mialem racje.... na dobrego zescie
                  trafiły, won z internetu, bede wasz tempil jak dlugo bede zyl.
                  Ha, Ha, Ha, Gó... trzeba Spalic, wyschete wkolo sie po deszczu
                  podnosi. Won Ku...ska z internetu, i jak Arek powiedział WWWWWon
                  to znaczy won.

                  Pisane po myslach, dla kurew bledow nie poprawiam. Ha ha zwiazek
                  Kurew. jak to kumplom powiem niebeda wierzyc. Ha ha.

                  > inteligentna kobieta z Polski?
                  Ha HA Ha, niemoge.
                  > od samego początku swoich występów tutaj
                  > byłeś tylko śmieszny i głupkowaty ze swoją "niemieckością"
                  > art.matole ;)
                  > <a href="www.youtube.com/watch?v=J07B9kxpMmU"
                  target="_blank">www.youtube.com/watch?v

                  A co Tirowo, wspaniale Polskie pismo ci sie przy drodze przydalo?
                  Kureskie szmaty, wasz tekst to jest pisde do gory podnosic i stekac
                  Ha Ha ha .

                  Szwabskie Mewki pamnietajcie, kto sieje wiatr ten zbiera buze.
                  i przy tych buzach moze zginac.

            • art.usa Re: Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 25.11.08, 23:24
              alexis_corner napisała:

              Szwabskie ku...sko proszę cie odpisz, juz Cały dzień siedzę i czekam,
              co u szwabskie Tirówki słychać, jedno wiem gdyby nie Polska to bys
              Szwabska ku...ko szmato, bis z głodu zdechła.


              Msciciel za skrobanki





              > arturze Ui,
              > czyżby "zarażona Tyrowa" spowodowała takie spustoszenie w twej
              szkopskiej mózgo
              > wnicy, że nawet porządnie cytatów nie potrafisz wkleić?
              > Ucz się pisać po polsku(po niemiecku nie ma już żadnej
              nadziei...), bo jak do t
              > ej pory, to twoje wpisy na polskim forum mają szansę
              zostać "Bezcelerem Tygodni
              > a" .
              >
              > - wredna alexis
              >
              > P.S.
              > Uważaj, bo Tyrow to kawał chłopa i może ci skuć mordę za szarganie
              opinii o jeg
              > o kobitce...;)
              • alexis_corner Re: Rosyjska prasa, Sikorski z Tarcza na Plecach 26.11.08, 01:28
                arturku, folksie VI kategorii ze słabą znajomością polskiego i niemieckiego.
                Może spróbuj w języku tatusia? Masz przecież w genach ten słowiański zaśpiew...Prawda? ;)
                I nie gorączkuj się tak:
                www.youtube.com/watch?v=uIpkS1J0mm4
                bo ci żyłka pęknie i cały kibel uświnisz.

                - wredna alexis
                • art.usa Re: Wojna idzie dalej. 26.11.08, 08:22
                  alexis_corner napisała:

                  Posłuchaj gó...aro,
                  Nie mysl ze jest bezkarna ty i twój zmęczony Fanstonsow,
                  Jeżeli ja bym tylko chciał.
                  Jest Interpol, i wy wiecie za co.
                  Byście byli na zawsze wyłączeniu, i w policyjnym Komputerze.
                  Czyli wasza przyszlosc, byla by równa zeru, i to na zawsze.
                  Nawet przy zmianie Loginu, w jednym Komputerze jesteś juz.
                  I jeżeli ty tu swej parszywej mordy nie zamkniesz, mogę zmienić
                  zdanie. Dla mnie jest tylko jeden Mail wiecie gdzie.
                  A reszta idzie automatycznie.

                  Jeszcze dzis bede na wszystkie twoje Komentarze pisac, na ciebie ty
                  Szwabskie faszysto wskie ku...ątko.

                  A jeżeli jutro w nocy jeszcze jeden komentarz w internecie od ciebie
                  znajdę, sprawa idzie swoim tokiem.





                  > arturku, folksie VI kategorii ze słabą znajomością polskiego i
                  niemieckiego.
                  > Może spróbuj w języku tatusia? Masz przecież w genach ten
                  słowiański zaśpiew...
                  > Prawda? ;)
                  > I nie gorączkuj się tak:
                  > www.youtube.com/watch?v=uIpkS1J0mm4
                  > bo ci żyłka pęknie i cały kibel uświnisz.
                  >
                  > - wredna alexis
                  • alexis_corner Re: Wojna idzie dalej. 26.11.08, 19:19
                    artek,
                    nie strasz, nie strasz... bo zrobisz kupe w majtki :-D
                    www.youtube.com/watch?v=OmjYfY0wWg0i
                    ucz się, ucz!
                    szorowanie kibli to nie jest zajęcie dla młodzieńca z herrenvolku!
                    www.youtube.com/watch?v=q-7QoiOH9r0
                    :-(


                    - wredna alexis

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka