anathesis Mojżesza poprawic mozna, Walesy niestety nie 08.12.08, 19:05 jest nieuleczalnie glupi, tzn"jeuromedrzec". ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Wałęsa: Musimy poprawić Mojżesza 09.12.08, 03:41 Mojzesz prowadzil Zydow do ziemi obiecanej czterdziesci lat. Komuchy z Walesa na czele prowadza nas w PRL-bis juz 20 lat. Bolek, nie martw sie pozostalo wam jeszcze nastepne 20 lat! Odpowiedz Link Zgłoś
e-skin Re: Wałęsa: Musimy poprawić Mojżesza 09.12.08, 15:34 o lelum polelum. Może by tak Lechu zechciaŁ ŁASKAWIE SAMEGO jEZUSA POPRAWIĆ? Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: Wałęsa: Musimy poprawić Mojżesza 09.12.08, 16:02 e-skin napisał: > o lelum polelum. Może by tak Lechu zechciaŁ ŁASKAWIE SAMEGO jEZUSA POPRAWIĆ? No właśnie, prawo mojżeszowe już było poprawione i uogólnione - przez Jezusa. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: landaverde 09.12.08, 16:38 landaverde napisał: > e-skin napisał: > > o lelum polelum. Może by tak Lechu zechciaŁ ŁASKAWIE SAMEGO JEZUSA POPRAWIC? > POPRAWIĆ? > No właśnie, prawo mojżeszowe już było poprawione i uogólnione - > przez Jezusa. Tacy jak Bolek, twierdzcy iz sam obalil komunizm, zdolni sa do wszystkiego - kablowania wspolpracownikow za judaszowe srebrniki, klamstwa w zywe oczy, noszenia Matki Bozej w klapie i poprawiania Jezusa. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś