Dodaj do ulubionych

Wałęsa: Musimy poprawić Mojżesza

    • anathesis Mojżesza poprawic mozna, Walesy niestety nie 08.12.08, 19:05
      jest nieuleczalnie glupi, tzn"jeuromedrzec". ;)
    • wet3 Wałęsa: Musimy poprawić Mojżesza 09.12.08, 03:41
      Mojzesz prowadzil Zydow do ziemi obiecanej czterdziesci lat. Komuchy
      z Walesa na czele prowadza nas w PRL-bis juz 20 lat. Bolek, nie
      martw sie pozostalo wam jeszcze nastepne 20 lat!
    • e-skin Re: Wałęsa: Musimy poprawić Mojżesza 09.12.08, 15:34
      o lelum polelum. Może by tak Lechu zechciaŁ ŁASKAWIE SAMEGO jEZUSA POPRAWIĆ?
      • landaverde Re: Wałęsa: Musimy poprawić Mojżesza 09.12.08, 16:02
        e-skin napisał:

        > o lelum polelum. Może by tak Lechu zechciaŁ ŁASKAWIE SAMEGO jEZUSA
        POPRAWIĆ?


        No właśnie, prawo mojżeszowe już było poprawione i uogólnione -
        przez Jezusa.
        • wet3 Re: landaverde 09.12.08, 16:38
          landaverde napisał:

          > e-skin napisał:
          > > o lelum polelum. Może by tak Lechu zechciaŁ ŁASKAWIE SAMEGO
          JEZUSA POPRAWIC?
          > POPRAWIĆ?
          > No właśnie, prawo mojżeszowe już było poprawione i uogólnione -
          > przez Jezusa.

          Tacy jak Bolek, twierdzcy iz sam obalil komunizm, zdolni sa do
          wszystkiego - kablowania wspolpracownikow za judaszowe srebrniki,
          klamstwa w zywe oczy, noszenia Matki Bozej w klapie i poprawiania
          Jezusa. Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka