Dodaj do ulubionych

Rząd: Olbrzymi sukces ws. pakietu, 60 mld przez...

    • milo_1 Bardzo dobrze Donaldzie __rób swoje....... 12.12.08, 13:05
      i nie oglądaj się na innych oraz nie słuchaj połajań tych,którzy mieli swój czas przez dwa lata i ten czas zmarnowali .....

      Tak jak zapowiedział JP II aby zstąpił Duch Święty i odmienił oblicze Tej
      Ziemi.....tak też się stało 21 X 2007 r ....zstąpił i odmienił oblicze naszej
      Ojczyzny.....i cały czas zmienia na lepsze.....
      Opatrzność ma jeszcze w opiece nasz kraj i normalnych ludzi w nim
      żyjących.....BRAWO.......
      • springbok Re: Bardzo dobrze Donaldzie __rób swoje....... 12.12.08, 13:09
        milo_1 napisał:

        > i nie oglądaj się na innych oraz nie słuchaj połajań tych,którzy mieli swój cza
        > s przez dwa lata i ten czas zmarnowali .....
        >
        > Tak jak zapowiedział JP II aby zstąpił Duch Święty i odmienił oblicze Tej
        > Ziemi.....tak też się stało 21 X 2007 r ....zstąpił i odmienił oblicze naszej
        > Ojczyzny.....i cały czas zmienia na lepsze.....
        > Opatrzność ma jeszcze w opiece nasz kraj i normalnych ludzi w nim
        > żyjących.....BRAWO.......
        >
        >


        Niesamowity typek...
    • anakonda22 !!!!!!!!!!! 12.12.08, 13:06
      ...A TU TAKIE DZIWADŁO:
      www.pepepe.pl/
      Heheee..
    • darkraj Jak znam zycie i praktyki etosowych koterii 12.12.08, 13:07
      ==================================== conajmniej jedna-trzecia z
      przyznanych kwot zostanie "pochlonieta" poprzez koszty obslugi tych
      operacji.
      Ciesza sie urzednicy, bo szykuja sie nowe, lukratywne etaty i do
      wydojenia spora kasa.
      • wlserwis kupią za to elektrownie atomową od s[m]arko 12.12.08, 13:21
    • b52h Rząd: Olbrzymi sukces ale kogo: Enei PGE i innych 12.12.08, 13:08
      tego typu złodziejskich firemek, od lat żerujących na klientach
      20 lat na modernizację to było mało, 30 jest w sam raz (wersja
      dla frajerów)

      dostali 60 MLD które oczywiście przeżrą jak zwykle
      a w 2020 znowu będzie lobbing jak to Polsce się nie da
      w 30 lat i trzeba w 40 itp...
    • ax4 Donald, jesteś najbardziej skutecznym negocjatorem 12.12.08, 13:08
      jesli ktos nei jest opryszczonym studentem ktory bierze na zycie
      pieniazki od mamusi i tatusia, ale ma jakies doswiadczenei zyciowe
      to zdaje sobie sprawe iz takie slowa uslyszane od kogos z kim sie
      negocjuje oznaczaja tylko jedno "jestes najwiekszym FRAJEREM jakiego
      znam" ... na amrginesie PO SLD PiS i co tam jeszcze jest mam w D...
      zajmuje sie handlem i nei wierze zadnym politykom..
      • lukas1492 Re: Donald, jesteś najbardziej skutecznym negocja 12.12.08, 16:51
        Masz coś do studentów, przemądrzalcu?
    • profanum_vulgus Koszt wprowadzenia pakietu: 542 mld PLN: 12.12.08, 13:09
      294 mld zł - dodatkowe inwestycje
      248 mld zł - na poprawę efektywności energetycznej
      Brawo Donek! Rzeczywiście ogromny "sukces".
      • ventus_historicus Re: Skąd wziąłeś te wszystkie mld? 12.12.08, 15:53
        Według niektórych najlepsze są ogniska! Tylko co będzie jak skończy się drewno
        lub węgiel?

        Ale czego się nie robi dla dokopania przeciwnikowi politycznemu!
        Albo PiS albo nic!
    • placebo99 To jest to dofinansowanie do kar za emisję CO2 12.12.08, 13:09
      Dostaniemy 60 mld ale w przeciagu 7 lat do UE będzie trzeba wpłacić
      kilka razy więcej kar za emisję CO2 i taki w tym interes. Zamienił
      psa wartego milion na dwa koty po pół miliona. Skuteczny
      negocjator... chyba na puklu.
      • llawrynowicz Re: To jest to dofinansowanie do kar za emisję CO 12.12.08, 13:21
        Placek, masz ode mnie order z kartofla! Pierwszy raz napisałeś coś z sensem i
        bez bluzgów :)
    • almagus Rząd: Olbrzymi sukces Weciak w Brukseli szczytuje. 12.12.08, 13:10
      Weciak w Brukseli szczytuje.
      Upycha w waciak, wetuje.
      Gdyby nie Weciaka ja chaczu.
      Tuskowe nie starczyłoby psu.
      Czierez całyj god Gruzji sołnce.
      Kaczki niech srajut na łące.
      Wilno, Korolewiec nazad w Polszu.
      Tupnął nogą, skazał ja chaczu.
      On car, kardynał, PiSdęt Polszy.
      On samyj blestiaszczyj, a ty gorszy.
      On w żopie imiejut parlament.
      O te Lizbonę nie słucha lament.
      Nie podpisze i już.
      Bo zrobi byka a nuż.
      Podpisze Kaczyńskij Jarosław.
      Zamiast wielicziejszij Lechosław.
    • milo_1 anakonda22.......przynosisz radość...:)))) 12.12.08, 13:10

      www.pepepe.pl/
    • presentation1 ..Cuda Tuska......... 12.12.08, 13:12
      "Polska decydując się na posiadanie elektrowni jądrowej, musiałaby zdać się
      całkowicie na import paliwa jądrowego, bo zasoby uranu w naszym kraju są
      śladowe. Energia jadrowa jest nieodnawialnym zrodlem energii. Paliwem tych elektrowni jest uran i pluton. Gdyby cale zapotrzebowanie energetyczne swiata sprobowac zaspokoic poprzez energetyke jadrowa zasoby np. uranu wyczerpaly by sie w ciagu 3 - 4 lat...Tusk zbuduje elektrownie z podatnikow kieszeni a nie bedzie na ziemi do niej paliwa.........akie sa fakty.
      • milo_1 Re: ..Cuda Tuska......... 12.12.08, 13:17
        i nie tylko.....TUSKA....

        Tak jak zapowiedział JP II aby zstąpił Duch Święty i odmienił oblicze Tej
        Ziemi.....tak też się stało 21 X 2007 r ....zstąpił i odmienił oblicze naszej
        Ojczyzny.....i robi to cały czas.....
        Opatrzność ma jeszcze w opiece nasz kraj i normalnych ludzi w nim
        żyjących.....

        --

        ...."Kiedy myślimy, że już osiągnęliśmy dno cały czas ktoś puka od spodu..."
        fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sh/ed/fwtw/eLZQVVCynuzPfCVLcX.jpg
        • llawrynowicz Re: ..Cuda Tuska......... 12.12.08, 13:23
          Jeszcze gdyby ta odmiana odbywała się tak jak w biblii rozpalonym żelazem ....
      • ventus_historicus Re: .. Cuda PiS'u 12.12.08, 16:05
        presentation1 napisał:

        > "Polska decydując się na posiadanie elektrowni jądrowej, musiałaby zdać się
        > całkowicie na import paliwa jądrowego, bo zasoby uranu w naszym kraju są
        śladowe. Energia jadrowa jest nieodnawialnym zrodlem energii.

        Presentation1 wraz z prezesem Kaczyńskim i ojcem Rydzykiem po wyczerpaniu się
        zasobów węgla, wyprodukują dla całej Polski energię elektryczną ze źródeł
        odnawialnych.
        Pierwszym, niewyczerpanym źródłem będzie ciepła woda (~68 stopni)od o. Rydzyka.
        Drugim nadmiar energii uzyskany, w ubocznym procesie debaty politycznej, od
        członków i zwolenników PiS'u

        To jest racjonalna alternatywa dla energetyki atomowej.
        PS. Francja na pewno nie wie i nie wiedziała co robi inwestując w energetykę
        jądrową, szkoda, że nie skorzystali z porady niewątpliwego eksperata w tej
        dziedzinie jakim jest presentation1. Ich wielki błąd!!!
    • cspostrzegawczy Ważne bardzo to nagłośnić, by wszyscy wiedzieli 12.12.08, 13:13
      I nie wolno mówic co będzie po roku 2020.
    • wlserwis Tylko nikt nie mówi, ile to będzie nas kosztować.. 12.12.08, 13:13
      A zapewne przynajmniej dwukrotnie więcej [niż nam "dadzą"].
    • mr.taddy Rząd: Olbrzymi sukces ws. pakietu, 60 mld przez.. 12.12.08, 13:14
      Dobrze,my dostaniemy 60mld pln a czemu nic nie podano ile??? dostana
      pozosale panstwa UE bo dopiero majac pelna liste ja jako skromny
      obywatel moge ocenic czy te 60 mld to faktycznie jakis sukces!!!
      A tak to wyglada jak propaganda sukcesu bez pokrycia nie mowiac ze
      to wcale nie taka wielka kwota jakludziachce sie wmowic.
    • placebo99 OChP w akcji. Szatan się cieszy. 12.12.08, 13:14
      Ochotniczy Chufiec Propagandzistów ścierwoliberalnych kontratakuje
      łajdackimi manipulacjami faktami. Sprzedali moralność i honor
      społeczeństwa za 60 mld, czyli ok. 200zł za duszę rocznie. Szatan
      się cieszy, bo nigdzie tak tanie nie udało się nakłonić narodu do
      łajdactw i dewiaństw seksualnych.
      • llawrynowicz Re: OChP w akcji. Szatan się cieszy. 12.12.08, 13:35
        No i cofam Ci kartoflany order przyznany kilka wątków wyżej.
        :)
    • moher75 jaki będzie bilans tych ustaleń ? 12.12.08, 13:15
      Więcej dadzą czy zabiorą przez te 7 lat ?
      Emisja CO2 UE to 2% emisji światowej - kto wymyślił cały ten skandaliczny
      pakiet klimatyczny w samym środku kryzysu gospodarczego ?
      • wlserwis Własnie, jaki? :) 12.12.08, 13:17
        Dobre pytanie.
    • milo_1 BRAWO Donaldzie....tak trzymaj..... 12.12.08, 13:15
      już niedługo...coraz bliżej....
      www.pepepe.pl/
      cieszmy się:))))....i dokończmy to co rozpoczęliśmy 21 X 2007 roku...

      podpisali:

      LUMPENINTELIGENT,
      "CIEMNY LUD",
      WYKSZTAŁCIUCH,
      BURA SUKA,
      KAMASZ,
      ŁŻE ELITA,
      DZIAD,który SPIEPRZA
      MAŁPA W CZERWONYM,
      "ZOMOWIEC" z SOLIDARNOŚCI.....
      INTER-LIBERAŁOWIE czyli..... CI , KTÓRZY SIEDZĄ W INTERNECIE I TYLKO PIWO I FILMIKI
      ( tego określenia PiSuarowe BYDŁO nie znało bo nie wiedzieli ,że istnieje coś takiego jak INTERNET......")
      WIEJSKIE GŁUPKI
      LIBERALNA ŻULERIA.....
      MIŁOŚNICY "SZKŁA KONTAKTOWEGO"
      MY z PODWÓREK
      FORUMOWY "RYNSZTOK"
      PROROSYJSKIE LOBBY
      GNOJE
      DROBNE PIJACZKI
      • gamon0 Kaczynski przypilnowal Tuska... na szczescie :) 12.12.08, 13:18
        przez o Tusk nie mogl za duzo ustapic...
      • wlserwis Tak trzymaj... 12.12.08, 13:19
        S[m]marko za penisa! :D
    • rozboj-nick W takim razie, 60% podwyżki cen energii są już.... 12.12.08, 13:17
      W takim razie, 60% podwyżki cen energii są już nieaktualne? Zakłady
      energetyczne, argumentowały chęć wprowadzenia drastycznych podwyżek, właśnie
      pakietem klimatycznym. Skoro pan premier wywalczył "olbrzymie" dotacje, skoro
      towarzyszy temu taka propaganda sukcesu, to mam nadzieję, że ceny energii
      pozostaną na obecnym poziomie!
      www.ogrzewnictwo.pl/index.php?akt_cms=2712&cms=30
      • wlserwis Póki co gaz od lutego o kolejne 20%... 12.12.08, 13:41
        I to będą smutne fakty. A prąd prawdopodobnie juz od stycznia o ca. 15%...
    • shiin 5k PLN na głowę 12.12.08, 13:19
      Wynegocjowane warunki w rezultacie podnoszą każdemu podatek o 5000 pln. Chyba,
      że uda nam się przenieść przemysł na Ukrainę.
      • wlserwis 5000 rocznie? 12.12.08, 13:22
    • pandora-online Rząd:ile stracili w tym roku ? 12.12.08, 13:19
      funduszy strukturalne.
      Sukces jest wowczas jak sie dostalo nie ze ktos obiecuje,liczy sie to co sie
      ma a nie to co moze dostac i tez takiego wala jak Polska cala.
    • gekon1979 a przez ten czas zmodernizowac energetyke 12.12.08, 13:19
      zbudowac elektrownie atomowe itd
      :))))
    • jaro65 Jasne, dostaniemy 60 mld zł 12.12.08, 13:19
      mUmia Europejska "da" nam pieniądze, które wcześniej zabierze innym, również nam. Po potrąceniu dziesięciny zapewne.

      Nie ma to jak socjalistyczne centralne sterowanie, tworzenie i mnożenie fikcyjnych problemów po to, aby w pocie czoła je rozwiązywać.
      • gamon0 Co dobre dla Unii (Niemiec), dobre dla Polski... 12.12.08, 13:22
        tak bylo, jest, i bedzie...
    • b52h Re: 230 PL na rok na głowę 12.12.08, 13:21
      jak dla mnie to niewiele
      • wlserwis Jasne, znacznie więcej przyjdzie za to zapłacić... 12.12.08, 13:29
    • milo_1 Eliminacja PiSu patriotycznym obowiązkiem POlaków 12.12.08, 13:23
      już niedługo.....coraz bliżej......

      podpisali:


      LUMPENINTELIGENT,
      "CIEMNY LUD",
      WYKSZTAŁCIUCH,
      BURA SUKA,
      KAMASZ,
      ŁŻE ELITA,
      DZIAD,który SPIEPRZA
      MAŁPA W CZERWONYM,
      "ZOMOWIEC" z SOLIDARNOŚCI.....
      INTER-LIBERAŁOWIE czyli..... CI , KTÓRZY SIEDZĄ W INTERNECIE I TYLKO PIWO I FILMIKI
      ( tego określenia PiSuarowe BYDŁO nie znało bo nie wiedzieli ,że istnieje coś takiego jak INTERNET......")
      WIEJSKIE GŁUPKI
      LIBERALNA ŻULERIA.....
      MIŁOŚNICY "SZKŁA KONTAKTOWEGO"
      MY z PODWÓREK
      FORUMOWY "RYNSZTOK"
      PROROSYJSKIE LOBBY
      GNOJE
      DROBNE PIJACZKI
      • wlserwis tak, PO-laków, tak. 12.12.08, 13:27
    • bogdantes Rząd: Olbrzymi sukces ws. pakietu, 60 mld przez.. 12.12.08, 13:25
      Tak Donald, dałeś się nabrać. Jaki sukces?! Trzeba było się nadąć,
      tupnąć nóżką, wysyczeć "spieprzać dziady", a potem przeprosić pana
      prezydęta za tych niewychowanych Francuzów, co go molestują o ten
      podpis, wtedy byłby sukces,a tak co narobiłeś? 60 mld?! Takie grosze
      nam! Polakom! Sarmatom! silnym, zwartym, gotowym z najlepszą
      kawalerią, pardon, kawalerką i kotem świata?! My kopciliśmy! Kopcimy!
      I będziemy kopcić! A po nas, znaczy po PiSie choćby smród, ale coś
      zostanie.
    • anakonda22 !!!!!!!!!!! 12.12.08, 13:26
      TE, prezentowany1 vel wajdzik ..DLA PRZYPOMNIENIA:



      www.pepepe.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka