Dodaj do ulubionych

Tusk: Ekonomiści popierają działania rządu

    • placebo99 Kloaka 06.02.09, 21:34
      I tyle mam tylko do powiedzenia na temat rządów ścierwoliberałów
      komuchów parszywych łajdaczących się z eurolewackimi dziwkami
      parchatymi taplającymi się zgniliźnie i braku poszanowania dla
      wartości chrześcijańskich.
    • wet3 Tusk: 4 czerwca przyypomnimy Europie prawde 06.02.09, 21:41
      Rudy! - A moze powiedzialbys Europie co robiles w czasie nocnej
      zmiany?
      • zbychuk Re: Tusk: 4 czerwca przyypomnimy Europie prawde 07.02.09, 20:03
        No razem z innymi stowrzyli wiekszosc parlamentarna, ktora obalila mniejszosc
        parlamentarna. I co w tym dziwnego?
        Podobno ten film "Nocna zmiana" pokazuje cos zlego a dla mnie pokazuje, ze kilka
        grup polityczny zwarlo szeregi i polaczylo sie, zeby obalic inne grupy -
        normalne w demokracji parlamentarnej
        (no i teraz zostane wyzwany od komuchow itp :))
    • rekin.finansjery Tusk muskulki napina, uwazaj 06.02.09, 21:46
      nie napinaj sie bo pekniesz.

      O moj Boze, prawde bedzie Polska mowic Europie, no wypisz wymaluj mesjasz
      narodow znowu, w doope kopany od kilkiset lat hehe. Ewangelie bedzie glosic w
      europie.

      Tusk, wzialbys sie facet do roboty. Nikogo to nie obchodzi, a Europe juz w
      ogole, co to tam kiedys bylo i to nawet nie u nich, nie osmieszaj sie stary.

      Najpierw to im pokaz gdzie Polska lezy, a potem powiedz ze zima nie trwa u nas
      caly rok hehe.
    • chachar1 Tusk: Ekonomiści popierają działania rządu 06.02.09, 21:52
      Na pewno będziesz prezydentem głupi
      śmieciu...ha ha haa ha ....
    • chachar1 Tusk: Ekonomiści popierają działania rządu 06.02.09, 21:59
      Jesteś prusackim śmieciem tuskwo-pluskwo...może ci przyznają czwartą kategorię
      śmieciu....
    • bydlo_prof_wb Obalanie komunizmu. A co to takiego? 06.02.09, 22:16
      Słyszałem że mają się całkiem dobrze. Rąbnęli kasę z FOOZ, przejęli władzę
      gospodarczą w kraju uwłaszczając się na majątku wypracowanym przez cały naród,
      przejęli media, zadłużyli kraj na dziesiątki jeśli nie na setki lat. Moskwę
      zamieniono na Brukselę... Tylko patrzeć jak się im zacznie w Polsce budować
      pomniki chwały i czci jeszcze lepsze jak SS-manom. Pewnie też projektowane
      Muzeum Komunizmu wkrótce zamieni się na Mauzoleum Jaruzelskiego i Kiszczaka.
      Mówiąc krótko nie ma się z czego cieszyć i czym chwalić. Raczej zgroza i wstyd,
      że do tego dopuściliśmy. A i perspektywy na przyszłość po rządami PO bardzo
      mizerne, by nie powiedzieć katastrofalne. To się widzi wszędzie dosłownie. Miej
      nas Panie Boże w swojej opiece...
      __________

      Wbrew pozorom, praw sumienia trzeba bronić także dziś. Pod hasłami "tolerancji"
      w życiu publicznym, w środkach masowego przekazu, szerzy się nieraz wielka, może
      coraz większa nietolerancja. Odczuwają to boleśnie ludzie wierzący. Zauważa się
      tendencję do spychania ich na margines życia społecznego. [JPII, Skoczów 1995]
    • pw2221 a co słychać w sondażach Ryży Pustaku ? 06.02.09, 22:20
      czy juz dogoniłeś Kim Ir Sena ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka