placebo99 Kloaka 06.02.09, 21:34 I tyle mam tylko do powiedzenia na temat rządów ścierwoliberałów komuchów parszywych łajdaczących się z eurolewackimi dziwkami parchatymi taplającymi się zgniliźnie i braku poszanowania dla wartości chrześcijańskich. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Tusk: 4 czerwca przyypomnimy Europie prawde 06.02.09, 21:41 Rudy! - A moze powiedzialbys Europie co robiles w czasie nocnej zmiany? Odpowiedz Link Zgłoś
zbychuk Re: Tusk: 4 czerwca przyypomnimy Europie prawde 07.02.09, 20:03 No razem z innymi stowrzyli wiekszosc parlamentarna, ktora obalila mniejszosc parlamentarna. I co w tym dziwnego? Podobno ten film "Nocna zmiana" pokazuje cos zlego a dla mnie pokazuje, ze kilka grup polityczny zwarlo szeregi i polaczylo sie, zeby obalic inne grupy - normalne w demokracji parlamentarnej (no i teraz zostane wyzwany od komuchow itp :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rekin.finansjery Tusk muskulki napina, uwazaj 06.02.09, 21:46 nie napinaj sie bo pekniesz. O moj Boze, prawde bedzie Polska mowic Europie, no wypisz wymaluj mesjasz narodow znowu, w doope kopany od kilkiset lat hehe. Ewangelie bedzie glosic w europie. Tusk, wzialbys sie facet do roboty. Nikogo to nie obchodzi, a Europe juz w ogole, co to tam kiedys bylo i to nawet nie u nich, nie osmieszaj sie stary. Najpierw to im pokaz gdzie Polska lezy, a potem powiedz ze zima nie trwa u nas caly rok hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
chachar1 Tusk: Ekonomiści popierają działania rządu 06.02.09, 21:52 Na pewno będziesz prezydentem głupi śmieciu...ha ha haa ha .... Odpowiedz Link Zgłoś
chachar1 Tusk: Ekonomiści popierają działania rządu 06.02.09, 21:59 Jesteś prusackim śmieciem tuskwo-pluskwo...może ci przyznają czwartą kategorię śmieciu.... Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Obalanie komunizmu. A co to takiego? 06.02.09, 22:16 Słyszałem że mają się całkiem dobrze. Rąbnęli kasę z FOOZ, przejęli władzę gospodarczą w kraju uwłaszczając się na majątku wypracowanym przez cały naród, przejęli media, zadłużyli kraj na dziesiątki jeśli nie na setki lat. Moskwę zamieniono na Brukselę... Tylko patrzeć jak się im zacznie w Polsce budować pomniki chwały i czci jeszcze lepsze jak SS-manom. Pewnie też projektowane Muzeum Komunizmu wkrótce zamieni się na Mauzoleum Jaruzelskiego i Kiszczaka. Mówiąc krótko nie ma się z czego cieszyć i czym chwalić. Raczej zgroza i wstyd, że do tego dopuściliśmy. A i perspektywy na przyszłość po rządami PO bardzo mizerne, by nie powiedzieć katastrofalne. To się widzi wszędzie dosłownie. Miej nas Panie Boże w swojej opiece... __________ Wbrew pozorom, praw sumienia trzeba bronić także dziś. Pod hasłami "tolerancji" w życiu publicznym, w środkach masowego przekazu, szerzy się nieraz wielka, może coraz większa nietolerancja. Odczuwają to boleśnie ludzie wierzący. Zauważa się tendencję do spychania ich na margines życia społecznego. [JPII, Skoczów 1995] Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 a co słychać w sondażach Ryży Pustaku ? 06.02.09, 22:20 czy juz dogoniłeś Kim Ir Sena ? Odpowiedz Link Zgłoś