mrrek Czekam, kiedy prokuratura sprawdzi imperium Agory. 21.02.09, 13:39 Obcą, zrakowaciałą narośl na naszym ciele. Czekam, może się doczekam? Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Czekam, kiedy prokuratura sprawdzi imperium A 21.02.09, 13:51 zglos do prokuratury jakies naduzycie . Pewnie skoro szczekasz to masz jakies dowody Odpowiedz Link Zgłoś
lena65 Podatek koszerny 21.02.09, 13:57 Podatek koszerny Są sprawy na tym świecie, o których mało się mówi, choć na to bardzo zasługują. Do niech należy podatek koszerny włączany w ceny produktów żywnościowych i niektórych artykułów używanych w kuchni, jak płyny do mycia naczyń, foliowe woreczki śniadaniowe, czy folia aluminiowa. Mało kto o tym wie. A jeżeli już kto próbuje zapytać producentów, to unikają odpowiedzi lub udzielają jej niechętnie. Towary objęte podatkiem koszernym oznakowane są na opakowaniach specjalnymi symbolami o małych rozmiarach. W Stanach Zjednoczonych, gdzie zjawisko to ma bardzo duży zasięg, najbardziej popularnym symbolem jest umieszczona w kółku litera ”U”. Oznacza to, że produkt jest po spełnieniu religijnych wymogów, certyfikowany przez The Union of Ortodox Jewish Congregations mającą swoją siedzibę w Nowym Jorku. Ocenia się, że organizacja ta wystawia 85% certyfikatów w USA. Proces przekonywania producentów na zgodę na certyfikaty i prawo umieszczania odpowiedniego symbolu, wygląda tak, że do dyrekcji firmy przychodzi ortodoksyjny rabin i informuje, że jeśli produkty firmy nie będą certyfikowane z punktu widzenia koszerności, to nie będą kupowane przez żydowskich klientów. Producenci zwykle się zgadzają, gdyż i tak podatek zostaje włączony do ceny, czyli koszt ponosi konsument. Jeżeli rozmówca rabina odrzuca propozycję rabina, to traci na tym na różne sposoby. Dość powiedzieć, że znany jest przypadek, gdy w ciągu 16 miesięcy oporną firmę odwiedziło 40 kontroli. Możliwości są duże. Wymienie przykładowo tylko kilka urzędów: ochrona środowiska, imigracja, „ich” Sanepid, straż pożarna itd. Podatek koszerny wynosi 0.1% ceny towaru. Do tego dochodzą różnego rodzaju opłaty ponoszone przez producenta: wstępna, okresowa oraz na rzecz rabinów-okresowo dokonujących inspekcji. W samych Stanach Zjednoczonych jest 1200 takich inspektorów. Największe przedsiębiorstwa zatrudniają rabinów-inspektorów na pełnych etatach. Stworzony został mechanizm sprawiający, że setki milionów dolarów płyną systematycznie do kas organizacji żydowskich. Zjawisko to ma tendencję rozwojową. W połowie lat 50-ych tylko kilkaset towarów w USA było objętych podatkiem koszernym. Obecnie jest ich Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Podatek koszerny 21.02.09, 14:12 lena65 napisała: > Podatek koszerny > Są sprawy na tym świecie, o których mało się mówi, (itd). Lena, Tobie nie chlupie? Odpowiedz Link Zgłoś
lactum Sąd i Urząd Kontroli Skarbowej sprawdzą fundacj.. 21.02.09, 14:05 Nie ma sie czego bac panie krolu od rydzyka, w panstwie prawa to jest normalna procedura. My narod nie jestesmy idiotami zeby pan nam sugerowal podstepna gre urzedow, to tak jak na spowiedzi, tylko odwrotnie, spowiadac was beda urzednicy RP i bedzie wszystko O.K. Odpowiedz Link Zgłoś
doktor104 Chyba już czas aby złodzieji i oszustów w purpurze 21.02.09, 14:09 zacząć traktować tak jak na to zasługują. Moze by tak zacząć od tego który budowaną w Wilanowie świątynię przemianował na muzeum aby wyłudzić pieniądze podatników. Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Re: Chyba już czas aby złodzieji i oszustów w pur 21.02.09, 14:34 doktor104 napisał: > zacząć traktować tak jak na to zasługują. Moze by tak zacząć od tego który budo > waną w Wilanowie świątynię przemianował na muzeum aby wyłudzić pieniądze podatn > ików. konkretnie z ZUS,od działki począwszy za wygraną informatyzację tej instytucji i odpis za poparcie.Ale to współczesna piramida-grobowiec co najmniej dla pomysłowego budowniczego.Przyschnęło coroczne dojenie państwa niby za winy króla Stasia.To też jeden z przekrętów.Podobnie będzie z Rydzykiem i jego dziełami wybranymi za państwowe pieniądze.Wystarczy jedna uchwała KC(odnowionej czarnej PZPR)episkopatu i będzie po sprawie.Wszak partia kieruje a rząd rządzi tym co jeszcze nie ukradli.Nawet plakaty takie były.Wystarczyło by tylko zmienić hełm na biret a ubranie robocze na sutannę.Reszta wszystko to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
henryad Re: Chyba już czas aby złodzieji i oszustów z PO T 12.03.09, 05:44 To jest wielki czas aby tę zgaję żydoMafijną z PO wyrzucić z foteli udającyh dla dobra Polski. Jak ten kłamca Tusk się przedstawia. W Polsce działa 382 mafii, wszystkie są założone lub totalnie kontrolowane przez żydoMafię. Jedną z zalegalizowanych mafii jest Gazeta Wyborcza na usługach Mossadu i innch żydomafijnych struktur. Oto żyd mafiozo Stolzman-Kwaśniewski dorował GW 600 milionów podatku z puli polskich podatników. Ponieważ mafia żydowska chce kontrolować wszystko w Polsce i ograbiać ten naród polski nawet taka investycja składkowa jak geotermia toruńska o.Rydzyka narodu dla narodu siedzi kością w gardle tych żydoPotworów, oszustów i morderców. W Ew Jana 8:44 Jezus Chrystus powiedział do Zydów którzy Go nie przyjeli: Ojcem waszym jest Diabeł i wy wykonujecie jego pragnienia. To są właśnie także ci żydzi i ich działalność z którymi mamy doczynienia w Polsce. Możecie się przyjrzeć z bliska tym Synom Diabła i poznać ich działalność. Nie jestem katolikiem i mogło być mi obojętne, a jak naród polski pozwala długo tym bestiom w Polsce rządzić i działać od 1945, kiedy to żyd bestia J.Berman na zlecenie innego żyda J.Stalina - Jewgashvilego założył UB podstawę dla obecnie działającej Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
arkoko Sąd i Urząd Kontroli Skarbowej sprawdzą fundacj... 22.02.09, 11:22 Jak wielokrotnie pokazało życie, żadne kontrole nic temu szarlatanowi nie zrobią. Zbyt wielu prominentów siedzi u Tadeusza R. w kieszeni (vide zmanipulowane wybory do parlamentu w których dzięki moherowej koalicji wygrało PiS). Szkoda, że autor artykułu nie wspomniał o milionach nieopodatkowanych złotówek utopionych w tzw. "GEOTERMALNEJ DZIURZE". Całe te szemrane interesy, inwestycje "ojca" inwestora Tadeusza R. to pralnia całych gór nieopodatkowanej kapuchy nie koniecznie pochodzącej z tzw. "WOLNYCH DATKÓW". Jestem jak najbardziej za rzetelnym i skrupulatnym skontrolowaniem instytucji podległych Tadeuszowi R. oraz całego Kościoła Katolickiego, który również obraca niezliczonymi, nieopodatkowanymi sumami, z których nasze państwo nie otrzymuje ani jednej złamanej złotówki. Odpowiedz Link Zgłoś