Dodaj do ulubionych

Sąd i Urząd Kontroli Skarbowej sprawdzą fundacj...

    • mrrek Czekam, kiedy prokuratura sprawdzi imperium Agory. 21.02.09, 13:39
      Obcą, zrakowaciałą narośl na naszym ciele. Czekam, może się doczekam?
      • indianski Re: Czekam, kiedy prokuratura sprawdzi imperium A 21.02.09, 13:51
        zglos do prokuratury jakies naduzycie . Pewnie skoro szczekasz to masz jakies dowody
    • lena65 Podatek koszerny 21.02.09, 13:57
      Podatek koszerny
      Są sprawy na tym świecie, o których mało się mówi, choć na to
      bardzo zasługują. Do niech należy podatek koszerny włączany w ceny
      produktów żywnościowych i niektórych artykułów używanych w kuchni,
      jak płyny do mycia naczyń, foliowe woreczki śniadaniowe, czy folia
      aluminiowa. Mało kto o tym wie. A jeżeli już kto próbuje zapytać
      producentów, to unikają odpowiedzi lub udzielają jej niechętnie.


      Towary objęte podatkiem koszernym oznakowane są na opakowaniach
      specjalnymi symbolami o małych rozmiarach. W Stanach Zjednoczonych,
      gdzie zjawisko to ma bardzo duży zasięg, najbardziej popularnym
      symbolem jest umieszczona w kółku litera ”U”. Oznacza to, że
      produkt jest po spełnieniu religijnych wymogów, certyfikowany przez
      The Union of Ortodox Jewish Congregations mającą swoją siedzibę w
      Nowym Jorku. Ocenia się, że organizacja ta wystawia 85%
      certyfikatów w USA.

      Proces przekonywania producentów na zgodę na certyfikaty i prawo
      umieszczania odpowiedniego symbolu, wygląda tak, że do dyrekcji
      firmy przychodzi ortodoksyjny rabin i informuje, że jeśli produkty
      firmy nie będą certyfikowane z punktu widzenia koszerności, to nie
      będą kupowane przez żydowskich klientów. Producenci zwykle się
      zgadzają, gdyż i tak podatek zostaje włączony do ceny, czyli koszt
      ponosi konsument. Jeżeli rozmówca rabina odrzuca propozycję rabina,
      to traci na tym na różne sposoby. Dość powiedzieć, że znany jest
      przypadek, gdy w ciągu 16 miesięcy oporną firmę odwiedziło 40
      kontroli. Możliwości są duże. Wymienie przykładowo tylko kilka
      urzędów: ochrona środowiska, imigracja, „ich” Sanepid, straż
      pożarna itd.

      Podatek koszerny wynosi 0.1% ceny towaru. Do tego dochodzą różnego
      rodzaju opłaty ponoszone przez producenta: wstępna, okresowa oraz
      na rzecz rabinów-okresowo dokonujących inspekcji. W samych Stanach
      Zjednoczonych jest 1200 takich inspektorów. Największe
      przedsiębiorstwa zatrudniają rabinów-inspektorów na pełnych etatach.

      Stworzony został mechanizm sprawiający, że setki milionów dolarów
      płyną systematycznie do kas organizacji żydowskich. Zjawisko to ma
      tendencję rozwojową. W połowie lat 50-ych tylko kilkaset towarów w
      USA było objętych podatkiem koszernym. Obecnie jest ich
      • koloratura1 Re: Podatek koszerny 21.02.09, 14:12
        lena65 napisała:

        > Podatek koszerny
        > Są sprawy na tym świecie, o których mało się mówi,
        (itd).

        Lena, Tobie nie chlupie?
    • lactum Sąd i Urząd Kontroli Skarbowej sprawdzą fundacj.. 21.02.09, 14:05
      Nie ma sie czego bac panie krolu od rydzyka, w panstwie prawa to jest normalna
      procedura. My narod nie jestesmy idiotami zeby pan nam sugerowal podstepna gre
      urzedow, to tak jak na spowiedzi, tylko odwrotnie, spowiadac was beda urzednicy
      RP i bedzie wszystko O.K.
    • doktor104 Chyba już czas aby złodzieji i oszustów w purpurze 21.02.09, 14:09
      zacząć traktować tak jak na to zasługują. Moze by tak zacząć od tego który budowaną w Wilanowie świątynię przemianował na muzeum aby wyłudzić pieniądze podatników.
      • janan2 Re: Chyba już czas aby złodzieji i oszustów w pur 21.02.09, 14:34
        doktor104 napisał:

        > zacząć traktować tak jak na to zasługują. Moze by tak zacząć od tego który budo
        > waną w Wilanowie świątynię przemianował na muzeum aby wyłudzić pieniądze podatn
        > ików.
        konkretnie z ZUS,od działki począwszy za wygraną informatyzację tej instytucji i
        odpis za poparcie.Ale to współczesna piramida-grobowiec co najmniej dla
        pomysłowego budowniczego.Przyschnęło coroczne dojenie państwa niby za winy króla
        Stasia.To też jeden z przekrętów.Podobnie będzie z Rydzykiem i jego dziełami
        wybranymi za państwowe pieniądze.Wystarczy jedna uchwała KC(odnowionej czarnej
        PZPR)episkopatu i będzie po sprawie.Wszak partia kieruje a rząd rządzi tym co
        jeszcze nie ukradli.Nawet plakaty takie były.Wystarczyło by tylko zmienić hełm
        na biret a ubranie robocze na sutannę.Reszta wszystko to samo.
      • henryad Re: Chyba już czas aby złodzieji i oszustów z PO T 12.03.09, 05:44
        To jest wielki czas aby tę zgaję żydoMafijną z PO
        wyrzucić z foteli udającyh dla dobra Polski.
        Jak ten kłamca Tusk się przedstawia.
        W Polsce działa 382 mafii, wszystkie są założone lub
        totalnie kontrolowane przez żydoMafię.
        Jedną z zalegalizowanych mafii jest Gazeta Wyborcza
        na usługach Mossadu i innch żydomafijnych struktur.
        Oto żyd mafiozo Stolzman-Kwaśniewski dorował GW 600
        milionów podatku z puli polskich podatników.
        Ponieważ mafia żydowska chce kontrolować wszystko w
        Polsce i ograbiać ten naród polski nawet taka
        investycja składkowa jak geotermia toruńska o.Rydzyka
        narodu dla narodu siedzi kością w gardle tych
        żydoPotworów, oszustów i morderców.
        W Ew Jana 8:44 Jezus Chrystus powiedział do Zydów
        którzy Go nie przyjeli: Ojcem waszym jest Diabeł i wy
        wykonujecie jego pragnienia.
        To są właśnie także ci żydzi i ich działalność z
        którymi mamy doczynienia w Polsce.
        Możecie się przyjrzeć z bliska tym Synom Diabła i
        poznać ich działalność.
        Nie jestem katolikiem i mogło być mi obojętne, a jak
        naród polski pozwala długo tym bestiom w Polsce
        rządzić i działać od 1945, kiedy to żyd bestia
        J.Berman na zlecenie innego żyda J.Stalina -
        Jewgashvilego założył UB podstawę dla obecnie
        działającej Polski.
    • arkoko Sąd i Urząd Kontroli Skarbowej sprawdzą fundacj... 22.02.09, 11:22
      Jak wielokrotnie pokazało życie, żadne kontrole nic temu szarlatanowi
      nie zrobią. Zbyt wielu prominentów siedzi u Tadeusza R. w kieszeni
      (vide zmanipulowane wybory do parlamentu w których dzięki moherowej
      koalicji wygrało PiS). Szkoda, że autor artykułu nie wspomniał o
      milionach nieopodatkowanych złotówek utopionych w tzw. "GEOTERMALNEJ
      DZIURZE". Całe te szemrane interesy, inwestycje "ojca" inwestora
      Tadeusza R. to pralnia całych gór nieopodatkowanej kapuchy nie
      koniecznie pochodzącej z tzw. "WOLNYCH DATKÓW". Jestem jak
      najbardziej za rzetelnym i skrupulatnym skontrolowaniem instytucji
      podległych Tadeuszowi R. oraz całego Kościoła Katolickiego, który
      również obraca niezliczonymi, nieopodatkowanymi sumami, z których
      nasze państwo nie otrzymuje ani jednej złamanej złotówki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka