Dodaj do ulubionych

Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem

30.03.09, 10:06
No ładnie, zwykłego auta nie otworzę
długopisem, ale więźniarkę już tak.
Obserwuj wątek
    • darkraj Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 10:11
      ===================================== To nie była żadna "usterka".
      To była partacka wada konstrukcyjna w pojeździe o specjalnym przeznaczeniu.
    • precursor Re: Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 10:39
      Na szczęście tylko od środka. Ale samochód od środka to ja i bez długopisu
      otwieram :P
    • marqr Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 11:06
      To takie polskie- otworzył więźniarkę długopisem, uciekł do Lidla, przejechał na
      gapę ćwierć województwa prosto do cipy i tam na niego czekali. W pudle robi za
      gwiazdę. Materiał na nowy odcinek W-11.
      • araya Re: Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 11:40
        Do tego "sprzedał" policji kapitalny pomysł, pewnie licząc na to, że mu coś
        odejmą. Ale się zdziwi. Pod celą faktycznie będzie gwiazdą.
    • kormiii Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 11:13
      Dobre zabezpieczenia. Ale skąd miał długopis? To w ogóle nie jest bezpieczne
      narzędzie w aresztach i w czasie przewożenia.

      wykopgier.pl/gry-online/334/camera-mind/
      • abdu_al Re: Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 12:39
        Złóż donos w tej skandalicznej sprawie, jeszcze mógł kogoś pomazać..
    • sany666 Intelektualista 30.03.09, 11:32
      Może by go tak do GW-na przyjąć na korespondenta?
      Na pewno pisałby ciekawsze teksty niż te co są teraz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka