stern82 30.03.09, 10:06 No ładnie, zwykłego auta nie otworzę długopisem, ale więźniarkę już tak. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darkraj Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 10:11 ===================================== To nie była żadna "usterka". To była partacka wada konstrukcyjna w pojeździe o specjalnym przeznaczeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
precursor Re: Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 10:39 Na szczęście tylko od środka. Ale samochód od środka to ja i bez długopisu otwieram :P Odpowiedz Link Zgłoś
marqr Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 11:06 To takie polskie- otworzył więźniarkę długopisem, uciekł do Lidla, przejechał na gapę ćwierć województwa prosto do cipy i tam na niego czekali. W pudle robi za gwiazdę. Materiał na nowy odcinek W-11. Odpowiedz Link Zgłoś
araya Re: Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 11:40 Do tego "sprzedał" policji kapitalny pomysł, pewnie licząc na to, że mu coś odejmą. Ale się zdziwi. Pod celą faktycznie będzie gwiazdą. Odpowiedz Link Zgłoś
kormiii Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 11:13 Dobre zabezpieczenia. Ale skąd miał długopis? To w ogóle nie jest bezpieczne narzędzie w aresztach i w czasie przewożenia. wykopgier.pl/gry-online/334/camera-mind/ Odpowiedz Link Zgłoś
abdu_al Re: Otworzył więźniarkę zwykłym długopisem 30.03.09, 12:39 Złóż donos w tej skandalicznej sprawie, jeszcze mógł kogoś pomazać.. Odpowiedz Link Zgłoś
sany666 Intelektualista 30.03.09, 11:32 Może by go tak do GW-na przyjąć na korespondenta? Na pewno pisałby ciekawsze teksty niż te co są teraz. Odpowiedz Link Zgłoś