Dodaj do ulubionych

Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie?

    • darkraj Czy to tylko debilizm, niezrozumienie tekstu 17.05.09, 13:07
      =========================== czy oszołomskie zacietrzewienie gównażerii na forum?
      Przecież związkowcy wyrażnie mówią, że nie otrzymali żadnego potwierdzenia
      spotkania z Tuskiem.
      A tu, w komentarzach propagowane są treści, jakoby to stoczniowcy "wystraszyli
      się" debaty.
      Banda idiotów, czy jak?
      ----------------------------------------------------------
    • somatico Re: Nie zapominajcie kim jest ta menda 17.05.09, 13:11
      presentation1 napisał:

      > Wiem ze to prowokacja.Odpisalem idiocie, zeby mozg cos zrozumial.Jezeli nie ma
      > mozgu, tez go zrozumie.Zwierzeta sa posrod ludzi, niektore gatunki nauczono pis
      > ac.

      Oprócz wartościowych ludzi to forum gromadzi różne indywidua. Ich pokarmem
      jest kłamstwo, nienawiść, manipulacja itd. Naprawdę nie warto i odpowiadać bo i
      tak nic się nie naucza a i nadzieje na jakąkolwiek merytoryczną dyskusje są płonne
      • pe1 Re: Nie zapominajcie kim jest ta menda 17.05.09, 13:35
        Jak bracia Kaczyńscy w stanie wojennym narażali życie . Czapki z głów.
        Autor | ropi [83.9.114.*] 2008-08-25 10:27

        Proszę oto odpowiedź.Spisała Matka Kurka.

        Jak rodziła się legenda, czyli brat i brat tego brata, którego próbowano zabić
        przy pomocy przebitych profesjonalnie, wybuchających opon, w zupełnie nowej
        furze, ponieważ był niezwykle groźnym opozycjonistą, jak się okazało. A jak to
        się zaczęło?

        1) Rok 1968 - 22 letni Adam Michnik zostaje relegowany z uczelni za protesty
        studenckie, Jacek Kuroń siedzi w więzieniu za próbę podjęcia dyskusji z władzą.
        Obaj chłopcy Jarek i Lech mają po 19 lat i studiują prawo marksistowskie,
        najbardziej opozycyjne z opozycyjnych kierunków.

        2) Rok 1970-tragedia na Wybrzeżu, zabici robotnicy, ballada o Janku
        Wiśniewskim, Jacek Kuroń nadal siedzi, braci nie widać, rok później piszą prace
        magisterskie o wyższości prawa Lenina nad prawem rzymskim.

        3) Rok 1976-strajki w Ursusie, Radomiu, wspomagane przez KOR Jacka Kuronia. Brat
        Jarosław nieobecny, zajęty pisaniem pracy doktorskiej o wyższości
        socjalistycznego prawa pracy nad imperialnym bezprawiem. Brat Lech kompletnie
        niewidoczny, nic nie pisze. Jednak rok 1976 to narodziny legendy, obaj bracia
        zaczynają współpracować z KOR, jeden w roli wykładowcy prawa pracy, drugi
        prowadzi jakieś inne prelekcje z robotnikami. Nie są członkami KOR, terminują
        jedynie.

        4) Rok 1980-strajk w Stoczni. Brat Lech, wzorując się na pracy doktorskiej brata
        Jarosława, uzyskuje doktorat, prawo marksistowskie nie przeszkadza mu siedzieć
        dzielnie obok brata Jarosława, w roli doradcy Wałęsy. Ten ostatni zostaje przez
        Annę Walentynowicz, małżeństwo Gwiazdów, Wyszkowskiego okrzyczany agentem SB.
        Obaj bracia nie przyjmują sensacji do wiadomości, pomagają Wałęsie w
        marginalizowaniu i w konsekwencji, odsunięciu wyżej wymienionych od władz związku.

        5) Rok 1981-stan wojenny. Brat Lech zostaje internowany wraz z Lechem Walęsą i
        siedzi sobie 10 miesięcy w ośrodku wypoczynkowym. Frasyniuka, Bujaka i paru
        innych SB ściga po całej Polsce, powstaje legenda panów nieuchwytnych,
        internowanych zostaje tysiące działaczy opozycji, w tym stara Kociębowska, za
        posiadanie długopisów z wizerunkiem papieża. Brat Jarosław nie zostaje
        internowany i jest JEDYNYM DZIAŁCZEM OPOZYCJI Z GRONA NAJBLIZSZYCH
        WSPÓŁPRACOWNIKÓW WAŁĘSY, KTÓRY NIE ZOSTAŁ INTERNOWANY. Brat Jarosław, kiedy
        siedzi ponownie Jacek Kuroń, siedzi pod maminą pierzyną, w teczce Jarosława o
        1982 r do 1989 jest czarna dziura.

        6) Rok 1989-obrady okrągłego stołu. Obaj bracia siedzą dzielnie przy Wałęsie, po
        przeciwnej stronie obecny koalicjant Maciej Giertych w roli doradcy generała
        Jaruzelskiego. Brat Lech uczestniczy kilkakrotnie w tajnych obradach w
        Magdalence. Do życia powołano Sejm kontraktowy, brat Jarosław negocjuje rząd
        Mazowieckiego, który ma być alternatywą dla rządu Kiszczaka. W wyniku rozmów
        brata Jarosława z ZSL i SD, przybudówkami PZPR, które do sejmu dostały się z
        automatu, Mazowiecki zostaje premierem. W rządzie Mazowieckiego ministrami są
        generał Kiszczak, generał Siwiec, prezydentem jest generał Jaruzelski, bracia do
        dziś mają żal, że Mazowiecki w tych komfortowych warunkach prowadził politykę
        grubej kreski.

        7) Rok 1990-powstaje szalona idea wojny na górze, której autorem jest Lech
        Wałęsa, a którą najgorliwiej realizują obaj bracia. Powstaje partia brata
        Jarosława PC i wspiera Lecha Wałęsę, jako kandydata na prezydenta i Walęsa
        prezydentem zostaje, obaj bracia trafiają do kancelarii. Lech w randze ministra,
        jego podwładnym jest Maciej Zalewski, potem skazany na dwa lata więzienia za
        wyłudzanie łapówek od prezesów Art B. Rząd Mazowieckiego po przegranych wyborach
        podaje się do dymisji, w nowych wyborach do parlamentu partia PC uzyskuje 8% głosów.

        8) 1991-po konflikcie z Mieczysławem Wachowskim,obaj bracia wylatują z
        kancelarii z hukiem. PC braci, mimo że jest 4 co do wielkości klubem w Sejmiem,
        doprowadza do dymisji rządu Bieleckiego i powołuje rząd Olszewskiego, na który
        Wałęsa mimo konfliktu z braćmi się godzi.

        9) Rok 1992-brat Lech zostaje prezesem NIK. Po skleconej na kolanie uchwale,
        potem zakwestionowanej przez TK, niejaki Macierewicz umieszcza na swojej liście
        Lecha Walesę, oraz jego dwóch najbliższych współpracowników: Wachowskiego i
        Flandysza. Na listę trafiają wszyscy liderzy wszystkich partii, oprócz partii
        PC, która JEST JEDYNĄ PARTIĄ I ŚRODOWISKIEM POLITYCZNYM, które NA LIŚCIE NIE
        MIAŁO ANI JEDNEGO AGENTA. Na listę trafia lider partii koalicyjnej ZCHN
        Chrzanowski i dopiero kilkanaście lat potem oczyszcza sie z zarzutów w procesie
        autolustracji. W wyniku ataku, obóz prezydencki dogaduje się z opozycją i
        zadatkowanymi koalicjantami PC i doprowadza do upadku rządu Olszewskiego, czemu
        do dziś obaj bracia nie mogą się nadziwić, jak tak można.

        10) Rok 1993-nowe wybory. Partia brata Jarosława PC, rozsypała się w wyniku
        wyrzucenia i odejścia z klubu około 20 posłów. Z tej 20 powstaje kilka partyjek,
        oddzielne partie ma Macierewicz, Olszewski, Parys. Kurski odchodzi do ZCHN,
        gdzie w/g Macierewicza agentem jest jej szef. W wyniku tej `sprawnej akcji
        Lesiaka' 8% prawica zostaje rozbita w pył i olbrzymia 40 osobowa PC podzielona
        przez samą PC na śmieszne partyjki. Do Sejmu rozbita PC wchodzi z poparciem
        4,2%. O partii Olszewskiego, Parysa, Macierewicza Polacy zapominają, i chłopcy
        odpoczywają 4 lata.

        11) Rok 1997-pierwsza próba zjednoczenia prawicy. PC wchodzi w skład AWS i
        wprowadza 12 posłów, między innymi Cymańskiego i Dorna. Co ciekawe, lider PC nie
        jednoczy prawicy i nie dostaje się do Sejmu z listy PC, uznaje jednoczenie
        prawicy pod szyldem AWS za zbędne i wchodzi do Sejmu z listy ROP Olszewskiego.

        12) Rok 2000-brat Lech zostaje ministrem sprawiedliwości w rządzie Buzka,
        którego doradcą jest Kazimierz Marcinkiewicz.

        13) Rok 2001-w nowych wyborach PiS, tym razem partia brata Lecha, w
        przeciwieństwie do partii PC brata Jarosława, której Lech nigdy nie był
        członkiem, otrzymuje 9% głosów.

        14) Rok 2002-brat Lech, jako kandydat partii opozycyjnej zostaje prezydentem
        Warszawy.

        15) Rok 2005-koniec legendy opozycji bractwa bliźniaczego. Po 16 latach walki na
        noże, geniusz strategii i jego brat, dzięki kampanii opartej o `katolickie'
        radio, którego działalność jest kwestionowana przez Watykan i dzięki dziadkowi
        głównego konkurenta, dostają władzę. Brat Lech melduje wykonanie zadania i
        otrzymuje fotel prezydenta, brat Jarosław prezesa i premiera, którym miał nie
        zostać, gdy jego brat zostanie prezydentem.

        Tekst będzie kopiowany do znudzenia, ponieważ aby w IVRP nie zwariować, trzeba
        sobie powtarzać, że białe zawsze jest białe, czarne jest czarne, a guano to nie
        kisiel. Aby się tak do końca nie nudziło, mam propozycję dla starszych i
        młodych, aby przyłączyli się do wspólnej zabawy. Proponuję zrobić kalendarium
        `martyrologii i męczeństwa oraz geniuszu obu braci'. Moglibyśmy wspólnie
        wpisywać istotne daty w życiu wodzów, na przykład 2006 - laksacja po artykule w
        niemieckim brukowcu, albo 2006 (tu konieczne byłby daty bardziej precyzyjne),
        uroczysta powtórna nominacja Leppera na wicepremiera rządu rewolucji moralnej, z
        udziałem prezydenckiej kamery. To coś w rodzaju warszawskich piosenek, które
        pozwolą ludziom myślącym przetrwać ten trudny czas okupacji ciemnogrodzian.
        Zapraszam do zabawy, tekst od dziś będzie pojawiał się codziennie, aktualizowany
        o kolejne Wasze najciekawsze wpisy z historii asów-męczenników opozycji i
        geniuszów propagandy
        • presentation1 Tusk nie byl internowany, Lech Kaczynski byl...... 17.05.09, 13:40
          W czasie stanu wojennego był internowany w Strzebielinku od grudnia 1981 do października 1982.
        • pisuar_nr_001 Re: Nie zapominajcie kim jest ta menda 17.05.09, 15:28
          -> pe1 napisało:
          ->
          -> Jak bracia Kaczyńscy w stanie wojennym narażali życie . Czapki z głów.
          -> Autor | ropi [83.9.114.*] 2008-08-25 10:27
          ->
          -> Proszę oto odpowiedź.Spisała Matka Kurka.
          ->
          -> Jak rodziła się legenda, czyli brat i brat tego brata, którego próbowano zabić
          -> przy pomocy przebitych profesjonalnie, wybuchających opon, w zupełnie nowej
          -> furze, ponieważ był niezwykle groźnym opozycjonistą, jak się okazało. A jak to
          -> się zaczęło?
          -> ...


          Chcę dzisiaj przy okazji święta obiecać, że na jedzenie dla dzieci, na ich bezpieczeństwo, edukację i rozwój - pieniędzy nie zabraknie.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95423596









































        • leon9910 Re: Nie zapominajcie kim jest ta menda 17.05.09, 17:00
          pe1 Może coś napiszesz z życiorysu swojego guru michnika i działaczy koru
          mazowieckiego,kuronia,aparatczyków i konfidentów z mendi polskojęzycznych
          ,GÓWNO-WYMIOTNEJ??Gdzie się podziały akta z msw ,które wyniósł michnik i czyje
          one były??Dlaczego aparatczyki uciekły do mendi polskojezycznych kiedy PiS
          chciał przeprowadzić lustrację dziennikarzy???Więc jak piszesz to pisz też o
          swoich idolach żydo-konfidentach z koru,po,sld!!!
    • azeta7 JA - związkowcom w oczy ! 17.05.09, 13:25
      PRAWDĄ PO OCZACH !

      Burzą się stoczniowcy, walczą górnicy, protestuje lud pracujący
      miast i wsi żyjący z ”państwowego garnuszka”. Winnym wszystkiego
      zła jest każdy premier, każdy rząd, każda władza. Protestujących
      podpuszczają politycy opozycji tak długo póki sami nie dorwą się do
      władzy. Wtedy winnymi tych małych pensji, drożyzny, bezrobocia są
      ci, co byli przed nimi. I tak ta karuzela kręci się dookoła… Toczą
      się sejmowe dyskusje, wielkie i małe debaty, a i tak nikt nikomu nie
      mówi brutalnej prawdy. Nie jestem ekonomistą ani ekspertem
      gospodarczym, ale żeby poznać prawdę wystarczy trochę zdrowego
      rozsądku.
      Spójrzmy na to, co w Polsce się stało, na to, co się dzieje i do
      czego zmierzamy. Żyliśmy kiedyś w PRL gdzie w gospodarce
      socjalistycznej nie musieliśmy wypełniać pitów, martwić się o
      utrzymanie stoczni, hut, kopalń. Nikt nam nie wytykał, ze to nasze
      wspólne pieniądze. Wszystkiego, więc było mało, wszystkiego
      mieliśmy już dość zapatrzeni w syte kraje kapitalistyczne. No i
      zmieniliśmy wszystko. Wspaniali robotnicy pod sztandarami
      SOLIDARNOŚCI wprowadzili nas w tamten, wymarzony, wolny i bogaty
      świat. Na swoich barkach wznieśli do władzy swoich bohaterów, którym
      zawierzyli, że potrafią rządzić po nowemu.
      A teraz niech każdy z nas rozwiąże proste zadanie: w spadku
      otrzymujemy dużą firmę, w której kilka oddziałów produkcyjnych jest
      zadłużonych i końca tego nie ma. Właściciel nieustannie dopłaca do
      tych wydziałów. Co robimy? Jeśli nie chcemy zbankrutować musimy te
      działy zlikwidować lub całkowicie zmienić.
      Taką Firmę przejął w 1989 roku rząd Mazowieckiego, a potem kolejne
      rządy powstałe dzięki robotnikom wielkich zakładów- największych
      dłużników. Ale teraz już dłużników NAS, WSZYSTKICH POLAKÓW! I my
      nie mamy już chęci by do tego interesu dopłacać. Te Firmy MUSZĄ
      odejść od państwowego, czyli naszego, wciąż skromnego portfela.
      Muszą całkowicie się zmienić, muszą zrozumieć, że sami zlikwidowali
      socjalistyczną gospodarkę! Związkowcy wspierani przez opozycje
      udają, że tego nie widzą. Chcą by państwo, czyli Kowalski i inni
      Polacy stale składali się na ich pensje. Żądają tego paląc opony,
      rozwalając urzędy, organizując brutalne manifestacje. A na co
      liczyliście wywalając socjalizm? Jeśli na pełne towarów sklepy i
      wielkie pensje to ktoś musi na to zarobić. Ten Ktoś to MY WSZYSCY z
      wami na czele. I przestańcie kłamać ludzi, że winne są rządy, bo
      tyle samo winy ponosicie i WY.
      Dzisiaj trzeba spokojnie, WSPÓLNIE, bez zadym i manifestacji
      przeciwko NASZEJ władzy, walczyć o to by wielkie – Wasze firmy
      odchodząc od „NASZEGO garnuszka”, wzorem tych europejskich,
      amerykańskich szybko znalazły partnerów i zaczęły zarabiać dla
      siebie i dla nas wszystkich. To trochę brutalna prawda, którą
      winniście otwarcie wyznać wszystkim pracownikom zamiast wypisywać im
      hasła o „złodziejach”, „tyranach” i nakazywać szturmowania barykad.
      Socjalizm już tutaj NIE WRÓCI! Azet (redblog.poranny.pl)
      • wet3 Re: azeta7 17.05.09, 14:22
        Alez ty glupoty i klamstwa wypisujesz. Stoczniowcy z Solidarnosci
        nie o taka Polske walczyli. To Bolek wspolnie z komuchami wybral
        wilczy kapitalizm. Komuchy przy pomocy Bolka, grubej kreski
        Mazowieckiego i nocnej zmiany stali sie bezkarni, wyprzedali kraj w
        obce lapy i uwlaszczyli sie kosztem puszczonego w skarpetkach
        spolecznstwa. Czy ty rzeczywiscie myslisz, ze ktos w twoje bzdury i
        klamstwa uwierzy? Jesli tak - to jestes bardzo naiwny!!!
        PS Tusk - notoryczny klamca obiecujacal nam druga Irlandie.
        Dotychczas poza zacieklym zwalczaniem opozycji i szkalowaniem jej na
        kazdym kroku, nie zrobil NIC!!! Lepiej zby do spotkania rudego ze
        stoczniowcami nie doszlo, gdyz sepleniacy, poza klamstwami i
        pustoslowiem, nie ma NIC konkretnego stoczniowcom do powiedzenia.
        • kralik111 Re: azeta7 17.05.09, 19:17
          wet3 napisał:

          > Alez ty glupoty i klamstwa wypisujesz. Stoczniowcy z Solidarnosci
          > nie o taka Polske walczyli. To Bolek wspolnie z komuchami wybral
          > wilczy kapitalizm. Komuchy przy pomocy Bolka, grubej kreski
          > Mazowieckiego i nocnej zmiany stali sie bezkarni, wyprzedali kraj w
          > obce lapy i uwlaszczyli sie kosztem puszczonego w skarpetkach
          > spolecznstwa. Czy ty rzeczywiscie myslisz, ze ktos w twoje bzdury i
          > klamstwa uwierzy? Jesli tak - to jestes bardzo naiwny!!!
          > PS Tusk - notoryczny klamca obiecujacal nam druga Irlandie.
          > Dotychczas poza zacieklym zwalczaniem opozycji i szkalowaniem jej na
          > kazdym kroku, nie zrobil NIC!!! Lepiej zby do spotkania rudego ze
          > stoczniowcami nie doszlo, gdyz sepleniacy, poza klamstwami i
          > pustoslowiem, nie ma NIC konkretnego stoczniowcom do powiedzenia.

          Ale ty jestes glupi PiSdziochu, stoczniowcy, czyli Walesa, Tusk i wielu, wielu
          innych walczylo o taka Polske jaka mamy, czyli wolna Polske, esbeckie scierwo
          jak kaczynskie i cala ta siemrana watacha PiS nie walczyli o Polske, oni Polske
          dostali od rodzicow, na talerzach, ich Polska jest wladza, panstwowe pieniadze i
          lgarstwo...;DDDDDDDDDDDD
    • beanspadaj Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 14:06
      To żałosne głupki. Sami chcieli debaty a teraz sie jej boją. Z
      zioberko identyczna sprawa. To zwykłe menele nie powinni mieć prawa
      do nazwy "Solidarność".
      • darkraj Re: Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzi 17.05.09, 15:44
        beanspadaj napisał:

        > To żałosne głupki. Sami chcieli debaty a teraz sie jej boją. Z
        > zioberko identyczna sprawa. To zwykłe menele nie powinni mieć prawa
        > do nazwy "Solidarność".
        ================================= O! Następny forumowy analfabeta, nie
        potrafiący przeczytać (ze zrozumieniem) prostego tekstu.
        ----------------------------------------------------------
    • jankbh zmiekla rura zwiazkowcom? 17.05.09, 14:06
      Jeszcze przed debata okazalo sie, ze zwiazkowcy nie maja nic w
      dyskusji do zaproponowania poza palonymi oponami, a jedyna sila,
      jaka dysponuja to sila kiboli w wyjacym tlumie - nie bedzie opon i
      nie bedzie tlumu, i co tu teraz robic?
      • katolik_polski1 Re: zmiekla rura zwiazkowcom? 17.05.09, 14:11
        jankbh napisał:

        > Jeszcze przed debata okazalo sie, ze zwiazkowcy nie maja nic w
        > dyskusji do zaproponowania poza palonymi oponami, a jedyna sila,
        > jaka dysponuja to sila kiboli w wyjacym tlumie - nie bedzie opon i
        > nie bedzie tlumu, i co tu teraz robic?
        -----------------
        Co chcesz przez to powiedziec ?
        Cieszysz sie z tego ,ze powiedza zywicielowi rodziny ,
        ze zostal wyrzucony na bruk ?
        • jankbh Re: zmiekla rura zwiazkowcom? 17.05.09, 14:34
          zapomniales dodac "jedynemu zywicielowi rodziny". Rozwiazywanie
          problemów spolecznych polega na wspólnym wyszukiwaniu sposobów, ale
          obecna "Solidarnosc" nie przedstawia zadnej partnerskiej wartosci,
          nie potrafi wlaczyc sie w pozytywne dzialania, a sukcesy jedynie
          osiaga wypuszczajac bojówki na ulice. Zle to wrózy zywicielom rodzin
          zaleznym od zwiazkowych bossów.
          • ontos2 Katolik wolski. 17.05.09, 14:45
            Cisnie się na usta kupą mosci panowie,kupą rzucac potraficie.Dyktatura krzykaczy
            ,mniemam, zostanie obnazona podczas tej dyskusji. Czekałem na tą debatę. Duze
            brawa dla Tuska za odwagę.
            • wet3 Re: ontos2 17.05.09, 14:56
              ontos2 napisał:

              > Cisnie się na usta kupą mosci panowie,kupą rzucac
              potraficie.Dyktatura krzykaczy
              > mniemam, zostanie obnazona podczas tej dyskusji. Czekałem na tą
              debatę. Duze brawa dla Tuska za odwagę.

              Nie wrzeszcz tyle, komuchu! Przepukliny czerwonego gardziolka
              dostaniesz!!! Rudy poza klamstwami o drugiej Irlandii i pustoslowiem
              nie ma nic do zaoferowania Polakom i stoczniowcom. On tylko potrafi
              zajmowac sie zacieklym zwalczaniem i szkalowaniem opozycji.
              • gruss.aus.machu.picchu Re: ontos2 17.05.09, 15:34
                ## wet3 napisało:
                ##
                ## ontos2 napisał:
                ##
                ## > Cisnie się na usta kupą mosci panowie,kupą rzucac
                ## potraficie.Dyktatura krzykaczy
                ## > mniemam, zostanie obnazona podczas tej dyskusji. Czekałem na tą
                ## debatę. Duze brawa dla Tuska za odwagę.
                ##
                ## Nie wrzeszcz tyle, komuchu! Przepukliny czerwonego gardziolka
                ## dostaniesz!!! Rudy poza klamstwami o drugiej Irlandii i pustoslowiem
                ## ...


                Życzę Państwu w tych dniach spokojnego, radosnego świętowania,
                spacerów i pięknej pogody.
                www.rp.pl/artykul/129003.html
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95422394

















          • tuks_nie_jest_kretynem Re: zmiekla rura zwiazkowcom? 17.05.09, 15:25
            -> jankbh napisało:
            ->
            -> zapomniales dodac "jedynemu zywicielowi rodziny". Rozwiazywanie
            -> problemów spolecznych polega na wspólnym wyszukiwaniu sposobów, ale
            -> obecna "Solidarnosc" nie przedstawia zadnej partnerskiej wartosci,
            -> nie potrafi wlaczyc sie w pozytywne dzialania, a sukcesy jedynie
            -> osiaga wypuszczajac bojówki na ulice. Zle to wrózy zywicielom rodzin
            -> zaleznym od zwiazkowych bossów.

            Jeśli nasz rząd ma przekonać Polaków, że jest szansa na lepsze czasy
            i że warto w tę przyszłość inwestować, to musimy udowodnić, że te
            pierwsze kroki w najbliższych tygodniach, to kroki w realizacji
            przemyślanej i długofalowej strategii rozwoju, a nie gaszenie pożarów
            które powstały ze względu na kilka nierozważnych, nie do końca
            przemyślanych decyzji w przeszłości.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95420884



























            • wet3 Re: tuks_nie ... 17.05.09, 20:05
              tuks_nie_jest_kretynem napisał:
              > Jeśli nasz rząd ma przekonać Polaków, że jest szansa na lepsze
              czasy
              > i że warto w tę przyszłość inwestować, to musimy udowodnić, że te
              > pierwsze kroki w najbliższych tygodniach, to kroki w realizacji
              > przemyślanej i długofalowej strategii rozwoju, a nie gaszenie
              pożarów
              > które powstały ze względu na kilka nierozważnych, nie do końca
              > przemyślanych decyzji w przeszłości.

              A ty z czego na leb spadles???! Wyprzedanie kraju i okradniecie
              spoleczenstwa to "kilka nierozwaznych decyzji" ???!!! Stuknij sie
              porzadnie w dekiel!






        • orinal_del_oro Re: zmiekla rura zwiazkowcom? 17.05.09, 15:37
          # katolik_polski1 napisało:
          #
          # jankbh napisał:
          #
          # > Jeszcze przed debata okazalo sie, ze zwiazkowcy nie maja nic w
          # > dyskusji do zaproponowania poza palonymi oponami, a jedyna sila,
          # > jaka dysponuja to sila kiboli w wyjacym tlumie - nie bedzie opon i
          # > nie bedzie tlumu, i co tu teraz robic?
          # -----------------
          # Co chcesz przez to powiedziec ?
          # Cieszysz sie z tego ,ze powiedza zywicielowi rodziny ,
          # ...


          Życzę Państwu w tych dniach spokojnego, radosnego świętowania,
          spacerów i pięknej pogody.
          www.rp.pl/artykul/129003.html
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95423902

































      • liszka_agnieszka zmiekla rura zwiazkowcom? 17.05.09, 15:31
        # jankbh napisało:
        #
        # Jeszcze przed debata okazalo sie, ze zwiazkowcy nie maja nic w
        # dyskusji do zaproponowania poza palonymi oponami, a jedyna sila,
        # jaka dysponuja to sila kiboli w wyjacym tlumie - nie bedzie opon i
        # nie bedzie tlumu, i co tu teraz robic?

        Macierewicz dostarczył do Sejmu informacje, kto z posłów, senatorów,
        ministrów i wojewodów był odnotowany w dokumentach MSW jako
        konfident.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95421536












































    • allspice Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 14:08
      Gałezowski kręci:)...to nie ma być dyskusja o stoczni a o Polsce,
      być może z udziałem pRezydenta. Ale się porobiło;zamiast ekonomii-
      polityka.
    • wpa1 Solidarność to dziś bolszewicy! 17.05.09, 14:11
      • malgoska_k *** ***Kiszczak i zbrodniarze SB ludzmi honoru *** 17.05.09, 14:52
        jak to guru Tuskomatolow z organu prasowego PO oglosil
        • pakulec wyszł naga prawda o Pisoilidarności 17.05.09, 15:08
          umieja tylko robić zadymy i chcą szkodzić rządowi, a jak przyjdzie
          do dyskusji to tchórzą
          • chyzyroj1 Golizna pakulca 17.05.09, 18:47
            ..idac ulica zawazylem ryzego pakulca w rynsztoku..
        • darkraj Re: *** ***Kiszczak i zbrodniarze SB ludzmi honor 17.05.09, 15:28
          malgoska_k napisała:

          > jak to guru Tuskomatolow z organu prasowego PO oglosil
          ================================== Co za goowno Ty ćpasz?
          O czym Ty piszesz?
          Najpierw ze zrozumieniem przeczytaj komentowany artykuł, a potem merytorycznie
          się "udzielaj" na forum.
          -----------------------------------------------------------
      • premier.z_kaszub Solidarność to dziś bolszewicy! 17.05.09, 15:31
        ## wpa1 napisało:
        ##
        ##

        Z dużym zainteresowaniem przyjęto moją sugestię, aby Polska, Peru i
        Chile, zacieśniły współpracę i stworzyły coś na kształt miedziowego
        porozumienia - powiedział premier Tusk. - Gdyby te trzy kraje ze sobą
        współpracowały, miałyby szansę w wymiarze globalnym wpływać na handel
        i produkcję miedzi i wytworów z tego surowca - dodał.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95421226






























      • el.presidente.001 Solidarność to dziś bolszewicy! 17.05.09, 15:39
        = wpa1 napisało:
        =
        =

        Rok 2008 będzie też stał pod znakiem racjonalnego ograniczenia listy
        przedsiębiorstw" uznawanych za strategiczne a więc pozostających we
        własności, we władaniu państwa.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95421169























    • satirre Wystarczy jak Ojciec Dyrektor odda za ciegiełki 17.05.09, 14:14
      Sprawę uratować może mnóstwo datków, złożonych przez biednych ludzi na ratowanie
      Stoczni Gdańskiej na ręce "Ojca R.". Dlaczego nikt nie podejmuje się wyjaśnienia
      tej sprawy?
      • katolik_polski1 Ile wtopiles tam kasy ? 17.05.09, 14:18
        satirre napisała:

        > Sprawę uratować może mnóstwo datków, złożonych przez biednych ludzi na ratowani
        > e
        > Stoczni Gdańskiej na ręce "Ojca R.". Dlaczego nikt nie podejmuje się wyjaśnieni
        > a
        > tej sprawy?
        ---------------------
        Ze tak sie interesujesz ta sprawa ?
        • 10danek Re: Ile wtopiles tam kasy ? 17.05.09, 14:54
          Wolisz nie poruszac tego tematu?

          Dobrze ze ktos to powiedzial. Tylko ze niektorzy chcieliby o tym
          oszustwie jak najpredzej zapomniec.
          • el_presidente_tusk Re: Ile wtopiles tam kasy ? 17.05.09, 15:36
            -> 10danek napisało:
            ->
            -> Wolisz nie poruszac tego tematu?
            ->
            -> Dobrze ze ktos to powiedzial. Tylko ze niektorzy chcieliby o tym
            -> oszustwie jak najpredzej zapomniec.
            ->
            ->
            ->
      • pies.na.padline Wystarczy jak Ojciec Dyrektor odda za ciegiełki 17.05.09, 15:40
        -> satirre napisało:
        ->
        -> Sprawę uratować może mnóstwo datków, złożonych przez biednych ludzi na ratowanie
        -> Stoczni Gdańskiej na ręce "Ojca R.". Dlaczego nikt nie podejmuje się wyjaśnienia
        -> tej sprawy?

        Według autorów publikacji, Lech Wałęsa w początkach lat 70. był
        agentem SB o kryptonimie "Bolek"; akta świadczące o tym b. prezydent
        zabrał w latach 90.; a w 2000 r. Sąd Lustracyjny wadliwie ocenił
        dowody nt. Wałęsy i pominął ich część. Lech Wałęsa zaprzecza
        współpracy z SB.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95422070
















    • pakulec zadymiarzom nie zalezy na rozmowach 17.05.09, 15:05
      Pisolidarość umie tylko opony palić i protestować
      • chyzyroj1 Dymanie pakulca 17.05.09, 18:50
        ..na stoczniowym kominie, malowanym przez pluska.
    • ziarenko1.1 Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 15:08
      czy będa też wieszać rudego na krawacie ? .historia kołem się toczy szef nocnej
      zmiany jest teraz w tym miejscu co Rakowski .już pieje w tvn24 że związkowcy się
      go boją .a rudy jak zwykle nie dotrzymuje umów .patrzy jak tu POdniesc sondaze
      • pakulec pisolidarność nie ma nic do powiedzenia 17.05.09, 15:09
        premier nie zgodził się na palenie opon to wymiękli
        • chyzyroj1 kneblowanie pakulca 17.05.09, 18:51
          ... pionowe...
      • premier_z.kaszub Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 15:33
        = ziarenko1.1 napisało:
        =
        = czy będa też wieszać rudego na krawacie ? .historia kołem się toczy szef nocnej
        = zmiany jest teraz w tym miejscu co Rakowski .już pieje w tvn24 że związkowcy się
        = go boją .a rudy jak zwykle nie dotrzymuje umów .patrzy jak tu POdniesc sondaze

        Chcę dzisiaj przy okazji święta obiecać, że na jedzenie dla dzieci, na ich bezpieczeństwo, edukację i rozwój - pieniędzy nie zabraknie.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95422394













      • porcelanowy_pisuar Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 15:39
        -> ziarenko1.1 napisało:
        ->
        -> czy będa też wieszać rudego na krawacie ? .historia kołem się toczy szef nocnej
        -> zmiany jest teraz w tym miejscu co Rakowski .już pieje w tvn24 że związkowcy się
        -> go boją .a rudy jak zwykle nie dotrzymuje umów .patrzy jak tu POdniesc sondaze

        Macierewicz dostarczył do Sejmu informacje, kto z posłów, senatorów,
        ministrów i wojewodów był odnotowany w dokumentach MSW jako
        konfident.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95422704

























    • mucho.picu Re: I tak Tusk sprzedal stocznie 17.05.09, 15:26
      -> presentation1 napisało:
      ->
      -> Wlasnie.Przyszlosc.Nikt w sumie nie zna rozmiaru kryzysu.Ale przewidujacy wiedza jedno.Zadbac o to co jest w kraju oczkiem w glowie.I daja kase.Stocznie Tusk sprzedal.Przeciez to nie tylko o stocznie chodzi.To moze nawet kilkaset tysiecy ktorzy kolaborowali z tym przemyslem.Jest zle.I to niepokoi.Tusk marnotrawi kase z podatkow spoleczenstwa.
      ->
    • boruc_artur Re: Nie zapominajcie kim jest ta menda 17.05.09, 15:26
      ## somatico napisało:
      ##
      ## presentation1 napisał:
      ##
      ## > Jestesvcie chorzy ludzie.Przeciez wiesz ze Wajdzik wraz z rodzina zyje na Slask
      ## > u, a ja kilkadziesiat lat we Francji.
      ##
      ##
      ## Presentation nie odpisuje i nie karm tego SB-ckiego trolla "pe1". Nie widzisz że
      ## to prostacka prowokacja ?

      Pierwsze kilkaset boisk powstanie już w tym roku.
      Sztuczna murawa do piłki nożnej, dobra nawierzchnia do koszykówki,
      oświetlenie, ogrodzenie, prysznice, a ponadto odpowiedzialni
      i profesjonalni opiekunowie i trenerzy.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95422928





















    • tvv_maleszka Re: 17.05.09, 15:27
      -> jerjar napisało:
      ->
      -> Związkowiec to facet, który żyje z pretensji, więc i tu je musi mieć. Chłopaki
      -> pękają, bo lepiej się czują w dymie opon niż w spokojnej rozmowie.

      Koalicja Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego i mój rząd będziemy gwarantami wzrostu wynagrodzeń w ochronie zdrowia. Przekształcimy publiczne placówki ochrony zdrowia, które w przeważającej większości dzisiaj należą do samorządów, w spółki prawa handlowego.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=95417099&a=95422813











    • pisochlapus Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 15:28
      Wcale się nie dziwię. Ci stoczniowcy z Solidarności bojowej umieją
      tylko używać argumentów siły, a tu musieliby udowodnić, że mają
      rację. Więc poddają się walkowerem, bo wiadomo, że Tusk ma rację
      i zagiąłby ich jak nic udowadniając, że tak jak pseudokibice jadą
      na mecz aby tylko pokazywać siłę itd. itp. A pokojowo nie umieją
      dyskutować. I kto tu tchórzy? Teraz widać. Cha, cha, cha! Ziobro
      też tchurzy i nie boi się debaty z Różą Thun. Oni tylko wtedy są
      odważni i przemądrzali jak siedzą w Radiu Maryja i mówią co chcą, bo
      nie mają z kim dyskutować. Tam są sami swoi i dzwonią też sami swoi.
      A jak nie to im się zamyka buzię, albo wyłącza telefo.
      • piccolo61501 Re: Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzi 17.05.09, 15:40

        to co robi Tusk i cala jego banda to zdrada narodu,nalezy postawic ich przed
        Trybunal Stanu i na 25 -lat zapuszkowac.Hanba ,hanba ,Hanba

        niezalezna.pl/article/show/id/20607
      • chyzyroj1 Re: Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzi 17.05.09, 18:56
        .. naucz sie ortografi i poprawnej polszcyzny, zslepiony
        niedorowoju... .Infaltylizm w parze z niedouctwem, oto co wynika z
        twojej grafomani.
    • rooboy liczymy... oczekujemy... banda palantow 17.05.09, 15:30
      na pasku ke...

      "Liczymy na to, że ceny osiągnięte w trakcie licytacji będą wyższe
      od wycen stoczniowego majątku - mówi "Gazecie" Roma Sarzyńska,
      rzecznik ARP. - Oczekuję, że stocznie kupią ci inwestorzy, którzy
      chcą w nich dalej produkować statki - podkreśla wiceminister skarbu
      Zdzisław Gawlik."


      to jest jakis kompletny cyrk... rzad pozbywa sie majatku narodowego
      wartosci setek milionow dolarow i na zadanie komisji europejskiej
      nie stawia zadnych (powtarzam: zadnych) warunkow potencjalnym
      inwestorom... zamiast tego, liczy na dobra cene i oczekuje
      kontynuacji operacji... it is beyond a joke...


      btw. czy osiagnieta cena przewyzszyla wycene stoczniowego majatku???
    • signal TW JAR kapuś nie zezwolił 17.05.09, 15:45
      miał być zadyma a nie debata
    • super_pawelr Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 15:46
      każda wymówka jest dobra !!! a to że niema opon i niemożna się drzeć
      !!!!!!!!!!!!!!!!!! jak jest się nierobem związkowym to argumentów brakuje CO ????
      • frakcja-alternatywna czy Liberts to agentura Moskwy ? 17.05.09, 15:51
        coraz czesciej slychac , ze zalozyciel Libertas - irlandzki milioner
        zrobil majatek na interesach energetycznych z Rosja.

        Potem zalozyl eurosceptyczna partuie Libertas.

        teraz Libertasowi bardzo pomaga Walesa,
        ktory jak byl prezydentem RP to chcial podpisac z Rosja umowe o
        niekontrolowanym uzytkowaniu przez Rosje majatku i terenow po bylych
        bazach ZSRR w Polsce
        ( czyli Polska nic nie moglaby kotnrolowac na tych terenach ).

        Czy potraficie ulozyc to wszystko w jedna calosc ?
        • jan3211 Re: Czy ty jesteś "agentem" Tworek, czy idiotą ? 17.05.09, 16:05
          Nowa wersja eurosceptycyzmu ? "Agenci" Tworek prowadzą kolejną wojnę
          Polsko-Ruską teraz w wydaniu internetowym ?
    • danka2007 Czy Tusk na debacie pokaże cud gospodarczy 17.05.09, 15:56
      Ta Platforma okazuje się niczyja, ani związkowa , ani narodowa,
      ot platforma karierowiczów wasalnych wobec wieży Babel z Brukseli.
    • glup-tusc-ek Tuska - gdzie te nowe drogi i autostrady? 17.05.09, 16:17
      gdzie twoje Donku obietnice? wykiwałeś naród?

      www.rp.pl/artykul/71439.html
    • incipit Kaczory wydału nakaz uciekania przed debatami za w 17.05.09, 16:29
      Kaczory wydału nakaz uciekania przed debatami za wszelką cenę i
      lizykupry z solidarności zrobią wszystko aby rozkaz wykonać a oskarżyć
      PO. Kacze sposobiki, ale to na ludzi już nie działa.
    • dibadzio Stoczniowcy! Niedajcie się! 17.05.09, 16:33
      Stawiajcie własne warunki na debatę. Niech Doniu stanie twarzą w twarz przed
      stoczniowcami i debatuje z ich przywódcami przy otwartej kurtynie i w
      obecnosci kamer. Niech nie uceka od ludzi do studia telewizyjnego. Stoczniowcy
      , nie zgadzajcie sie na takie warunki.
    • presentation1 ..Czy Tusk zyje w PRLu?...... 17.05.09, 16:51
      Gdyby tylko chodzilo o PRL spoleczenstwa , ktore zylo swoim zyciem.Chodzi o PRL Tuska i jego kolesi.Majac media w swoich lapkach serwuje wiadomosci, z wlasnej tuby.On nie dyskutuje, ale prowadzi monolog ze spoleczenstwem.Podobnie, jak kiedys, wladza komunistyczna.
    • battosai Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 16:57
      Teraz widać, kto jest mocny tylko w gębie. Okazuje się, że gdy trzeba zastąpić
      rzucanie kamieniami merytoryczną dyskusją, bojówce PiSu mięknie rura.
    • dzakarta Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 17:18
      Obrzydliwy solidaruch Ryży Donald chce dyskutować z równie
      obrzydliwymi nierobami ze stoczni - mamy to w du...e!
      • najlubusiejszy.lubuszanin Re: Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzi 17.05.09, 17:23
        dzakarta napisał:

        > Obrzydliwy solidaruch Ryży Donald chce dyskutować z równie
        > obrzydliwymi nierobami ze stoczni - mamy to w du...e!


        Zaglosujmy na UPR
    • omidas Debata Tuska ze stoczniowcami się nie odbędzie? 17.05.09, 17:42
      Właśnie tak wyglądają prawdziwi tchórze, którzy umieją tylko
      rozrabiać,robić zadymy, bić się z policją, palić opony itd. itp. a
      jeśli mają naprawdę dyskutować to rejterują, bo prócz pięści w głowch
      im chrzęści i nie mają żadnych argumentów prócz siły. Oto jak wygląda
      dziś Solidarność prowadzona na pasku PiS. Może nie wiedzą już co
      mówić i co robić, gdyż została sprawa pozytywnie załatwiona ze stocz-
      niami i uciekają sie do różnych wybiegów itd. itp. Być może nawet
      prócz PiS mowią im w Radiu Maryja, że lepiej nie debatować bo nie
      mają szans, więc nie chcą mieć wstydu. Zresztą czy oni się wstydzą?
      Po prostu boją się, że Tusk im udowodni, że nie mają racji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka