halinas2 Eksplozja moheropwej nienawiści na forum 14.08.09, 13:33 Wszyscy rzekomo pobożni katolicy, co niedziela do kościółka, tam słuchają o miłości bliźniego, a na forum zagryzają kobietę, bo ma inne poglądy, taliban Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Eksplozja moheropwej nienawiści na forum 14.08.09, 14:25 Mam prawo do własnego zdania. Podziwiam tych zaślepionych podstarzałą kobietą, której już własny mąż nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:35 To zaiste piękny gest Madonny by tak na powitanie uszanować zadręczonych Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 co za nonsens 14.08.09, 13:35 z Pragi samolotem do Warszawy po to, zeby potem tłuc się na południe - niemal pod samą granicę z Czechami i z powotem. To już trzeba było z Czech tam podjechać i wrócić, bo Czesi mają lepsze drogi, albo jechać samochodem z Pragi do Warszawy przez Oświęcim. Najwyraźniej Amerykanie do bystrzaków nie należą, taka machina koncertowa, setki techników, menadżerów, a żaden na mapę nie spojrzał, przygłupy... Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Albo nie umiesz czytać, albo jesteś głupszy niż 14.08.09, 13:40 Ustawa przewiduje. Nie do Warszawy matołku a do Balic (dla twojej informacji jest to lotnisko koło Krakowa) a stamtąd do Oświęcimia jest około 50 km. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Albo nie umiesz czytać, albo jesteś głupszy n 14.08.09, 13:47 faktycznie przoczyłem te Balice, a gdzieś pisało wcześniej, ze przyleci z Pragi do Warszawy, palancie. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Gdzieś to ja mam takie zera jak ty, ale na 14.08.09, 16:52 przyszłość zanim coś napiszesz, to zorientuj się w temacie a wtedy być może unikniesz kompromitacji:)) Odpowiedz Link Zgłoś
nsbombel Re: co za nonsens 14.08.09, 16:33 gdzie Ty tam chłopie Czechy masz, zanim rzucisz jakimś mięsem jeszcze to proponuje zapoznaj się z mapą bo chyba sam masz problem z lokalizacją..... Odpowiedz Link Zgłoś
czarny_ticket no i dobrze, że to zobaczy 14.08.09, 13:46 ludzie zza wielkiej wody nie mają pojęcia co działo se w europie podczas wojny, nawet najlepsza gra komputerowa im tego nie uświadomiła. Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 13:50 Chylę głowę z szacunkiem dla Madonny. Przy okazji Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Niej :) Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Będzie miała ulicę w Polsce! 14.08.09, 13:52 Madonna Street - tak będzie się nazywała jedna z ulic w Ruminie koło Konina. Rumin od paru miesięcy zabiega, żeby nadać Madonnie honorowe obywatelstwo - informuje Radio Zet. Madonna jednak honorowym obywatelstwem nie jest zainteresowana. Wątpliwe też, czy zainteresuje ją ulica jej imienia. Decyzję o tym, żeby ją tak nazwać jednogłośnie podjęli radni, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej i Koła Gospodyń Wiejskich - podaje Radio Zet. BRAWO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Gdybyś nie był tak głupi jak jesteś, to też być 14.08.09, 17:00 może miałbyś swoją ulicę a tak to tylko zazdrość cię zżera:) Odpowiedz Link Zgłoś
propagacja Re: Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 14:20 To ile jej tam stuknęło?Coś koło 60,babcia się nieźle naciąga. Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 14:20 Nie pochylaj swej głowy za nisko bo sobie obijesz. Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Re: Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 14:47 51 lat i chwatit, jak to mówią Rosjanie. A szacunek to można mieć do Clintona, że ruszył tyłek, pojechał do Korei i wyprosił wolność dla współobywatelek, a nie ponaciąganej baby działającej w jakiejś podejrzanej sekcie i kupującej dzieci po biednych afrykańskich państwach. Odpowiedz Link Zgłoś
pcat777 [...] 14.08.09, 13:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pralkapierze Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:56 wydaje mi się, że wizerunek sceniczny to jedno, a to że ktoś ma potrzebę będąc w Polsce odwiedzić obóz Auschwitz to drugie kolejny szum wokół koncertu ciekawe czy jakby U2 miało mieć koncert nie 6 sierpnia a 15 to czy też była by z tego taka afera? Odpowiedz Link Zgłoś
star66 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:09 Boże! na 108 postów dopiero 108 sensowny, nie ociekający nienawiścią. Ludzie jak wy chcecie jutro świętować święto kościelne mając taki jad w sercu?! Madonna jutro wystąpi, dla jej fanów będzie to niewątpliwe wielkie i niezapomniane przezycie, dla tych co nie będą i Madonna nie jest z ich bajki nie będzie i tyle. Po co opluwać kobiete i tych, którzy ja cenią? Po co? A że odwiedzi Oświęcin, to co nie może? Ciekawe, że wypowiadacie się jakbyście z Madonna na wódke chodzili i dokładnie wiedzieli co ma do powiedzenia, co pamięta a co nie. Odpowiedz Link Zgłoś
dyngos Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:26 A wiesz, że Madonna odwiedzi cmentarz Chasydów? To nawet nie jest Żydówka, a w Polsce, przy całym szacunku do kultury chasydzkiej i ogólnie żydowskiej, są ciekawsze i ważniejsze miejsca niż cmentarz Chasydów. Więc czemu ona to robi? Przepraszam, ale podejrzenia o komercję, podlizywanie się, o troskę o poprawne relacje z ciągnącym za sznurki panem Fischbaumem same cisną się na myśl. Odpowiedz Link Zgłoś
wojpiega Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 14:05 A kto zmusza cię do wypowiedzi? Uważasz, że tylko młode rury potrafią śpiewać. Sądząc po jej zarobkach nie potrzebuje twojej aprobaty. No ale zawiść to brzydka cecha. Odpowiedz Link Zgłoś
palec1 Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:09 No przeciez to nie o Polakow w Polsce idzie. Chodzi o zydow w USA, o zydowskicj klientow, ale tez jej managerow i producentow. No i nie zapomnijcie, ze od kilku lat ma bzika na temat "kabala" etc. :) Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:24 Mam wrażenie, że większość wypowiadających się tutaj z taką nienawiścią jutro z okazji święta pójdzie do Kościoła i będzie się modlić do Boga, a dziś wypowiada się w takim tonie zapominając, że religia rzymsko-katolicka powinna być religią opartą na nauce Jezusa, która to mówi głównie o MIŁOŚCI do bliźniego. Co do wizyty Madonny w Oświęcimiu - niech idzie i zobaczy i niech pokaże dzieciom, Wy nie wysyłacie przypadkiem swoich dzieci na wycieczki do Oświęcimia, żeby nie zapomniały o historii swojego narodu? A jej wizyta jeśli ma być dla kogokolwiek promocją to dla Polaków, o których trochę dawniejszej historii nikt już nie pamięta (chyba, że przypomni się nazwisko Wałęsy). Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:26 delphine85 napisała: > Mam wrażenie, że większość wypowiadających się tutaj z taką nienawiścią jutro z > okazji święta pójdzie do Kościoła i będzie się modlić do Boga, Brawo Delphine:) jak zawsze kolejny Twoj piekny i wywazony post. Pozdrawiam. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:29 Tylko dlaczego dla niej chcą zmienić trasę Polakom, którzy zwiedzają dzisiaj Oświęcim???? Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:31 pipi-100 napisała: > Tylko dlaczego dla niej chcą zmienić trasę Polakom, którzy zwiedzają dzisiaj > Oświęcim???? Zawsze jest tak gdy "vip" odwiedza obóz oswiecimski. a polacy chyba bardziej dzisiaj jada tam by zobaczyc Madonne niz ogladac to miejsce zbrodni i meczenstwa milionów ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:42 Ona vipem jest. O litości!!! Dla kogo? Chyba dla takiego jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:05 Ech, ledwo na sekundę poszłam do kuchni a już się mój ulubiony troll wtrącił :) Zapomniałaś Skarbie znaku zapytania po pierwszym zdaniu, całkiem sama sobie zepsułaś wypowiedź :* Nie smutaj się już, jak będziesz grzeczna na pewno w końcu do Polski przyjedzie ktoś, kto jest dla Ciebie vipem i będziesz mogła wyjść z kącika i przestać tupać :* Głask. Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:14 > Ech, ledwo na sekundę poszłam do kuchni a już się mój ulubiony troll wtrącił :) > > Zapomniałaś Skarbie znaku zapytania po pierwszym zdaniu, całkiem sama sobie zep > sułaś wypowiedź :* Nie smutaj się już, jak będziesz grzeczna na pewno w końcu d > o Polski przyjedzie ktoś, kto jest dla Ciebie vipem i będziesz mogła wyjść z ką > cika i przestać tupać :* Głask. Jestem kobietą wolałabym być ulubienicą płci przeciwnej a nie twoją. Wybacz za szczerość!!!! Jeżeli dla ciebie M-mumia to vip to nic mi nie pozostaje jak złożyć wyrazy współczucia. A z tym trolowaniem to pewnie twoja obsesja. Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:20 Dziękuję za wyrazy współczucia, zawsze lubiłam, gdy okazywano mi jakieś ciepłe uczucia :* A widzisz różnicę między vipem, a idolką? Pewnie nie widzisz, ale zapytam :] Będziesz moją ulubienicą, bo dawno nie było tu tak przekonującego trolla :) A jeśli wolałabyś tłumek mężczyzn - przykro mi, to moje uwielbienie w takim razie będzie czysto platoniczne. Obsesji nie mam, wolę myśleć, że jesteś trolem i że to prowokacje, niż jakbym miała być przekonana, że ktoś gdzieś prezentuje taki poziom intelektu, ba, że takich jak Ty jest więcej :) Tak więc zostajesz trollem, możesz wrócić do tupania :] Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:27 A jednak obsesja. Czy ona chociaż ciebie nie boli? Może psychoterapia pomoże. A może wystarczy elastyczność myślenia i poszerzenie horyzontów myślowych. Wiec dziewczę drogie posłuchaj!!! Jam kobieta pospolita. Baw mnie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:32 O widzisz jak ładnie tupiesz :* Zdolna dziewczyna. Chociaż, jak sama zauważyłaś, pospolita. No nie da się mieć wszystkiego. Boli mnie coś w lewej nerce, ale to chyba nie ta obsesja, chociaż może, może, nie sprawdzałam, bo skalpel mi się gdzieś zawieruszył. Obiecuję Ci powiedzieć, jak już będę wiedziała, czy to to. Jakie Ty trudne słowa znasz, elastyczność myślenia, poszerzenie horyzontów, zaimponowałaś mi, teraz spróbuj sama się do swoich rad zastosować, a jak już sprawdzisz czy na Ciebie działają to wtedy możemy się zabrać za mnie. Niesprawdzonych terapii nie próbuję. Mogę zrobić fikołka do tyłu, w ramach bawienia Cię, chcesz? Ale obiecaj, że nadal będziesz tupać :> trzy-czte-ry Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:37 Boli mnie coś w lewej nerce, ale to chyba nie ta obsesja, chociaż może, może, n > ie sprawdzałam, bo skalpel mi się gdzieś zawieruszył. Obiecuję Ci powiedzieć, j > ak już będę wiedziała, czy to to. Widzisz jak to jest! Samookaleczenie skalpelem!!! Zrób rtg jak go zobaczysz na zdjęciu to będziesz spokojna, że go masz. Odpowiedz Link Zgłoś
polak_kr Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:24 dlaczego ma nie przechodzić kontroli paszportowej? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:27 No właśnie?????? Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:29 polak_kr napisała: > dlaczego ma nie przechodzić kontroli paszportowej? Dlatego ze przylatuje do Polski z Czech które sa krajem zrzeszonym w grupie Schengen i nie obowiazuje kontrola graniczna. Zapomniałes czy moze z Białorusi nadajesz? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:30 A to sprytna baba!!! Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:33 pipi-100 napisała: > A to sprytna baba!!! w czym sprytna przepraszam? ? ? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:34 Wysil intelekt!!! Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:41 Nie wymagaj od niego za wiele,jemu nie przyjdzie do móżdżka że jako obywatelka US powinna mieć wizę.. Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:59 starduster napisał: > Nie wymagaj od niego za wiele,jemu nie przyjdzie > do móżdżka że jako obywatelka US powinna mieć wizę.. Zostały dosc dawno temu jednostronnie zniesione przez polskie władze dla obywateli USA. Cos jeszcze masz madrego do powiedzenia ? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 15:02 Nie już nic. Tylko podziwiać należy jej fanów, tak mało wymagających. Odpowiedz Link Zgłoś
absbls Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:24 [b]krewiblizna,Du bist ein Vollidiot! Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Za moich czasów Madonna była strasznym obciachem 14.08.09, 14:34 I wstyd tego było słuchać. Mój polonista na wycieczce szkolnej w 1992 roku zapytał, jakiej kasety słucham (wtedy nie było MP3 tylko walkmany), a słysząc, że Madonny, odrzekł: "dziecko, to nie podstawówka, ani technikum kolejowe, ani wiejska potupajka, tu jest liceum, tu się trzyma poziom" i dał mi kasetę z Jimmem Morisonem. Potem się tę pudernicę parodiowało na wycieczkach szkolnych, była obok muzyki z nurtu disco polo najwdzięczniejszym tematem żartów. Co tam odpadający nos Jacksona, lepsza jest pękająca żyłka na twarzy tej kobiety (?). A dziś młodzież bez wstydu na jej koncerty chodzi. Ten świat się kończy! Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Za moich czasów Madonna była strasznym obciac 14.08.09, 14:45 I teraz jest obciachem!!! Została użyta tylko do prowokacji. Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie To ja wolę Dodę 14.08.09, 14:59 Repertuar ma marny, ale głos na tyle dobry, że nie fałszuje jak miauczący kot, którego dziecko ciągnie za ogon. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: To ja wolę Dodę 14.08.09, 15:02 krosta_na_dupie napisała: > Repertuar ma marny, ale głos na tyle dobry, że nie fałszuje jak > miauczący kot, którego dziecko ciągnie za ogon. A z ważniejszych wiadomosci: Michael Jackson nadal nie żyje! Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: To ja wolę Dodę 14.08.09, 15:05 Cosik ten aeroplan sie zapodział. Całkosik jak ten rosyjski frachtowiec z cennym drewnem co go une ruskie znależć nie mogą. Odpowiedz Link Zgłoś
swiety_76 Re: To ja wolę Dodę 14.08.09, 15:53 > Repertuar ma marny, ale głos na tyle dobry, że nie fałszuje jak > miauczący kot, którego dziecko ciągnie za ogon Chyba na odwrót. Głos marny ale repertuar lepszy. Parę jej piosenek weszło do kanonu muzyki pop Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek20074 A po co ta sekciara kabalista 14.08.09, 14:38 jedzie do niemieckiego obozu? Chyba nie po to aby oddać cześć Polakom? Odpowiedz Link Zgłoś
dziadekksiadz Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:39 DZIS Auschwitz jutro Trablinka a po jutrze pewnie wybierze sie do Sztuthoffu (z Haselhoffem). Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:43 A po-pojutrze na Love Parade, jej to wszystko jedno. Baba ma w dupie i nas i ten obóz i drugą wojnę światową, a pomysł wycieczki do Oświęcimia pewnie jej agent podsunął, żeby to dobrze wypadło w CV. Odpowiedz Link Zgłoś
lp.atezag.atzcop Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:44 krosta_na_dupie napisała: > Baba ma w dupie i nas i ten obóz i drugą wojnę światową, Skąd wiesz, co Madonna ma w dupie? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:47 Jak pójdziesz na koncert to ona na pewno swoją pupę pokaże więc sprawdzisz co ona w niej ma. Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:51 Jak to podsumował jeden z dziennikarzy: "nie wiadomo, czy w dniu koncertu w ogóle będzie zdawała sobie sprawę, w jakim państwie akurat się znajduje". I to mówi wszystko. Ona bez agenta nie potrafi pewnie drogi do klozetu odnaleźć, tym bardziej nie skojarzy Polski, ani nie wymówi słowa "Oświęcim", bo wszyscy, nie wiedzieć czemu, nachalnie piszą "Auschwitz", mimo że chodzi o miasto w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:04 Niezupełnie masz rację powinno się mówić Auschwitz i wtedy wiadomo że chodzi o niemiecki obóz koncentracyjny a nie o miasto Oświęcim... Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:14 Czy Wy możecie dać troszkę na luz, zamiast epatować taką marudną i zawistną mentalnością? Źle, że ktoś jest bardzo popularny i przyjeżdża, bo pewnie nie wie gdzie będzie, źle jak przyjeżdża mało popularny, bo ochłapy nam się dostają, a zasługujemy na więcej bo tak i już, źle, że przyjeżdża do Polski,albo obok Polski i do Polski nie przyjeżdża, źle że w tej Polsce wystąpi w niedzielę albo w święto albo w dzień pracujący ,albo w upał, albo w deszcz. I do tego jedna wielka paranoja "taaak, ona/on/oni na pewno robią to co robią aby nam dokopać! TAAAK!". Czy Wy się jeszcze umiecie z czegoś cieszyć? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:18 A kto powiedział, że M-mumia jest "bardzo popularna"? I dlaczego ma mnie to cieszyć? Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:24 Hm, zrób sondę na ulicy i zanotuj ilu zapytanych nie będzie znało piosenkarki o pseudonimie Madonna :) I nie - ilu będzie lubiło czy nie lubiło - ile osób będzie wiedziało, o kogo chodzi. I wtedy wróć i będziemy dalej rozmawiać. (przynajmniej trochę Cię nie będzie i poprawi się tu średnia IQ na jakiś czas) A o jej pozytywnej popularności może świadczyć ilość sprzedanych płyt (odsyłam do danych dostępnych na wiki chociażby), ilość tygodni na listach przebojów (wyobraź sobie, że ktoś jej słucha, takie, powiedziałabym, dzikie tłumy ludzi).I chociaż sama znam tylko jej single, bo słucham innej muzyki - nie będę deprecjonować jej popularności. Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:26 a cieszyć się nie musisz, za to pozwól innym się cieszyć, zamiast bawić się w dyktatora "ja mówię, że to jest złe, wszyscy macie uważać, że to jest złe". Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:33 Podziwiam takich jak ty i zastanawiam się w jakim was skansenie gustów przechowano. Daj namiary to za odpłatnością odwiedzę!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:38 troll mnie podziwia, popłakałam się ze wzruszenia :* "skansen gustów"? Powiedz proszę, że nie piszesz "wierszy".. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:29 "powiedziałabym, dzikie tłumy ludzi" Tak masz rację!!!! Jak zwykle mnie bawisz. Odpowiedz Link Zgłoś
delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:35 czy to Pratchett pisał o tym, jak świadczy o człowieku używanie takiej ilości wykrzykników? Czy jeszcze ktoś przed nim? :) Mój kochany rozpieszczony troll :* Odpowiedz Link Zgłoś
swiety_76 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 16:06 delphine85 napisała: > Hm, zrób sondę na ulicy i zanotuj ilu zapytanych nie będzie znało > piosenkarki o pseudonimie Madonna :) Akurat ta Pania nazywa się Madonna Ciccone, to Madonna nie może być pseudonimem Madonny. Sporo osób myśli nadal, że Madonna wzięła sobie pseudonim Madonna żeby szokować :D Odpowiedz Link Zgłoś
swiety_76 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 16:01 > A kto powiedział, że M-mumia jest "bardzo popularna"? I dlaczego > ma mnie to cieszyć? Możesz się smucić że jest popularna. Madonnie można dużo zarzucić ale napewno nie braku popularności. Obok Celine Dion jest to obecnie jedyna wokalistka która może wypełnić duże stadiony na trasie koncertowej (i to przy kosmicznych cenach za bilety - nasze polskie 200/400 zł to przy cenach za koncerty Madonny w innych krajach to tanio jak barszcz) Jej ostatni album (HC) - który jest jej najgorszym albumem w karierze jest jednocześnie najlepiej sprzedającym się kobiecym albumem od 2008 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:15 Obóz był hitlerowski, można powiedzieć "obóz koncentracyjny w Oświęcimiu", czyż nie? Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:23 Obóz był przede wszyskim niemiecki nazwa "hitlerowski""nazistowski"jest zacieraniem opowiedzialności.Pytanie:ilu Niemców w czasie IIWS nie popierało Hitlera? Gdy losy wojny były przesądzone znalazło się kilkunastu oficerów..ot co Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:47 krosta_na_dupie napisała: > Obóz był hitlerowski, można powiedzieć "obóz koncentracyjny w > Oświęcimiu", czyż nie? ************************************ droga krosto cokolwiek by sie nie powiedzialo... szukasz dziory w calym i tak zle i tak nie dobrze aha zlej baletnicy przeszkadza i rombek u spodnicy Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:43 krosta_na_dupie napisała, miedzy innemi: tym bardziej nie skojarzy Polski, > ani nie wymówi słowa "Oświęcim", bo wszyscy, nie wiedzieć czemu, > nachalnie piszą "Auschwitz", mimo że chodzi o miasto w Polsce. ****************************** droga krosto... na dupie ona przyjezdza odwiedzic byly niemiecki oboz koncentracyjny ktory nie ma nic wspolnego z mistem oswiecim. i polakami... patrz polskie obozy koncentracyjne Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:59 ,,I jak sie czuja CI CO TAK PROTESTOWALI PRZECIWKO JEJ KONCERTU,CZY odwiedziny w obozie zaglady tez uznaja za n i e s t o s o w n e..???? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:03 Tylko dlaczego polskie wycieczki mają być oprowadzane innymi trasami? Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:50 pipi-100 napisała: > Tylko dlaczego polskie wycieczki mają być oprowadzane innymi trasami? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& droga pipi, bo zarzadzajacy obozem aushwitz uznali to za stosowne. myslisz ze ktos za tym stoi interweniuj emeuj skontaktuj sie z zarzadem i zglos protest Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:06 "przeciwko jej koncertu"nie douczyli polskiego na łubiance? Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:07 Nie mam nic do jej koncertu, choć to strata pieniędzy, bo ona na żywo wyje, a nie śpiewa, a fałsz jest nie do zniesienia, na szczęście nadrabiają chórki i tancerze, więc efekt jest do przełknięcia. Inną sprawą jest pokazówka wymyślona przez agenta "piosenkarki", czyli pomysł wypadu do Oświęcimia (a nie Auschwitz - to nie okupacja, piszmy po polsku!!!), co pewnie wiąże się także z jej sekciarstwem, ale trudno tę panią nazwać osobą szczególnie uduchowioną. Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Te, literat! 14.08.09, 15:53 Myślałam, że użyłam w swoim poście słowa typu "dupa" (nick się nie liczy) i reagujesz jak pies Pawłowa, ale nie... Gdybyś był odrobinę inteligentniejszy od statystycznego kibica piłkarskiego, wiedziałbyś, że język jest narzędziem, które można dowolnie dostosowywać, i modelować. Rozumiem, że twoje niezrozumienie czyichś wypowiedzi najprościej było ci skomentować, że język jest nieodpowiedni? To odwracanie kota ogonem i nie sądzę, żebyś należał do związku obrońców czystości polszczyzny, bo sam piszesz nieskładnie, do tego obrażasz na lewo i prawo, jak tylko nie zgadzasz się z czyimiś poglądami. Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Madonna na ratunek 14.08.09, 15:02 Maddona wysyla samolot rabinow aby zapobiec kolejny holocaust narodu wybranego.. news.bbc.co.uk/2/hi/8196807.stm kennysideshow.blogspot.com/2009/08/crazy-rabbis-go-airborne-to-fight-off.html Odpowiedz Link Zgłoś
euro-pa Re: Madonna na ratunek 14.08.09, 16:27 cudenko, moze Doda miala racje, ze Tore pisali psychole?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
zwo3119 Auschwitz jest w Polsce? 14.08.09, 15:02 To chyba chodzi w takim razie o polski obóz koncentracyjny. Bo w Polsce to ja znam Oświęcim i tam były hitlerowski (nie niemiecki) obóz. Kiedyś za pisanie tej nazwy po niemiecku wsadzali do więzienia. A dzisiaj się okazuje, że Auschwitz to polskie miasto. To i obóz musi być polski. Gratuluję histerii Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie No właśnie, Oświęcim 14.08.09, 15:11 A "Auschwitz" to nawet nie jest po angielsku, więc używanie tej niemieckiej nazwy to żadne umiędzynarodowienie ani ułatwienie, tylko kolejny krok, żeby nie mówić Poznań tylko Posen, a zamiast Wrocławia zwiedzać Breslau. Ja rozumiem, że nazwa polska trudna do wymówienia, ale trochę szacunku dla państwa, które się odwiedza by się należało. Zresztą, można odnieść wrażenie, że ona odwiedza Oświęcim niejako poza faktem, że tym samym odwiedza Polskę. To tak, jak lecieć na Kubę i zamknąć się w kurorcie tylko dla turystów, a całe otoczenie zostawić niezbadane. To przykre. Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 lekarstwo na swinska grype 14.08.09, 15:08 news.bbc.co.uk/2/hi/8196807.stm Odpowiedz Link Zgłoś
roman337 PIS i RM, wyzywały Madone od 'Żydowicy"..pamiętam 14.08.09, 15:27 Więc odwiedza Święte Miejsce dla Żydów.. To chyba normalne ? Odpowiedz Link Zgłoś
sam_gaz PIS i RM, wyzywały Madone od 'Żydowicy"..pamiętam 14.08.09, 15:35 też pamiętam... roman337 napisał: > Więc odwiedza Święte Miejsce dla Żydów.. To chyba normalne ? Odpowiedz Link Zgłoś
czuly-wojtek Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:38 A ja dziś jadę do Szczecina. Błagam, napiszcie o tym na czołówce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gi-zi [...] 14.08.09, 15:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gi-zi Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:42 3miastoorg napisał: > Nie uważacie, że cały ten szum wokół koncertu Madonny, to akcja promocyjna? Te > organizacje "katolickie" są pewnie opłacone przez promotorów imprezy, by dymić. Zapewne ;-) jak z tel iPhone w Orange Odpowiedz Link Zgłoś
sam_gaz J.Kaczynski dał też koncert.."jeszcze Wolska..." 14.08.09, 15:53 www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate pl.youtube.com/watch?v=vqV5utrZL0I Odpowiedz Link Zgłoś
kasiagod1 jakie to wzruszające oj, oj 14.08.09, 16:11 pewnie od swoich żydowskich przyjaciół z Nowego Jorku dowiedziała się jak dużo żydowskich obywateli zostało zgładzonych w tym obozie, ale prawda jest taka, że tak naprawdę to w niemickim obozie Auschwitz więcej zostało zamordowanych Polaków niż Żydów, ale to się próbuje ukrywać.Kiedy Polacy byli już dawno ofiarami tego obozu, to obywateli żydowskich dopiero do tego obozu zwożono.Zresztą w tym obozie zostało zamrodwanych wielu, tysiące obywateli innych narodów: Greków, Jugosłowian, Norwegów, Finów, Francuzów, Belgów,Rosjan, Ukraińców itd. Polaków zwozono jako pierwszych i ich liczebnie było najwięcej dlatego, że ten obóz lezy na terytorium Polski i dlatego też, że Polacy prowadzili walkę z okupantem niemieckim, polskie podziemie było największe i najbardziej nieustępliwe, najbardziej zorganizowane w Europie, za swoją walkę Polacy byli karani śmiercią przez rostrzelanie lub wywożeni do tego jak ten obozu śmierci, wielu a może nawet tysiące polskich więżniów w Auschwitz to ludzie, którzy tam trafili właśnie za pomoc Żydom, za ich urywanie, ale tego napewno ta piosenkareczka zakichana nie wie.Jednym z przykładów jest duchowny katolicki, który trafił do Auschwitz za pomoc Żydom i tam zginął śmiercią głodową był Ojciec Maksymilian Kolbe.W zadnym kraju okupowanej Europy niemieccy naziści nie karali ludzi śmiercią za pomoc okazaną Żydom.Do tej pory nie ujawniono ile Polaków pozniosło śmierć za ukrywanie lub pomaganie obywatelom żydowskim, ale była ich masa, a teraz się bezczelnie oczernia Polaków i wyzywa od antysemitów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!Jakim prawem?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ci ludzie wcale nie musieli tego robić, ale robili, bo chyba życie jest ważniejsze niż jakaś tam kasa! Odpowiedz Link Zgłoś