Dodaj do ulubionych

Madonna dziś odwiedzi Auschwitz

    • halinas2 Eksplozja moheropwej nienawiści na forum 14.08.09, 13:33
      Wszyscy rzekomo pobożni katolicy, co niedziela do kościółka,
      tam słuchają o miłości bliźniego,
      a na forum zagryzają kobietę, bo ma inne poglądy, taliban
      • pipi-100 Re: Eksplozja moheropwej nienawiści na forum 14.08.09, 14:25
        Mam prawo do własnego zdania. Podziwiam tych zaślepionych podstarzałą kobietą,
        której już własny mąż nie chce.
    • ogabignac Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:35
      To zaiste piękny gest Madonny by tak na powitanie uszanować zadręczonych Polaków.
    • antyliberal22 co za nonsens 14.08.09, 13:35
      z Pragi samolotem do Warszawy po to, zeby potem tłuc się na
      południe - niemal pod samą granicę z Czechami i z powotem. To już
      trzeba było z Czech tam podjechać i wrócić, bo Czesi mają lepsze
      drogi, albo jechać samochodem z Pragi do Warszawy przez Oświęcim.
      Najwyraźniej Amerykanie do bystrzaków nie należą, taka machina
      koncertowa, setki techników, menadżerów, a żaden na mapę nie
      spojrzał, przygłupy...
      • guru133 Albo nie umiesz czytać, albo jesteś głupszy niż 14.08.09, 13:40
        Ustawa przewiduje. Nie do Warszawy matołku a do Balic (dla twojej informacji
        jest to lotnisko koło Krakowa) a stamtąd do Oświęcimia jest około 50 km.
        • antyliberal22 Re: Albo nie umiesz czytać, albo jesteś głupszy n 14.08.09, 13:47
          faktycznie przoczyłem te Balice, a gdzieś pisało wcześniej, ze
          przyleci z Pragi do Warszawy, palancie.
          • guru133 Gdzieś to ja mam takie zera jak ty, ale na 14.08.09, 16:52
            przyszłość zanim coś napiszesz, to zorientuj się w temacie a wtedy być może
            unikniesz kompromitacji:))
      • nsbombel Re: co za nonsens 14.08.09, 16:33
        gdzie Ty tam chłopie Czechy masz, zanim rzucisz jakimś mięsem jeszcze to proponuje zapoznaj się z mapą bo chyba sam masz problem z lokalizacją.....
    • czarny_ticket no i dobrze, że to zobaczy 14.08.09, 13:46
      ludzie zza wielkiej wody nie mają pojęcia co działo se w europie podczas
      wojny, nawet najlepsza gra komputerowa im tego nie uświadomiła.
    • polska_skansen_europy Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 13:50
      Chylę głowę z szacunkiem dla Madonny.
      Przy okazji Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Niej :)
      • ogabignac Będzie miała ulicę w Polsce! 14.08.09, 13:52
        Madonna Street - tak będzie się nazywała jedna z ulic w Ruminie koło Konina.
        Rumin od paru miesięcy zabiega, żeby nadać Madonnie honorowe obywatelstwo -
        informuje Radio Zet.
        Madonna jednak honorowym obywatelstwem nie jest zainteresowana. Wątpliwe też,
        czy zainteresuje ją ulica jej imienia. Decyzję o tym, żeby ją tak nazwać
        jednogłośnie podjęli radni, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej i Koła
        Gospodyń Wiejskich - podaje Radio Zet.
        BRAWO!!!
        • guru133 Gdybyś nie był tak głupi jak jesteś, to też być 14.08.09, 17:00
          może miałbyś swoją ulicę a tak to tylko zazdrość cię zżera:)
      • propagacja Re: Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 14:20
        To ile jej tam stuknęło?Coś koło 60,babcia się nieźle naciąga.
      • pipi-100 Re: Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 14:20
        Nie pochylaj swej głowy za nisko bo sobie obijesz.
      • krosta_na_dupie Re: Wielki Szacunek dla tej Pani 14.08.09, 14:47
        51 lat i chwatit, jak to mówią Rosjanie. A szacunek to można mieć do
        Clintona, że ruszył tyłek, pojechał do Korei i wyprosił wolność dla
        współobywatelek, a nie ponaciąganej baby działającej w jakiejś
        podejrzanej sekcie i kupującej dzieci po biednych afrykańskich
        państwach.
    • pcat777 [...] 14.08.09, 13:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • pralkapierze Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:56
      wydaje mi się, że wizerunek sceniczny to jedno, a to że ktoś ma potrzebę będąc
      w Polsce odwiedzić obóz Auschwitz to drugie
      kolejny szum wokół koncertu ciekawe czy jakby U2 miało mieć koncert nie 6
      sierpnia a 15 to czy też była by z tego taka afera?

      • star66 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:09
        Boże! na 108 postów dopiero 108 sensowny, nie ociekający nienawiścią. Ludzie jak wy chcecie jutro świętować święto kościelne mając taki jad w sercu?! Madonna jutro wystąpi, dla jej fanów będzie to niewątpliwe wielkie i niezapomniane przezycie, dla tych co nie będą i Madonna nie jest z ich bajki nie będzie i tyle. Po co opluwać kobiete i tych, którzy ja cenią? Po co? A że odwiedzi Oświęcin, to co nie może? Ciekawe, że wypowiadacie się jakbyście z Madonna na wódke chodzili i dokładnie wiedzieli co ma do powiedzenia, co pamięta a co nie.
      • dyngos Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:26
        A wiesz, że Madonna odwiedzi cmentarz Chasydów?

        To nawet nie jest Żydówka, a w Polsce, przy całym szacunku do
        kultury chasydzkiej i ogólnie żydowskiej, są ciekawsze i ważniejsze
        miejsca niż cmentarz Chasydów. Więc czemu ona to robi? Przepraszam,
        ale podejrzenia o komercję, podlizywanie się, o troskę o poprawne
        relacje z ciągnącym za sznurki panem Fischbaumem same cisną się na
        myśl.
    • wojpiega Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 14:05
      A kto zmusza cię do wypowiedzi? Uważasz, że tylko młode rury
      potrafią śpiewać. Sądząc po jej zarobkach nie potrzebuje twojej
      aprobaty. No ale zawiść to brzydka cecha.
    • palec1 Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:09
      No przeciez to nie o Polakow w Polsce idzie.
      Chodzi o zydow w USA, o zydowskicj klientow,
      ale tez jej managerow i producentow.

      No i nie zapomnijcie, ze od kilku lat
      ma bzika na temat "kabala" etc. :)
    • delphine85 Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:24
      Mam wrażenie, że większość wypowiadających się tutaj z taką nienawiścią jutro z okazji święta pójdzie do Kościoła i będzie się modlić do Boga, a dziś wypowiada się w takim tonie zapominając, że religia rzymsko-katolicka powinna być religią opartą na nauce Jezusa, która to mówi głównie o MIŁOŚCI do bliźniego.

      Co do wizyty Madonny w Oświęcimiu - niech idzie i zobaczy i niech pokaże dzieciom, Wy nie wysyłacie przypadkiem swoich dzieci na wycieczki do Oświęcimia, żeby nie zapomniały o historii swojego narodu? A jej wizyta jeśli ma być dla kogokolwiek promocją to dla Polaków, o których trochę dawniejszej historii nikt już nie pamięta (chyba, że przypomni się nazwisko Wałęsy).
      • polska_skansen_europy Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:26
        delphine85 napisała:

        > Mam wrażenie, że większość wypowiadających się tutaj z taką nienawiścią jutro z
        > okazji święta pójdzie do Kościoła i będzie się modlić do Boga,


        Brawo Delphine:) jak zawsze kolejny Twoj piekny i wywazony post. Pozdrawiam. :))
      • pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:29
        Tylko dlaczego dla niej chcą zmienić trasę Polakom, którzy zwiedzają dzisiaj
        Oświęcim????
        • polska_skansen_europy Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:31
          pipi-100 napisała:

          > Tylko dlaczego dla niej chcą zmienić trasę Polakom, którzy zwiedzają dzisiaj
          > Oświęcim????
          Zawsze jest tak gdy "vip" odwiedza obóz oswiecimski. a polacy chyba bardziej
          dzisiaj jada tam by zobaczyc Madonne niz ogladac to miejsce zbrodni i meczenstwa
          milionów ludzi.
          • pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:42
            Ona vipem jest. O litości!!! Dla kogo? Chyba dla takiego jak ty.
            • delphine85 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:05
              Ech, ledwo na sekundę poszłam do kuchni a już się mój ulubiony troll wtrącił :)

              Zapomniałaś Skarbie znaku zapytania po pierwszym zdaniu, całkiem sama sobie zepsułaś wypowiedź :* Nie smutaj się już, jak będziesz grzeczna na pewno w końcu do Polski przyjedzie ktoś, kto jest dla Ciebie vipem i będziesz mogła wyjść z kącika i przestać tupać :* Głask.
              • pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:14

                > Ech, ledwo na sekundę poszłam do kuchni a już się mój ulubiony troll wtrącił :)
                >
                > Zapomniałaś Skarbie znaku zapytania po pierwszym zdaniu, całkiem sama sobie zep
                > sułaś wypowiedź :* Nie smutaj się już, jak będziesz grzeczna na pewno w końcu d
                > o Polski przyjedzie ktoś, kto jest dla Ciebie vipem i będziesz mogła wyjść z ką
                > cika i przestać tupać :* Głask.
                Jestem kobietą wolałabym być ulubienicą płci przeciwnej a nie twoją. Wybacz za
                szczerość!!!! Jeżeli dla ciebie M-mumia to vip to nic mi nie pozostaje jak
                złożyć wyrazy współczucia. A z tym trolowaniem to pewnie twoja obsesja.
                • delphine85 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:20
                  Dziękuję za wyrazy współczucia, zawsze lubiłam, gdy okazywano mi jakieś ciepłe uczucia :*

                  A widzisz różnicę między vipem, a idolką? Pewnie nie widzisz, ale zapytam :]

                  Będziesz moją ulubienicą, bo dawno nie było tu tak przekonującego trolla :) A jeśli wolałabyś tłumek mężczyzn - przykro mi, to moje uwielbienie w takim razie będzie czysto platoniczne.
                  Obsesji nie mam, wolę myśleć, że jesteś trolem i że to prowokacje, niż jakbym miała być przekonana, że ktoś gdzieś prezentuje taki poziom intelektu, ba, że takich jak Ty jest więcej :) Tak więc zostajesz trollem, możesz wrócić do tupania :]
                  • pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:27
                    A jednak obsesja. Czy ona chociaż ciebie nie boli? Może psychoterapia pomoże. A
                    może wystarczy elastyczność myślenia i poszerzenie horyzontów myślowych. Wiec
                    dziewczę drogie posłuchaj!!! Jam kobieta pospolita. Baw mnie dalej.
                    • delphine85 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:32
                      O widzisz jak ładnie tupiesz :* Zdolna dziewczyna. Chociaż, jak sama zauważyłaś, pospolita. No nie da się mieć wszystkiego.

                      Boli mnie coś w lewej nerce, ale to chyba nie ta obsesja, chociaż może, może, nie sprawdzałam, bo skalpel mi się gdzieś zawieruszył. Obiecuję Ci powiedzieć, jak już będę wiedziała, czy to to.

                      Jakie Ty trudne słowa znasz, elastyczność myślenia, poszerzenie horyzontów, zaimponowałaś mi, teraz spróbuj sama się do swoich rad zastosować, a jak już sprawdzisz czy na Ciebie działają to wtedy możemy się zabrać za mnie. Niesprawdzonych terapii nie próbuję.

                      Mogę zrobić fikołka do tyłu, w ramach bawienia Cię, chcesz? Ale obiecaj, że nadal będziesz tupać :>

                      trzy-czte-ry
                      • pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:37
                        Boli mnie coś w lewej nerce, ale to chyba nie ta obsesja, chociaż może, może, n
                        > ie sprawdzałam, bo skalpel mi się gdzieś zawieruszył. Obiecuję Ci powiedzieć, j
                        > ak już będę wiedziała, czy to to.
                        Widzisz jak to jest!
                        Samookaleczenie skalpelem!!!
                        Zrób rtg jak go zobaczysz na zdjęciu to będziesz spokojna, że go masz.
    • polak_kr Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:24
      dlaczego ma nie przechodzić kontroli paszportowej?
      • pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:27
        No właśnie??????
      • polska_skansen_europy Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:29
        polak_kr napisała:

        > dlaczego ma nie przechodzić kontroli paszportowej?
        Dlatego ze przylatuje do Polski z Czech które sa krajem zrzeszonym w grupie
        Schengen i nie obowiazuje kontrola graniczna. Zapomniałes czy moze z Białorusi
        nadajesz?
        • pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:30
          A to sprytna baba!!!
          • polska_skansen_europy Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:33
            pipi-100 napisała:

            > A to sprytna baba!!!
            w czym sprytna przepraszam? ? ?
            • pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:34
              Wysil intelekt!!!
              • starduster Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:41
                Nie wymagaj od niego za wiele,jemu nie przyjdzie
                do móżdżka że jako obywatelka US powinna mieć wizę..
                • polska_skansen_europy Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 14:59
                  starduster napisał:

                  > Nie wymagaj od niego za wiele,jemu nie przyjdzie
                  > do móżdżka że jako obywatelka US powinna mieć wizę..

                  Zostały dosc dawno temu jednostronnie zniesione przez polskie władze dla
                  obywateli USA. Cos jeszcze masz madrego do powiedzenia ?
                  • pipi-100 Re: Powinna ją zgarnąć Straż Graniczna 14.08.09, 15:02
                    Nie już nic. Tylko podziwiać należy jej fanów, tak mało wymagających.
    • absbls Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:24
      [b]krewiblizna,Du bist ein Vollidiot!
    • mangold Zydzi jakos nie protestują 14.08.09, 14:32
      nie to co "prawdziwi Polacy"
    • krosta_na_dupie Za moich czasów Madonna była strasznym obciachem 14.08.09, 14:34
      I wstyd tego było słuchać. Mój polonista na wycieczce szkolnej w
      1992 roku zapytał, jakiej kasety słucham (wtedy nie było MP3 tylko
      walkmany), a słysząc, że Madonny, odrzekł: "dziecko, to nie
      podstawówka, ani technikum kolejowe, ani wiejska potupajka, tu jest
      liceum, tu się trzyma poziom" i dał mi kasetę z Jimmem Morisonem.
      Potem się tę pudernicę parodiowało na wycieczkach szkolnych, była
      obok muzyki z nurtu disco polo najwdzięczniejszym tematem żartów. Co
      tam odpadający nos Jacksona, lepsza jest pękająca żyłka na twarzy
      tej kobiety (?). A dziś młodzież bez wstydu na jej koncerty chodzi.
      Ten świat się kończy!
      • pipi-100 Re: Za moich czasów Madonna była strasznym obciac 14.08.09, 14:45
        I teraz jest obciachem!!! Została użyta tylko do prowokacji.
        • krosta_na_dupie To ja wolę Dodę 14.08.09, 14:59
          Repertuar ma marny, ale głos na tyle dobry, że nie fałszuje jak
          miauczący kot, którego dziecko ciągnie za ogon.
          • meerkat1 Re: To ja wolę Dodę 14.08.09, 15:02
            krosta_na_dupie napisała:

            > Repertuar ma marny, ale głos na tyle dobry, że nie fałszuje jak
            > miauczący kot, którego dziecko ciągnie za ogon.



            A z ważniejszych wiadomosci: Michael Jackson nadal nie żyje!
            • meerkat1 Re: To ja wolę Dodę 14.08.09, 15:05
              Cosik ten aeroplan sie zapodział. Całkosik jak ten rosyjski
              frachtowiec z cennym drewnem co go une ruskie znależć nie mogą.
          • swiety_76 Re: To ja wolę Dodę 14.08.09, 15:53
            > Repertuar ma marny, ale głos na tyle dobry, że nie fałszuje jak
            > miauczący kot, którego dziecko ciągnie za ogon

            Chyba na odwrót. Głos marny ale repertuar lepszy. Parę jej piosenek
            weszło do kanonu muzyki pop
    • piotrek20074 A po co ta sekciara kabalista 14.08.09, 14:38
      jedzie do niemieckiego obozu? Chyba nie po to aby oddać cześć
      Polakom?
    • dziadekksiadz Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:39
      DZIS Auschwitz jutro Trablinka a po jutrze pewnie wybierze sie do
      Sztuthoffu (z Haselhoffem).
      • krosta_na_dupie Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:43
        A po-pojutrze na Love Parade, jej to wszystko jedno. Baba ma w dupie
        i nas i ten obóz i drugą wojnę światową, a pomysł wycieczki do
        Oświęcimia pewnie jej agent podsunął, żeby to dobrze wypadło w CV.
        • lp.atezag.atzcop Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:44
          krosta_na_dupie napisała:

          > Baba ma w dupie i nas i ten obóz i drugą wojnę światową,

          Skąd wiesz, co Madonna ma w dupie?
          • pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:47
            Jak pójdziesz na koncert to ona na pewno swoją pupę pokaże więc sprawdzisz co
            ona w niej ma.
          • krosta_na_dupie Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 14:51
            Jak to podsumował jeden z dziennikarzy: "nie wiadomo, czy w dniu
            koncertu w ogóle będzie zdawała sobie sprawę, w jakim państwie
            akurat się znajduje". I to mówi wszystko. Ona bez agenta nie potrafi
            pewnie drogi do klozetu odnaleźć, tym bardziej nie skojarzy Polski,
            ani nie wymówi słowa "Oświęcim", bo wszyscy, nie wiedzieć czemu,
            nachalnie piszą "Auschwitz", mimo że chodzi o miasto w Polsce.
            • starduster Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:04
              Niezupełnie masz rację powinno się mówić Auschwitz
              i wtedy wiadomo że chodzi o niemiecki obóz koncentracyjny a nie o miasto Oświęcim...
              • delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:14
                Czy Wy możecie dać troszkę na luz, zamiast epatować taką marudną i zawistną mentalnością? Źle, że ktoś jest bardzo popularny i przyjeżdża, bo pewnie nie wie gdzie będzie, źle jak przyjeżdża mało popularny, bo ochłapy nam się dostają, a zasługujemy na więcej bo tak i już, źle, że przyjeżdża do Polski,albo obok Polski i do Polski nie przyjeżdża, źle że w tej Polsce wystąpi w niedzielę albo w święto albo w dzień pracujący ,albo w upał, albo w deszcz.

                I do tego jedna wielka paranoja "taaak, ona/on/oni na pewno robią to co robią aby nam dokopać! TAAAK!".

                Czy Wy się jeszcze umiecie z czegoś cieszyć?
                • pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:18
                  A kto powiedział, że M-mumia jest "bardzo popularna"? I dlaczego ma mnie to cieszyć?
                  • delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:24
                    Hm, zrób sondę na ulicy i zanotuj ilu zapytanych nie będzie znało piosenkarki o pseudonimie Madonna :) I nie - ilu będzie lubiło czy nie lubiło - ile osób będzie wiedziało, o kogo chodzi.

                    I wtedy wróć i będziemy dalej rozmawiać. (przynajmniej trochę Cię nie będzie i poprawi się tu średnia IQ na jakiś czas)

                    A o jej pozytywnej popularności może świadczyć ilość sprzedanych płyt (odsyłam do danych dostępnych na wiki chociażby), ilość tygodni na listach przebojów (wyobraź sobie, że ktoś jej słucha, takie, powiedziałabym, dzikie tłumy ludzi).I chociaż sama znam tylko jej single, bo słucham innej muzyki - nie będę deprecjonować jej popularności.
                    • delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:26
                      a cieszyć się nie musisz, za to pozwól innym się cieszyć, zamiast bawić się w dyktatora "ja mówię, że to jest złe, wszyscy macie uważać, że to jest złe".
                      • pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:33
                        Podziwiam takich jak ty i zastanawiam się w jakim was skansenie gustów
                        przechowano. Daj namiary to za odpłatnością odwiedzę!!!!!
                        • delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:38
                          troll mnie podziwia, popłakałam się ze wzruszenia :*

                          "skansen gustów"? Powiedz proszę, że nie piszesz "wierszy".. :)
                    • pipi-100 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:29
                      "powiedziałabym, dzikie tłumy ludzi"
                      Tak masz rację!!!!
                      Jak zwykle mnie bawisz.
                      • delphine85 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:35
                        czy to Pratchett pisał o tym, jak świadczy o człowieku używanie takiej ilości wykrzykników? Czy jeszcze ktoś przed nim? :)

                        Mój kochany rozpieszczony troll :*
                    • swiety_76 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 16:06
                      delphine85 napisała:

                      > Hm, zrób sondę na ulicy i zanotuj ilu zapytanych nie będzie znało
                      > piosenkarki o pseudonimie Madonna :)

                      Akurat ta Pania nazywa się Madonna Ciccone, to Madonna nie może być
                      pseudonimem Madonny.
                      Sporo osób myśli nadal, że Madonna wzięła sobie pseudonim Madonna
                      żeby szokować :D
                  • swiety_76 Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 16:01
                    > A kto powiedział, że M-mumia jest "bardzo popularna"? I dlaczego
                    > ma mnie to cieszyć?

                    Możesz się smucić że jest popularna.
                    Madonnie można dużo zarzucić ale napewno nie braku popularności.

                    Obok Celine Dion jest to obecnie jedyna wokalistka która może
                    wypełnić duże stadiony na trasie koncertowej (i to przy kosmicznych
                    cenach za bilety - nasze polskie 200/400 zł to przy cenach za
                    koncerty Madonny w innych krajach to tanio jak barszcz)

                    Jej ostatni album (HC) - który jest jej najgorszym albumem w
                    karierze jest jednocześnie najlepiej sprzedającym się kobiecym
                    albumem od 2008 roku.
              • krosta_na_dupie Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:15
                Obóz był hitlerowski, można powiedzieć "obóz koncentracyjny w
                Oświęcimiu", czyż nie?
                • starduster Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:23
                  Obóz był przede wszyskim niemiecki nazwa "hitlerowski""nazistowski"jest zacieraniem
                  opowiedzialności.Pytanie:ilu Niemców w czasie
                  IIWS nie popierało Hitlera?
                  Gdy losy wojny były przesądzone znalazło się
                  kilkunastu oficerów..ot co
                • tomxp Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:47
                  krosta_na_dupie napisała:

                  > Obóz był hitlerowski, można powiedzieć "obóz koncentracyjny w
                  > Oświęcimiu", czyż nie?

                  ************************************
                  droga krosto cokolwiek by sie nie powiedzialo...
                  szukasz dziory w calym
                  i tak zle
                  i tak nie dobrze

                  aha zlej baletnicy przeszkadza i rombek u spodnicy



            • tomxp Re: Madonno czarna madonno! 14.08.09, 15:43
              krosta_na_dupie napisała, miedzy innemi:

              tym bardziej nie skojarzy Polski,
              > ani nie wymówi słowa "Oświęcim", bo wszyscy, nie wiedzieć czemu,
              > nachalnie piszą "Auschwitz", mimo że chodzi o miasto w Polsce.

              ******************************
              droga krosto... na dupie
              ona przyjezdza odwiedzic byly niemiecki oboz koncentracyjny ktory nie ma nic
              wspolnego z mistem oswiecim. i polakami...
              patrz polskie obozy koncentracyjne
    • yanfhowah Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:59
      ,,I jak sie czuja CI CO TAK PROTESTOWALI PRZECIWKO JEJ KONCERTU,CZY
      odwiedziny w obozie zaglady tez uznaja za n i e s t o s o w n e..????
      • pipi-100 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:03
        Tylko dlaczego polskie wycieczki mają być oprowadzane innymi trasami?
        • tomxp Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:50
          pipi-100 napisała:

          > Tylko dlaczego polskie wycieczki mają być oprowadzane innymi trasami?

          &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
          droga pipi, bo zarzadzajacy obozem aushwitz uznali to za stosowne. myslisz ze
          ktos za tym stoi
          interweniuj
          emeuj
          skontaktuj sie z zarzadem i zglos protest
      • starduster Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:06
        "przeciwko jej koncertu"nie douczyli polskiego
        na łubiance?
      • krosta_na_dupie Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:07
        Nie mam nic do jej koncertu, choć to strata pieniędzy, bo ona na
        żywo wyje, a nie śpiewa, a fałsz jest nie do zniesienia, na
        szczęście nadrabiają chórki i tancerze, więc efekt jest do
        przełknięcia. Inną sprawą jest pokazówka wymyślona przez
        agenta "piosenkarki", czyli pomysł wypadu do Oświęcimia (a nie
        Auschwitz - to nie okupacja, piszmy po polsku!!!), co pewnie wiąże
        się także z jej sekciarstwem, ale trudno tę panią nazwać osobą
        szczególnie uduchowioną.
        • krosta_na_dupie Te, literat! 14.08.09, 15:53
          Myślałam, że użyłam w swoim poście słowa typu "dupa" (nick się nie
          liczy) i reagujesz jak pies Pawłowa, ale nie... Gdybyś był odrobinę
          inteligentniejszy od statystycznego kibica piłkarskiego,
          wiedziałbyś, że język jest narzędziem, które można dowolnie
          dostosowywać, i modelować. Rozumiem, że twoje niezrozumienie czyichś
          wypowiedzi najprościej było ci skomentować, że język jest
          nieodpowiedni? To odwracanie kota ogonem i nie sądzę, żebyś należał
          do związku obrońców czystości polszczyzny, bo sam piszesz
          nieskładnie, do tego obrażasz na lewo i prawo, jak tylko nie
          zgadzasz się z czyimiś poglądami.
    • fryzjer09 Madonna na ratunek 14.08.09, 15:02
      Maddona wysyla samolot rabinow aby zapobiec kolejny holocaust narodu wybranego..

      news.bbc.co.uk/2/hi/8196807.stm
      kennysideshow.blogspot.com/2009/08/crazy-rabbis-go-airborne-to-fight-off.html
      • euro-pa Re: Madonna na ratunek 14.08.09, 16:27
        cudenko, moze Doda miala racje, ze Tore pisali psychole?:)))
    • zwo3119 Auschwitz jest w Polsce? 14.08.09, 15:02
      To chyba chodzi w takim razie o polski obóz koncentracyjny.
      Bo w Polsce to ja znam Oświęcim i tam były hitlerowski (nie niemiecki) obóz.
      Kiedyś za pisanie tej nazwy po niemiecku wsadzali do więzienia. A dzisiaj się
      okazuje, że Auschwitz to polskie miasto. To i obóz musi być polski.
      Gratuluję histerii
      • krosta_na_dupie No właśnie, Oświęcim 14.08.09, 15:11
        A "Auschwitz" to nawet nie jest po angielsku, więc używanie tej
        niemieckiej nazwy to żadne umiędzynarodowienie ani ułatwienie, tylko
        kolejny krok, żeby nie mówić Poznań tylko Posen, a zamiast Wrocławia
        zwiedzać Breslau. Ja rozumiem, że nazwa polska trudna do wymówienia,
        ale trochę szacunku dla państwa, które się odwiedza by się należało.
        Zresztą, można odnieść wrażenie, że ona odwiedza Oświęcim niejako
        poza faktem, że tym samym odwiedza Polskę. To tak, jak lecieć na
        Kubę i zamknąć się w kurorcie tylko dla turystów, a całe otoczenie
        zostawić niezbadane. To przykre.
    • fryzjer09 lekarstwo na swinska grype 14.08.09, 15:08
      news.bbc.co.uk/2/hi/8196807.stm
    • roman337 PIS i RM, wyzywały Madone od 'Żydowicy"..pamiętam 14.08.09, 15:27
      Więc odwiedza Święte Miejsce dla Żydów.. To chyba normalne ?
      • sam_gaz PIS i RM, wyzywały Madone od 'Żydowicy"..pamiętam 14.08.09, 15:35
        też pamiętam...

        roman337 napisał:

        > Więc odwiedza Święte Miejsce dla Żydów.. To chyba normalne ?
    • czuly-wojtek Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:38
      A ja dziś jadę do Szczecina. Błagam, napiszcie o tym na czołówce!!!
    • gi-zi [...] 14.08.09, 15:41
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • gi-zi Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:42
      3miastoorg napisał:

      > Nie uważacie, że cały ten szum wokół koncertu Madonny, to akcja promocyjna? Te
      > organizacje "katolickie" są pewnie opłacone przez promotorów imprezy, by dymić.

      Zapewne ;-) jak z tel iPhone w Orange
      • sam_gaz J.Kaczynski dał też koncert.."jeszcze Wolska..." 14.08.09, 15:53

        www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate

        pl.youtube.com/watch?v=vqV5utrZL0I
    • kasiagod1 jakie to wzruszające oj, oj 14.08.09, 16:11
      pewnie od swoich żydowskich przyjaciół z Nowego Jorku dowiedziała
      się jak dużo żydowskich obywateli zostało zgładzonych w tym obozie,
      ale prawda jest taka, że tak naprawdę to w niemickim obozie
      Auschwitz więcej zostało zamordowanych Polaków niż Żydów, ale to się
      próbuje ukrywać.Kiedy Polacy byli już dawno ofiarami tego obozu, to
      obywateli żydowskich dopiero do tego obozu zwożono.Zresztą w tym
      obozie zostało zamrodwanych wielu, tysiące obywateli innych narodów:
      Greków, Jugosłowian, Norwegów, Finów, Francuzów, Belgów,Rosjan,
      Ukraińców itd. Polaków zwozono jako pierwszych i ich liczebnie było
      najwięcej dlatego, że ten obóz lezy na terytorium Polski i dlatego
      też, że Polacy prowadzili walkę z okupantem niemieckim, polskie
      podziemie było największe i najbardziej nieustępliwe, najbardziej
      zorganizowane w Europie, za swoją walkę Polacy byli karani śmiercią
      przez rostrzelanie lub wywożeni do tego jak ten obozu śmierci, wielu
      a może nawet tysiące polskich więżniów w Auschwitz to ludzie, którzy
      tam trafili właśnie za pomoc Żydom, za ich urywanie, ale tego
      napewno ta piosenkareczka zakichana nie wie.Jednym z przykładów jest
      duchowny katolicki, który trafił do Auschwitz za pomoc Żydom i tam
      zginął śmiercią głodową był Ojciec Maksymilian Kolbe.W zadnym kraju
      okupowanej Europy niemieccy naziści nie karali ludzi śmiercią za
      pomoc okazaną Żydom.Do tej pory nie ujawniono ile Polaków pozniosło
      śmierć za ukrywanie lub pomaganie obywatelom żydowskim, ale była ich
      masa, a teraz się bezczelnie oczernia Polaków i wyzywa od
      antysemitów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!Jakim prawem?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ci ludzie wcale nie
      musieli tego robić, ale robili, bo chyba życie jest ważniejsze niż
      jakaś tam kasa!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka