droga_mleczna_1
13.04.11, 15:07
Kocham Bieszczady i tę piosenkę od dawna. Byłam w nich i pisałam dawno o tym, to nie tajemnica.
Na tęczy pisane
Znowu dzisiaj byłam… tam na końcu świata
Kochać i poznawać w tych radosnych chwilach
Chociaż nie wierzyłam… czas pamięć załatał
Na ścieżkach wraz z Tobą za rękę chodziłam
Zapomniałam wszystko, pamięć figla płata
Na łące pachniało… dzwonkami, kolendrą
W słoneczne południe, w dzień babiego lata
Szliśmy zakochani pośród pól pamiętasz ?
Oddałam nie wiedząc Tobie cząstkę siebie
Czy znowu podzielić przyjdzie cudne chwile
Czas się dziś zatrzymał, chociaż zegar biegnie
Przemierzamy odległe… światy, kraje, mile
Gdy zatęsknię… wrócisz po czasie rozłąki
Wyślę listem tęczowym Tobie zaproszenie
Odczytaj i odpisz… na liściu poziomki…
Bym mogła mieć w Tobie wsparcie i marzenie
Od nowa pokocham kiedy wiosna majem
Wśród pachnących lasów, ogrodów i bzów
Rozwiń kolorową przędzę… i podaruj…
Bym się nie zgubiła na drodze wśród wzgórz

( To tylko wiersze i aż wiersze

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))