Dodaj do ulubionych

Anioły są całe zielone ...

13.04.11, 15:07
Kocham Bieszczady i tę piosenkę od dawna. Byłam w nich i pisałam dawno o tym, to nie tajemnica.

Na tęczy pisane

Znowu dzisiaj byłam… tam na końcu świata
Kochać i poznawać w tych radosnych chwilach
Chociaż nie wierzyłam… czas pamięć załatał
Na ścieżkach wraz z Tobą za rękę chodziłam

Zapomniałam wszystko, pamięć figla płata
Na łące pachniało… dzwonkami, kolendrą
W słoneczne południe, w dzień babiego lata
Szliśmy zakochani pośród pól pamiętasz ?

Oddałam nie wiedząc Tobie cząstkę siebie
Czy znowu podzielić przyjdzie cudne chwile
Czas się dziś zatrzymał, chociaż zegar biegnie
Przemierzamy odległe… światy, kraje, mile

Gdy zatęsknię… wrócisz po czasie rozłąki
Wyślę listem tęczowym Tobie zaproszenie
Odczytaj i odpisz… na liściu poziomki…
Bym mogła mieć w Tobie wsparcie i marzenie

Od nowa pokocham kiedy wiosna majem
Wśród pachnących lasów, ogrodów i bzów
Rozwiń kolorową przędzę… i podaruj…
Bym się nie zgubiła na drodze wśród wzgórz


https://i56.tinypic.com/rihsih.jpg
( To tylko wiersze i aż wiersze smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: Anioły są całe zielone ... 13.04.11, 16:48
      zmienilas "nick" Milky? To taka moda ostatnio....cool

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka