1zorro-bis 24.06.15, 07:37 takie oto elity zbiera wokol siebie PIS i nowy prezydent - elekt Duda. Az strach sie bac co bedzie w Polsce od jesieni..... wyborcza.pl/magazyn/1,145324,18143812,Upiory_demokracji_chcialyby_do_Polski.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:03 Zorro dla idiotów Zorro, czujesz obowiązek traktowania mnie że jestem bezdennie głupi (może) i wlepiasz prasówki bym się nieco podciągnął a nawet Ci dorównał? Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:07 o kurcze...... Sorry Kicho, zapomnialem ze Ty masz problemy z czytaniem wiecej niz dwoch linijek..... vidavil-125 napisał: > Zorro dla idiotów > > Zorro, czujesz obowiązek traktowania mnie że jestem bezdennie > głupi (może) i wlepiasz prasówki bym się nieco podciągnął a nawet Ci dorównał? Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:27 chyba lewa noga dzisiaj wstales.... Jak zwykle. To starosc? Odpowiedz Link
czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:40 Poza lewą nogą .... jest tam coś jeszcze. Zorro przekazujmy sobie takie ciekawostki. Tu art. dobrego dziennikarza.. Nie wszystko co wartościowe można samemu w krótkim czasie wyłapać. Tu jest natomiast moc wątków do naszej forumowej dyskusji. Jako stary/sterany na forach moderator mogę tylko pochwalić za wzorcową formę Twojej prezentacji wątku. Jest atrakcyjny tytuł, Jest link do art.. i jest Twój własny komentarz/stosunek do tematu. Dowiedziałem się z tego art. czym jest jedno ze stowarzyszeń "religijnych" (dziwnie nazwanych) które przysyła swoje wydawnictwa do czlonka mojej rodziny i od niego otrzymuje datki. Przekazałem mu wycinek (poniższy) z tego art. Powiedział mi - ...a widzisz ?... ....."Powstają dziś w Polsce dziesiątki ugrupowań podejmujących przeróżne krucjaty przeciw grzesznym, jak Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im ks. Piotra Skargi; w imię ochrony rodziny i obyczajów rozgłasza ono np., że homoseksualiści mają w zwyczaju jeść fekalia. Kuria krakowska wydała przed kilkoma laty oświadczenie, w którym odcina się od działań tej organizacji...." Odpowiedz Link
vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:46 Czuk napisał o Zorro Jest atrakcyjny tytuł, Jest link do art.. i jest Twój własny komentarz/stosunek do tematu. Czuk, gdzie Ty widzisz komentarz Zorro? Odpowiedz Link
czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:58 Tytuł wyżej .....nawiązuje do treści artykułu. Komentarz do art. ... który trzeba przeczytać, mogę Ci przesłać na priv .... jest trafny. Brzmi: ....."takie oto elity zbiera wokol siebie PIS i nowy prezydent - elekt Duda. Az strach sie bac co bedzie w Polsce od jesieni.." Odpowiedz Link
vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:41 głupota przypisana jest starości, ale jakież jest zdumienie starości gdy spotyka jeszcze większą głupotę dobiegającej starości. Odpowiedz Link
sorel.lina Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:58 Tym razem chyba oślepłam, bo głupoty tu nie widzę... Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:36 Sorellino, tak to jest jak sie swoich okularow z rana nie czysci. I Kicho zanim wstanie powinien to robic.... sorel.lina napisała: > Tym razem chyba oślepłam, bo głupoty tu nie widzę... Odpowiedz Link
czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:05 Nie są to myśli trafne, bo są po prostu nieprawdziwe. Cała historia wypełniona jest epokowymi dokonaniami starych ludzi tego dowodzi. PS. Gdyby zaś była to sarkastyczna satyra..... to rozumiem. Chyba jednak jest to rodzaj jakiegoś buntu i niezadowolenia z czegoś przeciw komuś. A już niewątpliwie objaw egoizmu, narcyzmu i braku tolerancji, może też wybujałej inteligencji. Odpowiedz Link
czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:35 Jak ci odpowiem - odpiszesz jak innym bywało .... "stary, głupi ...myślisz , że nie wiem ?" Ale zaryzykuję. Pytasz - odpowiadam. Cały wpis wątkowy ma - chwytliwy tytuł, krótki (zgodnie z zasadami forum) komentarz i link do artykułu. Wszystko jest niżej. Artykuł Osęki , cały , przeczytałem bo mam prenumeratę. Warto. Mogę Ci wyslać na priv . Pozdrawiam lity......i PIS 1zorro-bis 24.06.15, 07:37 Odpowiedz takie oto elity zbiera wokol siebie PIS i nowy prezydent - elekt Duda. Az strach sie bac co bedzie w Polsce od jesieni.....smirk wyborcza.pl/magazyn/1,145324,18143812,Upiory_demokracji_chcialyby_do_Polski.html Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:35 Kicho....masz juz rozdwojenie jazni? I glupota mowi do glupoty? Kurcze...... Jakes moze male tete a tete by Ci sie przydalo. Do Paryza sie nie wybierasz? vidavil-125 napisał: > głupota przypisana jest starości, > ale jakież jest zdumienie starości gdy spotyka jeszcze większą głupotę > dobiegającej starości. Odpowiedz Link
vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:43 Zorro Sądziłem że w głupocie stanowię dla Ciebie jakąś konkurencję Jak widzę zawłaszczyłeś sobie głupotę i konkurencji nie znosisz Odpowiedz Link
czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:51 Dopieszczamy to forumowe dziecko. Nie wiem jak się odpłaci. Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 15:23 Kicho.....a ja mam do Ciebie takie prywatne pytanie: w kierym miejscu masz chopie na gowie boloki, he? vidavil-125 napisał: > Zorro > Sądziłem że w głupocie stanowię dla Ciebie jakąś konkurencję > Jak widzę zawłaszczyłeś sobie głupotę i konkurencji nie znosisz Odpowiedz Link