Dodaj do ulubionych

Elity......i PIS

24.06.15, 07:37
takie oto elity zbiera wokol siebie PIS i nowy prezydent - elekt Duda.
Az strach sie bac co bedzie w Polsce od jesieni.....smirk
wyborcza.pl/magazyn/1,145324,18143812,Upiory_demokracji_chcialyby_do_Polski.html
Obserwuj wątek
    • vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:03
      Zorro dla idiotów

      Zorro, czujesz obowiązek traktowania mnie że jestem bezdennie
      głupi (może) i wlepiasz prasówki bym się nieco podciągnął a nawet Ci dorównał?
      • 1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:07
        o kurcze......smirk
        Sorry Kicho, zapomnialem ze Ty masz problemy z czytaniem wiecej niz dwoch linijek.....big_grinbig_grinbig_grin
        vidavil-125 napisał:

        > Zorro dla idiotów
        >
        > Zorro, czujesz obowiązek traktowania mnie że jestem bezdennie
        > głupi (może) i wlepiasz prasówki bym się nieco podciągnął a nawet Ci dorównał?
        • vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:14
          Wstydu se oszczędź
          • 1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:27
            chyba lewa noga dzisiaj wstales....big_grin
            Jak zwykle. To starosc?big_grin
            • czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:40
              Poza lewą nogą .... jest tam coś jeszcze.

              Zorro przekazujmy sobie takie ciekawostki. Tu art. dobrego dziennikarza..
              Nie wszystko co wartościowe można samemu w krótkim czasie wyłapać.
              Tu jest natomiast moc wątków do naszej forumowej dyskusji.
              Jako stary/sterany na forach moderator mogę tylko pochwalić
              za wzorcową formę Twojej prezentacji wątku. Jest atrakcyjny tytuł,
              Jest link do art.. i jest Twój własny komentarz/stosunek do tematu.

              Dowiedziałem się z tego art. czym jest jedno ze stowarzyszeń "religijnych"
              (dziwnie nazwanych) które przysyła swoje wydawnictwa do czlonka
              mojej rodziny i od niego otrzymuje datki. Przekazałem mu wycinek
              (poniższy) z tego art. Powiedział mi - ...a widzisz ?...

              ....."Powstają dziś w Polsce dziesiątki ugrupowań podejmujących przeróżne krucjaty przeciw grzesznym, jak Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im ks. Piotra Skargi; w imię ochrony rodziny i obyczajów rozgłasza ono np., że homoseksualiści mają w zwyczaju jeść fekalia. Kuria krakowska wydała przed kilkoma laty oświadczenie, w którym odcina się od działań tej organizacji...."


              • vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:46
                Czuk napisał o Zorro Jest atrakcyjny tytuł,
                Jest link do art.. i jest Twój własny komentarz/stosunek do tematu.


                Czuk, gdzie Ty widzisz komentarz Zorro?
                • czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:58
                  Tytuł wyżej .....nawiązuje do treści artykułu.
                  Komentarz do art. ... który trzeba przeczytać, mogę Ci przesłać na priv .... jest trafny. Brzmi:
                  ....."takie oto elity zbiera wokol siebie PIS i nowy prezydent - elekt Duda.
                  Az strach sie bac co bedzie w Polsce od jesieni.."
            • vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:41
              głupota przypisana jest starości,
              ale jakież jest zdumienie starości gdy spotyka jeszcze większą głupotę
              dobiegającej starości.
              • sorel.lina Re: Elity......i PIS 24.06.15, 08:58
                Tym razem chyba oślepłam, bo głupoty tu nie widzę...
                • 1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:36
                  Sorellino, tak to jest jak sie swoich okularow z rana nie czysci. I Kicho zanim wstanie powinien to robic....big_grin
                  sorel.lina napisała:

                  > Tym razem chyba oślepłam, bo głupoty tu nie widzę...
              • czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:05
                Nie są to myśli trafne, bo są po prostu nieprawdziwe.
                Cała historia wypełniona jest epokowymi dokonaniami starych ludzi tego dowodzi.

                PS. Gdyby zaś była to sarkastyczna satyra..... to rozumiem.
                Chyba jednak jest to rodzaj jakiegoś buntu i niezadowolenia z czegoś przeciw komuś.
                A już niewątpliwie objaw egoizmu, narcyzmu i braku tolerancji, może też wybujałej inteligencji.
                • vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:21
                  ????????
                  Do czego ta opinia?
                  • czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:35
                    Jak ci odpowiem - odpiszesz jak innym bywało .... "stary, głupi ...myślisz , że nie wiem ?"
                    Ale zaryzykuję. Pytasz - odpowiadam.

                    Cały wpis wątkowy ma - chwytliwy tytuł, krótki (zgodnie z zasadami forum) komentarz i link do artykułu.
                    Wszystko jest niżej. Artykuł Osęki , cały , przeczytałem bo mam prenumeratę. Warto. Mogę Ci wyslać na priv . Pozdrawiam

                    lity......i PIS
                    1zorro-bis 24.06.15, 07:37 Odpowiedz
                    takie oto elity zbiera wokol siebie PIS i nowy prezydent - elekt Duda.
                    Az strach sie bac co bedzie w Polsce od jesieni.....smirk
                    wyborcza.pl/magazyn/1,145324,18143812,Upiory_demokracji_chcialyby_do_Polski.html
              • 1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:35
                Kicho....masz juz rozdwojenie jazni? I glupota mowi do glupoty?
                Kurcze......smirk
                Jakes moze male tete a tete by Ci sie przydalo.
                Do Paryza sie nie wybierasz?big_grin
                vidavil-125 napisał:

                > głupota przypisana jest starości,
                > ale jakież jest zdumienie starości gdy spotyka jeszcze większą głupotę
                > dobiegającej starości.
                • vidavil-125 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:43
                  Zorro
                  Sądziłem że w głupocie stanowię dla Ciebie jakąś konkurencję
                  Jak widzę zawłaszczyłeś sobie głupotę i konkurencji nie znosisz
                  • czuk1 Re: Elity......i PIS 24.06.15, 09:51
                    Dopieszczamy to forumowe dziecko. Nie wiem jak się odpłaci. smile
                  • 1zorro-bis Re: Elity......i PIS 24.06.15, 15:23
                    Kicho.....a ja mam do Ciebie takie prywatne pytanie: w kierym miejscu masz chopie na gowie boloki, he?big_grin
                    vidavil-125 napisał:

                    > Zorro
                    > Sądziłem że w głupocie stanowię dla Ciebie jakąś konkurencję
                    > Jak widzę zawłaszczyłeś sobie głupotę i konkurencji nie znosisz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka