Dodaj do ulubionych

Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach....

09.09.07, 19:11
sie odezwac.... surprised
Obserwuj wątek
    • iguana1978 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 19:40
      brawo za odwagę big_grin
      • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:21

oh, nawet sie dziwie, skad u mnie taka odwaga????
        • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:24
          Wszyscy się juz zapewne szykują do jutrzejszego dnia ...pracowitegowink
          trzeba się odpowiednio nastawić psychicznie na te 5 dni smile
          dobry wieczórsmile
          • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:27

Dobry wieczorsmile

Pewnie masz racje, Moniu smile
            • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:27
              Też nie mialbym nic przeciwko pracy w domusmile
              tylko czy ja bym się umiala zmobilizowac do pracysmile
              • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:34
                To bardzo trudne...ale jezeli trzeba...to nawet wychodzismile))
                • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:48
                  I tak jestem chyba uzależniona ciut od netu...a jakbym pracowala w
                  domu to chyba nałóg by sie pogorszył...wink
                  • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:56
                    Mozna przez to cwiczyc silna wole...smile
                    • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 21:58
                      O to cos dla mniesmile
                      taki trening by mi sie przydalsmile
                      • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 22:04
                        Codziennie dluzej bez netu i zajac sie czyms innym, co Ci sprawia taka sama
                        radosc? np. czytac interesujaca ksiazke? smile)
                        • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 22:12
                          W domu raczej mało siedzę przed kompem ale w pracy z racji
                          wykonywanej pracy siedzę 8 godz. i jak sie nudze to co
                          robię?...net smile
                          • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 22:15
                            Dobre smile)
                            • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 22:19
                              No kurcze nie bardzo właśniewink
                              • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 09.09.07, 22:22
                                mozesz tez polowac na muchy.....albo komarysmile)
                                • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 09:00
                                  Dzień dobrysmile
                                  i skończyła się moja laba wink szefowa wróciła z urlopu zatem nie wypada siedzieć
                                  w neciewink
                                  ale tu jak widzę bez zmian...sad
                                  Kochani śpicie jeszcze? wink
                                  • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 10:12
                                    Hej Kurczaczku
                                    Jesli spojrzeć na ubrane ciało,otwarte oczy i fakt pobytu w pracy to
                                    można uznać że nie śpię.Ale jest nieco inaczej-śpi jeszcze chyba mój
                                    umysłwink
                                    Po "ciężkim" weekendzie trudno powrócić do rzeczywistości,zwłaszcza
                                    jak nadrabia się braki sennewink
                                    Co słychać?
                                    • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 10:25
                                      Olaboga smile witaj Maleństwosmile)))
                                      wiesz...ja mam tak ostatnio codziennie...ledwo wstaję z ciepłego łóżeczkawink
                                      po ciężkim weekendzie powiadasz...hmmm czyżby gołąbeczki sie spotkały?winki
                                      intensywnie gruchaływink))
                                      u mnie...cóż...fajnie byłby sie spotkać i poplotkowaćsmile
                                      jeszcze gdybyśmy sie zgrały jakoś z Kingąsmile ale wiem że to tak realne jak to ze
                                      wygram w lottowink))
                                      • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 10:32
                                        Monniczku
                                        Gołąbeczki się spotkały ale pracowały więc czasu na relaks nie byłosmile
                                        Zajechaliśmy na Kresy z piątku na sobotę o 3 nad ranem,potem sobota
                                        w pubie do rana a w niedziele powrót do Łodzi(też około 3 rano czyli
                                        w poniedziałek).Ale muszę Ci powiedzieć że nie tylko ja jechałam na
                                        lubelskie tereny...Mamy nowe gołąbeczki,które bardziej gruchają niż
                                        my z Wedlem.Zgadnij kto?Podpowiem: komandos romantyk i
                                        zołza,psiapsiółasmile
                                        Jeśli się nic nie zmieni to za tydzień (to weekend 23-24)
                                        przyjedziemy z moim kochanym do Warszawy.Poszwędac się po Ikei
                                        troszkę,a potem mogłybyśmy się zobaczyć.Może i nowe"gołąbki" będą
                                        akurat na weekend w łodzi to byśmy zabralismileCo Ty na to?
                                        • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 10:37
                                          To jestem mile zaskoczonawink))
                                          supersmileciesze się...bo bardzo polubiłam Twoją psiapsiółęsmile))
                                          co do weekendu 22-23 napisze Ci @ smile))
                                          • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 10:46
                                            Powiem Ci szczerze że czułam się jak kat kiedy musiałam powiedzieć
                                            im:"Iwonka wsiadaj,jedziemy już".Pamiętam jak to było trudno kiedy
                                            my na początku się rozstawaliśmy z Wedlem.Nienawidziłam autobusów
                                            PKS bo mi zabierały facetasmile
                                            No ale wygląda na to że nasze gołąbeczki jeszcze nie raz będą się
                                            smucić rozstaniem i cieszyć chwilą ze sobąsmileObydwoje zasłużyli na
                                            szczęście i jak się na nich patrzy to widać że sobie je dająsmileOj
                                            chyba szybciej na ich weselichu się pobawimy niż na moimwink

Czekam na mailika zatemsmileTen termin to też jeszcze nic na
                                            100%.Niestety własna firma Wedla oznacza m.in. to że nigdy nie można
                                            nic zaplanować spokojnie...No ale postaramy się być.

A czy w Twoim serdu jakaś wiosna zagościła?
                                            Co z naszym wspólnym koleżką-dyplomatą?
                                            • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 11:46
                                              Nasmarowałam już @ smile
                                              proszę o wyrozumiałośćwink
                                              Kolega dyplomata rozmył sie we mglewink
                                              ale chyba Cię to nie zaskakujewink
                                              • hobbit69 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 13:07
                                                oj Moniczko
                                                • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 13:20
                                                  hobbit69 napisał:

> oj Moniczko

Słucham Hobbitkusmile))
                                              • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 13:09
                                                Ja też nasmarowałam conieco na @smile
                                                Starałm się być wyrozumiała choć lanie Ci się należy!wink
                                                Dyplomaci tak mają że się rozmywają po zakończeniu"kadencji"wink
                                                Nic chyba mnie już nie zaskoczysmileNo chyba że Wedel się oświadczy to
                                                i owszemwinkhehe
                                                • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 13:21
                                                  Już przeczytałam Kochanasmile
                                                  dziękuję za garść nowin i wyrozumiałośćsmile

Od razu wiedziałaś że tak tak będzie z dyplomacjawink
                                                  znasz mnie już troszkęwink
                                                  • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 13:24
                                                    Proszę uprzejmie bardzosmile

Ano znam,znam...i nic się nie różnisz (jesli chodzi o wymagania
                                                    wobec gatunku męskiego)ode mniesmileMoże dlatego wiedziałam...smile
                                        • khinga Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 17:52
                                          analityczka napisała:

> Monniczku
                                          > Gołąbeczki się spotkały ale pracowały więc czasu na relaks nie byłosmile
                                          > Zajechaliśmy na Kresy z piątku na sobotę o 3 nad ranem,potem sobota
                                          > w pubie do rana a w niedziele powrót do Łodzi(też około 3 rano czyli
                                          > w poniedziałek).Ale muszę Ci powiedzieć że nie tylko ja jechałam na
                                          > lubelskie tereny...Mamy nowe gołąbeczki,które bardziej gruchają niż
                                          > my z Wedlem.Zgadnij kto?Podpowiem: komandos romantyk i
                                          > zołza,psiapsiółasmile
                                          > Jeśli się nic nie zmieni to za tydzień (to weekend 23-24)
                                          > przyjedziemy z moim kochanym do Warszawy.Poszwędac się po Ikei
                                          > troszkę,a potem mogłybyśmy się zobaczyć.Może i nowe"gołąbki" będą
                                          > akurat na weekend w łodzi to byśmy zabralismileCo Ty na to?

Łoooo matkoooo wink)))) jednak miejsca obok siebie w Wawce zrobiły swojewink)czy ja
                                          dobrze kojarzę?
                                          • khinga Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 11.09.07, 18:02
                                            już doczytałam...wink)
                                            cieszę się, że nasz komandos wreszcie jest szczęśliwysmile)
                                          • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 09:07
                                            Nie wiem co doczytałaśwink Ale nie o Tygrysy chodziło.Moja zołzowata
                                            psiapsióła znana tu jest raczej jako Nowinka28smileMusimy koniecznie
                                            się spotkać bo jesteś do"tyłu"Moja Drogawink
                                            • khinga Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 11:30
                                              Doczytałam, że nie o Tygrysy się rozchodziwink a o Twą przyjaciółeczkęsmile)
                                              Oj trzeba by było sie spotkać...ale kiedy? Myślę, że nadejdzie odpowiedni czassmile
                                              • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:05
                                                Czas podobno jest zawsze odpowiedni tylko go nie ma zwyczajnie
                                                zbytnio wolnegosmile
                                                Niedługo będzie rocznica naszego spotkaniawink
                                                • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:08
                                                  Witajciesmile)
                                                  zatem niepowtarzalna okazja do spotkaniasmile)
                                                  • sefdzi Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:23
                                                    co za ludzie zaczynają od pustki,
                                                    a kończą na rocznicach i spotkaniu...

fakt spotkanie rozwiewa pustkę,
                                                    jakiś związek jest...
                                                  • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:28
                                                    Bardzo trafna konkluzjawink
                                                    zazwyczaj watek zaczyna się na zgoła inny temat niż kończy..wink
                                                    chyba powinnam napisać odwrotnie: watek kończy się na zgoła inny temat niż w
                                                    tytulewink
                                                    aż dziw ile się może w życiu zmienić w ciągu roku...
                                                  • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:31
                                                    Sefdzi pisz prosze, pisz...bo lubie Ciebie czytac....na blogusmile
                                                  • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:45
                                                    tini_1 napisała:

> Sefdzi pisz prosze, pisz...bo lubie Ciebie czytac....na blogusmile
                                                    >

Ja już wcześniej wystosowałam petycję ale bez skutkusad
                                                    to Mu się powiększa grono wielbicielek...twórczości oczywiściewink)
                                                  • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 15:00
                                                    monnia3 napisała:

>
                                                    >
                                                    > Ja już wcześniej wystosowałam petycję ale bez skutkusad
                                                    > to Mu się powiększa grono wielbicielek...twórczości oczywiściewink)

Mea culpa...smile
                                                    ciesze sie Sefdzi że piszesz znów na swoim blogu...smile
                                                    czy aby wpisac komentarz musze się zalogowac jakoś na blogu?sad
                                                    nie moge nic nasmarować ...chyba ze tak ma pozostaćwink
                                                  • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 22:22
                                                    monnia3 napisała:

> tini_1 napisała:
                                                    >
                                                    > > Sefdzi pisz prosze, pisz...bo lubie Ciebie czytac....na blogusmile
                                                    > >
                                                    >
                                                    > Ja już wcześniej wystosowałam petycję ale bez skutkusad

przeciez pisze dalej...smile)

> to Mu się powiększa grono wielbicielek...twórczości oczywiściewink)

Jestem ciekawa i zagladam czasem do zakamarkow nickowych......czasem mozna cos
                                                    odkryc smile))
                                                  • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 22:39
                                                    tini_1 napisała:
                                                    > przeciez pisze dalej...smile)
                                                    >

Nie przeczytałaś nastepnego mojego postuwink
                                                    było to niedopatrzenie z mojej strony smile
                                                  • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 22:41
                                                    No tak, zgadza sie....sorrysmile))
                                                    Mozemy miec nadzieje, ze sobie dalej poczytamy...smile)
                                                  • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 22:45
                                                    tini_1 napisała:

> No tak, zgadza sie....sorrysmile))
                                                    > Mozemy miec nadzieje, ze sobie dalej poczytamy...smile)

No baaa... nadzieję wręcz należy miećwink))
                                                    ale ciii...nie zapeszajmywink
                                                  • tini_1 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 23:11
                                                    Teraz to on juz napewno slodko spi...co i ja zaraz uczynie...dobrej nocki Moniusmile))
                                                  • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:40
                                                    Wiesz Kurczaczku że zebrac towarzystwo w jednym czasie,nawet jeśli
                                                    termin ustalony jest p[ół roku wcześniej,to zadanie arcy trudne.
                                                    No niestety.Wiecznie komuś coś wypada tuż przed spotkaniem.
                                                  • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:43
                                                    Zdaję sobie z tego doskonale sprawę...ale wiem tez że jeśli się czegoś naprawdę
                                                    chce to nic nie jest w stanie przeszkodzić..wink))
                                                    mam nadzieję że jeszcze w tym roku sie spotkamysmile)
                                                  • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 14:55
                                                    Też mam taką nadzieję że się spotkamy.Dla mnie to nie problem,jak
                                                    się umawiam to jestem.Nawet mimo braku czasu wiecznego.
                                                  • monnia3 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 15:05
                                                    Wiem Kochana ze na Tobie mogę zawsze polegaćsmile)
                                                    ciekawe czy możliwy byłby październikowy termin spotkania...smile
                                                  • analityczka Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 15:33
                                                    Myśle Monniuś że trzeba rzucić termin.Kto będzie to będzie i finiszsmile
                                                    Ja pewnie taksmile
                                                • khinga Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 12.09.07, 18:44
                                                  analityczka napisała:

> Czas podobno jest zawsze odpowiedni tylko go nie ma zwyczajnie
                                                  > zbytnio wolnegosmile
                                                  > Niedługo będzie rocznica naszego spotkaniawink

Jak ten czas szybko mija....pamiętam, jakby to było wczoraj, jak Monia
                                                  przyjechała po mnie swoją zieloną strzałąwink))) nie mogłyśmy sie nagadaćsmile)
    • skorpionica11 Re: Puuuuuuuustki tutaj!!!!!!!!!!!, ze az strach. 13.09.07, 08:42
      czyzby wszyscy jeszcze spali

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka