Dodaj do ulubionych

Prawdą w oczy

16.03.20, 12:41
Prawdą w oczy władzy i nam wszystkim rzucił dr Dawid Ciemięga z Tychów, znany z walki z ruchami antyszczepionkowymi.

Brawo za odwagę, doktorze!

- To będzie test systemu opieki medycznej, którego ten kraj za nic w świecie nie zda. Nawet jak nie było pandemii to brakowało już wielu rzeczy, w tym wolnych miejsc z respiratorami. To był problem przed koronawirusem, ale kogo to interesowało. Słyszeliście wcześniej o tym, że ludzie umierają bo brakuje sprzętu, personelu itd ? A umierali.

- Teraz się dopiero okaże, jak kończy się pompowanie pieniędzy we wszystko, co ludziom najmniej potrzebne, w propagandę, Rydzyka, kościoły, F16, pomniki, świątynie, luksusy, a nie zabezpiecza się należycie obywateli i realnych potrzeb. Wiele z tych potrzeb od lat zabezpieczał Owsiak, tylko dzięki sprzętom od Owsiaka, wiele wcześniaków żyje. Facet uratował setki dzieci, a władza na niego pluje.
Proszę Państwa, proszę śledzić komunikaty Główny Inspektorat Sanitarny, doktor Pinkas ciężko pracuje, to jest bardzo rzetelny facet, którego znam osobiście. Wielu lekarzy narażać będzie dla was swoje życie, zdrowie i swoje rodziny. Ci którzy na nas pluli, donosili, wyzywali od morderców, teraz zobaczą kto ratuje zdrowie i życie ludzi w prawdziwym świecie, nie na FB.
To nie znachorzy będą się narażać, oni pouciekają, zostaną lekarze, pielęgniarki, ratownicy, diagności, panie w rejestracji, wszyscy pracownicy placówek medycznych. Świat walczy z pandemią, zamykane są placówki w przestrzeni publicznej, a w Polsce ? Setki ludzi się gromadzi w kościołach, co jest zaprzeczeniem wszelkiemu rozsądkowi.

- Minister Nauki Jarosław Gowin powiedział, że kościoły to "szpitale dla duszy" i nie możemy nikomu nic narzucać. Oczywiście, wolność religii, modlitwa nas uzdrowi itd. Także, powodzenia Polsko z takimi politykami, wybraliście geniuszy. Nasi liderzy powinni w końcu zacząć racjonalnie myśleć, słuchać ekspertów, naukowców, co jest ważne na świecie, a nie zajmować się głupotami i walką o władzę, bo co teraz z tego mają ?

Ja myślałem, że to da do myślenia oszustom, oszołomom, antyszczepionkowcom, ale ludzie zamiast zacząć myśleć, brną w teorie spiskowe, w głupoty. Jak widać, prawdziwą plagą jest zwykła głupota, która ten świat już zniszczyła i wykończy go do końca.

Proszę Państwa, proszę unikać tłumów, nie chodzi o to, żeby się zabarykadować w domu, ale unikać jeśli możecie.
Pamiętajcie, że to wciąż choroba będąca dużym zagrożeniem dla ludzi starszych. Osoby młodsze w większości przechodzą ją łagodnie. Mimo już globalnej paniki, to wciąż nie epidemia eboli. Osobiście i szczerze uważam, że ta pandemia to lekcja dla ludzkości od matki natury. Niestety ludzie nie nauczyli się niczego z pierwszej i drugiej wojny światowej, z całej historii niczego się nie nauczyli, z tego też lekcji na długo nie wyciągną.

/źródło: Dziennik Zachodni/
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Prawdą w oczy 16.03.20, 12:47
   BISKUP RZYMSKOKATOLICKI NAMAWIA WIERNYCH DO ROZNOSZENIA WIRUSA - SKŁADAMY ZAWIADOMIENIE O PRZESTĘPSTWIE

   Nie lękajcie się sięgać po wodę święconą. Nie proście o komunię świętą na rękę, przyjmujcie ją z rąk kapłana prosto do ust. Z takimi słowami - wbrew zaleceniom Episkopatu Polski - i wbrew zasadom antyepidemicznym zwrócił się do wiernych w niedzielę abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński.

   BISKUP Z PREMEDYTACJĄ NAMAWIAŁ LUDZI DO ZŁEGO

   Dzięga nie tylko nie starał się chronić wiernych przed epidemią koronawirusa, lecz wmawiał im wręcz, że ogólnodostępna w kościołach woda święcona nie jest zagrożeniem, podobnie jak przyjmowanie komunii świętej z rąk kapłana do ust.

   SKŁADAMY ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA PRZEZ BISKUPA

   Podstawą tego działania będą następujące przepisy:

   Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego
   § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
   1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej"
   podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

   Działanie tego biskupa zagraża nam wszystkim, przecież zarażeni w kościele wyjdą z niego i będą roznosić zakażenie na tysiące niewinnych ludzi.

   Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka