Dodaj do ulubionych

Mam dylemat

21.03.20, 12:22
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/90053936_1141150339556284_7582538631059865600_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=L3RbcbvmemAAX_w8aiM&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=7&oh=038186d3442c799a236586bb72d20f14&oe=5E9CF0BE
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: Mam dylemat 21.03.20, 14:19
      Najlepiej jest w kuchni, wszedzie blisko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka