chotomow72
28.03.05, 17:17
witam,
troche mnie nie bylo, ale juz pisze, co sie stalo.
a) przezylem kolejne wlamanie do domu, zlodzieje znow wyczyscili mi dom w 6 tygodni po
poprzednim wlamaniu. Ta sama technika, ci sami ludzie. O tym, ze Policja "nie poradzi" raczej
szkoda pisac.
b) zainteresowanych mieszkancow Chotomowa zapraszam w sobote, 1 kwietnia, do mnie do domu. o
godz 12.00 naszym godziem bedzie Wojt Gminy Jablonna, jego zastepca oraz szefowie policji z
Jablonnej. Moze tam dowiemy sie, co ci panowie zamierzaja.
c) i najwazniejsza czesc postu:
ZAPLACE 30.000 ZL NAGRODY DLA OSOBY, KTORA DOPROWADZI LUB WSKAZE ZLODZIEI, KTORZY
OBROBILII PO RAZ KOELJUNY MOJ DOM. GWARANTUJE ANONIMOWOSC ORAZ NATYCHMIASTOWA
WYPLATE PIENIEDZY PO POJMANIU ZLODZIEI. SZUKAMY 3-4 OSOB, LAT OKOLO 20-24. DWA
SAMOCHODY, Z CZEGO JEDEN TO FIAT 126P. PRACUJA W SPORTOWYM OBUWIU, MAJA PRZY SOBIE
REKAWICZKI OGRODNICZE ORAZ NARZEDZIE TYPU DLUTA/SRUBOKRETY. WIECZORAM KRECA SIE PO
OKOLICY, WIEC ICH ZLAPANIE JEST KWESTIA CZASU.
PO KAZDYM KOLEJNYM WLAMANIU PODNIOSE CENE ZA ZLAPANIE O KOLEJNE 30.000 ZL.
TERAZ DO ZLODZIEI: PUBLICZNIE OSTRZEGAM, ZE NASTEPNYM RAZEM WEJDZIECIE DO MOJEGO DOMU
NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC. WASZA NASTEPNA WIZYTA BEDZIE POWAZNIE BRZEMIENNA W
SKUTKI - SKORO POLICJA I OCHRONA NIE ODSTRASZAJA WAS OD KOLEJNYCH WLAMOW, TERAZ KOLEJ
NA MOJE DZIALANIA.
zainteresowani wiedza, jak mnie znalezc, pozdrawiam,
Marcin Mizgalski