02.08.06, 11:11
www.sphyzne.itl.pl/dziwne3.html
wszystko jest proste jak się wydaje :o)
ale karty mnie zagięły... wytłumaczcie mi jak to działa ? proszę , proszę ...
;o))))
Obserwuj wątek
    • aganiok32 Re: zagwozdka 02.08.06, 11:24
      bardzo łatwe, znikają wszystkie pierwotne karty
      • ralphie Re: zagwozdka 02.08.06, 12:06
        W Danii naprawdę nie ma niebieskich irysów???? ;)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka