w.iwo 02.08.06, 11:11 www.sphyzne.itl.pl/dziwne3.html wszystko jest proste jak się wydaje :o) ale karty mnie zagięły... wytłumaczcie mi jak to działa ? proszę , proszę ... ;o)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aganiok32 Re: zagwozdka 02.08.06, 11:24 bardzo łatwe, znikają wszystkie pierwotne karty Odpowiedz Link Zgłoś
ralphie Re: zagwozdka 02.08.06, 12:06 W Danii naprawdę nie ma niebieskich irysów???? ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś