z_oddali 24.03.10, 13:34 ze spotkania na mieście. Pogoda cudowna, wspaniała. Postuluję skrócenie dnia pracy do max. 4 godzin przy zachowaniu pełnego wynagrodzenia, of course Ktoś za? Ktoś przeciw? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marijola1 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:37 Jestem za juz dawno,ale nikt mnie nie slucha!!!!!!! Odpowiedz Link
17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:38 spotkanie udało sie? pogoda cudna, cieplutko, słoneczko grzeje. ale siedze w chacie, głowa pęka, katar, kaszel. całą zimę nie chorowałam, dopadło mnie właśnie teraz, na wiosnę jestem za tym, żeby na okres wiosenno-letni skrócić czas pracy o połowę Odpowiedz Link
z_oddali Re: Wróciłam 24.03.10, 13:42 Spotkanie OK, Lipcowa, to niedobrze. Lekarstwa, ciepły kocyk i prędko zdrowieć Odpowiedz Link
dunajec1 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:52 Tez jestem za tym zeby skrocic, a nawet przeciw tez. Odpowiedz Link
17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:56 leżę w łóżku, musze wyzdrowieć, bo w sobote musze umyć 8 dużych okien i 2 małe Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:11 A kurujesz sie? Masz miodzik, cytrynke, sok malinkowy i takie tam? Odpowiedz Link
17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:15 wszystko mam, nawet gripex i polopirynę S dziękuję za troskę Odpowiedz Link
leziox Re: Wróciłam 24.03.10, 14:18 Tylko zywego kaloryfera przytulonego do dupci brak,co jak wiadomo zwieksza podatnosc na zimno zwlaszcza wiosna Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:18 Lepsza jest Słonko aspirynka żeby sie wypocić I okien bym w weekend jeszcze nie myła - bo się od nowa załatwisz! Okna nie zajac - nie uciekną - ja tak zawsze soboe powtarzam jak mam w planie je myć No przeciez wiadomo, że ja jestem troskliwa!!! Odpowiedz Link
17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:21 kurcze, no to nie mam kiedy, chyba, że w wielki Piatek Odpowiedz Link
z_oddali Re: Wróciłam 24.03.10, 14:22 Lipiec, porzuć te okna, nie warto marnować zdrowia. Leziox, no cóż nie zawsze żywy kaloryfer jest... najlepszy Odpowiedz Link
leziox Re: Wróciłam 24.03.10, 14:25 Jest,tylko nie zawsze ma sie pod reka odpowiedni kaloryfer niestety.A modeli standartowych wszedzie pelno. Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:29 Jak to żywy kaloryfer nie jest najlepszy!!! Pewno, że jest! Zwłaszcza jak sie czai za pleckami Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:37 A jak! Wiem, gdzie umiescić kaloryfer i jak go rozruszać, żeby grzał odpwoiednio! Odpowiedz Link
z_oddali Re: Wróciłam 24.03.10, 14:34 Leziox, tu pisze o jakiejś wersji typu full Ale to chyba tylko w Erze Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:39 Zapewniam Cie, ze umieszczenia kaloryfera we własciwym miejscu to wersja standard. Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:35 Lipcowa! Dopiero zaczełam moje ćwiczenia jogi - musisz troche poczekać Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:44 Ty nie trzymaj - Ty idz wstaw wode na kawe,przytargam sernik i ferwex do popicia! Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:53 Dużo mleka, dwie łyżeczki cukru! Mamy randke? *definicja randki (na wszelki wypadek): mile spotkanie towarzyskie niekoniecznie zakończone sexem Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:00 Jak kawa będzie dobra, to zobaczymy co da sie zrobić W każdym razie nie mówie nie... Odpowiedz Link
17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:02 hehhheheheh, tylko uważaj, ja przeziębiona jestem Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:08 Dobra! Będzie bez całowania Ale Ty bezwstydna jesteś - lubie takie...tfu...takich Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:38 W końcu gadasz do rzeczy! Zadbam o to żeby żaden ptak Ci nie narobił na szybe - jestem poskramiaczką ptaków Odpowiedz Link
hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:54 hihihihi Ty złośliwcu jeden. Za kare nie wytre butów na wejsciu, a wcześniej z premedytacją wejde w dwie psie kupy Odpowiedz Link