Dodaj do ulubionych

Wróciłam

24.03.10, 13:34
ze spotkania na mieście.

Pogoda cudowna, wspaniała. Postuluję skrócenie dnia pracy do max. 4 godzin
przy zachowaniu pełnego wynagrodzenia, of course smile

Ktoś za? Ktoś przeciw?
Obserwuj wątek
    • marijola1 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:37
      Jestem za juz dawno,ale nikt mnie nie slucha!!!!!!!
      • z_oddali Re: Wróciłam 24.03.10, 13:39
        To teraz jest nas dwie smile
        • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:44
          Jak to dwie, jak trzy smile
    • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:38
      spotkanie udało sie?

      pogoda cudna, cieplutko, słoneczko grzeje. ale siedze w chacie, głowa pęka,
      katar, kaszel. całą zimę nie chorowałam, dopadło mnie właśnie teraz, na wiosnęuncertain
      jestem za tym, żeby na okres wiosenno-letni skrócić czas pracy o połowęsmile
      • z_oddali Re: Wróciłam 24.03.10, 13:42
        Spotkanie OK,

        Lipcowa, to niedobrze. Lekarstwa, ciepły kocyk i prędko zdrowieć smile
        • dunajec1 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:52
          Tez jestem za tym zeby skrocic, a nawet przeciw tez.
        • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 13:56
          leżę w łóżku, musze wyzdrowieć, bo w sobote musze umyć 8 dużych okien i 2 małe
          • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:11
            A kurujesz sie? Masz miodzik, cytrynke, sok malinkowy i takie tam?
            • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:15
              wszystko mam, nawet gripex i polopirynę Swink
              dziękuję za troskęsmile
              • leziox Re: Wróciłam 24.03.10, 14:18
                Tylko zywego kaloryfera przytulonego do dupci brak,co jak wiadomo zwieksza
                podatnosc na zimno zwlaszcza wiosna big_grin
              • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:18
                Lepsza jest Słonko aspirynka żeby sie wypocić smile
                I okien bym w weekend jeszcze nie myła - bo się od nowa załatwisz!
                Okna nie zajac - nie uciekną - ja tak zawsze soboe powtarzam jak mam
                w planie je myć big_grin

                No przeciez wiadomo, że ja jestem troskliwa!!!
                • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:21
                  kiss
                  kurcze, no to nie mam kiedy, chyba, że w wielki Piatekuncertain
                  • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:28
                    Ło matko! Jaki buziakbig_grin
                • z_oddali Re: Wróciłam 24.03.10, 14:22
                  Lipiec, porzuć te okna, nie warto marnować zdrowia.


                  Leziox, no cóż nie zawsze żywy kaloryfer jest... najlepszy smile
                  • leziox Re: Wróciłam 24.03.10, 14:25
                    Jest,tylko nie zawsze ma sie pod reka odpowiedni kaloryfer niestety.A modeli
                    standartowych wszedzie pelno.
                  • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:29
                    Jak to żywy kaloryfer nie jest najlepszy!!! Pewno, że jest!
                    Zwłaszcza jak sie czai za pleckami suspicious
                    • leziox Re: Wróciłam 24.03.10, 14:30
                      O,to to,Herminka,widac ze sie znasz na rzeczy big_grin
                      • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:37
                        A jak! Wiem, gdzie umiescić kaloryfer i jak go rozruszać, żeby grzał
                        odpwoiednio! suspicious
                    • z_oddali Re: Wróciłam 24.03.10, 14:34
                      Leziox, tu pisze o jakiejś wersji typu full smile
                      Ale to chyba tylko w Erzesmile
                      • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:39
                        Zapewniam Cie, ze umieszczenia kaloryfera we własciwym miejscu to
                        wersja standard. smile
                    • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:34
                      ja chcę żywego, teraz, natychmiastwink
                      • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:35
                        Lipcowa! Dopiero zaczełam moje ćwiczenia jogi - musisz troche
                        poczekaćbig_grin
                        • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:40
                          30 minut?
                          jak tak, to wytrzymambig_grin
                          • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:44
                            Ty nie trzymaj - Ty idz wstaw wode na kawe,przytargam sernik i
                            ferwex do popicia! big_grin
                            • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:45
                              ide wstawić wodesmile kawa czarna czy z mlekiem?
                              • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:53
                                Dużo mleka, dwie łyżeczki cukru! Mamy randke?big_grin

                                *definicja randki (na wszelki wypadek): mile spotkanie
                                towarzyskie niekoniecznie zakończone sexem smile
                                • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:56
                                  to niekoniecznie mnie zmartwiłoconfused
                                  big_grin
                                  • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:00
                                    Jak kawa będzie dobra, to zobaczymy co da sie zrobićsuspicious W każdym
                                    razie nie mówie nie...big_grin
                                    • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:02
                                      hehhheheheh, tylko uważaj, ja przeziębiona jestemsmile
                                      • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:08
                                        Dobra! Będzie bez całowania big_grinbig_grinbig_grin Ale Ty bezwstydna jesteś - lubie
                                        takie...tfu...takich suspicious
                  • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:35
                    chyba dam se spokoj z tymi oknami
                    • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:38
                      W końcu gadasz do rzeczy! Zadbam o to żeby żaden ptak Ci nie narobił
                      na szybe - jestem poskramiaczką ptakówsuspicious
                      • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:44
                        https://f.polska.pl/gal/48/213/51/med.jpg
                        • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 14:54
                          hihihihi Ty złośliwcu jeden. Za kare nie wytre butów na wejsciu, a
                          wcześniej z premedytacją wejde w dwie psie kupytongue_out
                          • 17lipiec1976 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:01
                            nie martwie sie, od razu dam Ci kapciewink

                            https://www.obrazky.pl/obrazky/stopy-354-OBRAZKY.PL.jpg
                            • hermina26 Re: Wróciłam 24.03.10, 15:09
                              hahahaha chcesz,żebym tu umarła ze śmiacia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka